Unieke prestatie van Piet Vroon Familie Veldman heeft wind in de zeilen Don moet stoppen In betaald voetbal Lobbezoo vecht zich langs Henk van Liere Van Megen slaat zich langs Verkaart René Flohil favoriet Tebo-tennistoernooi =23 Zeiler uit Breskens wint Fastnet Race Glenn van Gessel naar zege uitslagen Yerseke verslaat Nieuwland: 4-3 zaterdag 18 augustus 2001 VLISSINGEN - De carrière van Alwin Don in het betaalde voet bal is voorbij. De 39-jarige grensrechter uit Grijpskerke is gedegradeerd en mag niet meer actief zijn in de profsector. Don is nu van plan weer scheidsrech ter in het amateurvoetbal te worden. De KNVB kende het voorbije seizoen voor het eerst een degra - datieregeling voor grensrech ters. Don werd er meteen het slachtoffer van. „Het kwam voor mij als een volslagen ver rassing", vertelt Don. „De ver schillen waren zo klein, het kon op een gegeven moment alle kanten op. In het begin was het een omschakeling voor mij, maar gaandeweg ging het steeds beter en had ik goede hoop dat ik het zou redden." Alwin Don begon drie jaar gele den als scheidsrechter in het be taalde voetbal. Zijn debuut was de wedstrijd ADO Den Haag- Excelsior. De Walchenaar stond uiteindelijk twee jaar lang op de B-lijst. In zijn tweede seizoen sukkelde hij met een blessure, hetgeen debet was aan een ma tig seizoen in de eerste divisie. Don besloot hierop te stoppen en in 2000 grensrechter in het betaalde voetbal te worden. „Mijn pech is geweest dat de bond het voorbije seizoen met die degradatieregeling is be gonnen. Hierdoor heb ik niet de tijd gekregen om te wennen. Ik heb gemerkt dat vlaggen toch een heel ander vak is. Je hebt tijd nodig om die omschakeling te maken. De klap is best hard aangekomen. Ik zie het als een sportieve teleurstelling." Don is nu bezig met de afwikke ling van de zaken. Omdat hij als grensrechter in dienst was van de voetbalbond, moet zijn ar beidscontract worden ontbon den. „Als dat allemaal achter de rug is, ga ik me weer richten op een carrière als scheidsrechter in het amateurvoetbal. Er is een groot tekort aan scheidsrech ters", zegt Don, die nu ook weer fulltime bij de politie gaat wer ken. door Barry van der Hooft VLISSINGEN - Direct nadat hij gefinisht was, wist Piet Vroon niet welk eindresultaat hij had behaald. De zeiler uit Breskens had zojuist voor de twintigste keer deelgenomen aan de Fast net Race aan de zuidkust van Engeland en hij had er wel een goed gevoel aan overgehouden. Vijf uur later kwam het verlos sende woord. De 71-jarige schipper/eigenaar was winnaar geworden van het overall-klas sement en hij zorgde daarmee voor een unicum in de Neder landse zeilhistorie. Bij de Fastnet Race verschenen afgelopen week zondag in het Engelse Cowes in totaal 211 bo ten aan de start. Naast de ruim vijftien meter lange Tonnerre van Piet Vroon in de ORC0- klasse, kwamen ook een groot aantal deelnemers aan de we reldberoemde VolvoOcéanrace sprint 's-HEER ARENDSKERKE - Glenn van Gessel heeft gister avond de Ronde van 's-Heer Arendskerke op zijn naam ge schreven. De inwoner van Hein- kcnszand was in de eindsprint bij de cyclosportieven A te sterk voor zijn vier medevluchters. Achter de Brabander Jack