Jeugdig duo wint met overmacht PZC One Day Fly voorkomt trilogie van beach volley bailers Foaks Zegers plaatst zich voor B2-finale Ken de Dycker oppermachtig De Zwarte Dame verrassende winnaar in finale ZSB-beker Nummerdor blijft bij Montichiari 14 Loonstijn en Van Overloop veel te sterk in finale Cl-categorie Tweede plaats Ralph Schaalje Trinko Keen op dreef in Brazilië Winst voor tc Graauw Van der Gouw verlengt contract uitslagen agenda maandag 2 juli 2001 doorEduard Hofman SCHOONDIJKE - Het tennis- duo Youri Loonstijn en Joël van Overloop schreef met groot machtsvertoon het Rabo-De Zwaan dubbeltoernooi op hun naam. Ze wezen in twee sets het koppel Goethals/De Rijk terug met 6-2 6-2. Bij de vrouwen gin gen Jolanda van Pamelen en Hendrika van der Linden op herhaling door het toernooi voor de tweede achtereenvol gende keer op hun naam te schrijven. Alf IJsebaert was goed voor twee titels. Het was al snel duidelijk dat de routiniers Jan Goethals en Cees de Rijk niet opgewassen waren tegen het jeugdige duo Loons tijn en Van Overloop. Binnen het uur was de partij beslist. Al in de beginfase braken Loons tijn en Van Overloop door de service van hun tegenstanders die daardoor constant achter de feiten aanholden. „Het liep lek ker bij ons" merkte Yoeri Loons tijn op. „We hadden het spel van Goethals en De Rijk goed ge analyseerd. De services van Joël waren zo hard, dat Goethals ze niet met zijn forehand kon re tourneren. Daardoor bleef de gevreesde volley van De Rijk achterwege." De titel bij de mannen C2 kwam terecht bij het duo Sjacko de Braal/Ronnie Verstraaten. In tegenstelling tot de moeizame winst in de drie voorgaande partijen (vier keer speelden ze RUISELEDE - Ralph Schaalje is gisteren in het Belgische Rui- selede op een tweede plaats ge ëindigd. De 16-jarige wielrenner uit Ax el, die uitkomt voor wielerteam Waasland, was de sterkste van een groepje van vier achtervol gers. Bij de 96 kilometer lange wed strijd kwamen zeventig renners aan de start. Eerstejaars junior Schaalje won de sprint van een achtervolgend groepje van vier renners. een tiebreak) was de finale een peulenschilletje. Met 6-4 en 6-1 werden Willemsen en Dieleman van de baan geveegd. De Dl-ca- tegorie werd verrassend gewon nen door Frits Meyer en Joost de Zeeuw. Ze openden tegen Kolijn en Vastenhout met een spreken de 6-0-winst in de eerst set. Ko lijn en Vastenhout namen in het vervolg van het duel een 5-2- voorsprong, maar Meijer en De Zeeuw waren op tijd weer bij de les: 7-5. Jolanda van Pamelen en Hen drika van der Linden verover den hun tweede titel op rij in het vrouwen dubbel Cl. Het jeugdi ge duo Daisy Boogaard/Imre van Overloop gaf in de eerste set nog wel enige tegenstand, maar liet het verder afweten. De C2- titel was weggelegd voor Buijs- se en Van Remortel die alledrie hun wedstrijden wonnen. In het gemengd-dubbel was Cees de Rijk wel succesvol. Sa men met Marian Blaakman haalde hij het nipt in drie sets te gen Jolanda van Pamelen en Charl van Leeuwen: 7-5 5-7 6-4. Bij de C2'ers kwamen drie ge zinsleden binnen de lijnen. Moeder en zoon Willemsen moesten het opnemen tegen dochter Annoes die samen met Martin Vinjé een duo vormde. Annoes Willemsen en Martin Vinjé hadden drie sets nodig, maar wonnen er wel twee over tuigend 6-0 5-7 6-1. Bij de 35-plussers won Alf IJse baert twee titels. Samen met Harry van Quekelberghe was hij succesvol in het mannen-dub bel. In het gemengd-dubbel kaapte hij samen met Elly van der Hooft de titel weg voor de neus van Kornelis/Oosthoek: 6- 16-2. Kloosterzande Ronald van Remortel en Ri chard Bral eisten gisteren op het