Huizebosch biedt helpende hand Kür blijkt schot in de roos PZC Opvallende nederlaag Philippine Beloften Club Brugge luisteren jubileum van voetbalclub Groede op Tessy Kint driemaal reekshoofd in Hulst Bauwens heeft zes matchpoints nodig Terneuzen gaat voor de winst tegen RBC ,21 Fransman Michaud winnaar van Omloop van de Westkaap Maenhout in halve finale uitslagen agenda zaterdag 11 augustus 2001 door Ron de Waal WESTKAPELLE - Hij was waarschijnlijk veruit de sterk ste A-rijder tijdens de tweede Omloop van de Westkaap in Westkapelle. Toch greep de Franse skeeleraar Philip Bou- lard gisteravond naast de felbe geerde overwinning. Boulard moest zich neerleggen bij de su prematie van de Nefit-formatie van Erik Huizebosch, waarvan de klassementsleider Cedric Michaud de zege voor zich op eiste. De straffe zeewind had vrij spel op het parcours aan de Westka- pelse zeedijk. Desondanks was het publiek massaal afgekomen op het topevenement op skee- lergebied. Van de kleine negentig rijders die zich hadden ingeschreven voor de wedstrijd, stond er uit eindelijk maar de helft aan het vertrek. Van de top van het na tionale skeelerpeloton liet ech ter niemand verstel gaan. De Belgische kampioen Frank Fiers, de Nederlandse kampi oen Arjan Smit en ook de Franse klassementsleider Cedric Mi chaud van de Nefit-formatie waren present. Al snel vormde zich een langge rekt lint aan de zeedijk, waarbij vooral de ploegmakkers van Er ik Huizebosch het tempo be paalden. Het was echter de Fransman Philip Boulard het VENLO - Goesenaar Alexander Nonnekes en Heieen Maenhout uit Terneuzen hebben zich in Venlo geplaatst voor de halve fi nales van het NK jeugdtennis. In de leeftijdscategorie tot en met twaalf jaar kwam Heieen Maenhout gisteren twee keer in actie. De Terneuzense bleek in beide partijen veel te sterk. In de achtste finale tegen Renée Rein- hard uit Alkmaar zegevierde Maenhout met 6-2 6-1 enSharo- na Baarends werd in de kwartfi nale met twee maal 6-2 aan de kant gezet. hazenpad koos. Van de Ne- fit-équipe kon alleen Boulards landgenoot Cedric Michaud de tempoversnelling beantwoor den. Na een klein halfuur koers leek het noodlot voor Michaud toe te slaan. Een steentje in zijn schoen zorgde ervoor dat de Fransman zelfs door de achter volgende groep van tien man werd achtergelaten. Met hulp van ploegmaat Huize bosch werd Michaud echter in een mum van tijd weer terugge bracht in de achtervolgende groep. De ronden die volgden hadden meer weg van een ver edelde ploegenachtervolging van Nefit dan van een individu ele wedstrijd. Gevolg was wel dat Philip Boulard snel werd in gelopen. Demarrage Opnieuw koos Cedric Michaud de aanval, gevolgd door Arjan Smit (ook Nefit) en opnieuw Philip Boulard. Het drietal bouwde een voorsprong op van een halve minuut, ook al omdat de achtervolgende groep met Erik Huizebosch in de gelederen geen aanstalte meer maakte om het tempo op te schroeven. Het wachten was op de beslissende demarrage van één van de twee Nefit-rijders. In de laatste ronde sloeg klasse mentsrijder Michaud een klein