Broe- ren was de derde plaats voor Martin de Kok uit Lewedorp. Rudy de Klerk uit 's-Gravenpol der finishte op de vierde plaats, op de voet gevolgd door num mer vijf Jan van Koeveringen uit Kruiningen. in actie. Vanuit Cowes diende een afstand van zeshonderd mijl te worden afgelegd. Via Lands End zeilden de boten over de Ierse Zee naar de Fastnetrots, die zo'n tien mijl ten zuidoosten van Ierland ligt. De daarop gele gen vuurtoren diende als keer punt, waarna weer koers werd gezet richting finishplaats Ply mouth. Daar arriveerde Piet Vroon af gelopen donderdag rond het middaguur samen met zijn der- tienkoppige internationale be manning. Behalve de vier Bres- siaanders Frans Maas, Rinus Meeusen, Rogier Jacobsen en Roeland Franssens bestond die verder uit de 76-jarige naviga tor Peter Baulkner uit de Ver enigde Staten, één Belgisch lid en zeven Engelse zeilers. „We hebben in het verleden veel in Groot-Brittannië gezeild en we zijn ook al eens winnaar van on ze klasse geworden", vertelde Vroon in Plymouth kort nadat hij gefinisht was. „Maar win naar van de Fastnet Race zijn we nog nooit geworden. Het weer zat deze keer erg mee, want de Tonnerre is uitstekend ge schikt om aan de wind te varen. Als we deze keer winnen zou dat fantastisch zijn, want het lijkt me onwaarschijnlijk dat het an ders nog eens gaat lukken. Enige uren later bleek de Ton nerre inderdaad de winnaar te zijn geworden van het overall IRM-klassement. En dit is een unieke prestatie, want Vroon is daarmee de eerste Nederlander die de Fastnet Race weet te win nen. Gisteren kreeg Piet Vroon in de Guildhall in Plymouth de Fast net Rock Trophy overhandigd, die de komende twee jaar zijn bezit is. 9$ Het schip van Piet Vroon, de Tonerre, in actie op volle zee. foto Ronald den Dekker Vooraanstaande rol van broers Erwin en Stephan in zeilwereld door Ferdinand Koppejan MIDDELBURG - Behalve hoofdstad van Zeeland is Mid delburg ook de woonplaats van de wereldkampioen zeilen in de splashklasse. De zeventienjari ge Erwin Veldman toonde zich deze zomer in Frankrijk 's we relds beste in de standaardklas se van het zeilen. Hij is niet de enige met zeiltalent in de fami lie. Zijn broer Stephan (20) schreef het Nederlands kampi oenschap op zijn naam in de flashklasse, waarin met iets grotere zeilen wordt gevaren. Watersport zit bij de Middel burgse familie Veldman in de genen. Vader John begon op zijn 17e met zeilen en moeder Anne ke roeide toen ze jong was. In Engeland ontmoetten de twee elkaar tijdens het watersporten. Het klikte zo goed tussen hen dat ze besloten in het huwelijks bootje te stappen. Ze kregen twee kinderen: Stephan en Er win. Vader John begon een goede dertien jaar geleden zijn eigen zeilmakerij in Veere. De geza menlijke zeilactiviteiten van het gezin Veldman begon met een klein open vierpersoons- bootje. Toen Erwin vijf en Stephan zeven was, kregen ze een optimist, een eenpersoons zeilboot. Ze gingen vaak met hun vader mee naar de zeilma kerij en als daar niets te doen hadden, trokken ze er met hun bootje op uit op het Veerse Meer. Beide jongens volgden bij De Arne een optimistencursus, die begon in de Middelburgse ha ven. „Toen we begonnen met