Zege van Fortis geeft veel hoop PZC Roda geeft gas in benefietduel Goede generale Tovaal Hoedekenskerke haalt flink uit op de openingsdag Casper Ovaa rijdt iedereen naar huis Dubbele zege atlete Wisse 16 Korfballers verslaan De Lege Geaen Zege EMM in oefenwedstrijd uitslagen Vos winnaar Pandaloop bw maandag 3 september 2001 doorEd Postma OOST-SOUBURG - Meteen na de korfbalwedstrijd tussen For tis en De Lege Geaen gaf Fortis- -trainer Leonard Debbaut zijn ploeg een dik compliment. For tis had een goede wedstrijd ge speeld en won verdiend met 13- 6. De basis voor de zege werd ge legd in de eerste helft. De nieuwkomer in de overgangs klasse legde tegen de Friezen een eerste steen die mogelijk zorgt voor een langer verblijf op het op een na hoogste niveau van Nederland. Debbaut stak na afloop zijn complimenten niet onder stoe len of banken: ,,De eerste helft was heel goed. Dat geeft mij hoop voor de rest van het sei zoen. In de tweede helft konden we nooit meer lekker korfbal len. Dat kwam omdat de spelers van De Lege Geaen met zijn al len rond de korf verdedigden. Het was voor ons moeilijk daar een goed antwoord op te vin den." Aarzelend De verdediging van Fortis bleek in de eerste helft de belangrijk ste factor voor het succes. For- tis-speler Chaïm Koole: „In de voorbereiding werd er minder goed verdedigd, maar in deze wedstrijd lieten we weer eens zien wat een van onze sterkere, wapens is." Na een aarzelend begin en de 0- 1 van de Friese ploeg maakte Joeri van de Broeke de eerste treffer voor Fortis in de over gangsklasse. De Lege Geaen kwam nog een keer op voor sprong, maar na de 2-2 van Ro bin Wisse (na een mooie li chaamsschijnbeweging) zette opnieuw Jouri van de Broeke Fortis voor het eerst op voor sprong: 3-2. Na een matige fase van tien mi nuten kwam Fortis op toeren. De Friese tegenstander werd aan alle kanten overlopen en binnen drie minuten was het 6-2 via achtereenvolgens Cha- im Koole, eenstrafworp van Ro bin Wisse en Wander Koole. De motor draaide op volle toeren en in de laatse vijf minuten scoorde Fortis nog vier keer. Chaïm Koole maakte de 7-3 en broer Wander de 8-3 na een mooie re bound van Hagar Hoogwerf. Het werd 9-3 door Robin Wisse en Chaïm Koole bepaalde met een mooie doorloopbal de rust stand op 10-4. In de tweede helft denderde de Fortis-trein nog even door. Na tien minuten stond er liefst 12-4 op het scorebord, dankzij Es ther Kasse en Robin Wisse (strafworp). De Lege Geaen was murw gespeeld en besefte dat het alleen de schade nog kon be perken. De ploeg legde het ac cent zwaar op de verdediging en benutte twee kleine kansjes: 12-6. Esther KasseHet werd niet be paald leuk door hun speelwijze, maar misschien hadden wij dat ook wel gedaan als we achter stonden." Robin Wisse voegde daar nog aan toe: „Laten ze ons korfballen zoals in de eerste helft dan zou de nederlaag al leen maar groter zijn gewor den." Na een periode van ruim twintig minuten zonder doelpunten be paalde invaller Niels Bebelaar de eindstand op 13-6. Tevredenheid De gezichten van de Fortis-spe- lers straalden na afloop een en al tevredenheid uit. De neder laag van het Nederlands