ZOEK JIJ EEN UITDAGING IN EEN NIEUWE SUPERMARKT? 0 REUMA? AUTO STURM WERKEN MET PLEZIER PZC w40 SÏBOVAG Ik zoek mijn rechterhand Zekatel tarieven per 1 juli 2001 beeldend en luisterrijk DE PIJN-CIJFERS unicef ELE VOLVOUÏJN DE GROENE-GOES U bent niet voor één gat te vangen zaterdag 30 juni 2001 OOSTERSCHELDEZI EKEN HUIZEN mensen aan het werk voor mensen Noordweg 467 Middelburg Tel: 0118 612042 Amundsenweg 39 4462 GP Goes Tel: 0113 602000 www.autosturm.nl info@autosturm.nl Ik, de receptionist van de werkplaats zoek een enthousiaste duizendpoot en collega die de handjes graag laat wapperen. Heb je relevante werkervaring in een soortgelijkig bedrijf, een MEAO-opleiding of gelijkwaardig, goede contactuele eigenschappen en affiniteit met computers? Ja? Dan is de kans groot dat ik klaar ben met zoeken. De Baan: Het betreft een full-time dienstverband (38 uur) voor onze vestiging aan de Noordweg in Middelburg. Naast het assisteren van de receptionist houd je je ook bezig met het verzorgen van de correspondentie, werkplaats facturering en receptie-werkzaamheden. Bij ons vind je een prettige werksfeer in een goedlopende organisatie evenals een goed salaris en eigentijdse arbeidsomstandigheden. Je schriftelijke reactie stuur je via e-mail of brief binnen 7 dagen na het verschijnen van deze advertentie naar onderstaand adres t.a.v. Hoofd P en O: Hans Sturm. Bij hem kun je ook terecht met vragen over de functie en het bedrijf. Auto Sturm B.V. Noordweg 467 4333 KE Middelburg tel.: 0118 - 612042 lnfo@autosturm.nl www.autosturm.nl AiAtv ïtvwm /rr-enyf vnnrf irvj-e onrrCèn Als gevolg van diverse tariefaanpassingen en wijzigingen in de wettelijke heffingen zijn de tarieven voor zowel het volled basispakket* gewijzigd. ig- als het Per 1 juli 2001 gelden de volgende tarieven: Gemeente volledig pakket basispakket* Middelburg, Veere en Vlissingen 11,42 25,17 5,83 12,85 Axel, Hontenisse, Hulst, Oostburg, Sas van Gent, Sluis-Aardenburg en Terneuzen 11,47 25,28 7,07 15,58 Borsele, Goes, Kapelle, Noord-Beveland, Reimerswaal, Schouwen-Duiveland en Tholen 11,77 25,94 Bovenstaande tarieven zijn in euro's/guldens per maand en zijn inclusief 19 BTW r\AV Zekatel Basisdiensten B. V. kabeltelevisie network operator A"T"C I Postbus 5018 Z.tl\AI LL 4330 KA Middelburg [^3 Telefoon (0118) 88 30 00 MS Fax (0118) 88 31 00 E-mail: info@delta-zld.nl http://www.zekatel.tv 'Geldt alleen voor abonnees die reeds in het bezit zijn van een basispakket. Nieuwe aanvragen hiervoor zijn NIET mogelijk. ciooo Goes Molenplein Met xo'n 388 vestigingen en een marktaandeel van 14,8% is Cl 000 één van de succesvolste supermarktketens van ons land. C1000 biedt al baar medewerkers veel kansen om rich te ontwikkelen, komt vamelfsprekend de levensmiddelen CAO na er plexier in het werk staat bij ons centraal want alleen dan kun je de consument op een aangename manier bij de dagelijkse boodschappen helpen tijd, geld en gedoe te besparen. Voor ons filiaal in Goes zoeken wij: VERKOOPMEDEWERKERS (m/v) Versafdeling, zowel fulltime als parttime. Als organisator ben jij verantwoordelijk voor de presen tatie en sfeer op jouw afdeling. Je zorgt dus dat alles er piekfijn uitziet. Natuurlijk verleen je een goede service aan onze klanten en zorg je ervoor dat deze graag bij ons winkelt. CAISSIÈRES (m/v) Zowel fulltime als parttime. De gastvrouw van de winkel. Omdat alle klanten bij jou langskomen, vervul je een centrale rol. Je bent vriende lijk en klantgericht en geeft elke klant net dat beetje extra aandacht. Je krijgt een prima salaris, goede arbeidsvoorwaarden en bovenal prettig werk in een leuke sfeer. Interesse? Loop even langs in ons filiaal en vraag naar de bedrijfsleider de heer J. Muller, Molenplein 8 in Goes of bel hem op telefoonnummer 0113-228396. Bedplassen een probleem op schoolkamp of vakantie? Er zijn meer oplossingen dan u denkt! Kinderen die nog in hun bed plassen, hebben daar vaak zo'n probleem mee dat zij daar om niet mee op schoolkamp of uit logeren durven. Er zijn echter ral van mogelijke oplossingen. Wilt u meer informatie? Kenniscentrum Bedplassen telefoonnummer: 0297 53 26 34 Of bezoek de website: www.bedplassen.org De Reumabestrijding in Nederland bestaat 75 jaar. Er is nog veel te doen. Circa anderhalf miljoen mensen, een vijfde van de volwassen bevolking, lijdt onder chronische aandoeningen aan gewrichten en spieren. Tijdelijk of blijvend. Dit betreft een breed scala van ziektebeelden, variërend van spier pijn of een tenniselleboog tot chronisch inva liderende ziekten zoals reumatoïde artritis. Circa 350.000 Nederlanders lijden aan chroni sche ontstekingsreuma. Daarvan komt reu matoïde artritis met circa 150.000 patiënten het meest voor. Jaarlijks vinden minstens 750.000 verwijzingen naar de fysiotherapeut plaats en 450.000 nieu we verwijzingen naar medisch specialisten. Een van de vijf huisartsenconsulten heeft met gewrichtsklachten te maken. Daarvan vormt artrose het grootste aandeel, zo'n 650.000 mensen lijden hieraan. Bij ouderen is artrose de meest voorkomende gewrichtsaandoening. Een artrose-initiatief Het Nationaal Reumafonds heeft het initiatief genomen voor een groot onderzoek naar de oor zaken en behandeling van artrose. Deze extra impuls tot onderzoek, genomen in het kader van het 75-jarig jubileum, vergt vijf miljoen gulden. Steun de reumabestrijding. Giro 324! Nationaal Reumafonds Voor vragen over (leven met) reuma: De Nationale Reumalijn 0900 - 2030300 www.reumafonds.nl Zonder U geen Unicef. Giro 121. Zonder U kunnen wij geen verloskundigen opleiden om de baby's van Bolivia veilig op de wereld te zetten Help hen, wordt vandaag nog donateur van Unicef. SOS-Kinderdorpen ...want ieder kind verdient een thuis... SOS-Kinderdorpen geeft wees kinderen en verlaten kinderen een nieuwe moeder, een huis, broertjes en zusjes en een opleiding. Overal ter wereld. Steunt u ons werk als HuisVriend voor €5 (f 11,-) per maand? Bel (020) 408 01 90 voor meer informatie! SOS-Kinderdorpen Want ieder kind verdient een thuis www.soskinderdorpen.nl GIRO 2280 Tijdens een knokpartijtje op het schoolplein liep Bas een bloedneus op. De juf wist gelukkig wat zij moest doen. U bent van harte uitgenodigd voor onze VOLVO show zonder glamour PERSONENAUTO'S Ervaar het zelf De complete Volvo personenautolijn presenteren we 3 dagen lang bij Hotel Arneville, Buitenruststraat 22 te Middelburg. Maar liefst 40 auto's, zowel actuele occasions als nieuwe. Omdat kijken alleen naar ons idee niet interessant genoeg is staan er ook nog 7 nieuwe Volvomodellen klaar voor een proefrit. Ervaar het zelf Onze verkoopstaf