PZC Toppers Rabo niet in Ronde Leo Kayser moet stoppen Kalun Yu verder op Universiade Bart Beks krijgt geen wildcard Derde plaats motorracer Slabbekoorn Zilver meisjes AV'56 31 Jan Raas stuurt talenten De Klerk oppermachtig in Tebo-tennistoernooi Remy Vasseur vijfde in België Goede prestaties ruiters Rekkers en De Ruiter Van Doorn en Schulting beste golfers uitslagen agenda sbw dinsdag 28 augustus 2001 door Frits Bakker VLISSINGEN - Michael Boo- gerd en Erik Dekker komen op zaterdag 8 september niet naar de Delta Profronde. De ploeg leiding van de Rabobank heeft gisteren aan de vooravond van de Ronde van Nederland een ploeg van acht voornamelijk jonge renners aangewezen die de Zeeuwse profkoers zullen rij den. Steven de Jong is de kop man van deze ploeg. Bobbie Traksel rijdt voor het eerst na zijn herstelperiode weer een grote wedstrijd. Teammanager Jan Raas be treurt dat de beste Rabo-ren- ners niet kunnen verschijnen in de Zeeuwse ronde. „Dat heeft te maken met andere wedstrijden die we rijden. Er gaat een ploeg van ons naar de Ronde van Spanje en op de dag na de Zeeuwse profronde rijden Erik Dekker en Mare Wauters de koppeltijdrit in de Grote Prijs Eddy Merckx." De ploeg van Rabobank bestaat nu uit Coen Boerman, Marcel Duijn, Mathew Hayman, Ste ven de Jongh, Gerben Löwik, Sven Nijs, Bobbie Traksel en Aart Vierhouten. Johan Museeuw en Servais Knaven zijn in de Zeeuwse ron de de toppers in de ploeg van Domo-Farm Frites. Ploegleider Mare Sergeant beslist deze week in de Ronde van Neder land hoe de ploeg er verder uit ziet. Zeker is wel dat Max van Heeswijk en Wilfried Peeters zullen starten, het team wordt verder aangevuld met jonge renners als Orvalho en Steeg- mans. De Lotto-ploeg heeft ook nog geen definitieve samenstelling. Jeroen Blijlevens komt vrijwel zeker naar Zeeland. Mario Aerts, die zijn onderhandelin gen met Telekom heeft zien af ketsen, is wel geselecteerd, maar nog niet zeker. De beste Lotto-man in het Kampioen schap van Zürich (negende) rijdt volgende week de Grote Prijs van Plouay en met Paul van Hyf te een dag later de Grote Prijs Eddy Merckx. Ploegleider Walter Planckaert: Jo Planckaert is kopman in de Cofidis-ploeg, die Philippe Gaumont moet thuislaten. De Franse sprinter is na zijn val in Parijs-Roubaix nog altijd niet hersteld. Ook bij Mercury-Via tel is nog onzekerheid over deel name. Jans Koerts zegt bijvoor beeld: „Niemand bij ons weet wat hij gaat rijden in de komen de weken. Ik hoor het wel van de ploegleiding." Peter van Pete- gem rijdt deze week wel de Ron de van Nederland, maar heeft in zijn programma niet de Delta Profronde opgenomen. Leon van Bon, vorig jaar de winnaar in Goes, wacht ook de verdere ontwikkelingen in de ploeg af. Uitwisseling Lieuwe Riemstra, voorzitter van de Delta Profronde, heeft achttien ploegen op zijn deelne merslijst staan. „We zijn bezig om samen met de organisatoren van de Grote Prijs Eddy Merckx nog tot een uitwisseling te ko men. De Lampre-ploeg is een van de ploegen die we ook graag willen." De zeventien ploegen die zijn gecontracteerd: Landbouwcre- dit, Bankgiroloterij-Batavus, Cofidis, Team Fakta, Zetelhal len, Flanders, Collstrop Pal mans, Lotto Adecco, Rabobank, Axa VVZ, CSC