i PHILIPS LeJti moth Hwp bedelf Philips Lighting Roosendaal zoekt nieuwe collega's Wij zoeken een Ster-Magazijnmedewerker VERKOOPMANAGER BENELUX Bij Philips Lighting zijn we vastbesloten om de beste lampen, armaturen en verlichtingselektronica te maken. Voor de meest uiteenlopende toepassingen. Philips Lighting Roosendaal is het inter nationale kenniscentrum voor de TL- en Spaarlampen-groep. Onze vestiging produceert niet alleen zo'n 150 miljoen lampen per jaar, maar ontwikkelt ook processen, machines en nieuwe pro ducten zoals de unieke TL-5 lamp. Ook vind je bij Philips Roosendaal het Internationaal Distributie Centrum (IDC) voor de logistieke afhandeling van onze wereldwijde productstroom. Philips Lighting Roosendaal is marktleider op het gebied van TL-lampen. Steeds weer gaan we voor de allerbeste kwaliteit! Daarom zoeken we nieuwe mensen die ons bedrijf sterk houden en nog sterker maken. Mensen die echte team workers zijn. Als jij dat bent, dan zorgen wij ervoor dat je alle kans krijgt om het beste uit jezelf halen. Jouw inspanningen worden beloond. Gegarandeerd! Op de volgende afdelingen hebben we plaats voor: PRODUCTIE 25 Mechanisch Operators (m/v) Wat ga je doen? Je gaat werken in een vast team dat verantwoordelijk is voor het gehele productieproces van lampen of glas. Er wordt gewerkt in 3- of 5-ploegendiensten. Samen met je collega's zorg je voor een uitstekend resultaat op de productielijn. Je bewaakt het proces, doet het onderhoud, lost problemen op en denkt mee over ver beteringen. Je krijgt alle ruimte om te laten zien wat je kunt en er zijn volop mogelijkheden om door te groeien binnen ons bedrijf. Wat vragen we? Je hebt een VBO opleiding (LTS/Mavo wiskunde) en het vakdiploma Vapro A of je bent bereid dit te halen. Je hebt gevoel voor techniek en je kunt goed samenwerken en problemen oplossen. Ook durf je verantwoordelijkheid te nemen. Verder ben je iemand die niet snel tevreden is en die probeert het werk steeds beter te doen. Bij ons is de persoon die jij bent belangrijker dan werkervaring! Een test behoort tot de sollicitatieprocedure. Heb je interesse? Bel voor meer informatie de lijnteammanagers, Hans Zondag 0165-577900, Bert Smet 0165-577546 of Berry Rops 0165-577711 Binnen de Technische Dienst van de PU Special Fluorescent bestaat de mogelijkheid tot plaatsing van een Allround onderhoudsmonteur (mechanisch) m/v Wat ga je doen? Je gaat samen met collega's en bedieningsvaklieden uit de productie van de PU zorg dragen voor het uitvoeren van gepland preventief en inspectief onderhoud tijdens pitstops. Daarnaast lever je directe ondersteuning bij storingen en calamiteiten. Je zorgt samen met je collega's voor de betrouwbaarheid van het machinepark. Wat vragen we? Je hebt een opleiding op MBO niveau. Je kunt zelfstandig en nauwkeurig samenwerken met je collega's. Tevens kun je bijdragen aan de teamontwikkeling. Het betreft een functie in dagdienst, maar je dient bereid te zijn tot het werken in 3- en 5- ploegendienst. Ook wil je deelnemen aan de consignatiedienst, dat wil zeggen dat je op afroep beschikbaar bent. Heb je interesse? Bel voor meer informatie Piet Mangelaars, 0165-577207 INNOVATIE De afdeling Innovation to Market (ITM) is verantwoordelijk voor het ontwerpen van producten, processen en productie-equipment voor TL-producten en spaarlampen wereldwijd. Binnen de TL Ontwikkelafdeling, verantwoordelijk voor Platform technologie en opgesteld als kenniscentrum, hebben we een vacature voor Productontwikkelaar (m/v) Wat ga je doen? Wij zijn op zoek naar personen met een aantal jaren ervaring binnen een product-ontwikkelomgeving. Als productontwikke laar, ben je verantwoordelijk voor de realisatie van projecten op het gebied van TL- en TL-5 lampen. De projecten zijn fysisch en elektrisch van aard. Interesse in procesgerelateerde aspecten is eveneens noodzakelijk. Na opgedane ervaring word je verant woordelijk voor delen van het technisch productbeleid en breng je je professionele kennis in bij projecten. Wat vragen we? Je hebt een HBO-opleiding richting Fysica en een aantal jaren ervaring binnen een ontwikkelomgeving. Heb je interesse? Bel voor meer informatie Herman