Piket is ook in tijdnood afmaker PSV Al leeft zich helemaal uit Maas naar kwartfinale dubbelspel Erwin Verbraak zorgt voor een daverende verrassing Van der Walle en Van Hoof plaatsen zich voor halve finale 21 Leiderdorper met Van Wely koploper in HZ-schaaktoernooi Schouwenaar favoriet skeelerstrijd Oostburg Veel belangstelling voor tennistoernooi in Nisse Uneken langer bij Den Bosch uitslagen agenda bw zaterdag 4 augustus 2001 door Alex Krappen VLISSINGEN - In de vijfde ronde van het HZ-schaaktoer- nooi ging de tegenstander van Jeroen Piket, Lev Psachis, door zijn vlag. Gisteren, in de achtste ronde, gebeurde dat weer. Nu was Vladimir Epishin het slachtoffer. Er was één verschil met de partij tegen Paschis: toen had de Leiderdorper genoeg tijd, nu werden echter óók zijn snelschaakkwaliteiten op de proef gesteld. Die bleken uitste kend te zijn. Piket bleef hier door leider. Later kreeg hij ge zelschap van Loek van Wely, die een zwaarbevochten zege boek te op Davit Lobzhanidze. Als Piket vandaag het HZ-toer- nooi wint, dan is daar niets van gestolen. Hij krijgt al het hele toernooi de sterkste tegenstan ders en staat desondanks ge deeld eerste. Bovendien blijkt de Zuid-Hollandse grootmees ter ook goed te kunnen preste ren als hij onder druk komt te staan. ,,Ik kwam slecht uit de opening, en Epishin kon een goede stelling opbouwen." De Rus gebruikte daar wel veel tijd voor en Piket profiteerde. „Toen ik mijn verdedigende proble men opgelost had was de stel ling evenwichtig en waren we beiden in tijdnood." Epishin liet verschillende remi sekansen onbenut. „Hij stond een half punt achter en moest dus op de winst spelen.Met het verstrijken van de tijd stegen Pikets kansen. „Ik weet dat ik een betere snelschaker ben dan hij, en dat bleek ook." Epishin ging door zijn vlag en de tweede overwinning op tijd voor Piket was een feit. „Ik vind het wel verdiend. Ik krijg in elke ronde de slechtst denkbare loting." Epishin, zenuwachtig rokend op het plein voor de hogeschool, had geen commentaar. Pion Loek van Wely kwam in zijn partij tegen Lobzhanidze al snel een pion voor, maar de Tilbur- ger kon dat voordeel lange tijd niet uitbouwen. Zijn opponent offerde toen een pion voor aan- valskansen, maar Van Wely pa reerde zonder moeite. Daarna wikkelde hij af naar winst. Rus tan Kasimdzhanov kwam tegen Friso Nijboer goed uit de ope ning, maar buitte door een onnauwkeurigheid in de tijd noodfase dit voordeel niet uit. Remise was het resultaat. Conflict Lev Psachis ging in deze ronde niét ten onder in tijdnood. De Is raëliër had tegen Ad van de Berg constant het betere van het spel. maar zoals zo vaak kwam hij weer in conflict met de klok. Ditmaal haalde hij tot zijn op luchting nét voor vallen van de vlag het volle punt binnen. Ook Vyacheslav ikonnikov deed goede zaken. De Rus pakte de zaken tegen Harmen Jonkman uiterst frivool aan. Hij offerde een pion en een paard, won die later met stellingvoordeel terug en kon daarna een punt bij schrijven. Oleg Romanishin strafte een openingsfout van zijn tegenstander Clemens