selecties en indelingen tattoo van... ©@di Vi] m ZATERDAGVOETBAL dinsdag 28 augustus 2001 Hoofdklasse B Hoek Selectie: Jürgen Belpaire, Glenn van Wijnsberghe, Djamel Buyse, Bart Poppe, Franky Standaert, Frank de Wispelaere, Jan Verde- gem, Arco Herrebout, Musa Kanu, Arjan Koopmans, Mare Minnaert, Johan Mücher, Thomas Ragut, Ste fan Saey, Wesley de Smet, Hans de Waele, Dave Gijsel, Barry van der Hooft, Rieno van Oost. Trainer: Angelo Nijskens. Kloetinge Selectie: Mark Smeding, Gerben de Kievit, Jaap Pijnenburg, Jan Baaij- ens, Jordy Bakker, John Bentschap Knook, Rien de Bruine, Ronnie Cre- mer, Emiel Dorst, Jeffrey Frijters, Johan de Goederen, Erik de Groe ne, Ronnie Hillebrand, Wouter La- brujère, Björn Langeveld, Niels Lo- dewijk, Marcel Lourens, Arno Me- laard, Pieter de Munnik, Leon van den Ouden, Wilco de Valk Jeffrey van de Velde, Ronald Zuijdwegt. Trainer: Diederik Hiensch. Eerste klasse C Kapelle Selectie: Edwin Overbeeke, Ronald Kole, Bertie van der Heijde, Jacco Bekenes, David den Hollander, Re ne van Boven, Allan Braamse, Roel Hendrikse, Jon Herselman, Niels Kole, Albert de Troije, Danny Nouse, Rob Oostrom, Ruud Hooge- steger, Edwin van Damme, Peter Willemse, Ferdi Tilroe, John Kivïts, Sander Rijswijk, HansTolhoek. Trainer: Alexander van Keulen. Oostkapelle Selectie: Ferry Alfons, Niels Bartels, Hajo Barth, Mohamed El Bekkaoui, Khaled Boufrahi, Jeroen Brand, Ru ben Coppoolse, Wilco Filius, Harro Hazelaar, Anton Kruit, Francis Lan- gemaire, Roel Latuheru, Ronald Louwerse, Matthijs Lugtenburg, Maarten van Maldegem, Peter van Maldegem, Gerson Maranus, San- der Maranus, Edwin Meerman, Ste fan Meerman, Jean-Paul Mulder, Mark van Oord, Arjen Pattenier, Joel Pattenier, Rick Pattenier, Ricar- do Schipper, Wilfred Schipper, Jor- rit Schuurman, Giacomo Wattel, Rutger Wondergem. Trainer: Karl Vergouwen. SSV'65 Selectie: Rudi Blommaert, Mare de Groote, Ermo Cappon, Paul Bom, Stefan Paardekooper, Yuri Baart, Armando Probert, Bas Hilferink, Jostein Decorte, Paul Eversdijk, Wim Westenberg, Michel Jonck- man, Raymond Mohr, Marcel Kole, Maurice van den Hemel, Mischa Flore, Rudy Boogert, Jan-Willem van Dijk, Armando Langebeke, Pe ter Nieuwdorp, Francis Lokerse. Trainer: Cees Houtepen. Tweede klasse E Arnemuiden Selectie: Marinus Baas, Adrie van Belzen, Corné van Belzen, Joan van Belzen, Leon van Belzen, Rudy van Belzen, Ronnie van Belzen, Peter Bil, John Crucq, Dylan Gerritsen, Corjan Marijs, Jaco Moerdijk, Ron nie Moerdijk, Jos Poortvliet, Cor Schroevers, Jarco Siereveld, Jacky de Smit, Marco Snoek, Jeannot Wolf. Trainer: Adriaan Nieuwenhuijse. AZVV Selectie: Johnny Dieleman, Kim van de Liege, Niels Meeusen, Fred die Bakker, Marco Bolleman, Mar- tijn Bottinge, Erwin van de Broeke, Rory Curran, Jaap den Doelder, Veli Eryurük, Joep Frusch, Leon Goos- sen, Jacco Koekkoek, Wouter Krui- sifikx, Jochem van Leeuwen, Jurgen de Reu, Kees Schieman, Gerben Steyaert, Ferry van de Vee- ke, Peter van de Velde. Trainer: Jaap Goossen. FC Dauwendaele