EE MACHINIST Hollestelle Groep gaat (weer) een stapje hoger Stichting Arduin =3^1 PZC 4CHBfc»5i Wie stapt met ons mee? technisch/commercieel vertegenwoordiger constructie- bankwerker/lasser onderhoudsmonteur parttime medewerkster RVS-specialisten W.BAKKER B.V. Allround constructiebankwerkers m/v Leerling constructiebankwerker m/v HOLE TRANSPORT Kom jij uit het goede milieu? zaterdag 8 september 2001 AMUNDSENWEG 10 POSTBUS 62 4460 AB GOES TEL 0113-27.77.77 FAX 0113-27.77.75 Vanuit een aansprekend vormgegeven en praktisch ingedeeld bedrijfspand op het industrieterrein in Goes, maakt de Koninklijke Hollestelle Groep een gezonde en gestage groei door. Samen met ruim 70 medewerkers, verdeeld over diverse zelfstandig opererende afdelingen, maken wij een nieuwe stap op het pad van groei en het aanboren van nieuwe markten met innoverende produc ten en diensten. Voor diverse afdelingen hebben wij ruimte voor vakmensen met initiatief, die mee willen groeien. Voor Hollestelle Handel zoeken wij een dynamische die bestaande contacten onderhoudt en nieuwe relaties weet aan te trekken. Het werkgebied omvat de provincie Zeeland. Wanneer je beschikt over o.a.: ervaring op commercieel gebied, bij voorkeur opgedaan in een technische omgeving een MBO/HBO-opleiding bewezen commerciële en communicatieve vaardigheden stressbestendigheid 9 doorzettingsvermogen (je wilt slagen) ben je onze nieuwe commerciële man/vrouw. Voor Hollestelle Kranentechniek zijn we op zoek naar een vakman die plezier heeft in complex en afwisselend werk voor het produceren/samenstellen van componenten en werktuigen op het gebied van hijstechniek. Als specialist beschik je over een: LBO/MBO-opleiding 9 SOM-opleiding ervaring in MIG en elektrodenlassen flexibel en de juiste mentaliteit Voor Hollestelle Konstruktie hebben we meerdere vacatures: Voor de centrale administratie hebben we een mooi plekje voor een allround die onderstaand in zijn onderhoudspakket heeft: kennis van en ervaring met werktuigbouwkundig onderhoud 9 LBO/MBO-opleiding 9 SOM constructiebankwerker/onderhoudsmonteur 9 zo mogelijk aangevuld met cursussen hydrauliek/ pneumatiek/lassen en WA 1 9 flexibele werkinstelling 9 werkterrein vormen diverse locaties door heel Zeeland op het gebied van plaatwerk echte vakmensen dus, met de nodige ervaring en: 9 LBO/MBO-opleiding 9 SOM-opleiding 9 ervaring in MIG en TIG-lassen en lassen van RVS plaatwerk 9 flexibele instelling Service, klantgericht denken en werken worden bij de Koninklijke Hollestelle met een hoofdletter geschreven. Daarom geldt voor alle functies een flexibele instelling en kijk je niet op 5 minuten, maar "werk—af". Zin in een stapje hoger bij een reeds meer dan 125 jaar bestaand bedrijf, met een geheel eigen dynamiek en bovendien een bedrijf met groeipotenties? Stuur dan je sollicitatie met c.v. naar de Koninklijke Hollestelle Groep, t.a.v. mevrouw Lies Trouw. Zij ziet je reactie met belangstelling tegemoet. (ca. 20 uur per week) Een echte kans voor iemand die geen volle week wil werken, maar wel op zoek is naar een afwisselende parttime baan. Je hebt o.m. het volgende in huis: 9 enige ervaring in kantoor/administratief werk (denk aan: facturatie, verwerken van inkoopfacturen, boeken van bank/giro (tele-banking), urenregistratie en overige voorkomende werkzaamheden) 9 je bent een teamwerker 9 je kunt uiteraard perfect omgaan met Word/Excel. I