die cursus, kochten onze ouders een tweede optimist, zodat we er al lebei een hadden", vertelt Stephan. Na het afronden van door Ferdinand Koppejan KRUININGEN - Op het Scaldi- stoernooi in Kruiningen en Waarde werkten de deelnemen de tennissers gisteren de laatste poulewedstrijden af. Frank Lobbezoo toonde zich in een tennispartij, waarin om elk punt gevochten werd, sterker dan zijn opponent Henk van Liere. Lobbezoo trok de partij in het mannenenkel D2 met 10-6 naar zich toe. In het gemengddubbel Cl gaven Ellis Freijser en Ricardo van der Meijden hun visitekaartje af. Ze waren veel sterker dan Linda Meeuwissen en Peter Bustraan en dat drukten ze in een 12-3- overwinning uit. De broers Martij n en Pi eter Jan Blaauw hadden in het mannen- dubbel C2 gisteren hun dag niet. Francois Jansen en Jan Pijpe- hnk lieten de broers Blaauw alle hoeken van de tennisbaan zien en zetten een 18-4-stand op het scorebord. Verder viel er een nipte overwin ning te noteren voor Hugo Neer voort en Bas Smidts in het man- nendubbel Dl. Met minimaal verschil (8-7) versloegen zij Jan Braam en Johan KoemanIn het vrouwenenkel Cl had Diana Bourgraaf weinig moeite met Sylvia Burgel: 7-4. Michael Stracke, als eerste ge plaatst bij het mannenenkel C2 35+ hoeft niet meer in actie te komen op het Deltatoernooi in Middelburg. Het spel van de Duitser was deze week van een teleurstellend niveau. Daar wist Rens de Klerk gisteren in de kwartfinale van te profiteren. Met goed en vast spel stuurde hij Stracke met twee keer 6-3 terug naar Duitsland. Louise van het Hof en Renée Smit-Hoevers verrasten in de kwartfinale van het vrouwen- dubbel Dl hun ervaren tegen standers Bregje Rozen en Esther Bethlehem door ze met 6-2 6-2 genadeloos het toernooi uit te kegelen. Remco de Bokx lijkt in topvorm te verkeren. Na donderdag al twee keer verpletterend te heb ben gewonnen in het mannen enkel D2, deed hij dat gisteren ook nog eens op Dl-niveau. In de achtste finales was Peter Oli vier het slachtoffer van een ont ketende De Bokx: 6-0 6-1. In een kwartfinale van hoog ni veau in het mannenenkel D1 35 versloeg outsider Aad van dei- Valk Hans le Due met 6-2 en 6-3 In het mannendubbel Dl 35+ hadden Arie Roos en Paul Schoote drie sets nodig om zich ten koste van Peter Bakx en Bert Rogge te plaatsen voor de halve finales: 6-4 3-6 6-2. de cursus, deden de gebroeders Veldman mee met zeilwedstrij den op clubniveau tussen De Arne en Wolphaartsdijk. Te vroeg Erwin was dertien toen hij voor het eerst mee deed aan een lan delijke zeilwedstrijd. Datzelfde jaar nam de jongste Veldman al deel aan het Nederlands kampi oenschap, maar dat kwam te vroeg. Hij eindigde als vijftig ste. Erwin zeilde twee jaar lang wedstrijden in de optimisten klasse. Beste jaarklassering daarin was een dertiende plaats op een lijst van tweehonderd deelnemers. Inmiddels had Stephan de opti mist vaarwel gezegd en was overgestapt naar de splashklas se. „Dat is de standaardklasse", legt hij uit. „Daar is het zeilen eigenlijk mee begonnen." Hij zeilde twee jaar in de B-klasse. Toen dwong hij promotie af naar de A-klasse. Ook daar deed hij twee jaar mee. Dat jaar zeilde Erwin ook al in de splash klasse A en eindigde