F yaoHTservioe van swaay bv Ruimte imor persoonlijke zorg Stichting Arduin PZC 52 Chef werkplaats ELEKTROTECHNISCH MEDEWERKER tempo-team Transportbedrllf Fa. Kop en Zn. BV CHAUFFEUR INTERNATIONAAL Sa v mi Teamleider m/v Verpleegkundige Algemene Dienst m/v zaterdag 8 september 2001 Advies OAZ Advies heeft aan de basis gestaan van de invulling van een groot aantal personeels- vacatures in Zuidwest Nederland. Een sterk groeiend aantal opdrachtgevers waardeert onze professionele en praktische aanpak op het gebied van personeelsbeoordeling en werving selectie. Tevens ondersteunen wij onze klantenkring met diverse vraagstukken op het gebied van personeel organisatie. OAZ Advies zoekt voor één van haar relaties, een gerenommeerd, dynamisch en servicegericht constructiebedrijf in de omgeving van Goes, een 'een ervaren technicus met organisatorisch talent' De functie: In deze uitdagende en zelfstandige functie bent u verantwoordelijk voor het begeleiden en realiseren van de productie van diverse constructies in staal, roestvrij staal en aluminium. U draagt zorg voor een optimale inzet en coaching van het personeel en een efficiënte organisatie van de werkzaamheden. In deze functie verricht u een groot aantal coördinerende taken zoals controle op inkomende goederen, toezien op veilige werkomstandigheden en het eventueel organiseren van tussen- en eindtransport. U ziet er op toe dat producten te allen tijde voldoen am de gestelde kwaliteitseisen en op het. afgesproken tijdstip geleverd worden. U onderhoudt regelmatig contacten met klanten en wordt in uw functie ondersteund door werkvoorbereiders. U geeft leiding aan circa 30 medewerkers en legt verantwoording af aan de bedrijfsleider. Gevraagd wordt: minimaal een MBO werk- en denkniveau, bijvoorbeeld MTS werktuigbouwkunde aangevuld met relevante cursussen; up-to-date technische kennis; een aantal jaren bewezen leidinggevende werkervaring, bij voorkeur in een constructiebedrijf; sterke organisatorische vaardigheden en een resultaatgerichte instelling; een drive voor kwaliteit, servicegerichte instelling, stressbestendigheid, gewend om. met deadlines te werken en geen 9 tot 5 mentaliteit; goede contactuele eigenschappen en overtuigingskracht; een positieve instelling. Geboden wordt: een zelfstandige en verantwoordelijke functie binnen een dynamische en snel groeiende organisatie; professionele ondersteuning; ruimte voor eigen inbreng en initiatief; een uitstekend pakket arbeidsvoorwaarden. Informatie en sollicitatie: Bent u toe aan deze, uitdagende functie. Stuur dan uw sollicitatiebrief en c.v. binnen 10 dagen aan OAZ. Advies, t.a.v. Edgar Zwanink, Schaepmanstraat 214463 SC Goes, kunt hem bereiken op telefoonnummer 0113-256600 voor meer informatie. Fax: 01.13-256610. E-mail: info@oaz.nl. Internet: www.oaz.nl. AÜ6E fDS&EMIDOEUWGSV£S!GUN,NINe A 910016 Yachtservice Van Swaay B.V. is een jachtwerf met 12 me dewerkers gevestigd op de jachthaven van Bruinisse. Yachtservice Van Swaay is gespecialiseerd in het onder houd van zeiljachten. Ter uitbreiding van ons team zijn wij op zoek naar een en thousiaste De functie: Installatie van nautische apparatuur Onderhoud van bestaande apparatuur Verhelpen storingen aan elektrotechnische installaties De functie-eisen: Afgeronde LTS- of MTS-opleiding Ervaring met nautische apparatuur ALGEMEEN WATERSPORTMEDEWERKER De functie: Verzorgen van alle hijs- en transportwerk zaamheden van plezierjachten Assisteren bij diverse onderhoudswerkzaam heden De functie-eisen: Ervaring met hijskranen, tractoren en hef trucks (eventueel hijsbewijs). Voor beide functies is affiniteit met watersport Geïnteresseerd? Ben jij de enthousiaste collega die wij zoeken en voldoe je aan bovenstaande functie-eisen? Stuur of mail dan je sollicitatie met c.v. binnen 7 dagen naar Yachtservice van Swaay B.V., ter at tentie van Dhr. L. Van Swaay, Postbus 34, 4310 AA Bruinisse. Telefoon 0111 -482195, Bouwontwikkeling AVEREESTZUID-WEST bv heeft plaats voor enkele goed gemotiveerde allround timmerlieden met doorgroeimogelijkheden binnen onze onderneming. Reacties naar: Fleerbosseweg 16, 4421 RR Kapelle Postbus 104, 4420 AD kapelle Tel.: 0113-343595 Fax: 0113-344694 Ondersteuning verlenen aan mensen met een verstandelijke beperking. Dat doe je natuurlijk bij de Stichting Arduin De Stichting Arduin: een dynamische organisatie ten dienste van mensen met een verstandelijke beperking, actief in het gestalte geven aan moderne inzichten in de Zorg- en Dienstverlening voor mensen met een verstandelijke beperking. Kernbegrippen zijn: Autonomie, zelfbepaling, ondersteuning en dialoog. Wonen en wenken voor mensen met mogelijkheden Stichting Arduin is een vooruitstrevende organisatie, die een toonaangeven de positie inneemt binnen de veranderende visie op de zorg voor mensen met een verstandelijke beperking. Stichting Arduin verleent ondersteuning aan ruim 500 cliënten in Zeeland. De organisatie biedt haar cliënten een breed scala van diensten aan op het gebied van wonen, werken, dagbeste ding, leren en vrijetijdsbesteding. Ter ondersteuning van de salarisadministratie zijn wij op korte termijn op zoek