Selectie: Ronald Lissenburg, Ste fan van Dongen, Patrick Langemai- re. Marcel Astroh, Julio Fagundez, Edwin Leonhart, René de Nooijer, Freddie Melaard, Robert Griep, Raymond Gerrits, Ricky Snoek, Ybele Broersma, Johan Rouw, Je roen van de Schelde, Danny Lissen- burg, Mohammed Tahri, Murcel Ki- zilcan, Yoni Leyting, Robin van de Velde, Ghaled Rahimi, Mark de Graaff, Tarik Boufrahi, Marchel de Jonge, Ricardo van Laarhoven. Trainer: Henk Willemse. Naam: Djamel Buyse Leeftijd: 26 Club: Hoek ,,AC Milan... Van kleins af aan ben ik al verliefd op die club. Ik was al fan voordat Marco van Basten, Ruud Gullit en Frank Rijkaard in Milaan kwamen spelen. Mijn vader had Italiaanse vrien den en die namen altijd vi deobanden met wedstrijden mee. Zij hebben me aan AC Milan geholpen. En ik moet zeggen dat ik nu veel erger ben dan mijn vader." „Eén of twee keer per jaar ga ik met een vriend per vlieg tuig naar Noord-Italië. Dan doen we het bezoek aan een grote wedstrijd - ik ben on der anderen al naar Milan- Chelsea, Milan-Juve en Mi- lan-Lazio geweest - en de heen- en terugreis binnen an derhalve dag tijd. Een blik sembezoek dus, want ik wil natuurlijk geen training mis sen van Hoek. De tripjes kos- 's-Heer Arendskerke Selectie: Ard Eversdijk, Gerben Eversdijk, Frank Goedegebure, Marco Goedegebure, Dennis op 't Hof, Jan van de Klooster, Menno van Tilburg, Stephan van de Velde, Walter de Kok, Jarno van de Kreeke, Patrick Kreule, Rob Landa, Patrick Nieuwenhuijze, Stefan van Sabben, Arno Wisse, Gerard Bonefaas, Paul Klaeijsen, William Tolhoek, Len- nard Meulmeester, Edwin de Kok, Richard Baarends, Peter Kamstra Trainer: Marien Schroevers. Rillandia Selectie: Hakim Didi, Hoesseen Do- gan, Pascal Beeke, Corné Nuyes, Er ic Wiens, Niek Weststrate, Peter Ke pers, Edward Voorheyen, Ronald Vasseur, Michel Anusic, Mehmet Dolma, Guus Heymans, Jacco Baars, Marco Minnaard, Leon Beeke, Moerad Gokoglugil. Trainer: André Maas. Terneuzense Boys Selectie: Ronald Gort, Guido Vinke, Ayhan Atmaca, Wim van Beijster- veldt, Jeroen van de Broeke, Jordi van Bunderen, Jan-Kees van Buren, Kees Duitemeijer, Mevlud Eryürük, Marco Faassen, Mano de Fouw, Jordi Goossen, Peter Hamelink, Jan-Gerard Hartman, Anrico van Hecke, Robbie Jonkman, Tim Lou- wiesse, Remco Mullaert, Robert Rijnberg, Sjoerd Rijnhout, Bart Rijn hout, Gert-Jan Vlaander, Danny van de Velde. Trainer: Eddy van der Hooft. Tholense Boys Selectie: Alex Hogendoorn, Eric van Heusen, Arie Draaijer, Eric van Gorsel, Jeroen Nieuwkoop, Hassan el Jilali, Arjan van Dijke, Rick van de Velde, John Kleppe, Johan Schot, Michael de Jong, Stephan Maas, Piet den Boef, Wim Schot, Carlo Heyboer, Ronnie de Graaf, Said Oumhamed, Jan Groenewegen, Ali Oumhamed, Michael Marinus, Francel Kousemaker, Simon Jan sen. Trainer: Henk Hagenaars Veere Selectie: Robert Baas, Adrie Belf- roid, Jacques Blijlevens, Marcel Corbijn, Randy de Dreu, René Mi chel Gerritsen, Wilco Hey, Turgut Kizilarslan, Adriaan Kroese, André van Maldegem, Paul Noya, Angelo