Van Moorsel moet op herhaling PZC Businessloop barst uit zijn voegen Spanjaarden heersen in bergrit Keetie verbaasd over falen Leontien Driebaeders De Arend langs Hultermans 2 25 Brabantse wielrenster komt niet in buurt van uurrecord Longo Verlies voor Van den Broek tegen Frankrijk Panucci gaat naar AS Roma Ex-ijshockeyspeler Bailey komt om WK-deelname Dorland in gevaar Strafvermindering voor Pagotto Seizoen Van Heeswijk is voorbij Grensrechter vecht schorsing aan Telstar krijgt uitstel na ongeluk uitslagen Salt Lake City doorgelicht sbw donderdag 13 september 2001 dnorHarm Vonk MANCHESTER - Ze accepteer de de nederlaag, maar kon het niet laten een kat uit te delen. Leontien van Moorsel slaagde cr in Manchester niet in om het werelduurrecord van Jeannie Longo op haar naam te schrij ven, maar de Brabantse wenste wel even te benadrukken dat haar eeuwige rivale op dezelfde baan al na twintig minuten haar poging staakte. Zij had het uur tenminste vol gemaakt. En daar putte Van Moorsel zo veel moed uit dat ze luttele mo menten later een hernieuwde poging aankondigde. Volgend seizoen, in Mexico, waar ook Longo slaagde. „Want. wat zij kan, dat kan ik ook." Van Moorsel (31) kwam in Man chester slechts tot 43.475 meter, ruim anderhalve kilometer door Björn Goorden KLOETINGE - Keetie van Oos- ten-Hage was gisteren zeer ver baasd toen ze het op teletekst zag staan. „Heeft Leontien het niet gehaald?" En over de af stand, een kleine 400 meter ver der dan haar werelduurrecord in 1978, toonde Keetie van Oos ten Hage zich nog verbaasder. „Kwam ze niet verder dan 43,475? Da's een tegenvaller, zeg. Dan is ze niet zo gek veel verder gekomen dan ik, 23 jaar geleden. Achteraf gezien heb ik het toen niet zo slecht gedaan." Voorafgaand aan Leontien van Moorsels aanval op het we relduurrecord van aartsrivale Jeannie Longo, was Keetie van Oosten er nog haast van over tuigd dat de Brabantse Rotter damse het karwei in Manchester zou gaan klaren. „Ze zei zelf dat ze de grens van 47 kilometer ging halen, ik dacht dat het haar zeker zou lukken 46 kilometer te rijden. Maar dat is dus niet gebeurd. Jammer. Probeert ze het vol gend jaar opnieuw in Mexico? Ah, dan zal het wel aan de baan hebben gelegen...", zei de Kloe- tingse met een licht cynische on dertoon. De veelvoudig wereld kampioene in de vrouwenwiel rennerij had gisteren ook een mogelijke verklaring voor Van Moorsels falen. „Ik denk dat ze zich te veel op dat uurrecord fixeerde. Ze was er zó geconcentreerd mee bezig, door Joop van den Oudenhoven RILLAND - Na het echec van afgelopen zaterdag volgde voor de driebanders van De Arend Tummers een opmerkelijk her stel. In de ontmoeting met Bart Hultermans 2 uit Dongen werd een degelijke 6-2-zege geboekt. 