naar een: Assistent Salarisadministrateur MA De functie: Het team van de salarisadministratie bestaat uit 2 mensen. De functie van assistent salarisadministrateur zal met name bestaan uit het invoeren en ver werken van gegevens in het salarispakket, het berekenen van declaraties, het opstellen en bewerken van overzichten en andere voorkomende werkzaam heden op de salarisadministratie. Standplaats Goes. Wat verwachten wij: Om deze functie goed uit te kunnen oefenen beschikt u over een MBO werk- en denkniveau. U heeft een administratieve, cijfermatige achtergrond en kennis en ervaring met MS-office programma's. U bent bij voorkeur in bezit van het praktijkdiploma loonadministratie of bent bereid dit te beha len. De salarisadministratie is een dynamische werkomgeving. U bent dienstverlenend naar de medewerkers van de organisatie en vindt het leuk om in teamverband te werken. Arbeidsvoorwaarden: U krijgt een contract aangeboden voor 32 uur per week. Arbeidsvoorwaar den zijn conform CAO-Gehandicaptenzorg. Daarnaast bieden wij een aan trekkelijk pakket secundaire arbeidsvoorwaarden. Voor informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer P. de Lange, Coördinator Administratieve Ondersteuning, telefoon 0113-246523. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, onder vermelding van vacature nummer 2001-62, sturen naar Stichting Arduin, t.a.v. de sector PO&O, Postbus 285, 4460 AR Goes. Uw brief dient voor 18 september 2001 in ons bezit te zijn. Wij streven er naar de procedure voor 30 september 2001 afgerond te hebben. Bel 0900-20.20.990 Voor de beste banen in Zeeland 7 dagen per week tussen 9 en 21 uur www.tempo-team.nl Tussenriemer 3, 4704 RT Roosendaal zoekt op korte termijn: i.b.v. rijbewijs BCE Tel. afspraak 0165 - 522060 De Lindenburgh De Lindenburgh is een gecombineerd verpleeghuis, dat wil zeggen dat er zowel mensen met lichamelijke aandoeningen verblijven als mensen die op oudere leeftijd sterke geestelijke achteruitgang vertonen. De mensen met lichamelijke aandoeningen verblijven op de somatische zorgeenheid. De mensen die te maken hebben met geestelijke achteruitgang verblijven op een van de twee psychogeriatrische zorgeenheden. De Gorse Een somatische zorgeenheid met plaats voor dertig bewoners. Op deze zorg eenheid worden bewoners opgenomen die revalidatie behoeven (zij verblijven dan tijdelijk) en bewoners die chronisch ziek danwel gehandicapt zijn (hen wordt langdurige zorg aangeboden). De Hille en de Veste Hier worden bewoners opgenomen die te maken hebben met geestelijke achteruitgang, overwegend vanwege dementie. In het beginstadium van dementie kunnen bewoners hun dagelijkse verzorging, onder begeleiding, nog zelf uitvoeren. In een later stadium gaat de fysieke conditie achteruit en is er meer verzorging en verpleging nodig. Naast zorgactiviteiten is er veel aandacht voor het woon-/leefklimaat. m a. A y' 'M i W Voor verpleeghuis De Lindenburgh in Steenbergen zijn wij op zoek naar een enthousiaste 36 uur per week (vac. nr. Eoio.23) Functie-informatie: - operationeel leidinggeven; - toezien op het onderhoud en de voorraad (hulp)middelen; - uitvoeren van het zorgbeleid; - kwaliteitsverbetering van de zorg en deskundigheidsbevordering. Functie-eisen: - u heeft theoretische en praktische vakkennis op MBO-niveau, bijv. MBO-verpleegkunde (niveau 4), (BIG-geregistreerd); - u heeft enkele jaren ervaring binnen het vakgebied; - u heeft ervaring en basiskennis van leidinggeven; - u kunt zelfstandig werken; - u bent tactvol, emphatisch, motiverend, stimulerend, klantgericht, samenwerkingsgericht, respectvol en flexibel; - u beschikt over een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; - u beschikt over doorzettingsvermogen; - u bent integer en betrouwbaar; - u heeft oog voor systematiek, ordelijkheid en hygiëne. Arbeidsvoorwaarden: - salariëring geschiedt volgens FWG3.0; - Savelanden kent goede secundaire arbeidsvoorwaarden; - meerkeuze CAO (PC privéproject reeds gestart); - kinderopvang mogelijk. Voor informatie over de functie teamleider kunt u zich wenden tot mevrouw M.L. van Peppen, telefoon 0167 561121. Savelanden is een organisatie met drie verpleeghuizen, acht zorgcentra en een verpleeghuiszorg afdeling in een ziekenhuis in West-Brabant. Onder de mantel van Savelanden is elk huis een leefgemeenschap op zich met een eigen sfeer. Omdat Savelanden in zijn geheel een grote organisatie is, is er veel mogelijk. Binnen het werkklimaat dat gety peerd wordt door respect, openheid en betrokkenheid zijn wensen en ideeën op het gebied van werktijden, kinderopvang, opleiden enzovoort bespreekbaar. Uw sollicitatie (o.v.v. het vacaturenummer) kunt u binnen 14 dagen richten aan: Savelanden, t.a.v. de dienst BPO, Postbus 73, 4600 AB, Bergen op Zoom. Tevens zijn wij voor verpleeghuis De Lindenburgh op zoek naar een: voor 26 uur per week (vac. nr. 10.14) Voor informatie over de functie verpleegkundige Algemene Dienst kunt u zich wenden tot mevrouw M.L. van Peppen, telefoon 0167 561121. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie ismiet gewenst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 52