PZC Thijs Slagboom moet passen heeft z n dag niet Schouws elftal beperkt schade Yvonne Wisse zesde op EK zevenkamp in Italiaanse Grosseto Simone Visser heeft kansen in Koudekerke irrrmn Van As komt net iets tekort in Oost-Souburg MLTCer kan tempo van tegenstander Mondria niet volgen Van dCT Wekken Lekke band kan Van de Ven niet deren Derde plaats Emiel Nijsse in Dentergem uitslagen Angela Maas wint dubbel Belgium Open Zesde plaats mountainbiker Joël Dieleman Trimlopen Transfer spits Drent afgeketst bw 16 maandag 23 juli 2001 Thijs Slagboom moest zijn meerdere erkennen in Patrick Mondria. foto Ruben Oreel OOST-SOUBURG - In het ko ningsnummer van het Karolin- gen K-4 jeugdtoernooi in Oost- Souburg was er gisteren bij de jongens geen hoofdrol wegge legd voor een Zeeuwse tennis ser. In de categorie tot en met zestien jaar was de Fries Mau- rits Post de sterkste door in de eindstrijd Tim Sampers uit het Gelderse Eist met 6-1 6-4 een voudig opzij te zetten. Chantal van As uit Vlissingen, die als ongeplaatste speelster verrassend de finale haalde, kon bij in het enkelspel bij de meis jes niet voor een sensatie zorgen en moest na een driesetter de overwinning laten aan Mach- teld Fraanje uit Zaamslag: 6-4 4-6 6-3. Fraanje schreef met dubbelpartner Aubrey Maen- hout ook het dubbelspel in de categoiie tot en met twaalf jaar op haar naam. Bij de jongens tot en met tien jaar zegevierde Kenny de Rooy uit Hoek over Goesenaar Stef Hermus: 1-6 4-6. In de categorie tot en met twaalf jaar was Raul Mullem de sterkste. Een leef tijdsklasse hoger won Pim Feli- us uit Vlissingen. De speler van de Schelde besliste het duel met Joris Verkouteren na een tie break met 6-3 3-6 7-6 in zijn voordeel. Felius' clubgenoten Peter Jo- ziasse en Jos de Wit schreven zonder te spelen de finale in het dubbelspel voor de jongens tot en met zestien jaar op hun naam, doordat Souburgers Tierry Kreukniet en Abe Kuyl verstek moesten laten gaan we gens vakantie van Kuyl. De dubbelfinale in de categorie tot en met twaalf jaar leverde een zege op voor Jeroen Helmonds en Mats Vermeulen. Bij de meisjes tot en met tien jaar toonde Aubrey Maenhout zich sterker dan Angelique van de Meet: 6-3 6-4. Rosalie den Hoedt mocht zich de sterkste noemen in de categorie tot en met twaalf jaar. Stefanie Pau wels won een leeftijdsklasse ho ger door in de finale Audrey Atoon met 6-3 en 6-4 te ver slaan. Atoon stond aan het einde van het toernooi echter niet met lege handen. De speelster uit Brou wershaven schreef samen met Pauwels zowel het dubbelspel voor de veertien- als de zestien jarigen op haar naam. door Jurriaan de Reu MIDDELBURG - De vermoeid heid viel na een klein uur tennis sen van het gezicht van Thijs Slagboom af te lezen. De jonge Middelburger schreef gister middag de eerste set van de Bi- finale van het Maeneblus- scherstoernooi voor eigen pu bliek nog knap op zijn naam, maar kon hierna de snelle sla genwisselingen van tegenstan der Patrick Mondria vanaf de tweede set niet meer bijbenen. De speler uit Bennekom liet MLTC'er Slagboom het werk doen en behaalde zonder al te veel moeite de toernooizege: 4- 6,6-2,6-0. „Thijs speelde heel goed in de eerste