3BSD Interieur Totaal 1 gaf zijn goede start een vervolg en won opnieuw. De Arend Tummers-Bart Hul termans 2 6-2: De driebanclers van De Arend hadden in poule 3 van de tweede divisie na de af gang van afgelopen zaterdag iets recht te zetten. Alleen Jos Verheijen verkeerde nog niet in de gewenste voxmx en presteerde dik onder de maat. Alvaro Sche pers daarentegen speelde een voortreffelijke partij tegen B. Hultermans en eindigde, mid dels 35-28 na 45 beurten, op een gemiddelde van 0.777. Philip Porters (0.754) versloeg DPico- crie met 40-35. Kopman Lesley van Neyen was in vorm en liet de gevaarlijke A. Krijnen niet in zijn spel komen. Na 43 beurden (0.930) maakte Van Neyen de veertig carambo les vol en liet hij zijn tegenstan der achter zich. AH Biljartartikelen-BV Jacobs 6-2: In poule 8 van de derde divi- VELDEN AM WÖRTHERSEE - Lucienne van den Broek heeft op het wereldkampioenschap voor veteranen haar eerste ne derlaag in het enkelspel gele den. De tennister uit Oost-Sou burg ging in het landentoernooi tegen Frankrijk in drie sets on deruit. Het duel tegen Frankrijk ging voor de Nederlandse veteranen met 3-0 verloren. Daardoor wist Nederland zich niet te plaatsen voor de halve finale en moet het nu spelen voor de plaatsen ne gen tot en met twaalf. Van den Broek kwam gisteren aHeen in bet enkelspel in actie, omdat ze baar lichaam wat rust wilde gunnen. De eindklassering die Van den Broek met Nederland behaald is van belang voor haar plaatsing in het enkelspel. Dat individue le toernooi begint volgende week/ minder dan Longo in december vorig jaar. Eén van de redenen waarom ze doox-ging tot cle zoemer was het Europees record op een Europe se baan. Dat stond al sinds 1978 op naam van Keetie van Oosten - Hage, die in München tot 43 ki lometer kwam. Het was een schrale troost, voor-al onxdat de beste wielrenster ooit ruim twintig jaar later nog geen vijf honderd meter meer wist af te leggen. ,Meer zat er echt niet in"hijgde Van Moorsel. Voor het eerst in haar wielercarrière had ze het gevoel van kramp gevoeld. „Ik ben teleurgesteld, maar ik ga gewoon nog een keer voor dat werelduurrecord." 'Tinus' trok zich daar-bij op aan Longo, haar eeuwige concurrente. „Ik heb alles gehaald wat zij ook haalde: olympisch - en wereldkampioen tijdrijden, de Tour. Ik weet dat ik dit ook kan, dus moeten we volgend jaar maar naar Mexico. Daar is het bovendien veel ge- zeHiger." Gezellig kon de ambiance gis termiddag in het Velodrome in Manchester niet worden genoemd. De sfeer zou al ingeto gen zijn in verband met de terro- ristische aanslagen in de Ver enigde Staten. Bovendien konden pa en ma Van Moorsel - haar trouwste supporters - door het annuleren van vluchten niet aanwezig zijn. Voortvarend Van Moorsel stai-tte voortva rend, maar verloor al na acht ki lometer tijd op het schema van Longo. Uiteindelijk gaf ze meer dan twee minuten toe op de Fi'ancaise. „Het zat er gewoon niet in", had ook begeleider en echtgenoot Michael Zijlaard ge zien. „Na tien minuten begon ze al te harken." Het begeleidingsteam rond Van Moorsel had dinsdagavond nog even overwogen om de poging af te blazen, maar de wex'eldwie- lerbond UCI liet het antwoord in het midden. „Het voetbal is voor vandaag wel afgelast, maar clat is puur door de com motie die ontstond omdat er dinsdag wel is gespeeld. En niet uit gevoel voor de slachtoffers", vond pr-man Ardie den Hoed. Uit piëteit werd voor de poging wel een minuut stilte in acht ge nomen. GPD