Wèrkf ïènce Werk CROON [assistent] monteurs □3 ZIEKEN-/BEJAARDENVERZORGENDE PZC 1) Ploegchef (m/v) 2) Process Operators (m/v) 3) Productie medewerker (m/v) 4)Quality Controller (m/v) 5) Administratief assistent (m/v) 6) Allround monteur (m/v) 7) Process Operators (m/v) Arbeids^J Bureau in Vlissingen e.o. SALARISADMINISTRATEUR machinaal verspaner zaterdag 23 juni 2001 Delizza b.v is een nieuw productiebedrijf voor voedingsmiddelen, waarin uien worden verwerkt tot nieuwe, en eigentijdse producten. Ons splinternieuwe bedrijf met moderne productielijnen, is gevestigd op het industrieterrein "NishoeR" te Kruiningen, Nisseweg 8. Bij ons nieuwe bedrijf zijn de volgende vacatures: De werkzaamheden bestaan uit: Leiding geven aan productie en inpakploeg - Verantwoordelijk voor het produceren volgens planning specificaties en HACCP richtlijnen. - Meedenken in het optimaliseren van het produc tieproces - Selecteren en het begeleiden van nieuw produc tiepersoneel De Functie-eisen - HBO-opleiding (bij voorkeur HAS levensmidde lentechnologie) of vergelijkbaar werk- en denkni veau - Aantoonbare leidinggevende capaciteiten - Ervaring in de levensmiddelenbranche strekt tot aanbeveling - Goede communicatieve eigenschappen - Kwaliteits- en hygiënisch bewust zijn - beschikken over teamgeest en enthousiasme (voor de schillerij, bakkerij, inpakafdeling) De werkzaamheden bestaan uit: - Het bedienen en controleren van procesmachi nes - Het controleren van het proces en het product - Het verhelpen van kleine storingen - Het aansturen van productiemedewerkers De functie-eisen: - Technische (op voedingsmiddelen gerichte) opleiding op MBO of LBO-C/D-niveau of verge lijkbaar werk- en denk-niveau - angevuld met Vapro A eventueel B heeft een pre - Bereidheid om in een ploegensysteem te werken (ma t/m zaterdagochtend) - kwaliteitsbewust zijn en hygiëne De werkzaamheden bestaan uit: - Controleren van het product - Helpen bij het oplossen van storingen - Montage en demontage productiemachines De functie-eisen: - Bereidheid om in een ploegensysteem te werken (ma t/m zaterdagochtend) - Kwaliteitsbewust zijn en hygiëne (assistent) De werkzaamheden bestaan uit: - Het bewaken van de kwaliteit van het product (bacteriologisch) - Het opstellen van specificaties en het beheer daarvan - Het pzetten en up-to-date houden van het BRC- systeem - Het bewaken van de procedures en de werkwijze in de kwaliteitszorg De functie-eisen: - HBO-opleiding (HAS in levensmiddelentechnolo gie of (MAS) met vergelijkbaar werk- en denkni veau - Ervaring in levensmiddelenbranche strekt tot aanbeveling - Kennis van Duits en Engels in woord en geschrift - Goede comminicatieve eigenschappen - Zelfstandig en in teamverband werken De werkzaamheden bestaan uit: - Het verrichten van licht administratief werk - Het verzorgen van de correspondentie - Het bedienen van de telefoon - Het verzorgen van de post De functie-eisen: - HAVO/VWO danwel MEAO-administratief of secretarieel - Goede kennis van Engels en Duits (een derde vreemde taal is een pre) - Goede telefoonstem - Dienstverlenende instelling - Ervaring met MS Office en MS Outlook is een pre De werkzaamheden bestaan uit: - Het preventief onderhouden van ons machinepark - Het coorectief verhelpen van storingen - Het in werking houden en verbeteren preventief onderhoudssysteem - Het uitwerken en begeleiden van projecten - Uitleg instructie indien nodig aan bedienend per soneel De functie-eisen: - MTS-werktuigbouwkunde - Aanvullende opleidingen elektra, koel, hydro- liek/pneumatiek is een pre - Goede kennis van de Engelse taal - bereid zijn om op zaterdagen en in ploegen te werken - Diestverlenende instelling De werkzaamheden bestaan uit: - Het preventief onderhouden