Klorianen dubbeltoernooi de eerste plaats op in de B-catego rie. Pas na het spelen van een tiebreak ontsnapten de latere winnaars aan setverlies. De tweede set was mogelijk nog spannender. Twee koppels die elkaar geen duimbreed toega ven. Bij 5-5 kwamen Van Re mortel en Bral aan de positieve kant van de score, om die niet meer uit handen te geven. Het duo De Meijer/Baumgarte deed wat van ze verwacht werd. Met 6-4 en 6-1 walsten ze over Van Dorsselaer/Verschueren en ze verzamelden zo weer een handvol punten op weg naar de C-status. Laurens Scheerders werd het goudhaantje van het toernooi in Kloosterzande. In de finale van de Cl-categorie was hij met zijn gelegenheidspartner Guido de Rechter een maatje te groot voor het duo De Klerk/D'Hooge: 6-1 6-2. „Het was een leuke erva ring om met De Rechter te dub belen", merkte een verheugde Scheerders op. „Het is voor her haling vatbaar." In het gemengd-dubbel B was Scheerders samen met Fanny Kool succesvol. Tegen Verhaege en Asselman pakten ze op de be slissende momenten de punten: 6-4 6-3. Samen met zijn vaste clubpartner in competitiever band. Anouschka Scheerders, won hij in de Cl-categorie zijn derde titel. Het duo D'Hooghe- /De Kesel bood veel weerstand, maar kwam op het beslissende moment net iets tekort: 6-4 6-4. In het vrouwendubbel kwam Joël Overloop (rechts) retourneert, terwijl zijn partner Youri Loonstijn aan het net afwacht. Het duo won de Cl-finalemet overmacht. foto Charles Strijd door Aector Doorns SLUISKIL - Jos Zegers heeft zich gisteren bij het ABN-AM- RO Sluuskille tennistoernooi als eerste geplaatst voor de fi nale. In de poule van het B2- enkelspel klopte Zegers zijn twee concurrenten met dezelf de cijfers: twee keer 4-1. In Sluiskil worden de partijen op tijd (50 minuten) afgewerkt. In de andere B-poule is er nog geen beslissing gevallen. Coen Dobbeleir klopte wel Han Matthijssen met 4-1 en 4-3. In het C-enkelspel behaalde Ste fan Bogaart een gemakkelijke overwinning tegen John Eps- kamp: 6-0 7-0. In de goed be zette D 1-poule kan het nog al le kanten op. Rien Kriekaard en Mischa van Bremen won nen hun partijen tegen John Rekkers, die daarmee uitge schakeld is voor de eindronde. Peter Rompa hield zijn kansen in eigen hand door met 3-2 en 2-1 Michael Visser opzij te zet ten. De partij tegen Patrick Wille eindigde met 3-2 en 2-3 onbeslist In het vrouwenenkel D2 was het krachtsverschil tussen Lydia Zohland en Sas- kia Beek Vrijwel nihil. Zoh land heeft nog de beste papie ren. Ze won één keer met 4-2, maar verloor de tweede partij met nipte cijfers: 2-3. het duo Goossen/Rademakers in hun finalepartij tegen Len- sen/Van Meele sterk uit de start blokken. Een gelijkopgaande eerste set werd met winst afge sloten. Het was daarna wel jam mer voor de wedstrijd dat ze hun kruit hadden verschoten. De bloemen waren voor Lensen en Van Meele die optimaal profi teerden: 4-6 6-2 6-1. door Paul van Dijke KRUININGEN - De schakers van De Zwarte Dame hebben de ZSB-beker veroverd. In de fina le in Kruiningen werd Middel burgmet 2,5-1,5 verslagen. Jan- Kees Tolhoek was de enige spe ler die een punt scoorde, de ove rige partijen eindigden in remi- Middelburg behaalde de finale door winstpartijen op Denk en Zet Tholen en SVWZV uit Oost burg. De Kruiningse schakers van De Zwarte Dame plaatsten zich ten koste van Vlissingen en Goes voor de eindstrijd. Hoewel Middelburg slechts met spelers uit het tweede naar Kruiningen toegekomen was, gold het als favoriet in de finale. DZD'er Michel Montenegro kwam op bord twee met zwart tegen Marius van Alphen al spoedig een pion achter. Door inventief verdedigen