yacHTöervice van öwaay bv WGA smaafcmak'end werk SPOW ADMINISTRATEUR Personeel VOORMAN PZC O» 3 8 PACKAGING ENGINEER SHIFT MECHANIC PACKAGING (M/V) ELEKTROTECHNISCH MEDEWERKER zelfstandigheid docenten mlv m/v KWALITEITSKUNDIGE zaterdag 4 augustus 2001 Lamb Weston/Meijer V.O.F. is een in 1994 ontstane joint-venture die de krach ten van de Amerikaanse aardappel- verwerker Lamb Weston Inc. en de Ne derlandse aardappelspecialist Mei|er bundelt Lamb Weston beslaat inmiddels 51 jaar en is met een omzet van on geveer USD 1.5 miljard, meer dan 6000 medewerkers en 17 productielocaties, mondiaal de nummer één op het gebied van aardappelverwerking. Meijer startte in 1984 met de aardappelverwerking en is daarnaast sinds 1920 een succesvol aardappelhuis met o a zelf ontwikkelde rassen Met zijn 1000 medewerkers is Lamb Weston/Meijer een dynamisch en snelgroeiend bedrijf met vestigingen in Kruiningen, Ooslerbierum, Bergen op Zoom en Tilburg, Na recente uitbreidin gen staat in Kruiningen nu een van de grootste en modernste, volledig geauto matiseerde aardappelverwerkingsunit van Europa. Door haar innovatieve producten, sterke marketing onder steuning, zelfontwikkelde technologieën, constante service en kwaliteit, mag Lamb Weston/Meijer grote internationale fastfood-, restaurant- en catering be drijven tot haar klantenkring rekenen. iv lambweston com Voor onze afdeling Maintenance Repair te Kruiningen, die thans bestaat uit 50 medewerkers, zijn wij op zoek naar de volgende versterking: (NI/V) Als packaging engineer ben je verantwoordelijk voor het beheer van de installaties en de appara tuur van de inpaklijnen. Je verricht werkzaamheden in het kader van het preventieve onderhouds- systeem en je doet voorstellen ter verbetering van de technische installaties. Volgens het rooster werk je weekenddiensten, daarbij zorg je voor het inlenen van extra personeel die het weekend werk onder jouw leiding en regie uitvoeren. Wanneer nodig assisteer je de shift mechanics packa ging- Voor deze functie gaan onze gedachten uit naar een kandidaat met een afgeronde MTS-opleiding met bij voorkeur aanvullende vakgerichte cursussen. Je hebt een ruime werkervaring in een vergelijkbare functie alsmede kennis van industriële installaties en PLC technieken. Als shift mechanic packaging ben je primair verantwoordelijk voor het oplossen van storingen. Te vens verricht je zelfstandig alle voorkomende controle- alsmede preventieve onderhoudswerk zaamheden. Bij meer complexe storingen verricht je de werkzaamheden in samenwerking met andere collega's van de afdeling Maintenance. De werkzaamheden worden in 4-ploegendienst verricht. Voor deze functie zoeken wij kandidaten die door een combinatie van opleiding en/of werk- er varing kunnen functioneren op MBO-niveau. Je hebt bij voorkeur een brede ervaring op zowel het vlak van werktuigbouw als elektrotechniek en pneumatiek. We "vragen" veel, maar we hebben dan ook wat te "bieden". Een zelfstandige en uitdagende baan, bij een snel groeiend bedrijf en uiteraard hebben we een prima pakket arbeidsvoorwaar den. Als je geïnteresseerd bent verwachten we jouw sollicitatiebrief binnen 10 dagen. Deze kun je richten aan: Lamb Weston Meijer V.O.F., t.a.v. afdeling Human Resources, Post bus 17, 4416 ZG, Kruiningen. Acquisitie wordt niet op pri|S gesteld STICHTING PROTESTANTSE OUDERENZORG OP WALCHEREN De Stichting Protestantse Ouderenzorg op Walcheren biedt aan ouderen huisvesting, verzorging en verpleging De Stichting bestaat uit zorgcentrum Swerf-Rust, woonzorg centrum Hof ter Veste en woon- en dienstencentrum bastion in Middelburg, zorg- en verpleegcentrum Nieuw-Sandenburgh in Veere en woonzorgcentrum De Tienden in Zoutelande. De Stichting richt zich op ontwikkeling van nieuwe zorgvormen, waardoor de organisatie