OPEN HUIS a61P5©)Ë Maak een ruimtereis. (r Mitsubishi Space Star. PZC 12 bij Warring Kleding ADVERTEER IN DE PZC MODESHOW Modehuis voor grotere maten donderdag 6 september 2001 ::w'. 3 v - tot en met d.v. zaterdag 15 september 2001 ket najaar nadert snel, een nieuw seizoen, nieuwe Hjeuren, nieuwe modeden ■ket Open kuis van Warring kleding is een :uiiste/(endegedegenheidom hennis te malden met de nieuwe collectie. ket Open kuis van 'Warring Kjedbg in kraèhetidyhjz duurt tot en met - KLEDING Dorpsstraat 55 Krabbendijke (0113) 503920 Gemeente Noord-Beveland OPENBARE BEKENDMAKING Goedkeuring 2e Herziening bestemmingsplan Wissenkerke Zuid-West, gedeelte Oosterscheldestraat Burgemeester en wethouders van de gemeente Noord- Beveland maken, ter voldoening aan het bepaalde in arti kel 28 lid 6 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, be kend dat Gedeputeerde Staten van Zeeland bij besluit van 28 augustus 2001, nummer 017785/20 dir. RMW, hebben goedgekeurd de 2e Herziening bestemmingsplan Wissen kerke Zuid-West, gedeelte Oosterscheldestraat. Het bestemmingsplan voorziet in een planologische rege ling voor woningbouw op enkele nog onbebouwde gron den aan de Oosterscheldestraat te Wissenkerke. Het besluit van Gedeputeerde Staten, alsmede het ge noemde bestemmingsplan, liggen met ingang van 7 sep tember 2001 gedurende zes weken voor een ieder ter in zage ter gemeentesecretarie (afdeling Grondgebied), ka mer 1.17), Voorstraat 31 te Wissenkerke. Gedurende bovenvermelde termijn kan tegen het besluit van Gedeputeerde Staten beroep worden ingesteld bij de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Beroep kan worden ingesteld door: a. degene die zich tijdig op grond van artikel 27, lid 1 of 2 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening tot Gedeputeer de Staten heeft gewend. b. een belanghebbende die aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest zich overeenkomstig artikel 27, lid 1 of 2 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening tot Gedeputeerde Staten te wenden. Indien beroep is ingesteld kan binnen bovenvermelde ter mijn van zes weken tevens een verzoek om voorlopige voorziening bij de Voorzitter van de Afdeling Bestuurs rechtspraak van de Raad van State worden ingediend. Ingevolgde artikel 28 lid 7 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening treedt het besluit van Gedeputeerde Staten in zake goedkeuring in werking daags na afloop van de hier boven genoemde beroepstermijn, tenzij binnen deze ter mijn is verzocht om voorlopige voorziening. In dat geval treedt het besluit tot goedkeuring pas in wer king als het verzoek om voorlopige voorziening is beslist. Wissenkerke, 6 september 2001. Burgemeester en wethouders van Noord-Beveland, de secretaris, drs. D. Sinke de wnd. burgemeester, C. L. van Liere. Ruimte en reizen. Twee begrippen die de Space Star op het compacte lijf geschreven zijn. Veel binnenruimte voor alle mogelijke bagage en een achterbank die in twee aparte delen wegklapt. De Space Star wordt, voortgedreven door een 1.3 of een 1.6. beide met 716,- milieusubsidie, een 1.8 GDI benzinemotor of een 1.9 DlrD dieselmotor. Soepel in het bochtenwerk, zuinig op de lange baan rond de aarde. Vanaf 34.995,-/€ 15.880,04 instappen bij de Mitsubishi dealer. Er is ook een Diamond-pakket met mistlampen en elektrisch bedienbare ramen vóór, MITSUBISHI centrale portiervergrendeling met afstandsbediening en airco, met een waarde van 2.930,- voor ƒ1.395,-. MOTORS Prijs incl. BPM/BTW, excl. verwijderingsbijdrage, kosten rijklaar maken, af Hoofddorp. Brandstofverbruik Space Star 1.3 gemiddeld 6,8 1/100 km (1 op 14,7), C0a-emissle 163. Elke nieuwe Mitsubishi personenauto heeft 3 jaar MultigarantTe/Inter-Euro Service. Informeer naar de gunstige lease- en financierings- voorwaarden. Imp.' MMSN B.V., Hoofddorp (023) 55 55 222. Mitsubishi Dealer Lease (070) 51 51 116. Wijzigingen voorbehouden www,mitsubishi-motors.nl Gemeente Noord-Beveland OPENBARE BEKENMAKING "1e Herziening bestemmingsplan Sophiahaven" vastgesteld Burgemeester en wethouders van de gemeente Noord- Beveland maken, ter voldoening aan het bepaalde in arti kel 26 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, het vol gende bekend. De gemeenteraad heeft in zijn vergadering van 30 augus tus 2001 de "1e Herziening bestemmingsplan Sophia haven" ongewijzigd vastgesteld. Deze herziening voorziet in een planologische regeling ten behoeve van een uitbreiding van de jachthaven met 101 ligplaatsen. Deze nieuwe ligplaatsen zijn overigens reeds aangelegd, op grond van een zogenaamde artikel 19 WRO-procedure die recent is gevoerd. De "1e Herziening bestemmingsplan Sophiahaven" ligt met ingang van vrijdag 7 september 2001 gedurende vier weken (tot en met 4 oktober 2001) voor een ieder ter in zage bij de afdeling Grondgebied (kamer 1.17) van de gemeentesecretarie. Voorstraat 31 te Wissenkerke. Gedurende genoemde termijn van terinzageligging kun nen schriftelijke bedenkingen bij gedeputeerde staten van Zeeland worden ingediend tegen het vastgestelde be stemmingsplan, doch uitsluitend door belanghebbenden die kunnen aantonen dat zij redelijkerwijs niet in staat zijn geweest hun zienswijze omtrent het ontwerp- plan bij de gemeenteraad kenbaar te maken. Bedenkingen dienen te worden gericht aan: het college van gedeputeerde staten van Zeeland, Postbus 6001, 4330 LA Middelburg. Wissenkerke, 6 september 2001 Burgemeester en wethouders van Noord-Beveland, De secretaris, drs. D. Sinke De wnd. burgemeester, C. J. van Liere lltit ,'j1(<U<' De nieuwe najaarscollectie is binnen! do. 13 september -10.30 uur -14.30 uur vrij. 14 september -14.30 uur toegang gratis graag telefonisch reserveren Nieuwe Burg 31, Middelburg - Tel. 0118-628378 't gaat nu echt gebeuren HUIBERT P. I8 jaar mag in een aui LEVIEN Hiep hiep hoera.. mijn lieve bouwvakker wordt vandaag 20 JAAR van harte gefeliciteerd knuffel van je grietje

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 12