PZC Nauwynck heeft zijn revanche Imponerende winst van Feliksdal Hoek stelt eigen aanhang teleur Terneuzen gaat na rust onderuit tegen beloften van Club Brugge Belg sterkste in Oostburg Doelman van Portsmouth verongelukt Tourclub Delta aan de leiding uitslagen Sas' duo wint Terneuzenaar verslaat teamgenoot in BI-finale Vliegende Hollander-toernooi Haringtoernooi in Biervliet agenda Van Poecke meldt zich af door Peter van Kouteren OOSTBURG - Voor Styn Nauwynck stond het West- Zeeuws-Vlaams kampioen schap skeeleren in Oostburg in het teken van een sportieve re vanche. De 22-jarige Belg kwam vorig jaar zwaar ten val en werd met een hersenschud ding naar het ziekenhuis afge voerd. Zaterdagavond bleef Nauwynck gevrijwaard van pech. Met een sterk eindschot bleef hij buiten schot van zijn medevluchters. Styn Nauwynck kon het zelf nauwelijks geloven, omdat hij in een sprint eigenlijk zelden goede benen heeft. „Ik rijd veel in België en ben daar normaal gesproken een slechte sprinter. Maar als je je goed voelt, kun je blijkbaar iets meer", glunderde hij. Nauwynck kwam als eerste van een kopgroep van negen man de laatste bocht door en bleef met de wind op kop buiten de greep van zijn achtervolgers. Een meter of twee achter hem legde zijn landgenoot Sven Mal- lezie beslag op de tweede plaats. Niels Wisse werd derde, Andries Minderhoud vierde. De succes volle jump betekende de eerste zege voor de 22-jarige Vlaamse ingenieur, die in de eerste man che van de wedstrijd al vroeg LONDEN - Doelman Aaron Flahavan van de Engelse voet balclub Portsmouth is dit week einde bij een auto-ongeluk om het leven gekomen. Flahavan is 25 jaar oud geworden. RTR licht afgescheiden van de groep had gereden. De renner uit Tor hout beschouwt het skeeleren als meer dan een hobby. „Ik ben er elke dag mee bezig", vertelde hij. „Bij ons worden veel wed strijdengereden, maar de bezet ting is ontzettend sterk. De na tionale ploegen van Italië en Frankrijk staan geregeld aan het vertrek. Dat zijn pure profs. Meestal heb ik geweldig veel moeite om aan te klampen." Het open West-Zeeuws-Vlaams kampioenschap was boeiend door het verloop van de finale, waarin de beste twintig uit een groot deelnemersveld het tegen elkaar opnamen. Achtenveertig deelnemers waren naar Oost burg gekomen. Die werden in twee voorronden opgedeeld, waarna de beste tien van elke manche in de A-finale om de ti tel streden. Speldenprikjes Andries Minderhoud uit Grijps- kerke, die de eerste manche met machtige slagen op zijn naam had geschreven, ging daarin als de belangrijkste favoriet voor de eindzege van start. De Zeeuw deelde met Niels Wisse een paar speldenprikjes uit, maar telkens werden ontsnappingspogingen snel verijdeld. Door het hoge tempo en een valpartij (waarbij zes man was betrokken) dunde de kopgroep uit tot negen man: vier Belgen en vijf Zeeuwen. Het koersinzicht van de Zuiderbu ren was beslissend voor het klassement. Bij de vrouwen waren Francien en Janneke Wisse uit Krabben- dijke oppermachtig. Het twee tal nam al vroeg