wist hij echter af te wikkelen naar een eindspel met ongelijke lopers. Voor Van Alphen zat er niet meer in dan een puntendeling. Zoals ook de partij op het vierde bord, tussen Frans Rikumahu en Daan van Noppen - niet meer dan een saai potje - in remise eindigde. Remise-aanbod Jan-Kees Tolhoek gaf vervol gens op bord drie een kwaliteit weg, waardoor de winst voor opponent Wout van Wijnen na bij leek. Gezien deze ontwikke lingen kon Peter van der Borgt op bord één niet ingaan op het remise-aanbod van Maarten Westerweele. Op zoek naar de winst kwam Van der Borgt er echter alleen maar slechter voor te staan. Toen Westerweele de tijdnoodfase overleefde, ont stond er een stelling waarin de beste winstkansen duidelijk voor Westerweele waren. Van Wijnen had inmiddels zijn stelling danig verknoeid; Tol hoek kwam een pion voor te staan. Daardoor moest Middel burg in de persoon van Wester weele weer vol voor de winst gaan. In het eindspel kon Wes terweele de weg naar winst ech ter niet vinden en moest hij in remise berustten. Op dat moment was de partij op bord drie in een ware tijdnood thriller uitgelopen. Tolhoek had nog steeds een pion meer en wist alle aanvallen van Van Wijnen te pareren. Met nog vijf secon den op de klok van Tolhoek viel de vlag van Van Wij nenTolhoek won. De Zwarte Dame eiste voor de tweede keer in het be staan de Zeeuwse beker op en neemt komend jaar deel aan de voorronde voor de nationale be ker. De Zwarte Dame - Middelburg 2,5- 1.5: 1 P van der Borgt - M. Wester weele remise2. M. Montenegro - M. van Alphen remise3. J.K. Tolhoek - W. van Wijnen 1-0; 4. D. van Noppen - F. Rikumahu remise. RIO DE JANEIRO - Tafel tennisser Trinko Keen voelde zich bij de Open Braziliaanse tafeltennis kampioenschappen in zijn element. Zowel in het enkel- als dubbelspel bleef de linkshandige Randwijker lang actief in het evenement van de Pro Tour. Een hoofdprijs zat er echter net niet in. In het dubbelspel reikte Keen met zijn Poolse col lega Lucjan Blaszczyk tot de finale. Daarin was het Oostenrijkse koppel Jind- rak/Schlager in drie games te sterk: 19-21 21- 15 21-18. Bij de Olympi sche Spelen struikelde Keen met zijn vaste dub- belpartner Danny Heister ook al over het gerenom meerde duo. In het enkelspel werd Keen in de halve eind strijd uitgeschakeld. Hij verloor van de sterke Belg Jean-Michel Saive: 23-21 21-18 21-12. De Duitser Timo Boll was in de finale de beste in vijf games. ANP doorYepTriou RILLAND - Dat de 125cc-klas- se dit motorcross-seizoen voor prachtige wedstrijden om de Zeeuwse titel zorgt was bekend, dat ze ook de rondetelling in de problemen kunnen brengen bleek zaterdag tijdens de cross op het Scheldecircuit in Rilland. Door samenloop van omstan digheden - slecht leesbare num mers en een groot deelnemers veld - kon er door de organisatie van de eerste manche geen com plete uitslag worden gemaakt. Na overleg kwam de manche dan ook te vervallen, waardoor de tweede manche automatisch een soort finale werd. In die eindstrijd hoefde de jonge Belg Ken de Dycker, uit de stal van J&J Sportsware uit Axel, niet eens voluit gaan om met grote voorsprong te winnen. Achter hem ontstond een span nende strijd om de overige ere plaatsen. René Weterings pakte ZAAMSLAG - De toer club uit Graauw blijft de Zeeuws-Vlaamse sterrit- teneompetitie beheersen. Ook de tiende wedstrijd van dit jaar leverde een overwinning op voor die club. Er diende deze keer afgestempeld te worden in Het Dorpshuis in Zaamslag, waar de tc Del ta de organisatie had. Met 88,88 punten was de winst weliswaar minder overtuigend dan in de voorgaande ritten, maar