Tiscali, Ville de Charleroi, Domo-Farm Frites, Wustenrot ZWZ, Mercury Via tel, Comnet en het uit Slovenië afkomstige Krka Telekom. door Alex Krappen HEINKENSZAND - Tennisser Rens de Klerk heeft een puik weekje achter de rug. Hij domi neerde de C2-categorie van het Total Tebotoernooi en sloot de week passend af met een klin kende 6-2 6-0-zege op Eddy Re- lyveld. Een klasse lager profi teerde Mario van Gestel van de vermoeidheid van zijn oppo nent Huib van der Hiele en won de finale met 6-3 4-6 6-0. Dat De Klerk in de finale kwam, was geen verrassing, maar het aantreden van Relyveld wel. Op weg naar de finale had hij afge rekend met de als tweede inge schaalde Bert van Sabben (6-2 7-5). Tweemaal stunten kon hij echter niet. De hitte en het spelen van maar liefst vier partijen op één dag werd Van der Hiele uiteindelijk teveel. In de ochtenduren won hij de halve finale in zijn enkel spel van Wim van Leeuwen (6-1 Toernooizege Yolanda van Raay MEPPEL - Rolstoeltennisseter Yolanda van Raay uit Goes heeft een toernooi in Meppel op haar naam geschreven. Van Raay versloeg in de finale Janneke Rouwkema uit Hoogezand met 6-1 6-2. Ook het dubbelspel schreef ze op haar naam. Samen met Jan neke Rouwkema bleef ze het koppel Ria Bakker/Mandy Ker sten met 6-1 6-2 de baas. Het toernooi in Meppel gold als voorbereiding op een interna tionaal toernooi in Goirle en het NK in Roosendaal. WEVELGEM - Remy Vasseur uit Vlissingen is daags na zijn tweede plaats in de triatlon van Alphen aan den Rijn vijfde ge worden tijdens het open Belgi sche kampioenschap in Wevel- gem. Na 750 meter zwemmen stapte hij als vijftiende uit het water. Tijdens de 20 kilometer fietsen verbeterde hij zich aanzienlijk en klom hij op naar de negende plaats. De wedstrijd in Alphen had kennelijk te veel kracht ge kost waardoor hij zich met een verschil van slechts achttien se conden ten opzichte van de der de plaats tevreden moest stellen met de vijfde plaats. 6-1) en ook in het mannendub- bel werkte'hij succesvol zijn halve finalepartij af. Ook in zijn eerste finale hield hij het lang vol. Pas in de derde set van zijn eerste finale tegen Mario van Gestel werd de inspanning en de hitte hem teveel, en een te dik 6- 0 verlies was het zure resultaat. In de mannendubbelfinale was hij aan de zijde van Toby Wessel niet meer bij machte om Johan van Ombergen en Jean-Paul van Hecke te stoppen: 2-6 3-6. In de hoogsste vrouwenklasse ging de titel naar outsider Ta mara Uitterhoeve. Uittterhoe- ve, sinds kort actief voor Tebo, veegde de baan aan met Caro- lien Geluk: 6-1 6-0. Ook René Flohil had een drukke dag. Hij speelde twee finales en verloor ze beide in drie sets. In de hoogste mannendubbelklas- se won hij met Jan Vos één set van Menno Kole en Martijn Hendriksen, maar over de gehe le partij waren zijn jonge tegen strevers veel te sterk: 0-6 6-2 3- 6. In het gemengd dubbelspel vormde hij een succesvol koppel met Els de Blaeij, maar het win nen van cle finale bleek iets te veel gevraagd. Tonnie de Prieel- Ie en Margreet Snoek wonnen met 6-2 3-6 6-3. KOOTWIJK - Anita Rekkers heeft de DS 10-klasse van een NVDR-concours in Bunschoten gewonnen. De 29-jarige Mid delburgse amazone reed haar paard Ikone