Gemeente Beheerder Beleidsbepaler Dirigent Adviseur Verkeersregel aar laaelhaff Roosendaal PZC 52 van onze openbare infrastructuur met een sleutelrol van mens en product met bovengrondse en ondergrondse visie met daadkracht r Gemeente zaterdag 30 juni 2001 Stippel je carrière uit Roosendaal De afdeling Beheer van de sector Stadsontwikkeling en -beheer zoeken Een mooie landelijke omgeving én alle stedelijke voorzieningen binnen handbereik. Roosendaal, 75.000 inwoners, bruisend centrum van West-Brabant. De overzichtelijke gemeente organisatie kent een prettige werksfeer. Professionals hebben de kans om hun ideeën kwijt te kunnen. Applicatiebeheerder van integrale grafische beheerssystemen voor verhardin gen en riolen. Je verzamelt vaste en variabele onderhoudsgegevens van boven- en ondergrondse infrastructuur in de informatiesystemen en houdt deze actueel. De inspectie van verhardingen en riolen voer je zelfstandig uit. Indien het noodzakelijk voer je mutaties door en dien je verbetervoorstellen in. Je adviseert gemeentelijke afdelingen, bedrijven, burgers etc. over het beheer van openbare infrastructuren en voorzieningen, functie eisen HBO- opleiding of eventueel een ervaren MBO-er richting Weg- en Waterbouwkunde en/of Civiele Techniek. Minimaal twee jaar relevante ervaring, arbeidsvoorwaarden 36 uur per week. Kinderopvang mogelijk. Salaris maximaal f 5.848,-2.654,- Eens in de vijf jaar moet projectmatig een nieuw Gemeentelijk Rioleringsplan (GRP)worden opgesteld. Als beleidsmedewerker vervul je een sleutelrol binnen dit project. Je bent verantwoordelijk voor de ontwikkeling en de actualisering van het GRR Je stelt onderhouds- schema's en meerjareninvesteringsprogramma's op en doet voorstel len met betrekking tot de hieruit voortvloeiende operationele zaken. Je dient je te focussen op riolering in het buitengebied, principes van het inte graal en duurzaam waterbeheer en heffingsgrondslagen. Als beleidsmedewerker onderhoud je veelvuldig contact met diverse afdelingen binnen de Gemeente, met burgers en externen, functie-eisen HBO-opleiding richting Civiele Techniek plus NVA-diploma RIOLERING. Minimaal 5 jaar ervaring, arbeidsvoorwaarden 36 uur per week. Kinderopvang mogelijk. Salaris maximaal f 7.342,- 3.332,- Het aansturen van het team Geo/vastgoed met als doel het behalen van praktische resultaten. Jij bent verantwoordelijk voor de prestaties van het team. Je coördineert, plant en verzorgt de afstemming van de dagelijkse werkzaamheden op de taakgebie den. Je ziet toe op de kwaliteit en kwantiteit van producten en diensten. Onder jouw leiding groeien we door naar volwaardig vastgoed infor matiesysteem. functie-eisen HBO opleiding ICT. Minimaal 5 jaar ervaring, arbeidsvoorwaarden 36 uur per week. Kinderopvang mogelijk. Salaris maximaal f 9.621,-4.366,- Het beheren van de openbare infrastructuur. Je bent belast met het denkwerk, de beleidsadvisering en de in- en externe communicatie. Je stelt beheer- en beleidsplannen op. De informatiesystemen voor de openbare ruimte en daaruit voortkomende voorzieningen houd je in stand en onderhoud je. Je doet voorstellen voor aanpassingen van de beheersys temen met betrekking tot het onderhoud, vervanging, aanpassing en renovatie. Aandachtsvelden zijn openbare verlichting, drainage systemen, toetsing van bestekken en het in beheer nemen van uitgevoerde pro jecten. Je maakt planningen voor het beheer, onderhoud en investeringen van de openbare voorzieningen, functie-eisen HBO-opleiding Weg- en Waterbouw kunde en/of Civiele Techniek. Minimaal 3-5 jaar ervaring, arbeidsvoorwaarden 36 uur per week. Kinderopvang mogelijk. Salaris maximaal f 7.342,-3.332,- Je creëert en implementeert nieuwe ideeën met betrekking tot de verkeersbeheersing. Het opstellen van verkeers- en ver voersplannen op voor zowel de stad als geheel als voor afzonderlijke woonwijken. Je stelt tevens verkeerskundige programma's van eisen op om tot een (her)inrichtings- of reconstructieplan te komen. Als je tekortkomingen in bestaan de (verkeers)voorzieningen constateert, stel je verbeteringen voor. Je initieert en implementeert het concept Duurzaam Veilig. Binnen onze gemeente ben je het aanspreekpunt voor vragen en of klachten over verkeersmaatregelen, functie- eisen HBO-opleiding Verkeerskunde Verkeer en Vervoer Civiele Techniek. Minimaal 2-3 jaar werkervaring, arbeidsvoorwaarden 36 uur per week. Kinderopvang mogelijk. Salaris maximaal f 6.604,-2.997,- Heb je interesse in deze uitdagende en afwisselende functie, richt dan je schriftelijke sollicitatie met C.V., binnen tien dagen na het verschijnen van deze advertentie, aan Middelhoff Personele Diensten t.a.v. de heer A.M. Middelhoff, Postbus 115, 4801 BC te Breda of e-mailen: middelhoff@planet.nl, o.v.v. de betreffende functie. Voor nadere informatie kun je bellen: (076) 523 30 20. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Gemak van de stad. Pracht van het platteland. Personele Diensten 1

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 52