in de wedstrijd afstand en reed tot in de laatste ronde voorbeeldig zij-aan-zij. In de slotfase sloeg Francien Wisse een gaatje, om solerend naar de zege te rijden. van onze sportredactie HOEK - Hoofdklasser Hoek liep in zijn derde oefenwedstrijd te gen een verrassende nederlaag aan. Uitgerekend op de dag dat Hoek zich officieel presenteerde aan de eigen aanhang, nam het Belgische Ursul (eerste klasse provinciaal) in de tweede helft afstand van de zaterdagclub. Na een ruststand van 2-2 werd het uiteindelijk 2-4 voor de be zoekers. Ursel had een voortva rende start en stond binnen twintig minuten door treffers van Stijn Vereecken en Andy Mesdagh (strafschop) op een comfortabele voorsprong: 0-2. D ie werd nog voor rust tenietge daan. Rieno van Oost tekende halverwege de eerste helft voor de aansluitingstreffer (1-2). Na dat Hans de Waele een straf schop voor Hoek had gemist, zorgde Franky Standaert voor de gelijkmaker: 2-2. Na de hervatting stuitte Hoek vooral op een prima keeper. Hij voorkwam treffers op inzetten van Djamal Buysse (kopbal), Musa Kanu (vrije trap) en Hans de Waele (afstandschot). Ursel daarentegen was wel trefzeker en liep door doelpunten van Mesdagh en Bekaer naar een overwinning. AZVV-Lebbeke 2-4: De thuis ploeg was voor rust veel meer in balbezit, maar sprong slordig met de kansen om. Na de hervat ting waren de Belgen conditio neel sterker. Dat leidde tot een verdubbeling van de marge die voor rust (1-2) was opgebouwd. Voor AZW scoorden Veli Ey- ruruk en Jacco Koekkoek. Blauw Wit-Terneuzense Boys 3- 3: Een goede wedstrijd van bei de kanten. De Zeeuws-Vlamin- gen gingen in het eerste halfuur gelijkop met de zondagtweede klasser uit Amsterdam, maar keken door drie treffers in het laatste kwartier bij rust tegen een ruime achterstand aan: 3-0. In de tweede helft kwam Ter- neuzense Boys sterk terug. Dan ny van de Velde, Peter Hamelink (strafschop) en Gert-Jan Vlaan der troffen doel. Axel-Clinge 2-3: De bezoekers hadden meer balbezit, maar desondanks ging Axel met een 2-1-voorsprong de rust in. Na de hervatting had Clinge veelal het initiatief en werd de achter stand omgebouwd in een over winning. Voor Axel scoorde Alex Meijer twee keer. Marco van Vlierberghe, Eef Coenen en Pascal Delforge troffen voor Clinge doel Koewacht-Hontenisse 3-3: Na-j dat Dennis Aerts voor Koe-' wacht een strafschop had ge mist. zette Bram Comelissen de thuisploeg op voorsprong: 1-0.1 Davy de Booy tekende voor ge lijkmaker. waarna Comelissen en Jeroen Hiele Koewacht op 3- 1 zetten. Hontenisse drong daarna sterk aan en kwam door goals van Gyon Asselman en Wilco de Zwart verdiend op ge lijke hoogte: 3-3. Philippine-IJzendijke 3-1: Phi-, lippine was veel sterker dan IJ- zendijke, dat een aantal basis spelers miste en verdediger Paul de Putter op doel had. IJzendij-! ke kwam op voorsprong, maarj daarna zorgden Björn den Ha mer (2x) en Erwin van Steen- berghe voor 3-1. Sluiskil-RIA 3-4: RIA pakte in de slotfase ietwat gelukkig de winst. Voor Sluiskil schoten Re- né Vink, Danny