LEZERSVOORDEEL PZC 12 Leuk voor jong en oud! Wees er dus snel bij woensdag 4 juli 2001 Het Groot Russisch Staatscircus steit zijn gloednieuwe programma ClassiQ aan u voor. Van 23 t/m 29 juli staat het circus in Vlissingen op het recreatiegebied Westduin a/d Burg. Van Woelderenlaan (naast de sauna). Een spetterende circusshow met tijgers, beren, clowns, acrobaten, vliegende trapeze en nog veel meer. Als lezer van de PZC kunt u extra voordelig naar de voorstelling op maandag 23 juli om 20.00 uur. De PZC heeft namelijk een speciale actie voor u! U kunt naar deze voorstelling voor slechts 5,- per kaartje. (Normale prijs voor deze kaarten is 25,- 40,-) Een leuk idee voor in de vakantie! Dit is een eenmalig aanbod en Op Op. Onze kaartverkoop is op woensdag 4, donder dag 5 en vrijdag 6 juli van 9.30 uur tot 17.00 uur op onze PZC-kantoren te Vlissingen, Terneuzen, Hulst, Zierikzee en Goes. (Inlichtingen: 0118-484302) Tegen inlevering van deze bon (geen kopie) kunt u voor 5,- per stuk kaartjes kopen voor de voorstelling van het Groot Russisch Staatscircus op 23 juli a.s. om 20.00 uur. Deze bon kunt u inleveren op woensdag 4, donderdag 5 en vrijdag 6 juli van 9.30 uur tot 17.00 uur bij de PZC-kantoren te Vlissingen, Terneuzen, Hulst, Zierikzee en Goes. Naam. PC/Woonplaats Telefoon Aantal kaarten:(max. 4 kaarten per bon) Deze aanbieding is niet geldig in combinatie met andere kortingsacties. Telefonisch reserveren voor deze actie is niet mogelijk. De PZC heeft zitplaatsen in de parterre en stalles gereserveerd. Op de kaarten staan geen stoelnummers vermeld. Voor aanvang van de voorstelling worden zitplaatsen toegewezen door medewerkers van het circus. Hierbij geldt: Wie het eerst komt, krijgt ook de beste plaats!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 12