toch nog voldoende om de voorsprong op Delta ver der uit te bouwen. Dat zelfde Delta eindigde ach ter Graauw als tweede met 87,50 punten, terwijl tc Axel derde werd met een score van 7 662D aar door hebben de Axelaars de achterstand op de der de plaats van Hydro Agri Sluiskil nu teruggebracht tot amper één punt. Een plaats op het erepodium aan het einde van de com petitie lijkt daardoor nog tot de mogelijkheden be horen. Graauw voert nog steeds het algemeen klas sement aan. uiteindelijk verrassend de tweede plaats, voor Stef Goet- heer die zich na een matige start vanaf de achtste plaats naar vo ren knokte. Nicky Huiszoon, Jos van Strien en Owen Delaney, de Engelse topper die zaterdag duidelijk zijn dag niet had op het Rillandse circuit - hij was het soort baan niet gewend, kwamen net tekort voor het po dium. Delaney voert ondanks zijn te genvallend optreden in Rilland nog steeds het tussenklasse- ment om het Zeeuws kampioen schap aan. Naaste concurrent Freddie Blaas presteerde zater dag immers eveneens ver bene den de maat. Bij de 250/500cc-motoren ont brak klassementsleider Arno Ruttinger, waardoor de concur rentie de kans kreeg op hem in te lopen in de Zeeuwse titelstrijd. Anco Korteweg liet direct na de start zien dat hij zich nog niet gewonnen geeft. Hij nam in bei de manches direct de leiding en stond die niet meer af. Erik van der Wekken, tot zaterdag run- ner-up in het tussenklassement, vocht felle duels uit met onder anderen Leeuwesteijn en Ken- nie de Bruin om de tweede plaats achter Korteweg. Van der Wekken nam daardoor de eerste plaats in de tussenstand over van Ruttinger. Korteweg staat tweede op vijf punten van de Zierikzeese leider. Gregory de Nooijer stelde zijn kandidatuur voor de Zeeuwse titel in de 85cc-klasse nog maar eens scherper. De jonge Vlissin- ger had zaterdag weinig moeite om de zege in beide manches naar zich toe te trekken, al had hij aan Dave de Jonge in de tweede manche even een kwaaie. Pech was er voor Ra mon Koole, die in de eerste man che de tweede plaats achter De Nooyer pakte. Net voor het op rijden naar de start in de tweede manche begaf zijn motor het en moest hij vanaf de kant toezien hoe zij n concurrenten de punten pakten. Bij de 65cc-motoren showde Mark Boot zijn klasse. De cros ser uit Burgh-Haamstede won beide manches met het grootste gemak. Leider in het klasse ment Rinie van Linden kreeg geen kans en werd tweemaal tweede. Dimitri Schnitzler had zijn dag niet en kwam niet in de top van de wedstrijden voor. Brit van de Wekken was de snel ste in de minklasse die slechts twee deelnemers telde. Bij de veteranen deelden Jos Machiels en Rien van de Wekken de winst. Het team van de Smashing Pumpkins (links) in actie tegen De Zandhappers. foto Charles Strijd door Wim de Vos SAS VAN GENT - Natuurlijk werd er fel ge streden om de punten. Desondanks ontbrak het aan de spanning die normaliter bij com petitievolleybal hoort. Het was ontspan nend, bijna recreatief. En dat werd vooral geïllustreerd toen de speaker de poulestan den bekend maakte. „Op de vijfde plaats in poule 1 Op Niveau. Deze ploeg hoeft niet meer voor de plaatsing te spelen en kan dus meteen een biertje gaan pakken...", schalde het over het toernooiveld bij de zevende edi tie van het beachvolleybaltoernooi van Sa- vok in Sas van Gent. En de scheidsrechter bij de finale van de mannen in deB-categorie onderstreepte dat nog eens: in de ene hand de arbitersfluit en in de andere een goudgele rakker. Kortom, vooral ontspanning en daarbij een verras sende ontknoping. Niet het Terneuzense Foaks, dat de trilogie wilde voltooien, maar One Day Fly greep de overwinning. Drie dagen beachvolleybal in een grote zandbak in het centrum van Sas van Gent. Volleybalvereniging Savok presteerde het weer en had opnieuw voor de juiste opbouw van dit toernooi gezoi'gd. Organisator Ron nie Winne moest echter wel aangeven dat op de openingsdag (vrijdag) het jeugdtoernooi best wat meer impulsen zou kunnen gebrui ken. „We hadden vier velden uitgezet, maar vrijdagavond hadden we er in feite maar twee nodig. Toen viel de belangstelling enigszins tegen. Voor volgend jaar kunnen we in die categorie best nog wat meer deel nemers gebruiken", gaf Winne aan. Opmerkelijk Dat probleem speelde niet op zaterdag en zondag. Zaterdag werd het recreantentoer- nooi afgewerkt met meer dan twintig deel nemende ploegen. En ook gisteren was er een behoorlijke belangstelling toen de com petitiespelers in actie kwamen. „Op die da gen zaten we echt vol. Vier velden is het maximale aantal dat we uit kunnen zetten en die zijn steeds bezet geweest." Vooral bij de mannen werd er behoorlijk volleybal gespeeld. Het niveau was redelijk en dat bleef zo tot en met de finale. En dat mocht opmerkelijk genoemd worden, om dat de wedstrijden in de poule allemaal der tig minuten duurden. Om de duels aantrek kelijk te maken werd in plaats van met twee spelers (zoals gebruikelijk bij beachvolley bal) met teams van drie gespeeld. „Het ni veau dat we hier hebben is promotieklasse en derde divisie. Als je dan met twee spelers gaat spelen zie je bijna geen rally's en is de bal vrijwel constant uit het spel. Met eredi visiespelers zou dat wel interessant zijn, maar ik vind dat we nu behoorlijk aantrek kelijk spel hebben gehad", vertelde Winne. Geen walk-over Daar had hij dus het gelijk aan zijn kant. Ook in de finale werd er aantrekkelijk ge speeld. Alhoewel het uiteindelijk winnende One Day Flv daarin in twee sets (21-17 en 21-14) te sterk was voor Rowi was de zege bepaald geen walk-over. Er moest tot het laatste punt gestreden worden Foaks uit Temeuzen, dat de twee voorafgaande edi ties had gewonnen, kwam ditmaal niet ver der dan de kleine finale. Daarin werd verlo ren van Ter Sterrek. Bij de vrouwen ging de zege naar De Zandhapsters en bij de man nen in de B-categorie was het team van De Oudjes te sterk voor de concurrentie. van onze sportredactie RIJSWIJK - Reinder Nummer dor speelt ook komend volley balseizoen in de Serie Al bij het Italiaanse Bossini Montichiari. De aanvoerder van het Neder lands team kan terugzien op een goed seizoen in Italië en maakt momenteel in Oranje een enor me ontwikkeling door. Nummerdor (24) had al twee maanden geleden een intentie verklaring gegeven bij Monti chiari te willen blijven. In af wachting van de invulling van de ploeg was het nog niet tot een definitief akkoord gekomen. De Italiaanse clubs in de hoogste afdeling mogen volgend seizoen nog maar drie buitenlanders onder contract hebben. Mede om die reden heeft oud-interna tional Henk-Jan Held, ge trouwd met een Italiaanse, een Italiaans paspoort aange vraagd. Met dat document op zak kon hij onmiddellijk voor twee jaar bijtekenen bij Asystel Milaan. ANP ASSEN - Doelman Raimond van der Gouw blijft bij Man chester United. De Tukker zal voor een jaar bijtekenen met de afspraak dat hij daarna in de technische staf wordt opgeno men. Hij bereikte mondeling overeenstemming en zet na de vakantie zijn handtekening on der de verbintenis. ANP Motorcross Rilland-Bath. 250/500cc eerste manche: 1Anco Korteweg, 2. Erik van de Wekken, 3. Richard Leeuwesteijn, 4. Kennie de Bruin, 5. Rutger Bimmel; tweede man che: 1. Korteweg, 2. Van de Wekken, 3. Bimmel, 4. Leeuwesteijn, 5. De Bruin; 125cc: 1. Ken de Dycker, 2. René Wete rings, 3. Stef Goetheer. 4. Nicky Huis- zoon, 5. Joris van Strien. 85cc eerste manche: 1. Gregory de Nooijer, 2. Ra mon Koole, 3. Dave de Jonge, 4. Martin Stroo, 5. Ricky Nijs; tweede manche: 1. De Nooijer, 2. De Jonge, 3. Stroo, 4. Nicky Ros, 5. Lars Nelen; 65cc/mini's eerste manche: 1. Mark Boot, 2. Rinie van Lin den, 3. Stefan Hage, 4. Jeffrey van Kem pen, 5. Stephan van Ham; tweede manche: 1. Boot, 2. Van Linden, 3. Hoey Charmant, 4. Van Kempen, 5. Van Ham. Veteranen eerste manche: 1. Jos Ma chiels, 2. Rien van de Wekken, 3. Ad Grof- fen, 4 Ad Geldof, 5. Ferdy Dingemans; 2e manche: 1Van de Wekken, 2. Groffen, 3. Machiels, 4. Geldof, 5. Dingemans. /Hinneman-Verdonck/Van Looy 7-5 6-3. Kloosterzande. Klorianen dubbeltoer nooi. Finales. Mannen B: Asselman/Ver- berkmoes-Van Remortel/Bral 6-7 5-7. C1: Scheerders/De Rechter-De Klerk/D- 'Hooghe 6-1 6-2. C2: Joos/Joos-Van de Berg/Van de Berg 6-7 2-6. C35+: Van de Berg/Van de Berg-Asselman/Huis 9-8. D1: De Meijer/Baumgarte-Van Dprsse- laer/Verschueren 6-1 6-4. D35+: MÓrcus- /Van Jole-Sponselee/Van Dorsselaer 6-4 7-6. D2: Ducheine/Boone-Mulder/Baart 6-2 6-0, Vrouwen D1Goossen/Radema- kers-Lensen/Van Meele 6-4 2-6 1-6. D2: Van Waterschoot/Van de Bulck-Scheer- ders/Sponselee 6-2 6-0. Gemengd. B: Kool/Scheerders-Verhaegen/Asselman 6-3 6-4. Cl: Asselman/Scheerders- D'Hooghe/De Kesel 6-4 6-4. C2: Kool/Bouwens-D'Hooghe/De Rijk 6-3 6- 3. C35+: Eshuis/Van de Klooster-Assel- man/Huis 10-7. D1: De SmitA/an Jole- Van Meele/De Smit 4-6 4-6. D2: Tiele- man/Tieleman-De Bakker/Mulder 6-4 6- 0. D2 35+: De Kesel/De Burger-Van de Starre/Moens 6-2 5-7 6-4 Tennis Volleybal Schoondijke. Rabo-De Zwaan dubbel toernooi. Finales. Mannen C1Loonstijn- /Van Overloop-Goethals/De Rijk 6-2 6-2. C2: De Braal/Verstraaten-Willemsen/Di- eleman 6-4 6-1. D1: Kolijn/Vastenhout- De Meijer/De Zeeuw 6-0 7-5. D1 35+: CorijnA/erduyn-IJsebaertA/an Quekel berghe 2-6 1-6. D2: Jansen/Maas-Brou- wer/Rutgers 6-3 6-4 6-3. D2 35+: Ris- seeuw/Scheele-Bron/Geervliet 4-6 6-4 4- 6. Vrouwen Cl: Van PamelenA/an der Linden-BoogaardA/an Overloop 6-4 6-2 C2: Becu/Willemsen-De Paepe/Terluin7- 6 6-2. Dl. Eindstand poule- Buijsse/Van Remortel 3 punten, Duysseri nek/Van Strien 2 punten Dl 35+: Van Leeuwen- ./Wisse-Cauwels/Vervaet 4-6 3-6. D2: De Braal/Duysserinck-Den Dekker/Porreij 6- 1 6-3 D2 35+. Eindstand poule: Kornelis- ,'Rienties 6 punten, Becude/Opdorp 3 punten. Gemengd. Cl: Blaakman/De Rijk-Van PamelenA/an Leeuwen 7-5 5-7 6-4 C2: Willemsen/Vinje-Willemsen/Wil- lemsen 6-0 5-7 6-1 D1. Nijssen/Dijkers- Van de Moere/De Groote 6-2 6-4 D1 35+: Van der Hooft/IJsebaert-Kornelis/Oost- hoek 6-1 6-2 D2. Eindstand poule: De Rechter/Tellier 6 punten, Dusarduyn- /Geernaert 4 punten. D2 35+: Hinneman- Sas van Gent. Savok Beach. Competitie spelers, mannen A: 1One Day Fly. 2. Ro wi, 3. Te Sterrek, 4. Foaks, 5. Rowi 2,6. De Garnalen, 7.Zandzakken, 8. Yes, 9 Op Ni veau. Mannen B: 1. De Oudjes, 2 Zand zakken, 3. Oe zumme et noeme, 4. The Smashing Pumpkins, 5. Zandbokken. 6. De Travestootjes. Vrouwen: 1Zandhap sters, 2. Bianca's. 3. Zandhopsters, 4. Jong en Wild. 5. Bianca's 2. Recreatie spelers: 1De Pinguins, 2. De Kanaries, 3. Sand Angels, 4. Gilderakkers, 5. De Schelde Uitgeverij. Jeugd: 1. Okee Wachtebeke, 2. Okee Wachtebeke 2, 3. The Winners. Meisjes: 1The Spotlights, 2. Sunny Girls, 3. De Blondies. maandag_ BÜ Biljarten Loting Grand Prix-seizoen driebanden district Zeeuws-Vlaanderen. Locatie: Café De Kroon in Hulst. Aanvang: 20.00

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 40