gaatje, en meteen hield ploeg maat Smit de benen stil. Philip Boulard was moegestreden waardoor Cedric Michaud een mooie overwinning op zijn pal mares kon bijschrijven en me teen zijn leidende positie in het klassement om de Univé Trophy verstevigde. Achter Michaud liet Arjan Smit zeer sportief de tweede plaats aan Boulard. ,,Ik had last van een steentje in mijn schoen. Gelukkig was Erik zo sterk om mij in hoog tempo weer terug te brengen. Ik moet zeggen dat onze ploeg vanavond ijzer- sterk opereerde", zei een geluk kige Michaud na afloop. Kans om Huizebosch voor de bewe zen diensten te bedanken Mi chaud niet. De schnabbelaar bij uitstek was in geen velden of wegen meer te bekennen. „Ik moet nog zingen in Limburg", had hij geroepen toen hij be zweet in de auto stapte. van onze sportredactie GROEDE - Voor de tweede keer in een kort tijdsbestek spelen de beloften van Club Brugge op Zeeuws-Vlaamse bodem. Voet balvereniging Groede viert dit jaar het 75-jarige bestaan en te kent-dinsdag voor de organisa tie van een wedstrijd tussen hoofdklasser Hoek en de Brugse jeugd. De ontmoeting begint om 19.00 uur. De Brugse beloften versloegen zondag-hoofdklasser Terneu zen met 5-2 en wonnen kort daarvoor met 1-0 van het Belgi sche Maldegem, dat in de derde klasse nationaal onder leiding van trainer Johan Ballegeer uit komt. Bij Club Brugge behoren twee jeugdspelers uit Terneuzen tot de selectie. Wout Kolijn speelt veelal in de defensie. Remco van Leeuwen speelt meer vooruitgeschoven De supportersvereniging van Groede stelt voor de winnaar van het duel een heuse beker be schikbaar. Voorzitter Lou Ti-aas: „Als het bevalt, dan wil len we er in de voorbereiding door Raymond de Frel HULST - Op de site van trans portbandenbedrijf Luctor Bel ting Europe lachen ze de inter netter allemaal vriendelijk toe. Het merendeel van de 113 jeug dige deelnemers van het Luctor Beltingtoernooi staat op een spontaan kiekje op de site van het als sponsor opererende be drijf uit Hulst. Vanaf vandaag laten deze tennissers samen met de namen zonder gezicht' hun kunsten zien op het jeugdtoer- nooi in de Reynaert-stad. De 113 kinderen zijn samen goed voor zon 235 inschrijvin gen op 22 onderdelen. De jong ste categorie bestaat uit jongens en meisjes tot negen jaar, de oudste tennissers komen uit in een schema tot zeventien jaar. Net als vorig jaar zet een acht tien koppen tellende delegatie van een tennisschool uit Doe- tinchem hun tenten weer op achter het tennispark van de or ganiserende vereniging Hulster Ambacht. Tessy Kint is in haar woonplaats drie keer als eerste geplaatst en daarmee favoriet voor de eind zege in zowel het enkelspel tot vijftien als zeventien jaar. Sa men met Job Inghels is zij reeks hoofd in het gemengd dubbel spel tot zeventien jaar. Plaatingslijst. JE09: 1. Marlon de Maagt JE11: 1. Diederik de Rave. JE13: 1. Ruben Joos. JE15: 1. Joep Smits JE17:1 Job Inghels. ME09:1 Stephanie de Schepper ME11: 1. Rianneke de Rilier. MEI 3: 1. Renee Pieters. MEI5: 1. Tessy Kint. ME17: 1. Tessy Kint. JD11: 1. Jan van Bellen/Sebastien