Wer ner hardhandig af. In de analyse achteraf bleek dat elke variant winnend was voor de Rus. Namens Zeeland voegde Hans Groffen een half punt aan zijn totaal toe. Al na een zet of twaalf kwamen hij en Marnix van der Zalm remise overeen. Groffen: „Het had nog interes sant kunnen worden als hij een offensievere zet had gedaan. Nu was de stelling gelijkwaardig en had het geen zin meer om nog door te spelen." Verrassing Hoewel de score van de Vlissin- ger ongeveer gelijk is aan die van vorig jaar, beleeft hij deze edite van het HZ-toernooi heel anders. „Vorig jaar had ik veel sterkere tegenstanders." Ook Kees Nieuwelink scoorde een half punt. René Tiggelman was minder gelukkig. Het verlies te gen de Spanjaard Juan Pomes kwam als een volslagen verras sing voor de Vlissinger. „Ik dacht dat ik er wel goed voor stond. Hoe goed dat werkelijk was zien we zo in de analyse", aldus een verbouwereerde Tig gelman. Johan de Wolf won wel. Hij schoof de jeugdspeelster Ar- lette van Weersel gedecideerd van het bord. Koen Leenhouts en Collin Boelhouwer wonnen beiden en zijn de beste Zeeuwen met 5,5 uit 8. door Peter vari Kouteren OOSTBURG - Henk-Jan Schouwenaar gaat vanavond in Oostburg als grote favoriet van start in de strijd om het open Zeeuws-Vlaams kampioen schap skeeleren. De regerend Zeeuws kampioen moet het op het geasfalteerde industrieter rein Stampershoek opnemen te gen de beste Zeeuwse en Vlaam se skeeleraars. De wedstrijd in Oostburg is de derde om de Zeeuwse skeelercup. Ook Andries Minderhoud is één van de kanshebbers op de over winning. Hij voert na twee wed strijden het klassement om het Zeeuws kampioenschap aan. Verder staat Niels Wisse, twee jaar terug winnaar in Oostburg en destijds ook Zeeuws kampi oen, aan het vertrek. Daarnaast worden Kees de Goffau, Jaap van Tatenhove, Kees Cijsouw, Marco van der Meulen, Rinus Wisse, Jaap Nieuwenhuyze en Fop Fonteijne vooraan ver wacht. De Zeeuwse deelnemers stuiten van onze sportredactie NISSE - Op de gravelbanen van tennisvereniging TenNISSEn wordt van vandaag tot en met 12 augustus het tweede Open Kap- perscafétoernooi gehouden. De belangstelling voor het evene ment in Nisse is overweldigend. Bij organisator Ada Peeman hebben zich veel meer deelne mers aangemeld dan in het schema konden worden onder bracht. Om toch zoveel mogelijk tennis- SB gift KOUDEKERKE - Op de eerste dag van het vierde open Zeeuwse Colours rolstoeltennistoernooi bereikte Angela Maas eenvoudig de volgende ronde van het dubbelspel. De rolstoeltennister uit Koudekerke was met haar Belgische partner Louisa van de Walle te sterk voor het duo Judith San ders/Annick Sevenans: 6-2 7-5. Vandaag komt Maas voor het eerst in het enkelspel in actie, na een bye in de eerste ronde. foto Ruben Oreel in Oostburg net als voorgaande jaren op een aantal sterke Bel gen. Jan-Luc Ostyn, Willy Ca- boor, Jimmy Vernie en Danny Brouwers kunnen op de skeelers goed uit de voeten. Vanessa Derous maakte vorig jaar bij de vrouwen een sterke indruk, door tot in de slotronde mee vooraan bij de mannen te