ROBBENI PZC Correspondent VOORBEWERKER/ SPUITER Doen!!! Unit manager J f(JI c L VLISSIIGEH Uw advertentie in de krant? Bel op werkdagen tussen 08.00 uur en 17.00 uur 0118-484321 of fax 0118-484370. 4 W Adjunct-directeur (m/v, wtf 1,0) DETHON lilt Projectleider Transportbedrijf Fa. Kop en Zn. BV CHAUFFEUR INTERNATIONAAL Z7 Hays Personnel CONSTRUCTEUR zaterdag 11 augustus 2001 Een bedrijf is zo goed als de mensen die er werken. Dat geldt zeker voor een postorderbedrijf als Neckermann, waar mensen het belangrijkste kapitaal zijn. Neckermann BV is een bloeiende onderneming die deel uitmaakt van het Duitse concern Karstadt- Quelle. Deze organisatie telt ruim 121.000 medewerkers en behoort tot de grootste handelsonder nemingen in Europa. Neckermann biedt via de dikke catalogus en Internet een assortiment aan van zo'n 40.000 artikelen. Dit gaat van kleding en schoenen tot was machines en stereo-installaties. Voor de activiteiten in Nederland en België heeft Neckermann één organisatie met verschillende vestigingen in beide landen. In totaal werken daar ruim duizend medewerkers. Dagelijks komen bij onze "verkoopkantoren" inTerneuzen en het Belgische Temse duizenden bestellingen binnen. De divisie Customer Service in Terneuzen verwerkt deze bestellingen en onderhoudt contacten met onze klanten. De afdeling Correspondentie is onderdeel van deze divisie en heeft schriftelijk en telefonisch contact met de klant over uiteenlopende zaken. Hier is plaats voor een M/V voor 40 uur per week Jij handelt zelfstandig alle schriftelijke en telefonische vragen van onze klanten af. Om daarbij aan informatie te komen en de vragen sne! en correct te beantwoorden, onderhoud je contacten met diverse afdelingen van Neckermann en met gemeentelijke instellingen, notarissen, leveranciers, reparateurs en vervoerders. Wie zoeken we? Je hebt een commerciële of secretariële mbo-opleiding afgerond. De Nederlandse taai beheers je perfect. Je kunt prima in een team werken, beschikt over een flinke dosis enthousiasme en overtuigingskracht én kunt je goed inleven in verschillende situaties. Voor elk probleem vind jij een op lossing. Ervaring in het benaderen van klanten is een pré. Herken je jezelf in dit profiel? Dan ben jij wellicht de correspondent die wij zoeken. Naast een passend salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden biedt Neckermann een prettige werkomgeving met enthousiaste collega's. Bovendien heeft Zeeuws-Vlaanderen heel wat te bieden. Wat dacht je van kilometers lange stranden, filevrije wegen en de Belgische steden Antwerpen, Brugge en Gent om de hoek! Dat maakt Zeeuws-Vlaanderen een prettige regio om in te wonen en te werken. Voor meer informatie over de functie kun je contact opnemen met Edwin van Immerseel, groepsleider Correspondentie, telefoon 01 15 - 640 657. Heb je interesse? Stuur dan een sollicitatiebrief met CV binnen twee weken naar Neckermann Nederland BV, postbus 555, 4530 BA Terneuzen, t.a.v. Carin Blanckaert, personeelsadviseur. Een psychologische test maakt deel uit van de sollicitatieprocedure. neckermann nederland b.v. Handelspoort 1 4538 BN Terneuzen c,,, Etten-Leur Prot.Chr. Basisschool "Vincent van Gogh" De Stichting Protestants Christelijk Onderwijs Etten-Leur heeft vier PC-basisscholen onder haar hoede, bezocht door ruim 550 leerlingen. Voor één van die scholen, de Vincent van Goghschool, ca. 170 leerlingen, verdeeld over 7 groepen) zoekt het bestuur per 1 oktober 2001 een Om deze functie succesvol uit te voeren heeft u: Ervaring met en inzicht in onderwijskundige en beleidsmatige ontwikkelingen alsmede de capa citeit om dit, onder eindverantwoordelijkheid