Everaert. JD13: 1 Hans van Broek- hoven/Dominic de Maagt. JD15: 1. Adri Dam/Roel Kobussen JD17: 1. Job Inghels/Bas Mulder MD 11: 2. Leonie Agten/Renske Fraanje. MD13: 1. Renee Pieters/Sophie de Schepper MD15: 2. Marinde van Milligen/Anneloes van Uhm. MD17: 2. Marline Daelman/Leontine Din- genouts. GD11: 1 Leonie Agten/Diederik de Rave. GD13: 2. Sigrid van Milligen/Nick Jansen. GD15: 2. Leontine Dingenouts- Bernd van Broekhoven. GDI7: 2, Tessy Kint/Job Inghels. De Fransman Philip Boulard (links) was gisteravond wellicht de sterkste skeeleraar in de Omloop van de Westkaap. Hij werd echter door de Nefit-ploeg van Erik Huizebosch (rechts) in de tang genomen. foto Lex de Meester door Eddy van der Hooft TERNEUZEN - Philippine leed gisteravond een opvallende ne derlaag tegen de reserves van HVV'24. In eigen huis verloor de zondag-vierdeklasser het oe fenduel met 0-5. Vogelwaarde versloeg SDO met 0-3, Schoon- dijke-Sluis eindigde in 2-3 en Breskens 2 verloor met 5-1 van Cadzand. Philippine-HVV'24 2 0-5: Phi lippine begon tegen het tweede elftal van HW'24 in een fanta sie-opstelling, maar kreeg daar voor prompt de rekening gepre senteerd. De bezoekers namen voor rust een 0-2-voorsprong door twee treffers van Dave Kerstens en bouwden die ver volgens na de hervatting uit naar 0-5. Christof de Clippelaar en Koen de Blieck (twee keer) scoorden. SDO'63-Vogelwaarde 0-3: In het kader van het Groot Honte- nisse-toernooi trof Vogelwaar de in Lamswaarde SDO'63. De thuisclub verloor omdat het minder doeltreffend was. Arno Wauters opende halverwege de eerste helft de score. Na de rust schoot hij nog eens raak, voordat Bjom Vermeers- sen de eindstand op 0-3 bepaal de. Schoondijke-Sluis 2-3: Schoondijke was voor de rust de beter voetballende ploeg, maar zakte in de tweede helft ver weg. Twee verdedigingsfouten wer den de thuisclub fataal. Patrick Caniere opende de score voor Sluis, waarna Rob van Waes de ruststand op 1-1 bepaalde. Claude Cornells bracht Schoon dijke daarna nog wel op 2-1, maar Peter Slits en Patrick Ca niere bogen die tussenstand om in 2-3. Cadzand-Breskens 2 5-1: Voor rust liep de zaterdag-vierde klasser uit naar een 4-0-voor- sprong. Voor Cadzand scoorde Michel Cillekens driemaal en Guido Raynaart en Eelco Basting trof fen elk eenmaal doel. Voor de treffer van Breskens 2 zorgde Cadzand-doelman Thijs van den Heuvel, die de bal in eigen doel werkte. misschien wel een jaarlijks te rugkerende activiteit van ma ken." Voor de jubilerende dorpsclub is de wedstrijd het hoogtepunt van de jubileumviering. Eerder dit jaar was er al een oud-leden- dag en kwam de KNVB-voet- baltruck naar Groede. De ko mende weken wordt nog een nederlaagtoernooi afgerond. Daaraan doen naast de organi serende club de standaardteams van Breskens, Oostburg, Aar denburg, Schoondijke, Hoofd plaat, Cadzand en Sluis mee. Traas: „Zo houden we het hele jaar door activiteiten. We krij gen veel medewerking van de mensen in het dorp. We zijn ge woon een gezellig clubje." Volgens Hoek-trainer Angelo Nijskens past het duel goed in de