tempo-team DELIA MainTec PROJECTMANAGER m/v Zeelan Als ik me ergens thuisvoel is het wel hier. Je hoort er namelijk bij. PZC logistiek manager (m/v> GROEPSLEERKRACHT AFDELINGS MANAGER (m/v) MEDEWERKER DEBITEUREN-/ CREDITEURENADMINISTRATIE M/V Werk zoals jij dat wilt ALL STARS mm Zoek jij een uitdagende baan in de verzekeringsbranche? zaterdag 11 augustus 2001 Koninklijke Zeelandia Groep is een internationaal opererende onderneming op het gebied van grondstoffen voor brood en banket van hoogwaardige kwaliteit. Het hoofdkantoor is gevestigd in Zierikzee. De onderneming heeft een aantal dochterondernemingen in binnen- en buitenland, waaronder Zeelandia H.J. Doeleman b.v. Bij de Koninklijke Zeelandia Groep werken in totaal 1150 medewerkers, waarvan ongeveer 480 in Nederland. De marktgerichte productontwik keling en -innovatie én de steeds verdergaande internationalisatie maken Zeelandia tot een sterk groeiende onderneming. De medewerkers staan borg voor een moderne en gedegen dienstverlening in de vorm van levering van uit stekende producten en diensten aan de afnemers. Binnen de afdeling Operations zijn wij op zoek naar een: een people manager die zijn team laat scoren Samen met 5 collega's maakt u deel uit van het management team Operations. U bent verantwoordelijk voor de logistieke discipline waartoe het distributiecentrum, het grondstoffen magazijn en het transport behoren met in totaal ca. 85 medewerkers. U heeft een sturende rol in het realiseren van de fysieke goederenstroom aan de hand van performance indicatoren, waarbij u tevens budgetverantwoordelijkheid draagt. Daarnaast levert u een bijdrage aan integraal beleid en doelstellingen van Operations. Ook onze buitenlandse dochterbedrijven zullen uw advies inwinnen over logistieke vraagstukken. Het proces van continue verbetering, met pro-actief gedrag van uw medewerkers tot gevolg, is een belangrijke graadmeter voor uw succes. U bent een peoplemanager! U gelooft in mensen en laat hen scoren! Uw opleiding is op HBO-of academisch- niveau en u heeft minstens 5 jaar leiding gevende ervaring in de logistiek. U bent een conceptuele denker. Zorgvuldige communicatie, energie, daadkracht en doelgerichtheid, daar staat u voor! Wij bieden u een uitdagende managementfunctie in een dynamische en inspirerende werkomgeving. U ontvangt een marktconform salaris aangevuld met uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Geïnteresseerd? Als u zich volledig herkent in dit profiel dan kunt u uw brief met c.v. binnen 14 dagen richten aan Zeelandia H.J. Doeleman b.v., ter attentie van Mevrouw B. van Wingen, directeur P&O, postbus 9,4300 AA Zierikzee of per e-mail aan: barbara.vanwingen@zeelandia.nl Wilt u meer informatie neem dan contact op met de heer J. Bouman, directeur Operations, telefoon 0111-419551. Algemene informatie vindt u op onze web-site: www.zeelandia.com Zeelandia H.J. Doeleman b.v., bezoekadres Poststraat 11,4301 AA Zierikzee telefoon: 0111-419000 fax: 0111-416951 A Vereniging voor Protestants-Christelijk Basisonderwijs Midden Zeeuws-VIaanderen Wagnerhof 3, 4536 BP Terneuzen, tel. 0115-694341, fax 0115-630572 1. Basisschool 'De Stelle' is op zoek naar een enthousiaste groepsleerkracht, voor een volledige betrekking, die ons team kan komen versterken. 2. Tevens zijn wij op zoek naar iemand die zich 1 a 2 dagen per week wil inzetten voor vervangingswerkzaamheden. Wij zoeken mensen die: - kiezen voor het werken op een christelijke basisschool; - zich willen inzetten voor de school, zowel binnen als buiten de schooltijden; - in teamverband kunnen werken; - enthousiast en flexibel zijn. Wij bieden: - een school met 140 leerlingen, verdeeld over 7 groepen; - een enthousiast hardwerkend team; - een school met actieve ouders, schoolcommissie en medezeggenschapsraad; - een school die open staat voor de nieuwste ontwikkelingen op' onderwijsgebied en hier ook mee aan de slag gaat. Voor informatie over deze vacature op 'De Stelle' kunt u contact opnemen met Karin Karmelk, telefoon; 