PZC Kloetinge ontluikt na blunders HVV trapt af met monsterscore: 9-0 Hoek zakt weg na snelle goal PZC Vliegende start van Walcheren Bevelandse ploeg sleept na 2-0-achterstand nog gelijkspel uit het vuur Kampioen JVC meteen onderuit Tiny Ruys bondscoach van VAE Mfbw 15 maandag 3 september 2001 door Jan Dagevos KLOETINGE - Hoe paradoxaal ook: de twee blunders die doel man Mark Smeding zaterdag in het duel met Usselmeervogels maakte, kwamen voor Kloetin ge niet eens zo ongelegen. De Bevelandse hoofdklasser wierp na de onthutsende missers alle schroom van zich af en haalde vervolgens het beste in zich bo ven. Het resultaat was een mee slepend voetbalgevecht, waai de ploeg ook nog een punt (2-2) aan overhield. Kloetinge oogstte zaterdag al om waardering over de wijze waarop het na een 2-0-achter stand terugkwam. De thuisclub toonde veerkracht, maar wat misschien nog wel belangrijker was, het spel was bij vlagen in drukwekkend. Onder aanvoe ring van uitblinker Björn Lan ge veld, die na de achterstand een linie opschoof, werd Ussel meervogels nog bijna gekraakt. „Op een gegeven moment dacht ik dat het erop en erover zou worden", stelde trainer Diede- rik Hiensch zaterdag. „Het is jammer dat we dat derde doel punt niet hebben kunnen ma ken, maar ik zie dit toch als een mentale overwinning." Kloetinge moest zaterdag van ver komen. Dat had alles te ma ken met het optreden van doel man Mark Smeding. De keeper doorbrak in de eerste helft het taktisch steekspel van beide teams door te blunderen bij een vrije trap van Geurt Koelewijn. De verdediger mocht van zeker dertig meter aanleggen. Sme ding ging naar de hoek, leek het niet al te harde schot te keren, maar de bal stuiterde onder zijn hand door in het doel: 0-1. Stukje zeep doellijn. „Voordat ik die bal wil de vangen, was ik al bezig met de spelhervatting", zei een ter neergeslagen Smeding na af loop. „Ik voelde me heel slecht na die tweede goal. Ik had het gevoel dat ik een heel slechte B- film zat, waarvan ik hoopte dat die snel afgelopen zou zijn." De technische staf en zijn ploeg genoten dachten daar anders over. Trainer Hiensch besloot hoog spel te gaan spelen en schoof Björn Langeveld vanuit de verdediging door naar het middenveld. Kloetinge kreeg hierdoor een overwicht op het middenveld. In het verleden kreeg de Bevelandse formatie bij uitvallen nog wel eens het deksel op de neus, maar sinds de ploeg de beschikking heeft over- de snelle Pieter de Munnik is dit gevaar voor een belangrijk ge deelte uitgebannen. Taktische ingreep Het was Langeveld die Kloetin ge terug in het zadel hielp. De verdediger verraste doelman Sander Duindam van Ussel meervogels in de 57e minuut met een hard en hoog schot: 1-2 Trainer Jan van den Berg pro beerde via een taktische ingreep (twee spitsen in plaats van drie en vier middenvelders in plaats van drie) het tij nog te keren, maar dat pakte verkeerd uit. Kloetinge was niet meer te hou den. Via snel spel over de vleu gels werd het doel van Ussel meervogels bestookt. Plots ook kwam Erik de Groene, de top scorer van vorig seizoen, tot le ven. De spits had het tot dan toe veelal moeten afleggen tegen de twee meter lange Rob Hopman. De Groene besloot daarom, me de op aandringen van zijn trai ner, de hoeken op te zoeken. De voorstopper van IJsselmoervo- gels werd hierdoor uit het cen trum weggelokt, hetgeen ande ren bij Kloetinge in staat stelde om in het vijandelijke deel te pe netreren. Het leidde tot een veelheid aan kansen, onder an deren via Erik de Groene (twee keer) en Wilco de Valk. Door de benen Emiel Dorst, die sleurde en pro voceerde, leidde de 2-2 in. De middenvelder ging