voorbereiding op de competitie. „We spelen voor de Amstel Cup eerst tegen Kloetinge, dan dins dag tegen Club Brugge en vol gende week zaterdag tegen Drachtster Boys. We hebben al een tijdje een bepaald elftal in ons gedachten. Daar proberen we steeds meer naar toe te wer ken. Anouk Kort overschrijdt een hindernis met haar pony Flashlight. foto Lex de Meester door Lucien Roelandt VLISSINGEN - Het Palmcon- cours van de ruiterclub De Scheldestad kon na de eerste dag al niet meer stuk. Het mooie weer stimuleerde de deelnemers tot goede prestaties en lokte een massa volk naar Park Westduin in Vlissingen. Vooral de Kür op muziek bleek op deze eerste wedstrijddag een schot in de roos. De Kür, die enkele jaren geleden als olympisch onderdeel aan de dressuur werd toegevoegd en zich sindsdien in een enorme populairiteit mag verheugen, blijkt ook steeds meer in trek bij de Zeeuwse basisruiter. Irma van Niedek toonde zich met Norbertijn uiteindelijk de beste. Voor de choreografie en de verdeling over de rijbaan scoorde de amazone uit Hei jnin- gen een acht. Een tiende puntje meer dan de als tweede eindi gende Brabantse Eline Jagten- berg met Glenn. Voor de Zeeuwse ponyruiters gold het Palmconcours als de generale repetitie voor de Zeeuwse titelstrijd, die over een week in Nieuwvliet plaatsvindt. Anouk Kort toonde klaar te zijn voor dat titelgevecht. De ama zone uit Lewedorp toonde zich in de klasse M met de schimmel Flashlight zowel in het klassiek als jachtparcours de beste. Cindv Perdaen Ook Cindv Perdaen was op Park Duinzicht succesvol. De amazo ne uit Sas van Gent won met Lord het klassiek parcours klas se Zwaar en schreef met Herto gin, waarmee ze in de klassieke omloop de tweede stek opeiste, het jachtspringen op haar naam. In de klasse Z2 dressuur stelde Stephanie de Frel haar kandidatuur voor de Zeeuwse titel. De kersverse international uit Koewacht reed Kelvin HH met de goede score van 64.68 pro cent naar het oranje lint. De Frel bleef daarmee Anneke de Ruiter uit Renesse met Ikaros twee pro cent voor. In de klasse Z1 trok Kim Meyer met Heidehof's Gentleman de progressieve lijn door. De ama zone uit Rilland reed Heidehof's Gentleman met 186 punten naar de hoogste eer. door Raymond de Frel SINT JANSTEEN - Hij had er zes matchpoints voor nodig, maar het lukte hein toch. Bl- tennisser Alexander Bauwens wipte gisteren de als eerste ge plaatste Ronald van Remortel uit het Smashtoernooi in Sint Jansteen. De uit Clinge afkom stige Bauwens plaatste zich hiermee als eerste voor de finale van het enkelspel. De wedstrijd tussen de twee clubgenoten (tc Smash) kon alle kanten op. Pas na drie uur stap ten de tennissers van de baan. Bauwens, die eerder deze week Onno van Quekelberghe met 6-2 7-5 aan de kant zette, trok de eerste set met 7-5 naar zich toe. Van Remortel beet echter fier van zich af, wat resulteerde in een 6-2-setwinst Alexander Bauwens bleek over de langste adem te beschikken; 6-4 in de derde set. Honny van Dorsselaer uit Sint Jansteen had twee sets nodig om Marcel Groffen op de knieën te krijgen: 6-2 