I s K, teamleider medisch secretariaat m/« PZC Scheldebouw b.v. Tekenaar-constructeurs m/v VOCHTVRETERS GEZOCHT! MACHINIST voor onze drainagemachines DRAINAGEMEDEWERKER SCALDIS Timmermans Verduit HEAO-er (m/v) erse ke. b. v. Provincie Zeeland Inspecteur handhaving <v/m). Commercieel medewerker i ersoneelsdiensten VERTEGENWOORDIGERS M/V schoonmaak CSU SCHOONMAAK BV ENTHOUSIAST SCHOONMAAKPERSONEEL VOOR EEN PROJECT IN MIDDELBURG zeeuws radio-therapeutisch instituut Opereert, als lid van de Permasteelisa Group, op de internationale markt voor topgevelbouw. Verder is zij het hoofdkantoor voor Noord Europa van de groep en heeft vestigingen in Roosendaal en Antwerpen voor enigeeringsac- tiviteiten. Er zijn de afgelopen maanden opnieuw grote projecten gescoord voor opdracht gevers met internationale faam. Vanwege de verdere verwachte groei zijn wij op zoek naar enthousiaste en vaardige die na een zekere inwerkperiode binnen een projectteam in staat zijn om onze gevels en gevelcomponenten uit te detailleren. Tot de taken in deze dynamische functie behoren o.a.: Het bewaken van (deel) omvang van het werk. Het zorgdragen dat tekeningen worden gerealiseerd conform contracteisen. Overleg en afstemming met collega's en projectcoördinator. Wij hebben plaats voor zowel collega's op MBO (Wtb of B) als op HBO niveau. Het tekenwerk wordt uitgevoerd met AutoCad 2000 en met eigen programma tuur. Scheldebouw biedt vele mogelijkheden in een enerverende markt op het gebied van techniek en innovatieve gevelontwikkelingen. Voor eventuele verdere inlichtingen kunt u contact opnemen met de heer J.C.F. Meijboom. Adres: Herculesweg 17, Postbus 8042, 4330 EA te Middelburg (tel. 0118-679923). SCHELDEBOUW B.V., P.O. Box 8042 - Middelburg -4330 EA - The Netherlands De juiste hoeveelheid vocht in de grond. Niet teveel en niet te weinig. Dat is waar drainage om draait. Scaldis is een specialist in het aanleggen en onder houden van drainagesystemen in heel Zuid-West Nederland. Op korte termijn zijn we op zoek naar een: De ideale vochtvreter: vindt het leuk om in kleine teams te werken houdt van aanpakken heeft affiniteit met de landbouw heeft het rijbewijs B en C (bij voorkeur ook E) leeftijd machinist 20+ leeftijd medewerker 18+ n zo snel mogelijk je sollicitatiebrief en stuur deze binnen 8 dagen Voor informatie over deze vacatures kun je contact opnemen met onze bedrijfsleider de heer J. v.d. Ende, tel. 0113-352207. DE GRONDIGE AANPAK. Monsterwe£47 - 4454 AAL_Borssele Tel 0113-352207 - Fax 0113-352616 DEURWAARDERSKANTOREN Bergen op Zoom en Goes Werken op een deurwaarderskantoor is boeiend, afwisselend en biedt - voor wie verder wil studeren - goede toekomstperspectieven. Op ons kantoor te Bergen op Zoom is op korte termijn plaats voor een fulltime met een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid en de capaciteit om zelfstandig en accuraat te werken. Hij/zij wordt belast met de behandeling van (incasso)dossiers/ het gereedmaken van ambtelijke stukken en het onderhouden van contacten met cliënten. De arbeidsvoorwaarden worden in goed overleg vastgesteld. Geïnteresseerden kunnen binnen twee weken na heden schriftelijke reacties richten aan: Timmermans Verduit Deurwaarderskantoren, t.a.v. J.P.j.j. Timmermans. 4 Postbus 33 4600 AA Bergen op Zoom Telefoon (0164) 213000 zaterdag 23 juni 2001 Postbus 42 - 4400 AA Yerseke - HOLLAND - Telefoon: 0113 57 19 18 - Fax: 0113 57 26 40 - Email: endy@zeelandnet.nl Om de positie van Endy bv te verstevigen en verder uitte breiden zijn wij op zoek naar dynamische teamspelers voor de volgende functies; Storlngs-Onderhoudsmonteur Wij denken aan een gedegen vakman die zelfstandig storingen verhelpt, onderhoud uitvoert en machines kan omstellen. U heeft een opleiding op LTS-C niveau met enige jaren ervaring of MTS-WTB, eventueel schoolverlatend. Produttie-Operaters Die in staat zijn zelfstandig een productie of