selecties en indelingen PZC Mm tattoo van... ZONDAGVOETBAL dinsdag 28 augustus 2001 Hoofdklasse B Terneuzen Selectie: Erik de Koeijer, Frans van der Veen, Jos Kayser, Leo Kayser, Michel de Vries, Roel Alberti, Den nis de Kraker, Mike But, Geert de Poorter, Ryan de Regt, Hubert van den Hemel, Jacky Lambert, Randy Lauret, Danny Magito, Matti Buys- se, Renato Dijkstra, Ronald van Slie- dregt, Geert Bosschaart, Domini que Verlinde. Trainer: Paul Telussa. Derde klasse A Breskens Selectie: Roy den Dunnen, Eddy Buysse, Paul Walraven, Serge Nö- then, Robin Buitendijk, Brian Ver hulst, Angelo Cornelis, Martin Scherbeijn, Johnny den Besten, Mark Boeckhout, Serge de Ruijs- scher, Esad Osmanovski, Serge Laprade, Tom Nieuwelink, Michel Cocquit, Dwightvan Hulle. Trainer: Robbie de Muijnck. Clinge Selectie: Siegfried van den Berg, Vincent Martens, Dennis de Block, Michael de Block, Jurgen de Block, Pascal de Block, Eef Coenen, Pascal Delforge, Peter Drumont, Ruben van Eetvelt, Martin Leegwater, Ed win Martens, Jurgen Ras, Walter van Tienen, Jan de Visser, Marco van Vlierberghe, Stefan de Wert. Trainer: Benny van den Brande. Goes Selectie: Peter Brussé, Sven Wol- kenhauer, Rosano Acton, Serge Berrevoets, Serge de Blaey, Shan non Braafhart, Pearl Doesburg, Raymond Gaari, Mart van der Guchte, Renato Helgers, Jacco de Kok, Jan-Willem de Kok, Jeroen Kooien, Martijn Moens, Niels Paar- dekooper, Clarence Pahlad, Stefan Scholten, Wander Snoeck, Qwen Tran, Bas Verburg, Marco Vogel, Lars Wolkenhauer. Trainer: Ko Stoutjesdijk. HVV'24 Selectie: Jean-Pierre de Keijzer, Ha- rald Verschuren, Angelo Verbrae- ken, Danny Vlassenrood, Thierry de Waele, Marvin Hamelink, Maarten Scheerders, Eddy van den Bosch, Norbert Baart, Johnny Lensen, Kieran O'Shea, Harm Rietjens, Hans Goethals, Hans Bleyenbergh, Erik-Jan Naudts, Evert van Damme, Davy van de Berg, Antoïne Thoen. Trainer: John de Frel. Patrijzen Selectie: Jimmy Kikkert, Dries Oyk- mans, Henk van de Brink, Wilfred van den Dries, Jeffrey Geldof, Ruud Hoogendoorn, Peter de Jong, Gui- do Moison, Camiel Rentmeester, Hubèr Rentmeester, William Sallet, Teun van Slooten, André Verburg, Arjan Verburg, Ronnie de Vos. Trainer: Kees van de Sluis. RCS Selectie: Jurgen Bergmans, Dennis Blaasse, Matthijs Borremans, Mi chael Cabenda, Asraf Elhrouz, Je roen Francke, Alwin van Ham, Chris van Heuven van Staereling, Martin Janse, Marco Kerkhove, Daan Kloet, Sjoerd van Kortenhof, Jiddo Lawalata, Machiel Marckelbach, Stefan Muller, Jacco Nelen, Arvid Pieterse, Jimmy Pinas, Ron Proos, Paul Reiter, Sander Schutte, Niels Tournoy, Ruud Verbeek, Harold Vermeulen, Wessel Vermeulen, Kees Westerweele, Chris Zwanen burg. Trainer: RinusZegers Zeelandia Middelburg Selectie: Piet Baan, Pascal van den