met de bal het strafschopgebied in, speelde Koelewijn door de benen, waar na hij buitenom de verdediger wilde. Die bleef echter staan, waarna Dorst over het been van de verdediger duikelde. Arbiter Vos zag er een strafschop in. Marcel Lourens schoot vervol gens van elf meter onberispelijk raak. Hierna keerde de rust enigszins terug, al was Wilco de Op een moment dat Smeding zijn eerste fout alweer was ver geten, zoals hij zelf naderhand verklaarde, ging hij in de 52e minuut opnieuw in de fout. En dit keer was het nog afschuw- wekkender. De politieagent in opleiding liet de bal na een vol strekt onschuldige voorzet van Rody van der Vlist als een glib berig stukje zeep uit zijn handen glippen. Tergend langzaam rol de de bal vervolgensover de Ronald Zuijdwegt in gevecht om de bal met een tegenstander van Usselmeervogels. foto Dirk-Jan Gjeltema Valk met een vliegend schot nog dicht bij de 3-2. „Het team verdient een groot compliment", vond doelman Mark Smeding, de schlemiel van de wedstrijd. „Emiel kwam na die 2-2 meteen naar me toe en zei dat ze dit ook voor mij had den gedaan. Dat is mentaal een opsteker, al kan ik ook na die 2- 2 nog niet blij zijn. Publiek, sponsors en zelfs een enkel bestuurslid sprakfen in de rust van de wedstrijd al hun twijfels uit over de keeper. En met de jonge Gerben de Kievit (ex-Dordrecht'90) achter de hand wisten ze de oplossing al. „Gelukkig hoeven zij er niet over te beslissen", riposteerde Smeding. „Onder het publiek zitten maar enkele mensen die echte clubliefde hebben. De rest kan het niet veel schelen. Als je wint, ben je het mannetje, maar als je verliest, zijn ze sarcas tisch. Zal ik het eens plat zeg gen: daar heb ik dus schijt aan. Ik vind het alleen belangrijk wat de spelers en de technische staf van me denken. De technische staf, in de per soon van hoofdtrainer, be schermde de speler. Hiensch: „Iedereen die mij kent, weet dat ik een speler niet afbrand. Mark heeft vorig seizoen heel goed ge keept. Hij heeft op dit moment niet de vorm van vorig seizoen. Het is nu zaak dat-ie zijn ver trouwen terugkrijgt. We gaan het samen, ook met de keepers trainer, wel eens op training be kijken." Smeding tenslotte: „Het kan niet altijd top gaan. Sommige fouten heb je niet in de hancl. Het is nu aan mij om het weer op te pakken. Bang voor mijn plaatsje ben ik niet." Kloetinge-IJsselmeervogels 2-2 (0- 1). 36. Geurt Koelewijn 0-1,52. Rody van der Vlist 0-2, 57. Björn Lange veld 1-2, 72. Marcel Lourens 2-2 (strafschop). Scheidsrechter: F. Vos (Ammerzoden)Gele kaart: Rody van der Vlist, Niels Gerestein, Geurt Koelewijn (allen Usselmeervogels), Marcel Lourens en Pieter de Munnik (beiden Kloetinge). Aantal toe schouwers: 800. Kloetinge: Mark- SmedingPieter de Munnik, John Bentschap Knook, Björn Langeveld, Arno Melaard; Emiel Dorst (85. Jeffrey Frijters), Marcel Lourens, Niels Lodewijk; Wilco de Valk, Erik de Groene en Ro nald Zuijdwegt. door Frits Bakker VLAARDINGEN - Twee of drie prachtige voetballers in een elf tal dat verder heel gewoon is. Keiharde, bonkende muziek in de kleedkamer en hooguit twee honderd toeschouwers rondom het veld. Dat is Deltasport in Vlaardingen, waar volgens de de berichten vooraf de messen zijn geslepen en alles wordt ge daan om de beste van de hoofd klasse te worden. Hoek was zaterdag de eerste te genstander die langskwam en moest toegeven dat de reputatie van de Vlaardingse thuisclub, met veel ex-profs in de gelede ren, sterk overdreven is. Del tasport won wel (3-2), maar had geen grove middelen nodig om dat te doen. Het speelde alleen veel sluwer en effectiever, buit te de scoringskansen beter uit en was