in de klasse die geldt als opstap naar de Grand Prix naar een score van 63.19 procent. In de Prix Saint Georges eindig de Anita Rekkers, ook op Ikone, met 64.13% op de vierde plaats. Anneke de Ruiter werd met het paard Ikaros op het nationaal kampioenschap van NBVR te Kootwijk in de klasse Z2 twee de. De voor de ruitervereniging Renesse uitkomende amazone stuurde haar viervoeter in de eerste proef naar het totaal van 63.01 procent. Die score was goed voor een voorlopige tweede plaats. De waardering van 59.22 procent in de finale was voor De Ruiter voldoende om deze positie vast te houden. Dominique van Eek van De Grevelingen uit Bruinis- se eindigde met El Pasjo met een totaal 54.92 procent op de ne gende stek. van onze sportredactie PEKING - Tafeltennisser Kalun Yu is in het individuele toernooi van de Universi- ade doorgedrongen tot de beste 32 spelers. De Middelburger, die meteen tot het hoofdtoernooi was toegelaten, versloeg in Peking in de eerste ronde de Griek Lago- giannis met 3-0. Yu stuit nu op de Japanner Kiho, de num mer 118 van de wereld. Yu bivakkeert zelf rond de 250e plaats. In het dubbelspel plaatste Yu zich bij de beste zestien. Hij versloeg samen met Limburger Daan Sliepen het Egyptische koppel Amed Aly Salh/Amaed Mosalhy met 2-1. Vandaag stuiten Yu en Sliepen op het als tweede ge plaatste dubbel Peng Leung/Chang Yen- Shu uit Taiwan. Voor atlete Anjolie Wisse uit 's-Heer Hendrikskinderen begint het toernooi pas vandaag. Zij komt uit in de series van de 1500 meter. De judoka's hebben de Universiade afge sloten met zilver in het landentoernooi. De mannenploeg verloor gisteren in de fi nale met 3-2 van Rusland. De vrouwen- ploeg werd na nederlagen tegen China (2- 3) en in de herkansing tegen Zuid-Korea (2-3) al vroeg kansloos. Toch bracht Oran je een sterk vijftal bij de vrouwen op de ta- tami: Van Gurp, Meijer, Vriezema, Bosch en Zwiers. De Goese Jessica van der Spil bleef aan de kant. Met het zilver veroverde de judoploeg op de Universiade 4 medailles: goud voor Dennis van der Geest, zilver voor Claudia Zwiers en de mannenploeg en brons voor Edith Bosch. Het Nederlandse vrouwenelftal haalde gisteren een geweldige stunt uit. Oranje versloeg China, de nummer twee van de wereld, in de kwartfinale van de Universi ade na strafschoppen (4-3). In de halve fi nale stuit de ploeg op Zuid-Korea. door Barry van der Hooft VLISSINGEN De definitieve beslis sing is eigenlijk nog niet genomen, maar voor zichzelf weet hij het al. Leo Kayser stopt per direct met voetbal len. Hij wordt onophoudelijk gehin derd door een combinatie van slepen de blessures aan zijn knie en kuiten. „Ik had het ook liever anders gezien", zegt de 34-jarige verdediger van Ter- neuzen. „Want het zou mijn laatste seizoen worden en dat wilde ik goed afsluiten." De oudste van de gebroeders Kayser had ook vorig seizoen al last van de blessures, maar hij wilde dit seizoen in de hoofdklasse nog één keer alles op alles zetten. In de voorbereiding trainde en speelde hij ook enige tijd mee, maar vooral een blessure aan de linkerkuit begon hem parten te spe len. „Mijn knie is nog altijd niet honderd procent", weet Leo Kayser. „Het was niet optimaal, maar daar kon ik wel