van de directeur, naar de praktijk te vertalen; De capaciteiten om te inspireren en te motiveren; Een protestants-christelijke levensovertuiging om vorm te geven aan de identiteit van de school; Een afgeronde opleiding tot adjunct-directeur of de bereidheid deze te volgen; De kwaliteiten om lesgevende en directietaken goed te combineren. Onze 'Vincent' is een creatieve school, waar wij in een open, goede sfeer met kinderen, ouders en team samenwerken. Dit schooljaar is het team gestart met het BAS-project. De directie wordt ge vormd door de directeur (meerschoolse directeur van de 'Vincent' en zusterschool "De Klankhof') en de adjunct-directeur. Wilt u nadere informatie, dan kunt u contact opnemen met mevr. J. Frankhuijzen, directeur, tel 076-5012905 (school) of 076-5012150 (privé). Uw sollicitatiebrief kunt u tot 25 augustus a.s. richten aan de secretaris van het bestuur, mevr. D Breedveld, Postbus 293, 4870 AG Etten-Leur Een assessment kan deel uitmaken van de sollicitatieprocedure. groen Dethon is de uitvoeringsorganisatie van de regelingen voor gesubsidieerde arbeid, waaronder de wet sociale werkvoorziening (wsw), voor de meeste gemeenten in Zeeuws Vlaanderen. Dethon begeleidt mensen naar werk. Het hoofdkantoor van Dethon is gevestigd te Terneuzen. De organisatie biedt werkgelegenheid aan ongeveer 800 mensen. De wsw-medewerkers daarvan zijn te werk gesteld op een medische indi catie. Dethon kent vijf bedrijfsunits, te weten de Dethon Reïntegratie Unit, Dethon Industrie Hulst, Terneuzen en Oostburg en Dethon Groen. Dethon Groen voert groenvoorzieningopdrachten uit bij particulieren, bedrijven en gemeenten in geheel Zeeuws Vlaanderen en omstreken. De unit is daartoe verdeeld in de regio's West, Midden en Oost. Daarnaast is er binnen Dethon Groen nog een afdeling civiel. Voor de unit Dethon Groen zijn wij op zoek naar een (m/v) in een maatschappelijk hoveniersbedrijf - MT-lid DE FUNCTIE Binnen de Unit Dethon Groen bent u verantwoordelijk voor de uitvoering van alle pro jecten. U plant, coördineert en organiseert de pro jecten voor de diverse regio's én de regio-over schrijdende projecten. U houdt het overzicht met betrekking tot de inzet van personeel en mate rieel en controleert de voortgang. U stuurt der halve op grote lijnen de uitvoerders aan, die elk circa 40 medewerkers onder hun hoede hebben. In de uitvoeringsfase vormt u het gezicht van Dethon Groen in de contacten met de opdracht gevers. Samen met het Hoofd Bedrijfsbureau en de Unit Manager vormt u het MT van de unit. UW PROFIEL U heeft een afgeronde groen- of civieltechnische opleiding op minimaal MBO niveau en beschikt door uw uitgebreide leiding gevende ervaring over een HBO werk- en denk niveau. Op basis van uw kennis en ervaring en uw sterke contactuele eigenschappen bent u in staat het team van vier uitvoerders op een coachende manier aan te sturen. U bent een no- nonsense type met een helikopterview, stress bestendig en staat stevig in uw schoenen. U bent maatschappelijk ingesteld en heeft een sterke affiniteit met de doelgroepen van Dethon. Leeftijd vanaf 30 jaar. DETHON BIEDT Dethon is een organisatie die op basis van een succesvolle bedrijfsmatige bena dering de strijd met commerciële concurrenten aankan. Dethon vervult daarnaast een belangrij ke rol in het sociaal-maatschappelijk leven van Zeeuws Vlaanderen. Deze functie biedt u een uit- www.mercuriurval.com gelezen mogelijkheid een bijdrage te leveren aan de verdere ontwikkeling van Dethon. Naast een uitstekend arbeidsvoorwaardenpakket biedt Dethon u een vakkundige begeleiding vanuit een solide organisatie. INTERESSE? Stuur dan uw brief met