PERSONEEL d Werk PERSONEEL f Ahrend Inrichten in Vlissingen zoekt een Commercieel Administratief Medewerker (voor 50%) cihrGncJ Creyfs ©Interim PZC Een leerling-verzorgende IG in Verpleeghuis De Lozerhof leert een goed vakin een fijne woon-werkstad zoals Den Haag is. personeelsadviseurs (m/v) Europe works with Ahrend Luisteraar m/v Creyf's Interim is op zoek naar kennis en talent! Volmer Transport B.V. Gevraagd V rachtwagenchauffeurs (M/V) l\nzorge/j Locatiemanager m/v Heb je VBO of Mavo? Dan ben je al een aardig eind op weg. Denk je aan een combinatie van leren en werken en voel je je aangetrokken tot een ver zorgend beroep, dan is de MBO- opleiding tot Verzorgende IG (Individuele Gezondheidszorg) iets voor jou... 4 september 2001 start in Verpleeghuis De Lozerhof in Den Haag een nieuwe opleiding. De opleiding duurt 3 jaar en is een combinatie van leren en praktijk. Je moet wel minimaal 16 jaar en 8 maanden oud zijn en tenminste een VBO hebben met 2 vakken op C-niveau w.o. Nederlands en 3 vakken op B-niveau. Met je Mavo-diploma kun je zo terecht. De Lozerhof... Verpleeghuis De Lozerhof is een verpleeghuis, dat gelegen is aan de rand van Den Haag. Op korte afstand van duinen en strand. Wil je eens uitgaan dan zijn Scheveningen en het Haagse centrum met het openbaar vervoer makkelijk bereikbaar. In De Lozerhof wonen 280 voornamelijk ouderen. Demente bewoners die veel zorg en aandacht nodig hebben. Samen met zo'n 400 collega's gaat dat jouw taak worden. zaterdag 30 juni 2001 Heb je al min. I jaar werkervaring in de zorgsector Dan hebben wij voor jou een opleidingsvariant van 4 dagen werk en I dag theorie per week. Ook deze opleiding duurt 3 jaar. Bel voor inlichtingen. Huisvesting In De Lozerhof is woonruimte beschikbaar. Wil je niet intern wonen, dan helpt De Lozerhof bij het vinden van andere ruimte elders. Hoe nu verder? Je kunt kiezen. Wil je eerst nog een informatie pakket, dan bel je met de afdeling Personeelszaken. Ook kun je vragen naar Nancy Daniëls, opleidingscoördinator. Zij kan je, als je dat wilt, telefonisch meer informatie geven, telefoon 070-308 2 308. Wil je je gelijk aanmelden? Dat kan! Schrijf een briefje aan: de afdeling Personeelszaken van De Lozerhof, Randveen 64, 2544 RP Den Haag. Gemeente f Schouwen-Duiveland Aantrekkelijk, welgevormd en kerngezond. Voormalig eiland in de Zeeuwse Delta. Met Haamstede en Renesse aan de westkant, Bruinisse aan de oostkant en monumentenstad Zierikzee als centrumplaats. Dat is Schouwen- Duiveland, qua oppervlak de vijfde gemeente van ons land, met ruim 34.000 inwoners. Buitengewoon populaire recreatiebestemming Schouwen-Duiveland is dan ook aantrekkelijk (stranden, duinen, bossen, polders, Oosterschelde en Grevelingenmeer), welgevormd (infrastructuur) en kerngezond (bedrijfsleven, bodem, water, zeelucht) en uitstekend bereikbaar Sinds de uitvoering van de Deltawerken heeft de internationaledrijvigheid, w.o. de recreatiesector, zich snel ontwikkeld. Eveneens door de positieve impulsen van bedrijfsleven en toerisme genieten inwoners en recreanten van een goed voorzieningenniveau op allerlei gebied. De gemeente Schouwen-Duiveland is per 1 januari 1997 ontstaan uit de samenvoeging van de zes voormalige gemeenten op dit 'eiland' De gemeentelijke organisatie bestaat uit de sectoren Grondgebiedzaken, Maatschappelijke Aangelegenheden, Algemene en Interne zaken en Externe Contacten. Elke sector omvat meerdere afdelingen. Op dit moment bevindt de gemeentelijke organisatie zich in een reorganisatieproces, waardoor wijzigingen in de huidige samenstelling te verwachten zijn. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Het team Personeel en Organisatie is verantwoordelijk voor de ontwikke ling, implementatie en uitvoering van het beleid gericht op 'human resources' binnen de organisatie. De organisatie is volop in beweging. Momenteel wordt gewerkt aan een wijziging van de organisatiestruc tuur, die op 1 januari 2002 van kracht wordt. Van het team Personeel en Organisatie wordt een belangrijke bijdrage verwacht om de nieuwe structuur en werkwijze te ondersteunen en te optimaliseren. Het huidige team bestaat uit een coördinator en vijf medewerkers voor personeels beheer en salarisadministratie en drie personeelsadviseurs. Vanwege een definitieve invulling van de formatie zoeken wij twee enthousiaste Wij zoeken een fulltime (36 uur per week) èn een parttime collega (18 uur per week). Een andere invulling qua tijd behoort tot de mogelijkheden. De functie De personeelsadviseur zorgt (mede) voor de ontwikkeling, advisering en implementatie van P&O-beleid. Je bent verantwoordelijk voor de dage lijkse uitvoering van hot personeels- en organisatiebeleid voor de toege wezen afdelingen. Tot het operationele personeelswerk behoort onder meer: zorgen voor de personeelsvoorziening, fungeren als vraagbaak voor alle mogelijke rechtspositionele vragen, begeleiden en voorlichten van leidinggevenden en medewerkers over procedures en feitelijke toepassingen van personeelssystemen en methodische personeelsbege- leiding. Daarnaast krijg je in een tandem enige specialisaties waarvoor een roulatiesysteem van toepassing wordt. Tenslotte verricht je overige werkzaamheden die passen binnen de doelstellingen van de afdeling. Het profiel Voor deze functies is minimaal een afgeronde relevante HBO-opleiding (bijvoorbeeld HBO P8iA) noodzakelijk. Aanvullende relevante opleidingen op het gebied van ambtenarenrecht, Arbo, WOR en specialisatie op personeelsbeleid, strekken tot aanbeveling. Je bent bereid tot nadere scholing. Je bent een tactvol persoon met een flexibele, oplossings gerichte instelling. Je beschikt over sterke communicatieve vaardigheden en je kunt zelfstandig werken. Kennis van en werkervaring binnen de overheid is een pré. Arbeidsvoorwaarden Het salaris bedraagt minimaal 4.467,00 (EUR 2.027,04) bruto per maand (aanloopschaal 9) en maximaal 7.342,00 (EUR 3.331,65) bruto per maand (functieschaal 10) bij een 36-urige werkweek. De organisatie kent goede secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals flexibele werktijden, een uitgebreide verlof- en ADV-regeling, regeling kinderopvang, studiefaciliteiten en betaald ouderschapsverlof. Overige informatie Een assessment kan deel uitmaken van de procedure. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met J. Goorden, hoofd Personeel en Organisatie a.i., telefoon 0111-452420. Belangstelling? Uw schriftelijke sollicitatie kunt u tot uiterlijk 13 juli a.s. richten aan de gemeente Schouwen-Duiveland, ter attentie van P&O, postbus 5555, 4300 JA Zierikzee, onder vermelding van 'vacature P&O' op de envelop. De eerste gesprekken zijn woensdag 18 juli. Koninklijke Ahrend NV (circa 2.900 medewer kers en een omzet van 511 miljoen/fi. 1,1 miljard) verkoopt en produceert in Europa meubelen en kantoor artikelen voor de inrichting van kantoren en ruimtes waar mensen wonen, werken en samenzijn. Een zeer breed assortiment van kwaliteitsproducten wordt in eigen huis ontworpen en geproduceerd. Ahrend Inrichten is in Nederland vanuit 12 verkoopcentra verantwoordelijk voor de verkoop van meubelen en complete projecten. Commercieel Administratief Medewerker Het betreft een deeltijdfunctie die samen