kort achter zijn broer op een zevende plaats. Stephan stapte in 2000, het jaar na de nipte voorsprong op zijn broer in de splashklasse, over naar de flashklasse. Daar wordt gevaren in boten met een iets groter zeil en een iets grotere giek. De Middelburger presteer de daarin meer dan goed. Hij eindigde als tweede in het jaar klassement. Dit jaar gaat het nog beter. Hij staat eerste in het tussenklassement én hij won in Scharendijke het Nederlands kampioenschap Erwin zeilt nu nog steeds in de zelfde splashklasse. „Vorig jaar eindigde ik vierde, maar als ik geen Pfeiffer had gehad, had ik misschien wel derde of zelfs tweede kunnen eindigen." Mo menteel staat hij tweede in de jaarklassering. Dat NK was een van de generale repetities voor het WK eind juli in het Franse Carnac, in Bretag- ne. Een paar dagen voordat het WK begon, vertrok hij naar Frankrijk. Hij voer wat oefen wedstrijden en won er een. „Dat gaf vertrouwen! Goudvloot Op 22 juli begon het echte WK, Op de eerste dag waren de 190 deelnemers in vier groepen ver deeld. In die wedstrijden kwali ficeerde Ei-win zich voor de goudvloot. De volgende dagen ging het er om spannen. De eer ste race ging niet zo goed, de ze ventienjarige Middelburger eindigde op een teleurstellende negentiende plaats. De volgen de race herstelde hij zich door als vierde te eindigen. Op dat moment had concurrent en landgenoot Erik Jan Tuit al twee wedstrijden gewonnen. De derde dag ging het ook al niet zo lekker. Nadat hij de eerste ra ce als 28e eindigde, kreeg hij het helemaal benauwd. Opnieuw herstelde Erwin zich goed door de tweede race die dag als eerste te eindigen. „Gelukkig bleek de hele top wel een slechte wed strijd gevaren te hebben." De vierde WK-dag zeilde Erwin, in tegenstelling tot zijn concur renten, uitstekend door de eer ste race als tweede en de laatste race als eerste te finishen. Na die vier dagen was er nog maar één serieuze tegenstander over: Mark Overington uit Nieuw-Zeeland. Ze hadden evenveel punten, maar omdat Erwin meer wedstrijden ge wonnen had, voerde hij de rang lijst aan. Op de vijfde en laatste dag moest'de beslissing vallen. „In de eerste race kwam ik als eerste om de boei en eindigde als winnaar." De Nieuw-Zeelandse concurrent voer om een ver keerde boei, eindigde als 33e en was uitgeschakeld. In de Middelburgse huiskamer prijkt een beker die veel over eenkomsten vertoont met de cup die de winnaar van de Champions League krijgt. Bo vendien ontving Erwin een ge lukstelegram van koningin Beatrix en prins Claus. Stephan maakte het succes in Carnac voor de familie Veldman com pleet. Hij won in de flashklasse een beker, door als tweede te eindigen in een Eurocupwed strijd. Voor Erwin is dit het laatste sei zoen in de splashklasse. Hij maakt de overstap naar de klas van onze sportredactie ZIERIKZEE - In de halve finale van het mannenenkel Dl op het veteranentoernooi in Zierikzee bleek Harry van Megen te sterk voor Kees Verkaart. Van Megen was met 6-1 6-4 in twee sets te sterk. In de categorie Dl van het man nendubbel schaarden Struijk en Havelaar zich via een overtui gende 15-4-zege op Praet/De Jonge bij de laatste vier koppels. Bij de vrouwen waren