mee spelen. Maar het lukte niet om mijn linkerkuit weer in orde te krij gen. De kuitspier scheurde namelijk steeds af." Littekenweefsel Kayser vervolgt: „Ik ben vorige week in Terneuzen bij dokter Oosterbosch geweest. Hij vertelde me dat er eigen lijk niets meer aan te doen was, want er zit onder andere littekenweefsel en daardoor slaat die kuit steeds vast. Ik ging bijvoorbeeld vorige week even hardlopen. Zes minuten maar, maar er zat meteen een harde bal in die kuit. Het gaat dus niet meer en ik heb geen zin om er bij Terneuzen gewoon bij te hangen." Toch is zijn vertrek bij de club nog niet helemaal definitief, want Ter- neuzen-voorzitter Eddy Dobbeleir wil nog een gesprek met hem. De voorzitter heeft daar na al die jaren natuurlijk recht op. Maar ik heb wel al gezegd dat ze geen functie voor me moeten creëren. Want dat zou dan voor driekwart jaar zijn en dat heeft volgens mij ook geen zin." Leo Kayser: „Het gaat niet meer en ik heb geen zin om er bij Terneuzen gewoon bij te han gen." foto Charles Strijd door Henk de Winter TOLBERT - Arno Slabbekoorn blijft in goe de vorm. De motorcoureur uit 's-IIeer Abts- kerke reed op het stratencircuit in Tolbert naar de derde plaats in de Stocksport klas se. Slabbekoorn staat, met nog twee races te gaan in het Nederlands kampioenschap, op de derde plaats in de tussenstand van het NK Stocksport. „Het gaat de laatste races prima", vindt Slabbekoorn zelf. De motorracer wist de af gelopen vier wedstrijden van een zesde naar een inmiddels stevige derde plaats in de ranglijst op te klimmen. Slabbekoorn: „Ik kwam in Tolbert op winnaar Bert Klomp makers en de Belg Wim van Achter (tweede in de race) topsnelheid te kort. Ik heb daar om maar gekozen voor een podiumplaats en het scoren van zoveel mogelijk punten, in plaats van een valpartij te riskeren en met lege handen naar huis te moeten." Er zijn voor het NK in de Stocksport-klasse nog twee races te rijden, een in Hengelo en een in Assen. De Belg Van Achter staat met 142 punten dik aan de leiding en kan de titel bijna niet meer ontgaan. Bert Klompma- door Eldridge Pentury VLISSINGEN - Titelverdediger Bart Beks doet definitief niet mee aan het A-tennistoernooi in Vlissingen. De tennisser uit Nuenen kreeg geen wildcard van de organisatie omdat die geen Zeeuw wilde laten vallen. Beks stond niet op de deelne merslijst van het viersterrene- venement. De organisatie ondernam pogingen om de ten nisser alsnog naar Vlissingen te halen. Beks zou met een wild card kunnen worden geplaatst. Hij stemde echter pas in toen de lijst al was gecompleteerd. „En omdat we geen Zeeuwse namen wilden schrappen, doet Bart nu niet mee", zei Paul ten Hacken van de organisatie gisteren. De Zeeuwen Mark Fehus, Virgil Greeve, Alexander Nonnekes en Johnny Quaak en Christiaan Cirkel uit Roosendaal hebben nu een wildcard ontvangen. Bij de vrouwen zijn de Zeeuwse tennissters Jeantien van den Dries en Stephanie Maenhout door middel van een wildcard geplaatst. Esther van Londen, Lilian Hunting, Carly Eich- hoorn en Mirte Ros zijn ook ge plaatst. Gisteren werd een begin ge maakt met het kwalificatietoer nooi van waaruit zowel bij de mannen als bij de vrouwen vier tennissers zullen doorgaan