c.v. onder vermelding van ref.nr 290.11761-Pz naar: Mercuri Urval B.V. Claudius Prinsenlaan 126 4818 CP Breda E-mail: sol.bre@mercuriurval.nl Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met Henry Massop, consultant Mercuri Urval op tel. nr. 076-513 67 02. Zie ook: www.dethon.nl Tussenriemer 3, 4704 RT Roosendaal zoekt op korte termijn: i.b.v. rijbewijs BCE Tel. afspraak 0165 - 522060 AUTOSCHADEBEDRIJF Zoek je een nieuwe uitdaging? Ons team zoekt een ervaren Wij nodigen je graag uit voor een gesprek. Solliciteer schriftelijk of maak een afspraak met Suzie Borghouts (telefoon 0164-233477). Adres: Van Wamelweg 8, 4612 PW Bergen op Zoom. MT-lid met productie-ervaring Onze relatie, Bleijko Betonindustrie B.V. te Walsoorden (Zeeuws-Vlaanderen), is uitge groeid tot een belangrijke producent van een breed pakket betonproducten voor de weg en waterbouw. Met ruim 150 medewerkers op vestigingen in Nederland, België en Frankrijk behoort Bleijko, dat onderdeel is van een Nederlandse, internationaal opere rende groep van productie- en handelsbedrij ven in de bouw(materialen)sector, tot de toonaangevende betonbedrijven in de Benelux. Sinds enige tijd vindt er een veran deringsproces plaats, dat een verdere opti malisatie van de bedrijfsprocessen tot doel heeft. Dit proces creëert nieuwe kansen voor medewerkers. In de vestiging Walsoorden wordt Bleijko's brede assortiment geprodu ceerd in vier units, die ieder hun eigen verantwoordelijkheid dragen volgens het 'management by objectives'-principe. Hays Bffiaaag.nl De functie In deze functie draagt u zorg voor een efficiënte inzet van mensen en middelen om de unit optimaal te laten renderen. Daarbij vertaalt u de bedrijfsdoelstellingen naar heldere taak- en doel stellingen voor uw medewerkers. Belangrijke aan dachtsgebieden daarbij zijn kwaliteitszorg, inkoop, (interne) logistiek, (productie)techniek, verkoop binnendienst en onderhoud. U draagt zorg voor de coaching en ontwikkeling van uw medewerkers, waarbij u altijd aandacht heeft voor signalen vanaf de werkvloer. Tevens heeft u een belangrijke rol bij uitvoering van het opge stelde commerciële beleid. U stelt productieplan- ningen en jaarplannen op en weet kwaliteit èn kwantiteit van uw producten te optimaliseren. Tenslotte is het essentieel dat u alert bent op de mogelijkheden tot verbetering van bedrijfs processen en weet u die verbeteringen ook te implementeren. Als MT-lid rapporteert u aan de directie. De kandidaat U bent een open, krachtige persoonlijkheid met een hbo-opleiding, bij voorkeur bedrijfskundig van aard, of u heeft een mbo-achtergrond met veel relevante ervaring. Daarnaast heeft u leiding gevende ervaring binnen een productieomgeving en een aantoonbare affiniteit met techniek. Uw functioneren wordt gekenmerkt door nuchter heid, enthousiasme en een resultaatgerichte instelling. Door uw heldere manier van communi ceren en motiveren vormt u een gewaardeerd aanspreekpunt voor klanten en collega's, De diversiteit in functies van uw medewerkers vraagt om een 'people manager' met een brede kijk op bedrijfsvoering. U bent bekend met MS-Office pakketten en beheerst de Engelse en Duitse taal. Bleijko Betonindustrie B.V. biedt u: een uitdagende, verantwoordelijke functie; een informele werkomgeving; aantrekkelijke primaire en secundaire arbeids voorwaarden. Sollicitatieprocedure Stuurt u een korte brief met uitgebreid curri culum vitae naar Hays Personnel, Postbus 4271, 5004 JG Tilburg. Bezoekadres: Charles Stulemeijerweg 19. E-mail: tilburg@hays-hps.nl Voor nadere infor matie kunt u telefonisch contact opnemen: (013) 468 66 69. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de procedure. [ANKRIJK IERLAND SPANJE PORTUGAL TSJECHIË NIEUW-ZEELAND AUSTRALIË ZUID-AF S T A A I L B O U I W Is een middelgrote staalbouwonderneming die met gebruik van zeer moderne productiemiddelen staalconstructies van de meest uiteenlopende aard ont werpt, produceert en monteert. De 80 jaar ervaring heeft ons tot specialist ge maakt in het realiseren van projecten in utiliteitsbouw, fabrieksgebouwen, wa terbouwkundige werken en kranenbouw, waarbij kwaliteit en service 'een ver eiste zijn. Wij zijn voorzien van het kwaliteitscertificaat volgens NEN-ISO 9001 en het V.C.A." veiligheidscertificaat. Vanwege de groeiende stroom projecten zijn wij op zoek naar een U bent gewend constructies uit te werken in zowel offerte, ontwerp als ook in de uitvoeringsfase. U kunt zowel zelfstandig als in teamverband werken. - Opleidingsniveau H.T.S. w.t.b./H.T.I./S.G.B. H.B.O.+. - Commerciële capaciteiten. - Enige jaren ervaring in een soortgelijke functie is gewenst. Wij bieden: - Een leuke baan binnen een informele, dynamische en vernieuwende organisatie. - Afwisseling en verantwoordelijkheid. - Mogelijkheid tot volgen van opleidingen. De voor bovengenoemde functie geschikte kandidaat bieden wij een goed sa laris en een prettige werkomgeving met uitstekende primaire en secundaire ar beidsvoorwaarden. Bent u geïnteresseerd dan dient u uw schriftelijke sollicitatie vergezeld van c.v. binnen 14 dagen te richten aan DE KOK STAALBOUW b.v. Postbus 82, 4724 ZH Wouw. Tel. 0165 - 303756 t.a.v. dhr. E. L. de Kok. COMMISSIE BEZWAAR- EN BEROEPSCHRIFTEN VLISSINGEN Het gemeentebestuur van Vlissingen zoekt: EEN PLAATSVERVANGEND LID (m/v) voor de kamer uit de commissie, die adviseert over bezwaar- en beroepschrif ten die betrekking hebben op sociale aangelegenheden. Algemeen De Commissie bezwaar- en beroepschriften bestaat uit twee kamers, te weten een voor algemene zaken (Kamer I) en een voor sociale aangelegenheden (Kamer II). De kamer voor sociale aangelegenheden heeft tot taak advies uit te brengen aan het gemeentebestuur over de afdoening van bezwaarschriften die worden ingediend tegen besluiten op grond van o.m. de Algemene bijstandswet (Abw), de Vangnetregeling Huursubsidie en de Wet inburgering nieuwkomers. De kamer bestaat uit drie personen, te weten een voorzitter en twee leden, en vergadert iedere derde donderdagmiddag van de maand. Benoeming vindt plaats door de gemeenteraad voor een termijn van vier jaren (gelijk aan de zit tingsperiode van de gemeenteraad). De commissie wordt bijgestaan door een ambtelijk secretaris. Vereisten - een relevante (juridische) opleiding op ten minste HBO-niveau; - aantoonbare deskundigheid en ervaring op het werkgebied van de kamer; - een brede belangstelling voor mens en maatschappij. De commissie is een onafhankelijk adviesorgaan. Om die reden mogen de voorzitter en de (plv.) leden geen deel uit maken van of werkzaam zijn onder verantwoordelijkheid van het gemeentebestuur. Vergoeding Voor het bijwonen van de vergaderingen wordt een vergoeding uitgekeerd. Eventuele reiskosten worden vergoed. Nadere informatie U kunt nadere informatie verkrijgen bij de secretaris van de commissie, de heer F.H. Kuijper, tel. 0118 - 487 438. Indien u belangstelling hebt om zitting te nemen in de kamer voor sociale aangelegenheden wordt u uitgenodigd dit bin nen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie schriftelijk te melden bij het college van burgemeester en wethouders van Vlissingen t.a.v. de heer F,H. Kuijper, directie Bedrijfsvoering, afdeling Bestuursondersteuning, Postbus 3000, 4380 GV Vlissingen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 6