I PHILIPS [e/i imh flw 'ALS HOBBY?... NEE... ALS WERK! Bij Philips Lighting zijn we vastbesloten om de beste lampen, armaturen en verlichtingselektronica te maken. Voor de meest uiteenlopende toepassingen. Philips Lighting Roosendaal is het internationale kenniscentrum voor de TL- en Spaarlampen- groep. Onze vestiging produceert niet alleen zo'n 150 miljoen lampen per jaar, maar ontwikkelt ook processen, machines en nieuwe producten zoals de unieke TL-5 lamp. Ook vind je bij Philips Roosendaal het Internationaal Distributie Centrum (IDC) voor de logistieke afhandeling van onze wereldwijde productstroom. Philips Lighting Roosendaal is marktleider op het gebied van TL-lampen. Steeds weer gaan we voor de allerbeste kwaliteit! Daarom zoeken we nieuwe mensen die ons bedrijf sterk houden en nog sterker maken. Mensen die echte team workers zijn. Als jij dat bent, dan zorgen wij ervoor dat je alle kans krijgt om het beste uit jezelf halen. Jouw inspanningen worden beloond. Gegarandeerd! Op de volgende afdelingen hebben we plaats voor: PRODUCTIE 25 Mechanisch Operators (mlv) Wat ga je doen? Je gaat werken in een vast team dat verantwoordelijk is voor het gehele productieproces van lampen of glas. Er wordt gewerkt in 3- of 5-ploegendiensten. Samen met je collega's zorg je voor een uitstekend resultaat op de productielijn. Je bewaakt het proces, doet het onderhoud, lost problemen op en denkt mee over verbeteringen. Je krijgt alle ruimte om te laten zien wat je kunt en er zijn volop mogelijkheden om door te groeien binnen ons bedrijf. Wat vragen we? Je hebt een VBO opleiding (LTS/Mavo wiskunde) en het vakdiploma Vapro A of je bent bereid dit te halen. Je hebt gevoel voor techniek en je kunt goed samenwerken en problemen oplossen. Ook durf je verantwoordelijkheid te nemen. Verder ben je iemand die niet snel tevreden is en die probeert het werk steeds beter te doen. Bij ons is de persoon die jij bent belangrijker dan werkervaring! Een test behoort tot de sollicitatieprocedure. Heb je interesse? Bel voor meer informatie de lijnteammanagers, Hans Zondag 0165 - 577 900, Bert Smet 0165 - 577 546 of Berry Rops 0165-577 711 Industrieel Projectleider (mlv) Wat ga je doen? Je ondersteunt niet alleen productielijnen binnen de Productie Unit CFL-ni (spaarlampen), maar ook andere Productie Units wereldwijd. Je bent verantwoordelijk voor uiteenlopende projecten, zoals de ontwikkeling of verbetering van machines, processen of industriële setup. Je zorgt ervoor dat elk projectteam een optimaal resultaat behaalt. Daarnaast onderhoud je contacten met zowel interne als externe leveranciers. Wat vragen we? Je hebt een HBO of WO opleiding op het gebied van werktuigbouwkunde. Je hebt ervaring met projectmanagement, bij voorkeur als projectleider. Verder ben je een vasthoudende en gedreven doener met prima communicatieve vaardigheden en een zakelijke instelling. Heb je interesse? Bel voor meer informatie Tim Cremer, PU-manager: 0165-577 597 Quality Engineer (mlv) Wat ga je doen? Je gaat werken binnen het Improvement Team van de Productie Unit TL en bent verantwoordelijk voor de ontwikkeling en voortgang van procesverbetering. Je onderhoudt het zorgsysteem, begeleidt Proces Engineers en beheert het kwaliteits-, milieu- en arbo-handboek. Ook informeer en adviseer je over afwijkende kwaliteit en draag je zorg voor de afhandeling van klantenklachten en eventuele verbeteracties, waarbij je mentor bent van Verbeterteams. Daarnaast ben je contactpersoon voor de afdeling wat betreft procedures die gericht zijn op procesbeheersing. Je voert kwaliteitsonderzoeken uit of geeft opdracht daartoe. Ook ben je het aanspreekpunt voor de implementatie van vrijgaveprojecten m.b.t. kwaliteit, arbo en milieu. Verder neem je deel aan de lokale wijzigingscommissie, waardoor je betrokken bent bij alle vrijgaves van halffabrikaten. Wat vragen we? Je hebt een opleiding op HBO of WO niveau. Daarnaast heb je kennis van en ervaring met kwaliteitssystemen en uitstekende communicatieve vaardigheden. Heb je interesse? Bel voor meer informatie Arie Bos, PU-manager0165 - 577 480 STAF Assistent Inkoper (mlv) Wat ga je doen? Je beheert een aantal inkooppakketten en bent verantwoordelijk voor de omzetting van 'aanvragen tot bestelling' naar orders. Ook draag je zorg voor de bewaking van het uitbestede orderpakket. Je stuurt bij als er wijzigingen zijn. Daarnaast assisteer je de inkopers. Je onderhoudt contacten met leveranciers en interne klanten, doet prijsonderhandelingen en voert verbeterprojecten uit. In eerste instantie ligt het zwaartepunt bij verwerven. Na de inwerkperiode ligt de nadruk op het assisteren van de inkopers. Verder verwachten we een eigen bijdrage aan de kwalitatieve verbetering van (operationele) inkoopprocessen. Wat vragen we? Je hebt een MBO+ of HBO opleiding, bedrijfskundig of administratief/commercieel. Je hebt inzicht in inkoop- en logistieke processen, ervaring met informatiesystemen (bij voorkeur SAP) en PC tools. Ook