rijden. Francien Wisse, die in Oostburg twee jaar terug won, lijkt de belangrijkste concur rente van de Belgische. Derde De wedstrijd in Oostburg is de derde uit een reeks van zeven om de Zeeuwse skeelercup. De stichting Skeelervrienden West-Zeeuws-Vlaanderen komt met het aanvangstijdstip (19.00 uur) tegemoet aan de wensen van veel sporters en re kent op een groot deelnemers veld. De formule is ongewijzigd gebleven. Dat betekent dat er twee manches van elk twintig minuten plus één ronde worden verreden. Tussen beide manches wordt een wedstrijd voor de jeugd gehouden. sers aan hun trekken te laten ko men, beginnen de wedstrijden al dit weekeinde. Er wordt ge speeld in een poulevoi*m. Ieder- een speelt tenminste twee wed strijden, pas daarna begint een afvalschema. Omdat de club maar over twee banen beschikt, worden er al leen dubbels gespeeld, in de ca tegorieën D2, Dl en C2. Wel on dergaat het schema een kleine uitbreiding ten opzichte van de eerste uitgave. Ook het ge- mengddubbel C1 staat nu op het programma. door Barry van der Hooft LEWEDORP - De A-junioren van PSV slo ten hun trainingsweek in Lewedorp gister avond af met een oefenduel tegen de plaat selijke zondag-vijfdeklasser. Lewedorpse Boys had tegen de jeugdige Eindliovenaren niets in te brengen en leed een kansloze 14- 1-nederlaag. PSV-spits Rob Lubse scoorde acht keer. Het was voor PSV Al de derde oefenwed strijd die deze week in Zeeland werd afge werkt. Dinsdag werd het tegen een Reimers- waalelftal onder 21 jaar 6-1 en de volgende dag stokte de productie tegen Dauwendaele bij 0-5. „We hebben een heel goed trainings kamp achter de rug met fantastisch weer", zei Klaas van Baaien, die samen met Willy van der Kuylen de trainingen voor zijn reke ning neemt, na afloop. „Om tien uur 's och tends konden we bij een temperatuur van rond de twintig graden uitstekend trainen. En de accommodatie is hier natuurlijk ook prima. Wij kunnen hier al jaren ongestoord werken." Liesblessure De oudste jeugd van PSV had tegen Lewe dorpse Boys bij de rust al een 7-0-voor- door Klaas Verspoor NIEUWERKERK - Ondanks het feit dat de regen donderdag avond laat de toernooi-organi- satie van het SNS Gruttepik- kers Il-toernooi deed besluiten een aantal partijen af te gelas ten, ligt het tennistoernooi toch normaal op schema. Gisteren werden alle partijen ingehaald en iedereen is klaar voor het slot weekeinde. Nieu- werkerker Erwin Verbraak zorgde op de zevende speeldag voor de grootste verrassing. De speler van de organiserende vereniging klopte de jongste winnaar van de tennistoernooi en in Bruinisse (Mosseltoernooi) en Zierikzee (Dikke Torentoer- nooi), Ike Joziasse, met 6-4 6-4. Johnny Otte en Dennis Stevense wonnen in het mannendubbel B van Mark Passchier en Piet Vreeke, 6-0 6-3. Matthijs Steenpoorte is de eer- ste finalist in het mannenenkel C. De tennisser uit Sint-Maar tensdijk rekende in twee sets af met Martijn Hendriksen: 6-3 6- 1In het vTouwenenkel D1 staat de eindstrijd vast. Daphne Di- elessens maakt met Lonneke van Mechelgn uit wie de txtel verovert. Voor