Schaalje, René Schreuder, Edwin van Tatenhove, Theo van Tatenho- ve, Ramon Telussa, Sebastiaan Traas. Trainer: Hans de Nooijer. Derde klasse A Apollo'69 Selectie: Peter Bleumink, Ronny Cammaert, Richard Bal, Marnix van Belzen, Richard van Belzen, Marco ten het een en ander, ja, soms ben ik wel duizend gulden kwijt. Maar ja, ik kan niet anders, hè. AC Milan is zo'n geweldige club." „Twee jaar geleden heb ik die tatoeage laten zetten. Ik heb zelf voor een voorbeeld ge zorgd. Ik heb een speciaal embleem uit Italië meegeno men, want ik wilde unieks, iets dat hier niemand heeft." Bleumink, Eef Boelhouwer, Christi- aan Boon, Marco Goovers, Jean- Paul Harthoorn, Maurice Huyskens, Peter Jobse, John de Jonge, Ro- bert-Jan Koehorst, Bas de Koeijer, Niels Kreukniet, Frank de Kok, Gui do Koster, Antoine Kunst. Yoni Lammens, Marco Oele, Leon van Ooijen, Ramon Uitterhoeve, Len nard Verwei, Niels Willeboordse. Trainer: Hans de Bruine. Bevelanders Selectie: Remco Duerïnck, Denni Oosse, Erik Versluis, Niels Bouter- se, René Cevaal, Rudi Clement, Le on de Bruine, Piet de Haze, Hans de Visser, Arie Jongejan, Mathijs Klaasse, Leo Koole, Jan Leendert- se, Cees Reijnhoudt, Roeland Steendijk, Cherry Strating, Dennie van Belzen, Robin van de Moere, Marco Wisse, Cor Zwemer. Trainer: Tonnie van lersel. Bruse Boys Selectie: Mark Giljam, Rick Poste- ma, Alex Andeweg, Leon Bal. Erik Giljam, Daan Jumelet, Dingeman de Koning, Ralph van den Ouden, Wilko Hanzen, Theunis-Henk van den Berge, Mujo Avdic, Johan Be nard, Marien Benard, Simon Boog aard, Ruben van den Berg, Jan-Pe ter Dekker, Marco Ketting, Jacob van den Berge, Eric Bleiji, Ben Schot, Ricardo de Winter. Trainer: Ronald van Oeveren. GPC Vlissingen Selectie: Christiaan van Belzen, Danny Bomer, Mark Cosijn, Dennis Goossen, Leo de Groot, Olof Hoo- gesteger, Michel Kloppenburg, Ro nald Kloppenburg, Martin van Leer- sum, Jordy Oele, Jeroen van Om men, Maarten Peene, Eric de Ruij- ter, Frank Tax, Robbie Visser, War- tin Wilken, Patrick Wissekerke. Trainer: Hubèr Vermeulen. Heinkenszand Selectie: Stefan Meulpolder, Ruben van de Bliek, René de Boer, Hugo Braamse, Remco van de Does, Dan ny Hout, Jordy Hout, Johan Karei- se, Mark Langebeke, Pieter van Lie- re, Gerben Menheere, Dimphy Sheilds, Jody Sheilds, Wijtx Veer man, Eric Vermaas, Ruud Vermaas, Eelco Walhout, Joeri Weststrate, 'Guido Wiskerke, Richard Wiskerke. Trainer: Arjo den Dekker. De Meeuwen Selectie: Lennard Bommeljé, Job Brasser, Wim-Jan Brasser, Michiel Brouwer, Ricky de Buck, Wilco Din- gemanse, Johan Franke, Martijn Hengst, Danny Janse, Michiel Kö- ther, Patrick Koppejan, Arnold Krij ger, Ab Louws, Danny Matthijsse, Eddy Matthijsse, Hugo Meulblok, Rogier Sinke, Berteld van de Velde, Danny de Vries, Jan-Pieter de Vries Trainer: Wim Davidse. Nieuwdorp Selectie: Marcel van derDoes, Mark Geelhoed, Martien Geelhoed, Mar tin de Hamer, Ronald de Jonge, Pe ter Kastelein, Ralf Kole, Tim Kra mer, Niels Mulder, Gert-Jan Nieu wenhuijse, Joost Polderdijk, Jan- Cees