naar het hoofdtoernooi Vandaag wordt bekend wie dat zijn. Het hoofdtoernooi begint morgen. door Sjaak Sinke AMSTERDAM - De meisjes van atletiekvereniging AV'56 uit Goes hebben op de nationale C-spelen in Amsterdam prima gepresteerd. Op de 4x80 meter estafette slaagden Kimberley Katsman, Carolien Fokke, Ma rieke Riemens en Marije Jansen erin het zilver te veroveren. naar 19 meter en 19 centimeter en bleef daarmee steken in de voorronde. Dat gold ook voor haar resultaat van 11.61 secon den op de 80 meter. Stefan Stok man stootte op de kogel naar een persoonlijk record van 11 meter en 51 cetimeter. Met de discus noteerde ze 32 meter en 7 centi meter, slechts een halve meter onderzijn beste prestatie. Marlon Dek verbeterde zich met de discus met maar liefst vier meter naar een afstand van pre cies 31 meter. Dat was net niet genoeg voor een plaats op het podium. Marije Jansen had een evenaring van haar persoonlijk record van 12.35 seconden no dig op de 80 meter horden om de derde plaats te veroveren. Verder verbeterde ze haar pr op verspringen met zeven centime ter naar 5 meter en 13 centime ter. Dat was goed voor de vijfde plaats. Ze noteerde 10.93 secon den in de series 80 meter sprint en 11.02 seconden in de halve fi nale Daarin werd ze uitgescha keld, Carolien Fokke wierp de discus DOMBURG - Cora van Doorn en Koert Jan Schulting zijn clubkampioen strokeplay van de Domburgsche Golfclub ge worden. Vij f vrouwen en 2 5 mannen stre den om de titel, die bij de vrou wen met ruime voorsprong werd gewonnen door Cora van Doorn met 172 slagen. Bij de mannen won Koert Jan Schulting met 155 slagen, negen slagen minder dan de nummer twee. Sportprijsvragen kers staat tweede met 104 punten. Slabbe koorn heeft 96 punten. „De tweede plaats ligt binnen mijn bereik en daar ga ik in de komende twee races voor. Ik moet in Henge lo gewoon zien te winnen", vindt Slabbe koorn. Inde 125cc-klasse kwam Johan Fredriks uit 's-Heerenhoek ten val. Fredriks zakte door een schakelfout van de zeventiende plaats naar de 21e plaats en probeerde dat weer goed te maken. In zijn ijver kwam hij ver volgens ten val. Fredriks staat in de tussen stand op een zeventiende plaats in de 125cc klasse. 72. Lotto. Jackpot: f. 10.500.000, geen win naar; hoofdprijs: f. 1.000.000, geen win naar; tweede prijs: f. 150.000,1 winnaar; derde prijs: f. 100.000, geen winnaar; vierde prijs- f. 1500, 14 winnaars; vijfde prijs: f. 1000,42 winnaars. Euroloterij. Zes cijfers goed. f. 440.742,1 winnaar; laatste vijf goed f 11.018,50,1 winnaar; laatste vier goed f 1101,80,17 winnaars; laatste drie goed: f. 110,10,162 winnaars; laatste twee goed: f. 11,00, 1684 winnaars; laatste goed: f. 2,20, 15.649 winnaars. Tennis Vogelwaarde. Bosse Pielen-toernooi. HDC1: Halve finale: Cappendijk/Scheer- ders- Verstraeten/De Jonge wo, Loons- tijn/Van Gassen-De Baets/Martens 8-5. Finale: Cappendijk/Scheerders-Loons- tijn/Van Gassen 6-3 3-6 6-2 HDC2: Finale: Baumgarte/De Braai-Van den Berg/O- brie 2-6 7-5 6-2. HDD1: Finale: Baumgar te/De Meyer-De Jonge/Boender 6-1 6-0. HDD2: Finale: De Kesel/Mariman-De Graeve/Koevoets 6-1 6-2. HDC35+: Iven- s/Kint-Fraanje/Hamelink 6-4 6-4. HDD1 35+- Finale: Vink/Lambert-Van Dijk/Pies- sens 