zó gefocust. Een heel jaar lang ging het maar om één ding; dat uurrecoi-d. Ik had dat niet ge kund, dat v/eet ik zeker. Ik heb het totaal anders aangepakt, heb er ontspannen naartoe ge leefd, heb slechts een paar weekjes getraind op de wieler baan. Ach, het was gewoon een heel andere tijd." De prestatie die Keetie van Oos- ten-Hage op die najaarsdag op de openluclxtbaan in München neerzette ze verbrak met een af stand van 43,082 kilometer het werelduurrecord blijft voor een Nederlandse clus ongeëvenaard. „Dat is zo, ja. Maar daar hou ik me niet zo mee bezig. Ik ken ze niet zo goed, hoor, maar ik had het Leontien gegund. Nu is Lon go, een Francaise, in het bezit van het werelduurrecord. Het is altijd beter dat zo'n record in het bezit van een landgenote is." Telefoontjes Waar de 52-jarige lerares han denarbeid zich ook over heeft verbaasd, waren de talloze tele foontjes van ver-schillende me dia die zij de afgelopen dagen ontving. „Ik word er eerlijk ge zegd niet goed van. Maar dat komt waarschijnlijk omdat ik dat niet gewend ben. Inmijntijd liepen ze zo hai'd niet voor me. Nu geniet het vrouwenwielren- nen veel meer reputatie, er zijn vrouwen die er hun geld mee kunnen verdienen. Ik stond ge durende mijn topjaren elke dag gewoon voor de klas." sie lukte het de Rillandse forma tie niet de goede lijn van de com petitiestart door te trekken. In Dordrecht bleek AH Biljartarti kelen te sterk. Jan Jacobs verloor van een ontketende Posthumus, maar Mom Vande- wouwer bracht de strijd in evenwicht door winst op Witter. Jan Suykerbuyk redde het niet tegen Peer en Paul Tummers verloor in een spannende partij van Hordijk. 3BSD Interieur Totaal 1-Café De Uitspanning 6-2: Het eerste team van 3BSD ging in dezelfde poule door op cle ingeslagen weg en bond de Barendrechters aan de zegekar. Cees den Boer viel uit de toon door in een slechte paxtij klop te krijgen van Van Dijk. Peter van Houwelingen en Schmidt deden echter weinig voor elkaar onder-. Na een fraaie start (beide spelers hadden na 17 beurten 17 punten) over heerste het defensieve spel. Van Plouwelingen hanteerde dit wa pen het best en pakte de over winning. Flik weert (0.735) en Sjaak de Visser (0.714) pakten in uitstekende partijen de volle winst. DC Michielsen 2-3BSD Interi eur Totaal 2 5-3: De Schouwse reserves trokken in Breda aan het kortste eind in hun partij in poule 7Een remise zat er tot het laatst nog in, maar kopman Phi lip van der Male kwam net te kort tegenRouwenhorst: 30-27. Ton van Bever-en had geen enke le moeite met zijn zwak spelen de opponent Van Gelderen. John Hatzman en Oonincx maakten van een marathonzit ting' een zenuwslopend gevecht dat na 82 beurten onbeslist eindigde. Ger de Klepper was volstrekt kansloos tegen Frij- ters. MONACO - De Franse eerste klasser Monaco heeft de Itali aanse verdediger Christian Pa nucci uitgeleend aan AS Roma. De Italiaanse landskampioen bedong tevens een optie tot koop. Inter Milan had Panucci in ja nuari uitgeleend aan Monaco. In mei had hij nog zijn contract bij Monaco, dat zijn koopoptie voor bijna 15 miljoen gulden had gelicht, met