de Vries en Per cy Verlinden raak. Pascal Weedaege, Arno Verlinde en Geertjan de Smet waren voor RIA trefzeker. TERNEUZEN - De formatie van Tourclub Delta lijkt defini tief het initiatief naar zich toe getrokken te hebben in dc Zeeuws-Vlaamse sterritten- competitie. Nadat de ploeg vo rige week de leiding in het klas sement nam, schreef Delta ook de vijftiende tocht op zijn naam, Ditmaal moest er wordgn afge-, stempeld in het clublokaal van! de Belgische WTC Bentille waarbij er in totaal 258 deelne mers verdeeld over twintig ver-, schillende ploegen kwamen op dagen. Delta scoorde in deze, vijftiende wedstrijd 68,75 pun ten en bleef het als tweede ge-1 klasseerde tc Graauw nipt voor. Graauw behaalde 66,66 punten. Door deze uitslag heeft Delta de voorsprong op Graauw ween uitgebouwd: 1156,25 punten! heeft Delta nu, terwijl Graauw' op 1144,36 staat. door Peter van Kouteren TERNEUZEN - Twee jaar achter elkaar hield Terneuzen gelijke tred met de beloften van Club Brugge, gisteren ging de nieuwe hoofdklasser op eigen veld echter onderuit. Terneuzen leek na vijf minuten op rozen te zitten (2-0), maar moest met name in de tweede helft het initiatief uit handen geven. De jonge Bruggelingen verzetten met succes de bakens en wonnen met 2-5. Dat was geenszins een overdreven afspiege ling. Beide ploegen speelden waarmogelijk ver van eigen doel en creëerden nogal wat kansen. Met name voor rust stond het vizier aan beide kanten echter niet op scherp. Terneuzen, dat met Danny Magito en Hu- bert van den Hemel centraal achterin speel de, kwam het best uit de startblokken. De rood-zwarten profiteerden binnen vijf mi nuten tot twee keer van misverstanden in de Belgische defensie. Mike But tekende voor beide treffers: 2-0. Daarna herpakte de zeer jonge Belgische ploeg zich goed. Met de oud-Terneuzenaars Remco van Leeuwen en Wout Kolijn in de gelederen resulteerde dat in de eerste helft tot een gelijkopgaand duel, waarin beide ploegen mogelijkheden kregen. Remco van Leeuwen, die op de rechterflank voor rust vooruitgeschoven speelde en later een meer verdedigende rol kreeg toebedeeld, tekende een kwartier voor rust met een beauty voor de aansluitingstreffer. Vanaf de rand van het strafschopgebied haalde hij diagonaal met een volley ver woestend uit: 2-1. Dat was voor de bezoe kers, die vorige week met 0-1 bij Maldegem (derde klasse nationaal) hadden gewonnen, een opsteker. Terneuzen ontsnapte voorrust nog twee keer aan een tegentreffer, maar kreeg ook zelf in die fase nog via Dominique Verlinde een mogelijkheid om de voor sprong uit te bouwen. Nadat direct na rust Ronald van Sliedregt dicht bij een treffer was geweest, nam Club Brugge het initiatief definitief over. De Bel gen schroefden het tempo op, bewogen pri ma en speelden goed circulatievoetbal. Van Leeuwen stuitte op de vuisten van De Koeij- er, maar daarna mikten Jo Vermast (2x), Andy Demeurisse en Davy de Fauw wel raak: 2-5. maandag 6 augustus 2001 Henk-Jaap Schouwenaar voert de kopgroep aan. foto Charles Strijd door Raymond