6-2 6-4 DDC2 (poulesysteem): Eindstand: 1 Van Damme/Van Silfhout. DDD1: Finale: Van Beest/Hermans-Meer- man/Borghouts 7-6 7-5. DDD2: Finale: Van Goethem/Scheerders-Dingemanse- /Koeman 6-4 6-0 DDD1 35+ (poulesys- teem): Eindstand: 1. Steyaert/Deruyck. GDC2: Finale: Kips/Van Regenmortel- Van Damme/De Braai 6-4 6-4. GDD1: Fi nale: Wauters/Van der Klooster-De Smit- /Van Jole 6-3 6-0. GDD2: Finale: Scheer- ders/Verstraeten-De Bakker/Mulder 3-6 6-2 6-1. GDC35+ (poulesysteem): Eind stand: 1 Eshuis/De la Ruelle. GDD1 35+: Finale: Van der Starre/De Schepper- Vink/Van der Starre 6-46-2. GDD2 35+: Fi nale: De Putter Francke Broeders Jon- geneelen 6-3 6-7 6-4. New York. US Open, 19,5 miljoen gul den. Vrouwen, eerste ronde: Oremans (Ned) - Gubacsi (Hon) 6-4 4-6 6-3, Hingis (Zwi/1- Granville (VSt) 6-2 6-0, Daven port (VSt/3) - Glass (Dui) 6-2 6-3, Hénin (Bel/6) - Irvin (VSt) 6-3 6-3, Rittner (Dui) - Frazier (VSt/29) 6-1 6-2, Vavrinec (Zwi) - Torrens (Spa/31) 2-6 6-1 6-1, Likhovtseva (Rus/21) - Perebiynis (Oek) 4-6 7-6 6-1, Montolio (Spa/27) - Pizzichini (Ita) 6-1 6-7 6-1, Sanchez-Vicario (Spa/20) - Mandula (Hon) 6-3 3-67-6, Schnyder (Zwi) - De Los Rios (Par) 6-4 6-1, Sugiyama (Jap) - Car- gill (VSt) 7-6 6-3, Majoli (Kro) - Panova (Rus) 6-1 6-1, Daniilidou (Gri) - Kiu (VSt) 6-3 6-3, McQuillan (Aus) - Tanasugarn (Tha) 6-3 7-5, Krasnoroutskaya (Rus) - Craybas (VSt) 7-5 6-3, Poetsjek (WRu) - Kremer (Lux) 6-0 6-2, Carlsson (Zwe) - Llagostera (Spa) 6-0 6-4. Mannen, eerste ronde: Rafter (Aus/6) - Bryan (VSt)7-66-37-5, Lapentti (Ecu/26) - Chang (VSt) 6-2 6-4 6-4, Schüttler (Dui) - Kiefer (Dui/29) 5-7 6-4 1-0 opgave, San- toro (Fra/21- Larsson (Zwe) 7-5 6-4 6-7 7- 6, Christophe Rochus (Bel) - Bruguera (Spa) 3-6 6-4 6-3 6-4, Meligeni (Bra) - Da- videnko (Rus) 2-6 6-2 6-3 6-4, Sanguinetti (Ita) - Srichaphan(Tha) 6-46-4 6-1, Malis- se (Bel) - Carlsen (Den) 6-1 4-6 3-6 2-1 op gave, Delgado (Par) - Diaz (Spa) 4-6 6-3 6- 4 6-3. Universiade Atletiek 100 m, eerste ronde: Ungerer 10,40, Spier 10,49, tweede ronde: Unge rer 10,50, Spier 10,54. Ungerer naar hal ve finales. Spier uitgeschakeld. 400 m, eerste ronde Hagen 48,41, Keus 49,40. tweede ronde: Hagen 47,73, Keus 48,76. Hagen en Keus uitgeschakeld. 110 m h, eerste ronde: Van der Westen 13,75, tweede ronde: Van der Westen 13,99, uitgeschakeld. Vrouwen, finale kogelstoten: 1. Cumba (Cub) 18,90 m, 5. Koeman 18,14. 100 m, eerste ronde: Poelman 11,59, tweede ronde. Poelman 11,65. Poelman naar halve finales. 400 m, eerste ronde: Visschers 55,32, uit geschakeld. 100 m h, eerste ronde: Vis 13,38, tweede ronde' Vis 13,82. Vis uitgeschakeld. Basketbal Vrouwen, kwartfinaleronde, groep F: Nederland - Canada 61-76 (32- 38). Topscorers Nederland: Nieuwveen 21, Huitzing 11. Tafeltennis. Mannen, enkel eerste ron de: Yu (Ned) - Lagogiannis (Gri) 21-1821- 17 21-9. Dubbel, tweede ronde: Yu/Slie- pen - Aly Salh/Mosalhy (Egy) 14-21 21-7 21-18. Voetbal. Vrouwen, kwartfinale: Neder land -China 1-1 (0-1). Nederland wint na strafschoppen (4-3). 45. Pu Wei 0-1 (straf schop), 81. Zijlstra 1-1 Toeschouwers: 1500. Waterpolo. Mannen, groep B: Nederland - Rusland 5-10 (2-6 0-2 2-0 1-2). Doelpun ten Nederland: Kramer, Boot, Boom, Scheffer, Visscher. 