6-4. Van Dorsselaer treft in de halve finale van het Dl-enkelspel het Belgische reekshoofd Alex Pincket, die weinig heel liet van opponent Hollestelle: 6-2 6-1. Op het Mauritshoftoernooi in IJzendijke bereikte Youri Loon- stijn de halve finale in het Cl- enkelspel. Hij deed dit ten koste van plaatsgenoot Kevin de Jon ge: 6-2 7-5. Alleen Dwight van Hulle uit Aardenburg kan nog voorko men dat Loonstijn de finale be reikt. De Jonge en Loonstijn komen elkaar overigens dit weekeinde opnieuw tegen in de halve finale van het mannen C- dubbelspelSamen met dubbel- partner Joel van Overloop kwa lificeerde Loonstijn zich ten koste van Ronnie de Waal en Mario Nelisse voor de halve eindstrijd. De Waal en Nelisse wonnen de eerste set weliswaar met 7-5, maar werden daarna met 6-0 6-1 van de baan gemept Kevin de Jonge moest samen met Steve van Hulle tot het ui terste gaan voor een stek in de halve finale. Het duo won na twee tiebreaks van het koppel Van Tricht/De Kraker. In het mannen D2-enkelspel stonden Luc Hamers en Sjaak Tellier meer dan drieënhalf uur op de baan. Hamers trok uitein delijk aan het langste eind: 7-6 4-6 6-3. door Björn Goorden VLISSINGEN - De ware voet balliefhebber komt vandaag aan zijn trekken in Zeeuws- Vlaanderen. De voetbalzater dag bestaat ditmaal immers uit t wee uiterst aantrekkelij ke A m - stel-Cupduels. Om 14.30 uur vangt de derby Hoek-Kloetinge aan. Vierenhalf uur later - dat is dus zelfs met de fiets makkelijk te doen - begint de ontmoeting tussen Terneuzen en eerstedivi- sionist RBC Roosendaal. Terneuzen-trainer Paul Telussa maakt echter geen gebruik van de uitgelezen mogelijkheid om de twee Zeeuws-Vlaamse hoofdklassers op één dag aan het werk te zien. Hij heeft het te druk met Terneuzen, dat tegen RBC Roosendaal gewoon voor de winst gaat. „Dat is in elk ge val het uitgangspunt." De Mo lukse oefenmeester is geenszins van plan zijn ploeg vol op de verdediging te laten spelen. „Dat past absoluut niet in mijn visie. En die pas ik niet aan om dat we nu ineens zo vroeg in de voorbereiding al een zware offi ciële wedstrijd moeten spelen. Ronald van Sliedregt, Geert Bosschaart, Dominique Verlin de en Renato Dijkstra, die net is teruggekomen van een blessure, zullen waarschijnlijk voor het eerst hun opwachting maken. De geblesseerden Jacky Lam bert, Michel de Vries, Roel Al bert! en Leo Kayser (knie) ont breken. Hoek Kloetinge-trainer Diederik Hiensch beschouwt de derby met Hoek als een duel op zich. „Het is leuk voor de regio en het Zeeuwse voetbal. Omdat Björn Langeveld nog twee wedstrijden is geschorst, speelt nieuwkomer Jeffrey Frij- ters samen met de geroutineerde JohnBentschap Knook centraal op het middenveld. Pieter de Munnik zal op de rechtsbackpo sitie zijn officiële debuut ma ken. Jeffrey van de Velde tobt nog steeds met een achillespeesbles sure en moet de derby tegen Hoek aan zich voorbij laten gaan. De verdediger laat maan dag een scan van de gekwetste enkel maken. Ook Erik de Groe ne is er niet bij bij Kloetinge. De spiis komt pas dinsdag terug van vakantie. Voor Hoek-trainer