Martin Folmer was er in het mannenkel Cl te gen Remco Pauwe weinig eer te behalen. De speler van TV Dui- veland verloor kansloos met 6-1 6-0. Brenda Cortie en Linda Slootmaaker verloren hun eer ste poule wedstrijd in het vrouwenenkel Cl met tweemaal 6-3 van Lenxe en Mirjam Ver wijs. Niels Lodewijk en Patrick Roggeband kegelden in het mannendubbel Dl het als eerste geplaatste tennisduo De Jonge- /Renger in de kwartfinale uit het toernooi. Daarmee zorgden zij in drie sets (1-6 7-6 6-2) even eens voor een surprise. Moeder en dochter In het gemengddubbel D2 ston den moeder en dochter Moer man tegenover elkaar. De oud ste van de twee, Sonja, nam het door Raymond de Frel TERNEUZEN - Annick van der Walle uit Terneuzen en Dimitri van Hoof uit Vrouwenpolder hebben zich gisteren op het Vliegende Hollander-toernooi in Terneuzen in de BI-categorie van het gemengd dubbelspel ge plaatst voor de halve finale. Het als eerste geplaatste duo had drie sets nodig om zich te ont doen van het koppel Poppe/Poppe: 7-5 4-6 6-2. Van Hoof ging solo onderuit in de Bl-kwai'tfinale. De als eerste geplaatste Guillaume Feliksdal was met 6-1 6-2 een maatje te groot. In het dubbelspel bij de mannen BI drong Van Hoof met partner Thijs Slagboom wel door tot de halve finale. Het Walcherse duo zette Pascal van Poecke en Robin de Witte met 6- 3 6-2 opzij. Donovan en Dylan Blackman uit Slijkplaat bereik ten de halve finale ten koste van Tom Huis en Alexander Bau- wens. De gebroeders Blackman zegevierden met 7-5 6-4. Annemarie van Loo uit Terneu zen en Nancy Jansen uit Sluiskil verloren hun eerste poulewed- DEN BOSCH - Peter Uneken heeft zijn contract bij FC Den Bosch opengebroken en ver lengd tot aan de zomer van 2004 De 29-jarige verdediger was tot medio 2002 aan de Brabantse nieuwkomer in de eredivise ver bonden. ANP Een aanvaller van PSV Al (rechts) rukt op naar het doel van Lewedorpse Boys. foto Willem Mieras Lewedorpse Boys schietschijf van Eindhovense jeugd: 1-14 sprong en dat aantal werd na de rust ver dubbeld. Behalve de op dreef zijnde Lubse, zoon van oud-PSV-spits Harry Lubse, scoorden Kevin Fillee (4x), Paul Verhaegh en Michael Groenendijk voor PSV. Het eni ge Bevelandse doelpunt kwam bij een 9-0- achterstand van de voet van Fredenk Eliët- te. Tholenaar John Schot kwam bij PSV ixiet in actie. Hij kampte met een lichte liesbles sure en werd uit voorzorg aan de kant ge houden. „Wij zijn hier nu voor de vierde keer ge weest", vertelde Van Baaien. „En ik denk dat de kans heel groot is dat wij Ixier ook vol gend jaar weer terugkomen. strijd in het vrouwen dubbel spel BI. De zussen Beatrix en Jacqueline Verhagen waren met 6-0 6-2 oppermachtig. Anne marie van Loo won wel haar eerste paxlij in het Cl-enkel- spel. Ze bleef Sylvie Dees in drie sets de baas: 6-7 6-4 7-5. Gertjan Louweret bereikte de halve fi nale in het mannen enkelspel Cl. De Terneuzenaar had in de eerste set moeite met plaatsge noot Berend Hoek (7-6), maar trok de tweede set overtuigend naar zich toe: 6-1. Cadzand Op het Haaientanden toernooi! in Cadzand