vier jaar ver lengd. Daarvoor speelde Panuc ci onder andere voor Real Ma drid en Chelsea. BELG A van onze sportredactie LAGIS DE COVADONGA - De Spanjaar den Juan Miguel Mercado en Oscar Sevilla traden woensdag in de eerste bergrit van de Ronde van Spanje naar voren als kansheb bers voor de eindzege. Mercado van de ploeg iBanesto.com greep de dagzege in de vijfde etappe van Gijon naar het elfhonderd meter hoog gelegen Lagis de Covadonga. Sevilla (Kelme) gaf in cle 160,8 kiloixieter lange rit 33 teHen toe, maar nam wel cle lei ding in het algemeen klassement. Mercado bezet op vijftien seconden van hem de twee de plaats. Hij won eerder de Ronde van Bux-- gos. Op de laatste klim voor de aankomst, een van de hoogste categorie, loste hij Sevil la en Joseba Beloki. Ook Beloki., twee keer derde in de Tour de France, staat er goed voor in het klasse- door Sjaak Sinke GOES - De atletiekverenigin gen die de laatste tijd een busi- ïxessloop organiseerden hebben over belangstelling niet te kla gen. Afgelopen zomer was de eerste ZLM-Don-stadsloop in Middelburg een doorslaand succes. AV'56 mocht vorig jaar in de vijfde editie al 52 teams van vier atleten begroeten. Dit jaar hebben zich al 56 teams aangemeld, wat inhoudt dat er vrijdagavond zeker 225 atleten bij de start op de Goese markt staan te dringen om zich een goede uitgangspositie te ver werven. Naast de bedrijfslopers hebben een aantal bedrijven bekende atleten geadopteerd. Zo komt Limit Fotografie met tien teams aan de start. De sterkste bezet ting is het team met Rachicl ben Meziane, Jacco Luyendijk, Fol- kert van de Krol en Olympia- ganger Simon Vroemen, die on langs op het WK in Canada ge blesseerd de halve finale steeple moest verlaten. Koolesport zorgt eveneens voor de nodige sterkte met Niels KooleMiquel van Tongeren (af gelopen weekeinde actief op het WK duathlon in Venray), Hen- nie Francke en de berestex-ke, maar onberekenbax-e Sebastien Schlettex-er. Het team van Koolesport-Merzaan is ook niet uit te vlakken met Peter Ram- steyn, Rutger Veexman, Floris Jan Koole en Kim Reyxxierse, die ooit voor Aruba de Olympische marathon liep. Het PDG-team zet daar Joost de Klerk, Jan de Bart en de gebroeders Pèrry en Alwin Vermeulen tegenover. Het Roosendaalse Runners- woxid, dat al eens eerder met de overwinning ging strijken, zou overigens weieens voor een ver rassing kunnen gaan zorgen met Jack Hopmans, Johan van den Branden, Patrick van Meel en Alex van Tilburg. Verder zijn er de gemengde teams met Marlies Kox-t, Arjan Beije, Kees van Koeveringen en Theo Rabout die het opnemen tegen onder meer Maxieen van de Graaf, Sepp Vex-meulen, Ro- TORONTO - De voormalig Canadese ijshockeyspeler Garnet Bailey is dinsdag om het leven gekomen bij de terreuraansla gen in New Yox-k. De 53-jarige Bailey zat aan boord van vlucht 175 van United Aixiines, die zich in een van de torens van het World Trade Center boorde. Het vliegtuig was op weg naar Los Angeles, waar Garnet Bailey wex-kte als directeur spelers zaken bij de NHL-club Los Angeles Kings. 