Flitsende start Terneuzense Boys Van Hanegem maakt het verschil Piet Jansen via koprol naar zege PZC Ongelukkig verlies AZVV tegen Seolto Toerclub Graauw wint de sterrittencompetitie Waterpolosters van De Schelde komen er niet aan te pas Tweedeklasser heeft geen kind aan s-Heer Arendskerke Fors verlies Cadzand Bekerronde in Hulster zaalvoetbal Korfballers Zaamslag onderuit Nieuw record voor De Ruyck in Utrecht uitslagen agenda z 16 maandag 3 september 2001 door Aector Dooms TERNEUZEN - Terneuzense Boys kende zaterdag tegen 's- Heer Arendskerke een flitsende competitiestart in de tweede klasse. Er was één smetje. De ploeg verzuimde de score hoog op te voeren. Nu bleef het bij 2-0. Met die tekortkoming had Ter neuzense Boys volgens trainer Eddy van der Hooft ook al in de oefen- en bekerduels te maken gehad. „We spelen goed, we cre- eren veel mogelijkheden, maar we laten te veel kansen liggen." Van der Hooft was na afloop blij dat het falen in de afwerking geen gevolgen had voor het re sultaat. „We hebben gewonnen. Dat is het belangrijkste." Vanaf het begin zetteTerneu- zense Boys de tegenstander on der druk. In het eerste kwartier kreeg de thuisclub al een aantal VLISSINGEN - In de vierde klasse A van het zaterdagvoet bal begon Cadzand slecht aan het seizoen. De ploeg verloor met 6-2 van Hoedekenskerke. Spui speelde gelijk bij SKNWK in Nieuwerkerk: 2-2. Hoedekenskerke-Cadzand 6-2: Johan Beulens zorgde voor 1-0 en Michel Sillekens na twintig minuten voor 1-1. Een straf schop van Beulens en een treffer van Jan Wijnhorst leverden de thuisclub een 3-1-voorsprong bij rust op. Die kwam na de pau ze nooit meer in gevaar. Nadat Arjo Zandee voor 4-1 en 5-1 had gezorgd, kon Guido Raynhard nog een keer tegen scoren. Fred Velkers liet vlak voor tijd de 6-2 aantekenen. SKNWK-Spui 2-2: De eind stand was al bij rust bereikt. Mark de Haan opende de score: 1-0. Via Mark Otterloo en Erik Loof nam Spui vervolgens een 1-2-voorsprong, maar een eigen doelpunt van Jurgen Meijer be tékende 2-2. In de tweede helft was er niets meer te beleven. kansen. Langs de flanken werd de ruimte uitstekend benut. Mario de Fouw en Joi'di van Bunderen glipten vele malen langs hun directe tegenstan ders. 's-Heer Arendskerke werd compleet overrompeld. Peter Hamelink kon in de derde minuut net geen voorzet van Danny van de Velde binnentik- ken, doelman Lennai'd Meul- meester had vervolgens de nodi ge moeite met een schot van Van Bunderen en de ongrijpbare De Fouw besloot na een fraaie solo in het zijnet. Doelman Meul- meester toonde daarna zijn kwaliteiten op een vrij e trap van Robbie Jonkman. Op cle vlotte balcirculatie van de Boysspelers moest 's-Heer Arendskerke het antwoord schuldig blijven. Trainer Ma rien Schroevers erkende dat zijn ploeg de bal moeilijk kon vast houden. „Individueel beschik ken de spelers van Terneuzense Boys over meer kwaliteit. Daar moesten we het tegen afleggen. Maar mijn ploeg heeft wel hard gewerkt." Schroevers, die vooraf Terneu zense Boys niet als titelkandi daat had getipt, stelde zaterdag die prognose bij. „Ze zijn ster ker dan vorig jaar. Het is uiter aard nog maar de eerste wed strijd, maar Terneuzense Boys behoort tot de toppers in deze klasse." Daar zei hij niets te veel mee. Met de komst van Danny van de Velde, Bart Rijnhout van Ter- neuzen, Remco Mullaert van Hoek en Gertjan Vlaander van Spui is Terneuzense Boys er sterk op vooruitgegaan. Voeg daarbij de progressie van de j onge talenten Mevlud Ery üruk, Mario de Fouw en Peter Hame link en het is duidelijk dat Van der Hooft met een luxeprobleem kampt. Bijna alle spelers van de eerste selectie, uitgezonderd