Polderdijk, Arjan Sandee, Fer- sujan Selim, Rudi van de Sluis, Je roen Weststrate. Trainer: Piet Puijpe Nieuwland Selectie: Wilco van Belzen, Michiel van Boven, Carsten Feleus, Stefan Feleus, Marcel Jacobs, Richard Ja cobs, Bart-Jan Kroes, Marien Kroes, Jan Meulpolder, Henk de Nood, Mike van Kleef, Wilco Kwek- keboom, Peter van Raaij, Steef de Rijks, Danny Sandhövel, André Sie reveld, Robin Thiel. Trainer: Izak Verkeste. Serooskerke Selectie: Jerry Holmes, Koen Lu- kaart, Frank Allaart, Ruud Buteijn, Ruben Dekker, Huibert Deurloo, Da vid van Dis, Christiaan Francke, Renco Francke, Rudy Geerse, Je roen Geerse, Robbie Holmes, Nic- key Holmes, Wilbert Koole, Hans Lobbezoo, Niels Lobbezoo, Eric van Middelkoop, Anthonie Poppe, Jan Peter van de Putte, Frank Rooze, Willem Jan Schoe, Marcel Vader, René Wisse. Trainer: Leendert Geeldhoed. VCK Selectie: Albert van Boven, Jacco Leijdekkers, Joeri Nonnekes, Serge Agterhuis, Ronald Balthazar, Peter Buursema, Maarten Delies, André Francke, Sjoerd Gelok, Jacky Goud zwaard, Sander Jasperse, Arjen Kats, Lennard Knol, Martin Koppe jan, Harry Koster, Matthijs Lodder, Martin Meijers, Michel Meulmees ter, Corné Nieuwkerk, Ronald Ovaa, Sebastian Schipper, Dankfried Ver- hage, Stefan Wielemaker. Trainer: Ad Poortvliet. Zaamslag Selectie: Bart Corstanje, Ronny Ing- hels, Wouter Buyze, Menno den Dekker, Peter Dieleman, Jean Dooms, Wim Duerink, Coen Goos sen, Jacco den Hamer, Arjan de Koeyer, Mare de Kunder, Jacco Lu- casse, Arjen Oostdijk, Jaap Pijpe- link, Kees de Putter, Erik Tissink, Jerry vanToor. Trainer: Jan Doorns. ZSC'62 Selectie: Sander Vaane, Jan-Wil lem Dorreman, John Dorreman, Barry Dorreman, Wouter Fioole, John van der Have, Jacco Heijboer, Marco de Jonge, Martin Kiezen- berg, Werner Klaassens, Jan van de Linden, Niels van de Moezel, Edwin van Oeveren, Thomas Petiet, Kasj mier Snoek, Sebastian Vaane, Ge rard Verhoek, Michiel van de Hoek, Leon Weeda. Trainer: Edwin Kriens. Derde klasse B Kruiningen Selectie: Edwin de Moor, Dennis van de Weele, Simon op 't Hof, Jim- mie Fens, Cees Hommel, John van Dijke, Arthur van Noorden, Edwin Kole, Ivan Boeije, Niels Meijer, Er- win Dek, Edwin van Houte, Gert-Jan Poleij, Robin Arens, Stefan Open neer, Liza Huissen, Ewout Dek, Ed win Arens, Jordan van Langevelde, Sjoerd Stoffels. Trainer: Leo van de Weyden. Noad'67 Selectie: Kees Lozekoot, Bart Quist, Iwan Geense, Cenny van Splunter, Jaap van Oudenaarde, Anthonie Verwijs, Stefan Fonteijne, Roland van de Velde, Arjan Moerland, Jo han Reijngoudt, Johnny van Dijke, Menno Fonteijne, Jaco de Jonge, Corne de Frel, Erik Fonteijne, Kees Jan Verstrate, Ronald de Braber, Ronnie van de Ree. Trainer: Peter van Poortvliet. WHS Selectie: Frangois Bliek, Johan Elenbaas, Anton Elenbaas, Arie Fa se, Ivan Hage, Michel de Jonge, Ri chard de Jonge, Vincent de Jonge, Patrick Ketting, Hans Leune, Harm Moerland, Egbert Moerland, Arjan Mosselman, Michel Mosselman, Hans van den Ouden, Jan Quist, Jo han van de Repe, Jan van de