W r k Tcnce BouwCenter «DeJagerTathoek BUÜELPACK PZC "OVET" b assistent medewerker terminaiburo m/v Teamleider Expeditie m/v Teamleider Productie m/v KOE zelfstandig werkende kok (m/v) uitzendbureau Monteur elektrotechn. dienst m/v Monteur storingsdienst m/v Monteur onderhoudsdienst m/v bA-tKUK fwaluiv Att IrLj BwrUlpdoh Magazijnmedewerker M/V zaterdag 8 september 2001 OVET B.V. is een stuwadoors/cargadoorsbedrijf met ongeveer 100 medewerkers en met over- en opslagterminals in Terneuzen en Vlissingen. Op onze locatie in Vlissingen is wegens uitbreiding van taken de parttime functie ontstaan van in dagdienst Functie-inhoud: - expeditiewerkzaamheden: onderhouden contact met de douane, aanmaken van douanedocumenten en transportbescheiden opvolgen douanedocumenten en overleg hierover met de afdeling commerciële coördinatie - het toezien op een geregelde en optimale urenverantwoording en de controle hierop; - het doorboeken van deze uren voor verdere interne verwerking; - verwerken van douanegegevens en het bijhouden van de douanevoorraad; - het opmaken van overzichten en rapporten m.b.t. exploitatiegegevens (efficiency van kranen, loaders, zeef etc.); - het verzorgen van nummering van de partijen en het bijhouden van hoeveelheden/kwaliteiten van ver plaatsingen; - het onderhouden van contacten met de commerciële coördinatie v.w.b. de verwerking van machine-uren en met de salarisadministratie v.w.b. de mens-uren en douanevoorraad; - overige administratieve werkzaamheden (postbehandeling, correspondentie, in- en uitgaand telefoonver keer). Functie-eisen: - middelbare beroepsopleiding; - kennis van enkele moderne talen; - kennis van diverse software (Word, Excel, e-mail); - kennis van de douanewetgeving strekt tot aanbeveling; - collegiaal, teamgericht; - klantgericht. Plaats in de organisatie: De assistent medewerker Terminaiburo ressorteert onder het hoofd exploitatie. Werktijden: In nader overleg te bepalen 15 uur per week. In overleg met de medewerker Terminalbureau dient er een fulltime bezetting te zijn. Standplaats: De standplaats voor deze functie is Vlissingen. Beloning: Beloning volgens Individuele Arbeidsovereenkomst. Kandidaten voor deze functie kunnen hun schriftelijke sollicitatie tot 25 september 2001 richten aan: Ovet B.V., t.a.v. afdeling Personeelszaken, Postbus 1200 4530 AA TERNEUZEN. Kalanchoë specialists Kwekerij Blommendale is specialist in het telen van kalanchoë, een bloeiende vetplant. Onze organisatie is sterk in ontwikkeling, wat er tot op heden toe heeft geleid dat Kwekerij Blommendale marktleider is in de kleine potmaten. Een team van ongeveer 50 medewerkers staat borg voor hoge kwaliteit en een flexibele organisatie. In de nabije toekomst zal een groot gedeelte van de productiewerkzaamheden vergaand worden geoptimaliseerd. Om marktgericht te kunnen leveren zijn er grote verschillen in de wekelijkse productieaantallen. Om ons team te versterken zoeken we twee meewerkende teamleiders voor een fulltime functie op MBO niveau. Ben je net zo enthousiast als wij, heb je een coachende stijl van leidinggeven en heb je geen 9 tot 5 mentaliteit, dan ben jij degene die we zoeken. Gezien de voortdurende groei en innovatie van ons bedrijf zul je in staat moeten zijn om noodzakelijke veranderingen te implementeren en te vertalen naar de praktijk. people manager Verantwoordelijk voor: verwerken afleveren van verkooporders halen van doelstellingen coachen van rnedewerk(st)ers uitdragen bedrijfsvisie uitvoeren personeelsbeleid onderhoud afdeling machines verzorging afd. voorraad administratie coördineren transport Heeft de volgende eigenschappen: stressbestendig en flexibel gevoel voor kwaliteit kan goed met mensen omgaan is een ervaren en bewezen leider - logistieke puzzelaar Verantwoordelijk voor: uitvoeren planning productie interne logistiek machinaal sorteren product halen van doelstellingen coachen van medewerk(st)ers uitdragen bedrijfsvisie uitvoeren personeelsbeleid onderhoud afdeling machines verzorging afd. voorraad administratie Heeft de volgende eigenschappen: accuraat en doelgericht kan goed met mensen omgaan gevoel voor planten, evt. ervaring is een pré Voor beide zelfstandig werkende teamleiders geldt daarnaast, dat er samengewerkt en afgestemd zal moeten worden met de andere afdelingen in de organisatie om het totale bedrijfsresultaat te optimaliseren. Een veelomvattende functie met goede arbeidsvoorwaarden conform tuinbouw CAO. Een prettige werksfeer in een dynamisch bedrijf met een goede en moderne accommodatie en up-to-date materiaal. Ben je geïnteresseerd in ons bedrijf en in één van de functies? Stuur dan een sollicitatie brief c.v. naar Kwekerij Blommendale, van 't Hoffweg 4, 4553 RE, Middelburg t.a.v dhr. J.M. van Eijzeren. Via e-mail kan ook: hans@blommendale.nl. Als je nog vragen hebt neem dan contact op met dhr. j.M. (Hans) van Eijzeren (0118 626590) of bezoek onze website: g www.blommendale.nl. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de procedure. 5 STEAKHOUSE DE LACHENDE Wij zoeken ter uitbreiding van onze keukenbrigade een bij voorkeur in bezit van leermeesterdiploma. Creativiteit, enthousiasme en doorzettingsvermogen is een must, relevante werkervaring in gerenommeerde be drijven is gewenst. Voldoet u aan bovenstaand profiel solliciteer dan, dit kan zowel telefonisch als schriftelijk. U kunt verwijzen naar dhr. W. de Regt. Steakhouse de Lachende Koe Restaurant De Zeekoe Beestenmarkt 14 Magdalenastraat 7 4461 CT Goes 4461 AL Goes 0113-252048 0113-251365 VCA-1 IB6SB Heb jij je VCA-1 en wil je zo snel mogelijk aan de slag, voor een kortere en/of langere periode? Neem dan snel contact op met onze vestiging in Middelburg "S 0118-629658. Administratief Medewerker EüBSl Zoek je een afwisselende baan in de administratieve sector? Wij hebben een vacature openstaan met de volgen de werkzaamheden: archiveren, invoeren en verwerken van gegevens in de computer, en telefoon beantwoorden. Lijkt ditje wat? Bel of kom even langs op onze vestiging in Middelburg. Proces-Operator Heb jij je VAPRO B en je VCA-1 En ben je bereid om in ploegen te werken? Dan hebben wij de baan voor jou bij een bedrijf in Vlissingen-Oost, als Proces-Operator voor een langere periode. De werkzaamheden bestaan uit: alge mene procesbewaking, oplossen van kleine storingen, mon sters nemen, eindcontrole en expeditie. Ben jij die flexibele persoon, die deze uitdaging wel ziet zitten? Kom dan even langs bij onze vestiging in Middelburg. Productiemedewerkers FS83 Voor verschillende opdrachtgevers in Vlissingen- Oost zijn wij nog op zoek naar productiemedewerkers. Je hebt verschillende taken die als ondersteuning dienen voor het productieproces. Bereidheid tot het werken in ploegen diensten is een pre. Wil jij een afwisselende baan in de pro ductie en ben jij in het bezit van VCA-1 of wil je dit halen? Neem dan contact op met onze vestiging in Middelburg S0118-62 96 58. Laborant Ben jij in het bezit van het MLO- of HLO-diploma? En ben je op zoek naar een afwisselende, interessante baan? Als chemisch laborant kun je voor een langere perio de aan het werk bij een energiek bedrijf in Vlissingen. Inte resse? Stap dan eens binnen in onze vestiging in Middel burg. Afdelings Secretaresse I Voor een groot productiebedrijf in Vlissingen zijn wij op zoek naar een administratieve duizendpoot! De ta ken bestaan o.a. uit: uitwerken van correspondentie, agen dabeheer, ontvangst van bezoekers en archiveren. Heb jij minstens MBO-administratie en wil je eens parttime aan de slag? Neem dan contact op met de vestiging in Middelburg 0118-62 96 58 of kom even langs. Assistent Logistiek BWH Ben jij afgestudeerd aan de HBO-opleiding Logis tiek? En ben jij op zoek naar een loopbaan in Vlissingen bij een internationaal bedrijf? Zoek dan niet verder, maar kom even langs bij onze vestiging in Middelburg. Wij hebben een baan voor jou, waarin je ondersteuning biedt aan de Logistiek Manager, maar waar jij ook zelf kleine projecten doet, waaronder ISO-procedure transport. De afdeling waarbij je terecht komt, behelst het traject lussen gereed product en het productieproces van de klant. Provincie Zeeland Machinisten Ben jij iemand met minimaal machinist binnenvaart A of B, of een diploma Scheepswerktuigkundige A met ruime vaartijd? Dan ben jij de machinist die wij zoeken. Heb je interesse, stuur je cv dan gauw op naar onze vesti ging- Machinistenhulpen IHI Tevens zoeken wij machinistenhulpen. Bij voorkeur in het bezit van Machinist Binnenvaart A of een technische opleiding op VMBO-niveau. Ervaring met dieselmotoren en elektrotechniek strekt tot de aanbeveling. www.tence.nl Middelburg® tence.nl Lange Geere 12, 4331 LX Middelburg Telefoon 0118-629658 Fax 0118-616993 B<P" Het werk Bij Budelpack kan een monteur nog echt uit de voeten. In deze functie ben je betrokken bij de volgende hoofdactiviteiten: opbouwen en in bedrijf stel len van verpakkingslijnen