HAPRO mi PERSONEEL Tence Tgnce €0 Creyf s Interim Assistent bedrijfsleider VAN OERS PZC 20 MEDEWERKER FINANCIËLE ADMINISTRATIE AFDELINGSHOOFD M/V 1. Medewerker aangiftepraktijk 2. Medewerker loonadministratie uitzendbureau Astma r. Fonds Gevraagd: Doorbijter m/v zaterdag 4 agustus 2001 Hapro International Is een toonaangevende producent van zonne banken en autodakkoffers die worden geëxporteerd naar meer dan 30 landen Onze producten worden ge kenmerkt door stijlvol design en innovatieve techniek. Ze worden geheel in eigen beheer ontworpen en geproduceerd. In de productie ligt de nadruk op assemblage en kunststof vacuümvormtechnieken. De organisatie is sterk logistiek georiënteerd. Bij Hapro werken ruim 130 personen. Hapro International maakt deel uit van de succesvolle VDL Groep. Deze bestaat uit 45 onafhankelijke werkmaatschappijen met in totaal ruim 4000 medewerkers. De VDL Groep heeft een vlakke organisatiestructuur met korte beleidslijnen. Hoewel de groep een forse omvang heeft biedt zij met haar vele vestigingen de voorde/en van een kiein en flexibel bedrijf. Op korte termijn zoeken wij een: (m/v) De functie Een verantwoordelijke baan waarbij je mede verantwoordelijk bent voor de dagelijkse aansturing van de diverse productie-afdelingen. Hierbij zie je erop toe dat personeel- en machinecapaciteit zich in de juiste verhouding bevinden in relatie tot de bezettingsgraad. Je controleert de voor- en nacalculaties en stuurt, daar waar nodig, bij. Je bent in deze hoedanigheid dan ook voortdurend op zoek naar efficiencyverbeteringen, en brengt advies uit daar waar het gaat om investeringen voor productie. Je profiel Je bent een doorzetter, met een gedegen kennis van productie-aansturing in een technische werkomgeving. Zelfstandigheid, verantwoordelijkheidsgevoel, alsook orde en netheid zijn voor je vanzelfsprekend. Je bezit goede monde linge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid en je bent een duidelijke teamplayer. Je opleidingsniveau I ervaring Een afgeronde HBO-opleiding, bij voorkeur HTS-wtb. WIJ bieden Een zeer boeiende en uitdagende functie binnen een dynamisch en sterk groeiend bedrijf waar de werksfeer informeel en open is. Hapro biedt je een uitstekend salaris en dito secundaire arbeidsvoorwaarden. Interesse? Stuur je sollicitatiebrief met C.V. binnen 14 dagen naar: Hapro International B.V. Antwoordnr. 5358,4400 VK Kapelle. Of mail naar: sollicitatie@hapro.com. Voor verdere informatie kun je contact opnemen met de heer A. Bastiaansen (0113) 362 362. (Acquisitie wordt niet op prijs gesteld.) Heiploec f Shellfish Heiploeg Shellfish B.V. is onderdeel van Heiploeg Shellfish International, een Nederlandse holdingmaatschappij van een aantal schelp- en schaaldierverwerkende bedrijven in binnen- en buitenland. In een nieuw gebouwde, modern geoutilleerde fabriek gevestigd te Yerseke verwerkt Heiploeg Shellfish schelpdieren, schaaldieren en overige vissoorten tot vers gekoelde, half- en volconserven of diepvriesproducten. Deze producten worden wereldwijd geëxporteerd. Een groot gedeelte van de aangeleverde schelpdieren wordt door de eigen vloot gevangen. Op korte termijn zijn wij op zoek naar een enthousiaste medewerker(ster) in de functie van: Functie-omschrijving: Uw werkzaamheden betreffen diverse op de financiële administratie voorkomende werkzaamheden zoals het controleren en coderen van bescheiden en invoeren van boekingen. U bent behulpzaam bij het verzamelen van gegevens voor de periodieke managementrapportage. U bent betrokken bij het verzamelen van gegevens ten bate van de salaris- en personeelsadministratie. U verzorgt zaken zoals aangiftes omzetbelasting, intrastat en informatie ten behoeve van het CBS. U draagt bij aan een verzorgde archivering. Overige op de administratie voorkomende werkzaamheden. U assisteert in deze functie de administrateur. Functie-eisen: Enige jaren relevante werkervaring met bovengenoemde werkzaamheden. Een opleiding op het niveau van MEAO-BE en/of MBA of daarmee vergelijkbare opleiding. Kennis op het gebied van kantoorautomatisering zoals Exact en de officepakketten van Windows. Een goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal. 9 Nauwkeurig en nauwgezet in de uitvoering van werkzaamheden. 