Bezorgers moeilijk te vinden PZC rlJfi .Mfi l>? voorjaars jacks fiets- broeken en leggings Ak) A Ak) jurkjes en -tJ rokken bio Werving levert weinig op ffe lezers schrijven mam geslaagd ROC Zeeland Economie ROC Zeeland gezondheidszorg S'.SSi Ji.d/]312JX.£TJL''2J3J'J: 'J D 3 _,ULj ü!Ji 3AU JJJ;: ONVOORSTELBAAR LAAG GEPRIJSD, DAT IS WIBRA! Alle dames, heren en kinder Alle dames en meisjes A Alle dames en meisjes KLEDING TEXTIEL ALLERLEI Zie ook onze Huis-aan-Huis folder. De eerste 300 klanten ontvangen een attentie! maandag 2 juli 2001 Deze rubriek is uitsluitend be stemd voor reacties op in de PZC verschenen redactionele berich ten, artikelen of commentaren. De reactietijd beloopt uiterlijk 7 dagen. Plaatsing van bijdragen betekent niet dat de redactie de meningen en stellingen van de inzenders onderschrijft. Open brieven, oproepen, gedich ten en anonieme inzendingen worden niet geplaatst. Bijdra gen mogen niet langer zijn dan 250 woorden. De redactie be houdt zich het recht voor inzen dingen te bekorten. Over gewei gerde brieven wordt niet gecor respondeerd. vakantiewerk bel 0600-0231231: Een vliegtuigje dat de tekst 'Vakantiewerk bel 0800-0231231' voortsleept moet nieuwe bezorgers over de streep trekken. foto Lex de Meester door Edith Ramakers VLISSINGEN - In wijken waar de bezorging hoofdbrekens kost, bellen momenteel mede werkers van de afdeling distri butie van de uitgeverij van de PZC aan bij elke deur. Op zoek naar bekwame en betrouwbare bezorgers. „De nood is hoog", verklaart Christ Konings, chef distributie en verspreiding. „Vooral in Vlissingen loopt het in enkele wijken niet goed." Naast de rechtstreekse benade ring zoeken de distributeurs het drie zaterdagen hogerop. Zater dag werd het spits afgebeten. Een vliegtuigje sleepte de tekst: Vakantiewerk bel 0800- 0231231. „We moesten iets an ders verzinnen, iets prikke lends, iets spannends. Zo zijn we op het idee van het vliegtuig je gekomen. Na drie zaterdagen zal de puzzel van onze oproep op zijn plaats vallen en hebben we Afdeling Toerisme: Middelbaar toerisme recreatie-onder- wijs, leidinggevend functionaris: Jeroen Zeegers, Breskens. Medewerker recreatie Charlotte Verheijen, Middelburg. Medewerker reizen/toeristische infor matie Neziha Bayrak, Middelburg; Jessica de Cock, Kloosterzande; Gülnaz Kavoitli, Middelburg; Martijn van der Linden, Middelburg. Zelfstandig medewerker reizen Femke Bleyenberg, Terneuzen; Mariwijn Crezee, Sommelsdijk; Anita Eggebeen, Wolphaartsdijk; Monique Janse, Zoute- lande; Athalia Wannee, Arnemuiden Zelfstandig medewerker toeristische in formatie Mariwijn Crezee, Sommelsdijk; Anita Eg gebeen, Wolphaartsdijk; Monique Jan- se, Zoutelande. Zelfstandig medewerker recreatie Judith Beckers, Vlissingen; Astrid Do ves, Hellevoetsluis; Tineke Janse, West- kapelle; llona Sijmens, Etten-Leur; Elin van de Ven, Roosendaal. Middenkaderfunctionaris recreatie Evelyn de Bart, Goes; Niels Beuns ,Goes; Katja Elsenaar, Leiden; Andrea van den Hoven, Kruiningen; Danielle Huijs, Roo sendaal; Cheron Kaptein, Nieuwe-Ton- ge; Wendy van Marion, Hellevoetsluis; Ingrid Meulmeester, Koudekerke; Roelie Smitt, Bergen op Zoom; Evert-Jan Vro lijk, Oudemolen (N-B); Iman de Witte, St. Annaland. Middenkaderfunctionaris toeristische informatie Celina Aartman, Domburg; Lucinda Akershoek, Stellendam; Emmy Bakx, Bergen op Zoom; Miranda Bareman, Wissenkerke; Lenny Bellaart, Bergen op Zoom; Martin Blokpoel, Middelburg; Mi- rella Boerefijn, Middelharnis; Karlijn Bus, Middelburg; Debbie de Clerck, Put te; Björn Dankers, Etten-Leur; Menno van Dongen, Bergen op Zoom; Kristel van der Dussen, Veere; Layla Duysse- rinck, Biervliet; Wilco Filius, Middelburg; Silvia Flipse, Vlissingen; Miranda Franc- ke, Zoutelande; Mirelle van der Have, Zierikzee; Ramona den Hollander, Ruc- phen; Mieke Jansen, Halsteren; Filome- na de Jong, St. Annaland; Marjon Jonker, Burgh-Haamstede; Danielle Kauffman, Roosendaal; Petra Klippel, Stavenisse; Chantal Kuijlen, Woensdrecht; Desirée Kuzee, Vlissingen; Georgina van Lenten, Ouddorp; Annemieke Lips, Roosendaal; Lenny Louws, Hoofddorp; Monique Louws, Kapelle, Maralde Louws, Vlissin gen; Patrick Polie, Ouddorp; Linda du Pon, Vlissingen; Judith van Poppel, Et ten-Leur; Sabrina de Pré, Vlissingen; Nicolette van der Putten, Burgh-Haam stede; Suzanne Rasenberg, Putte; Pim Ravia, Heinkenszand; Andrea de Ronde, Kloetinge; Tamara van Rooden, Roosen daal; Saskia van Sabben, Vlissingen. Bas Schaak, Arnemuiden; Nico Schot, Mid delburg; Yvonne Sleypen, Bergen op Zoom; Neil van Sluijs, Vlissingen; Wen dy Verpaalen, Rucphen; Tamara Ver- straeten, Vlissingen; Lieke Voorhans, Bergen Op Zoom; Simone van Wel, Roo sendaal; Meeri ten Wolde, Middelburg. Middenkaderfunctionaris reizen Celina Aartman, Domburg; Lucinda Akershoek. Stellendam; Emmy Bakx, Bergen op Zoom; Miranda Bareman, Wissenkerke; Lenny Bellaart, Bergen op Zoom; Martin Blokpoel, Middelburg; Ru th den Boef, Roosendaal; Mirella Boeref ijn, Middelharnis, Hanneke van den Broek, Schijf; Karlijn Bus, Middelburg; Astrid Buurmans, Hellevoetsluis; Debbie de Clerck, Putte; Björn Dankers, Etten- Leur; Menno van Dongen, Bergen op Zoom; Kristel van der Dussen, Veere; Layla Duysserinck, Biervliet; Eveline Fili us, Middelburg; Wilco Filius, Middel burg, Silvia Flipse, Vlissingen; Miranda Francke, Zoutelande; Mirelle van der Ha ve, Zierikzee; Ramona den Hollander, Rucphen; Robin Iriks, Middelburg; Mieke Jansen, Halsteren; Filomena de Jong, St.Annaland; Marjon Jonker, Burgh- Haamstede; Danièlle Kauffman, Roosen daal; Petra Klippel, Stavenisse, Chantal Kuijlen, Woensdrecht; Désirée Kuzee, Vlissingen, Cindy Langendoen, Helle voetsluis; Georgina van Lenten, Oud dorp; Annemieke Lips, Roosendaal; Len ny Louws, Hoofddorp; Monique Louws, Kapelle; Maralde Louws, Vlissingen; Da nielle Nagelkerke, Vlissingen; Patrick Po lie, Ouddorp; Linda du Pon, Vlissingen; Monique Poot, Scherpenisse; Judith van Poppel, Etten-Leur; Sabrina de Pre, Vlis singen; Nicolette van der Putten, Burgh- Haamstede; Suzanne Rasenberg, Putte; Pim Ravia, Heinkenszand; Linda Remijn, 's-Heerenhoek; Andrea de Ronde, Kloe tinge; Tamara van Rooden, Roosendaal; Saskia van Sabben, Vlissingen; Bas Schaak, Arnemuiden; Natalie Scholtehs, Breskens; Nico Schot, Middelburg; Yvonne Sleypen, Bergen op Zoom; Neil van Sluijs, Vlissingen; Tetske Veerman, Ossendrecht; Wendy Verpaalen, Ruc phen; Tamara Verstraeten, Vlissingen; Lieke Voorhans, Bergen op Zoom; Simo ne van Wel, Roosendaal; Meeri ten Wol- de, Middelburg. hopelijk weer een paar extra krachten." Als abonnees 's ochtends geen krant in de bus vinden, is de er gernis groot. Zes dagen per week worden circa honderddui zend kranten in Zeeland be zorgd: naast de PZC brengen de bezorgers nog acht andere mid dag- en ochtendkranten rond. „Dan is de kans ook groot dat er iets misgaat. Maar het is meer dan terecht dat er geklaagd wordt als de krant er niet voor zeven uur is. Die afspraak heb ben we met de abonnees ge maakt. Er kan nog zo'n prima krant gemaakt worden, maar als hij te laat is, dan is al het werk voor niets." Vlissingen is momenteel een probleemgebied. „We moeten het niet overdrijven, maar we zitten daar wel slecht in de be zorgers. De verwachting is dat jongeren hier vaker kiezen voor werk in de horeca, zeker ook in de vakanties, in plaats van één Afdeling Horeca Oridernemer-/manager horeca Peter Andriesse, Stavenisse; Paulien Baggerman, Putte; Erik Bakker, Goes; Joost van Bastelaere, Zevenbergen; Ma- riska den Braber, St. Philipsland; Ralf Brakkee, Bergen op Zoom; Martijn van Drunen, Bergen op Zoom; Cenai Frede- riks, Bruinisse; Esther van Geel, Nieuw- Vossemeer; Trude van Gulik, Sommels dijk; Suzanne van Heest, Goedereede; Johan Hengst, Westkapelle; Owen Her mans, Wouw; Swen Hollestelle, Kapelle; Berdien Jansen, Waalre; Guido van Kaam, Middelburg; Maaike Kuipers, Doetinchem; Jorrit de Leur, Bergen op Zoom; Jolinda Lievense, Westkapelle; Marieke Maas, Serooskerke (W); Maartje van der Mast, Wouw; Nicole Mekes, Westkapelle; Wouter Meulendijks, Vlis singen; Karin Michael, Bergen op Zoom; Ingrid Ossenblok, Roosendaal; Michel Ossewaarde, Wolphaartsdijk; Victor Reebergen, Goes; Marije de Romph, Ou- werkerk; Marieke Rooze, Middelburg; Jantine Schoonen, Putte; Daniel Spek snijder, Vrouwenpolder; Cynthia Sterkens, Hellevoetsluis; Mariska de Veij, Vlissingen; Claudia Verploeg, Oost burg; Remco de Waal, Kloosterzande; Marieke Wiersma, Etten-Leur; Josette Witkam, Heinkenszand; Michiel van Zijp, Woensdrecht Kok Oscar Antonisen, Middelburg; Charlotte Arent, Domburg; Paula van der Bliek, Goes; Laurens Bodrij, Vlissingen; Sabine Bolier, Vlissingen; Marion Booister, Put te; Daniel Bouterse, Yerseke; Job Bracke, Hulst; Floris Buizer, 's-Heer-Arendsker- ke; Guus Catsman, Heinkenszand; San- der Doggen, Bergen op Zoom; Marielle van der Ende, Oost-Souburg; Joan Eversdijk, Lewedorp; Michael Franken, Bergen op Zoom; Anthony Geerse, Vrou wenpolder; Marcel de Graaf, Oost-Sou burg; Tatjana Hanser.Tholen; Arthur van der Horst, Middelburg; Rien Houmes, Goes; Danny Janse, Hoogerheide; Pa trick de Jong, Goes; Andrea de Klerk, Middelburg; Annemieke de Klerk, Mid delburg; Christian Kloet, Brouwersha ven; Mieke Kouwer, Middelburg; Tama ra Louws, Aagtekerke; Geeske Maris, Grijpskerke; Dennis Mes, Middelburg; Caspar Minning, Rilland; Freddy Mole naar, Krabbendijke; Nieko Pol, Vlissin gen; Carlo Ras, Terneuzen; Jasper Ravays, Koudekerke; Remy van Rijen, Halsteren; Bianca de Rijke, Middelburg, Raoul Rombouts, Vlissingen; Femke Sa- man, Burgh Haamstede; Lars Schuit, Middelburg; Vannessa Smet, Koewacht; Stefan Snap, Terneuzen; Lesley Thissen, Bergen op Zoom; Kim Tulier, Sas van Gent; Patrick Vasseur, Cadzand; Jeroen Wouts, Ossendrecht. Zelfstandig werkend kok Sjaak Schell, Zierikzee; Danny van Sor- ge, Middelburg, Sebastiaan van de Ven, Middelburg; Leon Wisse, Hansweert. Gastheer/-vrouw Michiel Bernard, Domburg; Bianca de Block, Middelburg; Maurice Boenderma ker, Vlissingen; Jessica Brasser, 's-Gra- venpolder; Tim Jansen, Kapelle; Mar- loes Kallemein, Middelburg; Jose Mostert, Wemeldinge; Ferry van der Sluijs, Serooskerke (W); Eline Stacofsky, Zierikzee; Patrick Witkam, Goes. Horeca-assistent Roland Dierickx, Vlissingen; Brenda van Graefschepe, Eede (Zld); Bram Hoek, OuddorpBob Hoogwerf, Krabbendijke; Anton Hulst, Breskens; Freek van Riet, Kapelle; Robert Jan Roest, Middelburg; Murphy Snijders, Middelburg; Marjolein Vercauteren, Ouwerkerk; Patrick Wes- dorp, Zierikzee. Middelbaar horeca-onderwijs, manager horeca-ondernemer Miranda de Geest, Axel. Afdeling Detailhandel Winkelassistent Michael Brady, Middelburg; Angela Hoe- beke, Nw. St. Joosland; Stefan Jowen- ko. Middelburg, Erik Rejack, Goes; Frank Wisse, Serooskerke (W); Jimmy Wou ters, Middelburg. Verkoopmedewerker Robin van Beek, Ovezande; Francina Boogaard, Middelburg; Gerda van den Bosse, Lewedorp; Mirjam Can, Vlissin gen; Gabriëlle Creemers, Arnemuiden; Emmalie Dekker, Middelburg; Judith Dhont, Aardenburg; Leanne Dorst, Zie rikzee; Richard de Gast, Middelburg; Martine Hamelink, Serooskerke; Ronnie Hillebrand, 's Gravenpolder; Danny llja- zovic, Borssele, Anne-Wil Jeremiasse, Wemeldinge; Lisanne Joose, Aagteker ke; Shasha Lucia, Vlissingen; Wendy Meeuwse. Wolphaartsdijk; Hilde Men- heere, Goes; Raymond Nijssen, Nw. St. Joosland; Nathalie de Paepe, Schoondijke; Marco Pakbier, Oost-Sou burg; Chris Petiet, Middelburg; Virgil Piqué, Vlissingen; Richard Priester, Mid delburg; Marijke Schrijver, 's Gravenpol der; Arjan Trimpe, Middel burg; Tom Ver beek, Kwadendamme; Robin van Welt, Zierikzee. Eerste verkoper Marijnde Vrieze, Noordwelle; Annelies van Dommelen, Oost-Souburg; Maar ten van Eenennaam, Middelburg; Martin Brouwer, Nieuwerkerk; Martine Hame link, Serooskerke. Verkoopchef Danny lljazovic, Borssele; Ronnie Hille brand, 's Gravenpolder. Filiaalbeheerder Eveline Bourgonje, Burgh-Haamstede; uurtje krantenlopen." Het lijkt er op dat bezorgers zich niet ge makkelijk laten paaien. Eerder Martin Brouwer, Nieuwerkerk; Bert Del- laert, Vlissingen; Yen Ho, Kortgene; Rien Poortvliet, 's Gravenpolder; Ingeborg Praat, Aardenburg; Michel Rijnhout, Yerseke; Eddy van Rumpt, Wolphaats- dijk; Dennis van de Waart, 's Gravenpol der; Rene van Weele, Ellewoutsdijk; Mar co Zijl, Andre Zomer, Burgh-Haamstede. Ondernemer/manager detailhandel Daisy Alexander, Biervliet; Robert Baas, Veere; Joke Begijn, Eede; Joris Beilo, Vlissingen; Alfons van den Berge, Arne muiden; Jeffrey de Boer, Breskens; Hylke Bosma, Vlissingen; Martine van der Clin- gel, Scharendijke; Jeroen Deurloo, Kort gene; Miranda Dhuyvetter, Biervliet; Hoiam Elkirat, Vlissingen; Elise van der Endt, Wissenkerke; Johan Erasmus, Breskens; Ivo Geernaert, Oostburg; Ma thijs Hage, Zierikzee; Silvia de Heide, Goes; Patrick Heijnsdijk, Oost-Souburg; Stefan Houweling, Kapelle; Monica Job- sen, Goes; Marco de Jonge, Wilhelmina- dorp; Talitha de Jonge, Nisse; Ciska Kaaisteker, Wilhelminadorp; Timon de Keijzer, Vlissingen; Erwin Klippel, Arne muiden; Peter van de Linde, Oostburg; Jiivan van der Linden, Vlissingen; Tom van der Male, Vlissingen; Gary van Mau- rik, Goes; Agnetha Meijler, Aardenburg; Marleen Merk, Breskens; Carlo Paarde- kooper, Renesse; Helma Raas, Heinkens zand; Corne van Rooijen, Goes; Niels Schaier, Goes; Ralf Sprong, Goes; Jurrit Szarafinski, Middelburg; Pui Kei Tam, Yerseke; Björn Terlingen, Goes; Marloes Timmerman, Middelburg; Michelle Ul- tee. Sluis; Lizette van de Velde, Kerkwer- ve; Kenny Vermeulen, Oost-Souburg; Peter van de Voorde, Oost-Souburg, Maureen Zegers, Kruiningen. Ondernemer groothandel Pradeep van der Kleij, Vlissingen; Bou- dewijn Musters, Heinkenszand; Robbert de Reus, Middelburg. Hoofd magazijn Maurice Bernard, Domburg; Cor Fieret, Oostburg; Mare Gino, Domburg; Gusta van Kleven, Middelburg; Ferdinand de Landmeter, Aagtekerke; Ernst Melchior, Zoutelande; Astrid Merz, Brouwersha ven; Marico Quik, Goes; Edwin van Wel, Goes; Paul Wessel, Breskens; Rudi Wijn- acker, Vlissingen. Lange opleiding detailhandel Marcel Aerts, Burgh-Haamstede. Afdeling Administratie Bedrijfsadministratief medewerker Maike van der Does, Heinkenszand; Den nis Nagelkerke, 's-Gravenpolder; Ben de Punder, Oost-Souburg; Jessica Rabe- ling, Oost-Souburg; Kajal Soekhai, Goes; Vera van der Vliet, Wemeldinge; Gülsev Yildizturan, Vlissingen. Commercieel administratief medewer ker Maike van der Does, Heinkenszand; Den nis Nagelkerke, 's-Gravenpolder; Ben de Punder, Oost-Souburg; Jessica Rabe- ling, Oost-Souburg; Kajal Soekhai, Goes; Vera van der Vliet, Wemeldinge, Gulsev Yildizturan, Vlissingen. Secretaresse Debby Baegen. Goes, Joke de Groes, 's Heerenhoek; Miranda den Hollander, Koudekerke; Johanna Koster, Arnemui den; Wilma Maas, Wolphaatsdijk; Jaqueline Paauwe, Kapelle; Astrid Pleu- nis. Goes; Marleen Sinke, Aagtekerke; Marcia van Winkel, Kapelle. Secretarieel medewerker Kora Baas, Vlissingen; Mandy Brasser, Vlissingen; Eline Dominicus, Middel burg; Theo van Dongen, Heinkenszand; Ellen de Frel, Goes; Lydia Geelhoed, Mid delburg; Ankie Gillesen, Heinkenszand; Monique Lammers, Middelburg; Ylette Mambre, Vlissingen; Dayan Martien, Oost-Souburg; Ricky Meyer, Vlissingen; Carolien Schrooten, Goes; Erica Vas seur, Breskens; Elise Vaucouleur, Vlis singen; Serpil Yadigar, Vlissingen. Directiesecretaresse/management-as- sistent Marjolein van Aken, Burgh-Haamstede; Selwer Arslan, Vlissingen; Mariska van Belzen, Vlissingen; Julie Blaas, Middel burg; Suzanne Bosschaart, Wilhelmina dorp; Wiepke van den Broeke, Arnemui den; Patricia van Damme, Vlissingen; Linda van Dijke, Kloetinge; Janneke Don kers, Goes; Sindy den Haan, Yerseke; Vera de Hoop, Westkapelle; Jacolien Joosse Middelburg; Miranda Meerman, Arnemuiden; Sarien Meijer, Vlissingen; Xaveira Milhous, Lewedorp; Esther Moerdijk, Nieuwdorp; Sylvia van der Palm, Noordwelle; Vivian Reijnhout, Goes; Sabrina Schout, Middelburg; Ma rie-Louise Steijnen, Goes; Linda Veer- hoek, Nisse; Danielle Vermeule, Kloetin ge; Sandra van Wijck, Arnemuiden; Sharon Willeboordse, Middelburg; Ca rolien Wouters, Grijpskerke. Administratief juridisch medewerker openbaar bestuur Ivo van Beekhuizen, Westkapelle; Dennis van de Bor, Middelburg; Monique van Die, Goes; Karin Dingemanse, Oost-Souburg; Vanessa Doelwijt, Vlis singen; Esmeralda van Dongen, Vlissin gen; Meral de Vries, Vlissingen; Edgar de Jong, Vlissingen; Dilek Kaplan, Krabben dijke; Suzanne Koornneef, Middelburg; Elvera Krijger, Meliskerke; Angela Meij er, Vlissingen; Michelle Roest, Middel burg; Kim Scheele, Vlissingen; Patricia Schout, Middelburg; Hayat Talab, Goes; Freddy Valckenier von Geusau, Vlissin gen; Raymond van der Wekken, Oost- Souburg; Stefan Westerweele, Wissen kerke; Mark Wiessner, Vlissingen. Commercieel medewerker banken werd hen een mobiele telefoon aangeboden met beltegoed, een gratis rondvlucht met een vlieg- Marcel Allewijn, Kapelle; Mark Bouws- ma, Vlissingen; Veerle Dekker, Brugge; Annika Dieleman, Middelburg; Jacqueli ne Dix, Oost-Souburg; Anna van Doorn, Middelburg; Danny Griep, Oost-Sou burg; Sandra van der Haar, Goes; Wim Hendrikse, Goes, Miranda Hoogesteger, Wemeldinge; Cietske Maljaars, Middel burg; Evelien Markusse, 's-Gravenpol der; Barbara de Meijer, Ijzendijke; Adri- aan Mol, Yerseke; Sabina Nuijten, Goes; Mark van Oord, Oostkapelle; Josien de Pooter, Oost-Souburg; Lizzy Provoost, Groede; Janet de Putter, Krabbendijke; Eveline Scheepstra, Kapelle; Roald Sijp, Vlissingen; Jeroen van Sonsbeek, Vlis singen; Joyce Tieleman, Goes; Tom Weemaes, Heinkenszand; Monique van der Wekken, Kerkwerve; Helen Wiering, Colijnsplaat; Léon van Zunderen, Hein kenszand. Commercieel medewerker verzekeren Marcel Allewijn, Kapelle; Mark Bouws- ma, Vlissingen; Veerle Dekker, Brugge; Annika Dieleman, Middelburg; Jacqueli ne Dix, Oost-Souburg; Anna van Doorn, Middelburg; Danny Griep, Oost-Sou burg; Sandra van der Haar, Goes; Wim Hendrikse, Goes; Miranda Hoogesteger, Wemeldinge; Cietske Maljaars, Middel burg; Evelien Markusse, 's-Gravenpol- der; Barbara de Meijer, Ijzendijke; Adri- aan Mol, Yerseke; Sabina Nuijten, Goes, Mark van Oord, Oostkapelle; Josien de Pooter, Oost-Souburg; Lizzy Provoost, Groede; Janet de Putter, Krabbendijke; Eveline Scheepstra, Kapelle; Roald Sijp, Vlissingen; Jeroen van Sonsbeek, Vlis singen; Joyce Tieleman, Goes; Tom Weemaes, Heinkenszand; Monique van der Wekken, Kerkwerve; Helen Wiering, Colijnsplaat; Léon van Zunderen, Hein kenszand. Boekhoudkundig medewerker Eugene van Engel, Vlissingen; Nathalie Eversdijk, 's Heer-Arendskerke; Chantal Jansen, Tholen; Brian Jilleba, Breskens; Serge Pronk, Vlissingen; Liselot van Sab ben, Oudelande; Ingrid Verburg, West kapelle; Wilko Verstraate, Biggekerke; Edencio Ys, Vlissingen. Administrateur Kenneth van Belzen, Vlissingen; Martijn Bos, Vlissingen; Maarten Duurtsema, Vlissingen; Salah El Idrissi, Oost-Sou burg; Nicolle La Grand, Nieuwdorp; Elias Hoogesteger, Vlissingen; Diana Hoor- nick. Goes; Sirnone,Huibregtse, Westka pelle; Megdien Ibrahim, Oost-Souburg; Aron Kaasschieter, Middelburg; Muha- med Kav°itli, Middelburg, Nathalie Kesteloo. Koudekerke; Soon Kit Lai, Mid delburg; Mirella Maranus, Aagtekerke; Marinde Matthijsse, Meliskerke; Wendy Peereboom, 's Heer-Arendskerke; Den nis van Rotten, Arnemuiden; Noelle Ver- hage, Zoutelande; Mark Visser, Oostka pelle; Esther Wierikx, Oost-Souburg; André van der Zanden, Middelburg. Algemeen Beveiligingsmedewerker Peter van Belzen, Arnemuiden; Andre Geers, Rilland; David Kaljouw, Middel burg; Aalbert Oostveen, Middelburg; Jack Oppeneer, Terneuzen; Lia Pankow, Middelburg; Maarten Pronk, Schiedam; Arjan Roelofs, Vlissingen; Rene Step, Vlissingen. Administratief medewerker Sheila Banwarie. Goes, Nuhu Saed Bar ry, Goes; Vicky Bom, Waarde, Ozlem Ce- beci. Middelburg; Mohamed Chkouri, Middelburg; George Fonseca, Vlissin gen; Luana van den Heuvel, Vlissingen; Munir Imamdi, Middelburg; Arnold Is mail, Middelburg; Alhaj Jalloh, Middel burg; Soellijman Kasmi, Middelburg; Bernard Mberi, Vlissingen; Ruzmira Me- hic. Middelburg; Giuhainys Mercera, Vlissingen; Saskia Nieuwenhuijse, Zie rikzee; Selma Tamag, Middelburg; Jo- landa Verlinde, Middelburg; Selma Yüce, Middelburg. Afdeling Brood Banket All-round brood- en banketbakker Michel van der Est, St Philipsland; Bart van Helden. Yerseke; John Nieuwenhui- ze, Yerseke; Geert Voordijk, Oud-Beijer- land Brood- en banketbakker Natasja Beenakker, Kapelle; Tom van Bellen, Hengstdijk; Hans Hameeteman, Ouddorp; Martin Kiesenberg, Zierikzee; Ruud de Kok, Wolphaartsdijk; Theo van der Kraaij, Vogelwaarde; Sabrina van Nijnatten, Zierikzee; Sander de Putter, Zaamslag; Jacob Riemens, Meliskerke; Robert Schijf, Kapelle; Ronny van der Spoel, Dirksland; Daan de Vos, Bergen op Zoom; Rene Zuijddijk, Wemeldinge Banketbakker Marie-Louise Aarden, Bergen op Zoom; Nicolle de Koeijer, Zaamslag; Assistent-bakker Bart Dekker, Vlissingen; Gijs Kok, Krab bendijke; Tom Reijnierse, Zuidzande Opleiding tot verpleegkundige: M. Kwakkelaar, D. de Koning, M. Westra- te. Opleiding tot operatie-assisent: N Louws, I. Geelhoedt, C. van Craenen- broek. Opleiding tot radio-diagnostisch labo rant: L. Delhez. tuig of een dagje Efteling. Ko nings moet erkennen dat die presentjes niet tot een enorme aanwas hebben geleid. „Het be- zorgloon is de laatste vijf jaar niet verhoogd in Zeeland. Dat is geen goede zaak. Daarin bren gen we spoedig verbetering. Ik vraag me wel af of we daardoor ook meer bezorgers krijgen. We zullen gericht moeten blijven zoeken.Voor een wijk met hon derd tot honderddertig kranten ontvangt de bezorger circa twee- tot driehonderd gulden per maand en daarmee is hij een uurtje per dag bezig. „Het ver schil in beloning heeft te maken met de moeilijkheid van de wijk. Een binnenstadswijk levert meer problemen op dan een flatrijke omgeving." Spoortunnel Wat ik nou steeds niet kan be grijpen is dat er elke keer weer gepraat wordt over de extra overlast met de komst van de Westerschelde-containertermi- nal en dat de roep om een tunnel in Goes steeds groter wordt, er niemand zich er van bewust is of het allemaal wel zo nodig moet om in Zeeland een containerter- minal te realiseren,(PZC, 28-6). Het is toch te gék voor woorden dat er m de omtrek van Vlissin gen genoeg havens zijn met een containerterminal? Moeten wij nu zonodig ook even meedoen met de rest en het stukje natuur (het Kalootstrand) maar opdoe ken? Ik hoop dat er misschien nog een wijze en een niet slapende poli ticus is die hier de rest van de (hoge heren?) ook wakker kan maken en op andere gedachten kan brengen voordat wij hier ook een soort Maasvlakte gaan krijgen met alle gevolgen van dien. En voor de werkgelegen heid hoeven we het toch ook niet te doen, er is werk zat voor ons. Dus beste bestuurders van de provincie Zeeland wordt alstu- bieft nu toch eens wakker. En laat die containerterminal maar bij andere havens onderbrengen zoals: Antwerpen, Rotterdam, Zeebrugge en geniet als u een vrije dag heb van het stukje na tuur in de Westerschelde. En be denk dat u tenminste miljarden heeft verdiend door niet mee te werken aan deze containerter minal. A. Wezemer vd. Goeskade 47 Goes Heffing 'Kilometerbelasting overal ge lijk' (PZC, 28-06), vindt minis ter Netelenbos. Uiteraard, op deze manier komt er zoveel mo gelijk geld bij het Rijk binnen. De tolpoorten zouden véél min der hebben opgebracht. Het platteland wordt weer eens de dupe. Jarenlang hebben we ons hier op Schouwen-Duiveland blauw betaald aan veer-en bruggelden, straks weer aan de km-heffing. Minister Netelen bos weet vanuit Den Haag wat goed voor ons is, want voor kor te ritten hoef je niet per se de au to te gebruiken, dat zal wel eens zo zijn, maar dat wil ik toch graag zelf beslissen. Overigens heb ik nog nooit vernomen hoè hoog de kilometerheffing zal worden, daar weet blijkbaar niemand een antwoord op, dat moet zeker een verrassing blij ven. De provinciale politiek houdt zich wel erg stil, enige tijd geleden hoorde je nog wel eens een zwak protest tegen de km- heffing, dat is nu verstomd. Zou dit verband houden met de toe zegging van het ministerie aan de provincies dat ze de opcenten van de wegenbelasting ook na invoering van de km-heffing be houden? In Groningen zijn sta tenleden wèl bezorgd over de km-heffing, er is zelfs een 'web site' over te vinden, deze heet: 'Noorden dupe bij landelijke ki- lometerheffing'. T. W. Rosmalen Lange Blokweg 3 Zierikzee Deze aanbiedingen gelden zolang de voorraad strekt.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 22