voet balelftal kon daar niets aan ver anderen. De eerste klap was uitgedeeld. Chaïm Koole: „Dit is een geweldig resultaat, maar je ziet toch dat iedereen ingeto gen is. Ik herinner me drie jaar geleden, toen we ook de eerste wedstrijd in de overgangsklasse wonnen, maar aan het eind toch degradeerden." door Hans Markusse VLISSINGEN - De Goese Rugbyclub Tovaal speelde gisteren na afloop van het Blind Datetoernooi een wed strijd tegen All Stars. De Goe- senaren zegevierden met 20-5 na een 15-0 voorsprong bij rust. Het Blind Datetoernooi werd gewonnen door Lambik. Ook Oemoemenoe organiseerde een Blind Datetoernooi. Daar was Total in de finale te sterk voor De Stratenmakers. Tegen All Stars liet Tovaal een week voor aanvang van de competitie een goede indruk achter. Na een snelle driekwartaan- val dook Alex Vlieland op het juiste moment op aan de bin nenzijde van Egon Geeratz om de score te openen. Eus van Dijk vergrootte de voorsprong tot 10-0 en op slag van rust bracht Michiel Sinke de stand met een uitval langs de zijlijn op 15-0. Na rust deed Tovaal het een stuk rustiger aan. Egon Gee ratz bracht zijn ploeg op een 20-0-voorsprong voordat All Stars de eer kon redden. Na een verre kick van Erik Buijs bepaalde Dave Fonteij- ne de eindstand op 20-5. Hagar Hoogwerf pakt een rebound voor Fortis. foto Ruben Oreel doorWim Broekhoven VLISSINGEN - Hoedekensker ke begon in de vierde klasse A uitstekend aan het nieuwe sei zoen. Cadzand werd met 6-2 verslagen. Wemeldinge won de derby tegen Krabbendijke met 4-1 en Wolf aartsdijk klopte Wissenkerke met 3-2. Hoedekenskerke-Cadzand 6-2: Johan Beulens tekende voor 1-0 en Michel Sillekens na twintig minuten voor 1-1. Een straf schop van Beulens en een treffer van Jan Wijnhorst leverde de thuisclub een 3-1-voorsprong bij rust op. Die kwam na de pau ze nooit meer in gevaar. Nadat ArjoZandee voor 4-1 en 5-1 had gezorgd, kon Guido Raynhard nog een keer tegen scoren. Fred Velkers zorgde vlak voor tijd voor 6-2. MZVC-Borssele 1-1: MZVC had in de eerste helft een overwicht, maar goed keeperswerk voor kwam tot zeven minuten voor rust een openingsdoelpunt voor de thuisclub. Arjan Jeras mocht toen op de rand van buitenspel doorgaan en op diens schuiver had de Borssele-doelman geen verweer. In de tweede helft bleek Borssele over de betere conditie te beschikken. De ge lijkmaker van René de Jonge (65e minuut) was dan ook ver diend. SKNWK-Spui 2-2: De eind stand was al bij rust bereikt. Mark de Haan scoorde de ope ningstreffer. Via Mark Otterloo en Erik Loof nam Spui vervol gens een 1-2-voorsprong, maar een eigen doelpunt van Jurgen Meijer betekende 2-2. In de tweede helft was er niets meer te beleven. Wolfaartsdijk-Wissenkerke 3- 2: Jarno Waterham opende na vijf minuten vanaf elf meter de score voor de thuisploeg. Marcel van Hekken en Robbin Mo- reauw zorgen vlak na rust voor 1-2, maar opnieuw Waterham tekende halverwege de tweede helft voor de terechte 2-2. Via een treffer van Arnold van Ge- merden ging de winst twee mi nuten voor tijd toch nog naar de thuisploeg. Wemeldinge-Krabbendijke 4 -1 In een erg matige eerste helft kwam Krabbendijke