9 Zowel zelfstandig als in teamverband kunnen functioneren. 9 Vanwege het seizoensmatige karakter van het bedrijf is flexibiliteit een pre. Wij bieden: 9 Een zelfstandige baan in een prettige omgeving. Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden in overeenstemming met de functie. Informatie en sollicitatie: Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer N. de Wilde, Financieel Directeur, telefoon 0113-579279. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen richten aan Heiploeg Shellfish B.V., t.a.v. de Directie, postbus 55, 4400 AB Yerseke. Linksonder op envelop vermelden: Vac. MFA. Stichting Woonzorg West Zeeuws -Vlaanderen Verpleeghuis 'de Stelle' is één van de drie locaties binnen Stichting Woonzorg West Zeeuws- Vlaanderen, waar tevens de verzorgingshuizen 'Rozenoord' te Sluis en 'Ter Schelde' te Breskens toe behoren. 'De Stelle' is een gecombineerd verpleeghuis, met 2 afdelingen somatiek en 2 afdelingen psycho-geriatrie. Er verblijven 133 bewoners, verdeeld over 4 verpleegafdelingen. Ook zijn binnen 'de Stelle' 8 plaatsen voor dagbehandeling aanwezig. Verder levert 'de Stelle' verpleeghuiszorg aan verschillende verzorgingshuizen binnen WestZeeuws-Vlaanderen door middel van subsitutieprojecten en een verpleegunit. Voor één van de psycho-geriatrische afdelingen binnen het verpleeghuis ontstaat binnenkort een vacature voor Binnen deze verpleegafdeling verblijven ±34 bewoners waaraan zorg wordt verleend door zo'n 30 (leerling-) ziekenverzorgenden. Functie-inhoud: Tot uw taken behoren onder andere het coördineren en organiseren van de werkzaamheden op de afdeling. Ook bent u verantwoordelijk voor de uitvoering van het personeelsbeleid en u hecht als afdelingshoofd groot belang aan een goed woon- en leefklimaat voor de bewoners. Verder levert u een actieve bijdrage aan het afdelings- en instellingsbeleid. Functie-eisen: Wij verwachten van u, dat u een evenwichtige persoonlijkheid bent en een goede kijk heeft op zorgverlening en de ontwikkelingen binnen dit vakgebied. U kunt actief bijdragen aan een goede teamvorming en door uw goede contactuele eigenschappen bent u nauw betrokken bij uw medewerkers, de bewoners en hun familie. U bent in het bezit van een diploma Verpleegkunde-A/HBO-V aangevuld met een management opleiding. Verder heeft u ervaring in psycho-geriatrie/psychiatrie en enkele jaren leidinggevende ervaring. Arbeidsvoorwaarden: Wij bieden u een fulltime dienstverband (36 uur per week) aan. Salariëring volgens FWG 55 (minimaal 4.235,- en maximaal 6.723,- per maand) en overige arbeidsvoorwaarden conform CAO Verpleeg- en Verzorgingshuizen. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Informatie en sollicitatie: Voor meer informatie kunt u contact opnemen met dhr. J.B. Sanders, directeur verpleeghuiszorg van Stichting Woonzorg West Zeeuws-Vlaanderen, tel. 0117-459400 (werk) of 06-51545269 (privé). Uw schriftelijke sollicitatie kunt u tot 19 augustus a.s. richten aan de afdeling Personeel en Organisatie van Stichting Woonzorg West Zeeuws-Vlaanderen, t.a.v. mevrouw L. D'Hoore, personeelsfunctionaris, Veerhoeklaan 7, 4501 AE Oostburg alwaar tevens een informatiepakket opgevraagd kan worden. ACCOUNTANTS EN BELASTINGADVISEURS Van Oers Accountants en Belastingadviseurs is een nationaal en internationaal opererend adviesbureau op het gebied van accountancy, belastingadvies en administratieve dienstverlening. Het goede inlevingsvermogen in de wensen van onze cliënten en constructief overleg vormen de basis voor een slagvaardig en flexibel optreden. Met vestigingen in Breda, Goes, Oosterhout, Roosendaal en Waalwijk is Van Oers in Nederland één van de grootste regionale Accountants- en belastingadvieskantoren. Daarnaast heeft Van Oers nog een vestiging in Antwerpen. Van Oers is op nationaal gebied aangesloten bij Accountantscombinatie Nederland (ACN) en voor de samenwerking op internationaal niveau bij Kreston International. Kortom een dynamische professionele organisatie. Van Oers is een snelgroeiende organisatie. Deze groei is mede het gevolg van de professionele en servicegerichte