KUZË PERSONEEL vliegwerk holland 2 wasstraat- medewerkers Jmoro Wie kiest voor de toekomst, kiest voor Cargill d«gbUdbetorgers loode* tijd *ver voor iiottïge dinge*< 54l WINKELSLAGER Autobedrijf ER ZIT MEER IN vanderüagt $suzuki Willemse Procesoperators (m/v) li- -te TECHNISCH MEDEWERKER zaterdag 23 juni 2001 AUTO- EN BERGIN GSBEDRIJF VLISSINGEN Wij zijn in Zuid-West Nederland een toonaangevend bedrijf op het gebied van takel, berging en trans port van auto's; 24 uur per dag, 7 dagen per week, staat ons ultra moderne wagenpark startklaar om hulp-, dienstverlening en repatrië ring te bieden in geheel Europa. Daarnaast hebben wij een goedlo pende reparatie-werkplaats en ver kopen wij nieuwe en gebruikte au to's. Onze gedachten gaan uit naar kandidaten die: een flexibele instelling hebben met verantwoordelijkheidsgevoel, geen '8 tot 5 mentaliteit' hebben zelfstandig kunnen werken, creatief zijn in de omgang met onze klanten en collega's. Belangstellenden kun nen schriftelijk sollici teren (met curriculum vitae foto), binnen een week na het ver schijnen van deze ad vertentie t.a.v. Ruud Kuzee, J. I. Sander- sestraat 70, 4388 EG Oost-Souburg. *6°' ,esel Per 1 september 2001 zoekt "Het Goese Lyceum" kandidaten voor de volgende vacature: Technisch Onderwijs Assistent M/V (1fte) De functie Zij/Hij wordt belast met assistentie, materiaalbeheer en -onderhoud voor de lessen Natuurkunde, Scheikunde en Biologie, waarbij in de toekomst de hoofdtaak bij het vak Natuurkunde komt te liggen. i Het profiel Als vooropleiding is een technische Middelbare Beroepsopleiding vereist, bijv. MBO Elektrotechniek of Werktuigbouwkunde. Het betreft hier een functie in schaal 5 met uitzicht op schaal 6. Sollicitaties met volledig curriculum vitae dienen uiterlijk 1 juli 2001 te zijn ontvangen door de heer drs. A. Wevers, rector van Het Goese Lyceum, Van Dusseldorpstraat 78, 4461 LV Goes. Informatie wordt verstrekt door de rector, telefoon 0113-216971 Van Dusseldorpstraat 78, 4461 LV Goes tel: (0113) 21 69 71 fax:(0113)23 08 72 e-mail: goeselyceum@zeelandnet.nl http://www.pontes.nl Wij zoeken op korte termijn voor onze topslagerij een gemotiveerde voor 38 uur per week. Wij zoeken een kandidaat die: - zelfstandig kan werken - naast toonbank verzorging en vlees klaarmaken voor de worstmakerij - In bezit van S.V.O. diploma - goede contactuele eigenschappen Wij bieden: - prettige werkkring - goede salariëring - prima secundaire arbeidsvoorwaarden Voor informatie: Topslagerij Verboom en zn. Scheldestraat 71, Vlissingen Tel.: 0118-412282 Gevraagd voor apotheekhoudende huisartsenpraktijk APOTHEKERS- EN/OF DOKTERSASSISTENTE +/- 20 uur per week Reakties binnen 14 dagen richten aan J. Binnekamp, huisarts Veerweg 6A 4471 BK Wolphaartsdijk inlichtingen tel.: 0113-581231 zoekt op korte termijn: Reacties telefonisch of schriftelijk aan: Autobedrijf van der Jagt Willemse Mercuriusweg 29, 4382 NC Vlissingen. Tel. 0118-419051 Cargill is wereldwijd hoofdrolspeler in de dynamische voedselketen. In Nederland zijn we een van de twintig grootste ondernemingen, met diverse vestigingen. Binnen onze vestiging in Bergen op Zoom worden mais en tarwe tot zetmelen en glucose verwerkt. Deze producten vinden voornamelijk hun weg naar de levensmiddelen-, golfkarton- en papierindustrie. Op dit moment zijn wij op zoek naar voor diverse units Ons productieproces is opgedeeld in units. Als lid van een klein team