onderhouden en reviseren van verpakkingslijnen ondersteunen van de storingsdienst signaleren, oplossen en voorkomen van storingen aan installaties, etc. Wie zoeken wij? Een enthousiaste, ambitieuze en ervaren monteur die zin heeft in afwisselend werk. We denken aan een monteur op LTS- of MTS-niveau, met ruime ervaring en affiniteit met WTB. Kennis van omron PLC's, drives servotechniek is een pre, en je bent bekend met NEN-EN 50 110 NEN 3140. Je bent bereid om in drieploegendienst te werken en in consignatiedienst. Werktijden: 7.00-16-.00 uur, 16.00-24.00 uur en 24.00-7.00 uur. Het werk We zetten de werkzaamheden op een rijtje: signaleren en verhelpen van storingen aan alle installaties vervaardigen van machineonderdelen instrueren van productiepersoneel over technische zaken, etc. Wie zoeken wij? We denken aan monteur op MTS-WTB niveau (door opleiding en/of ervaring) met ruime ervaring. Stel je prijs op zelfstandigheid en vind je het leuk om technische - hoofdzakelijk mechanische - problemen op te lossen dan kom je zeker in aanmerking voor deze functie. Kennis van de Engelse taal is een pre. Je bent bereid in drieploegendienst te werken. Werktijden: 7.00-16.00 uur, 16.00-24.00 uur en 24.00-7.00 uur. Het werk Ook van deze functie zetten we de werkzaamheden op een rijtje: verrichten van onderhoud en reparatie aan machines en systemen het opnieuw instellen van verpakkingsmachines en -systemen het vervaardigen van machineonder delen, etc. Wie zoeken wij? Onze voorkeur gaat uit naar iemand op MTS-WTB niveau (door opleiding en/of ervaring) met kennis van de Engelse taal (spreken). Je vindt het een uitdaging om technische - hoofdzakelijk mechanische - problemen op te lossen. Je bent bereid in tweeploegendienst te werken. Werktijden: 7.00-16.00 uur en 16.00-24.00 uur. Wat bieden wij? Het werken in projectteams is bepalend voor de sfeer bij Budelpack. Dynamiek en flexibiliteit, daar gaat het om. Bij Budelpack is geen dag hetzelfde. Door de wisselende duur van de projecten blijft het een uitdaging. Dit maakt het werken bij Budelpack geweldig. Telefonische informatie kun je inwinnen bij mevrouw R. Gevonden, afdeling P&O, 0166 - 61 98 27. Reageren? Wie zin heeft in een boeiende baan wordt uitgenodigd - binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie - een sollicitatiebrief (onder vermelding van de functie waarnaar je solliciteert) en curriculum vitae te sturen aan Budelpack Poortvliet B.V., t.a.v. mevrouw R. Gevonden, afdeling P&O, Paasdijkweg 15, 4693 RE Poortvliet. Of mailen naar welkom@budelpack.nl Budelpack is een internationale producent en verpakker van merkartikelen. Met 2.200 mensen werken we vanuit 11 fabrieken in Europa aan een jaaromzet van 225 miljoen euro. Met de K van Klantgerichtheid, Kwaliteit en Know-how. Maar vooral met de M van Mensen. Meer weten over de Budelpack Groep? Bezoek onze website: www.budelpack.com BouwCenter De Jager-Tolhoek is een zelfstandige regionale groothandel in bouw-, hout/plaat- en afbouwmaterialen, keukens, tegels en sanitair en is lid van de landelijke BouwCenter Organisatie. Ons leveringsgebied is Zuid-West-Nederland. Voor onze vestiging te Goes zijn wij op zoek naar een kandidaat voor de onderstaande vacature: firn zelfstandige regionale leveranciers bouwmaterialen, keukens, tegels Met in totaal 78 vestigingen is zij de grootste leverancier van bouwend Nederland. Wat we verwachten U bent verantwoordelijk voor een correcte ontvangst, opslag en afgifte van onze handels goederen. Bovendien draagt u zorg voor orde en netheid in een deel van het magazijn. Uw profiel U bent op zoek naar een nieuwe uitdaging. U bezit ruime, aantoonbare ervaring m.b.t. magazijn werkzaamheden. Ervaring met onze materialen is een pré. U bent dienstverlenend en praktisch ingesteld. U hebt géén 9-5 mentaliteit. U bent in het bezit van een heftruckdiploma. Bij voorkeur ervaring met zagen c.q. houtbewerking. Leeftijdsindicatie 20-30 jaar. Wij bieden u Een functie met uitdagingen in een stimulerende werk omgeving. Een prima voorwaarden- pakket in overeenstemming met de functie. Sollicitatie Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 8 dagen sturen naar: BouwCenter de Jager-Tolhoek t.a.v. de afdeling Hoofd Personeelszaken, Postbus 2, 4460 AA Goes. Goes Stanleyweg 2 Vlissingen, (bij de Zeelandhallen) Industrieweg 1,1 Tel. 0113 - 246600 Tel. 0118 - 410444 Shop/Showroom/Groothandel Shop

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 34