'Ace' Bailey speel de lange tijd bij Boston en won tweemaal de Stanley Cup. BELGA/AFP EERBEEK - Mountainbikester Corine Dorland hoopt vrij dag toch af te kunnen x-eizen naar de Verenigde Staten. Komend weekeinde begint voor haar in Vail, Colorado, het wereld kampioenschap mountainbike. Dorland is de enige rijdster van de veer-tienkoppige Nederlandse equipe die nog niet op de plaats van bestemming is. De rest van deploegreisde al eerder naar de VS. Dorland: „Ik ga ervan uit dat het luchtruim bin nenkort weer wordtvrijgegeven. Nee, ik maakme geen zorgen over mijn veiligheid. Ik wil graag meedoen aan het WK. In middels heb ik gehoox-d dat het evenement zeker doorgaat." GPD ROME - De Italiaanse doelman Angelo Pagotto heeft bij de Italiaanse voetbalbond met succes gevraagd om strafvermin dering. De 27-jarige keeper mag met onmiddeUijke ingang weer deelnemen aan wedstrijden. Pagotto werd in november 1999 na een wedstrijd tegen Fiorentina positief bevonden. Hij werd in januari 2000 voor twee jaar uitgesloten en ontslagen door zijn club Perugia. AFP BAEXEM - Max van Heeswijk komt dit seizoen niet meer in actie. De wielrenner van Domo-Farm Frites kampt met een achillespeesblessure en moet voorlopig rust houden. Het is geen onbekende blessure die de Limburger teistert. „Elk jaar la'ijg ik te maken met deze klachten. AHeen was het nor-maal binnen een week weg. Dit jaar kx-eeg ik er tijdens de Tour last van. Daarna is het alleen maar er-ger geworden. Er heeft zich een knobbel op de achillespees gevormd", aldus Van Hees wijk. ANP UTRECHT - Gx-ensi-echter G. Takes heeft een kox-t geding aan gespannen tegen de KNVB. De assistent-scheidsx-echter eist dat de voetbalbond zijn schorsing opheft, en zijn aanstelling bij de bond continueert. De KNVB schorste Takes op 27 augustus naar aanleiding van een incident dat zou hebben plaatsgevonden na de wedstrijd Feyenoox-d-Ajax een dag eerder. De grensrechter zou daarbij een stopteken van de politie hebben genegeex-d en zou zijn in gereden op een politieagent en een steward. ANP ZEIST - Het duel tussen MW en Stormvogels Telstar in de eerste divisie gaat vrijdag niet door. De KNVB willigde woensdag in Zeist het verzoek van Telstar om xxitstel in. De Velsense club vx-oeg uitstel na een ernstig auto-ongeluk waarbij vier basisspelers betrokken waren. Dat waren Orlan do Smeekes, Gex-maine Levant, Meivin Holwijn en Jean-Pas- cal Biezen. De laatste heeft inmiddels de afdeling intensieve zorg verlaten. ANP Toto 37 1 FC Nantes-PSV X 2 AS Roma-Real Madrid X 3 D. Kiev-Bor Dortmund X 4 Liverpool - Boavista X 5 Real Mallorca- Arsenal X 6 Schalke 04 - Panathinaikos X 7 Galatasarav - Lazio Roma X 8 F'noord - B. München verv. X 9 FC Porto -Juventusverv. X 10 B. Leverk.-F'bahce verv. X 11 Lille - Deportivo verv. X 12 0. Piraeus-Man U. verv. X 13 S. Praag-S. Moskou verv. XI Winnende rijtje: 1-2-3-3-1-2-1-3-2-1-3-1-1. (onder voorbehoud) Sportprijsvragen Lucky day. 4-9-15-17-24-26-29-31-35-38- 40-41 -45-57-59-65-67-70-72-75 (onder voorbehoud). Belgische lotto. 