adviseert u graag over de mogelijkheden van inruil, lease en financiering. Zij spannen zich in om u het best mogelijke aanbod te doen. Ervaar het zelf Van Volvo is bekend dat er veel wordt geïnvesteerd in de veiligheid en het comfort van z'n auto's. Maar ook het Scandinavisch design is beroemd. Met de kenmerkende geraffineerde eenvoud. Ervaar het zelf Neemt u onze uitnodiging aan en ervaart u zelf dat een betere keuze nauwelijks denkbaar is. Uiteraard ontvangen wij u in stijl waarbij het welbekende 'hapje en drankje' niet zullen ontbreken. De verkoopadviseurs van Postbus 124, 4460 AC Goes Telefoon 0113-275000 Openingstijden show: donderdag 5 en vrijdag 6 juli zaterdag 7 juli 9.30 tot 21.00 uur 9.30 tot 16.00 uur ^QosterschwMt^tekeniwizen is een dynamjseh^'Srganfjifcfe die ~"*"*e4naAr Streeft om voortdurend de kwaliteit van de zorgjroor hgar-oftiëntea^pTtet hoogst '"MWUBWjelijke niveau të'Brengen en - te houden-* Structuur Dé Stichting "7"' OogprscheJdfiiielfêrth'üïzen met 1200 médewerkers erf'éen ■■■.- Capaciteitvan3S4".rbè5'dën, biedt vrijwehatle medischéideciatismen. •>»- Een fus1e"mé?Zieke'nKuis Walcherér» wordt voorbereid. Goede werkplek - Om gezarweftltjk Hët.gestelde i riflgrreSereiken.schept de Oosterschödëztëkenhuizen voorwaarden waardoor de 7'medewerkers jnetplezier kunnen werken en goede mogelijkheden Ingevolge de Wet Voor de patiënten zijn wij op zoek naar personen die belangstelling hebben voor de functie van Algemene doelstellingen van de Patiëntenraad zijn: gevraagd en ongevraagd opvattingen kenbaar maken en voorstellen doen aan het zieken huis over alle aangelegenheden betreffende patièntenzorg; het ziekenhuis adviseren over voor genomen besluiten van de Raad van Bestuur met betrekking tot het zorgbeleid van het ziekenhuis, plannen tot vernieuwing of ingrijpende verbouwing van het ziekenhuis; het ziekenhuis adviseren met betrekking tot het bewaken van de zorg voor kwaliteit, patiënten rechten, privacyreglement, patiëntenvoorlichting en klachten behandeling; relaties onderhouden met patiëntenorganisaties omtrent bovenstaande. inwoner zijn van Schouwen- Duiveland, Noord- of Zuid Beveland; deelnemen op persoonlijke titel; minstens één jaar beschikbaar zijn. De leden ontvangen een algemene onkostenvergoeding van Fl. 75,- per bijgewoonde vergadering. Om een herverdeling van functies binnen de Patientenraad mogelijk te maken, zal er met name op worden gelet of de kandidaten eventueel de rol van voorzitter of secretaris kun nen vervullen. Uitgesloten van het lidmaatschap van de Patiëntenraad zijn: personen die werknemer of medisch specialist zijn van de Stichting Oosterscheldeziekenhuizen. Informatie: Belangstellenden kunnen voor nadere informatie contact opnemen met de Raad van Bestuur. Telefoon (0113) 23 45 60. Een brochure Patiëntenraad is beschikbaar. Van de kandidaten wordt verwacht dat zij: op de hoogte zijn van de actuele ontwikkeling in de gezondheids zorg; bestuurlijke ervaring hebben, bij voorkeur in de gezondheidszorg; aantoonbare affiniteit hebben met de gezondheidszorg; bereid zijn deel te nemen aan een specifieke scholing of training; Schriftelijke reacties binnen veertien dagen richten aan de Raad van Bestuur, Postbus 106, 4460 BB Goes. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 40