Tènce tempo-team PERSONEEL de delta Gezocht: teamplayer met pit/ PZC -LL STARS wvrw.tempo-team.nl SPAAR® SELECT Commercieel Talent Ej] GROENE KLUSSENIER® Assistent autotechnicus/autotechnicus Bankwerkers Pijpfitters Scheepsbouwers iOMWte^liïïp 'G)@ Mte9 |yfe Uitvoerder Service en Onderhoud (m/v) CHAUFFEUR (M/V) Intercedent m/v Justitie Gerechtssecretaris Arrondissementsrechtbank Middelburg zaterdag 14 juli 2001 Werk zoals jij dat wilt ALGEMEEN Bouwkundig medewerker m/v voor een bedrijf in Hulst.Voor deze fulltime funktie ben je in staat om zelfstandig ontwerpen uit te werken tot bestektekeningen en kun je projecten in de uitvoerings fase begeleiden. Je dient te beschikken over ruime bouw kundige ervaring en kennisvan een CAD systeem (Autocad-Alpha). Dit jonge dynamische bedrijf biedt doorgroeimogelijkheden. lnformatie:(01 15) 61 23 89, Bianca van der Heijden Terneuzen, Nieuwstraat 66 Medewerker carwash m/v voor een klant uitTerneuzen. De werkzaamheden vinden plaats op vrijdagavond, zaterdag en/of zondag. Je dient netjes te kunnen werken en mensen vriendelijk te woord te staan. Mensen, die in het bezit zijn van een rij bewijs B zijn van harte welkom. Deze weekeindbaan is voor langere tijd. Kom snel langs! lnformatie:(OI 15) 61 23 89, Bianca van der Heijden Terneuzen, Nieuwstraat 66 Assistent materiaal administrateur m/v voor een bedrijf in Vlissingen-Oost. In deze functie ben je verantwoordelijk voor binnenkomende goederen en stel je pakketten samen van die goederen. Het is fysiek zwaar werk wat plaatsvindt in dagdiensten.Voor deze functie moet je in ieder geval in het bezit zijn van je rijbewijs-b en zijnVCA en een heftruckcertificaat een pré. De functie loopt in ieder geval tot en met september lnformatie:(OI 18) 41 48 70, Astrid Prent Vlissingen, Torenstraat 5 KANTOOR Medewerker financiële administratie m/v voor verschillende bedrijven in de regio. Je hebt MEAO bedrijfsadministratie of MBA en enige ervaring. Je taken bestaan o.a uit het regelen en verdelen van werkzaam heden,het voorbereiden van betalingen en btw aangiften en het opstellen van jaarrapporten. Computerkennis is vereist. Deze fulltime banen zijn voor langere tijd. Informatie:(0l 15) 61 23 89, Miranda Haak Terneuzen, Nieuwstraat 66 Administratief medewerker m/v voor verschillende bedrijven in Terneuzen. Je hebt erva ring in de administratieve sector. Je taken bestaan uit telefoon aannemen, het inboeken van inkomende goe deren en andere administratieve werkzaamheden. Deze banen zijn zowel parttime als fulltime en voor enkele maanden. Informatie:(0l 15) 61 23 89, Miranda Haak Terneuzen, Nieuwstraat 66 Administratief medewerker m/v voor een internationaal bedrijf in de omgeving van Kapelle. Het betreft administratieve werkzaamheden op een logistieke afdeling. Onder meer het registreren van alle handelingen rondom het oproepen, het verwerken en vervoeren van zaden. U kunt goed overweg met een computer en heeft een MEAO-opleiding gevolgd. Logistieke en agrarische kennis is een pre. Het betreft een fulltime functie van tijdelijke aard. !nformatie:(OI 13) 22 04 80, Maruja Speelman Goes, Piet Heinstraat 3 Administratief medewerker m/v voor een bedrijf in s-Gravenpolder. De werkzaamheden bestaan onder andere uit facturen opstellen, uren con troleren en personeelsadministratie. U heeft MBO werk en denkniveau. Verder heeft u kennis van Word en Excel. Het betreft een functie voor langere tijd eventueel uitlo pend op vast dienstverband. lnformatie:(OI 13) 22 04 80, Willeke Sinke Goes, Piet Heinstraat 3 Medewerker commerciële binnendienst m/v voor een bankrelatie te Domburg. Binnen de afdeling Financiële Advisering/Huis Hypotheekadvies verricht je commerciële werkzaamheden. Je achterhaalt de behoeften van de cliënten en brengt deze vervolgens in contact met de juiste adviseur. In rustige periodes ondersteun je de adviseurs bij de administratieve