set", zei Mondria na af loop. „Daarna heb ik het tempo wat opgevoerd en hem veel laten lopen. Dat is ook het soort spel dat ik speel; veel vanaf de base line de ballen plaatsen en mijn tegenstander alle hoeken van de baan proberen te laten zien. Dat werkte nu ook bij Thijs. Ik merkte dat hij moe werd." De hoge snelheid waarin de wedstrijd werd gespeeld, eiste in de derde set pas echt zijn tol voor Slagboom. De Middelbur ger kwam in de tweede welis waar al snel op een 3-0-achter- stand, maar halverwege de set kwam hij nog enigszins terug en pakte twee games. Slagboom kon Mondria hierna echter geen moment meer be dreigen en moest lijdzaam toe zien hoe zijn tegenstander in de laatste set punt na punt pakte. „Ik zat kapot", reageerde Slag boom na afloop van de partij. „Patrick is een heel goede gravelspeler. Hij kan een waan zinnig hoog tempo spelen. In het begin van de partij hield ik dat nog wel bij, maar daarna ging het me te hard. Hij was beter." Slappe service In de beginfase van het duel leek Slagboom inderdaad goede za ken te doen. Hij liep al snel uit naar een 5-2-voorsprong, maar liet Mondria toch nog terugko men tot 5-4. Uiteindelijk pakte de Middelburger zonder al te veel problemen de eerste set, waarin net als in de rest van de partij beide spelers moeite had den de eigen service te behou den. Mondria: „We hebben alle bei een slappe service. Daar moeten we het niet echt van hebben." De nederlaag in de finale van het mannenenkel deed voor Thijs Slagboom niets af aan zijn geslaagde toernooi. Samen met clubgenoot Dimitri van Hoof was hij eerder op de dag suc cesvol in de dubbel. Het MLTC- duo won met 7-6, 6-2 van Mar ti j n F oks en Mickey Vertommen. „Dit toernooi verliep perfect voor mijIk ben net twee weken op vakantie geweest en heb al die tijd niet getennist, maar het ging meteen heel erg goed. De prestaties waren goed. Daar naast zat bij de finale in het en kelspel het hele terras bij de baan vol met publiek, dat toch voornamelijk voor mij komt. Het gaat bij dit toernooi deels wel om de resultaten, maar het is vooral ook heel erg gezellig." Jantien Bruynzeel won de eind strijd bij de wouwen. De Mid delburgse stond in de Bl-finale bij de wouwen tegenover MLTC-clubgenoot Anouk van Straaten. Bruynzeel had in een matige partij weinig moeite met Van Straaten en won met 6-4, 6- 2. Veel zin „Dit was een speciale partij voor ons", zei Bruynzeel na af loop. We zijn heel goede vrien- dinnen en hebben nog nooit in een toernooi tegen elkaar ge speeld. We hadden er allebei super veel zin en gingen er hon derd procent voor. Het is jam mer dat het spel dan een beetje tegen valt. Ik denk dat we alle bei iets te graag wilden en daar naast heb ik zaterdag heel lang op de baan gestaan. Dat merkte ik vandaag wel." Het duo Bruynzeel/Van Straa ten trad ook in het vrouwen dub belspel nog aan in cle finale te gen Corine Davidse en Marije Eude en verloor met 6-2, 6-4. Ook in het gemengd dubbel moest Bruynzeel het met haar dubbelpartner Remco Maandag afleggen tegen Marije en Serge Eude. Zij waren hierin te sterk (1-6,6-1,6-3). VLISSINGEN - Motorcrosser Casper Ovaa heeft zaterdag de clubwedstrijd van MSV De Uit laat