Berg, Paul Constandse, Henk van Dijke, Turan Dogan, Evert Eiken hout, Daan Eikenhout, Ramon Ga- briëlse, Thijs Goedbloed, Michel Jansen van Galen, Marco Keim, Hans Koole, Jacco de Looff, Alex Lourens, Ronnie Mesu, Ruud Mesu, Önder Kog, Jan de Rijke, Mark Roo- se, Ruud Sanders, Michel Sinke, Ferhan Topal, Arjan Visser, Ruud de Vroe. Trainer: Huib Meerman Zierikzee Selectie: Jacco van der Schee, Erik Schot, Remco van der Wekken, Pe ter van der Linde, Michel Winkels, Martin Kiezenberg, Barry Hage, Ri chard van Baaien, Robbert Rogge band, Martin van der Schee, Erwin Nelissen, Maarten Padmos, Benja min Verwest, Jarno Vermeulen, Marco Jonker, Thomas Vos, Lee Mol, Patrick Roggeband, Michiel Tamerus, Perry Lukus. Trainer: Jos van Belzen. Vierde klasse A Aardenburg Selectie: Arjen Worst, Conrad van de Velde, Gerry Blaakman, Meivin Heerenveen, Gerben Schram, Ro nald de Cock, Ronnie Tresonie, Frans van Dongen, Martin Diele- man, Jurgen Hooreweghe, Remco Dhont, Arjen Quaak, Frank Stae- lens, Christian Brakman, Mario de Croock, Marco de Croock, Corné Stedehouder. Trainer: Ruud Cornelis. Axel Selectie: Denny Snel, Carlo de Dec- kere, Patrick de Klerk, Kim van Bre men, Patrik Dankaart, Jochem de Dijcker, Michael Freijzer, Ludwig van Gremberghe, Ritchey Haacke, Jochem Marcus, Alex Meijer, Mar- nix Schieman, Ronald Segers, Pe pijn de Smet, Richard de Vos, Ste- vic, Jeroen van Wallenburg, Roel Willemse. Trainer: Stoffel Schipper. Hontenisse Selectie: Manfred Bisschop, Edwin de Kort, Ronald Kints, Wilco Broek hoven, Luuc Vermeersen, Danny Pauwels, Peter van Dijk, Erwin Maas, Jeroen Maas, Gyon Assel- man, Wilco de Zwart, Mark van de Beek, Dave de Booy, Alain Joos, Jo chem Schillemans, Jeroen van Bunder, Aron Ferket, Jelle Verhoe ven, Mark de Frel, Jan Meijvis. Trainer: Rudy Rietjens. Hulsterloo Selectie: John de Bakker, Jelle van Dam, Dennis Mangnus, Kenith Mangnus, Jan Bosman, Pieter Bos man, Hans van Damme, Lode van de Heyden, Mario Vermeirssen, Wi- nand van Haelst, Mark van Hecke, Stefano de Vos, Jimmy van Laere, Tommy Bleyenberg, Jurgen De- Deckere, Jordy Smet, Jan Ver- eecken, Jan Colleman, Nils Corne lis. Trainer: Paul de Kort. IJzendijke Selectie: Vincent Koster, Edwald Martijn, Job van der Vinnen, Paul de Putter, Luc van Waes, Menno Heij- ens, Johan Tuin, Piëtro Sicilia, Mi- len, Stefan Vrijenhoek. Trainer: Tom de Quelery. Zeeland Sport Selectie: Ralf Eversdijk, Marcel de Burck, Tommie Dommisse, Jeroen Roelse, Arjan Zijl, Ruben de Keizer, Bas Verschoore, Eric-Jan Baas, Jo ris Beïlo, Marcel Blok, Dennis Bootsgezel, Moustafa Boutchich, Roland Cosijn, Marvin Fischer, Re- mon van Geersdaele, Friso Hey- stek, Richard Hollebrands, Roel Schreurs, Richard de Wit, Abdie Youssoufahmed. Trainer: Abdoe Ben