8-20-26-37-39-41Reser vegetal: 25. Joker: 3869653 (onder voor behoud). Tennis Leontien van Moorsel wordt totaal uitgeput van haar fiets gehaald door haar man Michael (links) en twee verzorgers. foto Jasper Juinen/ANP ment. Hij is derde op 35 seconden van Sevil la. Niko Eeckhout schreef in Aartselaar de 11e Gx-ote Prijs Rik Van Steenbergen op zijn naam. De Belgische i'enner van Lotto- Adecco, die vorige week zaterdag met een solo de Delta Profronde won, bleef in de koers over 201 kilometer zijn landgenoot Geert Omloop dertien seconden voor. Leon van Bon eindigde als zevende. SID/AF- P/ANP Salvador. 1,6 miljoen gulden. Vrouwen, eerste ronde: Noorlander (Ned) - Marrero (Spa) 6-1 1-6 6-3, Farina (lta/6) - Dechy (Fra) 6-4 6-1, Cortez (Bra) - Fernandez (Arg) 7-6 6-2, Majoli (Kro) - Sa- lerni (Arg) 6-4 5-7 6-4, Nagyova (Slw/4) - Maria José Martinez (Spa) 6-1 6-0, Hus- arova (Slw) - Rittner (Dui) 6-3 6-3, Reeves (VSt) - Ruano Pascual (Spa) 3-6 7-6 6-0, Miskina (Rus) - Glass (Dui) 6-4 6-1. Sofia. Challenger mannen, 62.500 gul den. Eerste ronde: Grossi (Ita) - Van Scheppin gen (Ned/1) 6-1 6-4. Dubbel, eerste ron de: Navarro/Sarstrand (Spa/Zwe) - Van Scheppingen/Altelaar (Ned/16-2 7-6. Tasjkent. Mannen, 1,4 miljoen gulden. Eerste ronde: Kafelnikov (Rus/2) - Berg- smuller (Dui) 6-47-6, Safin (Rus/1- Okun (Isr) 6-4 6-2, Koubek (Oos) - Koetsenko (Oez) 6-4 6-2. tweede ronde: Schalken (Ned/4) - Dupuis (Fra) 6-46-0, Sargsian (Arm) - Pozzi (Ita) 6- 27-5, Hrbaty (Slw/3) - Kroslak (Slw) 7-5 6- 1, Srichaphan (Tha) - Dent (VSt) 6-4 6-2. Boekarest. Mannen, 1 miljoen gulden. Tweede ronde: Golmard (Fra/6) - Diaz (Spa) 6-42-67-7, Rochus(Bel)-Trifu (Roe 7-6 6-4, Chela (Arg) - Sanchez (Spa) 6-2 7-5. nald Ovaa en Gerard Posthuma. Oud-AV'56-lid Anjolie Wisse voert een sterk vrouwenteam aan met onder meer Paulien Bruins. Zij kunnen tegenstand vex-wachten van Christel Ver baak, Axxnet Huisman, Ciska van Boven en Addie Dieleman. Verder moet zeker x-ekening worden gehouden met de Koolesport-vrouwen die aan treden met Karin Bastian, Edith Gerards, Chantal Maat en Lia Gonzales, die een aantal jaren geleden voor Aruba op de Olym pische spelen uitkwam. Het parcours is 1900 meter lang en wordt vier maal afgelegd. Het klassement wordt opge maakt aan de haxxd van de drie beste resultaten per team Volleybal cheren - PZC 4-4, Provincie Zeeland - Bowl de Kruitmolen 2-6, Schoonen Elek- tro/MZ - Piet Voskamp/'t Zand 2-6. Vrouwen. Eerste klasse: SV Duo/Renault Dijkwel - The tube 0-8, Renault Dijkwel- /SVS - Tènce/Dauwendaele 7-1. Tweede klasse: DVC plus - De vier linden 4-4, Jong Ambon - DVC Scheldemond 5-3. Wielrennen Ronde van Spanje. Vijfde etappe, Gijon - Lagis de Covadon ga: 1Mercado (Spa) 160,8 km in 4.18.37, 2. Sevilla (Spa) 0.33,3. Beloki (Spa) 0.58, 4. Jimenez (Spa) 1.17, 5. Rubiera (Spa) 1.21, 6. Plaza (Spa), 7. Beltran (Spa), 8. Casero (Spa), 9. Heras (Spa), 10. Escartin (Spa), Nederlanders: 71. Engels 7.25, 118. Boven 14.43, 119. Pronk, 139. Lotz 17.41, 171. Kroon 17.59, 176. Veneberg 18.42. Algemeen klassement: 1. Sevilla 15.22.09, 2. Mercado 0.15, 3. Beloki 0.35, 4. Plaza 0.59, 5. Heras 1.06, 6. Casero 1.09, 7. Rubiera 1.12, 8. Laiseka (Spa) 1.12,9. Mayo (Spa) 1.37,10. Escartin. Ne derlanders: 