2 Zwemmen. Vrouwen, finale 50 m rug: 6. Suze Valen 29,86. finale 50 m school: 6. Nienke Valen 32,99. Voetbal Engelse competitie: Bolton - Liverpool 2- 1 Stand aan kop: Bolton 3-9, Everton 3-7, Leeds 3-7, Arsenal 3-6, Man United 3-5. Zwemmen Langebaanwedstrijd van Oosterhout. Mannen, 1000 meter schoolslag mas ters: 45+- 4. Rens Pieterse (ZCK). 1000 meter vrije slag 13 jaar en jonger: 2. Niek de Ridder (ZCK) 1000 meter vrije slag 15 jaar en jonger; 3 Michiel Soolsma (STV) 9. Kaj Scholt (STV), 12. Flavio in den Bosch (ZCK), 20. Jeroen van Gastel (OND 3000 meer vrije slag all-in (78 deelne mers). 18. Jarbas in den Bosch (ZCK), 26 Tom Pieterse (ZCK). 31. Tonny Koekkoek (ZCK), 36. Jeroen Dellebeke (STV), 37 Mark Schuuring (STV). 3000 meter schoolslag all-in: 8. Ruud Pieterse (ZCK), 11 Martijn Verbist (ZCK). Vrouwen, 1000 meter schoolslag mas ters 45+- 2 Ingrid van Assche (SCH). 500 meter vrije slag 11 jaar en jonger. 18. Lie- ke Bezemer (SCH) 1000 meter vrije slag 13 jaar en jonger- 2 Carmen de Ridder (ZCK), 3. Tamarah Loppies (STV), 4. Stéphanie Rombout (ZCK), 12. Manon Knuist (STV) 28. Michelle de Hamer (ZCK 1000 meter vrije slag 15 jaar en jonger: 2. Marinka Bil (STV), 5 Petra Vink (ZCK), 8. Christel van de Guchte (STV). 3000 me ter vrije slag all-in (42 deelnemers): 7. Daisy de Ridder (ZCK), 21. Sabine van Waes (ZCK). 3000 meter schoolslag all- in: 2 Linda Vink (ZCK). dinsdag Tennis Theelen Van der Weele viersterren A- toernooi. Kwalificatieronde. Aanvang 10.00 uur. Locatie: Itc de Schelde, Van Woelderenlaan in Vlissingen. Voetbal Districtsbeker. Poule 1 Patrijzen-Kapel- le, Apollo'69-Arnemuiden. Poule2:Oost- kapelle-Bevelanders, Serooskerke-'s- Heer Arendskerke. Poule 3: SSV'65-Dau wendaele, Bruse Boys-GPC. Poule 4: Kruiningen-Goes, Zaamslag-Clinge Poule 5: De Meeuwen-Heinkenszand, ZSC'62-Rillandia. Poule 6: Breskens- Tern. Boys, HVV'24-AZW Poule 7: VCK- RCS, Veere-Nieuwdorp (19.45). Poule 8: Yerseke-Zierikee, Zeelandia/Middel burg-Nieuwland. Poule 9: Borssele-DFS, Brouwershaven-Duiveland Poule 10: Cadzand-Aardenburg, Graauw-Axel Poule 11. Mevo-Krabbendijke, WIK'57 Colijnspl. Boys. Poule 12: Koewacht Biervliet Poule 13: Jong Ambon-Hoede- kenskerke, Oostburg-Hoofdplaat. Poule 15: Lewed. Boys-MZVC, Schoondijke- Hontenisse. Poule 16: Luctor'88-SDO'63, IJzendijke-Hulsterloo Poule 17: SKN WK-Ouwerkerk, Sluis-Spui. Poule 18: Wemeldinge-Renesse Poule 19: Wis- senkerke-Robur. Vogelwaarde-Sluiskil. Poule 20: Volharding-Wolfaartsdijk, Zee land Sport-Vlissingen Poule 21: Hansw. Boys-Walcheren, De Noormannen- Domburg. Poule 24 Roosendaal-Seolto (19.30), Noad'67-Grenswachters. Poule 25: Steenbergen-Tholense Boys, ZPR'84-Gastel. Poule 26: WHS-Rood Wit W (19.30), Unitas'30-VVC'68. Poule 32: Stavenisse-NVS, Kaaise Boys-Vivoo. Poule 33: Vosmeer-Smerdiek, Meto- TPO. Poule 34: Zwaluwe-SPS, MOC'17 Noordhoek (19.30). C-junioren, poule 101: Bruse Boys-DFS (18.45). Poule 107- Heinkenszand-We- meldinge (18.45). Indien niet anders vermeld, aanvang 18.45. Vriendschappelijk. RIA W-Terneuzen Aanvang: 19.00 uur. foto E PA Jeroen Blijlevens (rechts) staat vrijwel zeker aan de start van de Delta Profronde.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 31