verdedigend veel dege lijker dan Hoek. „Ze zijn slimmer, maar niet be ter dan wij", gaf Hoek-trainer Angelo Nijskens een positieve draai aan de bleke opening van het seizoen. Zijn elftal kwam op het veld van Deltasport sterk uit de start, met een vroege goal van Barry van der Hooft, raakte ver volgens het ritme kwijt en speel de alleen op het eind nog even mee. Rieno van Oost maakte elf minuten voor tijd van de 3-1- voorsprong van Delta Sport een hoopgevende 3-2 en vlak voor tijdtrof Stefan Saey zelfs nog de binnenkant van de paal. Schlemielig „Met iets meer geluk speel j e ge- lijk, maar meer heeft er niet in gezeten", zei Nijskens nuchter. Hij zocht de verklaring voor het verlies in de zwakke periode net voor en net na de rust. „Daar hebben we het weggeven, door twee schlemielige goals en één domme overtreding." Hij gaf er ongevraagd de onbalans in het elftal mee aan: aanvallend sterk, maar verdedigend kwets- baai\ Die zwakte openbaart zich het meest in het centrum achterin en op links. Deltasport scoorde twee keer na onbenullige ingre pen van Hoekse verdedigers. Franky Standaert gaf vlak voor rust Ricarclo van der Heijden een vrije doorgang en Wesley de Smet haalde net na de rust de snelle Marcel van Helmond te gen de grond. Die twee treffers, met tussen door een van richting verander de vrije trap van Bekim Baj- raktaraj, gaven de wedstrijd onverwacht een andere wen ding. „Voor die goals hadden wij het al kunnen afmaken", vond Nijskens. Rieno van Oost had moeten scoren uit een vrij.e kans, toen Mare Minnaert op rechts de keeper al voorbij was, Rieno van Oost het mocht afma ken, maar Frans Ruijs de zwak ingeschoten bal nog van de lijn kon halen. Het was nog mooier geweest als Musa Kanu de 2-0 had gemaakt. De spelverdeler zag in de negen tiende minuut, op vijftig meter van het Vlaardingse doel, in één oogopslag dat keeper Jaco de Ligt te ver voor zijn goal ston,d en schoot de bal a la Pele met een boog op het lege doel af. De ach teruit lopende keeper werd er door verrast. Het boogballetje viel vlak naast de paal. De 0-1 van Barry van der Hooft (elfde minuut, uit een hoek schop van Stefan Saey) bleek te wankel om de rust te halen. Del tasport, met zes geroutineerde ex-profs in het elftal, met een ijzersterke Daniël Moreno als laatste man, zette Hoek even onder druk en sloeg in de 38e, 45e en 47e minuut een kloof. Hoop deed nog even leven. Franky Standaert schoot in de 79e minuut een hoekschop van Stefan Saey van net buiten het strafschopgebied hard en hoog in. De bal stuiterde terug van de onderkant lat en werd door Rie no van Oost ingekopt (3-2). En Hoek juichte al toen er in bles suretijd nog zo'n voltreffer werd afgevuurd, maar het schot van Saey stierf op de binnenkant van cle paal. Deltasport-Hoek 3-2 (2-1). 11. Bar ry van der Hooft 0-1, 38. Ricardo van der Heijden 1-1, 45. Bekim Baj- raktaraj 2-1, 47. Jimmy Simons (strafschop) 3-1, 79. Rieno van Oost 3-2. Scheidsrechter: P. Constan Ce-, brian (Beverwijk). Gele kaart: War- ryvan Waltum (Deltasport), Djamei Buyse (Hoek). Toeschouwers: 220. Hoek: Jiirgen Belpaire; Johan Mü- cher, Frank- de Wispelaere (60. Tho mas Ragut), Franky Standaert, Wes ley de Smet (79. Michel Mullaert); Mare Minnaert, Djamel Buyse, Mu sa Kanu, Stefan Saey; Barry van der Hooft (60. Arjan Koopmans), Rieno van Oost- VLISSINGEN - De eerste com petitieronde in de hoofdklasse B van het zondagvoetbal leverde meteen een verrassende uitslag op. De kampioen van vorig jaar, JVC'31, verloor verrassend met 2-1 van WSC. EHC/Norad - Meerssen 1-3 (1-1). 