Van Dam en Deurloo goed voor eenzelfde resultaat tegen Simmers/Ten Tuinder: 15-5-winst en naar de halve finales. Bij de C2-categorie van het mannendubbel was er een over winning voor Bleij i en Van Vliet. Ze waren met 10-7 te sterk voor Vleeshouwer en Schuiten en plaatsten zich daarna via een 18-2-winst op Dekker en Maas voor de finale. In het mannendubbel D2 be reikten twee koppels eveneens de halve finales. Het duo Smit- /Der Weduwen verloor de laat ste poulewedstrijd weliswaar met 10-7 van Tuitman/Rogge- band, maar bereikte door twee eerdere overwinningen toch de halve eindstrijd. Het koppel Oosting/Verton ging met 10-7 langs Stoutjesdijk/De Vlaam en is nu eveneens zeker van een plaats bij de laatste vier. van onze sportredactie HEINKENSZAND - Op de ba nen van tennisvereniging Tebo te Heinkenszand start vanaf vandaag voor de derde keer het open KNLTB Total-ebo toer nooi. De komende week worden op vier banen 230 duels in poule- vorm gespeeld. Daarna gaan de winnaars verder in een hoofd schema. Mede door de nieuwe Cl-categorie is het niveau flink de hoogte ingegaan. Ook het aantal partij en is flink gestegen Er wordt ook inde C2,D1 enD2 voor mannen en vrouwen 17+, enkel, dubbel en gemengd ge speeld. Nadat René Flohil in de eerste editie het enkelspel in de C2 ca tegorie won, komt hij nu terug en is hij de grote favoriet in de Cl categorie. Zowel in het man nendubbel als in het gemengd dubbel staat hij als eerste ge plaatst. Het mannendubbel is met 24 koppels sterk bezet. Johan van Ombergen en Jean Paul van Craenenbroek zullen trachten hun eerste plaats van vorig jaar te verdedigen. Atletiek Zurich. Golden League. Mannen, 100 m, finale: 1Montgomery 9,90,2. Chambers 10,09, 3. Zakari 10,15, 4. Douglas 10,19 (Ned. record). Schaken Amsterdam. Lost Boys-toernooi. Be langrijkste uitslagen 7e ronde: Van Wely (Ned)-Sjekatsjev(Rus) 1-0, Van den Doel (Ned) - Tregoebov (Rus) 1/2-1/2, Sutov- sky (Isr) - Nijboer (Ned) 1/2-1/2, Timman (Ned)- Avrukh (Isr) 1-0, Arakhamia (Geo) - Sokolov (Bos) 1/2-1/2, Goerevitsj (Bel) - Ernst (Ned) 1/2-1/2, Piket (Ned) - Jonk- man(Ned) 1-0. Stand aan kop: 1. VanWe- ly 6, 2. Timman, Van den Doel 5 1/2, 4. Tregoebov, Nijboer, Sjekatsjev, Sutov- sky. Piket, Gershon 5. Tennis 0-1, 28 Mutsaers 1-1, 52. Trustfull 1-2 (e.d.), 78. Slot 1-3, Scheidsrechter: Sterk. Toeschouwers: 4100. Gele kaart: Hey- mans (MVV), Boekweg (FC Zwolle), Eindhoven - Helmond Sport 1-1 (0-0). 49 Konings 0-1, 61. Altunel 1-1. Scheids rechter: Luijten. Toeschouwers: 1983. België, competitie: Moeskroen-Gent 0-1 Turkije, competitie: Bursa-Besiktas 2-2 Bogota. WK-kwalificatie, Zuid-Ameri kaanse zone. Colombia - Peru 0-1 (0-0). 47. Solano 0-1. Stand; 1, Argentinië 14 35, 2. Paraguay 14-26, 3. Ecuador 14-25, 4 Brazilië 14-24,5. Uruguay 14-21,6. Co lombia 14-19,7. Peru 14-15,8. Bolivia 14- 14,9. Chili 14-11,10. Venuzuela 14-7, Amstel Cup. Poule 4: Kranenburg-Sche- vening 0-1 Stand: ADODenHaag 2-6, Sparta 3-6, Scheveningen 2-3, Kranen burg 3-0. Poule 18: Urk-Achilles'941-2. Stand: Em- men 3-7, Achilles94 2-4, FC Zwolle 1-0, Urk 2-0. De broers Veldman met de Cup met de grote oren. foto Ruben Oreel se waar zijn broer in uitkomt. Daarin