in de 250/500cc-ldasse op zijn naam geschreven. De Sou burger won beide manches met overmacht. Erik van der Wek ken had niet zijn beste dag in Vlissingen. De Zierikzeese cou reur kwam niet verder dan een vijfde plaats. Bij de 125cc-rijders kwam het zaterdag tot een prachtig duel tussen jong en oud. Coming man Nicky Huiszoon kreeg het zwaar aan de stok met good old Henk Buys. Het was uiteindelijk de jeugd die zegevierde. Roel van de Berg was de sterkste in de 125/250cc-klasse junioren, Da ve de Jonge won de 85cc-cross. Rini van de Linden en Dimitri Schnitzler uit Kerkwerve deel den de winst bij de 65cc-rijders. In de veteranenklasse was Cees van Ham verreweg de snelste. Casper Ovaa is dit seizoen dui delijk aan een enorme opmars bezig. De Souburgse motorcros ser presteert goed tijdens wed strijden van de landelijke bond en lijkt inmiddels de club wed strijden in de 250/500cc-klasse te gaan domineren. Göesenaar Arno Ruttinger kwam zaterdag maar niet in zijn ritme. Vanaf de start nam Ovaa in beide man ches de leiding en gaf hij nie mand meer de kans om ook maar in de buurt van zijn ach terwiel te komen. Achter de Souburger won Ruttinger het felle gevecht om de tweede plaats. Richard Leeuwesteijn finishte in de eerste manche als derde, maar moest in de tweede manche Kortweg voor laten gaan. Den Hollander Kees den Hollander heeft na zijn zware armblessure de draad weer opgepakt. De Aag- tekerkenaar kon zich in Vlissin gen echter niet in de strijd om de eerste plaatsen mengen en moest zich tevreden stellen met een vijfde en achtste plaats. Ook Robin Jansen meldde zich na lange afwezigheid weer achter het starthek. Voor hem zat er niet meer in dan een achtste en negende plaats in de manches. In de 125cc-klasse nam Henk Buys in beide manches direct de opende al direct de aanval. Inde eerste manche wist Buys twee ronden lang de leiding vast te houden, in de tweede hield de oudgediende het een ronde lan ger vol. Huiszoon bleek twee maal te sterk en won dan ook tweemaal. Joris van Strien en Freddie Blaas streden achter het tweetal om de laatste podi umplek. Van Strien werd derde en vierde. Arjo Verhage eindig de op een vijfde stek, de inwoner van Aagtekerke wist de lastige Kevin van de Hoek nipt van het lijf te houden. Grote voorsprong Voor Dave de Jonge was er dit keer geen echte tegenstand in de 85cc-klasse. Hij won twee keer met grote voorsprong op Martin Stroo. Mark Boot reed in deze klasse met zijn 65cc-motor naar een vierde plaats in de totaal stand. Rinie van Linden leek de prestatie van Dave de Jonge bij de 65cc-rijders te evenaren, maar kwam in de tweede man che ten val en moest toen de overwinning aan Dimitri Schnitzler laten. MARVILLE - Motorcrosser Ri- nus van de Ven heeft in het Fran se Marville de tweede manche van een wedstrijd om het Open Franse kampioenschap gewon nen. In de eerste manche werd hij derde. Door een slechte start werd Van de Ven in de eerste manche ver oordeeld tot een inhaalrace. On danks cle slechte preparatie van de motor wist de Vlissinger nog op te rukken naar een derde plaats. In de tweede manche was de machine beter afgesteld en zaten er andere banden on der. Van de Ven