0115-694341 (school) of 0115-697487 (privé). Sollicitaties voor 20 augustus te richten aan de secretaris van de vereniging, mevr. J. M. Breukelman-Schilt, Maassingel 6, 4335 HD Terneuzen. Bei 0900 - 20.20.990 voor de beste banen in Zeeland tempo-team 7 dagen per week tussen 9 en 21 uur Voor onze vestiging te Yerseke zijn wij op zoek naar een: Profiel: Commercieel ingestelde manager met goede contactuele eigenschappen. Ervaring in de branche is een pre. Voor deze functie bieden wij: Een afwisselende baan met een salariëring conform het niveau van de functie. Ben jij waar wij naai' op zoek zijn?! Stuur dan je persoonlijke sollicitatie voorzien van c.v. naar: A.H. Yerseke T.a.v. Dhr. P. J. van Cadsand Oude Torenstraat 37 4401 EH Yerseke Namens de cliënten en medewerkers van SVRZ zijn we op zoek naar een voor 36 uur per week Uw taken U verzamelt, ordent, codeert en verwerkt gegevens van debiteuren en crediteuren. Daarbij zorgt u voor een zodanige verwerking van de gegevens dat juistheid, volledigheid en actualiteit zijn gewaarborgd. U bewaakt boven dien de openstaande posten en neemt zonodig maatregelen. U werkt binnen de afdeling finan ciën control in een team met drie collega's, waaronder de teamleider. Het team registreert en verstrekt financieel-economische gegevens ter ondersteuning van SVRZ-instellingen in de Oosterschelderegio. Uw inbreng U beschikt over een relevante beroepsopleiding op MBO/HBO-niveau en u heeft bij voorkeur ervaring binnen een administratieve omgeving. Verder heeft u kennis van en inzicht in administratieve- en archiveringssystemen. U kunt in teamverband werken, waarbij u uw eigen werk kunt organiseren. Bovendien werkt u nauwkeurig; ordelijk en heeft u een goed cijfermatig inzicht. Kennis van moderne pc-applicaties, met name van Exact, geldt als een pré. Wij bieden u U krijgt een arbeidsovereenkomst voor onbepaalde tijd. De functie is ingedeeld in FWG 35, wat een maximumsalaris oplevert van 4.461,- bruto per maand op fulltime basis. SVRZ volgt de CAO verpleging en verzorging, welke een goed arbeidsvoorwaardenpakket kent, waaronder een eindejaarsuitkering van 3% en een meerkeuzesysteem arbeidsvoorwaarden. Inlichtingen Voor meer informatie over deze functie kunt u tijdens kantooruren contact opnemen met de heer C. Vos, teamleider. Hij is bereikbaar op het telefoonnummer 0118 - 67 07 77. Meer informatie over SVRZ vindt u opwww.svrz.nl. Solliciteren Spreekt de functie u aan? Stuur dan binnen 7 dagen na verschijningsdatum van deze krant uw schriftelijke sollicitatie, met CV, naar: Dienstencentrum SVRZ, t.a.v. de afdeling P&O, Postbus 100, 4330 AC Middelburg. De sollicitatiegesprekken zullen plaatsvinden op vrijdag 24 augustus a.s. Het Dienstencentrum SVRZ in Middelburg biedt ondersteuning aan een aantal instellingen voor ouderenzorg in Zeeland. Ondersteuning vindt onder andere plaats op het terrein van (finan ciële) administratie. Het Dienstencentrum SVRZ maakt deel uit van de Stichting voor Regionale Zorgverlening (SVRZ). Deze stichting is een moderne, efficiënte en innovatieve orga nisatie. Wij hechten grote waarde: aan een gezond werkklimaat. Via opleidingen en doorstromingspro gramma's bieden wij onze medewerkers extra groeimo gelijkheden. Onze kerntaak is het verlenen van 24-uurs zorg die beantwoordt aan de behoeften van- onze cliënten. SVRZ ziet het als haar verant woordelijkheid daar waar mogelijk aan te sluiten op de (wijzigende) behoeften en wensen van de ouder wordende mens. SVRZ WAAR DE MENS IEMAND IS KANTOOR Inkoopassistent m/v voor een bedrijf in Terneuzen. Je hebt een afgeronde mts opleiding richting bouw en bent commercieel aangelegd. Je taken bestaan o.a. uit offertes opvragen en deze verge lijken. Deze baan is fulltime en voor langere tijd. lnformatie:(0l 15) 61 23 89, Miranda Haak Terneuzen, Nieuwstraat 66 Commercieel medewerker m/v voor een kantoor in Terneuzen. Heb jij een afgeronde hbo-opleiding en zoek je een commerciële functie dan is dit iets voor jou. Het werk bestaat uit