SSWKStiSlÉJIt® Hollestelle I Hollestelle Sf atrs«S©I Hollestelle Mragiefiie^iissselfi B»v I Hollestelle Hosistrulstle hw MACHINEFABRIEK EN REPARATIEBEDRIJF Is een metaalverwerkend bedrijf, gespecialiseerd in r.v.s. installaties en machinebouw in het bijzonder voor de schelpdiervisserij. Wij maken voornamelijk spoelsystemen en verwerkingslijnen voor mosselbedrijven, zowel nationaal als internationaal. Op korte termijn hebben wij plaats voor: fulltime De personen die wij zoeken voldoen aan de volgende eisen: LTS-niveau (liefst met aanvullende lascertificaten) Ervaring met r..s.- bewerking is een pre De werkzaamheden zullen voornamelijk bestaan uit: Lassen en construeren van nieuwe rvs-machines Aanpassen, onderhoud en reparatie van bestaande installaties Werkzaamheden in het buitenland kunnen ook tot het takenpakket horen. fulltime Indien je in het bezit bent van een LTS-diploma, kun je bij ons een SOM-opleiding volgen voor constructie- en apparatenbouwer (4 dagen werken 1 dag naar school). Voor beide functies bieden wij: Goede salariëring en secundaire arbeidsvoorwaarden Prettige werksfeer in een jong en flexibel team met volop opleidingsmogelijkheden Schriftelijke sollicitatie met c.v. of telefonische reacties voor 21 juli 2001 richten aan: Machinefabriek W. Bakker B.V., t.a.v. dhr. A.J. Houtekamer, postbus 4, 4400 AA Yerseke. tel.:0113-571521. Buys Ballot College Het Buys Ballot College is een christelijke school. Daarom geeft de Bijbel de richting aan voor de omgang met elkaar. Dagelijks bezoeken 1300 leerlingen uit de regio Noord- en Zuid-Beveland en Sclwuwen-Duiveland hel Buys Ballot College. Naast het opleiden voor het diploma begeleidt de school de leerlingen bij de voorbe reiding op de maatschappij en bij hun persoonlijke ontwikkeling. Het Buys Ballot College stelt zich ten doel zo dicht mogelijk bij de leerling te staan. Typerend hier voor is de intensieve begeleiding. Lesassistenten Wij zoeken collega's die de docenten willen en lcunnen assisteren en graag met jongelui omgaan. Wij denken daarbij aan: - toezicht houden bij het maken van het huiswerk; - waarneming van lessen in het geval van duidelijke, eenvoudig uitvoerbare taken; - assistentie en ondersteuning bij lessen: de voorbereiding, de uitvoering en het nawerk ervan; - ondersteuning bij buitenschoolse activiteiten. Wij willen deze structurele functies in de toekomst verder uitbouwen en invullen. Daarbij ruimen wij nadrukkelijk ook plaats in voor de inbreng, initiatieven en ideeën van de nieuwe collega's. Wij verwachten van hen dat zij actief meewerken aan de vormgeving van het christelijk onderwijs, graag dienstverlenend bezig zijn en graag invulling geven aan hun eigen werk. De taakomvang en de werktijden worden in overleg vastgesteld. Plet sala ris is afhankelijk van ervaring, bevoegdheid, diploma's. Diploma's van de lerarenopleiding, de Pabo, het CIOS, SPW (mbo) en MWD (mbo) strek ken tot aanbeveling. Indiensttreding is per 1 oktober 2001. Docenten Tevens vragen wij m.i.v. heden docenten voor: 10 lesuren economie (tweedegraads), 24 lesuren lichamelijke oefening (eerstegraads), 17 lesuren tekenen/beeldende vorming (tweedegraads). Plet betreft vervanging wegens ziekteverlof van een drietal collega's. Schrijf, fax of mail uw schriftelijke sollicitatie voorzien van referenties uiterlijk zaterdag 15 september 2001 naar het Buys Ballot College T.a.v. ir. S.J. bij