startte dan ook beter, maar na een sprong over een tafel kwam hij op een steen terecht. De gevolgen waren een valpartij en een lekke band. Ook nu moest een inhaalrace uit komst brengen. Twee ronden voor het einde lag hij nog derde, en in de laatste ronde veroverde hij de eerste plaats. Die stond Van de Ven niet meer af. door Björn Goorden GROSSETO - Yvonne Wisse heeft een zesde plaats op de ze venkamp behaald tijdens het EK voor junioren. In het Itali aanse Grosseto wierp, stootte, liep en sprong ze 5507 punten bij elkaar. Dat waren er 238 te weinig voor een medaille en dertig voor een evenaring van haar persoonlijk record. De Zweedse Carolina Kluft was met 6022 punten op permachtig op de meerkamp. Na de eerste dag bezette Yvonne Wisse nog de derde plaats in het tussenklassement. Ze verza melde 3329 punten. Dat was 213 minder dan de Carolina Kluft, die op de tweede dag verder uit liep op de Vlissingse. Op de honderd meter horden legde de Yvonne Wisse beslag op de tiende plaats met een tij d van 14.68 seconden. Ze werd tweede bij het hoogspringen. Wisse raakte over een hoogte van 1.78 meter. Op de 200 meter sprintte de atlete van het Amsterdamse AAC in 24.87 seconden naar een viei'de plek. Haar verste speer landde na 31.19 meter in de Ital iaanse bo dem. Daarmee kwam Yvonne Wisse niet verder dan een twaalfde stek. Het verschil met de winnares van het onderdeel was gigantisch. Uitstekend De Nederlandse Tine Veenstra kwam tot een afstand van 46.60. Bij het verspringen eindigde Wisse op de zevende plaats, ze kwam tot 5.84 meter. De frêle atlete sloot de Europese kampioenschappen, wat het hoogtepunt van haar seizoen moest worden, af met een uit- stekende derde plaats op de 800 meter. Yvonne Wisses tijd: 2.16.05. van onze sportredactie KOUDEKERKE - Vandaag gaat op tennispark De Stoof het traditionele Stoofwei-tennis- DENTERGEM - Bij een criteri um in het Belgische Dentergem heeft wielrenner Emiel Nijsse een derde plaats behaald. De overwinning ging naar Dennis Martens, die zijn eerste over winning bij de nieuwelingen be haald. Twee ronden voor het einde van de 65 kilometer lange wedstrijd sprong Dennis Martens weg uit het peloton. Hij kreeg gezel schap van een Belgische mede vluchter maar deze bleek niet in staat om de wielrenner uit Koe wacht in de eindsprint van de overwinning af te houden. Achter het tweetal won Nijs se, die afkomstig is uit Hoede- kenskerke, de sprint van het peloton. toernooi van start. Gedurende deze week zullen in Koudekerke 247 spelers in'totaal 195 partij en afwerken. Favorieten in de hoogste man- nenklasse, de Cl, zijn Sjoerd Flipse (Souburg) en Orestes Mo- lopodis (MLTC). In de C2-klasse zal Richard Nijholt (Souburg/1) waarschijnlijk het meest te duchten hebben van DOS-spe- ler Wilfred Meulmeester (2). In de mannen Dl-klasse is ook een speler van DOS als eerste geplaatst: Michel Roelse. Thuïs- speler Eugene Vogel is als twee de geplaatst en hoopt dus voor een verrassing te kunnen zor gen. Titelkansen Ondanks de toenemende popu lariteit van het toernooi waren er te weinig inschrijvingen om een C1/C2-enkelspelklasse te kunnen formeren. Daardoor is de Dl-klasse de hoogste enkel