de Frel BIERVLIET - Björn Obrie en Koen van de Berg uit Sas van Gent hebben in Biervliet het Haringtoernooi op hun naam geschreven. Het tenniskoppel was in de C2-finale te sterk voor Peter Vercruysse uit Philippine en Terneuzenaar Sjacko de Braai. Het Sasse duo zegevierde met 6-4 7-6. Sjacko de Braai pakte wel de overwinning in het gemengd C2-dubbelspel. Samen met zijn dubbelpartner Isabella van Damme maakte hij in de finale korte metten met Leo Verpaalen en Elly Willemsen: 6-2 6-1. Elsa van Silfhout uit IJzendijke en Isabella van Damme uit Terneu zen waren oppermachtig in de vrouwen dubbel C2-poule en eindigden daardoor op de eerste plaats. De strijd om de tweede plaats ging tussen het duo An- nemarie Nijsse en Joziena van Trier en het tweetal Marianne den Hollander en Ellie Willem sen. Nijsse en Van Trier gingen na een spannende driesetter met de overwinning aan de haal: 1-6 6-4 7-5. Jo Arens en Ad van Trier won nen de finale in de D1 -categorie Peter Zeegers en Stefan Dijkers leken na met een 6-3-setverlies een valse start te hebben, want zij gaven in de tweede set geen enkele game weg: 6-0. Daarna kwamen Arens en Van Trier te rug in de wedstrijd en stapten door een 6-3-setwinst uiteinde lijk als winnaars van de baan. Broers Op het Haaientandentoernooi in Cadzand lieten de Duitse broers Daniël en Karsten Knod- gen een verpletterende indruk achter. Daniël Knodgen eindig de samen met René Sperhake als eerste in de Dl- dubbelpoule. Karsten Knodgen werd samen met Karsten Eisner tweede. In de finale van het Dl-enkelspel stonden de broers tegenover el kaar. Karsten Knodgen zege vierde rrtet 6-4 6-3. Daniël Knodgen stond ook in de finale van het C2-enkelspel Daarin moest hij zijn meerdere erken nen in Mark Terlouw: 4-6 7-6 7- 5. Annemarijn van der Vlist schreef de C-poule voor vrou wen op haar naam. Op het Burgemeester Everaars- veteranentoernooi in Groede liet Cor Lagendijk zich gelden in de finale van het mannen-en kelspel. Opponent Jan Geerts beet aanvankelijk goed van zich af (7-6 verlies in de eerste set), maar ging in de tweede set ruim onderuit. 6-2. door Raymond de Frel TERNEUZEN - Bernd van Que- kelberghe snapte er helemaal niets van. Hij schudde zijn hoofd, vloekte en smeet met zijn racket. De BI-tennisser had zo juist in de finale van het Vlie gende Hollander-toernooi te gen Guillaume Feliksdal bij een 5-2-stand een setpunt laten lig gen. Dat had hij beter niet kun nen doen, want Feliksdal herpakte zich daarna fantas tisch. De Terneuzenaar scoorde vijf games op rij en won daar door met 6-1 7-5. „Tja, wat ik tijdens de wedstrijd allemaal heb geroepen is niet netjes, maar zo uit ik mijn frus tratie nu eenmaal", zei Bernd van Quekelberghe. De 28-jarige tennisser uit Zaamslag kon er na afloop wel om lachen, maar tijdens de wedstrijd moet hij haast moedeloos van zichzelf zijn geworden. Net als in zijn fi- nalepartij op het Cerestar-toer- nooi in Sas van Gent, die hij vo rige week verloor van Pascal van Poecke, had Van Quekel berghe problemen met zijn ser