via Jeroen Lobbezoo tien minuten voor rust op voorsprong. Chris Koole kon echter nog voor rust gelijk maken en in de tweede helft was de thuisclub duidelijk de bétere ploeg. Ferry van der Sluis liet de 2-1 en 3-1 aantekenen. Richard Schouwenaar bepaalde de eindstand op 4-1. DFS-Colijnsplaatse Boys 3-3: De bezoekers hadden de eerste helft de betere ploeg en de 1-0- voorsprong door een treffer van Nigel Holmes net voor rust was dan ook verdiend. Robert Jan van de Genugten zorgde in de 60e minuut voor 0-2. Een foutje van Peter Bakker leverde hal verwege de tweede helft via Bas Hogestein 1-2 op. Negen minu ten voor tijd zorgde Robert-Jan van de Genugten via een solo voor 1-3. De wedstrijd leek gespeeld. Treffers van Anco van der Linde en Mariko Rouw leverden in de slotminuten toch nog een 3-3- gelijkspel op. VLISSINGEN - Over één ding hoeft EMM-trainer Nico Fran ken zich voorlopig weinig zor gen te maken: de Middelburgse handballers beschikken over een behoorlijk portie wils kracht. Dat bleek zaterdag in een oefen wedstrijd in en tegen het Belgi sche Waasmunster. Na een 10-4- achterstand bij rust werden de puntjes op de i gezet. EMM won de oefenpartij alsnog met 16-19. Nico Franken was tevreden over de uitslag, op de uitvoering had hij het een en ander aan te merken: „Het verschil in beide speelhelften was gewoon veel te groot", oordeelde de Brabantse oefenmeester. De Middelburgse reserves kwa men in België in actie tegen Tes- senderlo. Ze wonnen nipt: 18- 17. De vrouwen van EMM kwa men twee keer in actie. De ploeg versloeg GHV (14-11) en verloor van Mountain Stars: 13-15. door lep Triou VLISSINGEN - De combinatie van een wedstrijd voor de West- -Brabant Cup en een wedstrijd voor het clubkampioenschap van de MSV De Uitlaat zorgde zaterdag weliswaar voor een groot aantal rijders op het Sloe- havencircuit maar niet voor ex tra spannende wedstrijden. Wel bleek dat een aantal rijders niet bekend was met het baancom missarissysteem van De Uitlaat. Het resulteerde in uitsluiting in een van de manches. Bij de 250/500cc senioren reed Casper Ovaa alles en iedereen naar huis. Bij de 125cc senioren ging de strijd tussen Henk Buys, Nicky Huiszoon en Stef Goet- heer. Gregory de Nooijer was de sterkste bij de 85cc. De winst in de 65cc ging naar Stefan Hage en Cees van Ham was opper machtig bij de veteranen. De 125cc junioren ging naar Jurgen den Engelsman, Pascal van de Bom was de dagwinnaar bij de 250cc junioren. De deelnemers aan de senioren 250/500cc-race zien Casper Ovaa tegenwoordig alleen bij de start. De Oost-Souburger heeft de j uiste vorm te pakken en wint bijna elke cross met grote voor sprong. Ook zaterdag was hij di rect na de start weer koploper en had na een ronde al een grote voorsprong op op de rest van het veld. Niemand bleek in staat om ook maar enigszins in de buurt van Ovaa te komen. OOSTKAPELLE - De zesde Pandaloop, een hardloopwed strijd die georganiseerd wordt door Het Wereld Natuur Fonds regioteam Zeeland en atletiek vereniging Dynamica, is ge wonnen door Wim Vos uit Oost- kapelle. Vos legde de tienkilometer in de omgeving van kasteel Westhove tussen Oostkapelle