ben je samen met de andere teamleden verantwoordelijk voor het gehele productieproces van zo'n unit,Via geavanceerde computers bestuur je in een schone en veilige werkomgeving een proces waarbij productkwaliteit vooropstaat. Dit betekent uitdagend en verantwoordelijk werk waarin je je talenten volledig tot hun recht kunt laten komen en ontplooien. Gedurende de inwerkperiode zullen we je vertrouwd maken met alle ins en outs van deze job. Binnen de productie-units wordt in vijfploegendienst gewerkt. Heb je MTS-Procestechniek of minimaal eenVapro-B- opleiding, zijn enthousiasme en flexibiliteit jouw sterke eigenschappen en spreekt zelfstandig werken in een collegiaal team je aan? Dan willen we beslist kennis met je maken. Werken bij Cargill betekent deel uitmaken van een toonaangevend en innovatief bedrijf, met een plezierige en informele sfeer. Bovendien biedt Cargill een goed salaris, prima secundaire arbeidsvoorwaarden en volop vakinhoudelijke uitdagingen. Is je interesse gewekt? Stuur dan binnen veertien dagen je c.v. en begeleidende brief, met vermelding van de functie, naar Cargill, t.a.v. Angelique van Opdorp, Human Resources Department, Postbus 34. 4600 AA Bergen op Zoom. Een mailtje sturen kan ook angelique_van_opdorp@cargill.com Cargill 85.000 medewerkers en 1.000 vestigingen in 60 landen." Wereldwijd toonaangevend in handel, verwerking én transport van grondstoffen en halffabrikaten voor de voedingsmiddelenindustrie. Slagvaardig en innovatief. Informele en resultaatgerichte: werksfeer. www.cargrll.nl Vliegwerk Holland B.V. is een vlieg tuigonderhoudsbedrijf voor klein en groot onderhoud van een- en twee- motorige vliegtuigen. Wij zijn gevestigd op Zeeland Airport Uw sollicitatiebrief met c.v. kunt u bin nen 14 dagen aan ons richten. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met ons. Telefoonnr. 0113-613293 In ons bedrijf, op vliegveld Midden- Zeeland, hebben wij een vacature voor VLIEGTUIGMONTEUR M/V of iemand die daar een opleiding voor wil volgen. Bent u degene die wij zoeken? Solli citeer dan naar: Vliegwerk Holland B.V. T.a.v, dhr. M. van Dijk Calandweg 50-56 4341 RA Arnemuiden DELTA is een gezond en sterk expanderend bedrijf en biedt buitengewoon interessante functies, waarbij verantwoordelijkheid, ruimte voor eigen initiatief en vrijheid om te ondernemen centraal staan. lilt N.V. DELTA Nutsbedrijven richt zich met circa 1.300 medewerkers op de levering van een integraal productenpakket; zij verzorgt voor Zuidwest- Nederland de distributie van elektriciteit, gas, water, radio- en televisie signalen en telecommuni catie- en milieudiensten. Ook de productie van water en elektriciteit behoort tot haar activiteiten. De organisatie is een zeer actieve speler in de libera liserende energiemarkt, waarin zij zich heeft ont wikkeld tot een succesvolle en marktgerichte partij. De afdeling Communicatie, gevestigd in ons kantoor te Middelburg, werkt aan een verdere professionalisering van de interne en externe communicatie. Om dit proces mede verder inhoud te geven ligt er een uitdaging voor een: Energieke Communicatie Adviseur met een visie op het vak Het werk bestaat uit een breed scala aan communicatieactiviteiten met een sterk accent op externe communicatie. Kerntaken: het initiëren van en adviseren over communicatiebeleid en -plannen. het structureren en bewaken van een eenduidige communicatie en presentatie van het bedrijf naar