heb je uitstekende communicatieve vaardigheden, ben je initiatiefrijk en ondernemend en beheers je de Engelse taal. Heb je interesse? Bel voor meer informatie Els van Laarhoven, afdeling inkoop: 0165-577 209 INNOVATIE De afdeling Innovation to Market (ITM) is verantwoordelijk voor het ontwerpen van producten, processen en productie-equipment voor TL-producten en spaarlampen wereldwijd. ITM heeft een eigen trainingsafdeling. Technisch Trainer (elektrisch) (mlv) Wat ga je doen? Je gaat werken binnen de afdeling BM Realisatie/Training. Je verzorgt theorie- en praktijkopleidingen op het gebied van machinebesturingen en -bewakingen. Zowel voor de huidige technologie (Siemens S7 en circle) als voor oudere systemen (PC20 plus voorgangers). Wat vragen we? Je hebt een MTS opleiding op het gebied van elektrotechniek en bij voorkeur ervaring als constructeur of eerste monteur in een productieomgeving. Verder heb je affiniteit met lesgeven en aantoonbare didactische vaardigheden. Een test kan tot de sollicitatieprocedure behoren. Heb je interesse? Bel voor meer informatie Jan Kinds, Hoofd BM Realisatie: 0165-577 399 SPECIAL LIGHTING Deze afdeling ontwikkelt en produceert speciale UV producten voor lichaamsverzorging (o.a. zonnebanklampen) en de industriële UV markt (o.a. lampen voor desinfectie van water en reprografie). De nadruk ligt op innovatie, kwaliteit, logistieke service en kostenbeheersing. Kenmerkend voor Special Lighting zijn de snel veranderende producten en toepassingen en hoge eisen van de klant. Voortdurend verbeteren en nauwe samenwerking tussen de disciplines ontwikkeling, productie en marketing vormen de sleutel tot succes. Lijnteammanager (mlv) Wat ga je doen? Je stuurt ca. 50 medewerkers aan en bent verantwoordelijk voor het beleid van jouw lijnteam. Ook ben je medeverantwoordelijk voor het totale beleid en de resultaten van een Productie Unit (PU). Daarnaast draag je zorg voor de ontwikkeling van zelfsturende teams en de eigen staf. Op financieel gebied bewaak je het budget van je team. Ook geef je als lid van het business team sturing aan de integrale bedrijfsvoering. Wat vragen we? Je hebt een opleiding op HBO+ of WO niveau. Verder heb je affiniteit met techniek en ervaring in leidinggeven, bij voorkeur in een productieomgeving. Je bent een jonge, ondernemende manager die stimulerend en structurerend te werk gaat. Ook sta je open voor vernieuwingen en heb je oog voor je medewerkers. Heb je interesse? Bel voor meer informatie Frans Kolijn, Personnel manager: 0165- 577 932 Application Engineer (mlv) Wat ga je doen? Je bent verantwoordelijk voor de applicatie-technische kennis binnen de business Line UV. Je adviseert over toepassingsmogelijkheden, zowel intern als extern. Je zet concurrentie-onderzoeken op en voert ze uit. Ook begeleid je de introductie van nieuwe producten en de technische vrijgave van extern ingekochte lampen. Je neemt niet alleen deel aan projectteams voor de ontwikkeling van producten, maar ook aan productteams. Verder leg je contacten met fabrikanten (OEM) en applicatiebouwers en ondersteun je inhoudelijk de quality engineers. Wat vragen we? Je hebt een HBO opleiding, Fysica of Chemie. Daarnaast heb je kennis op het gebied van lichttechniek, prima communicatieve vaardigheden en pak je gemakkelijk nieuwe kennis op. Heb je interesse? Bel voor meer informatie Gerard Smook, Innovatie Projecten Manager: 0165 - 577 535 Chemisch Technoloog (suspensie) (mlv) Wat ga je doen? In de Color Mixingroom Lighting (CML) worden met fluorescentiepoeders suspensies geproduceerd. Deze suspensies dienen als grondstof voor de fabricage van lagedruk gasontladinglampen. Je bent verantwoordelijk voor de kwaliteit van fluorescentie suspensies en de grondstoffen. Je werkt samen met de proces engineer van CML, voert overleg met productteams, neemt deel aan de vrijgave van nieuwe fluorescentiepoeders of suspensies en houdt contact met leveranciers. Daarnaast geef je ondersteuning aan CML en productieteams bij procesproblemen, analyseer je storingen en zorg je ervoor dat deze worden verholpen. Ook ben je medeverantwoordelijk voor verbeterprojecten en bepaal en beheer je procesinstellingen. Wat vragen we? Je hebt een HBO opleiding op het gebied van chemie. Verder heb je uitstekende communicatieve vaardigheden en de juiste capaciteiten om mensen te coachen. Heb je interesse? Bel voor meer informatie Gerard Smook, Innovatie Projecten Manager: 0165-577 535 W/7 je reagerenStuur dan zo snel mogelijk een korte brief met CV naar Philips Lighting BV, t.a.v. Personeelszaken, Postbus 1109, 4700 BC Roosendaal. Graag in de brief vermelden wanneer je op vakantie bent. E-mailen kan ook: roosendaal.personeelszaken@philips.com "Opgaan in m'n werk... Dat kan ik hier iedere dag! Als ontwikkelaar ben ik intensief betrokken bij fantastische projecten. In speciale teams, vaak internationaal, worden zeer bijzondere producten ontwikkeld."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 46