en Domburg zaterdag af in 37 minuten en 19 seconden. Tweede werd Ron Dellebeeke uit Oost-Souburg in 41.15. Hij werd op de voet ge volgd door Ton de Jonge uit Ber gen op Zoom. Snelste vrouw was Sjaan Maartense uit 's-Heerenhoek in 46.09. De opkomst was groot. Er wa ren 82 inschrijvingen; 77 vol wassenen en 5 kinderen. Voor Cees den Hollander mag het seizoen nog wel wat langer duren. De Aagtekerkenaar is na zijn zware armblessure weer he lemaal terug en pakte zaterdag de tweede plaats in het dagklas sement. Hoewel zij n starts in beide man ches nog niet optimaal waren, wist hij zich al vrij snel naar vo ren te werken. In de eerste man che rukte hij op van een zesde naar de vierde plaats. In de tweede deed hij nog beter en kwam hij van een zevende naar een derde plaats terug. De 125cc-race werd een span nende aangelegenheid waarin een oudj e, Henk Buys, het moest opnemen tegen de jeugd. Buys, die bekend staat als een zeer snelle starter, pakte in de eerste manche onmiddellijk de lei ding, voor Blaas en Huiszoon. Huiszoon ging direct in de aan val bij Blaas, pakte na een ronde de tweede plaats en probeerde daarna Buys van de leiding af te krijgen. Die gaf echter geen krimp en kon do or het uitvallen van Hui s- zoon - hij kreeg een ronde voor het einde problemen - nog ge makkelijk de eerste manche op zijn naam schrijven. In de twee de manche vertrok Buys weer als eerste maar kreeg nu af te re kenen met Goetheer. Nu moest Buys wel capituleren. Ongenaakbaar Bij de 85cc stond er geen maat op Gregory de Nooijer. De jonge Vlissinger is de laatste wedstrij - den ongenaakbaar op de Zeeuwse circuits. Martin Stroo komt wel steeds iets dichterbij maar zal dit seizoen nog niet in staat zijn De Nooijer te ver slaan. De 6 5 cc kreeg twee sterke win naars. In de eerste manche pak te Dimitri Schnitzler de over winning; de tweede manche ging na felle duels tussen onder meer Schnitzler, Hage en Jef frey van Kempen naar Stefan Hage. Bij de veteranen won Cees van Ham ook nu weer met over macht. Motorsport Roda JC-spits Yannis Anastasiou haalt uit. Jong Ambon-speler Rivellinho Pentury (nummer zes) komt te laat. Micha Lekavvaël (links) kijkt toe. foto Ruben Oreel Profs uit Limburg verslaan Jong Ambon met 16-1 van onze sportredactie MIDDELBURG - Normaal gesproken had den ze een vrij weekeinde maar de clublei ding vond het nodig om zaterdag op te dra ven in een benefietwedstrijd. Dus waren de spelers van profclub Roda JC in Middelburg om het op te nemen tegen zondag-vijfde- klasser Jong Ambon. Het benefietduel, dat zoveel mogelijk geld moest opleveren voor de hulpverlening aan kinderen op de Molukken waar oorlog wordt gevoerd, werd een waar doelpunten- festijn. Roda gaf negentig minuten lang vol gas en won met 16-1. De Griek Yannis Anas tasiou was met vijf goals topscorer. Het eni ge doelpunt van Jong Ambon werd gemaakt door Eldridge Pentury. „We krijgen regelmatig verzoeken om wed strijden als deze te spelen. Nu paste het in ons programma, en omdat we graag wilde meewerken, hebben we hier gespeeld", leg de Roda JC-trainer Jan van Dijk uit. Voor aanvang van het duel overhandigde wethouder P.M. Bruinooge namens de ge meente Middelburg op symbolische wijze een cheque ter waarde van 2500 gulden. In maart van het volgend jaar speelt Jong Am- bon nog een benefietwedstrijd. Dan is landskampioen PSV de tegenstander. Jong Ambon-Roda JC 1-16 (0-6). 