kan hij de familie-eer verdedigen door de beker van Stephan in de familie proberen te houden. Stephan zal dat niet meer lukken. Hij doet opnieuw een stapje hogerop en wil begin nen in de laserklasse, een niveau dat ook op de Olympische Spe len wordt gevaren. „Je moet de huid niet verkopen voor de beer geschoten is", weet hij. „Ik ga eerst kijken hoe ik op dat niveau meekom. Daarna zie ik wel wat er mogelijk is wat be treft de Spelen van 2004," Ook Erwin loopt over van ambitie. Maar ook hij heeft nog een lange weg te gaan. „Wil je een echte zeilkampioen worden dan moet je studie en werk opgeven en el ke dag zeilen. Je hebt sponsors nodig die je sport betalen en je van een inkomen voorzien. Maar vind er maar eens eentje. Dat is verrekte moeilijk! VLISSINGEN - In poule 8 van de districtsbeker eindigde het duel tussen de zaterdag-derde klassers Yerseke en Nieuwland in 4-3. Noad'67 ging in poule 24 zwaar onderuit tegen Seolto: 6-1. Yerseke-Nieuwland 4-3: De spectaculaire wedstrijd werd op conditie door de thuisclub ge wonnen. De bezoekers namen na zes minuten een 0-1-voor- sprong via Wilco Kwekkeboom. Menno Fortuin kon even later wel gelijkmaken, maar via op nieuw Kwekkeboom werd het halverwege de eerste helft 1-2. Tien minuten voor rust werd het door Michiel van Boven zelfs 1- 3. Adriaan van de Plassche te kende nog voor rust voor de aansluitingstreffer en na de thee bleek Yerseke gewoon de betere ploeg. Michel de Rooy maakte na een uur 3-3 en opnieuw Van de Plassche bezorgde Yerseke twintig minuten voor tijd de ze- ge:4-3. Seolto-Noad'67 6-1: De thuis club was veel sterker, maar ver zuimde al voor rust de wedstrijd te beslissen. Nu bleef de schade voor Noad beperkt tot een tref fer van De Raad. Direct na de rust tekende Van Tilborg voor 2- 0. Via De Raad (2x), Van Loon en Kociyit kwam de thuisploeg vervolgens toch nog aan zes treffers. Bij 4-0 kon Corné de Frel de Thoolse eer redden. Veteranentoernooi Zierikzee. HDC2: Bleiji/Van der Vliet-Vleeshouwer/Schul- ten 10-7. Halve finale: Bleiji/Van derVliet- Dekker/Maas 18-2. HDD1: Collignon/De Vette-Van der Linden/Sinke 13-6, Struijk- /Havelaar-Praet/de Jonge 15-4 DED2: Pessers-Van 't Leven 10-1. HEC: Roon- Monninkhof4-9, Haze-Mulders 6-7 DDC: Breen/Terwisscha-Markusse/Stols 8-10, HDD2: Smit/Der Weduwen- Tuitman/Roggeband 7-10, Hollen/Drub- bel-Overbeeke/Scheele 0-19. GDD2. Hal ve finale: Moerman/Van Gemeren-Stins- /Scheele 6-0 6-2. HED1. Halve finale: Kees Verkaart-Harry van Megen 1-6 4-6. DDD1: Van Dam/Deurloo-Simmers/Ten Tuinder 15-5. HDD2; Oosting/Verton- Stoutjesdijk/de Vlaam 10-7. GDD1Halve finale: Stoutjesdijk/Bos-Groeneveld/Ste- vense 12-5. Poule: Lems/Lems- Struijk/Struijk, 5-10 Washington. Mannen, 2 miljoen gulden, derde ronde: Agassi (VSt/1) - Vicente (Spa/15) 6-2 6-2, Rios (Chl) - Corretja (Spa/2) 7-6 6-3, Chang (VSt) - Canas (Arg/117-5 2-6 6-4, Santoro (Fra/4) - Del- gado (Par) 6-37-5, Rusedski (GBr/12) - La- pentti (Ecu/9) 7-6 6-3, Golmard (Fra/16) - Haas (Dui/3) 6-4 6-4. Kwartfinales: Safin (Rus/2) - Enqvist (Zwe/8) 7-5 6-4. Indianapolis. Mannen, 2 miljoen gulden, derde ronde: Kuerten (Bra/1) - Ljubicic (Kro) 7-6 6-4, Henman (GBr/6) - Zabaleta (Arg) 6-2 