afhan deling van hun werkzaamheden. Je beschikt over een MBO- of HBO niveau en bent klantgericht en communi catief vaardig. Opgedane ervaring in de financiële dienst verlening is een pré. Dit is een uitdagende baan die full time ingevuld dient te worden en waarbij je de mogelijkheid hebt op een vast dienstverband. lnformatie:(0l 18) 67 90 30, Petra van Oosterhout Middelburg, Houtkaai 5 Administratief medewerker m/v voor een brouwerij gevestigd te Middelburg. Deze functie is gericht op de financiële administratie, zoals debiteuren- en crediteurenbeheer. Ook behoren artike- lenbeheer en het verzorgen van rapportages van de debiteurensaldi tot de werkzaamheden. Je beschikt over een MBO opleiding richting BE of BA. Ben jij een per soon met een stressbestendige, klantgerichte instelling reageer dan snel! Dit is een fulltime baan binnen een groot bedrijf met goede toekomstperspectieven. lnformatie:(01 18) 67 90 30, Petra van Oosterhout Middelburg, Houtkaai 5 HORECA/CATERING Bedienend personeel m/v voor een horeca gelegenheid in Vlissingen zijn wij op zoek naar bedienend personeel. Je hebt ervaring in de horeca. Kan met 3 borden lopen bent voor korte of voor langere tijd beschikbaar. De beheersing van de Duitse taal is een pre maar geen vereiste. Het aantal uur is in overleg. Informatie:(0l 18) 41 02 00, RoyWeeber Vlissingen, Torenstraat 5 Serveerder m/v voor een koffie gelegenheid in Vlissingen zijn wij op zoek voor de vakantie periode naar meerdere serveerders/sters met of zonder ervaring. De werk zaamheden varieren van broodjes klaarmaken en bedie ning hiervan. lnformatie:(0l 18) 41 02 00, RoyWeeber Vlissingen, Torenstraat 5 Medewerkster bediening m/v voor de Stationrestauratie te Middelburg.We zoeken een enthousiast persoon die in de vakantieperiode kan ondersteunen. Je houdt het buffet in orde, verricht ser veerwerkzaamheden en houdt het restaurant netjes. De diensten variëren en zijn dagelijks tussen 12.00 en 21.00 en een keer in de 2 weken werk je een weekend. Ben je beschikbaar, reageer dan snel. lnformatie:(0l 18) 67 90 30, Vanesse Minnaar Middelburg, Houtkaai 5 Vakantiekracht m/v voor een gerenormeerd hotel in Domburg zoeken we een afwasser. Bij voorkeur kandidaten van 18 jaar en ouder. De werktijden zijn tussen 16.00 en 23.00 uur, maar ook bij drukte 's morgens tussen 9.00 en 14.00 uur (niet beide diensten op één dag). Je ontvangt een goede reiskostenvergoeding. Deze baan is per direct en loopt tot en met augustus. lnformatie:(0l 18) 67 90 30, Petra van Oosterhout Middelburg, Houtkaai 5 SCHOONMAAK Schoonmaakmedewerker m/v voor een bungalowpark in de omgeving van Brouwershaven. De werkzaamheden vinden plaats op maandag en vrijdag waarbij het vervoer is verzorgd. Samen met een collega maak je een aantal luxere vakan tiebungalows schoon. De werktijden liggen tussen 08.30 en 16.00 uur. Ben jij nog op zoek naar wat dagjeswerk of wil je snel een zakcentje bijverdienen reageer dan snel! lnformatie:(0l 18) 41 48 70, Astrid Prent Vlissingen, Torenstraat 5 TECHNIEK Mechanisch monteur/ sleutelaar m/v voor een bedrijf in de omgeving van Hulst De taken bestaan uit het (de)monteren, reviseren, repareren van elektromotoren en pompen.Voor deze fulltime funktie bezit je een LTS-wtb diploma en heb je ervaring op het gebied van sleutelen. Ben jij die teamplayer, die over technisch inzicht beschikt...? Kom dan snel langs! lnformatie:(0l 15) 61 23 89, Bianca van der Heijden Terneuzen, Nieuwstraat 66 Magazijnmedewerker m/v voor een bedrijf in Vlissingen-Oost Wij zijn op zoek naar een kandidaat met een technische achtergrond en affini- teitVerder moet je stressbestendig zijn, snel en accuraat kunnen werken. Als je daarnaast ook al eerder ervaring hebt opgedaan in een dergelijke functie regeageer dan snel. Het betreft een fulltime functie tot in ieder geval half augustus. lnformatie:(0118) 41 48 70, Astrid Prent Vlissingen, Torenstraat 5 tempo-team MET TEMPO-TEAM ALL STARS HAAL JE ER MEER UIT. 70.000 -120.000 Spaar Select Spaar Select is het grootste onafhankelijke adviesbureau in Nederland gespecialiseerd in Persoonlijke Financiële Planning. Het bedrijf en haar medewerkers zijn jong en ambi tieus. Sinds de oprichting in 1993 is Spaar Select gegroeid tot 38 vestigingen door heel Nederland. 