A PERSONEEL PZC Ben jij slektrn minded r ElEktrnirnnteurs B/B ISTIMEWA Hoofd Automatisering m/v Ziekenhuis Lievensberg Provincie Zeeland Medewerker financiële administratie (V/m> 2 ZWEMINSTRUCTEURS M/V <8>HYUnani v.O.VLIET AUTOVERKOPER <8>HYunani v.d.vliet zaterdag 30 juni 2001 Dan pas je perfect in ons team! Een enthousiast team dat de hooggespannen verwachtingen van onze klanten waarmaakt. Waarin je ruimte krijgt voor eigen verantwoordelijkheid en waarin er vaak een beroep wordt gedaan op jouw flexibiliteit. Heb jij genoeg energie voor deze functie? Informatie: De functie omvat het verrichten van installatie- en onderhoudswerkzaamheden zowel preventief als correctief in industriële, off-shore en infrastructurele installaties. In hoofdzaak omvat de taak het leggen en aansluiten van kabels en het plaatsen en onderhouden van apparatuur. Functie-eisen: LBO/MBO elektrotechniek en minimaal in het bezit van een rijbewijs B. Er dient bereidheid te zijn tot het volgen van cursussen om zo de kennis verder uit te brei den. De juiste kandidaten beschikken over een flexibele en klantgerichte instelling. Ben jij 'elektrominded' genoeg om bij ons aan de slag te gaan? Stuur dan binnen twee weken een sollicitatiebrief met c.v. naar Istimewa Elektra, t.a.v. de heer J.G.L. Huige, Frankrijkweg 3, 4389 PB Vlissingen-Oost. Tel.: 0113 612 840 Internet: www.istimewa.nl E-mail: info@istimewa.nl. Istimewa Elektra is een in Vlissingen- Oost gevestigd elektrotechnisch installatiebedrijf met ruim 100 vaste medewerkers. Istimewa is vooral actief in het installeren en onderhouden van elektrotechnische en meet- regel- technische installaties voor met name de industrie, off-shore en de overheid. ELEKTRO Wie durft het aan om met ons het nieuwe ziekenhuis informatiesysteem verder uit te bouwen tot een groot procesondersteunend systeem? Als ingrediënten zijn nu reeds 250 PC's operationeel, die via een NOVELL-netwerk en een communicatieserver met elkaar kunnen communiceren. De zorg die volop in beweging is vraagt steeds méér om nieuwe communicatiemogelijkheden. Aangezien wij jaarlijks 15 000 patiënten (inclusief dagbehandeling) opnemen en dat 150.000 patiënten onze polikliniek bezoeken, begrijpt u dat een betrouwbaar en veilig systeem noodzakelijk is. De afdeling automatisering speelt daarbij uiteraard een cruciale rol. Per 1 oktober a.s ontstaat er in ons ziekenhuis een vacature vooreen op basis van 36 uur per week (100%) Functie-informatie: De functionaris Is belast met de dagelijkse leiding van de automatiseringsafdeling (4 medewerkers). Tot de taken behoren onder andere: - het, op basis van de informatiebehoefte, jaarlijks opstellen van een automatiseringsplan en de coördinatie van de uitvoering daarvan; - operationele verantwoordelijkheid ten aanzien van centrale automatiseringssystemen; - advisering in en toezicht houden op beveiligings procedures, standaards en beheer van decentrale systemen; overleg en afstemming met applicatie beheerders; - onderhouden van contacten met externe leveranciers van goederen en diensten op het eigen taakgebied, - organiseren van de helpdesk. Functie-eisen: - voltooide HBO-opleiding op het gebied van de informatica; - enige jaren ervaring met onder meer NT, NOVELL, Ethernet en systeembeheer in het algemeen; - goede redactionele en communicatieve vaardigheden; - bereidheid tot het participeren in de bereikbaarheidsdienst; - kandidaten met een soortgelijke ervaring in de gezondheidszorg genieten de voorkeur. Arbeidsvoorwaarden De arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de CAO-Ziekenhuizen, waarbij salariëring afhankelijk is van ervaring. Informatie en sollicitatie: Voor informatie omtrent de functie kunt u contact opnemen met de huidige functionaris ing. F.J. de Jong, telefoon (0164)278576. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 3 weken na verschijning van deze advertentie richten aan de heer A. van den Brink, hoofd Personeel en Organisatie, Boerhaaveplein 1,4624 VT te Bergen op Zoom. Lievensberg is een algemeen ziekenhuis voor West-Brabant, Tholen en St. Philips- land, met circa 60 medisch specialisten en ruim 1.000 mede werkers. Per jaar bezoeken ca. 150.000 mensen de polikliniek en worden in de kliniek ruim 10.000 patiën ten opgenomen, lievensberg heeft 367 bedden. Het ziekenhuis beschikt over enige specialistische functies, onder andere een PAAZ en een afdeling revalidatie. Wilt u meer algemene informatie over ons ziekenhuis, bezoek dan onze site: lllp://fcveisbet9.iieke«li»is.»l (acqui ir aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld) Werken, wonen en ontspannen gaan in Zeeland uitstekend samen: moderne industriegebieden en havens, kilometers strand, woningkeuze in alle sectoren, fietspaden volop en geen files. Het provinciaal bestuur doet zijn best om dit zo te houden en te verbeteren, daartoe zijn er ongeveer 1000 werknemers in dienst. De stafafdeling Financieel-economische zaken is verantwoordelijk voor de begro ting, jaarrekening, meerjarenraming, financiële administratie, de financiële advisering, subsidieafrekeningen en het beheer van de geautomatiseerde syste men voor financiën en bedrijfsvoering. Interesse? Stuur uw sollicitatiebrief voor 21 juli 2001 naar de Provincie Zeeland, Stafafdeling POI. t.a.v. mevrouw L. Baken, personeelsfunctionaris, Postbus 6001, 4330 LA MIDDELBURG, onder vermelding van het vacaturenum mer 610504. De sollicitatiegesprekken zijn gepland op woensdag 1 augustus a.s. Voor andere vacatures en meer infor matie omtrent de provincie Zeeland: www.zeeland.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze adver tentie wordt niet op prijs gesteld. Binnen de cluster administratie van de stafafdeling Financieel-economische zaken is een vacature ontstaan voor een: Het betreft een volledig dienstverband voor onbepaalde tijd. Wij zoeken een enthousiaste collega die het als een uitdaging ziet om een belang rijke bijdrage te leveren aan de taken van de afdeling. Functie-inhoud: U voert, in samenwerking met de coordinator, de eindcontrole uit op de ver werking van de mutaties in de financiële administraties en de hieruit voort vloeiende betalingen. U levert een belangrijke bijdrage aan het samenstellen van de jaarrekening. U vervult een belangrijke rol bij het beheer van het financieel informatie systeem en het bedrijfsvoeringssysteem. Functie-eisen: Voor deze functie zoeken wij iemand met: Een relevante HBO-opleiding aangevuld met specifieke informatica-opleidingen. Gedegen kennis van geautomatiseerde systemen voor de financiële admi nistratie en bedrijfsvoering. Kennis van Unix strekt tot aanbeveling. Enkele jaren relevante werkervaring. Goede contactuele eigenschappen. Aanstelling/Salaris: Het jaarsalaris dat wij bieden bedraagt maximaal 84.000,— bruto (schaal 9, in clusief vakantietoelage en eindejaarsuitkering). Het bruto maandsalaris bedraagt maximaal 6.320 Dit is een indicatief niveau. Het definitieve niveau moet nog worden vastgesteld. Overige arbeidsvoorwaarden De provincie heeft goede secundaire arbeidsvoorwaarden zoals o.a. het pen sioenpakket van het ABP, het ziektekostenverzekeringspakket van de Interpro vinciale Ziektekostenregeling (IZR), gedeeltelijk betaald ouderschapsverlof, een kinderopvangregeling, flexibele werktijden en een structurele eindejaarsuitkering van 2,75% van het jaarsalaris. Doelgroepenbeleid: De provincie Zeeland streeft naar een evenredige vertegenwoordiging van vrouwen, alsmede naar indienstneming van etnische minderheden en gehandicap ten. Daarom worden geïnteresseerden uit deze prioriteitsgroepen die voldoen aan de functie-eisen, met nadruk verzocht te solliciteren. Informatie: Inlichtingen over deze functie kunnen worden ingewonnen bij de heer A.K. van den Hoven, hoofd van de afdeling Financieel-economische zaken, tel. 0118-631542 of bij de heer A. de Munck, coordinator van de cluster admi nistratie, tel. 0118-631601. De Stichting Zorg Lichamelijk Gehandicapten biedt zorg- en dienstverlening aan kinderen, jongeren en volwassenen met een lichamelijke of meervoudige functiebeperking De stichting ziet mensen met een functiebeperking als