6-1 Kwartfinales: Ivanisevic (Kro/10) - El Aynaoui (Mar) 7-5 6-3. Goirle. NK. Vrouwen, halve finales: See- len (6) - Ketelaars 16-2 6-1Hoogland (3) - T rik (2) 6-3 6-1. Volleybal Den Bosch. Vrouwen, kwalificatie WK 2002: Turkije - Frankrijk 3-2 (23-25 17-25 28-26 25-20 19-17). Nederland - Azerbeidzjan 3-2 (24-26 25- 22 17-25 25-23 15-12). Mannen: Nederland - Israël 3-0 (25-21 25 2325-21), Portugal -Denemarken3-0(25- 17 25-23 28-26) Wielrennen Voetbal Eredivisie: FCTwente-RKC 1-0. Eerste divisie: Cambuur Leeuwarden Haarlem 1-1 (1-1). 19. Derksen 1-0,36.Ta- merus 1-1 Scheidsrechter: De Graaf. Toeschouwers: 5.000. Rode kaart: 65. Goudmijn (Cambuur). Gele kaart: Dur- musoglu. Van der Heide (Cambuur), Ta- merus, Stuut, Longuet, Mulders (Haar lem). VVV - Veendam 2-4(1-1), 1. Graef 1-0,40 Hendriksen 1-1, 49 Graef 2-1, 53. Ten Caat 2-2,65. Alberda 2-3,74. Alberda 2-4. Scheidsrechter: Van Beek. Toeschou wers; 1442. Gele kaart: Oosting, Schilder (Veendam). MW - FC Zwolle 1-3 (1-1). 26. Van Steeg Ronde van Frankrijk, vrouwen. Twaalfde etappe, Valreas - Superdevoluy 1 Ljungskog (Zwe) 131 km in 3.44.37, 2 Boebnenkova (Rus) 0.013. Slioussareva (Rus) 2.41, 4. Katsjalka (Oek) 2.47, 5. Lu- perini (Ita) 5.36, 26. Doedee 7.06, 28. Chantal Beltman 7.08, 48 Brunen 11.18, 54 Ghita Beltman 13.52. Klassement; 1. Somarriba (Spa) 35.05 33, 2. Luperini 3.33, 3. Arndt (Dui) 5.08, 4. Cappellotto (Ita) 5.28,5. Stahoerskaia (WRu) 6.04,18. Chantal Beltman 18.44, 28. Doedee 31.04, 32. Brunen 36.21, 39. Ghita Belt man 38.14. Ronde van 's-Heer Arendskerke Cyclo sportieven A. 1. Glenn van Gessel (Hein kenszand), 2. Jack Broeren (Sint Wille- brord), 3. Martin de Kok (Lewedorp), 4 Rudy de Klerk ('s Gravenpolder), 5. Jan van Koeveringen (Kruiningen), 6. John ny van de Klooster (Lewedorp), 7. Matti de Baat (Nieuw-Vossemeer), 8. Patrick Tolhoek (Yerseke), 9. Christ de Baat(Hoe- ven), 10. Nicky Deijkers(Sint Willebrord). Recreanten: 1Ruud Weller (Hendrik Ido Ambacht), 2. Stefan Verhaedt (Os- sendrecht), 3. NicoZweedijk(Waarde),4. André Traas (Ovezande), 5, Kees Meijer (Vlissingen) Veteranen: Jan Gelens (Sprundel), 2. Jan de Baat (Steenbergen 3. Theo Slijper (Linschoten), 4. Ko Schrier (Biezelinge), 5. Wim Hoondert (Heinkenszand). Philippine. Elite en neo-amateurs-1An- gelo van Melis (Oss), 2. Ruud Zijlmans (Roosendaal), 3. Frederik Willems (B), 4. Mario Willems (B), 5. Twan den Braber (Hoeven), 6. Rob Koole (Goes), 7. Mark Cocquyt (B), 8. Bart Bosmans (B), 9. Rob Meiland (Hoogerheide), 10. Davy Dub beldam (Sluiskil), 15. Edzard van Ewijk (Kapelle), 16. Dennis Mesu (Middelburg), 17. Rico Kruijt Cs-Gravenpolder). (Advertentie) Interieurslyling Walcheren Noord-Beveland. In 1818 werd de Soeiekerkepolder aangedijkt. Een patricisch herenhuis als boerderij: Steenhove. Een bijzondere schuur met de mendeuren op de kopse kanten in plaats van dwars. Juist daar hebben we de Arco-tafel neergezet Een tafel van patricische allure en met een bijzonderheid van constructie, die in de kopse kanten zichtbaar is Pure schoonheid in een stijl, die eeuwen overleeft! Kees den Hsrdsr Noordweg 125, Serooskerke, 0118-593030

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 69