buiten; het organiseren van informatiebijeenkomsten, lezingen en rond leidingen; de productie en redactie van zeer diverse publicaties (persberichten, brochures, artikelen personeelsblad etc perswoordvoering. Profiel: je beschikt over: een communiecatieopleidmg op minimaal HBO-niveau; enkele jaren ervaring in de communicatie: "een vlotte pen", die je met creativiteit gebruikt; een eigen mening en bent niet bang die te uiten; je bent een teamplayer met een positiefkritische werkhouding: affiniteit met digitale techniek is een pré; je legt gemakkelijk contacten; je houdt overzicht en controle, ook als het druk is. Salarisindicatie: Het maximum te bereiken salaris in deze functie ligt op 6.500,- - bruto per maand. Een psychologisch onderzoek kan tot de procedure behoren Informatie: Voor informatie over deze vacature kun je contact opnemen met Mirjam van Zuilen, hoofd Communicatie, telefoon (0118-1 88 20 41 BAAN MET DRUK? - Voor de afdeling Nettenservice district Noord, met als standplaats Zierikzee, hebben wij een vacature voor een: 2e Monteur Nettendienst C/W Ben jij iemand die: ons product en de klant centraal stelt; geïnteresseerd is in het vemchten van alle voorkomende graaf werkzaamheden, het aanleggen, onderhouden en saneren van gas- en waterleidingen; wil assisteren bij aanleg, onderhoud en saneren van transport leidingen voor gas en water; deel wil nemen aan de wacht- en storingsdienst, ....dan moet je zeker reageren! Profiel: je bent in het bezit van een LTS-diploma (bij voorkeur wtb) en de opleiding assistent distributiemonteur G/W; je bent bereid zo nodig aanvullende opleidingen te volgen; je hebt het rijbewijs B(E), je woont of gaat in het district Noord wonen. Salarisindicatie: Het maximumsalaris is ruim 4.300,- - bruto per maand. Informatie; Voor informatie over deze functie kun je contact opnemen met Fons Pijnen, districtsmanager Noord, telefoonnummer (0111) 88 44 20. Voor de afdeling Nettenservice district Noord, met als standplaats Zierikzee, hebben wij een vacature voor een; Grondwerker/Hulpmonteur Nettendienst G/W Ben jij iemand die: ons product en de klant centraal stelt; geïnteresseerd is in het vemchten van alle voorkomende graaf werkzaamheden ten behoeve van de aanleg en het onderhoud van en aan transport- en distributieleidingen; de monteurs wil assisteren bij het plaatsen en monteren van moffen, verdeelkasten en trafostations, .dan moet je zeker reageren' Profiel: je bent in het bezit van het LTS-E diploma; je bent bereid zo nodig aanvullende opleidingen te volgen; je hebt het rijbewijs B(E) Salarisindicatie: Het maximumsalaris is circa 3.900,- - bruto per maand. Informatie: Voor informatie over deze functie kun je contact opnemen met Fons Pijnen, districtsmanager Noord, telefoonnummer (0111) 88 44 20. Wat bieden wij? Werken bij DELTA betekent een bijdrage leveren aan een onderne mend en veelzijdig bedrijf dat sterk in ontwikkeling is. Wij stellen daar tegenover een goed en compleet pakket arbeidsvoorwaarden dat gebaseerd is op de CAO voor Energie- en Nutsbedrijven; een participatieregeling en bedrijfsspaarregelingen; mogelijkheden voor verdere ontwikkeling, waaronder opleiding en trainingen; volop ruimte voor eigen inbreng en initiatief in een informele organisatie met korte lijnen. Interesse: Belangstellenden kunnen hun sollicitatie, voorzien van een CV binnen 14 dagen richten aan onderstaand (e-mail) adres ter attentie van het secretariaat van de afdeling Personeel Organisatie. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt met op pnjs gesteld, edrijven Postbus 5048 4330 KA Middelburg tel. (0118) 8 Internet: http://www.deltanutsbedrijven.nl e-mail: vacatures@delta-zld.nl Het bestuur van de stichting Algemeen Bijzonder Basisonderwijs roept voor haar basisschool De Krabbenkooi in Bergen op Zoom sollicitanten op voor de functie van een Groepsleerkracht (full time) voor een bovenbouwgroep bij voorkeur met ingang van het schooljaar 2001 - 2002 Wij vragen iemand die: - enthousiast is - breed inzetbaar is en affectiviteit heeft met zowel het jonge als het oudere kind - collegiaal en flexibel is en kan werken in teamverband - ambitieus is en goede contactuele eigenschappen heeft - affiniteit heeft met onderwijsvernieuwing - de uitgangspunten van adaptief onderwijs onderschijft - bereid is tot periodiek overleg en nascholing, conform de afspraken op schoolniveau Voor nadere inlichtingen kunt u contact opnemen met de directeur van De Krabbenkooi (0164 - 210727). Schriftelijke sollicitaties dienen uiterlijk zaterdag 30 juni aanwezig te zijn bij dhr. J. Berends, directeur van de school. Basisschool De Krabbenkooi, Coehoornstraat 28, 4611 KS Bergen op Zoom. Water „Land Waterland Neeltje Jans is de grootste dagattractie van Zeeland. Rond het thema water, Deltawerken en zeezoogdieren zijn educatieve attracties te bezoeken. In 2001 is WaterLand uitgebreid met een zeehondenverblijf, een roggen-aaibassin, de verto ning van de 3D-film 'Waterworld' en een toeristisch treintje op het park. Met het entreebewijs van WaterLand Neeltje Jans kan gratis een bezoek gebracht worden aan het museum wa tersnood 1953 In Ouwerkerk en Ecoscope. Komende winter wordt in het waterpaviljoen de grote expositie 'World of Whales' opgebouwd. Op korte termijn zijn wij op zoek naar: (m/v) (fulltime 38 u.) Uw taak U verzorgt het technisch beheer en onderhoud van gebouwen, terreinen en installaties. U voert technische werkzaamheden uit t.b.v. exposities en educatieve activiteiten. Daarnaast verricht u diverse andere werkzaamheden waaronder storingsdienst in week enden. Functie-eisen Bij voorkeur MTS-elektro of een gelijkwaardige opleiding. Aanvullende ervaring op elek trotechnisch gebied en audiovisuele apparatuur strekt tot aanbeveling. U kunt zowel zelfstandig als goed in teamverband werken en u heeft goede sociale vaardigheden. Kennis en gebruik van pc en office-pakket zijn vereist. Uw aanstelling omvat 38 uur per week en voor 1 jaar. Bij gebleken geschiktheid wordt dit omgezet naar een vast dienstverband. Arbeidsvoorwaarden volgens Horeca-Cao. Salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring. De sollicitatiegesprekken vinden plaats in de tweede helft van juli 2001 Sollicitatie en informatie Inlichtingen over WaterLand Neeltje Jans vindt u op onze internet-site: www.neeltje- jans.nl. Voor verdere informatie over de functie kunt u contact opnemen met Hoofd Technische Dienst, de heer L. Ribbens, tel. 0111-655658. U richt uw sollicitatie vóór 7 juli 2001 aan de directeur van WaterLand Neeltje Jans, de heer drs, A.W. van de Hoef, Postbus 19, 4328 ZG, Burgh-Haamstede. Met een krantenwijk verdien je in ongeveer een uurtje per dag flink wat bij. En dus hou je genoeg tijd over voor andere dingen. Meer weten of aanmelden: wordfzcbei^rger.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 54