vice. „Die hapert op dit moment behoorlijk, hoewel het wel beter ging dan in Sas van Gent. In de tweede set ging het zelfs lange tijd goed. Ik kwam in Guillau- mes servicebeurt op setpoint, maar die sloeg hij met een ace weg. De manier waarop Guil laume dat punt maakte, was na tuurlijk fantastisch. Toen hij te rugkwam tot 5-4 kreeg ik echt een behoorlijke tik." Het was niet de eerste keer dat beide tennissers tegenover el kaar stonden. Feliksdal en Van Quekelberghe spelen samen in het eerste team van de Terneu- zense club Animo en zien elkaar daardoor bijna wekelijks. Op trainingen staan ze regelmatig tegenover elkaar en tijdens competitiewedstrijden staan ze vaak aan eikaars zijde. Vorig jaar troffen de twee elkaar al in de finale van het Reynaert-toer- nooi, waar de negentienjarige Feliksdal zijn teamgenoot met 7-6 7-5 de baas bleef. Ze kennen elkaar dus door en door en daar maakte Feliksdal handig gebruik van. „Ik ben een soort diesel die langzaam op gang komt en daar heeft Guil laume heel goed op ingespeeld. Hij speelde in de eerste set bijna foutloos", vond Van Quekel berghe. Aanvankelijk leek het erop dat Feliksdal net als in zijn partijen tegen Dimitri van Hoof en Pascal van Poecke in no time korte metten zou maken met zijn tegenstander. De als eerste geplaatste Terneuzenaar had 25 minuten nodig om de eerste set met 6-1 naar zich toe te trekken. Klinkende en afgetekende cij fers, al vond Feliksdal dat zijn eersté set niet vlekkeloos ver liep. „Aan het einde van de eer ste set raakte ik mijn concentra tie een beetje kwijt en werd ik moe", verklaarde hij na afloop. Onzorgvuldig In de tweede set werd dit ook voor het publiek zichtbaar. Fe- liksdals spel oogde onzorgvul dig, wat zich uitte in het missen van een aantal eenvoudige pun- SINT-JANSTEEN - In het ope ningsweekeinde van het Smashtoernooi in SintJansteen heeft Ronald van Reniortel zich geplaatst voor de halve finale van het Bl-enkelspel. De ten nisser hoefde daar niets voor te doen, want opponent Pascal van Poecke uit Clinge meldde zich met een blessure af. De twintigjarige Van Poecke, gistermiddag op het Terneuzen- ten. Van Quekelberghe zorgde er met name via afgemeten top- spin-f orehands voor dat Feliks dal niet tot zijn geliefde versnel ling kon overgaan. Het door Van Quekelberghe gemiste setpoint betekende voor de student werktuigbouwkunde echter de ommekeer. Zijn service werd weer vernietigend, zijn fore hand dodelijk. Feliksdal knokte zich op imponerende wijze te rug en maakte het karwei op ei gen service af. Terwijl Van Quekelberghe en Feliksdal hun 'baseline-ge vecht' uitvochten op baan één, moesten de gebroeders Black- se Vliegende Hollander-toer nooi tijdens de Bl-finale tussen Guillaume Feliksdal en Bernd van Quekelberghe aandachtig toeschouwer, verklaarde last te hebben van een bovenbeenbles sure. „Ik, weet niet precies wat het is. Ik zal deze week nog wel proberen om in het gemengd dubbelspel mee te doen." man op baan twee tot het uiter ste gaan om de Bl-dubbelfinale te winnen. Donovan en