klasse bij de vrouwen. Renee Smitroetei's was daarin als eer ste geplaatst, maar wex-d reeds in de voorwedstrijden van afge lopen weekeinde uitgeschakeld, Daai'door nemen de titelkansen van de als tweede geplaatste Si mone Visser (DOS) toe. Doelman Jacob Muller grijpt in, in de wedstrijd tegen Excelsior. fotoPieterHonhoff door Lucien Roelandt BRUINISSE - Versterkt met de Kloetinge- spelers Niels Lodewijk, Wilco de Valk en Emiel Dorst en Serge Bex-revoets van Goes wist de Schou wse selectie zatei'dag in de oe fenwedstrijd tegen Excelsior Rotterdam de schade te beperken: 0-6. Het ongetrainde team van gelegenheidscoach Leen Koster kwam prima voor de dag, al dient gezegd te worden dat de Rottei'damse eerstedivisio- nist ook nogal eens in de afwerking faalde. Na het traditionele boottochtje op de Oos- tei'schelde toonden de Rotterdamse profs zich op het veld van zaterdag-derdeklasser Bi-use Boys vooral voor de pauze duidelijk de betere van de Zeeuwse amateurs. Maar dat is niet zo verwonderlijk met zeven door Feyenoord bij de satellietclub gestalde be loftes in degeledex-en. Onderhen doelverde- diger Cor Varkevisser die, nu vaste Exelsior doelman Carlo l'Ami tijdelijk is uitgeleend aan de grote bi'oer uit De Kuip, met de uit Tholen afkomstige Jörg van Nieuwenhuy- zen de strijd moet aanbinden voor de stek onder de lat. Excelsiox-trainer Adi'ie Koster: „Het zal waarschijnlijk iets langer duren voordat Carlo l'Ami terugkeert. Cor en Jörg zullen tijdens de oefenperiode moeten laten zien wat ze waard zijn. Ze krijgen beiden de kans om zich te bewijzen, want mijn keuze staat beslist nog niet vast". Een strijd die Jörg van Nieuwenhuyzen met vertrouwen tegemoet ziet. „Het zal niet meevallen. Cor is een talent, maar ik ben er aan gewend om voor mijn plaatsje te moeten vechten. De trainer heeft mij verzekerd dat ik een eerlijke kans krijg. Het is nu aan mij om me te bewijzen." In Bruinisse greep de van RBC afkomstige doelman in ieder geval al zijn kans. Hij maakte een betrouwbare indruk. Dóór tij dig zijn doel uit te komen voorkwam hij en kele gevaarlijke situaties. In tegenstelling tot Jöi'g van Nieuwenhuyzen kreeg Cor Var kevisser geen kans om zijn talenten te to nen. Het elftal dat Adi'ie Koster de eei-ste 45 minuten liet opdraven, had duidelijk meer in zijn mars dan de ploeg die de tweede helft in actie kwam. Dreiging Met een snelle balcirculatie werd de Schouwse selectie onder druk gezet. Voox-al de razendsnelle ï-echtei'spits Leo Koswal en linkerspits,de Deen Patrick Mtiliga, zorg den telkens weer voor dreiging. Maar hun voorzetten waren aan de boomlange Chima Onyeike en Bart Fiegel niet besteed. Met een toevalstreffer vei'dween dan ook de 0-0 van het scorebord. Een afgeslagen hoek schop kwam voor de voeten van Patrick Mtiliga, die tussen een kluwen van benen door Jacob Muller kansloos liet: 0-1. De kleine Deen was ook verantwoordelijk voor de 0-2. Met een stiftbal gaf hij de uitstekend keepende Muller het nakijken. Wat de op zes plaatsen gewijzigde Rotterdamse ploeg na rust liet zien, was zo nu en dan van een be denkelijk niveau. Excelsior had zelfs de hulp van speler Martijn Neele nodig om de 0-3 op het bord