Khedda. Vierde klasse B Hansweertse Boys Selectie: Eric Clement, Stefan Rid derhof, John Kraijenbrink, Bud Aschman, Jim Aschman, Rinze Back, Juul Back, Ernest van Bussel, Renze Devogel, Jacky Kaijser, Ron Krijger, Frank Quakkelaar, Tim Reijnhout, Jules de Vries, Tom Koe len. Stanley Stanczak. Trainer: Gerrit Petersen. Steen Selectie: Danny Oppeneer, Michiel Vink, Johnny Bogaert, Michel van de Bosch, Rudy Govaert, Perry Zeegers. Trainer: Tonny van Muiken. Koewacht Selectie: Dennis Boonman, Jac ques van Nieulande, Peter de Calu- wé. Steven van Hove, Rein de Hoofd, Dennis Aerts, Bram Corne- lissen, Mario Buijs, Wouter Swage- makers, Jeroen Hïele, Ab Verlinde, Reinbert Broos, Bart van Remoorte- le, Danny Dïgneffe, Diego de Vlieg- her. Trainer: Carlo van Grimberghe. Oostburg Selectie: Sven de Smet, Danny de Wever, SanderTazelaar, Robert Be- zemer, Patrick Boute, Johan Dui- ninck, Jurgen d'Hoore, Luc Maenh- aut, Niek Maenhaut, Peter van de Linde, Ruben de Ridder, Stefan Ro che, Nico Sol, Jeroen Syriër, Mar- tien Thelen, Patrick van Tilburg, Niels Verduin, Ger van de Voorde, Salar Azimi. Trainer: MariodeVreeze, John Alle- RIAW. Selectie: Jurgen Zohlandt, Guy Ser geant, Philip Heijens, Giovanni La Heijne, Enoy vd. Goes, Manfred Swagemakers, Arjan de Mey, Ruud Audenaerd, Arjan Roost, Ronald Lijbaert, Geertjan de Smet, Dimitri Sluis Selectie: Edwin Verschaeve, David Ragée, Edwin Bogaard, Siebe Oost veen, Peter Slits, Remco Bogaard, Peter van Lee, Arthur Martyniuk, Ni co Blomme, Bob van de Kerckhove, Akim Cenala, Kevin Vermeulen, Da- ni Vermeersch, Joost Herman, Ste fan Bliek, Bennie Koens, Dries Breij- ne, Geert van de Bussche. Trainer: Norbert de Vestele. Terhole Selectie: Mario de Bot, Pascal van Delft, Eric van Goethem, Patrick Dobbelaar, Marty Dobbelaar, Jür- gen Moerman, Dennis Jonkheym, William Freyzer, Patrick Freyzer, Pa trick Vonck, Giovanni Verbraeken, Mark Broekhoven, Carlo Neve, Jean Paul Eggermont. Interim-trainer: Lucien van de Wal- le. Vogelwaarde Selectie: Henk de Bruijn, Patrick de Bruijn, Dirk van Damme, Wim De- laere, Michael van Esbroek, Mat thijs de Koeijer, Artjan Lambert, Benny van Leeuwen, Bart Mang nus, Mike Nelis, Robin Oppeneer, Danny Pijcke, Harold de Rijk, Wim Steijns, Jeroen Vervaet, Martijn Verbruggen, Werner Vonk, Björn Vermeersen, Arno Wauters. Trainer: Honny Claessens. De selectie van Terneuzen, die uitkomt in de hoofdklasse B. fan Vossen, Randy Zandstra, Ralph Zegers. Trainer: Henk Michels. Corn Boys Selectie: Michael van de Akker, Ma rio Bogaert, Martijn van den Boom, Marco Broekhoven, Stijn Buijsse, Stefan Burbach, Wesley Corijn, Hans Cornelissen, Bert Dellaert, Martin Dhaene, Manuel Dhondt, Marco Gerritse, Mitrail Gillesen, Xavier Herman, Tom de Klerk, Mare Maes, Jan