de Vaate, lid Centrale Directie Postbus 219, 4460 AE Goes Fax (0113) 250360 Nadere informatie kunt u bij hem inwinnen via tel. 0113-213010 (school), 0113-562026 (privé) of e-mail: bijdevaate@buysballot.nl. Christelijke Scholengemeenschap voor VBO MAVO HAVO ATHENEUM GYMNASIUM Bergweg 4 Postbus 219 4460 AE Goes Telefoon.0113-213010 Fax 0113-250360 E-mail: BBCGoes@Zeelandnet.NL I-Iomepage: http://www.buysballot.nl/ Kole Transport B. V. is een in de regio ge vestigd transportbedrijf en is een onder deel van de Sagro-groep. Wegens vertrek van onze huidige machi nist zoeken wij met spoed een ERVAREN voor een op- en overslagkraan Functie-eisen: - u bezit het diploma machinist en even tueel het diploma veiligheid 1 - u bent in het bezit van een groot rijbe wijs Wij bieden: - een fulltime dienstverband - goede primaire en secundaire arbeids voorwaarden Informatie en sollicitatie Past deze functie bij uw ambitie? Stuur dan vóór 22 september a.s. uw sollicitatiebrief met c.v. naar: Kole Transport B.V. Mevrouw J. Paauwe Postbus 12 4420 AA Kapelle Nadere informatie wordt u graag door haar verstrekt, tel. 0113-342020. KANTOOR Receptioniste/telefoniste m/v voor een rijksarchief te Middelburg. Deze functie is voor vier tot acht uren per week. Dit is een leuk bijbaantje voor een student met havo/vwo- niveaul Je ontvangt mensen en regelt het telefoonverkeer. Voor deze bijbaan zoeken we een representatief, verzorgd persoon. De werktijden zijn tijdens kantooruren en flexibel in te vullen. Informatie: (0118) 67 90 30, Petra van Oosterhout, Houtkaai 5, Middelburg SCHOONMAAK Schoonmaker m/v voor diverse hotels in Domburg. Wij zoeken momenteel gemotiveerde mensen die kamers willen onderhouden. De werkzaamheden bestaan uit stofzuigen, het verschonen van bedden en het schoonmaken van de badka mers. Er zijn fulltime en parttime mogelijkheden, studenten kunnen ook in schoolvakanties aan de slag. Wil jij iets bijver dienen neem dan zo snel mogelijk contact met ons op! Informatie: (0118) 67 90 30,Annick van Zomeren, Houtkaai 5, Middelburg TECHNIEK Autocad tekenaar m/v voor een ingenieursbureau in kunststoftechniek en werktuigbouw in Middelburg. Het werk bestaat uit het tekenen van staalconstructies en pijpleidingen met behulp van het computerprogramma autocad.Je hebt of mts-Wertuigbouw of ervaring met het gebruik van autocad. Het betreft een fulltime functie met uitzicht op een vast dienstverband. Informatie: (0118) 67 90 30,Annick van Zomeren, Houtkaai 5, Middelburg www.tempo-team.nl tempo-team Ondersteuning verlenen aan mensen met een verstandelijke beperking. Dat doe je natuurlijk bij de Stichting Arduin De Stichting Arduin: een dynamische organisatie ten dienste van mensen met een verstandelijke beperking, actief in het gestalte geven aan moderne inzichten in de Zorg- en Dienstverlening voor mensen met een verstandelijke beperking. Kernbegrippen zijn: Autonomie, zelfbepaling, ondersteuning en dialoog. Wonen en werken voor mensen met mogelijkheden Stichting Arduin is een vooruitstrevende organisatie, die een toonaangeven de positie inneemt binnen de veranderende visie op de zorg voor mensen met een verstandelijke beperking. Stichting Arduin verleent ondersteuning aan ruim 600 cliënten in Zeeland. De organisatie biedt haar cliënten een breed scala van diensten aan op het gebied van wonen, werken, dagbeste ding, leren en vrijetijdsbesteding. Voor de