werkwijze van onze medewer kers, waarbij enthousiasme en collegialiteit sleutelbegrippen zijn. Als ge volg van deze groei zijn wij, voor ons kantoor in Goes, op zoek naar: (VWO'ers/MEAO'ers/HEAO'ers) Werkgebied Je wordt tewerkgesteld in een veelzijdige aangiftepraktijk. De werk zaamheden bestaan onder andere uit het voorbereiden en verzorgen van verschillende belastingaangiftes, zoals inkomsten- en vennootschaps belasting. Jouw profiel Je bent in het bezit van een VWO/MEAO/HEAO of een vergelijkbaar diploma. Een goed inlevingsvermogen in de wensen van de cliënt, als mede een uitstekende uitdrukkingsvaardigheid, zowel mondeling als schriftelijk zijn belangrijk. Ons aanbod Een interessante baan met uitstekende loopbaanperspectieven. Verder de mogelijkheid tot het volgen van in- en externe cursussen. Een goed salaris en overige secundaire arbeidsvoorwaarden zijn vanzelfsprekend. (MEAO'ers/HEAO'ers) Werkgebied Binnen de loonadministratie bestaan je werkzaamheden onder andere uit het verzorgen van salarisspecificaties voor medewerkers van bedrij ven uit diverse branches, het zorg dragen voor correcte aangiften loon- heffing en afdrachten sociale lasten. Hierbij heb je regelmatig contact met cliënten, uitvoeringsinstellingen en de belastingdienst. Jouw profiel Je bent in hel bezit van een MEAO/HEAO-diploma mogelijk aange vuld met een praktijkdiploma loonadministratie of een vergelijkbaar diploma. Een goed inlevingsvermogen in de wensen van de cliënt, als mede een uitstekende uitdrukkingsvaardigheid, zowel mondeling als schriftelijk, zijn belangrijk. Ons aanbod Een interessante baan met uitstekende loopbaanperspectieven. Verder de mogelijkheid tot het volgen van in- en externe cursussen. Een goed sala ris en overige secundaire arbeidsvoorwaarden zijn vanzelfsprekend. Schriftelijke reacties gelieve je binnen 10 dagen te richten aan: Van Oers Accountants en Belastingadviseurs Ter attentie van de heer G, J. van Nieuwenhuijzen FB, Postbus 59. 4460 AB Goes Telefoon (0113) 272800 E-mail: goes@vanoers.nl Schoolverlaters worden ook uitgenodigd om te reageren. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs ge steld. Horecamedewerkers t— Voor een bedrijf in Domburg zijn wij nog op zoek naar afwassers die voor een langere lijd in de avonduren helpen met afwassen. De voorkeur gaat uit naar personen die in het bezit zijn van eigen vervoer. Voor meer informa tie, bel onze vestiging in Middelburg, tel. 0118-629658. Callcentermanager mbs Voor de functie callcentermanager in Axel en Mid delburg zijn wij op zoek naar afgestudeerde HBO'ers. In dit bedrijf is er een mogelijkheid om binnen een jaar door te groeien. Ben je lussen 24 en 35 jaar en heb je 1 jaar com merciële ervaring, kom dan even langs bij onze vestiging in Middelburg. (Junior) accountmanager/ senior accountmanager IflBM Kan jij klantgericht denken en handelen dan zijn wij op zoek naar jou! In deze functies zijn er diverse doorgroei mogelijkheden. Heb je nel een HBO-opleiding afgerond en wil je nu carrière gaan maken, aarzel niet en stap eens bin nen bij onze vestiging in Middelburg. Bedradingsmensen Wij zijn op zoek naar bedradingsmensen voor het aansluiten van multicorekabels en die tevens kleine mecha nische werkzaamheden kunnen uitvoeren zoals het plaatsen van aansluitkasten, kabels opbinden etc. Dit is een fulltime functie en de werkzaamheden duren ongeveer tot week 45. Ben jij in het bezit van VCA en heb jij kennis van de elek trotechniek? Bel dan even onze vestiging in Middelburg, tel. 0118-629658. Provincie Zeeland Machinistenhulpen H Tevens zoeken wij machinistenhulpen. Bij voorkeur in het bezit van Machinist Binnenvaart A of een technische opleiding op VMBO-niveau. Ervaring met dieselmotoren en elektrotechniek strekt tot aanbeveling. Machinisten ■1 Ben jij iemand met minimaal machinist binnenvaart A of B, of een diploma oUiecpswriduigkundige A met rui me vaartijd? Dan ben jij de machinist die wij zoeken. Heb je interesse, stuur je cv dan gauw op naar onze vestiging. Veiligheidscertificaat Wist u dat het tegenwoordig op de technische bedrij ven verplichte veiligheidscertificaat, het VVA/VCA-certi- ficaat snel viaTènce! te behalen is. Werk