met een collega wordt ingevuld. Hierbij wordt aan een 40-60 of 50-50 verhouding gedacht. In deze afwisselende func tie ben je (m/v) verantwoordelijk voor het begeleiden van projecten in de kantoorinrichtingsbranche. Je taken pakket bestaat onder andere uit het onderhouden van telefonisch contact met bestaande en toekomstige klan ten. Je overlegt regelmatig met collega's binnen Ahrend en met eventuele externe leveranciers. Daarnaast ver zorg je offertes en de invoering van orders in ons geautomatiseerde systeem (Triton). Je werkt in een hecht team van onder andere (showroom)verkopers, een interieurarchitect en tekenaars. MBO werk- en denkniveau Om deze job goed uit te kunnen voeren dien je te beschikken over een MBO werk- en denkniveau, een commerciële inslag en goede organisatorische en administratieve vaardig heden. Qua persoonlijkheid ben je zelfstandig, nauw keurig, flexibel, initiatiefrijk en klantgericht en beschik je over een gezonde dosis lef en humor. Informatie/sollicitatie Ahrend Inrichten is een gezond bedrijf dat stevig in de markt staat. Heb jij de kwaliteiten om deze afwis selende en zelfstandige positie succesvol in te vullen, dan kun je rekenen op een fijne baan in een hecht team. Als je interesse hebt in deze functie stuur dan binnen 10 dagen je sollicitatiebrief met cv naar Ahrend Inrichten B.V., t.a.v. de heer K.P. Reijnierse, Postbus 148, 4380 AC Vlissingen. Voor meer informatie kun je ook contact opnemen met de heer Reijnierse, telefoon 0118-444202. Of per e-mail: kreijnierse@ahrend.com. Wij stellen geen prijs op acquisitie aan de hand van deze advertentie. Gevraagd: Wij hebben per direct werk voor: Verpleegkundigen A-B en HBOV- ers Kwalificatieniveau 3,4 en 5 (parttime en flexibel). Voor diverse Zeeuwse instellingen in de gezondheidszorg. Bent u geïnteresseerd of wilt u meer infor matie, neem dan contact op met Creyf's Interim en vraag naar Wilma Polderdijk. Je kunt meer dan je denkt member of the Creyf'sGrot-p Middelburg Lange Noordstraat 2 Tel: (0118) 67 9040 Kuipersweg 20, 4338 PH MIDDELBURG voor internationaal transport Sollicitatie en inlichtingen: 0118-635758 Arbeidsbureau Terneuzen SECRETARESSE v/m Voor een advocatenkantoor in Zeeuws-Vlaanderen zijn wij op zoek naar een allround secretaresse. Uw werkzaamheden bestaan uit het verrichten van receptie- en baliewerkzaamheden, het bedienen van de telefooncentrale, het behandelen van de post, het onderhouden van contacten met cliënten en het opstellen van eenvoudige stukken. U hebt minimaal een afgeronde mbo-opleiding en beschikt over een mbo+ of hbo werk- en denkniveau. Het betreft een vast fulltime dienstverband. Meer informatie bij Jolanda Beck of Peter Verploeg, tel. 0115 - 679679. Vacaturenummer 45412-01 Akbeidsuïï Bureau Het Arbeidsbureau staat voor u klaar. Stichting Zorg en Service Bergen op Zoom Stichting Zorg en Service Bergen op Zoom is een groep van 6 Instellingen die zorgdragen voor de zorg, het welzijn en het wonen van de oudere mens. Het uitgangspunt is dat de cliënt centraal staat, zorg op maat ontvangt en zich thuis voelt in onze (woon)zorgcentra of serviceflats. Stichting Zorg en Service Bergen op Zoom heeft als voornaamste functies: - Het bieden van intra- en extramurale zorg aan de ouderen van de (woon-) en zorgcentra Avondvrede, St. Catharina en Jacqueline met daaraan gekoppeld aanleunwoningen en andere wooncomplexen. Het bieden van zorg en huisvesting aan een Kloosterverzorgingshuis. Het fungeren als dienstverlenende organisatie voor de drie serviceflats Meilust, de Schelde en de Warande. De onderscheiden instellingen hebben elk hun eigen