de geblesseerde Jeroen van de Broeke, waren zaterdag fit. Dus moest Van der Hooft keuzes ma ken. De ervaren doelman Ronald Gort werd verkozen boven Gui do Vinke. De verdediging, met de betrouwbare laatste man Ay- han Atmaca en de degelijke mandekkers Remco Mullaert, Robert Rijnberg en Jan-Gerard Hartman, gaf nagenoeg geen kans weg. Alleen Patrick Keule kwam één keer in schietpositie, maar zijn inzet was te slap om doelman Gort te verontrusten. Op het middenveld heerste er met het centrale duo Jonkman- Eryürük meer evenwicht. Langs de flanken zorgden de lichtge wichten De Fouw en Van Bun deren met him snelheid voor constante dreiging. Voorin was Danny van de Velde de stoor zender en bleef Peter Hamelink door zijn opportunistische speelwijze de aandacht opeisen. Het ontbrak invaller Marco Faassen nog aan scherpte, maar die zal er dit seizoen nog wel ko men. Plet pover spelende 's-Heer Arendskerke, dat Frank Goede- gebure in de warming-up zag afhaken, kreeg vlak voor rust nog een domper te verwerken. De Fouw, uitblinker in het eer ste uur van de wedstrijd, werd door Stefan van Sabben neerge legd. Scheidsrechter H. Hofman trok de rode kaart. Het moment was ongelukkig gekozen, omdat doelman Meulmeester de bal vanwege een blessure van Den nis op 't Hof buiten de lijn wilde trappen. De bal bleef binnen de lijnen. Scheidsrechter Hofman liet het spel doorgaan, waarna de actie van Van Sabben met het uit het veld sturen van de verde diger werd bestraft. Met een 0-0-stand werd de rust gehaald. „Ik heb toen tegen mijn spelers gezegd dat we moesten probei'en het eerste kwartier door te komen, zodat Terneuzense Boys nerveuzer zou worden", zei Schroevers. De trainer moest echter toezien dat zijn team na acht minuten tegen een 2-0-achterstand aankeek. De sterk spelende Eryürükbrak de wedstrij d open met een schit terend afstandsschot. De bal sloeg in de bovenhoek: 1-0. Even later ging Marco Faassen, na rust in het veld gebracht voor verdediger Rijnberg, aan de rechterkant door. Zijn voorzet bereikte via Van de Velde de in gekomen Hamelink, die van dichtbij raak schoot: 2-0. Daarna verzuimden met name Hamelink en Faassen de score op te voeren, waardoor 's-Heer Arendskerke een afstraffing be spaard bleef. „Mijn doelman heeft een hogere score voorko men. Ook de Boys-aanvallers waren gelukkig niet in goede doen", vond Schroevers. Terneuzense Boys: Ronald Gort; Remco Mullaert (77. Sjoerd. Rijn hout), Ayhan Atmaca, Jan-Gerard Hartman, Robert Rijnberg (46. Mar co Faassen); Mario de Fouw (84. Bart Rijnhout), Mevlud Eryürük, Robbie Jonkman, Jordi van Bunde ren; Peter Hamelink, Danny van de Velde. 's Heer-Arendskerke: Lennard Meulmeester; Stefan van de Velde, Dennis op 'tHof, Ard Eversdijk, Ste fan van Sabben; Walter de Kok, Pa trick Kreule, Menno vaj Tilburg (46. Jarno van de Kreeke), Marco Goede- gebure (73. William Tolhoek), Ger- ben Eversdijk, Patrick Nieuiuen- huijze. door Aector Dooms ZEVENBERGEN - AZVV leed zaterdag in Zevenbergen een 1- 0-nederlaag tegen Seolto. Het zat de Axelse debutant in de tweede klasse niet mee. Vooral na rust deed AZW ver woede pogingen om de achter stand ongedaan te maken. De ploeg van trainer Jaap Goossen kreeg ook kansen, maar de bal wilde er niet in. Paal en lat ston den de verdiende gelijkmaker in de weg. „In de eerste helft was het tempo te laag. Na rust heb ben we beter gecombineerd en flink pressie gegeven, maar het is niet gelukt", reageerde Goos sen teleurgesteld. Er was nog meer slecht nieuws in het kamp van AZVV. Jacco Koekkoek raakte bij een actie tien minuten voor tijd ernstig geblesseerd aan de enkel. De pechvolle