jij of zoek je werk in de techniek en je hebt dit diploma nog niet, kom dan voor vrijblijvende informatie langs op onze vestiging te Middelburg. www.tence.nl Middelburg@tence.nl Lange Gee re 12, 4331 LX Middelburg Telefoon 0118-629658 GEEF EMFYSEEMPATIENTEN MEER LUCHT STEUNPUNT VOOR 1.6 MILJOEN NEDERLANDERS VOOR HOOGVLIEGERS M/V IN VEELZIJDIGHEID Senior Meettechnicus Lucht! Vlissingen FUNCTIE Na een grondige opleiding zal u instaan voor de uitvoering van diverse emissie-. en arbo-metingen (o.a. gasanalyses met mobiel labo, bepalingen van dioxines, enz,), U maakt ter plekke een voorlopige interpretatie van de meetwaarden, Nadien verwerkt u de meetgegevens en toetst de resultaten aan de wettelijke normen.9 U bent ook verantwoordelijk voor het onderhoud van de apparatuur en de voorbereiding van de metingen. PROFIEL U bezit een HBO scheikunde, natuurkunde of MBO met relevante ervaring, Ervaring met het uitvoeren van instrumentele metingen of werken in productie omstandigheden is een pluspunt. 9 l) bent flexibel ingesteld en hebt geen hoogtevrees. 9 U kan probleemoplossend werken en bent uiteraard stress bestendig. U bent een teamplayer en communicatief ingesteld.9 LI hebt een eigen wagen, bezit van een rijbewijs C en CCV-B is een pluspunt. Indien u belangstelling heeft voor deze functie, dan nodigen wij u uit uw sollicitatiebrief met uitgebreid cv te richten aan: SGS Depauw <S Stokoe N. V. T.a.v. Sandra Beert Polderdijkweg 16 Haven 407 2030 Antwerpen 9 Fax: +32 3 545,84.39 e-mail: Sandra_Beert@sgs.com 'De gesprekken zullen doorgaan in onze kantoren te Vlissingen. KWALITEIT IN LEVEN EN ONDERNEMEN www.sgs.be f's Interim maakt onderdeel uit van Creyf's NV, een snelgroeiende, beursgenoteerde, inter nationale uitzendorganisatie. Met ruim 650 vestigingen, actief in de meeste Europese landen, heeft Creyf's Interim een stevige marktpositie in handen. Vanuit ruim 90 Nederlandse kantoren, verspreid over het gehele land, bieden wij onze opdrachtgevers dagelijks klantgerichte totaal oplossingen voor flexibele arbeid binnen het gehele personeelsbeleid. Wij leveren een compleet dienstenpakket op personeelsgebied, waaronder uitzending, detachering, opleidingen, verzor ging van testen, outplacement en werving en selectie. Creyf's Interim streeft naar een steeds verdere verbetering van de kwaliteit van haar dienstverlening om de verwachtingen van op drachtgevers en uitzendkrachten telkens te overtreffen. Creyf's Interim groeit snel. Dat komt grotendeels door het enthousiasme en de betrokkenheid van onze mede werkers. En de manier waarop zij de wensen van onze opdrachtgevers invullen. Als gevolg van onze groei zoeken wij voor onze vestigingen in Goes en Middelburg een: Intercedent m/v De functie: Je bent het aanspreekpunt voor onze klanten (bedrijven en uitzendkrachten) waarbij je constant streeft hun ver wachtingen te overtreffen. Hiertoe voer je gedegen intake-gesprekken om de perfecte match tot stand te brengen. Op creatieve wijze weetje steeds weer nieuwe uitzendkrachten te binden en bedrijven tevreden te stellen. Je prioriteit ligt bij het uitzenden, waarbij je administratieve taken niet uit het oog verliest. De kandidaat: Je functioneert op hbo-niveau waarbij je sociale en commerciële vaardigheden zeer goed zijn ontwikkeld. Je hebt ondernemersmentaliteit, waardoor je bij je klanten een goed inlevingsvermogen kunt tonen. Je floreert in een hectische omgeving waarbij je prioriteiten weet te stellen. Je werkt graag zelfstandig binnen een team en denkt (kritisch) mee om zo samen met Creyf's Interim verder te groeien. Schriftelijke reacties kun je binnen 14 dagen richten aan: Creyf's Interim, t.a.v. Sonja Makel, Postbus 3547, 5203 DM 's-Hertogenbosch. Voor informatie kun je contact met haar opnemen, tel. 06-53 83 67 70. Gezien onze snelle landelijke groei nodigen wij geïnteresseerden buiten bovengenoemde regio ook uitte reageren! Je kunt meer dan je denkt member ©f the Creyf'söreyp Hoofdkantoor 's-Hertogenbosch: Postbus 3547, 5203 DM 's-Hertogenbosch. Tel.: (073) 646 02 60 - Fax: (073) 646 02 69 - E-mail: s.makel@creyfs.nl - Internet: www.creyfs.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 20