strandde Rudy de Lijser in de halve finale van het C2-enkelspel. De inwoner van Cadzand moest met 6-1 6-3 bui gen voor de Duitse toerist Da niël Knodgen. Het eveneens uit Cadzand afkomstige duo Baart- /Rompa schakelde in het gemengd dubbelspel in de D- categorie Paul en Mientje Leen- knegt uit: 6-2 6-4. Elsa van Silfhout en Isabelle van Damme deden in Biervliet goede zaken op het Haringtoer- nooi. Het C2-koppel uit IJzen- dijke en Terneuzen vei'sloeg het Schoondijkse duo Marianne den Hollander/Ellie Willemsen in twee sets: 7-6 6-3. In Groede baarde de 55+-er Jaap van Driel uit Biervliet sa men met zijn Bevelandse part ner Ton Telgenhof opzien. Het duo verloor weliswaar, maar het Belgisch/Duitse duo Jan- sen-van Roosendaal/Peters moest daaxwoor tot het uiterste gaan. De Zeeuwen gingen uit eindelijk na twee tiebreaks on deruit. Bridge Vlissingen. Zomeravondbridge. A-lijn, 18 paren: mw. Labrujère/van Wijk 64,95, mw. Leynse/Schüte 62,05, Kleinendorst- /Sondag 60,27, de Bakker/Rijnberg 56,25, mw. Koster/Meyers 54,46, echtpaar Mix 53,79, dms. Kloosterman/Vos 53,13, Poelman/Tuinman 52,90. B-lijn, 18 pa ren: Schoof/Wondergem 66,52, Minder hout/Wagenaar 62,95, dms. van Boven- /Kuzee 60.94, mw. 8ulten/Schulting 60,04, echtpaar Treffers 54,24, dms. Kra mer/van Maaren 51,79, dms. Dinge- manse/Wijnen 51,56, dms. Mullie/Won- dergem 50,67, mw. de Wart/Eekhout 50.45. C-lijn, 18 paren: mw. v. d. Laan/v. d. Plas 79,24, mw. Hendriks/Boone 59,59, v. d. Hoven/v d. Kuijl 57,58, mw. de Jon- ge/Smolders 57,36, mw. Pettinga/v. d. Brink 54,91, mw. Bakker/Bruijnooge 54.46, dms. v. d. Bos/Klaasse 51,33, Kats- /de Kok 50.00 Golf Barseback. Europese Tour, Scandinavi an Masters. Stand na tweede ronde: 1 Westwood (Eng) 134 slagen, 2. Poulter (Eng), Montgomerie (Sch) 135, 4. Hed- blom (Zwe), Clarke (Nle), Fasth (Zwe), Edlund (Zwe) 136, 86. Lafeber 145. Lafe- ber mist cut, Muntz (Ned) teruggetrok ken. Sunningdale Brits Open, vrouwen. Stand na tweede ronde: 1Matthew (GBr 135 slagen, 2. Moodie (GBr), Hyun Kim (ZKo), Johnson (GBr) 137, 5. Head (GBr) 138,6. Jones (VSt) 139. Moskou. Russisch Open, Challenge Tour. Stand na eerste ronde: 1. Bossert (Zwi) 63 slagen (-9), 2. Donaldson (Wal), Archer (Eng) 65, 4. Chopra (Zwe), Ferrie (Eng), Clugnac (Fra), Nouailhac (Fra), Pendaries (Fra) 67, 37. Derksen 70, 116. Kraaij 74. Honkbal Bonn. EK. Kwartfinales: Nederland - Kro atië 8-7, Tsjechië - Frankrijk 3-5, Spanje - Italië 4-6. Bijzonderheid: Nederland in halve finales tegen Frankrijk. Schaken Hogeschool Zeeland Schaaktoernooi. Achtste ronde: Rustam Kasimdzhanov- Friso Nijboer 1/2-1/2, Davit Lobzhanidze- Loek van Wely 0-1, Vladimir Epishin-Je- roen Piket 0 1, Oleg Romanishin-Cle- mens Werner 1-0, Vyacheslav Ikonnikov- Harmen Jonkman 1-0, Jop Delemarre- Victor Vehi 1/2-1/2, Lev Psachis-Ad van den Berg 1-0, Sipke Ernst-Gerben Velt- kamp 1/2-1/2, Ruud Janssen-Dimitri van Leent 1-0. Jan Werle-Steven Ammerlaan 1-0, Juan Pomes-Rene Tiggelman 1-0, Joost Mellegers-Helene Wuts 1-0, Vladi mir Degen-Sven Stange 1-0, Marnix van der Zalm- Hans Groffen 1/2-1/2, Willem Muhren-Cees de Wolf 1/2-1/2, Koen Leenhouts-Oscar van Veen 1-0, Collin Boelhouwer-Charles Kuijpers 1-0. Johan de Wolf-Arlette van Weersel 1-0 Stand: 1 Piket en Van Wely 7,3. Kasimdzhanov, Romanishin, Nijboer en Ikonnikov 6,5,7. Lobzhanidze, Epishin, Delemarre, Vehi, Psachis, Janssen, Werle, Van Dongen en Geirnaert 6,16. oa. Boelhouwer en Leen houts 5,5. Sportprijsvragen Lucky day van vrijdag 3 augustus. 