Mutsaars, Ricky Roeb, Mario Roegiest, Vincent Ver meersch, Rocco Wallenburg, Den nis Winne Trainer: Jean Pierre Hubregsen. Domburg Selectie: Allard Meeuwse, Oscar Jacobs, Jeroen Bakker, Johan van de Berg, Maurice Bernard, Micha Bernard, Michiel Bernard, Rutger Bimmel, Ko Brand, Stefan Corré, Wilco van Eijzeren, Dennis de Graaf, Gert Jan de Kok, Bob Mara- nus, Chiel Maranus, Coen Minder- houd, Martijn Minderhoud, Patrick Provoost, Ko Uitterhoeve, Jeffrey Vader, Ramon Vader, Micky Vujo- foto Dirk-Jan Gjeltema Naam: Rivolino de Fretes Leeftijd: 29 Club: Jong Ambon „Waarom ik Nazario op mijn rug heb laten zetten? Tja, ik heb eigenlijk altijd al een ta toeage willen hebben. Maar ik kon maar niets speciaals vinden. Ik had geen zin om een van die plaatjes uit de boeken bij een tatooshop op mijn lichaam te laten zétten. Er zijn er al zoveel mensen die zo'n plaatje hebben." „De geboorte van mijn zoon was de uitgelezen mogelijk heid voor iets speciaals. We hebben hem Nazario Canig- gia genoemd. Ja, naar de voetballers Ronaldo Luis Nazario de Lima en Claudio Caniggia, die snelle spits van Argentinië. Ik heb het eerste gedeelte van mijn zoons naam op mijn rug laten ta toeëren. Zoiets heeft natuur lijk niemand." „Ik ben fanatiek supporter van Brazilië. En ik heb Ro naldo altijd een geweldige voetballer gevonden. Dus vandaar dat ik mijn zoon Na zario heb genoemd. Ik hoop dat-ie later ook van het Bra ziliaanse voetbal gaat hou den. Misschien dat we hem daarin een beetje kunnen sturen, ha ha. Hij is nu twee jaar, maar in zijn kamer heb ben we in elk geval alvast maar wat attributen van Brazilië opgehangen." chel de Ruijsscher, Adri van Hane- gem, Randal de Jaeger, Vincent Ca- lon, Martijn Rijckaert, William Aers- sens, Nico Aerssens, Paul Taelman, Ivo Kuijpers, Joel van Overloop, Thijs Musson, Maarten Schilders. Trainer: Rob Liplijn. Philippine Selectie: Ritchie Bosma, Gerry de Bruyne, Jeroen Castelijns, Ostar Di- eleman, Edwin Eggebeen, Mark Floors, Rudy Fruytier, Maarten de Groene, Stijn Guilliet, Lex den Ha mer, Björn den Hamer, Jean-Paul van Hoeve, Frank Holtus, Jim de Jong, Dennis Kaashoek, Vincent Neve, Edwin Pielaat, Daniel Schie man, Kevin de Smet, Edwin van Steenberge, Alexander Zwaan. Trainer: Peter Hamelink. Sluiskil Selectie: Arjan den Hartogh, Ibra him Helena, Frank Nieuwelink, Fa bian Du Puy, Roy Scheele, Nico van Speybroeck, Tonny van der Veen, Dimitri Verlinde, Percey Verlinden? Danny de Vries, Eric de Vries, Arno Zwegers, Silvester Barns, Michel Calon, Brian Riekwel, Andy van Lae re, Jurgen Verbraeken, René Vink. Trainer: Arno Zwegers. VC Vlissingen Selectie: Rinaldo Gilde, Walter van de Graaf, Erik de Schipper, Hassan Achekhlaf, Miloud Akhiyad, Roe- pesh Bhagola, Valentino