administratieve afhandelingen, relatiebeheer en aquisitie.Je bent verder flexibel, kan goed In zowel teamverband als zelfstandig werken. Het gaat om een fulltime functie met goede arbeidsvoorwaarden en toekomstmogelijkheden, daarbij hoort een opleidingstraject. Heb je interesse in deze functie dan kun je schriftelijk reageren. lnformatie:(01 15) 61 23 89, Miranda Haak Terneuzen, Nieuwstraat 66 HORECA/CATERING Afwasser/ bedieningsmedewerker m/v voor een horeca gelegenheid zijn wij op zoek naar afwassers en personeel voor de bediening. Je hebt erva ring in de horeca en je bent de maand augustus beschik baar. Je vindt 's avonds en in de weekeinden werken geen probleem. Kom dan snel langs! lnformatie:(01 18) 67 90 30, Annick van Zomeren Middelburg, Houtkaai 5433 IJR INDUSTRIE Bouwmedewerker m/v voor een bedrijf in Middelburg. Deze fulltime functie is bij goed functioneren voor langere tijd en biedt uitzicht op een vast contract, evt met opleidingsmogelijkheden. Ben jij die aanpakker die we zoeken en ben je per direct beschikbaar, reageer dan snel. lnformatie:(0l 18) 67 90 30, Annick van Zomeren Middelburg, Houtkaai 5433 I JR Technisch medewerker m/v voor een frietfabrikant in de regio Middelburg. Je beschikt over een mts-opleiding richting wtb, enige erva ring ert vindt het geen probleem om in een ploegen dienst te werken. Spreekt dit,je aan? Dan is dit een uit dagende, fulltime functie. lnforrnatie;(Ó 118) 67 90 30, Annick van Zomeren Middelburg, Houtkaai 54331 JR tempo-team www.tempo-team.nl MET TEMPO-TEAM ALL STARS HAAL JE ER MEER UIT. DELTA is sen gezond en sterk expanderend bflfijr ei interessante functies, «aarbij verantwoordelijkheid, ruimte voor eigen initiatief en vrijheid om DELTA\ te ondernemen centraal staan, llli N.V. DELTA Nutsbedrijven richt zich met circa 1.300 medewerkers op de leve ring van een integraal productenpakket: zij verzorgt voor Zuidwest- Nederland de distributie van elektriciteit, gas, water, radio- en televisie signalen en telecommuni catie- en milieudiensten. Ook de productie van water en elektriciteit behoort tot haar activitei ten. De organisatie is een zeer actieve speler in de liberaliserende energie markt, waarin zij zich heeft ontwikkeld tot een succesvolle en markt gerichte partij. Binnen de regio Zeeuws-VIaanderen zoeken wij een: Magazijnmedewerker/ Meteropnemer (m/v) met als standplaats Terneuzen. Kerntaken Magazijnmedewerker: het ontvangen, controleren, transporteren, opslaan en beheren van materialen, gereedschap en apparaten; het uitgeven en ontvangen van goederen aan/van DELTA- medewerkers en derden (installateurs) en administratieve verwerking; het reserveren van nieuwe en gebruikte materialen; het inventariseren van het magazijn en controleren/ verwerken van apparatennummers en meterstanden; het bedienen van een heftruck en verrichten van onderhoud; het verrichten van algemene werkzaamheden. Kerntaken Meteropnemer: het bezoeken van verschillende klanten (klein- en groot verbruik); het aflezen van meterstanden voor bepaling van elektriciteits-, gas- en waterverbruik; het vastleggen van gegevens in een handterminal; het terugstellen en afzegelen van telwerken; het verzorgen van dagelijkse datacommunicatie voor gegevensverwerking; het uitvoeren van diverse controles bij klanten; het voeren van overleg met klanten en het rapporteren van bijzonderheden. Wat verwachten wij? Om voor deze functie in aanmerking te komen, dien je te beschikken over een opleiding op LBO-niveau en een geldig rijbewijs. Daarnaast is vereist voor de functie: technisch inzicht, goede communicatieve vaardigheden, klantgerichtheid en zelfstandigheid. Je bent woonachtig in Zeeuws-VIaanderen. Daarnaast verwachten wij dat een heftruckcertificaat en de opleiding Magazijnmedewerker worden behaald. Wat bieden wij? Wij bieden een goed pakket arbeidsvoorwaarden waaronder premiesparen, spaarloonregeling, participatieregeling, studie faciliteiten, enz. Afhankelijk van ervaring bedraagt het salaris maximaal ruim 4.300,00 per maand. Het