123T0P 123TOP is het unieke Persoonlijke Ontwikkelings programma van Spaar Select. Samen bekijken we waar je ambitie en mogelijkheden liggen. Op basis hiervan wordt het persoonlijk ontwikkelingsprogramma ingevuld, waarbij opleiding, begeleiding en doorgroei centraal staan. Je stroomt in als Callcentermanager of Accountmanager bij Spaar Select. Opleiding begeleiding Opleiding is de basis van succes. Je begint met een maand intensieve training. Hierna start je in je functie en word je, in het begin dagelijks, en later wekelijks, begeleid en getraind door een specialist. In het vervolg van 123TOP ga je meerdere interne cursussen volgen om je verder te ontwikkelen. Doorgroei Na anderhalf jaar kun je in 123TOP een volgende stap zetten naar Senior Accountmanager. Vestigingsmanager of Regiomanager. Profiel De commerciële toppers die wij zoeken zijn ambitieus, gaan altijd voor goud, hebben een opleiding op MBO- of HBO- niveau, zijn tussen de 22 en 35 jaar, vinden het geen probleem om in de avonduren te werken en zijn bereid te leren. Je krijgt er ervaring, opleiding, carrièremogelijkheden en een uitstekend salaris 70.000 - 120.000) voor terug. Reageren Voor meer informatie kun je op maandag tussen 13.00 en 15.00 uur bellen met onze Recruiter. Nicolai Schiettekatte (0118-67.40.00). Je kunt ook direct je motivatie en cv sturen naar Nicolai.Schiettekatte@spaarselect.nl of Postbus 8094, 4330 EB Middelburg. Wij reageren binnen 48 uur. www.spaarselect.nl Zelfstandig hovenier? Sluit j'e aan bij De Groene Klussenier Ben jij die veelzijdige hovenier die alles weet van tuinonderhoud, tuinaanleg, tuinontwerp en tuinrenovatie? Heb je commercieel inzicht en gevoel voor ondernemerschap? Start dan je eigen hoveniers bedrijf samen met De Groene Klussenier BV. De Groene Klussenier is een franchiseorganisatie die op korte termijn ondernemers zoekt in alle regio's in Nederland. Bel nu: 0318-556637 (tijdens kantooruren) of kijk op www.groeneklussenier.nl Je informatie-pakket ligt klaar. De veelzjjdige hovenier voor uw tuin Autobedrijf J. W. de Voogd te Vlissingen is een jong en dynamisch bedrijf. Als dealer voor Daihatsu en Mitsubishi voor Walcheren bedienen wij op klantgerich te wijze de markt op het gebied van verkoop, leasing, schade en onderhoud van nieuwe en gebruikte perso nen-, bedrijfswagens en accessoires. De professionali teit van het bedrijf wordt, naast een uitstekende pre sentatie, vooral gekenmerkt door persoonlijke service. Op korte termijn zoeken wij ter ondersteuning van de medewerkers in de werkplaats, een Uw brief met curriculum vitae kunt u binnen 10 dagen sturen naar Autobedrijf J. W. de Voogd, t.a.v. de heer J. W. de Voogd, Postbus 41, 4380 AA Vlissingen. Voor informatie, bel 0118-470666. AUTOBEDRIJF J. W. DE VOOGD Bedrijfewes 4,4387 PD Vlissinsen Postbus 41,4380 AA Vlissinsen DAIHATSU Scheepswerf RBilTI6fSW33l"b.v. Postbus 15, 4417 ZG Hansweert. Tel. 0113-383021 - Fax 0113-383421 Scheepswerf "Reimerswaal" te Hansweert is een internationaal opererende scheepsreparatie- werf met gemiddeld 80 werknemers. Onze activiteiten bestaan uit het repareren, verbouw en nieuwbouw t.b.v. visserij, baggerindustrie, binnen- en kustvaart. Met spoed gevraagd Nadere informatie over deze functie kunt u tijdens kantooruren verkrijgen bij de heer R. Pieters of de heer A. Verras, telefoonnummer 0113-383021 Heeft u interesse in de aangeboden functie stuur dan uw schriftelijke reactie naar: Scheepswerf Reimerswaal B.V. Postbus 15, 4417 ZG Hansweert