burgers die recht hebben op het maken van eigen keuzes. De ZLG ziet het als haar belang rijkste taak om daartoe de voor waarden te creëren. De mogelijkheden en wensen van de cliënt en de daartoe be schikbare middelen zijn daarbij altijd maatgevend. De ZLG vindt dat cliënten recht hebben op vraaggestuurde zorg van hoge kwaliteit en dat de dienstverlening voor wonen, werken/dagbesteding en vrije tijd geboden wordt op momenten, plaatsen en wijze die aansluiten bij wat zij willen. Uitgangspunten daarbij zijn Zelfbeschikkingsrecht De cliënt als burger Individuele diversiteit Rechtvaardige verdeling. In en vanuit diverse locaties wordt in geheel Zeeland, waar mogelijk in samenwerking met derden door 200 medewerkers vorm gegeven aan de vragen van ongeveer 250 cliënten De Stichting Zorg Lichamelijk Gehandicapten zoekt voor Activiteitencentrum Oosterschelde te Goes kan didaten voor de functie van begeleider voor trainingsgerichte activiteiten in fulltime dienstverband (36 uur per week) In eerste instantie wordt een dienstverband voor 1 jaar aangegaan waar bij de intentie aanwezig is dit na afloop om te zetten naar een dienstver band voor onbepaalde tijd. Functie-inhoud: In overleg organiseert en begeleidt u uiteenlopende werkzaamheden en activiteiten op basis van de zorgplannen van cliënten teneinde mede zorg te dragen voor de continuïteit van het dienstenaanbod. Van u wor den met name bijdragen verlangd met betrekking tot het opzetten, uit voeren en evalueren van activiteiten t.b.v. individuele cliënten en groe pen (extern gericht) en het verzorgen van rapportage. U neemt deel aan interne besprekingen, o.a. op het gebied van het totstandkomen van zorgplannen; ook worden neventaken verricht, o.a. op het gebied van verzorging. In de rol van persoonlijk begeleider van cliënten stelt u zorgplannen op, bespreekt en evalueert deze met de cliënt of cliëntver tegenwoordiger. Functie-eisen: Een relevante afgeronde middelbare beroepsopleiding, bijv. richting (volwassenen)educatie of onderwijs; Kennis en ervaring in het ontwikkelen en uitvoeren van trainingen, scholingstrajecten en cursussen t.b.v. vragen van cliënten; In staat zijn netwerken t.b.v. cliënten te ontwikkelen en te ondersteunen; Kennis van het ondersteuningsmodel m.n. supported employment; Kennis van verzorgingstaken en kan deze uitvoeren; Kan verslagleggen en rapporteren met een tekstverwerker (PC); Heeft een minimumleeftijd van 25 jaar. Inschaling: De arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de C.A.O. Gehandicap tenzorg. De functie is, in afwachting van definitieve indeling volgens FWG 3.0, ingedeeld in schaal 6. Het bruto-salaris per maand bedraagt, bij een 36-urige werkweek, minimaal 2.983,- en maximaal 4.630,- en is afhankelijk van uw ervaring. Informatie: Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met dhr. R. Schrier, teamcoördinator, tel.: 0113-213805. Wanneer u geïnteresseerd bent in genoemde functie, verwachten wij uw schriftelijke reactie vóór 11 juli 2001. Uw sollicitatie s.v.p. richten aan de sollicitatiecommissie van het AC Oosterschelde, Valckeslotlaan 26, 4461 SE Goes. Sollicitatiegesprekken vinden plaats op woensdag 18 juli 2001. Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld. bezoekadres: lijnbaan 30 postbus 197, 4460 AD goes tel. (0113) 27 56 50 fax (0113) 27 56 59 k.v.k. middelburg 41115268 stichting zorg lichamelijk gehandicapten tbv kinderen, adolescenten en volwassene BhfCSim. ma Omarmd door de Ooster- en Westerschelde, centraal in Zeeland, ligt de gemeente Kapelle, 'Bloesem van Zeeland' met een inwonertal van ruim 11.000 Een combinatie van rust en ruimte enerzijds en actief en in ontwikkeling ander zijds maken deze bloeiende gemeente aantrekkelijk om te wonen, te werken en te recreëren. De gemeentelijke organisatie, opgebouwd uit het staforgaan bestuurs dienst en de sectoren middelen, samenleving en grondgebied, is volop in ontwikkeling. Voor het sportcentrum Groenewoud, dat deel uitmaakt van de sector samenle ving, zijn wij op zoek naar voor 16 uur per week. De functie: De functie