sterk in beweging is De Stichting Protestantse Ouderenzorg op Walcheren heeft met ingang van I september 2001 een vacature voor de functie van Kwaliteitsfunctionaris 32 uur per week De functie Kern doel van de functie Ontwikkelen en implementeren van kwaliteitsbeleid. Bewaken en stimuleren van kwaliteitsbeheersing en verbetenngstrajecten. Beheren van het kwaliteitssysteem MIK-V Taken verantwoordelijkheden in hoofdlijnen Ontwikkeling van kwaliteitsbeleid en implementatie ervan binnen de locaties en sectoren. Aansturen van werkgroepen/kwalitertscirkels en het maken van verbeter plannen. Onderhouden van het kwaliteits- en/of documentenbeheersingssysteem. Ondersteunen, stimuleren, adviseren en enthousiasmeren van lijnmanagers met betrekking tot ontwikkeling en implementatie van het kwaliteitsbeleid. Opstellen van een kwaliteitsjaarplan en kwaliteitsjaarverslag. Het opstellen en (laten) uitvoeren van metingen en onderzoeken naar de kwaliteit van zorg en dienstverlening en het doen van voorstellen n.a.v. de resultaten, Structureel verslag doen aan het MT van de voortgang van de kwaliteits ontwikkeling ten aanzien van de gestelde doelen. Beheren van het vastgestelde budget met betrekking op kwaliteitsontwikkeling. Het profiel Functie-eisen, vaardigheden, verantwoordelijkheden Kennis: Opleiding tot kwaliteitsfunctionans in de gezondheidszorg op HBO-niveau of de bereidheid deze opleiding te volgen. Kennis van wet- en regelgeving m.b.t ouderen- en kwaliteitszorg. Kennis van Windows, Word en Excel. De ontwikkelingen binnen het vakgebied worden gevolgd Een complete functie beschrijving is op te vragen bij mevrouw E.j. Mous, locatiemanager Swerf-Rust, telefoonnummer 0118-630316. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Verpleeg- en Verzorgingshuizen. De functie is ingedeeld in FWG 40, zijnde bij een volletijd arbeidsduur, minimaal 3.243,- en maximaal 4.799,- bruto per maand. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij dhr M J. den Haan, algemeen directeur, telefoonnummer 0118-630315. De sollicitatie kunt u voor 18 augustus 2001 richten aan Stichting Protestantse Ouderenzorg op Walcheren. t.a.v, P&O. L Stommesweg 14335 AX Middelburg, onder vermelding van vacaturenummer 013028. Een psychologisch onderzoek kan onderdeel uitmaken van de procedure Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt met op pnjs gesteld Yachtservice van Swaay BV is een jachtwerf met 12 medewerkers gevestigd op de jachthaven van Bruinisse. Yachtservice van Swaay is gespeciali seerd in het onderhoud van zeiljachten. Ter uitbreiding van ons team zijn wij op zoek naar een enthousiaste De functie: Installatie van nautische apparatuur Onderhoud van bestaande apparatuur Verhelpen storingen aan elektrotechnische installaties De functie-eisen: Afgeronde LTS- of MTS-opleiding Ervaring met nautische apparatuur is gewenst Affiniteit met de watersport Geïnteresseerd? Ben jij de enthousiaste collega die wij zoeken en voldoe je aan bovenstaande functie-eisen? Stuur of mail dan je sollicitatie met c.v. binnen 10 dagen naar Yachtservice van Swaay b.v., ter attentie van Dhr. L. van Swaay, Postbus 34, 4310 AA Bruinisse. Telefoon 0111 -482195, e-mail: vanswaay@xs4all.nl Worldwide Hospitality Golden Tulip Westduin Koudekerke/Vlissingen Golden Tulip Westduin Koudckcrke Vlissingen, een eerste klas vergader-, zaken- en congrcshotel op 50 nieter van zee en strand met 90 kamers, 8 vergaderzalen, restaurant, cof feeshop, terras en hotelbar renoveerde recentelijk alle ka mers en is hiermee in feite, hoewel 16 jaar "oud" het nieuw ste hotel van Zeeland. Bovendien loopt de procedure voor een uitbreiding met 23 kamers en suites, alsmede 700 nr zaalruimte voorspoedig. De target is aanvang bouw per 01-11-2001 en ingebruikname op 01-11-2002. Wij hebben