Repe, Peter Saarloos, Corné van Til- beurgh, Arne van Vossen, Leon de Witte, Matthijs Bruynzeel. Trainer: Johan Sulkers. Yerseke Selectie: Ramon Boone, Wilfried Poleij, Michel Barbé, Hugo Frans Bol, Niek Boogert, Menno Fortuin, Jos de Koeijer, Louis de Koeijer, Remco de Koeijer. Marcel van de Kreeke, John Lindenberg, Jaap van de Lijke, Adriaan van de Plasse, Mi chel de Rooij, Elco de Schipper, Bart van Steveninck, Jordy den Toon der, Lampervande Ven, Jaap Voge laar, Padden van de Water. Trainer: John Vette. Vierde klasse A Borssele Selectie: Anders Ooms, Daniel Bey- erlein, Martijn Boone, William Boone, Johnny Bos, Remco de Bue, Roland van Glabbeek, Erwan Ie Gu- ludec, Marc van Haneghem, René de Jonge, Peter Karelse, Theun Ka- relse, Roy Magnus, Marcel Mol, Pe ter van de Waal, Marco Wagenaar, Martin van Westen, John Nieuwen- huyse, Danny Gilde, Jeroen Min derhout Trainer: Rinus Paardekooper. Cadzand Selectie: Marnix Martlé, Thijs van de Heuvel, Jurgen de Jonge, Cle mens te Loo, Eelco Basting, Johnny van de Voorde, Bart de Koning, Pe ter Nieskens, Stephan Vercouteren, Guido Raynard, Angelo Martlé, Jean-Paul Martlé, Patrick Vercoute ren, Jean-Pierre Vercouteren, Mochtar Abid, Remy Pretorius, Phi lip Keymel, Michel Cillekens, Anto nio Balzani. Trainer: Rudy Veraart. Colijnsplaatse Boys Selectie: Gerard de Regt, Ronnie van Gilst, Bastiaan Soetekouw, Ber- tus Siereveld, Jos Snoep, Robin van Loon, Koen Wisse, Robbert-Jan van de Genugten, Peter Bakker, Pieter van Gilst, Wouter van Gilst, Ronald Jansen, BertusZoetewei, Abdul Be- gde, Becker Begde, Ricardo de Neef, Jacco Verhulst, Mark Geene, Ronald Geene, Nigel Holmes. Trainer: John Tahapary. DFS Selectie: Leander Rouw, Ronald Braam, René Brussé, Kenny Ebert, Richard Eerdmans, Jeroen Gref- kens, Bas Hogestein, Anco van de Linde, René van de Linde, Ton Min naar, Bram Nortier, Huib Nortier, Michel Pleune, Mariko Rouw, Rem co Rotte, Robert Tak, Marco van de Zande, Mousse Magazi, Mateus-Pe- dro Estefane. Trainer: John Ebert. Hoedekenskerke Selectie: Robbie Dagevos, Frank Willeboordse, Johan Beulens, Len nard van Doorn, Robbert Goedhart, Erik Ten Hacken, Ruben Hooge- veen, Ronald Kievit, Marcel Lukas- se, Jacco Lukasse, Roon de Munck, Jeroen Nijsse, Erik Northolt, Niels Hoofdklasse B Barendrecht Bennekom Delta Sport Dovo GVVV Hoek Huizen Kloetinge Roda Boys SDVB Sparta Nijkerk Spijkenisse IJsselmeervogels Zwart Wit'28 Eerste klasse C Achilles Veen Altena Dinteloord Heerjansdam Kapelle LRC Oostkapelle Rijsoord Schelluinen SSV'65 VVGZ Wilhelmina'26 Tweede klasse E Arnemuiden AZVV Otte, Bernard Prevost, Fred Velkers, Pascal Verhoeven, Julian Walra ven, Jan Wijnhorst, Arjo Zandee. Niels Bitter, Matthijs Van Damme, Jurrian Van Doorn, Mark van de Lin de, Diederik Uitterhoeve, Jean-Paul Uitterhoeve, Jeroen de Winter. Trainer: Leo Uitterhoeve. Krabbendijke Selectie: Erwin van de Vreede, Jo- Annes de Bat, Gilbert van Noorden, Martin Bal, Michel Bal, Hein Lobbe zoo, Johan Pekaar, Richard Daane, Steven