20. Dave Za- farin 0-1, 25. Regilio Vrede 0-2, 29. Gregoor van Dijk 0-3, 36. Yannis Anastasiou 0-4, 39. Eric van de Luer 0-5, 43. Dave Zafarin 0-6, 49. Ger Senden 0-7, 53- Humprey Rudge 0-8, 55. Eldridge Pentu ry 1-8, 58. Dave Zafarin 1-9, 59. Paolo Ramora 1- 10, 75. Yannis Anastasiou 1-11, 80. Garba Lawal 1-12, 84. Yannis Anastasiou 1-13, 88. Yannis Anastasiou 1-14, 90. Garba Lawal 1-15, 92. Yan nis Anastasiou 1-16. Scheidsrechter: Arthur Sardjoe (Vlissingen). Aantal toeschouwers: 500. door Sjaak Sinke UTRECHT - Vera Wisse van at letiekvereniging Dynamica heeft tijdens wedstrijden in Utrecht op de werpnummers twee overwinningen behaald bij de meisjes B. Met de kogel van drie kilogram pakte ze de zege met een per soonlijk record. Ze verbeterde haar beste afstand van 11 meter en 94 centimeter naar 12.54 me ter. Met deze prestatie nestelde ze zich op de negende plaats op de nationale ranglijst van 2001. Op het discuswerpen boekte Wisse een minimale verbetering van haar beste prestatie. Ze kwam één centimeter verder dan ooit: 34.23 meter. Met deze prestatie blijft ze zesde op de nationale jaarranglijst. Marije Jansen van het Goese AV'56 liep in Doetinchem tij dens de C-interland tussen Ne derland en Westfalen een dik persoonlijk record op de 80 me ter horden. Zij verbeterde zich van 12.35 seconden naar 12.00 seconden. Dat was goed voor de vierde plaats. Jansen dankte haar selectie aan de prima pres taties die zij vorige week op de 80 meter horden neerzette tij— Vlissingen. Ciubcross MSV De Uitlaat. 250/500cc senioren: 1. Casper Ovaa, Oost-Souburg; 2. Cees den Hollander, Aagtekerke; 3. Erik van de Wekken, Zie- rikzee; 4. Rutger Bimmel, Domburg; 5. Klaas Hoogland, Delft. 125cc senioren: 1 Stef Goetheer, Lewedorp; 2. Henk Buys, Oost-Souburg; 3. Freddie Blaas, Oostka pelle; 4. Kevin van de Hoek Sint-Maar tensdijk; 5. Johnny Gijssel, Wemeldinge. 250cc junioren: 1Pascal van de Bom Ze venbergen; 2. André Jacobsen, Melis- kerke; 3. Anco van de Houten, Ouddorp; 4. Rob Boesberg, Stolwijk; 5. Alfred Maayen, Stolwijk. 125cc junioren: 1. Jur gen den Engelsman, Middelburg; 2. Marc Freijer Kalmthout (B), 3. René Moerland, Yerseke;4. Jos Steketee Oost- dijk; 5 Gano van Sorgen, Ritthem. 85cc: 1 Gregory de Nooijer, Vlissingen; 2. Stevie Berkelmans, Waalwijk; 3. Kevin Braam, 's-Gravenpolder; 4. Marlon Merison, Biggekerke; 5. Mark Boot, Burgh Haam stede. 65cc: 1. Stefan Hage, Borssele; 2. Dimitri Schnitzler, Kerkwerve; 3. Jeffrey van Kempen, Oost-Souburg. Vetera nen: 1 Cees van Ham, Roosendaal; 2. Frank van de Geuchte, Knokke 4. André Nuyens, Serooskerke (S), 5 Peter Roe- lofs, Meliskerke. Paardensport Kapelle. Dressuur RV De Braanjenhoek. Paarden klasse Klasse M2:1Eva Botten- heft, J&W Bouwpartners Mandish (Rus- phen) 164; 2. Marleen de Vriend, Neomi- que (Oranjer. Axel) 163; 3. An net Verstra- te, Londen (Weelr.) 