is opgebouwd uit onder meer de volgende taken: - het geven van zwemles aan volwassenen en kinderen, in teamverband. - het afnemen van examens voor diploma zwemmen. - het lesgeven aan doelgroepen, aquatraining, MBVO, trimzwemmen enz. - het toezicht houden bij receatief zwemmen. - het stimuleren van het recreatief gebruik van het sportcentrum. - het incidenteel verrichten van schoonmaakwerkzaamheden. De eisen: Minimaal LBO niveau, bijvoorbeeld het diploma KNZB zwemonderwijzer, of een afgeronde CIOS opleiding met aantekening zwemonderwijzer, alsmede: - vakgerichte applicatiecursus zoals bijvoorbeeld zwemonderwijzer gehandi capten, MBVO, baby- en peuterzwemmen. - een EHBO diploma. - goede contactuele eigenschappen. Wij bieden: De functie is gewaardeerd in schaal 5 van de gemeentelijke salarissvstematiek. Afhankelijk van opleiding en ervaring zal het salaris o.b.v. een volledig dienst verband in de functieschaal maximaal 4481,- per maand bedragen. Daarnaast biedt de gemeente een pakket met aantrekkelijke secundaire ar beidsvoorwaarden, zoals mogelijkheden tot kinderopvang en een gemeentelijke hypotheekregeling Informatie en sollicitatie: Voor meer informatie kunt u contact opnemen met dhr. P. C. Vermerris, coördi nator zwemonderwijs, of dhr. A. J. Moelker, coördinator ondersteuning, via tele foonnummer 0113-342827 of 0113-333169. Uw schriftelijke sollicitatie, vergezeld van een uitgebreid curriculum vitae, kunt u tot uiterlijk 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie, richten aan het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Kapelle, Postbus 79, 4420 AC Kapelle. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Wij zijn een jong en dynamisch bedrijf. Door de toenemende verkoop van Hyundai pers.- en bedrijfsauto's met o.a. nieuwe Atoz, Trajet, Santa FE, Matrix, Terracan, Elantra zijn wij op zoek naar een met ervaring informatie en sollicitatie Helemaal Hyundai Klein Frankrijk 23, 4461 ZN Goes. Tel. 0113-228751-250696 Terneuzen is met zo'n 35.000 inwoners de grootste gemeente van Zeeuwsch-Vlaanderen. In de gemeente zijn zeven openbare basisscholen met in totaal ongeveer duizend leerlingen. Drie scholen zijn gelegen in Terneuzen, daarnaast zijn er openbare basisscholen in de kernen Biervliet, Hoek, Sluiskil en Zaamslag. Als gevolg van het vertrek van één van de leerkrachten zijn wij voor de open bare basisschool De Meerpaal in Terneuzen op zoek naar een GROEPSLE E RKRAC UT BOVENBOUW M/V VACATURENUMMER 0701 VOOR EEN VOLLEDIGE WERKTIJD FACTOR FUNCTIE: De openbare basisschool De Meerpaal had op de teldatum I oktober 2000 395 leerlingen en het team bestaat, naast de directeur, uit ongeveer 20 volledi ge formatieplaatsen. De taak van de te benoemen groepsleerkracht zal bestaan uit de lesgevende taak voor een groep in de bovenbouw en deelname aan de niet-lesgebonden taken. PROFIEL: Uiteraard dient u in het bezit te zijn van de wettelijk vereiste onderwijsbe voegdheid. U heeft goede communicatieve eigenschappen en een open houding ten opzichte van het team en de ouders waardoor een positieve bijdrage wordt geleverd aan de onderwijsontwikkeling van De Meerpaal. OU4S AANBOD: Een dynamische functie bij een onderwijsorganisatie die volop in beweging is. Het werk is afwisselend, met ruimte om een eigen invulling aan de functie te geven. Met toepassing van het Rechtspositiebesluit onderwijspersoneel zal de salariëring worden vastgesteld naar schaal LA. IKIFORAAATIE: Voor nadere informatie kan contact opgenomen worden met de heer K.j.M Tolhoek, personeelsconsulent bij de stafsector Personeel, Informatie en Organisatie van de gemeente Terneuzen, tel. 0115 642 159. Informatie over de gemeente Terneuzen kunt u vinden op de internetsite www.terneuzen.nl SOLLICITATIE: De schriftelijke sollicitatie kan tot uiterlijk 8 juli 2001 worden gericht aan het College van Burgemeester en Wethouders van de gemeente Terneuzen, Postbus 35, 4530 AA Terneuzen, onder vermel ding van vacaturenummer 0701. Postbus 35. 4530 AA Terneuzen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 43