W rk T neef konstruktiebankwerkers walsers PZC uitzendbureau wigman van dijk Medewerker personeelszaken kwaliteitscontrole m/v (40 uur) Assistent productieleider blendstation m/v (40 uur) Wij zijn op zoek naar een enthousiast HBO-talent Rabobank Zundert a. Klasse-assistent m/v b. Groepsleerkracht m/v c. Leerkracht godsdienstonderwijs m/v De Goese Golf GREENKEEPER en/of Overlasko Konstruktie B.V. zaterdag 1 september 2001 Productiemedewerkers fiBBM Voor verschillende bedrijven in Vlissingen- Oost zijn wij op zoek naar productiemedewerkers. Wil jij een leuke baan in de productie, neem dan contact op met onze vestiging in Middelburg, w(0118)629658. Frietbakker 5S1 Voor een horecagelegenheid in Domburg zijn wij op zoek naarieen fulltime frietbakker. Ben jij hier de geschikte kandidaat voor, bel dan naar onze vestiging in Middelburg of kom even langs (0118)629658 Proces-operators SSM Heb jij je VAPRO A en/of B en je VCA-1 Dan hebben wij de baan voor jou! Bij een bedrijf in Vlissingen-Óost, als Proces-Operator voor een langere periode. Wil je meer informatie, bel of kom even langs bij onze vestiging te Middelburg, •s- (0118) 629658 Afwasser Ben je op zoek naar een makkelijk baantje voor overdag? Dan hebben wij die voor jou gevon den bij een horecagelegenheid in Domburg als af wasser. Heb je interesse, bel op kom even langs bij onze vestiging in Middelburg (0118) 629658 Heftruckchauffeurs HS Heb jij je VCA-1 en je Heftruck-certificaat? En wil je snel aan de slag? Bij een bedrijf in Vlis- singen-Oost hebben wij werk voor jou. Wil je meer informatie, bel of kom langs bij onze vestiging in Middelburg (0118) 629658 Havenwerkers HHH Wij zijn op zoek naar mensen die van aan pakken weten! Wil je snel aan de slag en ben je be reid om je handen uit de mouwen te steken? Bel of kom even langs bij onze vestiging in Vlissingen (0118)415059 Schoonmaker BSH Voor een horecagelegenheid in Vlissingen zijn wij op zoek naar een schoonmaker m/v, voor in het weekend. Heb je interesse of wil je meer in formatie? Bel dan even naar onze vestiging in Vlis singen (0118) 415059 Productiemedewerkers/ Algemeen medewerker m/v Wil je snel aan de slag en ben jij woonachtig op Zuid-Beveland, Schouwen-Duiveland, Goeree Overflakkee of Tholen? Neem dan zo snel moge lijk contact op. Opleidingen zijn hiervoor niet ver eist en het kan zowel een functie voor korte als voorlangere tijd zijn. Een redelijke beheersing van de Nederlandse taal is een pre. Wij zoeken mensen voor het in- en ompakken van food en non-food producten, sorteerwerk aan de lopende band, het sorteren/vouwen van was en voor het verrichten van terreinwerkzaamheden. Voor een groot aantal bedrijven wordt het vervoer geregeld door Tènce! Heb je interesse, neem dan contact op met onze vestiging in Goes. (0113) 230976 Diverse vacatures liteaaeH Voor de revisie-periode van een elektriciteits centrale zijn wij op zoek naar: Voorman i.b.v. VCA-1 Corveeër i.b.v. VCA-1 Magazijnmedewerker i.b.v. VCA-1 Interesse? Bel dan even naar onze vestiging in Mid delburg s (0118)629658 of kom even langs voor meer informatie. Naast de vacature van productiemedewerker/Al gemeen medewerker hebben wij momenteel o.a. de volgende vacatures: - Receptioniste/Administratief medewerkster m/v - Horecamedewerker m/v - Schoonmaakmedewerker - Magazijnmedewerker - Technisch tekenaar m/v - CV-monteur/Ioodgieter m/v - Glazenwasser m/v - Caissière m/v Voor meer informatie kun je contact opnemen met onze vestiging in Goes (0113)230976. Provincie Zeeland Machinisten HH Ben jij iemand met minimaal machinist bin nenvaart A of B, of een diploma Scheepswerktuig- kundige A met ruime vaartijd? Dan ben jij de ma chinist die wij zoeken. Heb je interesse, stuur je cv dan gauw op naar onze vestiging. Machinistenhulpen Tevens zoeken wij