Angelo Nijs kens is het schrapen geblazen. Helemaal omdat hij Djamel Buyse en Dave Gijsel discipli nair heeft geschorst - over de re den laat hij zich niet uit. „Ik heb slechts de beschikking over tien veldspelers en twee keepers." Rieno van Oost is te diep gegaan in het bekerduel met RBC van dinsdag. Hij heeft zich overbe last en een spiertje in de ham string verrekt. Hans de Waele trouwt vandaag. Wesley de Smet is een twijfelgeval omdat zijn vrouw is opgenomen in het ziekenhuis en op het punt staat te bevallen. Jan Verdegem en Thomas Ragut herstellen goed,' maar de wedstrijd tegen Kloe tinge komt voor hen nog te vroeg. Toch wanhoopt de Zeeuws- Vlaamse oefenmeester niet. „Ik denk dat we nog een acceptabel elftal op de been kunnen bren gen. We hebben overigens drie j ongens van het tweede bij de se lectie gehaald. Het zal tegen Kloetinge een goeie oefenpot worden, we zullen onze huid duur verkopen." Atletiek Edmonton. WK Mannen, 200 m, finale: 1. Kederis (Gri) 20,04, 2. Williams (Jam) 20,20, 3. Collins (StK), Crawford (VSt) 20,20, 5. Malcolm (GBr) 20,22, 6. Buck- land (Mau) 20,24. 7. Little (VSt) 20,25, 8 Devonish (GBr) 20.38. 110 m horden, fi nale: 1. Johnson (VSt) 13,04, 2. Garcia (Cub) 13,07.3. Dorival (Hai) 13,25,4. Yoel Hernandez (Cub) 13,30,5, Kronberg (Zwe 13,51, 6. Petsjonkin (Rus) 13,52,7. Wal lace (VSt) 13,76, 8. Bownes (ZAf) 13,84. Polsstokhoog, finale: 1 Markov (Aus) 6,05 m, 2. Averbukh (Isr) 5,85,3. Hysong (VSt) 5,85, 4. Stolle (Dui) 5,85, 5. Mesnil (Fra) 5,85, 6. Tamminga (Ned) en Spei- gelburg (Dui) 5,75,8. Kolasa (Pol) 5,75,9. Mack (VSt) 5,75, 10. Christiakov (Aus) 5,75, 11. Ecker (Dui) 5,65, 12. Eriksson (Zwe) 5,50, 13. Blom (Ned) geen resul taat. Blom miste aanvangshoogte van 5,50. Vrouwen, 20 km snelwandelen: 1Ivano- va (Rus) 1.27.48, 2. Tsiboelskaja (WRu) 1 28,49,3. Perrone (Ita) 1.28,56,4. Alfridi (Ita) 1.29.48, 5 Vasco (Spa) 1.30.19, 6. Cimpean (Roe) 1.30.39, 7. Seeger (Dui) 1.30,418. Sidoti (Ita) 1.31,40,9. Sanchez (Mex) 1 32.27,10. Palacios (Mex) 1.33.52. Noot: de Noorse Platzer eindigde aan vankelijk als vierde maar werd later ge diskwalificeerd. 200 m, halve finale (eerste twee en twee tijdsnelsten naar fi nale): eerste serie: 1Jones (VSt) 22,40,2 Campbell (Jam) 22,68; tweede serie: Ma- ni (Kam) 22,59, 2. Jenkins (Vst) 22,63, 3. Mothersill (Cay) 22,63, 4. Bikar (Slv) 22,76; derde serie: 1. Ferguson (Bah) 22,39,2. White (VSt) 22,54. Paardensport Verden. EK, landenwedstrijd: 1. Duits land (Capelmann/Farbenfroh, Kem- mer/Albano, Salzgeber/Rusty, Werth/Anthony) 5612, 2. Nederland (Bontje/Silvano, Teeuwissen/Goliath, Rothenberger-Gordijn/Weyden, Van Grunsven/ldool) 5431, 3. Denemarken 5359, 4. Spanje 5173,5. Zweden 5105. Vlissingen. Palmconcours LR en PC Scheldestad Springen paarden. Klasse B klassiek (n.b.): 1. Corne Buikmans, Le Mexico (St Willebrord) 0/56; 2. Heieen Veerman, Nickles (Huybergen) 0/51, 3. Bert Verseput, Ons Fleur (Burgh-Haam- stede) 0/43. Klasse B progressief (n.b.): 1. Heieen Veerman, Nickles, 18/27.02; 2. Marnick Broosens, Odette JB (Roosen daal) 18/30.34; 3. Ingrid Jakobsen, Pers- son (Weelr.) 