OELTJL "Talent komt binnen deze organisatie altijd bovendrijven." PZC Directoraat-Generaal Rijkswaterstaat Jonge energieke Werkplaatsreceptionist Vlotte Magazijnmedewerker PRODUCTIEMEDEWERKERS (m/v) - zaterdag 8 september 2001 Ministerie van Verkeer en Waterstaat is een zelfstandige onderneming die is gespecialiseerd in het bouwen en leveren van vracht wagencarrosserieën in diverse uitvoeringen, wisselsystemen, laad- en lossystemen, opleggers en aanhangwagens. Voor de werkplaatsreceptie zijn wij op zoek naar een Functieomschrijving: - direct en indirect contact met klanten - planning reparatie-werkplaats i.s.m. werkplaatschef - ondersteuning van administratie reparatie-afdeling Functie-eisen: - afgeronde MTS opleiding - leeftijd ca. 25 jaar - ervaring met PC-gebruik (Windows) - goede contactuele eigenschappen - interesse voor het autovak Voor het magazijn Functie-eisen: - goede contactuele eigenschappen - technische basiskennis - ervaring met PC-gebruik - i.b.v. rijbewijs B en evt. heftruckcertificaat - leeftijd ca. 25 jaar Voor bovenstaande vacatures bieden wij u een afwisselende baan met goede salarië ring. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: Hertoghs Carrosserieën B.V. Gewenten 49, 4704 RE Roosendaal Telefoon 0165 - 551440 Fax 0165 - 554487 internetsite www.hertoahs.nl telefonische acquisitie wordt niet op prijs gesteld Per 1 oktober 2001 zoekt "Het Goese Lyceum" kandidaten voor de volgende vacature: Technisch Onderwijs Assistent MA/ (1 fte) De functie Zij/Hij wordt belast met assistentie, materiaalbeheer en -onderhoud voor de lessen Natuurkunde, Scheikunde en Biologie, waarbij in de toekomst de hoofdtaak bij het vak Natuurkunde komt te liggen. Het profiel Als vooropleiding is een technische Middelbare Beroepsopleiding vereist, bijv. MBO Elektrotechniek of Werktuigbouwkunde. Het betreft hier een functie in schaal 5 met uitzicht op schaal 6. Sollicitaties met volledig curriculum vitae dienen uiterlijk 20 september 2001 te zijn ontvangen door de heer drs. A. Wevers, rector van het Goese Lyceum, Van Dusseldorpstraat 78, 4461 LV Goes. Informatie wordt verstrekt door de rector, telefoon 0113-216971. Van Dusseldorpstraat 78, 4461 LV Goes tel: (0113) 21 69 71 fax: (0113) 23 08 72 e-mail: goeselyceum@zeelandnet.nl http://www.pontes.nl. de Jonge de Jonge SEBRA b.v. is een jong bedrijf, dat actief is op het gebied van bewerken en verwerken van kunststoffen en reststoffen voor hergebruik en secundaire brandstof fen. Wegens uitbreiding van onze activiteiten: voor diverse functies De nieuwe medewerkers bedienen voornamelijk diverse maalmolens en de se cundaire brandstoflijn in onze nieuwe productieopstelling: Malen van harde kunststoffen, afvullen van big bags. Laden en lossen van inkomende en uitgaande vrachten. Bedienen van de secundaire brandstoflijn, het controleren van de kwaliteit. Het reinigen van de werkvloer en de machines behoort tot de dagelijkse werk zaamheden. Van alle medewerkers wordt gevraagd kleine technische storingen zelfstandig op te lossen. Functie-eisen: MBO werk- en denkniveau. Kennis en ervaring met productielijnen en/of technische Flexibele en teamgerichte instelling. In het bezit zijn van een heftruckcertificaat of bereid zijn Bereid zijn in ploegen te werken (drieploegensysteem). Bekend zijn met kwaliteitssystemen. Verantwoordelijkheidsgevoel en stressbestendigheid. Kwaliteit- en kwantiteitgerichte instelling. De geschikte kandidaten bieden wij: Uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Diverse opleidingsmogelijkheden. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen richten aan: De Jonge Sebra b.v. t.a.v. de directie Postbus 8053 4330 EB Middelburg Kandidaten die eerder gereageerd hebben, worden verzocht niet meer te re ageren. werkzaamheden, dit te halen. In totaal werken er bij Rijkswaterstaat momen teel zo'n 10.000 mensen, verdeeld over achttien directies. Hoewel hun achtergronden zeer divers zijn, kenmerken onze medewerkers zich door gedegen kennis, een groot verantwoordelijkheids gevoel en respect voor de mening van anderen. Andere aspecten zijn een concurrerend salaris en prima secundaire arbeidsvoorwaarden. Dit combineren we met een open werksfeer en doorgroeimogelijkheden. Verder hebben we een uitstekende studiekostenregeling. Kinderopvang, deeltijdwerk en flexibele werktijden vinden we bovendien vanzelfsprekend. Kortom, we bieden u arbeidsvoorwaarden op maat. U kunt bij ons op twee manieren solliciteren, Een schriftelijke