machinislenhulpen. Bij voorkeur in het bezit van Machinist Binnenvaart A of een technische opleiding VMBO-niveau. Erva ring met dieselmotoren en elektrotechniek strekt tot aanbeveling. Veiligheidscertificaat ifwjiyii Wist u dat het tegenwoordig op de techni sche bedrijven verplichte veiligheidscertificaat, hel VVA/VCA-certificaat, snel via Tènce te behalen is? Werk jij of zoek je werk in de techniek en je hebt dit diploma nog niet, kom dan voor vrijblij vende informatie langs op onze vestiging te Mid delburg. mm 9 www.tence.nl Middelburg tence.nl Lange Geere 12, 4331 LX Middelburg Telefoon 0118-629658 Het betreft een full-time baan (38 uur p/w) Je hebt een geldig rijbewijs Je bent representatief en hebt goede contactuele eigenschappen Je bent secuur en accuraat Wij bieden een goed salaris en prima arbeidsvoorwaarden Wij garanderen een uitstekende sfeer Nooit eerder werkte je op zo'n locatie Moderne apparatuur is bij ons standaard Ben jij een DTP'er die toe is aan een nieuwe uitdaging? Wil je naast DTP'en ook vormgeven? Kom praten. Wij zoeken een crack die het klappen van de reclamezweep kent. Iemand met tenminste 5 jaar relevante werkervaring en een gezonde werklust. Solliciteren zonder deze bagage is zonde van je tijd. je kent de pakketten X-press, Illustrator en Photoshop beter dan je eigen broekzak. Werken met deze software kun je, bij wijze van spreken, met je ogen dicht en het maken van gecompliceerde beeldmanipulaties is je roeping. Tekenen met Illustrator is je tweede natuur en daarnaast ben je prima in staat om snel en efficiënt op të maken in X-press. Wij werken met 7 mensen voor 60 klanten. Voor deze klanten maken wij alle denkbare reclame-uitingen. Onze dienstverlening start met marketing- en reclameadvies, wordt vervolgd door concept- en ontwerpwerk en afgerond met het realiseren van alle denkbare mediadragers. De meeste werkzaamheden verrichten wij binnenshuis. Daarnaast maken wij gebruik van diverse facilitaire bedrijven. SrUUR |t solucitatit via mail of brief voorzifn van C.V. naar: wicman van DIJK RECIAME8UREAU T.A.V. MAARTEN KOOPEN POSTBUS 167 4460 AD COFS e-mail: maarten@wicmanvandiik.nl (bij hem kun ie ook terechi voor meer :nfo) tel: 0113 - 232 734 www.wicmanvandi|k.nl Kloosterboer biedt logistieke faciliteiten en vormen van dienstverlening aan die samenhangen met opslag, stuwadoren en vervoer van koel/vrieslading van onder meer vis, vlees, grondnoten, fruit, vruchtenconcentraten, vruchtensappen, frites en zuivelproducten. Hiervoor beschikt het bedrijf over 7 lokaties, 250 medewerkers en 1.500.000 m3 opslagcapaciteit. Kloosterboer verstrekt, met eigen specialisten, optimale geautomatiseerde informatievoorziening en afhandeling van alle (douane) dokumenten. Schriftelijke sollicitaties voorzien van een curriculum vitae kun je binnen io dagen richten aan: Kloosterboer Vlissingen v.o.f, Postbus 66, 4380 AB VLISSINGEN, t.a.v. de heer j. Dane. Voor nadere informatie kun je contact opnemen met de heer j. Dane, tel. 0118- 486213 voor de vacature medewerker personeelszaken/kwaliteitscontrole en met de heer K. van Pelt, tel.: 0118-486323 voor de vacature assistent productieleider blend- station. je kunt ons ook vinden op internet: http//www. kloosterboer, nl. Kloosterboer Vlissingen v.o.f. is een koel- en vrieshuis dat is gespecialiseerd in de opslag van o.a. fruit, vlees, vis, grondnoten, boteren vruchtensapconcentraten. Daarnaast beschikt men.over een blendstation waar vruchtensapconcentraten bewerkt kunnen worden. Bij deze onderneming zijn 140 mensen werkzaam. Voor onze vestiging in Vlissingen zijn wij op zoek naar in deze functie ben je verantwoordelijk voor de uitvoering van het personeels- en het kwaliteits beleid. Je geeft o.a. uitvoering aan de personeelsadministratie van de locatie Vlissingen, onder