Personeel Technische knobbel, gouden handjes, rekenwonder? Financieel Manager Emergis PZC TRAMPER TECHNIEK BV Senior verpleegkundige kwalificatieniveau 5 (m/v) Human Capital Group zaterdag 18 augustus 2001 Tramper Techniek ontwerpt en bouwt, met een team van 28 medewerkers, machines volgens de specifieke wensen van de klant. Dat zijn voornamelijk machines voor de voedingsmiddelen- en verpakkingsindustrie. Daarin hebben we een enorme expertise opgebouwd. Vanuit de markt is een groeiende vraag naar soortgelijke machines. Wij zijn dan ook volop bezig met het ontwerpen en verbeteren van machines die later in serie kunnen worden gebouwd. Voor de uitbouw van deze activiteiten zijn we op zoek naar nieuwe, gemotiveerde collega's. Wil je werken in een team waarvan de gemiddelde leeftijd 30 jaar is? Waar de apparatuur waarmee gewerkt wordt top is? Dan staat bij deze vacatures waarschijnlijk de job die bij jou past. Engineering mechanisch. - hts/mts werktuigbouwkunde j De projecten worden door de afdeling Engineering begeleid van het eerste contact met de klant tot en met de aflevering van het product. Hier wordt de after sales ook bij betrokken. Projecten worden door onze project engineers/tekenaars met het 3D tekenprogramma Inventor getekend en gereed gemaakt voor de productie. Voor deze afdeling zoeken wij een: Aankomend Project Engineer Deze gaat op termijn complete projecten afhandelen. Dus vanaf de eerste gerichte contacten met de klant, via het ontwerpen naar de after sales. Als vooropleiding denken we aan HTS- Werktuigbouwkunde (vacaturenr. 993629-01) Werktuigbouwkundig Tekenaar De werkzaamheden zullen voornamelijk bestaan uit het ontwerpen en tekenen van onderdelen en werkplaatstekeningen, bijhouden van wijzigingen en het samenstellen van technische dossiers van projecten. Als vooropleiding denken we aan MTS-Werktuigbouwkunde. (vacaturenr, 993629-02) c Engineering elektro - HTS Elektrotechniek De werkzaamheden van de elektro-afdeling bestaan uit: het ontwerpen van besturïngsprinten met microcontrollers, het maken en testen van besturingsprogramma's, het samenbouwen van besturingskasten en het bedraden van machines. Voor deze afdeling zoeken wij een: Elektro Engineer De hoofdtaken zullen voornamelijk het ontwerpen van besturingen voor projecten zijn. De programma's zijn afhankelijk van de gekozen besturing. Een PC-besturing met Visual C++ of een PLC-besturing van bv.: Schneider, Omron, Siemens, Hitachi. Als vooropleiding denken we aan HTS-Elektrotechniek. (vacaturenr. 993629-03) Inkoop/Verkoop hts/mts De commerciële afdeling die we momenteel aan het opzetten zijn is verantwoordelijk voor de inkoop van goederen en de verkoop van enkelstuks producten tot en met complete projecten. Tot nu toe werden deze zaken uitgevoerd door de projectleiders. Voor deze afdeling zoeken wij een: Commercieel Projectleider De hoofdtaak is het helpen opzetten van deze afdeling in samenwerking met andere projectleiders. Als vooropleiding denken we aan HTS-Werktuigbouwkunde met commérciële achtergrond. (vacaturenr. 993629-04) Inkoper/Magazijn Beheerder De hoofdtaken zijn voornamelijk het inkopen, in ontvangst nemen en beheren van goederen Als vooropleiding denken we aan MTS-Werktuigbouwkunde. (vacaturenr. 