geschiedenis, signatuur en cultuur welke zoveel mogelijk worden gerespecteerd. Er werken in de organisatie ongeveer 650 medewerkers en 125 vrijwilligers. Meer informatie over SZS kunt u vinden via www.brabantzorg.net Voor woonzorgcentrum jacqueline, een middelgroot woonzorgcentrum met 100 bewoners en 85 medewerkers, en de extramurale zorg zoeken wij een: (gemiddeld 36 uur per week) Functie-profiel: De locatiemanager: Stuurt het zorgproces en daaraan gekoppeld het werkproces aan binnen Woonzorgcentrum Jacqueline, waarbij kwaliteitsbewaking, het realiseren van productie-afspraken, budgetbeheer en arbeidsomstandigheden belangrijke aandachtsgebieden zijn. Heeft tevens als aandachtsgebied het zorg- en werkproces van de extramurale zorg voor zover deze toepassing vindt in Woonzorgcentrum Jacqueline en Serviceflat de Warande. Is verantwoordelijk voor het instandhouden en het goed doen functioneren van de organisatie(structuur) van het woonzorgcentrum en de extramurale zorg. •Geeft direct leiding aan het hoofd dienst verzorging en verpleging, de management-assistent zorg en een drietal extramurale zorgcoördinatoren. De locatiemanager motiveert, instrueert en begeleidt deze functionarissen en houdt tevens functionerings- en wervings- en selectiegesprekken met deze medewerkers. •Zorgt voor een goede (mondelinge en schriftelijke) communicatie in het woonzorgcentrum en binnen de extramurale zorg. •Verstrekt en levert goede (management)informatie aan de cliënten, medewerkers, leidinggevenden en management. Draagt zorg voor de inzet en kwaliteitsontwikkeling van medewerkers en is hier eindverantwoorde lijk voor. Levert een goede bijdrage aan beleidsvoorstellen met betrekking tot de zorgvisie en het zorgbeleid en op het gebied van de strategische koers en de ontwikkelingsmogelijkheden. Stelt jaarplannen op en raamt en beheerst de kosten. •Vertaalt het stichtingsbeleid naar de beleidsuitvoering voor de eigen organisatie. Schept goede voorwaarden in het woonzorgcentrum en de extramurale zorg betreffende het externe samenwerkingsbeleid. Legt periodiek verantwoording af en verstrekt informatie aan de leidinggevende over de wijze waar op de gestelde doelen worden bereikt en het beleid wordt gerealiseerd. Wat wij van u vragen: U bent een resultaatgerichte manager. •HBO-diploma relevant voor de zorg, aangevuld met een managementopleiding. Aantoonbare leidinggevende ervaring in de intramurale zorg, waarbij het een pré is dat men ook over leidinggevende ervaring in de extramurale zorg beschikt. Beschikken over coördinerende, organisatorische en communicatieve vaardigheden. •Kennis van tekst- en informatieverwerking met Word en eventueel Excel. Wat wij u bieden: Een salaris in verhouding tot de zwaarte van de functie; volgens de CAO-Verpleeg- en Verzorgingshuizen, FWG 3.0-indeling. •Goede secundaire arbeidsvoorwaarden zoals: Regeling kinderopvang, pensioenregeling PGGM, ziektekostenverzekering IZZ, spaarloonregeling, bedrijfsfitness etc. Een goede werksfeer. Uitstekende scholingsmogelijkheden. Informatie en sollicitatie: Meer informatie wordt u graag gegeven door de heer E. Reynaers, directeur zorg- en dienstverlening, telefoon: 0164-287500. Schriftelijke sollicitaties vóór 16 juli 2001 richten aan Stichting Zorg en Service Bergen op Zoom, afdeling P&O, Postbus 937, 4600 AX Bergen op Zoom. Onder vermelding van vacaturenummer 27. In verband met het plannen van de gesprekken en met het oog op de naderende vakantietijd, verzoeken wij u vriendelijk in uw sollicitatiebrief uw vakantieperiode aan te geven.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 41