verpakkingslijn te runnen. U legt verantwoording af aan de assistent bedrijfsleider. U werkt nauw samen met collega-operators om een optimaal resultaat te bewerkstelligen. Onze gedachten gaan uit naar een verantwoordelijke operator met enige jaren ervaring in een productie-omgeving. Schoolverlaters of aankomende operators worden ook uitgenodigd te solliciteren. Zij kunnen rekenen op een vakkundige interne opleiding. Inpakmedewerkers M/V fulltime en parttime Uw werkzaamheden omvatten het inpakken en afvullen van producten. U draagt zorg voor de orde en netheid op de directe werkplek. Wij zoeken enthousiaste mensen die graag de handen uit de mouwen willen steken. Wij bieden u eën uitdagende eri aantrekkelijke baan met een goed salaris in overeenstemming met de functie/regelmatige arbeidstijden en mogelijkheden tot het volgen van opleidingen. Voor verdere informatie en reacties kunt u zich op bovenstaand adres en telefoon nummer wenden tot Dhr R. Klap. Maakt u liever gebruik van de digitale snelweg? E-mail dan naar; Rklap-endy@zeelandnet.nl Uw reacties zien wij graag binnen 14 dagen tegemoet. Endy bv is een op de internationale petfood- markt opererend pro ductiebedrijf. Wij heb ben ons gedurende de laatste 25 jaar ge specialiseerd in het produceren en ver pakken van mineralen voor vogels en duiven. Op dit gebied hebben wij een toonaange vende positie ver- Recentelijk hebben wij ons toegelegd op de productie van volkoren gebakken snacks en biscuits voor honden, katten, knaagdieren en paarden. Werken, wonen en ontspannen gaan in Zeeland uitstekend samen: moderne industriegebieden en havens, kilometers strand, woningkeuze in alle sectoren, fietspaden volop en geen files. Het provinciaal bestuur doet zijn best om dit zo te houden en te verbeteren, daartoe zijn er ongeveer 1000 werknemers in dienst. De directie Ruimte, Milieu en Water zorgt voor het ontwikkelen en uitvoeren van het beleid op het gebied van ruimtelijke ordening, milieu-, water-, natuur- en land- schapbeheer. De directie is onderver deeld in 5 afdelingen waaronder de afde ling Milieuhandhaving en -metingen. Deze afdeling is verantwoordelijk voor het formuleren van het milieubeleid op het gebied van toezicht, preventieve en repressieve handhaving, klachtenbehan deling en metingen. De werkzaamheden zijn gericht op de chemische, industriële en afvalverwerkende bedrijven, op zwem inrichtingen en op activiteiten in het buitengebied. Schriftelijke sollicitaties, onder vermel ding van het vacaturenummer 2001-17, dienen vóór 7 juli 2001 in het bezit te zijn van de directeur drs. C.J. Colijn, Postbus 165, 4330 AD Middelburg. Gesprekken met geselecteerde kandidaten zijn gepland op woensdag 25 juli a.s. Voor andere vacatures en meer infor matie omtrent de provincie Zeeland: www.zeeland.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze adver tentie wordt niet op prijs gesteld. De provincie Zeeland heeft mede als gevolg van de invoering van de 36-urige werkweek diverse schoolverlatersfuncties in het leven geroepen met het doel deze nieuwe medewerkers werkervaring te laten opdoen waarna zij kunnen doorstromen naar reguliere functies. Binnen de cluster afvalverwerkende bedrij ven en zwembaden van de afdeling Milieuhandhaving en -metingen is de vacature ontstaan voor een: Functie-inhoud: Het assisteren bij en het uitvoeren van inspecties bij bedrijven, gericht op het beoordelen van de naleving van vergunning- en ontheffingsvoorschriften, milieuwetten en -verordeningen. Het voeren van overleg met belanghebbenden over te nemen maatregelen, gericht op de uitvoering. Het rapporteren over bevindingen, inspecties en klachtenonderzoek. Het doen van voorstellen voor de wijze en termijn van afhandeling en bewaken van de termijnen. Het adviseren over handhaafbaarheid vergunningvoorschriften. Het assisteren bij projecten. Functie-eisen: Een afgeronde HBO-opleiding, bij voorbeeld werktuigbouw of