Gielen, groepsleider 0165-577247 Binnen de afdeling ITM TL Finance Accounting is er een vacature voor een Assistent Controller (m/v) Wat ga je doen? Je gaat werken in een functie met zowel boekhoudkundige werkzaamheden als de financiële analyse. Je taken bestaan uit de nacalculatie, analyse van de projectadministratie en het verzorgen van berichtgeving. Tevens neem je deel aan verbeterprojecten en werk je als financieel specialist mee aan ontwikkelprojecten en verleen je financiële assistentie aan het Product Management. Wat vragen we? Je hebt de opleiding HEAO Bedrijfseconomie afgerond en hebt 0-2 jaar werkervaring. Je bent ambitieus en wilt doorgroeien naar zwaardere F&A posities. Heb je interesse? Bel voor meer informatie Toine van Doremalen, Manager F&A ITM 0165-577675 Wil je reageren? Stuur dan zo snel mogelijk een korte brief met CV naar Philips Lighting BV, t.a.v. Personeelszaken, Postbus 1109, 4700 BC Roosendaal. Graag in de brief vermelden wanneer je op vakantie bent. E-mailen kan ook: roosendaal.personeelszaken@philips.com '*-.v r v' v Vlees Combinatie Zuid-west b.v. is een onderneming met vestigingen in Goes, Terneuzen en Vlissingen. Wij zijn al bijna 20 jaar gespecialiseerd in verzorgen van vers kwaliteitsvlees voor horeca, grootkeuken en instellingen in geheel Zeeland. Voor onze hoofdvestiging in Goes zijn wij op zoek naar een ENTHOUSIASTE EN ENERGIEKE SLAGER en EEN GEMOTIVEERDE LEERLING SLAGER Nauwkeurig Enthousiast Functie-eisen: Vakbekwaam Zelfstandig Wij bieden: zelfstandig werken een salaris volgens C.A.O. prettige werksfeer afwisselende werkzaamheden Indien u geïnteresseerd bent, kunt u uw schriftelijke sollicitatie zenden aan: V.C.Z. bv A. Plesmanweg 10 4462 GC Goes 0113-214384 T.A.V. Dhr. W. v. Riele Daarnaast zijn wij voor de zaterdag op zoek naar een scholier voor het in pakken van vlees (werktijden van 6 tot ca. 11.00 uur) Mercedes-Benz Van Oeveren - Vervaet B.V. is officieel Mercedes-Benz dealer voor Zeeland. Naast de verkoop van nieuwe en gebruikte personenauto's en bedrijfswagens bieden wij onze klanten leasing, financiering, verzekeringen, onderhoud, reparatie en schadeherstel. Door middel van een uitermate klantvrien delijke instelling streven wij al bijna 70 jaar naar 100% klanten-tevredenheid. Onze 95 medewerkers in de vestigingen te Goes, Vlissingen, Terneuzen en Axel worden met een uitstekend trainings-programma opgeleid en begeleid bij hun werk. Bent u geïnteresseerd in een functie in de automobielbranche bij het meest gerenom meerde merk van dit moment, dan is dit uw kans. Wegens vertrek van één van onze mede werkers zoeken wij voor onze vestiging in Goes een goede Magazijnmedewerker (m/v) Functie-inhoud: Vanuit het magazijn levert u onderdelen aan klanten en monteurs. U zoekt de juiste onderdelen uit en verzorgt de bestelling en uitlevering. Hierbij wordt u ondersteund door allerlei computer-programma's. U werkt in een gemotiveerd en ervaren team met 3 col lega's. Gevraagd wordt: Een klantvriendelijke medewerker met inzicht in techniek en commercie. Verder heeft u een enthousiaste en gemo tiveerde persoonlijkheid en een flexibele werkinstelling. Ervaring in de autobranche heeft de voorkeur. Spreekt deze uitdaging u aan en voldoet u aan de bovenstaande beschrijving, grijp dan nu deze kans en richt uw schriftelijke sollici tatie, vergezeld van een curriculum vitae, binnen 10 dagen aan: Van Oeveren -Vervaet BV t.a.v. de heer R.W. Boekholt A. Plesmanweg 2, 4462 GC Goes ASB GREENWORLD B.V. TUINPRODUCTEN Wij zijn een internationale producent van potgrond en meststoffen voor de groeiende tuinmarkt. Voor onze vestiging in Vlissingen zoeken wij een klant en verkoop georiënteerde U heeft preferabele verkoopervaring met de non-food producten in de levensmiddelenbranche, bouwmarken en tuincentra. Er wacht U een zelfstandige en verantwoordelijke opdracht die U zelf actief uit dient te bouwen. Voor het werkgebied is beheersing van de Franse en Nederlandse taal noodzakelijk. Uw schriftelijke sollicitatie met uw salarisverwachting kunt U sturen naar: ASB Greenworld b.v. t.a.v. dhr Osterholt Estlandweg 10, NL-4455 SV Nieuwdorp

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 44