betreft een combinatiefunctie die deels binnen het magazijn van het districtskantoor Terneuzen en deels als meteropnemer wordt uitgevoerd, ieder gemiddeld 20 uur per week. Het betreft een fulltime-functie. Voor nadere informatie kun je contact opnemen met C. Lauwereijs, assistent-districtsmanager, telefoonnummer (0115) 88 51 52, of J.C. Schipper, le medewerker Groot verbruik/meteropname, telefoonnummer (0118) 88 23 72. Sollicitaties dienen uiterlijk 27 augustus 2001 binnen te zijn bij het secretariaat van de afdeling P&0. Interesse? Belangstellenden kunnen hun sollicitatie, voorzien van een CV, binnen twee weken richten aan onderstaand (e-mail) adres ter attentie van het secretariaat van de afdeling Personeel Organisatie. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. edrijven Postbus 5048 4330 KA Middelburg tel. (0118) 882000 Internet: http://www.deltanutsbedrijven.nl e-mail: vacatures@delta-zld.nl MainTec Contracting is een VCU-gecertificeefde werkmaatschappij van de Humares Groep, gespecialiseerd in het uitzenden en detacheren van technisch vakpersoneel. Momenteel zijn er 23 vestigingen in Nederland: Apeldoorn Arnhem Assen Breda Den Bosch Dordrecht Drachten Eemshaven Eindhoven Emmen Groningen Harlingen Heerenveen Hoogeveen Leeuwarden Nijmegen Oisterwijk Roosendaal Rotterdam Terneuzen Vlissingen Zaandam Zwolle CONTRA C, TING HUMARES doen wat je altijd al wilde Witte-Boussen Assurantiën B.V. is een onafhankelijk assurantiekantoor ge vestigd te Terneuzen. In verband met de forse groei van ons bedrijf zoeken wij op korte termijn een zelfstandig werkend fulltime buitendienst assurantie adviseur (M/V). In deze functie beoordeel je zelfstandig de risico's van een aspirantverze kerde en vertaalt deze naar een gedegen assurantie- of hypotheekadvies. Je werkt hierbij volledig zelfstandig en krijgt daarbij natuurlijk ondersteuning van een ervaren binnendienstmedewerker. Voor deze functie heb je een opleiding op HAVO/MBO niveau en/of enkele ja ren ervaring als buitendienstmedewerker. Verder beschik je over algemene as surantiekennis op Assurantie-B niveau en ben je bereid deze kennis up-to-da te te houden en uit te breiden. Je bent klantgericht, commercieel, flexibel, stressbestendig en bezit uitstekende communicatieve vaardigheden en bent ui teraard in het bezit van een rijbewijs. Voor informatie kun je tijdens kantooruren telefonisch contact opnemen met de heer N. H. G. Boussen. Je schriftelijke reactie kun je voor 20 augustus 2001 richten aan: Witte-Boussen Assurantiën B. V. T.a.v. afdeling PZ Postbus 201 4530 AE Terneuzen Tel: 0115-618344 Wegens een structurele toename in het aantal projecten zijn wij voor onze vestiging in Vlissingen op zoek naar een Uitzenden Detacheren Gevraagd Naast een opleiding op MBO/HBO-niveau dient u te beschikken over een dienstverlenende instelling, ondernemersmentaliteit en een commerciële gedrevenheid. Tevens ligt uw leeftijd tussen de 24 en 34 jaar, bent u in het bezit van rijbewijs B en woont u binnen een straal van 30 km rondom Vlissingen. Taakomschrijving U onderhoudt en legt contacten met bestaande en nieuwe opdrachtgeve5 teneinde het aantal uitzenduren te vergroten en het relatiebestand uit te breiden. Daarnaast is het inschrijven van uitzendkrachten en het behandelen van aanvragen van onze opdrachtgevers uw taak. Geboden Een intensieve, maar fascinerende en zelfstandige uitdaging in team verband binnen een professionele, sterk groeiende organisatie. Een schriftelijke reactie, vergezeld van een recente pasfoto en een uitgebreid curriculum vitae onder vermelding van de functie en de vestigingsplaats van de sollicitatie, kunt u binnen 14 dagen richten aan: MainTec Contracting B.V. T.a.v. de heer T, Hooijer, directeur Borkumweg 6-01, 9979 XH Eemshaven. Tel. 0596 51 68 59. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met onze Regio Manager de heer R.P.M.J. Thimister, tel. 024-360 00 52 of bezoek onze website www.maintec.nl 1.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 40