van ons machinep ark - Het correctief verhelpen van storingen De functie-eisen: - LTS-niveau metaal - Bereidheid om opleidingen te volgen, en zich te bekwamen tot all-roundmonteur - Goede kennis van de Engelse taal - Bereid zijn om op zaterdagen en in ploegen te werken - Dienstverlenende instelling. Wat bieden wij: - Vanzelfsprekend biedt Delizza B.V. u een goed salaris en prima secundaire arbeidsvoorwaarden - Opname in het pensioenfonds voor de: "Groente- en Fruitverwerkende Industrie" Heeft U interesse? Stuur binnen 14 dagen uw sollicitatiebrief met CV naar: Delizza B.V. IMisseweg 8 4416 PK Kruiningen of email naar info@delizza.nl Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer G.E. van Leeuwen, tel. 0113-396000. ZORGCENTRUM DE VLIEDBERG TE OUDDORP biedt verzorging aan 93 bewoners en kortdurende opname, en krijgt dit jaar een ver- pleegafdeiing van negen bedden. Ook wordt het flan kerend ouderenbe leid in de gemeen te Goedereede verzorgd zoals middagopvang, uitbrerigmaaltijden en alarmering. Het zorgcentrum heeft 58 aanleunwonin-, gen, waar ook zorg verleend wordt. krijgt binnenkort een vacature voor een Functieomschrijving: De werkzaamheden bestaan uit het begeleiden en verzorgen van onze bewoners op basis van zorgplannen. Functie-eisen: - Gemotiveerd en accuraat zijn, en de hygiene voorstaan, - Qua werktijden flexibel inzetbaar zijn; - Zelfstandig en in teamverband kunnen werken, - Gelet op de identiteit van onze instelling en bewoners een positief protestants- christelijke levensovertuiging hebben; - In het bezit zijn van het diploma ziekenverzorgende bejaardenverzorgende; - Ook zij die afstuderen kunnen mee solliciteren. Arbeidsvoorwaarden: De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO verpleeg- en verzorgingshuizen. We voeren een actief scholingsbeleid. Sollicitatie: Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 14 dagen richten aan de directeur van De Vliedberg, de heer J. van Beek, Hoge Pad 2, 3253 BJ Ouddorp, tel. 0187-685500. Tence Goes is voortdurend op zoek naar gemoti veerde medewerkers. Wij hebben vacatures in ver schillende functies bij bedrijven op Noord-Beve land, Zuid-Beveland en Tholen: Productiemedewerkers/ Algemeen medewerkers/ Magazijnmedewerkers m/v: Vrijwel dagelijks hebben wij vacatures voor productiemedewerkers/ algemeen medewerkers/magazijnmedewerkers. Wil je direct aan de slag? Neem dan zo snel mogelijk contact op. Opleidingen zijn hiervoor niet vereist en het kan zowel een functie voor korte als voor langere tijd zijn. Wij zoeken mensen voor het in- en om- pakken van food en non-food producten, sorteer- werk aan de lopende band, orders verzamelen, ter reinwerkzaamheden en het verrichten van diverse werkzaamheden in een wasserij. Voor een groot aantal van de bedrijven wordt het vervoer geregeld door Tence!. Tevens is het mogelijk via Tence! relevante oplei dingen te volgen. Voor meer info: Martijn Harinck 0113-230976 Voormannen/Voorvrouwen: Voor de zomerperiode zijn wij ter ondersteu ning op zoek naar (assistent) voormannen/voor vrouwen. Heb jij een agrarische opleiding afgerond op MBO of HBO niveau, heb je leidinggevende ca paciteiten en ben jij tijdens de zomermaanden be schikbaar voor werk in een productiebedrijf, bel ons dan direct. Voor meer info: Erwin Heijboer 0113-230976 Laborant Microbiologie m/v: Voor een groentenverwerkend bedrijf zijn wij op zoek naar een laborant microbiologie. Heb jij een MLO- of HLO-opleiding afgerond, ben jij voor enkele maanden beschikbaar en heb je bij voorkeur enige werkervaring? Neem dan zo spoedig mogelijk contact op Voor meer info: Sandra Baas 0113-230976 Medewerker Callcenter m/v: Studeer jij dit jaar af aan een economische HBO-opleiding Dan hebben wij eén leuke en goed betaalde baan voor jou? Spreken deze woor den jou aan? Neem dan snel contact met ons op!op!Voor meer info: Sandra Baas 0113-230976 mm uitzendbureau Goes@tence.nl Westwal 7. 