milieukunde. Rijbewijs B. Goede contactuele vaardigheden en kunnen omgaan met conflicten. Bereidheid tot het behalen diploma Handhaving Milieuwetgeving (HAMIL) en Bijzonder Opsporingsambtenaar (BOA). Aanstelling/salaris: Voor deze functie is geen werkervaring vereist. De aanstelling vindt plaats in al gemene dienst. In eerste instantie voor de periode van een jaar bij wijze van proef. Bij gebleken geschiktheid volgt een vaste aanstelling. Het jaarsalaris bedraagt bij aanvang 54.000,= bruto (schaal 7 inclusief vakan tietoelage en de eindejaarsuitkering). Het bruto maandsalaris bedraagt 4.058,=. Na een jaar volgt een vaste aanstelling onder gelijktijdige inpassing in het functieniveau (schaal 8). Op dat moment bedraagt het jaarsalaris 60.800,= bruto bij een bruto maandsalaris van 4.579,=. Onder de leeftijd van 22 jaar wordt een korting op het salaris toegepast van 10% per leeftijdsjaar. Invulling van deze functie in deeltijd is bespreekbaar. Overige arbeidsvoorwaarden De provincie heeft goede secundaire arbeidsvoorwaarden zoals o.a. het pen sioenpakket van het ABP, het ziektekostenverzekeringspakket van de Interprovin ciale Ziektekostenregeling (IZR), studiefaciliteiten, gedeeltelijk betaald ouder schapsverlof, een kinderopvangregeling, flexibele werktijden en een structurele eindejaarsuitkering van 2,75% van het jaarsalaris. Doelgroepenbeleid: De provincie Zeeland streeft naar een evenredige vertegenwoordiging van vrouwen, alsmede naar indienstneming van etnische minderheden en gehandi capten. Daarom worden geïnteresseerden uit deze pnoriteitsgroepen die voldoen aan de functie-eisen, met nadruk verzocht te solliciteren. Deeltijd Het betreft een volledig dienstverband voor onbepaalde tijd. Invulling van de func tie in deeltijd is bespreekbaar Informatie: Inlichtingen over deze functie kunnen worden ingewonnen bij de heer ing. T.A.J.F. van Riet, hoofd van de afdeling Milieuhandhaving en-metingen, telefonisch bereik baar onder 0118-631954 of bij de heer R. van Haasteren, clustércoördinator af valverwerkende bedrijven, 0118-631123. Kwaliteit en klantgerichtheid. Daar draait het om bij Brezan, toeleverancier van automaterialen, gereedschappen en accessoires. Met ruim 6oo medewerkers in dienst j en 120 verkooppunten in Nederland en België is Brezan's marktpositie prominent. Een expansief beleid, vergaande modernisering van het distributie-proces en vernieuwde implementatie van marketing- formules kenmerken de dynamiek van ons bedrijf. Kwaliteit en klantgerichtheid I verwachten wij ook van onze medewerkers. Dit betekent verantwoordelijkheid dragen voor de vertrouwde relatie met klanten en toeleveranciers en zorg dragen voor een stuk toegevoegde waarde. Mensen die hun vak verstaan, die zich kunnen ontplooien en die daardoor optimaal functioneren in onze organisatie, dat is wat wij zoeken!!! Op korte termijn is in ons verkooppunt in Terneuzen plaats voor een De te verrichten werkzaamheden zijn o.a.: het verkopen van automaterialen, verzorgen van acties en aanbiedingen, beheren van het magazijn, verzorgen van orde en netheid in het ver kooppunt en het bezorgen van goederen. Voor deze functie zoeken wij collega's met een KMBO/MBO werk- en denkniveau, aangevuld met (auto)technische kennis (bij voorkeur een relevante opleiding op autotechnisch gebied). Het betreft een fulltime functie. U kunt telefonisch een sollicitatieformulier op vragen bij de afdeling Personeel Organisatie. Voor verdere inlichtingen kunt u telefonisch contact opnemen met: B.V. Brezan Automaterialen - Centrale Organisatie, afdeling Personeel Organisatie Postbus 7000 - 6710 CB EDE - tel.: (0318) 69 96 97 Onze opdrachtgeefster, Würth Nederland B.V. uit 's-Hertogenbosch, is marktleider op het gebied van de bevestigings- en montagetechniek. Würth levert haar producten aan hout- en metaal verwerkende bedrijven, onderhoudsdiensten, de bouw- en installatiebranche, de