middenvelder, die eerder met blessures te kampen had, zou wel eens voor langere tijd uitgeschakeld kunnen zijn. Het duel ging aanvankelijk op en neer met wisselende kansen. De Brabanders kwamen na een halfuur op voorsprong. Justin Francois brak aan de rechter kant op snelheid door, waarna doorWim de Vos HULST - Toerclub Graauw is winnaar geworden van de Zeeuws-Vlaamse sterritten- competitie van dit jaar. In de laatste wedstrijden maakte de ploeg uit Graauw nog een paar tussensprintjes waardoor het voor de achtervolger, Delta uit Terneuzen, steeds moeilijker werd om tot de slotrit als echte concurrent te worden aange merkt. Ook in de laatste wedstrijd, waarbij de regie in handen was van 't Ros Beijaert uit Hulst, kwam een complete ploeg uit Graauw het trimboekje laten afstempelen waarmee dus op nieuw de maximale score van 100 punten werd behaald. Bijna het gehele seizoen ging tc hij de bal teruglegde op de inko mende Gertjan Polhuis. AZW- doelman Johnny Dieleman had geen schijn van kans: 1-0. De Axelaars moesten toen ko men, waardoor de thuisclub op de tegenaanval via de snelle Francois kon gokken. In de tweede helft creëerde AZW een veldoverwicht. Jacco Koekkoek was nog het dichtst bij een doel punt. Ook het houtwerk werd getest. Door het Axelse offensief viel er ook de nodige ruimte achterin. Daarvan wist Francois te profi teren. Tien minuten voor tijd stopte laatste man Martijn Bot- tinga de snelle aanvaller foutief binnen het strafschopgebied. Strafschop besliste scheids rechter'M. den Haan. AZW- doelman Johnny Dieleman stopte met een prima reflex ech ter de inzet van Frank Loon. In de slotfase zetten de Axelaars alles op alles, maar het verdien de doelpunt bleef uit. AZW: Johnny Dieleman; Kees Schieman, Martijn Bottinga, Ger- ben Steijaert, Peter van de Velde (46. Jochem van Leeuwen); Jacco Koek koek (80. Erwin van de Broeke), Joep Frusch., Marco Bolleman, Jur gen de Reu (65. Leon Goossen); Veli. EryürükJaap den Doelder. Graauw aan de leiding. Alleen tijdens het vakantieseizoen mocht tc Delta de leiding voor eventjes overnemen. In de slot wedstrijd werd Delta tweede met 87,50 punten en eindigde tc Westdorpe als derde met 60,03 punten. Er waren 159 deelne mers. Er werdén twintig wedstrijden gehouden dit jaar waaraan in totaal 3756 deelnemers meede den. Dat betekent een gemid delde van 187,8 per tocht en dat is een nieuw record in voor de Sterrittencompetitie in Zeeuws- Vlaanderen. In de eindstand heeft Graauw 1577,67 punten gevolgd door tc Delta met 1550 punten. Dit tweetal was ongenaakbaar. Zo eindigde tc Axel op cle derde plaats met een totaal van 1177,94 punten. Spits van IJzendijke scoort driemaal in duel met Philippine HULST - Met vier wedstrijden in de eerste bekerronde wordt in het zaalvoetbalrayon Hulst een voorschot genomen op de com petitie. Woensdagavond bijten de ploegen van Wentzler/Pau- wels en De Ruij ter, die allebei in de regiocompetitie uitkomen, het spits af. Vrijdag begint de competitie. Het bekerprogramma vermeldt verder de wedstrijden Re- d/Roadhouse-Vervaet, ZVH- /Morres 2-Arrow Caravans en Première/Zaman Sport-ZVH- /Morres 3. Vrijdagavond wor den voor de competitie van het rayon Hulst vijf duels gespeeld. Nieuwkomers zijn de teams van Max Korting/Van de Voorde en IZV/IBS 3. In totaal zijn negentien ploegen ingeschreven. Die zijn in twee klassen ingedeeld. Na een halve competitie worden de twee klassen opgesplitst. De beste vijf van beide klassen komen daarna in de voorjaarscompeti tie tegen elkaar uit. ZAAMSLAG - Door de afgelasting van het pro gramma in de klasse 4A kwam van de Zeeuws- Vlaamse korfbalploegen alleen Zaamslag