Blom- maert, Jaimy van Bloppoel, Mi chael Boedhoe, Najim Boughmari, Jamal Bouzambou, Rens van Da len, Ron van Dam, Bart Felius, Nas ser Gassi, Leroy Grootfaam, Peter Hekkers, Lewin Jimenez, Stephan Jozwiak, Remco van Keeken, Faysal Lasfar, Wilco Lievense, Marcel Louws, Christian Maas, Jurjen Mooibroek, Pascal de Vey. Trainer: Ruud Pennings. Walcheren Selectie: Pepijn van de Anker, Lars Peeters, Michel Carol, Freddy Com peer, Dennis de Rijke, Vincent de Rijke, Ruud Hoosemans, lemke Kuijper, Edward Laarman, Björn Ronde, Sven Ronde, Marco Schroe- vers, Roelof Siereveld, Cesar Smit, Guido van de Velde, Michel van Da- Sturm, Marco Ottjes, Gino van de Broecke, Wouter de Neijs, Gino Vink, Serge Merckx, Werner Bis schop, Pascal Lensen, Tom Lern- hout, Peter Lernhout, Dave van Overmeeren. Trainer: Ardjan Lakaj. Vijfde klasse A Biervliet Selectie: Marco Boonman, Delano Bronne, Bernard Buchner, Julius Dest, Jeroen Engels, Rens Gielliet, Nico Gielliet, Mark de Kraker, David Mullaert, Jeroen de Poorter, Theo de Schepper, Milan Susanna, Ger- ton Teerink, Willy Teerink, Marco Vaal, Tim van Veldhoven, Hensley Victorina, Erroll Yigit. Trainer: Jan Verdonk. Graauw Selectie: Erwin Claassens, Paul Staes, Danny Bisschop, Ralf Boe- ding, John van Boven, Dennis Buys, JeanPaul de Caluwé, Jan d'Haens, Tom Heyens, Edward Kips, Edwin Molders, Marinovan Passel, Marcel Schelfhout, Karei Steyaert, Marcel Vael, Ronald Vael, Marcel Verschu ren. Trainer: Ivo Wouters. Groede Selectie: Jan van Belois, Eddy van de Bunder, Jan Elfrink, Jacco Faas, Iwan Faas, Angelo Kooman, Ernst Oosterling, Zander Goossen, Mark van Runstraat, Leon Simonse, Erik Traas, Bram Verkruijsse, Patrick de Waard, Alexander Bakker, Sebasti- aan Blok, Danny van Espen, Bryan Jilleba, Stefan Mannaart, Donny de Vriend.. Trainer: Jos de Wilde. Hoofdplaat Selectie: Reggie Buysse, Danny Scherbeyn, Johanan van den Ameele, Marteyn de Bie, Eli Bolle- man, Jeffrey van Dierendonck, Bart-Jan Maring, Davey van Mui ken, Pascal Pijcke, Bart de Smit, Bar ry Sutin, Patrick Sutin, Ruben Tho- maes, Dimitri Verstraeten, Rino van Voren, Alf Waatjes, Marco van Waes, Ricardo van Waes, Jeroen Pluym, Pascal Wedage, Arno Ver linde, Marino D'Hooghe, Arno Swa gemakers, Florenzo Maes, Jimmy Peters, Steven Koster. Ernst Jan Willemkens. Trainer: Nico Bakker Schoondijke Selectie: Arjan van Rie, Marco de Feyter, Niek de Rijk, Barry Haerens, Robin de Waele, Johan de Feyter, Jimmy van de Bos, Steven van Til burg, Ronny Koster, Remco Kra mer, Rob van Waes, Karsten de Fey ter, Anthony de Wever, Pieter Baec- ke, Alex van Houte, Jurgen Willem- sen, Norbert Willemsen, Philip de Smet, Jacco Seen, Claude Kornelis. Trainer: Theo de Buck. SDO'63 Selectie: Johnny Merckx, Robbert Aartsen, Martijn Bisschop, Stefan