drukkerij van Arduin zijn wij op korte termijn op zoek naar een: MEDEWERKER DRUKKERIJ (M/V) De drukkerij is een bedrijf opgericht voor cliënten van Arduin. Het onder steunen van cliënten in hun persoonlijke ontwikkeling is het belangrijkste onderdeel van deze functie. Je legt de cliënten uit hoe ze een opdracht kun nen uitvoeren, uitgaande van hun mogelijkheden. Daarnaast verzorg je het voorbereidende werk voor de drukker. Je maakt offertes voor externe opdrachtgevers en voert enkele lichte administratieve taken uit. Als full time medewerker ben je de spil van het bedrijf. De combinatie van DTP- werk met het begeleiden van cliënten maakt deze functie boeiend en afwis selend. Wat verwachten wij: Wij zijn op zoek naar een ervaren DTP-er die het een uitdaging vindt om cliënten te begeleiden bij het uitvoeren van de opdrachten in de Drukkerij. Bij voorkeur heb je enige ervaring in het werken met mensen met een ver standelijke beperking. Naast kennis en ervaring met Quark Xpress 4.0, Photoshop 5.0, Illustrator 7.0, Word en Excel bent u bekend met het World Wide Web. Je bent creatief, flexibel, stressbestendig en kan zowel zelfstan dig als in teamverband werken. Vanzelfsprekend heb je een goede beheer sing van de Nederlandse taal. Arbeidsvoorwaarden Je krijgt een contract aangeboden voor 32 uur per week. Arbeidsvoorwaar den zijn conform CAO-Gehandicaptenzorg. Daarnaast bieden wij een aan trekkelijk pakket secundaire arbeidsvoorwaarden. Voor informatie over deze functie kun je contact opnemen met Onno Jongewaard manager, 0113-246500. Je schriftelijke sollicitatie kunt je, onder vermelding van vacaturenummer 2001-63, sturen naar Stichting Arduin, t.a.v. de sector PO&O, Postbus 285, 4460 AR Goes. Je brief dient vóór 18 september 2001 in ons bezit te zijn. VERSTRAETEN VERBRUCCE GROEP Solliciteer dan bij de Verstraeten Verbrugge Groep De Verstraeten Verbrugge Groep is in Nederland en België één van de toonaangevende bedrijven, die voor vrijwel alle belangrijke milieuvraagstukken een oplossing biedt. De verschillende werkmaatschappijen bieden elk hun eigen specialisme: industriële reiniging, afvallogistiek, inzameling en verwerking van gevaarlijk afval en verwerking van GFT-, bedrijfs-, bouw- en sloopafval, alsmede monostromen. Er zijn ongeveer 300 mensen werkzaam, de activiteiten worden voornamelijk uitgevoerd in Zeeland, West Brabant en België. De ter verwerking aangeboden gevaarlijke afvalstromen ontvangen wij van leveranciers uit zowel Nederland als België. Geïnteresseerd? U kunt telefonisch een sollicitatieformulier aanvragen, of een brief schrijven naar Verstraeten Verbrugge Groep Postbus 445 4530 AK Temeuzen T.a. v. Anouk Guilliet Tel. 0115-678681 Nadere informatie kunt u inwinnen bij: Piet de Haan, Coördinator Ind. Reiniging tel. 06.53.62.81.05 Wij zijn voor onze locatie Vlissingen e.o. op zoek naar: Medewerkers Industriële Reiniging (m/v) De belangrijkste taken zijn: Hoge druk vloeistofreiniging Vacuüm reiniging Chemisch Technisch reinigen Riool en Wegdekreiniging 9 Hoge druk waterstraalsnijden Functie-eisen De medewerker moet zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken, en heeft geen 9 tot 5 mentaliteit. Ervaring in industriële reiniging is een pre. Bezit van rijbewijs B/C/E heeft ae voorkeur. De benodigde opleidingen worden door VVG verzorgd en vergoed.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 51