Bouwbedrijf 'DeDelta'b.v. is gevestigd te Middelburg en behoort reeds jaren tot de toonaangevende bouwbedrijven in Zuid- West Nederland. Wij zijn een middelgroot bouwbedrijf met circa 100 medewerkers. Wij zijn werkzaam in alle sectoren van de B&U-bouw. Ons bedrijf kenmerkt zich door een platte organisatiestructuur waarin onderlinge samenwerking ten behoeve van de bedrijfsdoelstellingen voorop staat. Bouwbedrijf "De Delta' b.v.. Postbus 8017, 4330 EA Middelburg Tel: 0118-679000 Ter versterking van onze afdeling Service en Onderhoud zoeken wij een: Uw functie: Als uitvoerder Service en Onderhoud heeft u de dagelijkse leiding over de service- en onderhoudsdienst en bent u verantwoordelijk voor het efficiënt afhandelen van meldingen en werkopdrachten en het nakomen van de onderhoudsabonnementen. Tevens voert u kleine werken uit. Uw profiel: U heeft een opleiding op het niveau van MTS-Bouwkunde en diverse jaren praktijkervaring in de bouw. Termen als flexibel, klantvriendelijkheid en kostenbesef zijn op u van toepassing. Zoekt u: Een verantwoordelijke baan met een grote mate van zelfstandigheid in een no-nonsens werkomgeving? Dan zien wij graag uw handgeschreven reactie met c.v. voor 18 augustus a.s. tegemoet op nevenstaand adres t.a.v. de heer P. C. M. Vertelman. De Alpha Groep werkt met verschillende dochterbedrijven en ver richt dienstverlening op het gebied van kledingreiniging, textiel- veredeling en handel in relatie-artikelen en machines. Bij de Alpha Groep werken ruim 100 mensen voor consumenten en voor bedrijven. Voor één van onze bedrijven, Alpha Vervoer B.V., geves tigd te Oud-Beijerland, zijn wij op zoek naar een: functie U bent verantwoordelijk voor het vervoer van onze producten van en naar onze klanten en leveranciers. Deze bevinden zich voor het grootste deel in Nederland, maar enkele internationale ritten zijn niet uitgesloten. De functie is fulltime en heeft Oud-Beijerland als standplaats. wij vragen Uw leeftijd is minder belangrijk. U hebt uiteraard een groot rijbewijs en een chauffeursdiploma. U moet plezierig met onze relaties om kunnen gaan. Ervaring strekt tot aanbeveling, maar belangrijker is dat u inzet toont en zelfstandig kunt werken. wij bieden Een afwisselende en verantwoordelijke baan. De beloning is conform de CAO. De Alpha Groep heeft goede secundaire voorzieningen, zoals een studie- regeling, een spaarregeling en een pensioenregeling. sollicitatie Uitsluitend schriftelijk. Een bondige sollicitatiebrief met vermelding van uw opleiding en uw ervaring kunt u, binnen 7 dagen na plaatsing, sturen naar de directie van Alpha Vervoer B.V., Postbus 1507, 3260 BA Oud-Beijerland. Telefoon: (0186) 61 80 77. De heer G.A. van de Werken geeft u desgewenst nadere informatie over de functie. Tènce! uitzendbureau zoekt versterking: een teamplayer met pit, waaraan onze klanten zonder omkijken hun opdrachten toevertrouwen. Een kordate, servicegerichte regelaar, die weet wat wordt verwacht en dat ook waar maakt. Een commercieel talent, dat zich thuis voelt in een jonge, snelgroeiende en dynamische onderneming. Kortom: Tènce! zoekt een voor de vestiging Vlissingen De baan Als intercedent bij Tènce! uitzendbureau werkje in een hecht team, maar met een duidelijke eigen ver antwoordelijkheid. Je werk is veelzijdig en boeiend. Je voert onder meer inlake-gesprekken met kandidaat uitzendkrachten en onderhoudt contacten met (poten tiële) opdrachtgevers. Je zoekt en regelt personele oplossingen voor ze en bent tevens verantwoordelijk voor de administratieve afhandeling ervan. Het aanbod Vanzelfsprekend doen wij onze intercedenten een passend aanbod: een goed salaris met bijbehorende secundaire arbeidsvoorwaarden. Verder zorgen wij voor een op de functie afgestemde opleiding. Tènce! uitzendbureau en Tènce! personeel projecten hebben gezamenlijk ruim 40 vestigingen in Nederland en Bëlgie. Tènce! is