Buijze, Dennis van Driessche, Gino van Driessche, Pascal Helmicb, Mesut Kilinc, Yuksel Kilinc, Domini que de Koning, Eric Naessens, Mar ty Poppe, Erwin Schakelaar, Pascal Schillemans, Jos Staal, Jordy van Troost, Huub Verschuren, Patrick van der Voort, Rudie van Water schoot, Robert Wentzler. Trainer: Paul Taelman. Vijfde klasse B De Noormannen Selectie: Matthijs van Wageningen, Jarino Bostelaar, René Bostelaar, Leo Brasser, Erwin Huibregtse, Ed dy Janse, Menno Jongepier, Jackie Minderhoud, Mark Minderhoud, Ramon de Witte, Frank Maranus, Dennis van de Welle, Sebastiaan van de Welle. Trainer: Marcel Nijsse. Dreischor Selectie: Dennis Verwest, Tim Bak ker, Patrick Berrevoets, Serge van de Bos, Frank van de Helm, Fred van de Helm, Leen van de Helm, Dirk Hundersmark, Dennis Jasarevic, Karts van de Linde, Mark van de Lin de, Mike van de Linde, Rymond Sonneveld, Ingmar Struys, Kees Jan Uijl, Sander Uijl, Cees Verwest, Jerry Verwest, Luciën Vroegh. Ro gier Voorzaat. Trainer: Wim van de Linde. Jong Ambon Selectie: Dennis Felius, Rivolino de Fretes, Sonny Haurissa, Emiel Laisi- na, Jonah Latumeten, Jeremy Latu- meten, Jacco Lawalata, Jacintho Lekawaël, Marley Mual, Nan Noya, Michael de Nooijer, Romano Pattia- sina, Eldridge Pentury, Rivellinho Pentury, Marsal Ririhena, Arno Sa- hertian, Rui da Silva Gomes, Jordy Sinay, Nus Taniwel, Maarten Tem- mar, PeterTitaley, Zico Tuhuleruw, Juan Tuhuleruw, Meivin Telussa, Percy Telussa, Martin Waisapy, Wilfred Vreeke. Trainers: Max Patty en August Latu meten. Kwadendamme Selectie: Henry Beulens, Pascal Beulens, Serge Beulens, Dies Drie- dijk, Marco Driedijk, Frank Franse, Roel de Jonge, Ruud de Jonge, Mart van de Plasse, Patrick de Pun- der. Marcel Smits, Gert-Jan Ver meulen, Carlo Vermeulen, Jacco Zuidhof, Martijn Govers, Rick Pe ters, Wilfred Geijs, Ronnie van Hoe pen. Trainer: André van de Broeke. Lewedorpse Boys Selectie: Jasper de Baar, Dennis Pieters, Arwin van 't Westeinde, Si mon Smits, Marcel Rooze, Edwin Fraanje, Rinus de Winter, Jacco Murk, Johnny van de Klooster, Ru ben Blok, Kornelis Kamerling, Ha rold Menheere, Rob Igownet, Ri chard Vermeulen, Ronald Smits, Jeroen Steenbakker, John Stijns, Benjamin Benicevic, Marcel Kars- sen, Frederique Eliëtte. Trainer: Herman Vermeulen. Luctor'88 Selectie: Berry Simonse, Ron Tem pelaar, Jack Courtin, Paul van de Dries, Pieter van de Dries, Aubert Geus, John Groen, Stefan van Hoe pen, Arne Honingh, Andy Latusia, Ruud van Leeuwen, Jurgen van Maldegem, Joeri Poelman, Mark Raas, Martin Rijk, Mario Tazelaar, Marco Utermark, Leon van Zalt- bommel, Patrick Zoeteweij, Jeroen Verschueren. Trainer: Marcel de Nijs. Ouwerkerk Selectie: Edwin van derZande, Wil co Vijverberg, Eric Begemann, Sil- vain Caverle, Barry