18/33.45. Pony's klassiek. Klasse Z/ZZ: 1. Cindy Perdaen, Lord (Eenhoornr.) 0/72.14. Klasse M: 1 Anouk Kort, Flashlight (Weelr0/70 44 Klasse L (n.b 1. Ceylan Avinal, Mirna (Wouw) 0/28.29. Klasse B cat. DE (n.b.): 1. Marlies Bek, Sunday (Weelr.) 0/50 Klasse B cat. ABC (n.b); 1. Dennis Bek, Shadow (Weelr.) 0/49. Po ny's jacht klasse Z/ZZ: 1Cindy Perdaen, Hertogin, 63.05 Klasse M: 1. Anouk Kort, Flashlight, 64.14. Klasse L 1. Monique van Sabben, Avanti (Weelr.) 62 55 Pro gressief klasse B cat. DE (n.b.): 1. Maxi me Lefeber, Bonanza (Scheldestad) 18/28.70. Klasse B cat. ABC: 1. Dennis Bek, Shadow, 18/22.25. Kür op Muziek: 1. Irma van Niedek, Nor bertijn (Heijningen) 13.5,2. Eline Jagten- berg, Glenn (Wouwse Plantage) 13.4; 3. Kevin de Bruin, Jade (Striener.) 13.35. Dressuur paarden. Klasse B (groep 1): 1. Albertine Joosse, Ophiet (Oranjezon) 170; 2. Heieen Veerman. Nickles (Huy bergen) 165; 3. Ramona Buteyn, Mr Jop- lin B (Scheldestad) 164 Klasse B (groep 2). 1 Inger van Boven, Melida K (Weelr.) 173; Corne Buikmans, Kayleigh (St Willebrord) 165, 3. Stefanie van der Linde, Fortuna (Zwaanhoek) 163. Pony's klasse Z2: 1. Stephanie de Frel, Kelvin HH (Kleppertejs) 201Klasse Z11 Kim Meyer, Heidehof's Gentleman (Z- Bev.) 186 Klasse M2 1. Sabine Tarrant, Little Girl (Zwinr.) 166. Klasse M1 1 Maaike Wagenaar, King of Diamonds (Weelr.) 168. Klasse L2: 1. Ariane Franc- ke, Jupiter (Gouwe Reyers) 157 Klasse L1 cat. DE: 1. Anne van de Hooven, Ro deo (Scheldestad) 162 Klasse L1 cat AB: 1. Marit de Visser, Cobus (Gouwe Reyers) 163. Klasse B cat. DE: 1. Tamara Seleski, Boris (Scheldestad) 171 Klasse B cat. C: 1 Carola Beekman, Time tfVIII Tell (Z-Bev.) 158. Klasse Beat. AB: 1. Tar- quin van Loon, Trixie (Zwaanhoek) 160. Winden, Bleiswijk, 7. Els Pinnoy, Belgie, 8. Vincent de Vrieze, Burgh Haamstede, 9. Jan Visser, Kloetinge, 10. Marc de Vrie ze, Burgh Haamstede. A-rijders: 1. Cedric Michaud, Frankrijk, 2 Philip Boulard, Frankrijk, 3. Arjan Smit, Nijeveen, 4. Jan-Ronald Wigarda, Corn- jum, 5. Erik Huizebosch, Loozen, 6. Arjan Momberg, Vorden, 7 Sven Depoorter. Oudenburg (België), 8. Frank Fiers, Wet- teren (België), 9. Luc Bartholomeeussen Brecht (Belgie), 10. Dimitri Deboel, Bel gië. Sportprijsvragen Lucky Day, vrijdag 10 augustus. 2 - 7 -12 -13 -16 -17 - 27 - 33 - 40 - 45 - 54 - 56 - 58 - 60 - 62 - 64 - 68 - 73 - 75 - 80. Tennis IJzendijke. Mauritshof open toernooi. DEE17+: Cindy de Baere-Nalasja de Schoolmeester 6-2 6-3, Anja Fijnaut- -Diana Geelhoed 6-2 6-1HED2: Walter Hamers-Joeri Flikweert 1-6 6-47-6, Mi ke Jansen-Daniél van de Voorde 7-5 6-1, Luc Hamers-Sjaak Tellier 7-6 4-6 6-3 GDD2: De Rechter/Tellier-Maenhout/Rutgers 6-3 6-2, Overdulve/Neve-Oosthoek- /Schmidt 6-4 6-3. HED1: Eric Spon- selee-John Leenhouwers 6-4 7-5. DDD1: Nijsse/De Poorter-Van Brug/Van Strien 6-1 6-1. HDD1: De Meyer/Kolijn-Evers/Vermeire 6-1 6-3, Hamers/Hamers-Mulder/De Vries 6-3 6-4. GDD1: Nijsse/Arens-Van Voren- /Van Voren 6-1 6-1, De Zeeuw/Willem- sen-Van Brug/lngels 1-66-46-2. HED35 Koen