Dylan Blackman namen het op tegen het Walcherse koppel Dimitri van Hoof en Thijs Slagboom. Het uit Slijkplaat afkomstige duo pakte de eerste set met 6-3. Daarna kwamen Slagboom en Van Hoof via een 7-5-setwmst terug in de wedstrijd. De derde set eindigde echter weer in het voordeel van Donovan en Dylan Blackman: 6-3. Beatrix en Jacqueline Verhae- gen uit Hulst toonden zich het sterkste in de vrouwen BI-pou le. Zij eindigden voor Ingrid Alexander Bauwens uit Clinge kwam wel in actie. Samen met Mirella van der Broek had hij moeite om het duo Richard en Jacqueline Bral te verslaan. Bauwens en Van der Broek pak ten de eerste set met 6-4, maar moesten de tweede set na een tiebreak afstaan. Met een 6-3- winst in de beslissende derde set Visser en Marianne Fraanje. Beatrix Verhaegen mocht zich samen met Tom Huis ook win naar van het gemengd Bl-dub- belspel noemen. In de finale zorgden zij met een 6-4 6-1- overwinning tegen de als eerste geplaatste Annick van der Wal- le uit Terneuzen en Dimitri van Hoof uit Vrouwenpolder voor een verrassing Axelaar Dominique Asselman mepte in de B2-finale Terneuze naar Ronny van Kessel met 6-0 6-1 van de baan. Alain Joos had in de Cl-finale drie sets nodig tegen Bas de Barbason: 1-6 6-3 6-1. wisten Bauwens en Van der Broek de partij alsnog winnend af te sluiten. Cl-tennisser Stanny Verstrae- ten uit Hulst ging in drie sets on deruit tegen opponent Han Hiel De Hulstenaar wist de eerste set nog met 6-2 te winnen, maar moest daarna met 6-1 6-2 bui gen voor Hiel. Philip de Smet bleef in het Cl- enkelspel Laurens de Kort de baas: 7-6 6-3. Skeeleren Oostburg. Open West-Zeeuws-Vlaams kampioenschap: 1. Sven Nauwynck, Torhout; 2. Sven Mallezie, Eeklo; 3. Niels Wisse, Waarde; 4. Andries Minderhoud, Grijpskerke;5, Kristof Bultinck, Eeklo; 10. Jaap van Tatenhove, Axel. Vrouwen: 1. Francien Wisse, Krabbendijke. Jongens tot en met acht jaar: 1. Ruben van der Meuten, Oostburg; 2. Yordi Adriaansen, Oostburg; 3. Jurrien de Krijger, Oost burg Jongens vanaf negen jaar: 1. Hans Kolbeek, Terneuzen; 2. Tyl Tournois, Oostburg. Meisjestoten met acht jaar: 1 Judith de Vries, Oostburg; 2. Wendy van de Velde, Oostburg;3. Michelle Versluys, Zuidzande. Meisjes vanaf negen jaar: 1. Els Kolbeek, Terneuzen; 2. Mirjam Kol beek, Terneuzen; 3. Brett Manders, Oost burg. Tennis Terneuzen, Vliegende Hollander-toer nooi. HEB1: Finale: Guillaume Feliksdal Bernd van Quekelberghe 6-1 7-5. HDB1: Finale: Dylan Blackman/Donovan Black man - Thijs Slagboom/Dimitri van Hoof 6-3 5-7 6-3. DDB1: Eindstand: 1. Beatrix Verhaegen/Jacqueline Verhaegen, 2. Marianne Fraanje/lngrid Visser. GDB1: Finale: Tom Huis/Beatrix Verhaegen - Annick van der Walle/Dïmitri van Hoof 6- 4 6-1. HEB2: Halve finale: Dominique As selman - Niek de Koster 6-2 6-2, Ronny van Kessel - Bas de Barbason 6-4 7-5. Fi nale: Dominique Asselman - Ronny van Kessel 6-0 6-1. HEC1: Finale: Alain Joos Bas de Barbason 1- 6 6-3 6-1. DEC1: Fina le: Jacqueline Verhaegen - Nancy Jan sen 6-1 6-0. HDC1Finale: Michiel van der Windt/Maarten