Manni, Micheal Dalebout, Erwin van de Maas, Ste fan van de Maas, Eric-Jan van Don gen, Peter Hillebrand, Angelo van de Vlies, Wouter van Marle, Jakkoo Brouwer, Arjan Brouwer, Gerwin van der Hoek, Sebastian Vrieze, Ju- liënTotté, Serge Totté. Trainer: Nico Kind. Renesse Selectie: Leon Bakker, John Berre voets, Pascal van de Broeke, Remco Canters, Robert-Jan Canters, Wilco Hoogerhuis, Michael van Dijk, Mi chel Fennet, Eric van Geesbergen, Dennis Huttinga, Micha van de Hoek, Krispijn de Jonge, Remco Kooman, Jos Kruik, Michel Lagen dijk, Peter Moerland, Jaap Romijn, Rini Rijnberg, Maarten Kempe, Wouter Kempe, Arjan van de Stol- pe, Guido Willemse, Sven Verse- put, Jeroen Verboom, Pascal Dron- rijp, Remco Wandel, Bert van Keu len. Trainer: Cees van Dijk. Robur Selectie: Sander Boonman, Peter Harinck, Dinand Flavier, Martijn de Bruyn, Marco Elshout, Jeroen Ger ritse, Khaled Kecham, JP Kole, Björn Vleugel, Janus Otte, Walter Plessius, Raimond Pauwe, David Schipper, Dennis Schipper, Onnie Scholten, Marco Rolandus, Ramon Schaier, Walter Siebman, Vincent Tibbe, Gerard Tibbe, Janus de Vis ser, Dennis de Vos. Trainer: Carlos de Jonge. Volharding Selectie: Remco van der Waart, Hans Boonman, Peter Ars, Willem Bierens, Michael Boonman, Rob van Eekelen, Wouter Goedhart, Kees Huizen, Ronny Jacobs, Eric de Jonge, Michel Loontjens, Erik Plat- schorre, Daniël Rijk, Danny Sloot weg, Dennis Sommeijer, Dennis Suurmond, Ramon Verbart, Wilko Vermuë, Niek van Zunderen. Trainer: Arie Janse. Vosmeer Selectie: Michel Neelen, Michel van Leeuwen, Arno Deurloo, John Vroegop, Danny Istha, Jasper de Regt, Richard Voshol, Joost Hom mel, Aike Hommel, Corne Geers, Arjen Verkamman, Jacco Vaders, Theo van Eekelen, Wim Dorst, Do nald van Dam, Gudo Quaak, Corne van Daalen, Marcel Havermans, Ri ni Plompen, Tom van Dijk, Jean Paul Rens, Rui Baroso da Costa, Dennis Vroegop, Matk Timmer mans Trainer: Julian Roman. Hoofdklasse B Vierde klasse A Vijfde klasse A EHC/Norad Aardenburg Biervliet Gemert Axel Graauw IVS Corn Boys Groede JVC Cuijk Domburg Hoofdplaat Meerssen Hontenisse Koewacht Panningen Hulsterloo Oostburg Schijndel/Datalnet IJzendijke RIAW Terneuzen Phillippine Schoondijke TOP Sluiskil SDO'63 L)DI'19/Beter Bed Vlissingen Sluis UNA Walcheren Terhole Vinkenslag Zeeland Sport Vogelwaarde Wilhelmina'08 WSC Derde klasse A Vierde klasse B Vijfde klasse B Alliance BSC De Noormannen Breskens Dioz Dreischor Clinge Divo Jong Ambon Dosko FC Bergen Kwadendamme Goes Hansweertse Boys Lewedorpse Boys Grenswachters HSC'28 Luctor'88 HVV'24 Kaaise Boys NVS Patrijzen Meto Ouwerkerk RCS MOC'17 Renesse Steenbergen NSV Robur Zeelandia Middelburg Odio Volharding Zierikzee Steen Vosmeer

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 26