1-11-16-17-19-21-24-25-35-36-40- 41 -48-55-60-62-65-67-72-77. (ondervoorbehoud) Tennis met Leo van Gemeren op tegen het jongere stel Michelle Moer man en Dennis van de Wielen. Moerman senior won aan de zij de van Van Gemeren met 6-0 6-2 en gaat zo door naar de laatste vier. Samen komen Sonja en Mi chelle Moerman nog wel uit in de halve finale van het vrou- wendubbel D2. Daarin moeten ze het opnemen tegen De Jager- /Wessels. Basel (Zwi). Vrouwen, 210.000 gulden. Kwartfinales: Valero (Spa/6) - Muller (Dui 6-4 7-5, Smashnova (Isr) - Lamade (Dui) 6-3 6-1, Mikaelian (Zwi) - Hantuchova (Slw/7) 7-6 7-6. San Diego. Vrouwen, 1,8 miljoen gul den Derde ronde: Capriati (VSt/3) - Dokic (Joe/15) 6-4 6-2, Seles (VSt/7) - Shaughnessy (VSt/116-4 6-1Sugiyama (Jap) - Pratt (Aus) 6-3 4-1 opgave, Venus Williams (VSt/2) - Bedanova (Tsj) 6-1 6-3. Kwartfinales: Seles (VSt/7) - Capriati (VSt/3) 6-3 6-3. Montreal. Mannen, 7,5 miljoen gulden- Derde ronde. Rafter (Aus/9) - Costa (Spa) 7-5 2-6 6-3, Santoro (Fra) - Costa (Spa) 7-5 2-6 6-3. Pavel (Roe) - Arazi (Mar) 6-0 6 2, Ulihrach (Tsj) - Escude (Fra) 6-3 1-6 6-2. Kwartfinales: Pavel (Roe) - Roddick (VSt) 6-4 6-7 6-3 Nieuwerkerk SNS Gruttepikkers ll-toer- nooi. Zevende speeldag. HDB. Kwartfi nale: Otte/Stevense-Passchier/Vreeke 6- 0 6-3. HEC1 Kwartfinale: E. Verbraak-I. Joziasse 6-4 6-4. Halve finale: M. Steen- poorte-M. Hendriksen 6-3 6-1 DDC1. Poule: Verwijs/Verwijs- Cortie/Slootmaaker 6-3 6-3. HEC2 Kwartfinale: R. Pauwe-M. Folmer6-1 6-0. HDC2. Kwartfinale: De Vos/Vuleeshou- wer-Verkaart/Volmer 6-1 7-5. DDC2 Kwartfinale: Dogger/Van der Horst-Ver- haagen/Van Wilgenburg 7-6 3-6 6-3. GDC2. Halve finale: De Vlieger/Mijnders- Van de Doe/Ahlrichs 6-7 7-5 6-2. HED1 Kwartfinale: P van Burg-A. Duinhouwer 6-4 3-6 7-5, H. Kats-P van Eijk 6-3 6-1. HDD1. Kwartfinale: Lodewijk/Rogge- band-De Jonge/Renger 1-6 7-6 6-2. DED1. Halve finale: D. Dielessen-H Stols 6-3 6-1. DDD1. Kwartfinale: Kroon/Van deKroon-Ahlrichs/Duinhouwer6-33-66- 3. GDD1. Kwartfinale: Van Ek/Van de Klooster-Bunnig/Sibbing 7-6 6-0 Halve finale: Van Ek/Van de Klooster-Verseput- /Renger 6-1 6-2. HDD2. Kwartfinale: Van Dongen/Van Marie Van de Endt/Mout- haan 6-1 6-3. GDD2. Kwartfinale. Klein- /Snoey-Dielessens/Dielessens 4-6 6-2 6- 4. Moerman/Van Gemeren-Moerman- /Van de Wielen 6-0 6-2. Terneuzen. Vliegende Hollander-toer nooi. HEB1- Guillaume Feliksdal - Dimitri van Hoof 6-1 6-2. HDB1: Dimitri van Hoof/Thijs Slagboom - Robin de Witte- /Pascal van Poecke 6-3 6-2, Donovan Blackman/Dylan Blackman - Tom Huis- /Alexander Bauwens 7-5 6-4. DDB1Bea trix Verhagen/Jacqueline Verhagen - An nemarie van Loo/Nancy