wttt zieken/bejaardenverzorgenden/ verzorgenden niveau III (IG) Onze intercedenten zijn ongekend populair van riesen goes bv TIMMERLIEDEN AANKOMENDE TIMMERLIEDEN SCHOOLVERLATERS LétE PERS0NEELSC0NSULENTm/v zaterdag 30 juni 2001 DELTA is een gezond en sterk expanderend bedrijf en biedt buitengewoon interessante functies, waarbij verantwoordelijkheid, ruimte voor eigen initiatief en vrijheid om DELTA\ te ondernemen centraal staan. ///I N.V. DELTA Nutsbedrijven richt zich met circa 1.300 medewerkers op de levering van een integraal productenpakket; zij verzorgt voor Zuidwest- Nederland de distributie van elektriciteit, gas, water, radio- en televisie signalen en telecommuni catie- en milieudiensten. Ook de productie van water en elektriciteit behoort tot haar activi teiten. De organisatie is een zeer actieve speler in de liberaliserende energiemarkt, waarin zij zich heeft ontwikkeld tot een succesvolle en markt gerichte partij. Voor de afdeling Nettenservice district Noord, met als standplaats Zierikzee, hebben wij een vacature voor een: Grondwerker/Hulpmonteur Nettendienst E/C Ben jij iemand die: ons product en de klant centraal stelt; geïnteresseerd is in het verrichten van alle voorkomende graafwerkzaamheden ten behoeve van de aanleg en het onderhoud van en aan transport- en distributieleidingen; de monteurs wil assisteren bij het plaatsen en monteren van moffen, verdeelkasten en trafostations, ....dan moet je zeker reageren! Profiel: je bent in het bezit van het LTS-E diploma; je bent bereid zo nodig aanvullende opleidingen te volgen; je hebt het rijbewijs B(E). Wat bieden wij? Werken bij DELTA betekent een bijdrage leveren aan een ondernemend en veelzijdig bedrijf dat sterk in ontwikkeling is. Wij stellen daar tegenover: een goed en compleet pakket arbeidsvoorwaarden dat gebaseerd is op de CAO voor Energie- en Nutsbedrijven; een participatieregeling en bedrijfsspaarregelingen; mogelijkheden voor verdere ontwikkeling, waaronder opleiding en trainingen; volop ruimte voor eigen inbreng en initiatief in een informele organisatie met korte lijnen. Salarisindicatie: Het maximumsalaris is circa 4.100,- - bruto per maand. Informatie: Voor informatie over deze functie kun je contact opnemen met Fons Pijnen, districtsmanager Noord, telefoonnummer (0111)88 44 20. Interesse? Belangstellenden kunnen hun sollicitatie, voorzien van een CV binnen 14 dagen richten aan onderstaand (e-mail) adres ter attentie van het secretariaat van de afdeling Personeel Organisatie. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. ïedrijven Postbus 5048 4330 KA Middelburg tel. (0118) 882000 Internet: http://www.deltanutsbedrijven.nl e-mail: vacatures@delta-zld.nl Gemeente Noord-Beveland De gemeente Noord-Beveland is een gemeente met circa 6900 inwoners, gelegen in het centrum van Zeeland. De gemeentelijke organisatie wordt naar verwachting op korte ter mijn omgevormd van vier afdelingen naar twee sectoren: Samenlevingszaken en Grondge bied en een stafafdeling. Op dit moment bestaat de gemeentelijke organisatie uit vier afde lingen, te weten Financiën, Algemene Zaken, Welzijn en Grondgebied. Daarnaast is er een stafbureau Personeel en Organisatie. De afdeling Algemene Zaken is belast met juridische zaken, voorlichting, documentaire in formatieverzorging, post- en archiefzaken, bestuursondersteuning, representatie, tekstver werking, burgerzaken, bode-werkzaamheden en catering. Op de afdeling Algemene Zaken is een vacature ontstaan. Wij zoeken een: Medewerker documentaire informatieverzorging (m/v) voor 36 uur per week Wat wordt uw taak? - Uitvoeren van alle voorkomende archiefwerkzaamheden (onder andere dossiervorming en -ordening, bewaren, afvoeren en vernietigen archiefbescheiden), - Verstrekken van informatie uit de archieven: - Beheren van de gemeentelijke documentatie; - Bijhouden van het huidige boekenbezit en abonnementenbestand van losbladige uitga ven en tijdschriften; - Inrichten en catalogiseren van de bibliotheek; - Verzorgen van een tijdschriftencirculatie en maken van gerichte overzichten en relevante publicaties voor de afdelingen; - Registreren inkomende post; - Uitzend gereed maken van de post; - Uitvoeren van de geautomatiseerde voortgangs- en afdoeningscontrole; - Beheren van het magazijn en verrichten van centrale inkoop van "kleine kantoorbeno digdheden"; - Assisteren bij de overige werkzaamheden van de afdeling. Wat verwachten wij van u? - U bent in het bezit van het diploma SOD 1 - U heeft minimaal twee jaar ervaring binnen het vakgebied documentaire informatiever zorging, bij voorkeur binnen een gemeente; - U bent secuur, servicegericht en communicatief sterk; - Kennis van geautomatiseerde (documentaire) informatiesystemen strekt tot aanbeveling. Wat bieden wij u? Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring bedraagt het salaris minimaal 3.106,- en maximaal 4.710,- bruto per maand op basis van functieschaal 6. Inlichtingen: Inlichtingen over de functie kunt u verkrijgen bij het hoofd van de afdeling Algemene Za ken, de heer J. L. Doddema, telefoon 0113-377340 en bij de staffunctionaris Personeel Organisatie, de heer C. Poortvliet, telefoon 0113-377312. Sollicitaties: Uw sollicitatie met curriculum vitae kunt u binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan Burgemeester en Wethouders van Noord-Beveland, Postbus 3, 4490 AA Wissenkerke. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Stichting Zorg en Service Bergen op Zoom Stichting Zorg en Service Bergen op Zoom is een groep van 6 instellingen die zorgdragen voor de zorg, het welzijn en het wonen van de oudere mens. Het uitgangspunt is dat de cliënt centraal staat, zorg op maat ontvangt en zich thuis voelt in onze (woon)zorgcentra of serviceflats. Er werken in de organisatie ongeveer 6S0 medewerkers en 125 vrijwilligers. Meer informatie over SZS kunt u vinden via www.brabantzorg.net Voor het nieuwe project extramurale verzorgingshuiszorg op de locaties Serviceflat de Warande en de aanleunwoningen van woonzorgcentra Jacqueline en Avondvrede zijn wij op zoek naar: (deeltijd/voltijd) Extramurale verzorgingshuiszorg is het bieden van zorg aan zelfstandig wonende cliënten met een indicatie voor het verzorgingshuis, met als doel de cliënten in staat te stellen de regie over het eigen leven te laten behouden en vraaggerichte zorg te kunnen bieden. Wat wij van u vragen: Diploma Verzorgende niveau III (IG), zieken- of bejaardenverzorgende. Een goede motivatie en inzet. Wat wij u bieden: Een salaris volgens de CAO-Verpleeg- en Verzorgingshuizen. •Goede secundaire arbeidsvoorwaarden zoals: Regeling kinderopvang, pensioenregeling PGGM, ziektekostenverzekering IZZ, spaarloonregeling, bedrijfsfitness etc. Een goede collegiale werksfeer. Informatie en sollicitatie: Meer informatie wordt u graag gegeven door de extramurale zorgcoördinatoren, tel.: 0164-287500. Schriftelijke sollicitaties vóór 16 juli 2001 richten aan Stichting Zorg en Service Bergen op Zoom, afdeling P&O, Postbus 937, 4600 AX Bergen op Zoom. Onder vermelding van vacaturenummer 12. Voor onze vestiging in Goes zoeken wij intercedenten. In'cleze functie doe je er alles aan om 'jouw' chauffeurs goed op weg te helpen. Je bent coach, personeelsmanager en vraagbaak tegelijk. Je denkt mee met onze (potentiële) klanten en vindt oplossingen op maat voor hen. Een functie waar je veel in kwijt kunt, zoals je commerciële inzicht en je ondernemerschap. En waar je ne1y| zo veel voor terugkrijgt Een goed salaris en uitstekende arbeidsvoorwaarden bijvoorbeeld. Maar voor jou is de waardering van onze transportbedrijven en je chauffeurs natuurlijk minstens zo belangrijk. Ben je geïnteresseerd en heb je een HBO-diploma? Stuur dan een brief met curriculum vitae naar Randstad Transportdiensten, t.a.v. de heer WJ. Kraanen, Dr. Brabersstraat 10, 4701 AT Roosendaal. Voor nadere informatie kun je contact met hem opnemen: telefoon- f nummer: (oi 65) 56 55 52. ~\c randstad transportdiensten zachthout - hardhout - plaatmateriaal - houtindustrie Van Riesen Goes BV is een onderdeel van een expansieve landelijke opereren de organisatie PontEecen, met meer dan 65 vestigingen. Van Riesen levert vooral aan de landelijke Nederlandse Bouw en aannemerij. In verband met sterke groei van onze afdeling Prefab, zijn wij op zoek naar enthousiaste en gemotiveerde: De afdeling Prefab levert een belangrijke bijdrage aan de omzet van ons bedrijf. De werkzaamheden bestaan uit allerhande timmerwerkzaamheden in een pre fabhal, o.a. het fabriceren van prefab-onderdelen voor in de bouw zoals dakka pellen, bergingen, spanten, daken, spouwbladen, gevelelementen etc. Wij bieden een afwisselende baan in teamverband in een prettige werksfeer. U kunt rekenen op goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Indien u meer informatie wenst, kunt u contact op nemen met Dhr. R. Doene, Manager Houtindustrie, Tel. 0113-242221/0653351205 Uw schriftelijke sollicitatie met c.v. kunt u binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad sturen aan: Van Riesen Goes B.V.; Postbus 128; 4460 AC Goes.; t.a.v. Dhr. R. Doene. Donge Flushing Yard ontwerpt, bouwt en verhuurt bagger- materiaal. Geopereerd wordt vanuit twee scheepswerven in Vlissingen-Oost en Raamsdonksveer. We hebben een grote werkvariatie en zijn innovatief in ons werk. Al onze klanten werken internationaal. Het ontwerp van ons bag- germateriaal wordt steeds diverser en sinds enkele jaren worden ook offshore-platforms ontworpen en gebouwd. Voor ondersteuning in design en onderhoud, zijn wij op zoek naar: Werktuigbouwkundig ontwerper/tekenaar op HBO-niveau. U heeft zeer afwisselend werk met vele internationale contacten en wordt gestationeerd op onze werf te Vlissingen-Oost of Raamsdonksveer. Ervaring en zelfstandigheid zijn voor deze functie benodigd. Gewenst: representatieve persoonlijkheid, communicatievaardigheid en kennis van Engelse taal. Service Engineer U onderhoudt zowel voor nieuwbouw, alswel onze verhuurvloot, bagger- en offshore installaties. Ervaring en zelfstandigheid op het gebied van onder meer hydrauliek en electrotechniek is noodzakelijk. Uw werk is veelal in het buitenland: een flexibele opstelling en goede beheersing van de Engelse taal is gewenst. Uw schriftelijke reactie sturen naar: Donge Flushing Yard, Postbus 240, 4460 AE Goes, t.a.v. de heer L.A.W. van der Kooy, Management Assistant. Tel.: 0113-613100, Fax: 0113-614190. Integratie /Productie Scholing De afdeling Personeelszaken maakt deel uit van de ondersteunende Stafdiensten. In verband met de uit breiding van de werkzaamheden van de afdeling zijn wij op korte termijn op zoek naar een voor 36 uur per week Binnen de afdeling zijn, naast het hoofd PZ, 6 perso nen werkzaam, waaronder een personeelsconsu lent, een medewerker Opleidingen, 2 medewerkers voor Personeelsbeheer, een bedrijfsverpleegkundi- ge en een assistente Medische Dienst. De personeelsconsulent verricht het uitvoerend per soneelswerk t.b.v. enkele business units en draagt zorg voor werving en selectie van tijdelijk personeel voor de business units (zowel via uitzendbureaus als via de eigen Wal-Flex BV). Daarnaast is hij/zij ver antwoordelijk voor de invoering en verdere uitvoering van het functie- en profielensysteem, is nauw betrok ken bij de uitvoering van de Persoonlijke Ontwikke lingsplannen van de medewerkers en draagt hij/zij zorg voor de uitvoering van de rechtspositieregelin gen (zoals ABP/USZO en IZA). Bent u degene die: - zowel zelfstandig als in teamverband kan werken; - een flexibele instelling heeft; - beschikt over een afgeronde HBO-opleiding, bij voorbeeld PenA of vergelijkbare opleiding; - reeds enkele jaren werkzaam is als personeels consulent; - beschikt over goede contactuele en sociale vaar digheden en in staat is om zich mondeling en schriftelijk correct uit te drukken? Dan bent u wellicht de persoon die wij zoeken!! Beloning: - Wij bieden een arbeidsovereenkomst en rechts positie conform de gemeente Middelburg. - De functie is thans gewaardeerd in schaal 8. Bin nenkort zal de functie opnieuw gewaardeerd wor den (uitkomst schaal 9). - Goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Een psychologische test kan deel uitmaken van de selectieprocedure. De sollicitatiegesprekken zullen plaatsvinden op 9 augustus 2001 Uw schriftelijke reactie kunt u vóór 13 juli a.s. richten aan LétÉ, t.a.v. mevrouw J.F. Verkerk, hoofd Personeelszaken, Postbus 280, 4330 AG Middelburg. Inlichtingen kunt u telefonisch bij haar inwinnen (tel: 0118-633040). LétE is een integratiébedrijf waarin mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt, uitgaande van hun mogelijkheden, via maatwerktrajecten worden begeleid naar: regulier werk gesubsidieerde arbeid passende activiteiten Bij al onze activiteiten streven wij naar een optimale balans tussen maatschappelijke betrokkenheid en economisch rendement. Met in totaal ca. 1OOO medewerkers, werk zaam in twee divisies en op de ondersteunende Stafdiensten, behoort LétÉ tot een van de grootste werkgevers op Walcheren.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 35