sollicitatie, voorzien van curriculum vitae, kunt u binnen veertien dagen richten aan RWS-helpdesk, postbus 9016,1180 MA Amstelveen, graag onder vermelding van het betreffende vacature nummer op brief en envelop. Solliciteren per e-mail is ook mogelijk. Stuur een bestand met daarin uw briefen c.v. aan: werving@rijkswaterstaat.nl Voor overige vacatures kunt u kijken op onze internetsite: www.rijkswaterstaat.nl Rijkswaterstaat speelt al twee eeuwen lang een cruciale rol in de aanleg, het beheer en het onderhoud van de Nederlandse infrastructuur. In de loop der tijd is deze rol echter sterk veran derd: stond vroeger slechts het technische aspect centraal, inmiddels is daar de maatschappelijke dimensie bijgekomen. Dat is niet verwonderlijk, gezien de kerntaken van Rijkswaterstaat: de bescherming tegen overstromingen, de zorg voor rijkswegen, rijkswateren en duurzame en bruik bare watersystemen, en het bevorderen van de verkeersveiligheid. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Senior Elektrotechnisch Inspecteur v/m HBO'er Werktuigkundige en Elektrotechnische Dienst, Goes Het betreft een aantrekkelijke functie bij de Directie Zeeland. Bij de Directie Zeeland - in het waterrijke zuidwesten van Nederland - spelen economie, milieu en veiligheid een duidelijke rol in keuzes die gemaakt moeten worden bij de uitvoering, van onze taken. U gaat werken bij de Werktuigkundige en Elektrotechnische Dienst, Wat u gaat doen: U gaat zich bezighouden met het begeleiden en uitvoeren van-inspecties aan complexe elektrotechnische installaties en aandrijf werken. Daarbij begeleidt en adviseert u de overige inspecteurs. Ook bent u verantwoordelijk voor een kwalitatief verantwoorde uitvoering van uitbestede inspectie- en ingenieursdiensten. U evalueert inspecties en u doet verbeterings- en renovatievoorstellen. Wat u hebt gedaan: Naast een HBO-opleiding Elektrotechniek/Elektronica en aanvullende relevante cursussen hebt u kennis van reparatie-, onderhouds- en onderzoekstechnieken. Bovendien hebt u ervaring in het inspecteren van elektrotechnische installaties. Daarnaast verwachten we dat u beschikt over goede contactuele en redactionele vaardigheden en in het bezit bent van rijbewijs B. Salaris: Uw salaris bedraagt maximaal 6.399,- 2.904) bruto per maand, exclusief 8% vakantiegeld. Informatie: Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer ing. L.F.M. Steenbakker, telefoon (0113) 24 78 50. Het vacaturenummer is VV54/PZC. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure Wat u gaat doen: Als assistent van het Rayonhoofd coördineert u het toezicht op de uitvoering van werkzaamheden in het kader van bestekken, vergunningen en ontheffingen en verzamelt u gegevens ten behoeve van deze werkzaamheden. Bovendien organiseert en coördineert u de gladheidsbestrijding en bent u betrokken bij de calamiteitenbestrijding. U geeft leiding aan de u toegevoegde (5 a 6) medewerkers van de aannemer. Wat u hebt gedaan: U hebt een MBO-opleiding Civiele Techniek afgerond, of u beschikt over een gelijkwaardig werk- en denk niveau. Daarnaast hebt u praktijkgerichte cursussen gevolgd (zoals toezichthouder UAV-contractenadministratie en kwaliteitszorg), of bent u bereid die te volgen. U beschikt over goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid en u bent in staat tactvol om te gaan met weggebruikers en medewerkers van derden die betrokken zijn bij de uitvoering van werken. U bent in het bezit van rijbewijs BE. Bovendien hebt u een flexibele en veranderingsgezinde instelling en bent u bereid tot nachtwerk. Salaris: Uw salaris bedraagt maximaal 4.585,- 2.081) bruto per maand, exclusief 8% vakantiegeld en bindingstoeslagen. Informatie: Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer R.E. Oostinga, telefoon (0113) 24 75 30. Het vacaturenummer is VV46/PZC. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Rayonassistent v/m MBO'er Dienstkring Noord en Midden Zeeland, Steunpunt Vierwegen, Goes Het betreft een uitdagende functie bij de eerder genoemde Directie Zeeland. U gaat werken bij de afdeling Onderhoud en Verbetering, onderdeel van de dienstkring Noord en Midden Zeeland Binnen de Directie Zeeland worden de dienstkringen beschouwd als de voordeur van de dienst. Hun medewerkers geven directe dienstverlening aan het publiek. Bij nacht en ontij patrouilleren zij over de zeeweringen, 's Winters assisteren ze bij het strooien van pekel en het ruimen van sneeuw. Ook zorgen de dienstkringen voor het onderhoud van