automotivebran- che, de transportsector en vele takken van nijverheid en industrie. Om haar vooraanstaande positie in de toekomst nog verder te versterken, gaat Würth flink in de toekomst investeren. In het najaar 2001 wordt het nieuwe logistieke centrum en hoofdkantoor op het industrieterrein de Brand in 's-Hertogenbosch opgeleverd. Tevens is Würth Nederland voor haar buitendienstorganisatie driftig op zoek naar enthousiaste medewerk(st)ers Voor de divisie METAAL zijn wij in samenwerking met hen derhalve op zoek naar: voor het rayon: Provincie Zeeland Je taken: Je takenpakket omvat het onderhouden en de uitbouw van bestaande klanten alswel werving van nieuwe klanten in je verkoopgebied. Tevens ben je alert op nieuwe ontwikkelingen in de metaalbranche. Je opleiding: Je hebt een opleiding op MTS-werktuigbouwkunde of gelijkwaardig niveau verkregen door kennis en ervaring. Je hebt mogelijk cursussen gevolgd op werktuigbouwkundig en/of commer cieel gebied. Je profiel: Het is duidelijk dat commercieel en technisch inzicht onmisbaar is voor deze functie, samen met goede communicatieve en representatieve eigenschappen die nodig zijn voor een goed relatiebeheer. Daarnaast ben je goed op de hoogte van wat er zich binnen de metaal-wereld afspeelt. Tenslotte: Je moet woonachtig zijn in voornoemd gebied of directe omgeving. Wij kunnen je verzekeren, dat Würth Nederland je een uitstekend pakket primaire en secundai re arbeidsvoorwaarden kan bieden, alsook goede interne bedrijfsopleidingen en voldoende doorgroeimogelijkheden binnen de Würth-organisatie. Tevens staat een enthousiast team binnendienstmedewerkers voor je klaar om je de nodige ondersteuning te geven. Uiteraard krijg je ook de beschikking over een representatieve auto van de zaak, Indien je geïnteresseerd bent geraakt in bovenstaande functie en je voldoet grotendeels aan de gestelde eisen, stuur dan z.s.m. je sollicitatiebrief met recente c.v. naar: CASPERS PERSONEELSDIENSTEN POSTBUS 35 1 5250 AA VLIJMEN Voor nadere inlichtingen kun je bellen met: 073 - 5117281 of mobiel 06 - 53336319 Di MONTAGESPECIALIST is op zoek naar WERKTIJDEN: 15 uur per week in de ochtenduren (werktijden in overleg) INTERESSE???? Bel naar (076) - 578 35 95, (John de Backer) tussen 08.30 uur en 17.00 uur Het Zeeuws Radio-Therapeutisch Instituut is een zelfstandig instituut voor radiotherapie, een categoraal topklinisch zorgcentrum mei een regionale voorziening. De regio omvat de provincies Zeeland en West-Brabant. Wij zijn op zoek naar een (fulltime, directe plaatsingsmogelijkheid) Doel van de functie: De teamleider medisch secretariaat is leidinggevende van het team van medisch secretaresses en doktersassistenten (6 personen). Hij/zij organiseert en coördineert de werkzaamheden binnen het medisch secretariaat en polikliniek m.b.t. activiteiten van de doktersassistenten. Is o.a. verantwoordelijk voor de patiëntenplanning en patiëntenadministratie. Functie-eisen: - opleiding havo; - diploma medisch secretaresse; - afgeronde managementopleiding (middenkader); - ervaring en affiniteit met automatisering; - leidinggevende kwaliteiten, - ruime ervaring; - ervaring met Office-pakket; - goede sociale en communicatieve vaardigheden. Toelichting: - de functie is ingedeeld in FWG schaal 40 en kent een minimumsalaris van 3.110,— en een maximumsalaris van 4.603,-- bruto per maand - selectiegesprekken vinden plaats op donderdag 12 juli a.s. in de ochtenduren Inlichtingen: - een uitgebreide taakfunctieomschrijving is opvraagbaar bij het secretariaat algemene dienst, tel. (0118)429149; - nadere informatie kan worden verkregen bij de heer Th. Dekkers, hoofd algemene dienst, tel. (0118)42 9120; - uw schriftelijke sollicitatie kunt u vóór 6 juli richten aan: Zeeuws Radio-Therapeutisch Instituut, t.a.v. de heer G. Boot, personeelsadviseur, Postbus 380,4380 AJ Vlissingen. i

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 52