152. Klasse M1: 1. Katja de Groes, Libra (Walcheren) 157; 2. Ineke Stevense, Lambada (Ossendrecht) 157; 3. Cindy Janssen, Libido (Oud Gas tel) 152. Klasse L2:1. Natasja Adriaanse, Nastia (Weelr) 165; 2. Martje Polderman, Madam (Weelr) 162; 3. Marga van Sab- ben. Katapult (Z-Bev.) 161. Klasse LI: 1. Diana van den Hummel, Never Know (Gouwe Reyers) 174; 2. Marjan Zwitzar, Hebrion (Tilburg) 164; 3. Esther Tuin man, Nyranta Boy (Grevelingen) 160. Pony's klasse M1/M2:1. Iris Verhaagen, Sheitan (weelr.) 170. Klasse L1/L2: (gelijk 1. Rilana Ruissen, Magie Symfonie (Paardebloem) en Faisca Boone, Kelly (Weelr.) 158. Klasse B: 1. Mariëlle Schou wenaar. Castor (Paardebloem) 156. Paarden klasse B: 1. Esther Scova Righi- ni, Viero (Rilland) 169; 2. (gelijk) Ingrid Kole, Rheinfahr (Z-Bev.) en Veroniek van de Broek, Olita (Rilland) Tweede proef. Paarden klasse klasse M2: 1. Eva Bottenheft, J&W Bouwpart ners Mardish, 162; 2. Marleen de Vriend, Neomique, 162; 3. (gelijk) Els Ruster, Noblesse en Tamara Boone, Thyamo (Weelr.) 150. Klasse Ml: 1. Ineke Steven- se, Lambada, 173; 2. Sonja de Wilde, Nontango (Sé-Ros) 153; 3. Mariëtte Lu- teijn. Gigolo (Weelr.) 152. Klasse L2: 1. Martje Polderman, Madam, 166; 2. Nata sja Adriaanse, Nastia, 163; 3. Marga van Sabben, Katapult, 161. Klasse L1: 1. Diana van den Hummel, Never Know, 175; 2. Pauline Meijers, Patrique (Sé-Ros) 161; 3. Letty Bouwman, Kevin (Z-Bev.) 158. Klasse B: 1. (gelijk) Annelore Wille- boer, Just in Time (Weelruiters) en Es ther Scova Righini, Viero, 168; 3. Vivian Reijnhout, Panzano Fantasia (Weelr.) 163. Pony's klasse M1 /M2:1Lotte Rijk, Pablo (Weelr.) 166. Klasse L1/L2: 1. Rilanna Ruissen, Magie Symfonie, 156. Klasse B: 1. Mariëlle Schouwenaar, Castro, 161. dens de nationale C-spelen in Amsterdam. Ultra-langeafstandloper Jan van de Weide uit Kapelle nam in de wedstrijd 'Rondje Voorne' op sportieve wijze wraak op Ben Mol uit Hellevoetsluis. In de vijftig kilometer lange wed stri j d noteerde Van de Weide een tijd van 4 uur 39 minuten en 15 seconden. Mol moest bijna zes minuten inleveren. Rugby Goes. Blind Date Toernooi Tovaal: Mo- duSpec Engyneering-DMW 7-14, Pub- bles-Lambik 5-14, Nationaal-Modu- Spec Engyneering 7-0, DMW-Lambik 5-22, Pubbles-Nationaal 14-12, Modu- Spec Engyneering-Pubbles 14-5, DMW- -Nationaal 7-12, ModuSpec Engynee- ring-Lambik 0-7, DMW-Pubbles 14-15, Lambik-Nationaal 26-0. Schietingen Victoria Kwadendamme. Liggende Wip. Wip 1:1e Hoofdvogel, P. de Jonge, Voor uitgang, 2e Hoofdvogel, C. Jeremiasse, Zorgvlied, 3e Hoofdvogel, M. de Jonge, Soranus II. 1e Zijvogel, H. Schipper, Vic toria, 2e Zijvogel R. Govers, Victoria, 3e Zijvogel, H. Schipper, Victoria, 4e Zijvo gel, J. Repkes, Victoria. 1e Kal, C. Jere miasse, Zorgvlied, 2e Kal, M. Repkes, Victoria, 3e Kal, C. Riemens, Victoria, 4e Kal, C. de Rooy, Victoria. Meeste kl. vo gels: Riet Govers, Victoria, 4 st. Wip 2: 1e Hoofdvogel, P. Repkes, Victo ria, 2e Hoofdvogel, H. Schipper, Victoria, 1e Zijvogel, M. v. Steenbergen, Willem Teil, 2e Zijvogel, P. de Jonge, Vooruit gang, 3e Zijvogel, R. Vermeule, Victoria, 4e Zijvogel, P. Repkes, Victoria. 