Gezocht Autoverkoper met lef G|d oooo PERSONEEL Flitecar Vloeren V Projectleider m/v VERKOOPSTER all-rounder burgerzaken SERVICEMONTEUR COÖRDINATOR VERKOOP/LOGISTIEK PZC off. Dealerbedrijf van een exclusief merk, gevestigd te Goes APOTHEEK RINGELING Geschenkenhuis Scharendijke orsele km'- Li-i vr 15% korting GRATIS binnendienst m/v Histologisch analist zaterdag 28 juli 2C01 voor een van onze relaties: reacties alleen schriftelijk: Beheermij. BATIS Vincentiusstraat 70a 4701 LR Roosendaal Gemeenschappelijke Zeeland II org Walchere oosterschelde thuiszorg THUISZORG ZEEUWS-VLAANDEREN éÊk kraamzorg lniadm De samenwerkende instellingen voor Jeugdgezondheidszorg in Zeeland, bestaande uit GGD Zeeland, Thuiszorg Walcheren, Oosterschelde Thuiszorg, Thuiszorg Zeeuws-Vlaanderen en de Provinciale Kraamzorg Entadministratie Zeeland, starten gezamenlijk een registratieproject. Het project bestaat uit drie fasen. Voor de eerste fase is er voor de duur van zes maanden een vacature van Voor het project Registratie Jeugdgezondheidszorg Zeeland gemiddeld 8 uur per week. Het doel van het project is het verzamelen van gegevens om inzicht te krijgen in de gezondheidstoestand van alle 0-19 jarigen in Zeeland, ten behoeve van beleid en verantwoorde collectieve preventieve zorgverlening. Dit betreft het consulta tiebureau (0-4 jarigen) en schoolgezondheidszorg (4-19 jarigen). U dient een gedetailleerd projectplan te schrijven, dat als basis moet dienen voor de volgende twee fasen. Fase 2 is het uitvoeren van een pilotstudie en fase 3 implementatie van het registratiesysteem in heel Zeeland. U beschikt minimaal over een relevante HBO-diploma, maar bij voorkeur heeft u een academisch werk- en denkniveau. Bovendien heeft u affiniteit met maatschappelijke gezond heidszorg, registratiesystemen en automatisering. Het salaris is afhankelijk van opleiding en werkervaring. Meer informatie over de functie treft u aan op www.thuiszorgwalcheren.nl Ook kunt u contact opnemen met mevrouw J.D. Reerink of mevrouw E.J. Cok, tel. 0118-597300. Heeft u belangstelling voor de functie en voldoet u aan bovengenoemde voorwaarden, richt dan uw sollicitatiebrief met cv vóór 8 augustus 2001 aan de heer L.Q. Phernambucq, voorzitter Raad van Bestuur Thuiszorg Walcheren, postbus 323, 4330 AH Middelburg. De sollicitatiegesprekken zullen plaatsvinden in week 33 of 34. MIDDELBURG MOSSELEN Wanneer je hard werken een uitdaging vind. kun je in de mosselen terecht Kom je snel melden voor een hoog loon! MEEWERKEND VOORMAN Je werkt mee in de produktie en geeft tevens leiding aan de ploeg. Je werkt in 2-ploegen in een leuk bedrijf. MACHINEOPERATOR/HEFTRU CKCHAUFFEUR Je bent in het bezit van een heftruckcertificaat Werkzaamheden als laden, lossen en het interne transport behoren tot jouw taak MONTEUR Met de juiste technische opleiding kun je Ban de slag als automonteur, elektromonteur, heftruckmonteur, storingsmonteur enz Tevens hebben we montagewerk bij verschillende bedrijven. AFWASSER Zonder jou geen schone borden om van te eten! Kom je melden voor deze belangrijke baan. SUPERMARKTMEDEWERKER Je bent overal inzetbaar, zowel achter de kassa als op de andere afdelingen van de supermarkt MEDEWERKER COMMERCIËLE BINNENDIENST Je bent commercieel ingesteld, beheerst de engelse taal goed en je kunt overweg met Excel. Een baan voor langere tijd. Gravenstraat 14 D180-653133 JOBSUPPORT Zoekt APOTHEKERS-ASSISTENTE voor parttime Inlichtingen D.E. Vos, apotheker Lange Delft 133 4331 AM Middelburg tel.: 0118 612538 heeft plaats voor een Dit is een jaarbetrekking voor 38 uur per week. Voor informatie: telefonisch 0111-671367 of schriftelijk Dorpsstraat 9-11 4322 AC Scharendijke Borsele zien? Bezoek onze website www.borsele.nl Borsele is: 22.000 inwoners 14.000 ha oppervlakte 15 dorpen Overwegend agrarisch, fruitteelt Waardevolle cultuurlandschappen, maar ook: zeehaven-,industrie- en energiegemeente B gemeen te De gemeente Borsele bestaat uit de sectoren Middelen. Ruimtelijke Ontwikkeling en Maatschappelijke Ontwikkeling. Er werken in totaal 170 medewerkers samen aan een goed product In de ambtelijke organisatie staan klantgerichtheid, kwaliteit en resultaatgerichtheid centraal.Verantwoordelijkheden zijn zo laag mogelijk in de organisatie neergelegd. (m/v) Borsele vraagt een: In verband met formatie-uitbreiding ontstaat er bij