Constandse, Ardjan Ver burg, Ruud Lagendijk, Bas Heppe, Dennis Neels, Wim-Jan van 't Le ven, Theo van Houte, Peter van de Berge, Youri Riedijk, Jaap van Gor sel, Martijn Vogelaar, Peter Polder dijk. Trainer: Bart Dierkx. MZVC Selectie: Remco van Wijngaarden, Richard Lagarde, Ralph Veerhoek, Marco Meur, Robbert van de Ho ven, Patrick van de Griend, Sharad van Roggen, René Jagt, Alexander Bom, Ronald Melaard, Rene Kerk hof, Michel Ridderhof, Dennis Bodrij, Djordy van de Veer, Marijn Schooleman, Remco Lenselink, Mark van de Velde, Peter Brasser, Winay Ganesh, Adriaan Boone. Trainer: Wil Wijnands. foto Dirk-Jan Gjeltema SKNWK Selectie: Koen de Jonge, Pascal Da- lebout, Martijn Neele, Freek van Marle, Oby Kikstra, Gert-Jan Tierie, Jurjen Vermeer, Sytse Stins, Emiel Kuiten, Johan Padmos, Ronald van Vossen, Erwin Theunisse, Wouter de Jonge, Leon de Bruine, Johnny Roks, Leon Goedegebure, Robert van der Zande, Mark de Haan, Mi- cha Flikweert, Emiel Pollemans, Ri chard Bevelander, Richard de Jong. Trainer: Cees Willemse. Spui Selectie: Jeroen Bottinga, Sjaak Paulusse, Branco Boksic, Danny van Waes, Erik Loof, Jurgen Meyer, Ludwig Kalisvaart, Martin Kalis vaart, Mark Spaans, Reinier Spaans, Mark van Minnen, Mark Ot- terloo. Marcel de Zeeuw, Michel Fieret, Ronny Fieret, Patrick van de Boogaard, Marvin den Deck, Rem co Hamelink, Wim de Feyter. Trainer: Dick de Pooter. Wemeldinge Selectie: Ronnie Zuijddijk, Jos de Bruin, Ronny Dagevos, Wouter Da gevos, Pascal Feijtel, Toïne Gijzel, Roy Jeremiasse, Marco Knuist, John Mol, Boy Priem, Richard Schouwenaar, Ferrie van de Sluis, Ron Verburg, Wilco Zuijddijk, Chris Kole, Rens Kole, Bart Meijer, Danny van Loon, Frans, Weststrate, René Zuijddijk. Trainer: George Daamen. Dauwendaele 's-Heer Arendskerke Kogelvangers Oranje Wit Rillandia Seolto Terneuzense Boys Tholense Boys Veere VVC'68 Derde klasse A Apollo'69 Bevelanders Bruse Boys GPC Vlissingen Heinkenszand De Meeuwen Nieuwdorp Nieuwland Serooskerke VCK Zaamslag ZSC '62 Derde klasse B Breda FSV Klundert Kruiningen Noad'67 Olympia'60 Oosterhout Wissenkerke Selectie: Danny Bonn, Albert Bud ding, Steven Dees, Erik Filius, San- der van Gilst, Dennie Hakkert, Mar cel van Hekken, René Imanse, Mar tijn Koole, Jan-Willem Koster, Mark van Leeuwaarden, Daaf van der Maas, Danker van der Maas, Rien Meulenberg, Peter Meulen- berg, Edwin de Moor, Robbin Mo- reauw, Arnold van Ouwerkerk, Ro nald van Ouwerkerk, Fabian Pro- bert, Rob Swenne, Erwin Tazelaar. Trainer: Jaap Knop. Wolfaartsdijk Selectie: Philip Westveer, Hans Eg- gebeen. Jan Blok, Dennis Bosch, Ron Dingemanse, Arnold van Ge- merden. Harm Fluijt, Ko Fluijt, Ger- rie Kloosterman, Kees Klooster man, Bas de Koeyer,Ruud de Kok, Martijn de Kok, Mark Kloet, Benny Lips, Ferdy de Leeuw, Dirk-Jan Lu kasse, Edwin Ossewaarde, Dennis Schipper, Stefan Schipper, Corné Verheezen, Jarno Waterham. Trainer: Peter Groenewegen. Vierde klasse B Brouwershaven Selectie: Edwin Hof, Meivin van Ast, Marcel Duinhouwer, André Goudzwaard, Erik