79. Engels 9.51, 108. Boven 14.47, 109. Pronk 14.49, 147. Veneberg 19.54,168. Lotz 21.54,180. Kroon 24.58. Ronde van de Toekomst. Zevende etappe, Rambervillers - Ram- bervillers: 1. Bodrogi (Hon) 26 km in 32.48,2. Brard (Fra) 0.05,3. Chavanel (Fra 0.33, 4. Petrov (Rus) 0.44, 5. Manzano (Spa) 1.02. Algemeen klassement: 1. Bodrogi 27.24,38, 2. Brard 0.05, 3. Chavanel 0.13, 4. Cuenca (Spa) 0.34,5. Manzano 0.44. Ster Elektrotoer. Eerste etappe, 's-Hertogenbosch - 's- Hertogenbosch: 1. Andresen 191,9 km in 4.06.51, 2. Detilloux, 3. Haselbacher, 4, Babaitsev, 5. Moletta, 6. Sentjens, 10. Hutten. Algemeen klassement: 1. Andresen 4.06.41, 2. Detilloux 0.02,3. Haselbacher 0.06,4. Strauss 0.09,5. Babaitsev 0.10,7. Sentjens, 11. Hutten. Aartselaar. Grote Prijs Rik van Steenber gen Eindstand: 1, Eeckhout (Bel) 201 km in 4.24, 2. Omloop (Bel) 0.13, 3. Nicolas Ja- labert (Fra) 0.15, 4. Wauters (Bel), Van Hyfte (Bel), 6. Trouvè (Bel), 7. Van Bon (Ned) 0.16, 17. Lucassen 1.17, 19. Vier houten 1.24, 23. Blijlevens, 24. Van Dijk. Amsterdam. Zesdaagse. Tussenstand tweede avond: 1. Gilmo- re/McGrory (Bel/Aus) 96 punten, 2. Slip pens/Stam (Ned) 83, 3. Risi/Betschart (Zwi) 78, 4. Madsen/Hansen (Den) 75, 5. op een ronde: Martinello/Villa (Ita) 84. Zeilen Koper. WK 470. Vrouwen, stand na twee races: 1. Bekatoru/Tsoulfa (Gri) 8 punten, 2. Kedmi/Fabrikant (Isr) 10, 3. Arm- strong/Stowell (Aus) 11, 19. De Koning- /Berkhout 41 (18-23), 23, Matthijsse/Bes 44 (16-28). Mannen. Kwalificaties, stand na drie races: 1. Braslavets/Matvienko (Oek) 8 punten, 2. Martinez/Cantero (Spa 21, 3. Bonnaud/Bonnaud (Fra) 22, 16. Coster/Coster 49 (20-22-7). Ostrava. EK mannen, vierde dag. Groep A: Bulgarije - Nederland 3-2 (25-22 23-25 17-25 25-23 15-13), Tsjechië - Slo wakije 3-0 (25-19 25-23 25-12), Rusland - Slovenië 3-0 (25-17 25-14 25-21) Stand: 1. Rusland 4-8,2. Tsjechië 4-6,3. Nederland 4-4, 4. Bulgarije 4-4, 5. Slowakije 4-2, 6. Slovenië 4-0. Groep B: Hongarije - Duitsland 3-0 (26-24 25-21 25-22), Joegoslavië - Italië 3-0 (25- 21 25-23 27-25), Polen - Frankrijk 3-2 (23- 25 25-17 19-25 27-25 15-12). Stand. 1. Joegoslavië 4-8, 2. Italië 4-6, 3. Frankrijk 4-4, 4. Polen 4-4, 5. Hongarije 4-2, 6. Duitsland 4-0. Middelburgse Bedrijfsvolleybal Vereni ging, Eerste klasse: DGA fin. adviseurs - Nehalennia 8-0, Piet Voskamp/Dau- wendaele - Zeeuwse eilanden 1-7, Beko - Tecona 0-8, HZ sport - Murre Moens 0-8, Tweede klasse: Delta cónsult/Dau- wendaele - Bosma Elektro 8-0, PSW - Del ta Nutsbedrijven 6-2, SVA/Kodde - LVV 2-6, RTC de Singel - Raab Karcher 0-8. Derde klasse: SV Duo/Pare central - ROC Zeeland 8-0, Poseidon/ziekenhuis Wal- SALT LAKE CITY - De veilig heidsmaatregelenvoor de olym pische winterspelen in Salt La ke City, volgend jaar in februa ri, worden volledig doorgelicht en eventueel aangepast. Dat zegt gouverneur Mike Leavitt van Utah na de terreur aanslagen in de VS. ,Het veiligheidsplan voorziet in elk denkbaar scenario", aldus Leavitt. „Toch moeten er na de ze aanslagen nieuwe elementen worden toegevoegd." RTR

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 25