het veld op. Succes leverde het niet op. De thuiswedstrijd te gen Fortis 5 werd met 8-11 verloren. Mogelijk dat het dorps feest bij de thuisclub nog in de benen zat. Hoe dan ook: de ploeg van aan voerder Frans Verpoorte toonde wel erg weinig agressie. Hierdoor had Zaamslag weinig balbezit en liep het vanaf het begin achter de tegenstander aan. In de eerste helft kwam Zaamslag slechts twee keer tot scoren (2-5). Na de pauze liep het iets beter, maar omdat Fortis ook produktief was, bleef het gat drie doelpunten. Scores Zaamslag: Frans Ver poorte 3, Pieter Hamelink 2, Sandra Hamelink, Debby Cerpentier, AnkieBleijs. doorWim de Vos IJZENDIJKE - IJzendijke is Adri van Hanegem. Gisteren, tijdens de competitie-ouvertu re, tegen Philippine zette de spits weer nadrukkelijk de toon. Met een onvervalste hattrick in de tweede helft maakte Van Ha negem het verschil tussen zijn ploeg: 4-1. En dan te bedenken dat IJzendijke meer dan 45 mi nuten met één man minder speelde. Luc van Waes kreeg vlak voor de rust de rode kaart. Trainer Rob Liplijn van IJzen dijke had zaterdag bij Ierland- Nederland ook al gezien dat het spelen met één man minder geen handicap hoeft te zijn. „Zeker niet bij ons", zei Liplijn, „want wij hebben Van Hanegem. Dat bleek vandaag weer. Daar moet een tegenstander altijd twee man op zetten. Dus was het ver schil meteen tenietgedaan." Klasse Gisteren stond de echte Adri van Hanegem weer in het veld. Hij was vaak onzichtbaar, maar zodra de bal het strafschopge bied van Philippine in kwam, was er geen kruit tegen gewas sen. Dat moest ook Philippine- trainer Peter Hamelink be amen. „Het is natuurlijk klasse wat die Van Hanegem allemaal kan. Dat laatste doelpunt bij voorbeeld was een typisch Van Hanegem-goaltje. Maar ik moet wel zeggen dat die eerste twee kansen wel erg gemakkelijk werden weggegeven. Die twee ballen hadden nooit meer bij Van Hanegem mogen komen." Tot tweemaal toe mocht Martijn Rijckaert zomaar tot op de doel lijn doorlopen en volgens Ha melink hadden zijn verdedigers toen voldoende mogelijkheden gehad om de bal buiten te tik ken. Toch wenste de trainer zijn ploeg te complimenteren. „Na tuurlijkkan ik niet tevreden zijn met een 4-1-nederlaag. Ander zijds moet ik mijn spelers toch een compliment geven, omdat ze met zo veel inzet hebben ge speeld. Jammer dat we weinig of geen kansen konden afdwin gen." Philippine nam verrassend de leiding. Luc van Waes wilde te rugspelen op doelman Menno Heijens, maar zag hierbij spits Erwin van Steenbergen over het hoofd. Die maakte daar dank baar gebruik van en schoof de bal beheerst binnen: 1-0. Daar na nam IJzendijke wel het initi atief, maar de defensie van Phi lippine gaf weinig ruimte. Alleen Johan Tuin mocht een keer vrij aanleggen (net naast de kruising) en Paul de Putter kop te na voorbereidend werk van Tuin over. Toch kwam IJzendijke op gelij ke hoogte. Michel de Ruijsscher mocht een vrije trap nemen en terwijl Philippine nog volop be zig was met de organisatie ach terin knalde De Ruijsscher de bal binnen: 1-1. „Dat doelpunt kwam juist op tijd", vond trai ner Liplijn. Vlak voor rust mocht voorstopper Luc van Waes van IJzendijke inrukken, nadat hij de doorgebroken Er win van Steenberge. onderuit had gehaald. Philippine wist zich echter geen raad met de numerieke meer derheid. De ploeg had geduren de de tweede helft wel steeds het initiatief, maar het ontbrak aan creativiteit en vond dus geen gat in de goed georganiseerde de fensie van IJzendijke. Het bleef dan ook bij schoten uit de twee de lijn van Ostar Dieleman en Stefan Epskamp. Adri van Hanegem besliste het duel uiteindelijk. Met