Hartog, Steef Kloet, Cees Kraayenbrink, Pieter Kristalijn, Frank Kristalijn, Martin Kristalijn, Remy Lievense, Arjan van der Meer, Clement van Splun- der, Dick van Splunder, Arnoud Steutel, Matthijs van Vulpen, Pie- ter-Maarten van Vulpen. Trainer: Dick Soomers. Duiveland Selectie: Hans Capelle, Edo van Beek, Bernard Zweistra, Erik Fie- rens, Mark IJzelenberg, Jan Stou ten, John Dorst, Rick van der Maas, Henry Capelle, Jasper van Almkerk, John Bolle, Hans Verhoek, Lex Zwang, David Goudzwaard, Arno Steenpoorte, Bart van der Hulle, Marnix van der Hulle, Wilma van der Sande, Jaco de Bruine, Chris IJzelenberg, Jan IJzelenberg, Dan ny Ie Comte, Barry Steenpoorte, Je roen de Bruine, Marcel de Bruine, Maarten Stouten, Ronald Zwager, Jan Willem de Valk, Chris Stouten, Fabian Verkaart, Peter Otte. Trainer: Ton van der Spaan. Mevo Selectie: Ruud van de Linde, Anton Hoexum, Patrick Renger, Leon Groenleer, Ramon Renger, Martin van As, Eric Tromper, Arno Schip per, Eelco Berrevoets, Mark Evert- se, Lars van Zwieten, Irvat Kordic, Marco Saman, Kees de Ruiter, Rob Moerman, Sjoerd van de Hoek, Mi chel Janse, Matthijs Bil. Trainer: Nico Schoute. SC Stavenisse Selectie: Mark Hoogendoorn, Mar co Dorst, Wim Marinissen, Martin Neele, Gerrie Dorst, Marco Klippel, Sander Smits, Jan-Kees Wesdorp, Martin Moerland, Leen Lemsom, Kees van Putte, Mathias Moerland, Jeremy Gierman, Adrie Smits, Ber nard de Rijke, Peter de Rijke, Niels Veldman, Paul Oosdijk, Peter Eer- land. Trainer: Rien Smits. Smerdiek Selectie: Carlo Opree, Corné van Haaften, Jordy Hage, Alex Stou- tjesijk, Souliman El Bouzzaui, Remi Potappel, Erik van Haaften, Niels Hage, Gert-Jan v. Ham, Hoa Pham, Pierre Withagen, Jacky op den Brouw, William de Bie, Elmar v.d. Griek, Mariuz Mojka, Seddar Uygün en RickZwagemaker. Trainer: Pim Potappel. SPS Selectie: Niels Lisseveld, Peter van der Male, Albert Pieter van der Belt, Dennis Boer, Erwin Feijtel, Wim de Groen, Jaco Jansen, EsmirKustura, Corné van der Male, Peter Noordij- ke. Jan Overbeeke, Martin Quist, Sjaak Quist, Johan Scheermeijer, André Scherpenisse, Johan Uijl, Rene van Vossen, Joey van Akke ren, Jeroen Boer, Erik Guequierre, Wiljan Lisseveld. Trainer: Gerard Lazerom. WIK'57 Selectie: Krijn Hendrikse, Ronnie Jansen, Mark Passchier, Erik-Jan Kort, Patrick Broekert, Bart Boot, Leendert de Jonge, Arjen Berre voets, Wim van de Velde, Erik de Vlieger, Elmar Verhage, Richard Verhage, Marco Ganseman, Theo Wittenberg, Lein Hendrikse, Domi nique v. Doorn, Gert-Jan Broere, El mar de Kok, Ferrie Berrevoets Trainer: Jaap de Ridder. The Gunners WHS Yerseke ZPR'48 Zwaiuwe Vierde klasse A Borssele Cadzand Colijnsplaatse Boys DFS Hoedekenskerke Krabbendijke MZVC SKNWK Spui Wemeldinge Wissenkerke Wolfaartsdijk Vierde klasse B Brouwershaven Chrislandia Dosko DSE Duiveland Halsteren Mevo SC Stavennisse Smerdiek SPS WIK'57 De vrouwenselectie van Oostkapelle, die dit seizoen uitkomt in de hoofdklasse.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 18