4461 CM Goes Telefoon 0113-230976 GEZOCHT TANDARTSASSISTENTE (2 DAGDELEN PER WEEK IN OVERLEG) Mijn huidige assistente wil minder gaan werken. Daarom zoeken wij iemand die haar wil vervangen. Wij zoeken iemand met een opleiding en/of ervaring als tandartsassistente.' Een inwerkperiode is vanzelfsprekend. Salaris tussen 2.278,- en 3.862,- per maand bij volledige werkweek (38 uur). Uw handgeschreven sollicitatie ontvangen wij graag voor 7 juli. Adres: Tandartspraktijk De Stigter Van Borselelaan 38 4351 NP VEERE Deze week bij het Arbeidsbureau VERKOPER/MAGAZIJNMEDEWERKER Voor een bekende doe-het-zelfketen zoeken wij per direct een verkoper/magazijnmedewerker. U verricht alle voorkomende werkzaamheden in de winkel, met name op de sanitair- en decoratie-afdeling. U hebt bij voorkeur kennis van doe-het-zelfartikelen en u bent* technisch. Het betreft een vast dienstverband voor 28 uur per week. Meer informatie bij Inga Bouniady, Arbeidsbureau Zierikzee, tel. 0111 - 412953. Vacaturenummer 46204-01 MEDEWERKER FRITUUR Voor een snackbar zoeken wij een medewerker voor de frituur. U verricht_alle voorkomende werk zaamheden in de snackbar. De arbeidstijden zijn in overleg, minimaal 32 uur per week. U bent bereid om in het weekend te werken. Het betreft een tijdelijk dienstverband. Meer informatie bij Joke Bijl, Arbeidsbureau Zierikzee, tel. Oil 1 - 412953. Vacaturenummer 45892-01 ZELFSTANDIG WERKEND KOK Voor een groot en modern bedrijf zijn wij op zoek naar een zelfstandig werkende kok of hulpkok. U hebt een afgeronde SVH-opleiding en u vindt kwaliteit en hygiëne belangrijk. Het betreft een vast fulltime dienstverband. Meer informatie bij Joke Bijl, Arbeidsbureau Zierikzee, tel.0111 - 412953. Vacaturenummer 45749-01 RIJ-INSTRUCTEUR Voor een autorijschool inVlissingen zijn wij op zoek naar een rij-instructeur. U leidt voornamelijk mensen op voor het rijbewijs B. U werkt met een eigen leerlingenbestand en kunt uw eigen tijd indelen. U bent in het bezit van een instructeursbewijs B of bereid dit bewijs via scholing te halen. De opleiding kan eventueel door de werkgever voorgefinancierd worden. Meer informatie bij Muriël Hendrikx, CWIWalcheren, tel. 0118 - 683400. Vacaturenummer 45918-01 Voor alle vacatures geldt: m/v Voor de businessunit Marine Offshore zijn wij op zoek naar Croon Elektrotechniek B.V. behoort met zo'n 1.350 medewerkers tot de grote installatie bedrijven van Nederland. Met toonaangevende projecten als de aanleg van de Westerschelde Oeververbinding. Croon benadert de markt vanuit 4 units: Utiliteit/ Gezondheidszorg; Infrastructuur /Water, Industrie en Marine Offshore. De technische pijlers van onze organisatie vormen: Installatietechniek; Technische Automatisering; Energie; Informatie-, Communicatie en Databeheer; Inspectie, Onderhoud Instandhouding en Fabricage. Deze unit houdt zich o.a. bezig met ontwerp, engineering, realisatie en instandhouding van elektrotechnische installaties. We hebben verschillende meerjarige projecten in scheeps- nieuwbouw en in luxe jachtenbouw. Daarbij kunnen we jouw hulp goed gebruiken. Ben jij de (assistent) monteur m/v met ervaring binnen scheepsinstallaties of zou je die graag op willen doen? Dan is de keuze niet moeilijk, dan kies je voor CROON. Ben jij geïnteresseerd in bovenstaande functie en heb jij: minimaal VBO (LTS) elektro C-niveau plus een opleiding VEV-monteur of een middelbare elektronische opleiding (MTS) en bij voorkeur ervaring met montage- en onderhoudswerkzaamheden in de scheepsinstallaties? Stuur ons dan je gegevens! