FAMILIEBERICHTEN ZO'N VAKANTIE IS ONBETAALBAAR 36 MILJOEN MENSEN HIV-GEÏNFECTEERD SS Giro 145 t de Zonnebloem PZC 14 PZC Dagbladbezorgers uuaar uue u tegen zeggen. zaterdag 30 juni 2001 Kinderen horen in de klas, niet in de fabriek. Word daarom Novib-donateur voor f 12,50 per maand, dan steunt u de strijd tegen kinderarbeid. Bel 0800-1210: dan kunnen binnenkort nog meer kinderen naar school. Sterven is slechts het doven van de kaars. De nieuwe morgen breekt aan, de dag van rust en eeuwige vrede. MEINO VISSER-VAN DER ZEE weduwe van Jan Visser 8 juli 1912 28 juni 2001 Oost-Souburg: Mahasattva en Esther Visser-Vonk Emile en Theo Gay a tri en Rem co Cheyenne Selena Vlissingen: Marjel Visser Madhurya en Jan-Koen Roan en Julia Oudelande: Sambhavo Visser en Thea Rotteveel Nynke Goes "Randhof", kamer 334 Correspondentieadres Tulpenlaan 31, 4382 PE Vlissingen De bijeenkomst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden woensdag 4 juli om 11.15 uur in de aula op de Algemene Begraafplaats, Geldelooze- pad 50 te Goes, waarna aansluitend om ongeveer 12.00 uur de begrafenis zal plaatshebben. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde aula. Met droefheid geven wij u kennis dat na een kort stondige ziekte is overleden onze geliefde zus, schoonzus en tante MAATJE BIJ DE VAATE in de leeftijd van 70 jaar. Wij zijn alle medewerkenden van "Borrendamme" dankbaar voor de liefdevolle zorg en aandacht. Zierikzee: A. Bij de Vaate-Bij de Vaate L. Bij de Vaate t Rijssen: N. P. Harbers-Bij de Vaate H. J. Harbers Neven en nichten Zierikzee, 28 juni 2001. Arcus zorgcentra, locatie "Borrendamme" Correspondentieadres: Straalweg 8. 4301 RB Zierikzee De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal gehouden worden dinsdag 3 juli in de Groene zaal van "Borrendamme", Scheldestraat 2 te Zierikzee, aanvang 13.50 uur, waarna de begrafenis zal plaats hebben op de algemene begraafplaats te Zierikzee. omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Groene zaal. Bedroefd, maar dankbaar voor wat hij in ons leven heeft betekend, geven wij u kennis dat na een lief devolle verzorging in woonzorgcentrum "Antoni- us"IO toch nog vrij onverwacht van ons is heenge gaan onze lieve vader en opa ALPHONSUS FASSAERT (Fons) weduwnaar van Martha van den Bosch op de leeftijd van 83 jaar. Hengstdijk: Connie en los Stijn Rosalie Jet Kloosterzande. 29 juni 2001. Correspondentieadres: Zuiddijk 10, 4585 PP Hengstdijk De avondwake zal worden gehouden op maandag 2 juli om 19.00 uur in de kapel van woonzorgcentrum "Antonius" in Kloosterzande. Na de avondwake is er gelegenheid tot afscheidne- men in het mortuarium. De uitvaartdienst zal plaatsvinden op dinsdag 5 juli om 10.30 uur in de parochiekerk van de H.H. Petrus en Paulus te Vogelwaarde (Boschkapelle). Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsvin den in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de uitvaartdienst in de kerk. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met droefheid geven wij u kennis dat de Heere na een zorgvol leven toch nog onverwacht uit ons mid den heeft weggenomen onze geliefde zuster, schoon zuster en tante LENA ADRIANA ZANDEE sinds 13 juni 1996 weduwe van Adriaan Sinke Krabbendijke: J. Zandee J. C. Zandee-de Dreu Krabbendijke: j. Staal 's-Heer Abtskerke: A. Zandee L. P. Zandee-de Jonge Marknesse: P. Sinke-Zandee Krabbendijke: C. Butijn-Zandee 's-Gravenpolder: F. Flikweert-Sinke Krabbendijke: J. Hoogerheide-Sinke Neven en nichten Krabbendijke, 28 juni 2001. "Ter Weel" Correspondentieadres: J. Zandee Dorpsstraat 108, 4415 CE Krabbendijke Onze dank gaat uit naar het personeel, de directie en de vrijwilligers van afdeling D van "Ter Weel" te Krabbendijke voor de liefdevolle verzorging. Gelegenheid om afscheid te nemen van onze zuster, schoonzuster en tante op maandag 2 juli van 19.00 tot 19.30 uur in het mortuarium van "Nieulande" te Krabbendijke, ingang van het mortuarium via de Nieulandestraat. Tevens is er voor aanvang van de rouwdienst in het hieronder te noemen gebouw ook nog gelegenheid om afscheid te nemen. De rouwdienst zal worden gehouden >op D.V. dins dag 3 juli in één van de zalen van het kerkgebouw van de Gereformeerde Gemeente, J. W. Frisostraat 1 te Krabbendijke. aanvang 10.00 uur. Aansluitend zal om 11.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Krabbendijke. Na de begrafenis is er gelegenheid om de familie te condoleren in bovengenoemd gebouw. Geen bloemen Met droefheid geven wij u kennis dat de Heere toch nog onverwacht uit ons midden heeft weggenomen onze geliefde tante LENA ADRIANA ZANDEE weduwe van Adriaan Sinke op de leeftijd van 87 jaar. Krabbendijke: P. Zandee M. P. Zandee H. Zandee-Quist A. Zandee F. Zandee-van der Hart M. Zandee J. N. Zandee-Oostdijk O. Zandee D. Zandee-van der Hart Krabbendijke, 28 juni 2001 En daar komen er jaarlijks nog eens 5 miljoen bij. Steun daarom Stop Aids Now! Een initiatief van: Aids Fonds, Hivos, IC.C0, Memisa en Novib. Meer weten? Kijk op www.StopAidsNow.nl of bel 020-5287828. Giro 60.30.90, Dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat toch nog geheel onverwachts van ons is heengegaan onze zorgzame moeder en oma MARIA ELISABETH VERTRIEST-TOEBAK sinds 3 december 1984 weduwe van Camiel Vertriest in de leeftijd van 94 jaar. Fijnaart: B. A. M. Vertriest J, van Oorschot Miranda en Reggy Richard en Mirjam Claudia en Arjo en achterkleinkinderen 's-Heerenhoek: L. van den Dries-Vertriest J. van den Dries Christianne André 29 juni 2001. Correspondentieadres: 's-Heerenhoeksedijk 30, 4453 RB 's-Heerenhoek Gelegenheid tot afscheid nemen woensdag 4 juli van 9.30 tot 10.00 uur in rouwcentrum "De Beve- landen", Geldeloozepad 20 (naast de Alg. Begraaf plaats) te Goes. De uitvaartdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Maria Magdalena aan de Singelstraat te Goes. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsvin den in de aula van rouwcentrum "De Bevelanden" te Goes. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het rouwcentrum. Vaarwel lieve oma en overgrootoma Miranda en Reggy Dennis en Menno Richard en Mirjam Evi en Jet Claudia en Arjo Tom Rust zacht lieve oma Christianne André Wim (66) zei ons van tevoren "Ik ben dan misschien wel met pensioen, maar ik kan niet niks zitten doen Nou, dat hebben we gemerkt. Elke dag staat Wim stipt op tijd klaar om zijn stapel kranten van die dag in ontvangst te nemen. Steevast zachtjes fluitend fietst hij zijn wijk in Dag in dag uit brengt Wim zo het goede en het slechte nieuws bij de mensen thuis En als hij na iets minder dan een uur de keukendeur voldaan achter zich in het slot trekt, is hij wat zweetdruppeltjes armer en een leuke zakcent rijker Een krantenwijk, hij kan het iedereen aanraden Nou, dat horen we graag. Want mensen zoals Wim zijn wat ons betreft van harte welkom. Gezocht: (senior-)dagbladbezorgers. 0800-0231231. Als le\>en lijden wordt. Is rusten goed. In "De Blaauwe Hoeve" te Hulst is rustig ingeslapen mijn zorgzame echtgenoot, onze lieve papa en opa JOSEPH ALOIJSIUS MICHIELSEN echtgenoot van Magdalena Goense Vogelwaarde 28-5-1914 Hulst 29-6-2001 Heikant: M. Michielsen-Goense Breda: Anja en Frans Smet-Michielsen Rutger t. Arno, Mieke Heikant: Aloys en Veronique Michielsen- Sucaet Louis, Michel, Claire, Stefanie Nieuw-Namen: Ineke en Benny van Duyse- Michielsen Anneke, Jos Goes: Carla Michielsen 4566 AR Heikant, 29 juni 2001 Schooldreef 1 De uitvaartdienst zal plaatshebben op woensdag 4 juli 2001 om 10.50 uur in de kapel van "De Blaau we Hoeve". Truffinoweg 2 te Hulst, waarna wij hem vergezellen naar zijn laatste rustplaats op de be graafplaats te Heikant. Samenkomst voor aanvang van de uitvaartdienst in bovengenoemde kapel. Gelegenheid tot condoleren na de uitvaartdienst in de hal bij de kapel. Zij die door onvoorziene omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven dit bericht als zodanig te beschouwen. Het laatste levensblad is gevallen. Het was goed samen te zijn. Na alle fijne jaren die we met haar mochten bele ven, hebben wij geheel onverwacht afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en oude oma CORNELIA CATHARINA IMANSE-KLAP in de leeftijd van 92 jaar. Opvelp (B): Iman enTissy Goes: Joke en Halbe Peter en Rina Roy Björn Marissa Marco en Sielske Wendy en Thierry Daisy Kimberly Terneuzen: Ineke en Ad Kloetinge, 28 juni 2001. Correspondentieadres: Lorentzlaan 24, 4532 KP Terneuzen Gelegenheid tot afscheid nemen maandag 2 juli van 18.30 tot 19.00 uur in rouwcentrum "De Bevelan den". Geldeloozepad 20 (naast de Alg. Begraaf plaats) te Goes. De samenkomst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden dinsdag 5 juli om 10.15 uur in de aula van rouwcentrum "De Bevelanden". Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van bovengenoemd rouwcen trum. Zonder U geen Unicef. Giro 121. Zonder U kunnen we de straatkinderen van Oost-Europa geen veilig thuis geven om beschermd op te groeien. Help hen met deze basisbehoefte en wordt van- unicef W daag nog donateur van Unicef, g 'OOK IK HELP MEE' Postbus 2100 4800 CC Breda Tel. (0761 564 63 62 E-mail info@zonnebloem nl www.zonnebloem nl Maar ook in letterlijke zin kosten de Zonnebloemvakanties, ondanks de hulp van meer dan 6500 vrijwilli gers, veel geld. Dat komt door de extra voorzieningen en aanpassingen die nodig zijn. U kunt de Zonne bloem helpen om haar vakanties voor zieken en gehandicapten toch betaalbaar te houden Doe mee aan de 'Actie Zonnebloemvakanties'. Giro 145, Breda. Dit jaar gaan weer ruim 6200 lang durig zieken en zwaar lichamelijk ge handicapten met de Zonnebloem op vakantie. Het gaat om mensen die afhankelijk zijn van intensieve verpleging en verzorging. Omdat zij door hun ziekte of handicap bovendien vaak ongewild aan huis ge bonden zijn, is zo'n vakantie voor hen onbetaalbaar

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 70