onderdeel van Vebego Services, een internationaal opererende diensverlenende organisatie met vestigingen in onder meer Engeland, Frankrijk, Zwitserland, Portugal en Duitsland. De eisen Je hebt minimaal een MBO-opleiding afgerond en al eerder met succes een commerciële functie in de za kelijke dienstverlening vervuld. Je hebt ongeveer drie jaar werkervaring, je bent enthousiast, representatief en je werkt met plezier. Bovendien bezit je een rijbe wijs en woon je op Walcheren. Je reactie Als je aan de eisen voldoet en de baan je uitdaagt, stuur dan uiterlijk 27 juli a.s. jouw brief met cv naar: Tènce! uitzendbureau, Axelsestraat 1, 4537 AA te Terneuzen t.a.v. Femke Willems, regiosecretaresse. Meer informatie over de functie kun je inwinnen bij Melanie Borreinans, intercedente in Vlissingen, tele foon: 0118-415059. uitzendbureau De rechtbank Middelburg bestaat uit de sectoren bestuursrechtspraak, civiele rechtspraak, strafrechtspraak en een bureau president. De totale bezetting bedraagt ongeveer 20 leden rechterlijke macht en 45 juridische en administratieve medewerkers, die verdeeld over genoemde sectoren werkzaam zijn. Voor de versterking van de sector strafrechtspraak wordt nu een kandidaat gezocht voor de functie van gerechtssecretaris. Ministerie van Justitie v/m 36 uur Taken De secretaris bereidt in hoofdzaak als minder zwaar te kwalificeren zaken en zittingen voor, verschaft juridische ondersleuning tijdens de procesgang, fungeert als griffier tijdens zittingen, maakt door de rechter aan te wijzen vonnissen en beschikkingen van zaken en bereidt beslissingen voor in minder zwaar te kwalificeren zaken Beoordeelt met name de formele en materiële kanten van de binnengekomen processtukken en de volledigheid van het dossier. Tevens draagt de secretaris bij aan de kwaliteit en tijdigheid van de afhandeling van zaken. Daarnaast draagt de secretaris bij aan een goede collegiale samenwerking. Functie-eisen Een afgeronde universitaire opleiding rechten bij voorkeur strafrecht, dan wel het diploma verbonden aan de S-opleiding [strafrecht], goede schriftelijke en mondelinge uitdrukkingsvaardigheid, goede contactuele eigenschappen, goed analytisch vermogen, affiniteit met geautomatiseerde systemen en beheersing van Word Een grote mate van zelfstandigheid is vereist terwijl ervaring met de strafrechtspraak tot aanbeveling strekt Salaris Uw inschaling is afhankelijk van uw opleiding, kennis en ervaring met een minimum van f 4475.- en een maximum van f 6399,- bruto per maand, exclusief 8% vakantie-uitkering Standplaats Middelburg. Voorkeursgroepen Justitie draagt bij aan het vergroten van de werkgelegenheid voor vrouwen, gehandicapten en leden van etnische minderheden. Indien u tot één van deze groepen behoort wordt u uitdrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. Bijzonderheden De rechtbank werkt met competentieprofielen, die bij de werving en selectie als criteria zullen worden gehanteerd De van toepassing zijnde competenties voor deze functie zijn. samenwerken, schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid, oordeelsvorming, probleemanalyse en zorgvuldigheid. Van de kandidaten wordt de bereidheid verwacht ook in andere sectoren van de rechtbank werkzaam te zijn. Bij de selectie zijn ook leden van de rechterlijke macht betrokken. Een antecedentenonderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Een psychologisch onderzoek behoort tot de mogelijkheden. Inlichtingen Nadere informatie over deze functie kan worden verkregen bij de heer J.E.L. Schraa, sectorcoördinator strafrechtspraak, telefoon [0118] 67 72 02. SollicitatiCWijzC Uw schriftelijke sollicitatie kunt u voor 28 juli 2001 richten aan de Directeur Beheer Gerechten, ter attentie van de Afdeling Personeelszaken, Postbus 5015, 4330 ka Middelburg Justitie: Oprechte koers

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 28