de Heus - Kees Kom- mers/Harold Houg 6-4 6-7 6-4. GDC1 Fi nale: Imre van Overloop/Yoeri Loonstijn - Marianne Fraanje/Maarten de Heus 7-6 3-6 6-2. HEC2: Finale: Jan Maarten de Vrie - Willy Letink 6-1 6-0. HEC2 35+: Fina le: Peter Koole- Christiaan Hiensch 6-7 6- 3 7-5. HDC2: Finale: Huib van de Akker- /Kees van Tiel - Erik Neve/Hessel Hame- link 3-6 6-3 6-2. HDC2 35+; Finale; Jac Freijser/Paul Freijser - Frans Hamelink- /Maarten Kerkvoort 6-0 7-5. DDC2: Fina le: Debbie Schelfaut/Sophie Boddaert - Jacqueline de Bokx/Lilian de Jong 6-3 4- 6 6-3. GDC2: Finale: Frank Broeders/lrm- garde Broeders - Joost de Zeeuw/Jenni- fer de Visser 3-6 6-4 6-1 GDC2 35+- Fina le: Peter Koole/Trudy Dannenburg Maarten van Kerkvoort/Leny van Loo6-1 6-3 HED1: Finale: Ingmar Vermeulen Guido van de Akker 6-07-5. HED135+: Fi nale: Paul Freijser - Honny van Dorsse laer 3-6 6-4 6-4 DED1; Finale. Anke Sollie -Jennifer de Visser 6-21-66-4 HDD1: Fi nale: Ingmar Vermeulen/Erwin Faas Honny van Dorsselaer/Wouterse 6-2 6-4 HDD1 35+: Jan Cevaal/Jos Veraart - Ha rold Albicher/Thijs Geuze 6-4 6-4 DDD1 Finale: Inge Schoonakker/Heleen Houg Margreet Pauw/Karin Pauw 5-7 6-1 6-4 DDD1 35+ Finale: Leny van Loo/Diny Koole - Corrie Grob/Cim Leeuw 6-2 6-2. GDD1: Finale: Werner de Rooy/Jolanda de Witte - Jos Sollie/Anke Sollie 6-3 6-2. GDD1 35+: Finale: Diny Koole/Harold Al- bicher - Roeland-Verschelling/A. Ver- schelling 6-1 6-2. HED2: Finale: Ivo Heede - Werner de Rooy 6-4 3-6 6-4. HED2 35+: Finale: Roel Mulder- M. Lauwerijssen 6-0 6-1 DED2: Finale: Miranda van de Schel ling - Karin Pauw 6-3 6-4 HDD2: Eind stand: 1. Peter van het Hof/Jan Pauw, 2. Marco Bakker/P. Kooij. DDD2: Finale: Elly Fieret/A. Meeuse - Miriam Morcus/Moni- que de Rooy 6-4 7-5. GDD2: Finale: Mar riete Veraart/Willy van der Peijl - Angeli- que van Vliet/Leo de Visser 6-1 6-4. GDD2 35+. Finale: C. Broeders/P. Jongeneelen - Irene Ysebaert/A. Dekker 7-5 1-6 6-4. Biervliet, Haringtoernooi. HDC2: Finale: Björn Obrie/Koen van de Berg - Peter Ver- cru ysse/Sjacko de Braai 6-4 7-6. HDD1 Finale: Jo Arens/Ad van Trier - Peter Zee- gers/Stefan Dijkers 6-3 0-6 6-3. HDD2: Fi nale: Davy Maes/Marco Tanghe - Rogier Rutgers/Mike Jansen 2-6 6-1 6-4 DDC2: Eindstand: 1. Elsa van Silfhout/lsabella van Damme, 2. Annemarie Nijsse/Jozie- na van Trier. DDD1: Eindstand: 1. Ineke de Bruyckere/Gerry Buysse, 2. Aafke van Brug/Joziena van Trier. DDD2: Finale Cindy de Braal/Miriam Duysserinck - In grid van der Slikke/Kitty Dusarduyn 7-57 6. GDC2: Finale: Isabella van Damme/S jacko de Braai - Elly Willemsen/Leo Ver paaien 6-2 6-1. GDD1: Finale- Aafke van Brug/Stefan Dijkers - Vivian de Bock/Ray mond Inghels6-1 6-1. GDD2: Finale: Kitty de Rijk/Kwinten de Rijk - Nancy Hoog strate/André van Liere 6-1 6-3. Groede, Burgemeester Everaars-toer nooi. DD55+: Finale: Griese/Van Driel Van der Laan/Kruit 3-67-67-6. HE: Finale Cor Lagendijk - Jan Geerts 7-6 6-2 GD40 Finale: Vervaet/De Vries - Lagen dijk/Sanders 4-6 6-3 7-6. HD55+: Finale: Catsman/Van Laethem - Jansen-van i