wegen, kanaaloevers, bruggen en sluizen, Binnen de divisie Netten voert de stafafdeling Bedrijfs bureau E beleidsondersteunend werk uit op het gebied van de distributie van elektriciteit. De afdeling stelt belas ting-, verbruiksprognoses en lange termijn investeringsplan ningen op en voert speciale opdrachten en studies uit i.v.m. de distributie van elektriciteit. Daarnaast heeft de afdeling een adviserende taak richting klanten op het elektrotechnische vlak. In verband met wijziging van functie van de huidige mede werker zoeken wij voor het Bedrijfsbureau E (standplaats Goes) een fulltime a. Adviseur Industrie Kerntaken: het onderhouden van contacten met voornamelijk industriële en overige grootverbruikers; het adviseren over en begeleiden van het aansluiten of wijzigen van elektrische installaties van klanten; het behandelen van klachten van klanten op het technische vlak; het verrichten van metingen; het geven van instructie aan andere medewerkers. Binnen de afdeling word je ook belast met werkzaamheden behorende tot de functie van projectingenieur (bijvoorbeeld netplanning). Profiel: een afgeronde opleiding HTS-E; enkele jaren ervaring met grotere elektrische installaties; goede contactuele vaardigheden en een klantgericht denken en handelen, alsmede een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; zelfstandigheid, besluitvaardigheid en creativiteit. Voor de afdeling Algemene Zaken binnen het hoofdkantoor in Middelburg zijn wij op zoek naar een fulltime b. Administratief/Juridisch Medewerker De afdeling Algemene Zaken houdt zich bezig met een breed scala van taken. Aandachtsgebieden van de afdeling zijn onder andere ruimtelijke ordening, milieu(recht), onroerend goed beheer en verzekeringen. De afdeling heeft een belang rijke ondersteunende rol naar de divisies gas, water en elektriciteit. Kerntaken: het opstellen van adviezen op administratiefrechtelijk gebied; het redigeren van bezwaar- en beroepschriften; het voeren van correspondentie; het voorbereiden van te voeren procedures; het voeren van overleg met externe betrokkenen/belang hebbenden; het afsluiten van verzekeringen. Profiel Van de kandidaten verwachten wij een afgeronde bestuur lijk/juridische opleiding op Hbo-niveau (bijvoorbeeld HEAO-MER), of een door ervaring verkregen vergelijkbaar Hbo-werk- en denkniveau. Verder relevante ervaring met administratief/juridische werkzaamheden, goede uitdruk kings-vaardigheid, Inventiviteit en resultaatgerichtheid. Wat bieden wij? Werken bij DELTA betekent een bijdrage leveren aan een ondernemend en veelzijdig bedrijf dat sterk in ontwikkeling is. Wij stellen daar tegenover: een goed en compleet pakket arbeidsvoorwaarden dat gebaseerd is op de CAO voor Energie- en Nutsbedrijven; een participatieregeling en bedrijfsspaarregelingen; een pensioen- en ziektekostenregeling; mogelijkheden voor verdere ontwikkeling, waaronder opleiding en trainingen; volop ruimte voor eigen inbreng en initiatief in een infor mele organisatie met korte lijnen; salarisindicatie voor beide functies: circa 6.500,- bruto per maand. Informatie Wil je meer informatie over deze functies neem dan voor functie a contact op met Sjaak van de Vrie, chef Bedrijfs bureau E, telefoonnummer: (0113) - 88 40 30 en voor functie b met Henk Janssen, hoofd Algemene Zaken, telefoonnummer: (0118) - 88 20 30. Interesse? Belangstellenden kunnen hun sollicitatie, voorzien van een CV, binnen 14 dagen richten aan onderstaand (e-mail) adres ter attentie van het secretariaat van de afdeling Personeel Organisatie. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Postbus 5048 4330 KA Middelburg tel. (0118) 882000 Internet: http://www.deltanutsbedrijven.nl e-mail: vacatures@delta-zld.nl edrijven N.V. DELTA Nutsbedrijven richt zich met circa 1.300 medewerkers op de levering van een integraal productenpakket; zij verzorgt voor Zuidwest- Nederland de distributie van elektriciteit, gas, water, radio- en televisie signalen en telecommuni catie- en milieudiensten. Ook de productie van water en elektriciteit behoort tot haar activiteiten. De organisatie is een zeer actieve speler in de libera liserende energiemarkt, waarin zij zich heeft ont wikkeld tot een succesvolle en marktgerichte partij. DELTA is een gezond en sterk expanderend bedrijf en biedt buitengewoon interessante functies, waarbij verantwoordelijkheid, ruimte voor eigen initiatief eri vrijheid DELTAX om te ondernemen centraal staan.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 35