993629-05) f Metaalbewerking - mts werktuigbouwkunde De afdeling metaalbewerking is een zelfstandige afdeling. Hier worden kwaliteitsonderdelen vervaardigd. Het product gaat van het begin tot het eind door je handen. Er wordt gewerkt met 3- en 5-assige CNC-bewerkingscentra, CNC-draaibanken en conventionele draai- en freesbanken. Voor deze afdeling zoeken wij een: CNC-Verspaner Deze draait volledig mee met de afdeling. De werkzaamheden zijn voornamelijk programmeren, bewerken en controleren. Frees- en draaibewerkingen van diverse materialen komen hier aan bod. Als vooropleiding denken we aan MTS-Werktuigbouwkunde. (vacaturenr. 993629-06) Constructie werkplaats - its/mts werktuigbouwkunde In de constructie-afdeling worden de onderdelen gemaakt en vervolgens tot complete machines opgebouwd. Er wordt vrijwel altijd gewerkt met RVS en aluminium. Aan de hand van de tekeningen en in overleg met de tekenaar worden de onderdelen geproduceerd. Voor deze afdeling zoeken wij een: Constructie Bankwerker De werkzaamheden zijn voornamelijk Tig- en Miglassen, boren, tappen, zetten, knippen, richten, zagen, sleutelen, enz. Naast deze werkzaamheden kan het voorkomen dat je service werkzaamheden bij onze klanten verricht. Als vooropleiding denken we aan LTS of MTS- Werktuigbouwkunde. (vacaturenr. 993629-07) Meer informatie Heb je interesse in één van de banen bij Tramper Techniek? Beschik je voor één van de genoemde banen wel over de benodigde vaardigheden en wilskracht, maar niet over de genoemde opleiding? Dan kun je gewoon je sollicitatiebrief met c.v. sturen! Vergeet niet het vacaturenummer op de envelop te vermelden. Voor verdere vragen kun je contact opnemen met de heer P.C de Goffau. Tramper Techniek BV, Spoorstraat 24 4431 NK 's-Gravenpolder. Tel.: (0113) 31 28 11 E-mail: peter.de.goffau@trampertechniek.nl Ontwerp en productie van speciaalmachines Centrum voor Geestelijke Gezondheidszorg Emergis is een professionele organisatie voor geestelijke gezondheidszorg in Zeeland. Het is één van de grotere werkgevers in Zeeland. Ruim 900 mensen zetten zich dagelijks in voorde circa 6000 mensen die gebruik maken van de zorg die Emergis biedt. Zij doen dat op meer dan dertig verschillende locaties verspreid over de provincie. De sector Volwassenenzorg richt zich op de behandeling van complexe psychiatrische problematiek van cliënten/patiënten tussen de 18 en 65jaar. Dit zowel ambulant als klinisch. Afdeling 43-44-45 voor kortdurende behandeling maakt daarbij deel uit van de centrale klinische voorziening te Kloetinge. De afdeling is onder verdeeld in 3 subafdelingen, één gesloten en twee open. Iedere subafdeling heeft 8 bedden. De behandeling is laagdrempelig, eclectisch en individueel gericht. Bij de komende verandering van de sector Volwassenenzorg gaat de afdeling onderdeel uitmaken van de cluster psychotische stoornissen en persoonlijkheidsstoornissen. Daarbij zal een verdere integratie plaatsvinden tussen ambulante en klinische settingen. Binnen afdeling 43-44-45 ontstaat per direct, wegens vertrek van de huidige functionaris, de vacature van: voor 36 uur per week De functie U bent verantwoordelijk voor de bewaking en ontwikkeling van de kwaliteit van zorg op de afdeling. Daarnaast bent u belast met de dagelijkse verpleging en begeleiding van patiënten met een complexe psychiatrische hulpvraag. U bent daartoe ingedeeld in een van de twee subteams. U stelt verpleegplannen op als onderdeel van het behandelplan en coördineert de verpleegkundige zorg rondom een aantal cliënten. U intervenieert in crisissituaties en voert individuele, groepsgerichte en sociotherapeutische activiteiten uit in samenspraak met de behandelverantwoordelijke. Op dit moment wordt gewerkt aan het invoeren van het Neuman Systems Model op de afdeling. Het profiel Wij zijn op zoek naar een enthousiaste verpleegkundige op HBO-niveau, met enkele jaren ervaring in de geestelijke gezondheidszorg. U beschikt over kennis en vaardigheden om innovatieve projecten op de afdeling vorm te geven. U bent flexibel, stressbestendig en enthousiasmerend. Het aanbod Het salaris is ingeschaald in FWG 50 en bedraagt minimaal 4.449,- en maximaal 5.974,- bruto bij een fulltime dienstverband. Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden conform de CAO GGZ horen bij deze functie. Uw reactie Wilt u meer informatie over de functie, dan kunt u contact opnemen met Tom Goossens, teamleider. Het telefoonnummer is 0113 26 70 oo, piepernummer 4171. E-mailen kan natuurlijk ook: goossens@emergis.nl. Schriftelijke sollicitatie, onder vermelding van vacaturenummer 2001.74 linksboven op de envelop, kunt u vóór 28 augustus 2001 richten aan Emergis, dienst Personeel en Opleiding, Frans Willemen, wnd. hoofd/personeelsadviseur, Postbus 253, 4460 AR Goes. Het e-mailadres is: P&.0@emergis.nl. Geestelijke gezondheidszorg bieden dichtbij huis, in heel Zeeland. Samen zoeken naar het beste antwoord op ieders persoonlijke vraag. Mensen behandelen, begeleiden er verzorgen. Deskundigen degelijk. Dat is wat Emergis doet, dagelijks. die cijfers omzet tot informatie Qebr. W Si. J Qremi^t b.v. De nieuwe tomaten- en paprikakwekerij van Gebroeders Gresnigt in Kapelle is in vele opzichten een opmerkelijke onderneming. Het bedrijf komt voort uit een lange ervaring in de branche in Vleuten en richt zich nu zeer beslist op de nieuwe regio én op een veranderende markt. Het is het grootste bedrijf in zijn soort in Nederland. Het manage ment is jorig en bestaat uit ondernemers pur sang. Hard en efficiënt werken, kostenbewaking en het leveren van top kwaliteit zijn de pijlers van het bedrijf. Hiervoor is een uit stekende informatievoorziening onontbeerlijk. Daarom is het bedrijf op zoek naar een financieel manager. Als financieel manager bent u verantwoordelijk voor de ondersteuning van het management op financieel, econo misch en administratief gebied. Hierbij krijgt u een grote mate van vrijheid die u dan ook geacht wordt te benutten. U weet op accurate wijze gegevens uit het bedrijf te verza melen en deze te vertalen naar managementinformatie. De technische infrastructuur is hiervoor aanwezig. U geeft lei ding aan een afdeling van drie mensen en steekt zelf ook graag de handen uit de mouwen. U heeft een opleiding op minimaal heao-niveau en een aantal jaren ervaring in een productiebedrijf, bij voorkeur in de agrarische sector. U bent zeer vaardig met cijfers, tact vol met mensen en werkt graag hard. U gaat en staat voor uw opdracht. Geïnteresseerd? Uw reactie kunt u richten aan: Human Capital Group Search Selection, t.a.v. de heer ir. SJ. Wijnheijmer, Postbus 7133, 5605 JC Eindhoven. Telefoon: 040 - 291 61 06.E-mail:s&seindhoven@deloitte.nl Menselijk kapitaal vraagt om een zorgvuldige manier van investeren. Human Capital Group, onderdeel van Deloitte Touche, adviseert en ondersteunt haar opdrachtgevers op het terrein van Human Resources in de volle breedte. Wij richten ons op praktische en haalbare oplossingen voor het optimaal inzetten van menselijk kapitaal. Wij zijn experts in het vinden, binden en boeien van mensen voor uw organisatie. Search Selection www.deloitte.nl/humancapitalgroup Amsterdam, De Bilt, Eindhoven, Rotterdam, Utrecht en Zwolle gericht op resultaat Deloitte &Touche

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 6