Roosendaal/Peters 6-2 6-4. HD40+: Fina le: Elliot/Visser - Deij/Lagendijk 7-6 6 4.1 GD55+: Finale: Reckers/Geerts Van Driel/Van Driel (Biervliet) 6-3 7-5. DD40+; Finale: Vervaet/De Vries - Van 't Westein- de/Van de Broeke 6-1 6-4. Cadzand, Haaientandentoernooi. HED2: Finale: Lars Sperhake - Ulli Bresser 6-4 7 5 HED1: Finale: Karsten Knodgen - Da nièl Knodgen 6-4 6-3. HEC2: Finale: Mark Terlouw - Danièl Knodgen 4-6 7-6 7-5. j GDD: Finale: Ulli Bresser/Yvonne Bres ser - Mientje Leenknegt/Paul Leenknegt I 6-1 7-6. HD35+. Finale: William Joppe Silvester Kool 6-1 6-1. HDD1: Eindstand 1. Daniel Knodgen/Rene Sperhake, 2. Karsten Knodgen/Karsten Eisner HDD2. Eindstand: 1 Benjamin Holl/Jan Simon Holl, 2. William Boussen/Silvester Kool. I DDD: Eindstand: 1 Annemarijn van der Vlist/Nicole van der Vlist, 2. Pia Ziegler- /Maria Ziegler DED: Eindstand: 1. Anne- marijn van der Vlist, 2 Mientje Leen knegt. DEC: Eindstand: 1. Annemarijn van der Vlist, 2. Pia Ziegler. Sint Jansteen, Smashtoernooi. HEB: Ro nald van Remortel - Pascal van Poecke w.o. GDB: Alexander Bauwens/Mirella van der Broek - Richard Bral/Jacqueline Bral 6-4 6-7 6 3. HEC1: Philip de Smet Laurens de Kort 7-6 6-3, Han Hiel - Stanny Verstraeten 2-6 6-1 6-2. HDC1: H. Hiel/G. de Regter - J. Deltour/S. Verstraeten 6-4 6-0. HEC2: Martin Sponselee - Marcel Goffen 6-2 6-2, B. Obrie - S. Verstraeten 6- 1 6-3, L Verbunt - J Smet 7-5 7-5. HDC2: Ronnie Bauwens/Rein Dreesman - S de Schepper/K. de Vries 6-7 7-6 7-5, W. Her- rewegh/B Obrie - E Claessens/W. Du- mez 6-7 6-2 6-2. HED1W. Herrewegh - T Verwer6-1 6-2, Martin Hollestelle - J. van Ierland 6-2 6-3, M. Goffen - P. Zaman 6-4 4-6 6-2, S. Verstraeten - Perry van Heese 6-1 6-4, Etienne Antheunis - Jacky Mari- man 5-7 6-4 7-6. DED1: T. Vereecken - A vanCadsand6-11-0opgave. BiancaPau- I wels-M. Vink 6-1 6-1 HDD1: Rottier/Ver- biest - Van Laar/Schot 6-4 6-4, Nagtegaal- /Sturm - Billiet/Schassen 2-6 6-2 6-3, 1 Kuipers/Pinket - Zegers/Thijs 6-3 6-3, 1 Baumgarde/De Meijer - Rottier/Verbiest 6-4 6-2 GDD1:TinyWenseler/M.Kegels - S Franse/R. de Sagher 6-7 6-4 6-1, De Groot/De Groot - Vlaminck/De Burger 5-7 6-3 7-5, De Kessel/Mariman - Bral/Zaman 7-6 6-4. HED2: A. Schot - M. Duchenne 6-4 6-4, G. de Bruijn - G. Agterhuis 6-3 6-2, F. Mariman - K. van Dorsselaer 2-6 6-4 6-2. R. Verstraeten - F. Mariman 6-2 6-2. HDD2: Van Dorsselaer/Vaerwijck - Kraay- veld/Stallaart 6-1 6-0, Van Dorsselaer- i /Vaerwijck - Plasschaert/Rouw 6-2 6-4. GDD2: Broeders/Jongeneele Bohijn/Bohijn w.o., De Burger/De Burger - Theije/Stevendaal 6-3 6-7 6-3, Jans- I sens/De Block - Sanderse/De Kort 7-5 6-2, Van Puyvelde/Mariman - Van Looy/Ver- meulen 6-3 6-3. maandag Tennis tc Smash ABN AMRO-toernooi. Locatie: TC Smash, Wilhelminastraat 82 A, St. Jansteen. Aanvang: 17.30 uur. Rabo Mauritshof open toernooi. Locatie TVTiola, Mauritsweg 5, IJzendijke. Aan vang: 8.30 uur. Bernd van Quekelberghe, hier op archieffoto, moest buigen voor Guillaume Feliksdal. foto Charles Strijd

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 44