25. Kothner 1-0, 32. Coumans 1-1, 75. Fidelers 1-2, 82. Coumans 1-3. Scheidsrechter: F.W.M. Sijbers (Lierop). Gele kaart: Wijnen, Van Oeffeit, Kothner (EHC). Coumans (Meerssen). Aantal toeschouwers: 500. Gemert - UNA 2-1 (0-0). 75. Jour- dain 0-1, 77. Verkuijlen 1-1, 89. Geurts 2-1. Scheidsrechter Leus huis (Goor). Aantal toeschouwers: 1000. WSC - JVC'312-1 (0-0). 50. Konings 0-1, 74. Schreuders 1-1, 90. Cemrek 2-1. Scheidsrechter: Van Beurde (Den Bosch). Gele kaart: Giebels (JVC), Ibrizi (WSC). Bijzonderheid: René Schreuders (WSC) breekt sleu telbeen. Aantal toeschouwers: 300. UDI'19 - Panningen 3-0 (1-0). 40. Van der Heuvel 1-0, 65. Marcucci 2- 0, 78. Joosten 3-0 (eigen doelpunt). Scheidsrechter: Vluggen (Beek). Aantal toeschouwers: 800. 1VS - TOP 1-1 (1-1). 32. Banhuis 1-0, 43. Scholten 1-1Rode kaart (2x geel Virdis (1VS). Aantal toeschoitwers: 350. Wilhelmina'08 - Vinkenslag 2-1 (0-0 60. Bergs 1-0, 86. Ramakers 1-1, 90. Zwennicker 2-1. Scheidsrechter: Wijnands (Landgraaf). Gele kaart: Zwennicker, Faessen (Wilhelmi na'08), Kicken, Bollen, Pomme, Kruyntjens, Karasahim (Vinken slag). Aantal toeschouioers: 450. Zeeuwse derdeklassers grossieren in gelijke spelen SPORTREDACTIE Oostsouburgseweg 10 Postbus 18 4380 AA VLISSINGEN Tel: (0118)484454 Fax: (0118)470102 E-mail: sport@pzc.nl J. M. Dagevos (chef) J. F. D. Bakker (coördinatorzuid) K. L. de Vries (coördinator midden) R. H. N. Boogert (coördinator noord) B. C. P. M. Goorden E. M. S. Pentury, S. E. Remijnsen CENTRALE REDACTIE Oostsouburgseweg 10 Postbus 18 4380 AA VLISSINGEN Tel: (0118)484000 Fax: (0118)470102 E-mail: redactie@pzc.nl INTERNET www.pzc.nl E-mail: web@pzc.nl door Josvan Belzen VLISSINGEN - In de derde klasse A kende HW'24 een droomstart dankzij een 9-0- overwinning op Steenbergen. Aanwinst Antoine Thoen, ver vanger van boegbeeld „Carlo Blommaert, gaf direct zijn visi tekaartje af met drie treffers. Behalve Patrijzen, dat met 5-2 won van Breskens, kwamen de overige Zeeuwse ploegen in de ze klasse niet tot winst. Goes leek bij Dosko op weg naar de eerste drie punten, maar de ploeg van trainer Ko Stoutjes- dijk hield een 3-1-voorsprong' niet vast en had uiteindelijk nog geluk dat het bij 3-3 bleef. De duels Alliance-RCS en Clinge- Zeelandia Middelburg eindig den beidein 1-1. Alliance-RCS 1-1: In een duel tussen twee ploegen die beiden de aanval zochten, opende de thuisploeg halverwege de eerste helft de score via Foued Au- raghe. Na een halfuur kopte Jimmy Pinas uit een hoekschop de gelijkmaker binnnen: 1-1. Kort na rust verscheen Pinas al leen voor de Alliance-doelman, maar zijn inzet eindigde tegen de paal. Tien minuten later be hoedde het houtwerk ook RCS voor een nieuwe achterstand na een inzet van Tom de Leeuw. Omdat Ron Proos een kwartier voor het einde zijn inzet gekeerd zag worden door de Brabantse goalie, eindigde deze wedstrijd met een terechte 1-1-stand. Steenbergen-HVV'24 0-9: Van af het begin van deze door scheidsrechter Van Geel goed geleide wedstrijd probeerde de thuisploeg het HW'24 met op portunistisch spel moeilijk te maken. De goed combinerende Hulstenaren kwamen hierdoor echter geen moment in gevaar en liepen al voor rust uit naar 0- 5 door Antoine Thoen (2x), Johnny Lensen, Eddy van den Bosch en Maarten Scheerders. Ook in de tweede helft gingen de bezoekers rustig verder waar door Thoen, Lensen en Van den Bossche alledrie nog' een treffer Zcelandia Middelburg (gestreepte shirts) en Clinge hielden elkaar gisteren in de competitie-ouverture in evenwicht. foto Peter N icolai aan hun totaal konden toevoe gen. De ingevallen A-junior Er- ic-Jan Naudts luisterde zijn competitiedebuut op door het scoren van de achtste treffer van HVV'24. DOSKO-Goes 3-3: De Braban