de afdeling Burgerzaken een vacature voor een all-round medewerk(st)er. De functie wordt voor 26 uur structureel en voor 10 uur tijdelijk opengesteld, waarbij de verwachting is dat de functie op termijn geheel structureel kan worden ingevuld. Wat gaatu doen? bijhouden van de gemeentelijke basisadministratie (GBA) verrichten van burgerlijke stand werkzaamheden sluiten van huwelijken verstrekken van reisdocumenten en rijbewijzen overige voorkomende werkzaamheden Wat wordt er van u verwacht? studerend voor of in bezit van diploma Bestuursambtenaar Burgerzaken; ervaring met huwelijksvoltrekking of bereid dit in de toekomst te doen; zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken; contactueel vaardig; service gerichte houding. Het weten waard: beurtelings inroostering op donderdagavond van 17.00 tot 20 00 uur hoort er bij vanwege de avondopenstelling. Borsele biedt: Een aantrekkelijk salaris in maximaal functieschaal 6 (fl.4.710,- bruto per maand). Daarnaast kent de gemeente uitstekende studiefaciliteiten en secundaire arbeids voorwaarden. Informatie: wordt graag verstrekt door Willy van Anemaet, si tel. 0113 - 238 442 r medewerker burgerzaken. Uw reactie: Kunt u tot 15 augustus 2001 richten aan Burgemeester en wethouders van Borsele, Postbus 1,4450 AA Heinkenszand, onder vermelding van "P&O" in de linker boven hoek van de envelop. E-mailen kan ook aan: eachaitsmamulier@borsele.nl. De selectiegesprekken zijn gepland in week 35 op woensdag 29 augustus 2001 De uitnodigingen voor gesprekken zullen begin week 34 worden verzonden. wordt niet op prijs, gesteld. Gemeente van contrasten Ambiance, tegel- en sanitairspeciaalzaak is gevestigd aan het Haringvliet- plein 13 te Zierikzee. Het bedrijf adviseert, verkoopt en levert met name comple te badkamers, toiletten en vloeren. Haar opdrachtgevers zijn aannemers, instal latiebedrijven en uiteraard particulieren. Door een toename van opdrachten neemt de vraag naar service ook toe. Am biance wil haar kwaliteiten binnen het complete aanbod van adviseren, leveren, maken en aftersales verstevigen. Voor de aftersales zijn wij daarom op zoek naar een gemotiveerde Deze belangrijke schakel binnen het totaalaanbod dat Ambiance haar opdracht gevers kan bieden dient aan de volgende kenmerken te voldoen: klantvriendelijke instelling nauwkeurig kunnen werken inzicht en kennis te bezitten van installatietechniek leeftijd vanaf 25 jaar gemotiveerd zijn om altijd het beste te presteren sociaal bewogen Wij kunnen ons voorstellen dat u meer inzicht wil hebben in de inhoud van deze vacature. Sleutelwoorden zijn: gevarieerd, uitdagend, samenwerken, klantvrien delijk op het gebied van sanitair en tegels. Doordat het veelomvattend is en de uitleg zich meer leent voor een mondelinge toelichting, nodigen wij u uit om te reageren als u aan bovenstaande kenmerken voldoet of denkt te voldoen. U kunt hiervoor vragen naar John Hage of Bram Kot. Ons telefoonnummer is 0111-413536 De vloer die past bij uw interieur en dagelijks gebruik. Murre-Moens ontwerpt en legt 'm. In vele tinten, toepass ingen en materialen. Murre-Moens.,. de binnenbouwer met verstand van interieurs en gevoel voor schoonheid. k .jT At w Murre-Moens... j V V de binnenbouwer met verstand van interieurs en gevoel voor schoonheid. Plafonds Verlichting Wanden Kasten Tijdens de bouwvakvakantie bij aankoop van een parket- of laminaatvloer stof-/ waterzuiger bij aankoop van een Stones grindvloer (vanaf 2onT) MURRE-MOENS AFWERKSYSTEMEN Middelburg Arnesteinweg 23 Telefoon {0118) 63 70 05 Fax (0118) 6134 78 Temeuien INPANDIG BIJ BOUWCENTER DE HOOP Kennedylaan 32 Telefoon (0115) 64 89 27 Fax (0115) 64 91 27 www.murremoens.nl Flitecar Nederland b.v. is de marketing- en verkooporganisatie van Fliteware, een fittingprogramma ten behoeve van de Internationale flightcase Industrie. Innova tief, flexibel en dienstverlenend zijn de eigenschappen die Fliteware tot een be trouwbare partner heeft gemaakt bij vele flightcase producenten in Europa en daarbuiten. Ter versterking van onze interne organisatie zoeken wij een: Tot de taken behoren het (klantgericht) aansturen van de goederenstroom die van onze leveranciers, via verschillende logistieke centra, naar de afnemer loopt. Deze staat hierbij centraal: Productie en distributie zijn volledig verkoopgericht. De coördinator beheert de