drie loep zuivere treffers (tweemaal op aangeven van Martijn Rijck aert) bepaalde hij de eindstand op 4-1. IJzendijke: Menno Heijens; Paul de Putter, William Aerssens, Luc van Waes, Martijn Rijckaeri; Edwald Marteijn, Johan Tuin, Michel de Ruijsscher (88. Piëtro Sicilia), Vin cent Calon; Job Vandervinnen (46. Maarten Schilders) en Adri van Ha negem. Philippine: Daniël Schieman; Ste fan Epskamp, Erwin Pielaat, Edwin Eggebeen, Jean-Paul van Hoeve; Stijn Gielliet, Marc Floors, Dennis Kaashoek (68. Alexander Zwaan), Ostar Dieleman; Erwin van Steen- berge en Björn den Hamer. door Aector Dooms TERNEUZEN - De vrouwen van De Schelde bleken zaterdag in Terneuzen in de eerste water- poloduel om de districtsbeker niet opgewassen tegen Njord. De Terneuzense polosters gin gen met 13-2 kansloos onderuit. De Limburgse vereniging was zaterdag met het meisjesteam (tot zestien jaar) naar Terneuzen gekomen. Njord (vorig jaar nog districtskampioen van Neder land) bleek voor de ploeg van trainster Pascale Bakker een maatje te groot. Het meisjesteam beschikte niet alleen over de betere zwemsters, maar ook fysiek bleken ze ster ker dan de Terneuzense polos ters. Tegen die combinatie van factoren viel niets te beginnen. De Schelde miste bovendien Marouschka Wijffels, Els Heemskerk en Jolanda Jansen, maar daarachter wenste Pasca le Bakker zich niet te verschui len. In de eerste periode keek de thuisclub in het zwembad De Hon te tegen een 0-4-achter- stand aan. De stand werd hierna opgevoerd tot 1-8 (treffer van Rowena Witkamp). Bakker be sloot daarna in te grijpen. „Ze kwamen telkens door het hart van de verdediging. Door de zij kanten meer vrij te laten, kon den we het centrum beter bezet ten. Dat lukte vrij aardig." In de derde periode werd er slechts één keer gescoord: 1-9. In de laatste periode werd de thuisclub meer onder druk ge zet. Astrid Jansen wist voor De UTRECHT - Tijdens de vierde Rob Druppers-meeting in Utrecht heeft Brechje de Ruyck voor de tweede maal in korte tijd haar persoonlijk record op de 800 meter verbeterd. Met 2.09.71 minuten bleef ze bijna één seconde onder haar vorige ti j d va n 2106 3Haar ti j d. betekende tevens de beste Ne derlandse seizoentijd voor B- junioren. De Ruyck, die bij de senioren uitkwam, werd uitein delijk vijfde. Schelde nog te scoren, maar het kwaliteitsverschil werd in de 13-2-eindstand tot uitdrukking gebracht. „Het was voor ons de eerste echte wedstrijd. De voor bereiding is nog maar net be gonnen. We hebben wel een trai- ningsweekeinde gehad. Dat was nuttig. Voor de beker spelen we zondag een uitwedstrijd tegen De Dokkelaars. Dit komt onge lukkig uit, omdat we op dezelf de dag een toernooi hebben in Dordrecht", verzekerde de trainster, die nog vier weken heeft om haar ploeg klaar te sto men voor de competitie. Autocross Vogelwaarde. Zesde wedstrijd om open Zeeuws-Vlaams kampioenschap. Tot 1550 cc: 1. Piet Jansen, Sluiskil; 2. Henk Burgers, Putte; 3. Davy Verleije, Sint- Kruis. Tot 1950 cc: 1. Marino de Wulf, Hulst; 2. Dennis Poppe, Vlissingen; 3. Mi chel Nuyten, 's-Heer Hendrikskinderen. Tot 2050 cc: 1. Ad Brouwers, Essen; 2. Angelo Groosman, Sluis. Boven 2050 cc: Luc van Goethem, Axel. Kevers: 1. Si mon de Visser, Sluiskil. Sprinters: 1Pa trick Roosenboom, Essen; 2. Sjakko de Visser, Sluiskil; 3. Willem-Jan Tellier, Dirksland. Balken: 1. Raymond Soer, Dordrecht; 2. Patric van de Wiele, Dor drecht; 3. Dennis Broekhoven, Westdor pe. Zeilen Terneuzen. Schelderaces. ORC-club, za terdag: 1F. Maas (Capella) wv Breskens, 2. R. van Aller (Noordwind) wv Breskens, 3. D. Kuijpens (Narai) wv Neuzen 4. E. van Was (Escapade) wv Honte, 