te krijgen. De punt van de schoen van de SKNWK-speler was vol doende om de uit balans geraakte Jacco van der Schee te verschalken. Goed doel mans- werk van Jörg van Nieuwenhuyzen voor- kwam in die periode de dik verdiende tegen treffer van de Schouwse selectie. Dennis van de Pol, Michel Breuer en Brian Pinas maakten vervolgens de zes vol. Marco Jon ker kreeg nog een uitstekende kans voor de eerreddende tx-effer. Voor een leeg doel was de inzet van de Ziei'ikzee speler echter zo zwak dat vei'dediger Yousef El Akchaoui de bal nog van de doellijn kon halen. De Zeeuwse oefenmeester van de Rotter- dammers, Adrie Koster, wenste geen con clusie te ti-ekken uit de bij vlagen zwakke vertoning van zijn ploeg. „We zijn deze week pas begonnen met de training. Boven dien misten we vandaag John Feskens, Tho mas Buffel en Michel Kruijer en moet ik veel nieuwe spelers in zien te passen." Schouwse selectie - Excelsior 0-6 (0-2). 8. Patrick Mtiliga 0-1, 35. Patrick Mtiliga 0-2, 52. Martijn Neele (eigen doelpunt) 0-3, 60. Dennis van de Pol 0-462. Michel Breuer 0-5, 85. Brian Pias 0-6. Scheidsrechter: A. Sardjoe (Vlissingen). Gele kaartKoswal Excelsioren Lodeiuijk (Kloetin- ge). Aantal toeschouioers300. Dammen Rijnsburg. Nederlands aspirantenkam pioenschap. Eindstand: 1. RikKeurentjes 20 punten; 2, Danny Slotboom 19; 3. Jas per Lemmen 18;4.Bennie Provoost (Aag tekerke) 16; 5. Wouter Ludwig 14; 6. Bou- dewijn Derkx en Klaas-Hendrik Leijenaar 13; 8. Ernst-Jan de Bruijn en Hin Wong 4; 10. Patrick Stork 1. Motorcross Vlissingen. Clubcross MSV De Uitlaat. Totaalstand na twee manches, 250/500cc: 1. Casper Ovaa (Oost-Sou burg); 2. Arno Ruttinger (Goes); 3. Anco Korteweg (Willemstad); 4. Richard Leeu westeijn (Vlissingen); 5. Erik van der Wekken (Zierikzee). 125cc: 1. Nicky Huis zoon (Vlissingen); 2. Henk Buijs (Oost- Souburg); 3. Freddy Blaas (Oostkapelle); 4. Joris van Strien (Dirksland); 7. Arjo Verhage (Aagtekerke); 250/500cc junio ren: 1Rob Boesberg (Stolwijk); 2 Pascal van de Bom (Zevenbergen); 3. Anco van den Houten (Oufldorp); 4. Wim Jobse NAMEN - Na het Dutch Open heeft rolstoeltennisster Angela Maas gisteren ook het Belgium Open op haar naam geschi-even. Samen met haar partner Esther Vergeer won ze de finale in Na men in drie sets. Betty Klave en Djoke van Marum gingen met 4- 6 6-17-5 ten ondei'. In het enkelspel reikte de Kou- dekei'kse tot de halve finale. Waarin Esther Vergeer opnieuw - tijdens de Dutch open was dat ook al het geval - een maatje te gi'oot bleek. „Maar het ging ont zettend gelijk op. Het was span nend, en de partij was van een zeer hoog niveau. We hebben dik drie uur op de baan gestaan. Alleen jammer dat de pai-tij dan net weer Esthers richting op kantelt." Esther Vergeer won met 6-3 6-7 (8-10)6-4. FRASNE - Op een door de re genval zwaar en moelijk te be rijden geworden parcours in het Belgische Frasne, heeft moun tainbiker Joël Dieleman zijn goede reeks van de laatste tijd dooi-gezet. De Vlissinger eindig de bij de junioren op een zesde plaats. Voor zijn zus Miijam verliep de wedsti'ijd in de Belgische top- competitie minder vooilvai'end. Dieleman moest de strijd staken door een lekke band. Ze lag op dat moment op de vijfde plaats. Bij de masters was er een 29e plaats voor Leen Schoe uit Vrouwenpolder. (Middelburg); 5. Geurt Blankenslijn (Kortgene). 