orderportefeuille, heeft contact met afnemers, logistie ke dienstverleners en, uiteraard, de afnemer. Hij of zij heeft de leiding over de verkoop binnendienst. Wij verwachten van U: Een opleiding op HBO-niveau, dan wel MBO met veel ervaring Ervaring opgedaan in verwante werkzaamheden gedurende een aantal jaren; Een positieve, commerciële instelling; Goede kennis van moderne technieken als internet, E- commerce, Word en Excel; Enig technisch inzicht; Kennis van de Nederlandse, Duitse en Engelse taal in woord en geschrift. Wij bieden een interessante, afwisselende positie waar eigen initiatief, collegiali teit en enthousiasme in een kleine organisatie gewaardeerd wordt met een uitste kend salaris en overige emolumenten. Uw sollicitatie kunt U schriftelijk richten aan: Flitecar Nederland b.v. t.a.v. Directie Postbus 321 4380 AH Vlissingen Stichting Streeklaboratorium "Zeeland" Pathologie middelburg De Stichting Streeklaboratorium "Zeeland" verricht patholo gisch en microbiologisch/immunologisch onderzoek in de pro vincie Zeeland. Bij de stichting zijn ca. 85 personen werk zaam. De stichting heeft vestigingen in Goes, Middelburg en Terneuzen. De afdeling pathologie in Middelburg, gelegen naast het Medisch Centrum Middelburg, verzorgt de regio boven de Westerschelde. Met onmiddellijke ingang vragen wij een (m/v)/0,8 Fte of iemand die hiervoor wil worden opgeleid Kandidaten dienen te beschikken over een relevante opleiding minimaal op MLO-niveau en affiniteit met het werken op een me- disch-diagnostisch laboratorium. Wij zoeken in eerste aanleg een analist met enige jaren werkerva ring op histologisch gebied. Echter kandidaten met een andere, maar wel geschikte vooropleiding en/of ervaring worden nadruk kelijk verzocht te reflecteren. De mogelijkheid bestaat om bij het ontbreken van voldoende (speci fieke) opleiding/ervaring intern een aanvullende opleiding te volgen. Aanstelling vindt plaats overeenkomstig de arbeidsvoorwaarden van de CAO-Ziekenhuizen. Nadere inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de heer J. Nou wens, leidinggevende histologie of één van de pathologen. Telefoonnummer 0118-625859. Schriftelijke sollicitaties voorzien van een curriculum vitae kunt u tot 18 - 08 - 2001 richten aan de afdeling personeelszaken t.a.v. de heer D.W. van de Merwe, Postbus 271, 4460 AR Goes. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. "PROTESTANTSE STICHTING OUDERENZORG TERNEUZEN" Zorgcentrum "Bachten Dieke' Zorgcentrum "Vremdieke" Telefoon 0115 441453 Telefax 0115 -442494 De Protestantse Stichting Ouderenzorg Terneuzen verleent vanuit de zorg centra 'Bachten Dieke' en 'Vremdieke' zorg op maat aan 191 ouderen. Overige dienstverleningen ziin o.a. acute noodopvang, hospice care, res taurantfunctie, externe maaltijdvoorziening, dagopvang voor ouderen en dagopvang voor ouderen met psychische problemen. Wij streven ernaar het zelfstandig functioneren van onze bewoners zoveel mogelijk te bevorderen door zorg op maat te verlenen. Het werkklimaat in onze zorgcentra wordt getypeerd door respect, open heid en betrokkenheid. De komende jaren zullen wij onze zorgcentra verder uitbouwen door het creëren van extra zorgplaatsen in de aanpalende aanleunwoningen. Dit mede om het veranderingsproces te starten om vanuit het perspectief van de cliënt te komen tot de organisatie van samenhangende zorgproces sen. In Zorgcentrum "Bachten Dieke" en "Vremdieke" ontstaan hierdoor plaat sen voor: BEJAARDEN ZIEKENVERZORGENDEN BEJAARDENHELPENDEN voor minimaal 18 uur andere dienstverbanden bespreekbaar Taken: assisteren van bewoners bij dagelijks voorkomende verzorgende activi teiten begeleiding, het bevorderen van de zelfstandigheid van de bewoners het verstrekken van informatie en advies aan ouderen en hun relaties Functie-eisen: in het bezit van het diploma bejaardenverzorging, ziekenverzorging, be- jaardenhelpende of een gelijkwaardig diploma goede sociale vaardigheden zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken bereidheid om op onregelmatige tijden te werken Inlichtingen worden u gaarne verstrekt door de heer J. de Zeeuw, directeur, telefoon 0115-613659. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan Zorgcentrum "Bachten Dieke", t.a.v. dhr. J. de Zeeuw, Koninginnelaan 2, 4532 BP Terneuzen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 29