voor de leiding van de werkzaamheden van ons bedienings team dan ook een vacature voor CHEF BEDIENING ZALEN per 1 november 2001. Een jaar lijkt nog ver maar wij vinden het belangrijk dat deze functionaris meegroeit naar de nieuwe situatie. Als jij: een groot verantwoordelijkheidsgevoel hebt een geboren leider bent houdt van een nieuwe uitdaging waarbij al je capaciteiten uit de verf kunnen komen een toegesneden opleiding hebt een flexibele en op de praktijk gerichte M/V bent een leeftijd hebt lot ca. 30 jaar ervaring in vergelijkbare hojels hebt en bovendien de voordelen inziet van het werken in een "ketenhotel" Aarzel dan niet en solliciteer naar deze functie. Doe dat per uitgebreide brief, gericht aan de directie van: Golden Tulip Westduin Koudekerke Vlissingen. Westduin 1,4371 PE Koudekerke. Tel. 0118-552510 Internet: www.westduin.nl SCHELDE COLLEGE begeleiden naar is de slogan van onze school en daarom zijn wij op zoek naar docenten, die naast plezier in het lesgeven ook zin hebben in Het begeleiden en ondersteunen van leerlingen w hun proces naar volwassenheid. Het Schelde College is de school voor Vmbo in westelijk Noord-Brabant. Wij bieden de leerwegen basisberoepsgericht, kaderberoepsgericht, gemengd en theoretisch in de sectoren techniek, zorg en welzijn en economie. Daarnaast bieden wij leerweg ondersteunend onderwijs aan. Het Schelde College heeft locaties in Bergen op Zoom, Hoogerheide en Sint-Maartensdijk. Voor het schooljaar 2001-2002 zoeken wij ter vervulling van nog enkele openstaande vacatures Voor de locatie Sint-Maartensdijk Natuurkunde 9 lesuren Voor de locatie Hoogerheide Natuur-IScheikunde 8 lesuren Wiskunde 4 lesuren Voor de locatie Bergen op Zoom Huishoudkunde 4 en 8 lesuren (4 uur gelijktijdig) Verzorging 6 lesuren Een combinatie van functies is mogelijk. De lestijden zijn reeds ingeroosterd. Kandidaten Heeft u belangstelling en beschikt u over een bevoegdheid tot lesgeven in genoemd(e) vak(ken), dan nodigen wij u uit te solliciteren. Onze voorkeur gaat uit naar kandidaten met volledige bevoegdheid, maar ook als u (nog) niet over een bevoegdheid beschikt, maar wel interesse en/of ervaring heeft én bereid bent de bevoegdheid te behalen, kunt u solliciteren Functiewaardering De functie van docent is gewaardeerd op schaalniveau 10, uitgaande van de CAO voor het Voortgezet Onderwijs. Ook voor de overige arbeidsvoorwaarden geldt deze CAO. Informatie en sollicitatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Els Verweij, adviseur PO&O, telefoon (0164) 21 64 60 Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 2 weken richten aan het Schelde College, t.a.v. Els Verweij, Postbus 938, 4600 AX Bergen op Zoom. De sollicitatiecode van de gemeente Bergen op Zoom is van toepassing. Bezoek ook onze website: www.scheldecollege.nl VERHUUR VAN GRONDVERZETMACHINES Sinke Groep te Kruiningen is een onderneming die bestaat uit meerdere ven nootschappen en houdt zich voornamelijk bezig met aannemingswerk voor grond-, weg- en waterbouw als ook machineverhuur. Dit betreft zowel grondver zet, transport, be- en verwerken van grond en puin, kortom alles wat te maken heeft met het slopen en bouwen en grondverzet. In totaal werken er circa 50 mensen in dit bedrijf. In dit bedrijf is plaats voor een enthousiaste die zich aangetrokken voelt tot een dergelijk bedrijf. Alle voorkomende financiële zaken zullen door betrokkene worden bewerkt. Financiële gegevensverwerking en managementrapportage vormen de basis van de uit te voeren werkzaamhe den. Tot de taken van deze functie behoren: coderen en boeken van administratieve stukken, debiteuren- en crediteuren bewaking, opstellen van (tussentijdse) overzichten: opmaken en verwerken van facturen; zorgen voor de periodieke informatievoorziening en de