Jansen 6-0 6-2. GDB1: Annick van der Walle/Dimitri van Hoof - M. Poppe/Tim Poppe 7-5 4-6 6-2. HEC1: Gertjan Louweret- Berend Hoek7- 6 6-1. DEC1: Annemarie van Loo - Sylvie Dees 6-7 6-4 7-5. HEC2: Jan Maarten de Vrie - Stefan Heising 6-2 6-2, Dennis Vlas- senrood - Ignacy Wierzbicki 2-6 6-3 6-1 ZK rolstoeltennis Koudekerke. DE open A: Louisa van de Wallen - Yolanda van Raay 5-7 6-4 7-5, Jiske Griffioen - Annick Sevenans (Sevenans gewonnen wo Grif fioen), Judith Sanders - Leny Peters 6-3 6-2. DE B: Ingrid van Steen - Femke van. Eyk 6-7, 6-7. DE CD: Anne-Petra Taslma Leonne Mastboom 5-7 3-6. HE A: Marcel Rutten - Toon Beekelmans 4-6 2-6, Peter den Otter - Ron Witteveen 6-3 6-4 HE B: Han-Hein Spit-Jan Tienstra 3-64-6, René van het Wout - Ebo Roek 7-5 6-4. HE CD: Johan Kooman - Ivan Vermeijen 6-0 6-0, Johan Kooman - Michel Schelling 6-4 6- 1, Bas Traas - Sydney van Thillo 6-0 6-0, Ken van Gorp - Louis Luchtenberg 0-6 0- 6, Ras Goetschalckx - Walter de Leeuw 1- 6 0-6. DD open A (poule): Judith-Sanders /Annick Sevenans - Angela Maas/Louisa van de Wallen 2-6 5-7, Yolanda van Raay /Monique de Beer - Patricia de Bont/Leny - Peters 6-16-2 DDBC: Ingrid van Steen/S- heila IJsselstein - Leonne Mastboom/Eli- ne Eenhoorn 5-7 6-0 6-1. HDAB-René van het Wout/Ebo Roek - Rins van Raay/Jo- han Kooman 2-6 2-6, Ron Witteveen/Mi- chel Schelling - Toon Beekelmans/Mar- cel Rutten 2-6 2-6. HD CD (poule): Louis Luchtenberg/Ras Goietschalckx - Walter de Leeuw/lvan Vermeijen 6-3 6-1. Voetbal Vriendschappelijk. Heerenveen - Storm vogels Telstar Combinatie 2-2 (2-0). Al lenbak-Jensen 1-0,Talan2-0,Oostrom2- 1, Lettinga 2-2. Helmond. Helmond Sport - La Louviere j (Bel) 1-2 (0-1). Doelpunt Helmond Sport Ellerman Hoenderloo. Beekbergen - Fortuna Sit- tard 1-4 (1-1). Doelpunten Fortuna Sit tard: Heering 2, Hamming, Gerritsen. Frankrijk, competitie. Marseille-Bor deaux 0-0. Wielrennen Heerlen. Profronde van Heerlen, criteri um over 100 kilometer. 1. Koerts (Ned), 2. Jalabert (Fra), 3. Lotz (Ned), 4. Knaven (Ned), 5. Baguet (Bel). Ronde van Portugal Tweede etappe, Seixal - Santiago do Cacém 1 Edo (Spa i 163 km in 3.55.16, 2. Comesso (Ita), 3 Barbosa (Por), 4. Mazzanti (Ita), 5. Clinger (VSt) Algemeen klassement: 1 Zabella (Spa) 8.17.11,2. Silva (Por) 0.27, 3. Mart- ins (Por)0.33,4. Vicario(Spa) 1.04,5. Edo 1.33. Ronde van Wallonië. Eerste etappe. Moeskroen - Moeskroen: 1. Farbrizio Guidi (Ita) 173,9 km in 4 19 19,2. Planka ert (Bel), 3. Nazon (Fra), 4. Van Haecke - (Bel), 5. Capel(Bel). Bordeaux. WB-wedstrijd over 122 kilo meter. 1. Slioussareva (Rus), 2 Schlei cher (Dui), 3. Millward-Wilson (Aus), 4 Melchers, 5. Mansveld, 7. Brunen, 9 Van Melis, 11. Grimberg, 12. Van der Helm, 17. Chantal Beltman. Alkmaar. Baan, mannen, NK koppel- koers. 1 Zuijderwijk (Poeldijk)/Den Bra- ber (Rotterdam) 41 punten, 2. Slippens (Hoornl/Stam (Koog a/d Zaan) 40, 3. De - Jager (Egmondl/Maurice (Ouderkerk a/d Amstel)23. _zaterdag_ Voetbal Vriendschappelijk. Zierikzee-Nieuw- dorp (17.00 uur).

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 21