Naessens-James Proost 6-0 6-0, Wilfried van Overloop-Johnb Leen houwers 6-0 6-2, Jean de Clerck-Leen Deij 6-3 6-1. DDD35+. Vervaet/ Meertens-Van Noord/Nelisse 6-3 4-6 6-1. HDD35+: Dons/Brakman-Haers- /Van Looy 6-2 6-2, Oosthoek/Wielakker- -Vermeire/Vercraeye 6-0 6-2, Lauwe- ret/Verschelling-Fenijn/Neve 6-2 7-5. GDD35+: Lauweret/Lauweret-Welvaert- /Naessens 6-1 6-2, Vervaet/Geld- of-Cauwels/Geertvliet 6-4 6-1, Vervaet/ Geldof-Wiersum/Wiersum 3-6 6-4 7-5, Den Dekker/Porrey-Rijckaert/De Braal 3-6 6-4 6-3, Loonstijn/De Witte-De Bock/Zeegers 6-3 6-2. HEC: Youri Loon- stijn-Kevin de Jonge 6-2 7-5. HDC: Loonstijn/Van Overloop-De Waal/Nelis- se 5-7 6-0 6-1, De Jonge/Van Hulle-Van Tricht/De Kraker 7-6 7-6, Risseeuw/Van de Sande-De Braal/Visser 6-3 6-2. GDC35+: De Rijk/Goethals-De Jonge- /Baas 6-1 6-7 7-5. Sint Jansteen. Smashtoernooi. HEB Alexander Bauwens-Ronald van Re mortel 7-5 2-6 6-4. HED1: Alex Pinc- ket-M Hollestelle 6-2 6-1, Honny van Dorsselaer-Marcel Groffen 6-2 6-4 GDD1: Nanna/Gabrïëls-Lodewijks/Beu- zenberg 7-64-6 6-4, De Groot/De Groot- Braem/De Kind 7-5 6-4. DDD1: Van Damme/Smet-De Kesel/Picavet 6-3 6-1 HDD1:Beuzenberg/Koene-Van Beest/De Vries 6-2 6-1. Wielrennen Ronde van Portugal. Negende etappe, Celorico-Agueda: 1. Commesso (Ita) 206,6 kilometer in 4.48.51,2. Edo (Spa), 3. Venturini (Ita), 4 Orlando Rodrigues (Por), 5. José Rodrgues (Por), 6. Mazzan- ti (Ita) Algemeen klassement: 1. Jeker (Zwi) 33.01.12,2 Mercado (Spa) 0.14, 3. Zintsjenko (Rus) 0.40, 4. Gomes (Por) 1.36,5. Gamito (Por) 1 46,6. Sousa (Por) 2.00. Tour Feminin. Zesde etappe, Montmoril- lon-Bourges: 1. Stahoerskaja (WRu) 84 kilometer in 2.00.38, 2. Slioussareva (Rus) 0.01, 3. Arndt (Dui), 4, Schleicher (Dui), 5. Cappellotto (Ita), 6. Brunen (Ned), 9. Chantal Beltman (Ned) 0.06. Al gemeen klassement; 1 Somarriba (Spal 16.50.23, 2 Stahoerskaja 0.31, 3. Polike viciute (Lit) 1.19, 4. Luperini (Ita) 2.14, 5. Cappellotto 2.22, 6 Longo (Fra) 2.37,25. Chantal Beltman 10.49,35. Brunen 12.34. Regio Tour. Derde etappe, Neuenburg- Guebwiller: 1. Ruskys (Lit) 180 kilometer in 4.18.06, 2. Balducci (Ita), 3. Urban (Dui), 4. Hondo (Dui), 5. Conte (Ita). Algemeen klassement: 1. Ivanov (Rus) 10.25.28, 2. Halgand (Fra) 0.14, 3. Bou- vard (Fra 10.41, 4. Nuttli (Zwi) 0.42, 5. Co tar (Kro) 0.48. Skeeleren Westkapelle. Omloop van de Westkaap Veteranen; 1, Jean-Luc Ostyn, Kortrijk (Belgie), 2. Henk Lankhof, Aalten, 3. Hans van Wijk, Deest, 4. Andre van der Burg, Delft, 5. Arie Rozendaal, Oud Beijerland, 6. Sipke van de Wal, Harkema, 7. Jaap van Tatenhoven, Axel, 8. Tonnie van Tongeren, Oldebroek, 9. Meint Beuke- ma, Surhuizum, 10. Kees de Goffau, Ril land C-rijders 1 Andries Minderhoud, Grijpskerke, 2. Klaas Kramer. Sneek, 3. Henk-Jaap Schouwenaar, Krabbendij- ke, 4. Sonja Kolijn, Rotterdam, 5. Danny Brouwers, Brecht (Belgie), 6. Art van _zaterdag_ Voetbal Oefenwedstrijd: Apollo'69-SSV'65. Aan vang: 14.30 uur zondag Hü Voetbal Oefenwedstrijd. Lewedorpse Boys-SV Ophemert. Aanvang: 14.00 uur

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 65