analyse daarvan; consolideren van de diverse vennootschappen; bijdragen aan de instandhouding en vernieuwing van de administratie; algemene werkzaamheden en telefoonverkeer; onderhouden van externe contacten met leveranciers/afnemers. Wij vragen van u: een afgeronde opleiding SPD; een aantal jaren ervaring in soortgelijke functie en basiskennis van activitei ten in deze sector; ervaring met het behandelen en verwerken van verschillende tot de groep be horende administraties en consolidatie; kennis van geautomatiseerde systemen met betrekking tot administratie (Grote Beer) en tevens kennis van Windows 95, Word en Excel; vindingrijkheid en oplossingsgericht kunnen denken; beschikking over goede communicatieve en contactuele vaardigheden; de ambitie om zelfstandig en flexibel in een klein team te werken. Wij bieden u een zelfstandige functie in een klein team, met de uitdaging om vernieuwende ideeën aan te dragen. De beloning en arbeidsvoorwaarden zijn hierop ook afgesteld. Meent u te voldoen aan het bovenstaande profiel en heeft u belangstelling voor deze functie dan kunt u uw sollicitatie richten aan: Westelijke Accountantskantoren Zeeland Postbus 280 4460 AR Goes t.a.v. de heer J.A. van de Velde AA (tel.: 0113-232620) e-mail: j.a.van.de.velde@weazeeland.nl Maatschap Westelijke Accountskantoren Zeeland MIDDELBURG OOSTBURG RENESSE ZIER D. Heijboer Land- en Tuinbouwprodukten BV Wij zijn een in Sirjansland op Schouwen-Duiveland gevestigde groothandel gespecialiseerd in het sorteren en verpakken van uien, waarbij gebruik wordt gemaakt van de modernste apparatuur. De door ons geleverde producten worden voornamelijk geëxporteerd naar het buitenland. Graag willen wij in contact komen met een: Wij vragen: - verantwoordelijkheidsgevoel - een flexibele instelling - geen 8 tot 5 mentaliteit - iemand die gemotiveerd is en in teamverband kan functioneren - en ook bereid is andere voorkomende werkzaamheden te verrichten Salariëring conform de CAO voor de Groothandel in AGF Ingangsdatum: zo spoedig mogelijk. Indien u belangstelling heeft voor deze functie dan verzoeken wij u, binnen 14 dagen, uw sollicitatie aan onderstaand bedrijf te richten. Ook kunt u een afspraak maken voor een mondelinge sollicitatie. D. Heijboer Land- en Tuinbouwprodukten BV t.a.v. Dhr. D. Heijboer Lageweg 48, 4308 AH Sirjansland Tel. 0111-642730 Bakjkjrsland Bakkersland is een jonge concernorgani satie (ca. 2500 mede werkers) die begin 1999 is ontstaan door een fusie van 10 fami- lie bakkerijgroepen, waarvan sommige met een historie van meer dan 100 jaar. Bakkersland Terneu- zen (voorheen Van Strien) produceert groot brood, kleinbrood en vruchtenbrood b.v. voor verschillende su permarktorganisaties. Bakkersland Terneu- zen is HACCP en BRC gecertificeerd. Bakkersland Terneu- zen is een organisatie in ontwikkeling waarin altijd plaats is voor ge dreven vakmensen. Voor Bakkersland in Terneuzen zoeken wij een (24 uur per week) Wat wij bieden In deze verantwoordelijke functie ligt de na druk op het beheren en verder uitbreiden van het kwaliteitssysteem. Zo bestaat o.a. de doelstelling eind 2001 ISO gecertificeerd te zijn. Daarnaast zijn arbo en milieu belangrijke aandachtsgebieden binnen de functie. De Kwaliteitskundige rapporteert recht streeks aan de Bakkerijmanager en neemt deel aan het Operationeel overleg. Het profiel 3 MAS levensmiddelentechnologie 3 Ervaring met relevante kwaliteits systemen 3 Interesse in arbo- en milieusystemen 3 Overtuigingskracht Heb je interesse? Voor meer informatie kun je terecht bij de heer C. van Strien, Bakkerijmanager, tel. 0115-641515. Jouw schriftelijke sollici tatie voorzien van c.v. kun je richten aan: Bakkersland Terneuzen Lange Reksestraat 6 4538 AZ Terneuzen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 38