ders kwamen sterk uit de start blokken, maar verzuimden hierbij te scoren. Hierdoor kon Goes terugkomen in de wed strijd en scoorde zowaar 0-1 via Niels Paardekooper die uit een moeilijke hoek raak schoot'. Drie minuten later maakte Lars Hommes gelijk, maar vrijwel direct hierna bracht Jacco de Kok de Zeeuwen opnieuw op voorsprong, 1-2 bij rust. De tweede helft was nog maar zes minuten oud toen Stefan Scholten uit de rebound, nadat een inzet van Jacco de Kok was gestuit door de doelman, de marge op twee treffers bracht. Via treffers van Lars Hommes, gescoord in de 59e en 64e mi nuut kwam Dosko echter al snel weer langszij. Bijna verspeelde Goes ook nog dit ene punt, maar Remco van Plaaren schoot koi't voor tijd in kansrijke positie over, Clinge-Zeelandia Middelburg 1-1: Het duel tussen de periode kampioen en de kampioen van de vierde klasse van vorig sei zoen eindigde onbeslist. De Middelburgers kenden welis waar meer balbezit, maar stichtten niet echt veel gevaar voor het doel van Clinge. Toch was de start voor de bezoekers veelbelovend toen Arjan Visser al in de tiende minuut uit een strafschop de score opende: 0-1. Vier minuten later bracht Peter Drumont de thuisploeg uit een vrije trap alweer langszij: 1-1. Het duel bleef spannend. Ge scoord werd er echter niet meer. Patrijzen-Breskens 5-2 (2-0). 9. Pe ter de Jong 1-0,31. Arjan Verburg 2- 0, 53. Brian Verhulst 2-168. Wilfred van den Dries 3-1, 72. Erik de Rech ter 3-2, 75. Peter de Jong 4-2, 83. Teun van Slooten 5-2. Scheidsrech ter: J.M. Vleugel (Wemeldinge)Gele kaart: Eddy Buysse en Brian Ver hulst (Breskens). Aantal toeschou wers: 150. Zierikzee - Grenswachters 0-3 (0-1). 16. Giacomo Terrana 0-1, 55. Giaco- mo Terrana 0-2, 64. Dave Roels 0-3. Scheidsrechter: A. van Gils (Uden hout). Gele kaart: Patrick Arnauts, Danny Polly (Grenswachters), Lee Mol (Zierikzee). Aantal toeschou wers125, van onze sportredactie ABU DHABI - De Limburgse oud-profvoetballer Tiny Ruys is benoemd tot bondscoach van de Verenigde Arabische Emiraten. De 44-jarige trainer volgt Abdulla Saqr op, die za terdag opstapte na de nederla- gen in de WK-kwalificatie- wedstrijden tegen China en Qatar. Ruys werd in juni al aangesteld als assistent- bondscoach van VAE na het ontslag van de Fransman Hen ri Michel. De voormalige spe ler van Fortuna Sittard, waar hij negentien jaar in dienst was, streek zes jaar geleden neer in het Arabische olie staatje. Hij werd jeugdcoach van de club Al Wahda. Daarna fun geerde hij als assistenttrainer bij de hoofdmacht, eerst onder Jo Bonfrère, later onder Ruud Krol. VAE staat in groep B van de Aziatische WK-kwalificatie- strijd op de derde plaats, met drie punten uit drie duels. De eerstvolgende wedstrijd is op 14 september tegen Oman. China leidt in groep B met zes punten uit twee wedstrijden. RTR/ANP door Jos van Belzen VLISSINGEN - Evenals vorig seizoen kende Walcheren ook nu weer een goede start in de vierde klasse A. Vorig jaar klopte de ploeg in de eerste wedstrijd de latere kampioen Middelburg op eigen veld met 5-1, nu moest Sluiskil eraan geloven. Onder meer via drie treffers van Vin cent de Rijke, gemaakt binnen een tijdsbestek van zeven minu ten, eindigde het duel in 5-0. Zeeland Sport liep na het met 2- 7 verloren bekerduel tegen Vlis- singen eerder in de week op nieuw tegen een thuisnederlaag aan: Domburg won met 3-5. Vlissingen kon de favorietenrol niet volledig waarmaken bij Corn Boys, maar won wel: 0-1. Diezelfde eindstand stond na negentig minuten in het duel Hontenisse-Aardenburg op het bord, maar dan in het voordeel van de thuisploeg. Axel kwam tweemaal op voorsprong tegen Hulsterloo, maar