125cc junioren: 1, Roel van den Bergen ('s-Gravenpolder);2. Jurgen den Engelsman (Middelburg); 3. Chris Vogelaar (Yerseke); 4. Renë Moerland (Yerseke); 5. Mark van Dijk (Oud-Gastel), 85cc: 1. Dave de Jonge (Heinkenszand), 2. Martin Stroo (Oost-Souburg); 3. Mar lon Merison (Biggekerke); 4. Mark Boot (Burgh-Haamstede); 5. Lars Nelen (Kruisland). 65cc: 1. Lex Rauh (Waspik); 2. Dimitri Schnitzler (Kerkwerve); 3. Stephan van Ham (Zegge); 4. Jeffrey van Kempen (Oost-Souburg); 5. Rinie van Linden (Putte). Veteranen: 1. Cees van Ham (Roosendaal); 2. Ad Geldof (Oostka pelle); 3. Marcel Oversloot (Hoek van Holland); 4. Peter Maranus (Aagtekerke), 5. André Nuyens (Serooskerke). Tennis Maeneblusscherstoernooi Middelburg. HE B1. Halve finales: Patrick Mondria Dmitri van Hoof 6-4 1-6 6-3, Thijs Slag boom - Serge Eude 6-0 2-6 6-2. Finale: Pa trick Mondria Thijs Slagboom 4-6, 6-2, 6-0. DE B1. Halve finales: Anouk van Straaten - Christel Rolink 6-3 6-0, Jantien Bruijnzeel - Debbie Meijering 6-2 6-2. Fi nale: Jantien Bruynzeel Anouk van Straaten 6-4,6-2. HE B2: Joost van Loon Remco Maandag 6-1, 6-4. DD B: Corine Davidse/ Marije Eude Jantien Bruijnzee- l/Anouk van Straaten 6-2,6-4. HD B: Di mitri van Hoof/ Thijs Slagboom Marti|n Foks/Mickey Vertommen 7-6,6-2. GDB: Marije Eude/Serge Eude Jantien Bruyn- zeel/Remco Maandag 1-6, 6-1, 6-3. HE C1: Arjen Nijpjes/Wouter Waaijers 6-0, 2-6, 6-2. DE C1: Kym de Klerk Marion Snoek 6-4, 6-3. HE C2: Niels Fortgens Koen Idzenga 6-4, 4-6, 6-4. DE C2: Kim berley Goudt Annemarie Janssen 6-1, 6-4 HDC1: Gunnar Hittorf/Koen Idzenga Micha Bernard/Oscar Jacobs 6-4, 7-5. HD C2: Floris Blaauboer/Jeroen van der Hoeven Niels Fortgens/Thierry van der Wiel 4-6,6-3,6-2. DD C: Rina Lazonder- /Marion Snoek Annemarie Janssen/Kym de Klerk 6-2, 3-6, 6-3. GD Cl: Lisette Wijkhuijs/Orestis Molopodis Bianca Zwanenburg/Sven Vermeulen 6-3, 2-6, 6-4. Cynthia Jansen/Mark Pellenbrink Barbara Boone/ Rein Droog 6-7, 6-4, 6-2. HE D1: Floris BlaauboerTom Dekker 6-2, 6-1. DE D1: Linda Gruber Inge Die- rickx 6-2,6-2. HE D2: Wouter Lenis Mark van Barneveld 4-6, 6-3, 6-3. DE D2: Pa tricia de Greeg Trees Janssens 6-1,6-3, HD Dl: Jeroen van der Hoeven/Winfred Kuipers Alex de Putter/Elwin de Putter 7-5,7-6. DD D1: Patricia Davidse/Louise van'tHofSonja Boogaard SimoneVisser 6-3, 6-4. HD D2Mark van Barneveld- /Bas van Gelder Erik Rademaker/Marc Verkerk 6-1, 6-2. GD D1: Nicole Ie Duc/Hans Ie Due Lisette Joziasse/Edwin Lefevre 6-7, 7-6, 7-6. GD D2: Rolf Ver- meer/Patricia de Greef Sonja Boogaard- /Wafin Lin 6-1,6-0. maandag- Strandloop Start om 19.30 uur op de Boulevard voor vier kilometer of acht kilometer. Inschrij ven: kantine v.v. De Meeuwen aan de Westkapelseweg te Zoutelande. GRONINGEN - De transfer van spits Martin Drent van FC Gro ningen naar Sankt Pauli is afge ketst. De naar de Bundesliga ge- pro moveerde Duitse club liet Drent in het weekeinde weten dat de overgang om financiële redenen niet doorging. ANP i

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 16