steunt het lijnmanagement bij werving en selectie en de uitvoering van het arbobeleid. Je bent belast met het bijhouden van de kwaliteitshandboeken m.b.t. ISO 9002 en HACCP en fungeert als contactpersoon en spreekbuis op het gebied van kwaliteit en kwaliteitszorg voor klanten, le veranciers, overheidsinstellingen e.d. Tevens verleen je diensten op het gebied van kwaliteit en kwaliteitszorg aan de'overige vestigingen binnen de Kloosterboer-groep. Je hebt ervaring in een dergelijke functie en bent bekend met de regelgeving met betrekking tot kwaliteitszorg, arbeidsrecht en de sociale verzekeringen. Tevens beschik je over een goede mon delinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid en ben je in het bezit van een opleiding op MBO-niveau. Tevens zijn wij op zoek naar een De assistent productieleider blendstation is medeverantwoordelijk voor de dagelijkse leiding van alle activiteiten in een blendstation. Je draagt zorg voor o.a. een optimale verwerking/bewer king van de goederen volgens de door de opdrachtgever gespecificeerde eisen/instructies en de efficiënte planning van laad- of lostijden voor tankauto's in samenwerking met de afdeling plan ning van de productgroep Juice Concentrate. Je beschikt over een relevante afgeronde opleiding op LBO/MBO niveau (bij voorkeur laborato- riumschool of levensmiddelentechnologie), leidinggevende capaciteiten en hebt kennis van de Engelse en Duitse taal in woord en geschrift. Kernbegrippen in de functie zijn flexibiliteit, con tactueel vermogen en accuratesse. Het salaris en de secundaire arbeidsvoorwaarden (met o.a. 29 vakantiedagen, spaarloonrege ling, pensioenvoorziening en studieregeling) zijn bij Kloosterboer prima in orde. Cold storage - Stevedoring Forwarding - Shipping Medewerker Financiële Sturing m/v Betrokkenheid bij klanten is kenmerkend voor de Rabobank Zundert. We helpen hen streven naar een solide financiële basis, zodat ze hun ambities kunnen realiseren. De klanten kunnen wij echter alleen optimaal van dienst zijn als alle zaken binnen de bank perfect geregeld zijn. Een belangrijke voorwaarde hiervoor is een goede financiële en economische informatievoorziening. Als medewerker Financiële Sturing ben je dan ook mede verantwoordelijk voor het bepalen, analyseren en beoordelen van de financiële prestaties van de bank. Voor wat betreft je opleiding denken we aan MBO-plus- niveau in een financi'eel- economische richting. Daarnaast heb je de ambitie om je verder te ontwikkelen door middel van een opleiding op hbo-niveau. Je hebt affiniteit met commercie en aan de kwaliteit van je werk stel je hoge eisen. Je kunt goed omgaan met vertrouwelijke gegevens. Je hebt er geen moeite mee in een fors tempo te werken. De werksfeer binnen onze bank is informeel, maar zakelijk. De Rabobankorganisatie heeft haar eigen CAO, waarbij veel aandacht is besteed aan secundaire arbeidsvoorwaarden zoals o.a. een 13e maand, premievrij pensioen, spaarregelingen, kinderopvangregeling en P C-privéregeling Ben je geïnteresseerd? Voor meer informatie kun je contact opnemen met Jeroen Ostendorf, groepshoofd Financiële Sturing, telefoon (076) 597 34 51. Stuur je sollicitatie met c.v. binnen 14 dagen naar Rabobank Zundert, t.a.v. de heer Rens van den Bro.eke, manager; Bedrijfsvoering, Postbus 14, 4880 AA Zundert of stuur een email: management@rabobanlczundert.nl Acquisitie n.a.v, deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. deMeie Beatrixschool deNoordzelke Het speciaal onderwijs op Schouwen-Duiveland kent, in een samenhangende organisatie, drie scholen. Voor de Beatrixschool, de school voor onderwijs aan zeer moeilijk lerende kinderen, zoeken we twee nieuwe collega's. De Beatrixschool is een vrij kleine school voor onderwijs aan zeer moei- lijk lerende kinderen; Er zijn 