zag de gasten beide keren langszij komen. Het duel eindigde in 3-3In de vierde klasse B zette Hansweertse Boys zijn eerste duel op een hoger ni veau niet in winst om: MOC'17 was met 4-0 te sterk. Steen-NSV werd afgelast. Hontenisse-Aardenburg 1-0: De 0-0 bij rust was een goede weergave van de eerste helft. Halverwege de tweede helft miste Dave de Booy namens de thuisploeg een goede kans om de score te openen en kort hierna eindigde een inzet van Frank Staelens namens Aardenburg tegen de lat. Vijf minuten voor het einde schoot Wilco de Zwart de bal uit een vrije trap door de muur en langs de doelman, waardoor het duel beslist werd in het voordeel van de thuis ploeg. Waleheren-Sluiskil 5-0: Anders dan de einduitslag doet vermoe den, ging deze wedstrijd tot de 75e minuut redelijk gelijk op. Toen was het Vincent de Rijke die de 1-O-voorsprong, die was verkregen door de hele snelle (binnen 15 seconden) treffer van Iemke Kuijper, verdubbelde. Na dit eerste doelpunt van De Rijke gaf Sluiskil zich gewon nen enkon de snelle spits binnen zeven minuten een loepzuivere hattrick aantekenen waardoor Walcheren uitliep naar 4-0. In de laatste minuut was het slot akkoord voor Michel Carol die de eindstand op 5-0 bepaalde. Axel-Hulsterloo 3-3: Hulster loo opende in de twintigste mi nuut de score via Winand van Haelst uit een strafschop. Op slag van rust bracht Alex Meijer Axel langszij: 1-1. Ook in d'e tweede helft was Meijer bij dé Axelse treffers betrokken. Eerst bracht zijn ploeg op een 2-1- voorsprong en later werd hij ge vloerd, waardoor Ralph Segefs uit een strafschop 3-2 kon aan tekenen. Hulsterloo kwam eerst door Kenith Mangnus en in de 85e minuut door Hans van Damme langszij, waardoor hét duel in 3-3 eindigde. Corn Boys-Vlissingen 0-1: Corn Boys toonde zich slecht in de af werking: vijfmaal kwam een speler van de thuisploeg alleen voor doelman Rinaldo Gilde, vijf keer leverde dat geen treffer op. Vlissingen stelde hier aardig spel tegenover dat echter stokte bij het strafschopgebied van Corn Boys. Pas in de tachtigste minuut was het Nasser Gashi die een uitval van de Vlissingefs afrondde met de enige treffer van het duel: 0-1. Zeeland Sport-Domburg 3-5: Na de openingstreffer van Ru ben de Keizer in de vijfde mi nuut maakte Wilco van Eijzereri drie minuten later gelijk: 1-1. Hierna scoorde de thuisploeg voor rust nog tweemaal: Arjan Zijl passeerde zijn eigen doel man, waarna Remon van Geef s- daele de stand weer in even wicht bracht, 2-2. Binnen een kwartier na het begin van de tweede helft was het duel beslist door doelpunten van Wilco van Eijzeren, Johan van de Berg en Ko Brand namens Domburg. De tegentreffer kort voor tijd van Jeroen Roelse had alleen, nog maar statistische waarde. IJzendijke-Philippinc 4-1 (1-1). 3. Erwin van Steenberge 0-1, 33. Mi chel de Ruysscher 1-1, 59. Adri van Hanegem 2-1, 73. Adri van Hane- gem 3-1, 87. Adri van Hanegem 4-1. Scheidsrechter: Romeo van Aerde ('s-Gravenpolder). Rode kaart: 41 Luc van Waes (IJzendijke). Gele kaart: Marlijn Rijckaert (IJzendijke Aantal toeschouwers: 132. Vierde klasse B HansweertseBoys-MOC'17 0-4: De Zeeuwen gingen te slap van start waardoor het na een kwar tier al 0-2 stond door doelpun ten van Jan Glerum en Matty de Ridder. Via een goed uitgespeel de aanval bracht Hans Nuijten de stand halverwege op 0-3. Na rust probeerde Hansweertse Boys nog wel aan te zetten, maar er zat weinig lijn in het spel waardoor de gasten de voor sprong simpel Ikóiklëri1Vasthou den. Halvéfwbgék'&b' tweede helft bracht Ferry1 van de Berg de 0-4-eindstand op het bord.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 35