1e Kal, P. Raas, Victoria, 2e Kal, C. Jeremiasse, Zorgvlied, 3e Kal, C. Jeremiasse, Zorg vlied, 4e Kal, M. de Jonge, Soranus II. Meeste klein vogels: R. Vermeule, Victo ria, 4st. Vliegende vogel: H. v. Beek, Vic toria. Ned. Bond afd. Zuid-Beveland. Finale su percup: Vrije Schutters-Zorgvlied 2 45- 48. Europees kampioenschap te Rotselaar: 1. Frankrijk, 50 pnt, 2. België, 50 pnt, 3. Nederland, 50 pnt. St. Sebastiaan Kloetinge. Wip 1: 1e Hoofdvogel, J. Vermeule, Edele Hand boog, 2e Hoofdvogel, C. v.'t Westeinde, Gilze Rijen. 1e Zijvogel, H. Koens, Zee- landia, 2e Zijvogel, P. Maat, Doel naar Hoger, 3e Zijvogel, J. Doene, Victoria, 4e Zijvogel, Loting. 1e Kal, R. Klippel, Doel naar Hoger, 2e Kal, J. Remijnse, Zorg vlied, 3e Kal, P. Oosthoek, Vrije Schut ters, 4e Kal, P. Maat, Doel naar Hoger Jacoba van Beieren Goes. Wip 1: 1e Hoofdvogel, H. Koens, Zeelandia, 2e Hoofdvogel, H. Koens, Zeelandia, 3e Hoofdvogel, C. den Berg, Rijkevorsel. 1e Zijvogel, H. Koens, Zeelandia, 2e Zijvo gel, P. Nagelkerke, Eensgezindheid, 3e Zijvogel, D. Verdonk, Jac. van Beieren, 4e Zijvogel, M.J. Verdonk, Concordia, 5e Zijvogel, J. de Jonge, ADLM, 6e Zijvogel, M. de Jonge, Soranus II. Ie Kal, M. de Jonge, Soranus II, 2e Kal, C. den Berg, Rijkevorsel, 3e Kal, M.C. Verdonk, Con cordia, 4e Kal, H. Eist, Zorgvlied, 5e Kal, D. Verdonk, Jac. van Beieren, 6e kal, H. Eist, Zorgvlied. Meeste kleine vogels: M. Verdonk, Jac. van Beieren 4st. Zeeuws kampioenschap doelschieten Ovezande. Klasse recurve: 1Frank Rent meester, UNO, Ovezande, 781 pnt., 2. Jo an Koole, Ravenstein, Kloetinge, 772, 3. Lau Rentmeester, UNO, Ovezande, 740, 4. Boy Sekewael, d' Eendracht, Vlissin gen, 728, 5. Gerrie Smitskamp, Raven stein, Kloetinge, 696,6, Jan Eïckenboom, d' Eendracht, Vlissingen, 695,7. Bob Gle- rum, St. Sebastiaan, Yerseke, 695,8. Rob Beukema, St. Sebastiaan, Yerseke, 681, 9. Peter Rietveld, d' Eendracht, Vlissin gen, 675, 10. Peter Versluis, d'Eendracht, Vlissingen, 673. Klasse compound: 1. Nona Lindenberg, St. Sebastiaan, Yerseke, 816 pnt., 2. Etienne Renne d' Eendracht, Vlissingen, 816, 3. Rinus Kriekaard, St. Sebastiaan, Yerseke, 798,4. Jaap Rentmeester, UNO, Ovezande, 798,5. Eddie Geelhoed, UNO, Ovezande, 784. Klasse junioren recurve: 1. J. Koole, Ravenstein. Klasse junioren compound: 1F. Smitskamp, Ravenstein. Klasse vrouwen recurve: 1. G. Eïcken boom, d' Eendracht, 2. A. v. Gemst, d' Eendracht, 3. M. Glerum, St. Sebastiaan. Klasse vrouwen compound: 1.1. Linden- berg, St. Sebastiaan. 2. I. Morauw, d' Eendracht. Klasse mannen recurve:1e F. Rentmeester, UNO, 2. B. Sekewael, d' Eendracht, 3. G. Smitskamp, Ravenstein. Klasse mannen veteraan recurve: 1e F. Rentmeester, UNO, 2. J. Eickenboom, d' Eendracht, 3. B. Glerum, St. Sebastiaan. Klasse heren compound. 1 E. Rennes, d' Eendracht, 2. R. Kriekaard, St. Sebasti aan, 3. E. Geelhoed, UNO. Klasse man nen veteraan compound. 1. E. Inghels, St. Sebastiaan, 2. E. Hertzberger, UNO, 3. J. Hollestelle, St. Sebastiaan. Zaalhandbal Vriendschappelijk, mannen: Waas munster EMM 16-19, EMM 2-Tessender- lo 18-17. Vrouwen: GHV-EMM 11-14, Mountain Stars-EMM 15-13.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 16