30 leerlingen die les krijgen in drie groepen. Vanuit deze vaste basisstructuur werken we ook in groepen met wisse- lende samenstelling; De school staat in een prettige omgeving, waar ook de speciale school voor basisonderwijs dicht in de buurt is. Het schoolplein is (gedeeltelijk) voor gemeenschappelijk gebruik. Naast groepsieerkrachten zijh ook andere deskundigen aan de school verbonden. Voor deze school hebben wij twee vacatures Deze vacature ontstaat omdat één van de klasse-assistentes ander werk heeft. Het gaat om een baan va.n 14 uur per week. De vacature ontstaat per 1 januari 2002. We zoeken een coilega die zich betrokken voelt bij en nieuwsgierig is naar het zich anders ontwikkelende kind zelfstandig en met inzicht zorgtaken kan uitvoeren 0 het leuk vindt om onder begeleiding onderwijstaken te doen De vacature is ontstaan gedeeltelijk door ziekte van een leerkracht en gedeeltelijk door uitbreiding van de vraag naar ambulante begeleiding. Het is niet duidelijk hoe lang de ziektevervanging gaat duren. De nieuwe leerkacht zal als basis de hoofdverantwoordelijkheid krijgen over de groep jonge leerlingen De werktijdfactor van deze vacature is 0;6217 (23 uur). We willen graag zo spoedig mogelijk een nieuwe collega benoemen. We zoeken een collega die een bevoegdheid-heeft voor groepsleerkracht in het basisonderwijs zich betrokken voelt bij en nieuwsgierig is naar het zich anders ontwikkelende kind.' j in staat is de vriendelijke maar ook duidelijke structuur mesvorm;' 'te geven - V'veelzijdig is: naast het werken met jonge leerlingen kan de functie ook werken met oudere leerlingen inhouden Voorde Meie, de speciale school voor basisonderwijs, zoeken vyij: 1 Deze vacature is voor een middag, met een voorkeur voor de vrijdagmiddag. De lessen worden vanuit de protestantse levensovertuiging ingevuld. Geïnteresseerden voor een van de functies kunnen nadere informatie inwinnen bij de directeur van de school, de heer J. de Jong. Sollicitaties met een duidelijke motivatie kunnen ook aan hem gericht worden op onderstaand postadres. Binnen, 14 dagen willen wij graag uw sollicitatie ontvangen. In de sollicitatiecommissie zitten vertegenwoordigers van de M.R. emhet personeel. Beatrixschool schooi voor zeer moeilijk lerende, kinderen - Postadres: Postbus 286 4300 AG /ierikzee i „..directeur: J. de.Jong telefoon 0111 412762 deMeie speciale school voor basisonderwijs Ter versterking van ons greenkeepersteam zoeken wij een gemotiveerde Functieomschrijving: - Onderhoudswerkzaamheden in teamverband uitvoeren met persoonlijke verantwoording. Functie-eisen: - Diploma Greenkeeper of'Groenopleiding' - Kwaliteitsbesef en zorgzaamheid is noodzakelijk - Trekkerrijbewijs Geboden wordt: - Passend salaris afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring - Afwisselende en zelfstandige functie - Mogelijkheid tot volgen van cursussen of trainingen - Goede huisvestingsmogelijkheid Sollicitatie richten aan: Expl. Mij. Goese Golf BV t.a.v. de heer G W. Rutjes Krukweg 31 4465 BH Goes Telefoon 0113-229557 Overlasko Konstruktie B.V. is gespecialiseerd op het gebied van zware konstruktiewerken t.b.v. de off/onshore en scheeps- bouwindustrie. Wegens toename en uitbreiding van onze werkzaamhe den zoeken wij op korte termijn: Opleiding: VBO-Metaal met eventueel aanvullende vakdi ploma's. Funktie-eisen: Zelfstandig en in teamverband kunnen 'werken Werkervaring strekt tot aanbeveling. Wij bieden: Salaris overeenkomstig met de funktie. Funktie voor bepaalde tijd die, bij gebleken ge schiktheid, gewijzigd wordt in onbepaalde tijd. Mogelijkheden voor het volgen van opleidingen. U kunt uw schriftelijke sollicitatie met C. V. richten aan: Frankrijkweg 9 4455 TR Nieuwdorp. Tel. 0113-613130.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 57