5. A. Ver- schelling (Ufo van Neuzen) wv Neuzen. ORC-club zondag: 1R. van Aller (Noord- wind) wv Breskens, F. Maas (Capella) wv Breskens,3.H.Vandenhemel(Duciel)wv Neuzen; 4. D. Kuipens (Narai) wv Neu zen, 5. H. van Brück (Arriba) wv Breskens. Algemeen klassement: 1R. van Aller, 2. F. Maas, 3. D, Kuijpens, 4. H. van Brück, 5. E, van Waas. IRC I zaterdag: 1. R.Thierry (Tom), SRNA; 2. B. Janssens (Half Moon) WW Schelde, 3. J. L. Stranart (Colinoé), RBSC. IRC I zondag: 1. B. Janssens (Half Moon) WW Schelde, 2. R. Thierry (Tom) SRNA, 3. J. L. Stranart (Colinoé) RBSC. Algemeen klassement: 1B. Janssens, 2. R. Thierry, 3. J. L. Stranart. maandag. I Atletiek Coopertest. Aanvang 19.00 uur. Condi tietest over 12 minuten. Om 18.45 uur een testloop voor de jeugd over 6 minu ten. Inschrijven: clubgebouw RK(HAV, Willem Alexanderstraat 6 te Hulst. door Peter van Kouteren VOGELWAARDE - Het gebeurde in de eerste ronde van de tweede manche, maar het had voor Piet Jansen geen ern stige gevolgen. De 55-jarige piloot uit Sluiskil ging in de zesde autocross om het open Zeeuws-Vlaams kampioenschap tergend langzaam over de kop. Jansen kwam met de schrik vrij, lachte eens en won na een herstart met zijn zwaar be schadigde wagen. De race in Vogelwaar de werd om veiligheidsredenen na drie manches gestaakt. Piet Jansen won met zijn Honda Civic in de klasse tot 1550 cc en nam da'armee in het algemeen klassement de leiding over van zijn zoon Jarno, die de strijd moest staken. Het was de eerste zege voor de Sluiskillenaar, die in Vogelwaarde drie manches won. Slechts een schaafwondje hield hij over aan de koprol, die hij hal verwege de eerste ronde maakte. Zijn uit 1985 daterende Honda, zwaar bescha digd aan de rechterachterkant, kwam er minder goed vanaf. „Hij moet nog twee wedstrijden mee", zei Jansen. „Volgend jaar kom ik met een 'verse'. Dan start ik in een CRX." Piet Jansen nam na de herstart opnieuw meteen de leiding en stond die niet meer af. De Zeeuws-Vlaming bouwde zijn voorsprong gestaag uit en nam pas gas terug, toen hij aan halve ronde voor sprong had. „Op een gegeven moment zag ik niemand meer in mijn binnenspie gel", vertelde hij. „Dan kun je een beetje minderen. Maar dat was wel moeilijk." De cross in Vogelwaarde werd na drie van de vier manches om veiligheidsrede nen gestaakt. De wedstrijd voor vrouwen en de superfinales werden eveneens ge schrapt. De organisatoren werden ver rast door de opstekende wind, waardoor de ondergrond snel opdroogde. Dat leid de tot enorme stofwolken op het par koers. „Het was te laat om nog een sproeiwagen te laten komen vond Maarten de Putter, die in het belang van de rfjdérs een moe dige beslissing nam. „De rijders konden de vlaggers niet meer zien en de wed strijdleider kon de auto's niet meer on derscheiden. Ik vond het te gevaarlijk worden om door te gaan." De stand van zaken na drie manches was als gevolg daarvan beslissend voor de rangschikking. In de klasse tot 1950 cc ging de zege naar Marino de Wulf uit Hulst. Angelo Groosman uit Sluis moest in de klasse tot 2050 cc de Belg Ad Brou wers voor laten gaan. De overige over winningen gingen naar Luc van Goe them (boven 2050 cc), Simon de Visser (Keverklasse), Patrick Roosenboom (Sprinters) en Raymond Soer (Balken- klasse). Terneuzense Boys-spits Peter Hamelink (midden) wordt fel op de huid gezeten door Walter de Kok (rechts) en Dennis op 't Hof. Ard Evers dijk (nummer 4) kijkt toe. foto Peter Nicolai IJzendijke-keeper Menno Heijens pakt de bal, voordat een aanvaller van Philippine gevaarlijk kan worden. foto Peter Nicolai

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 46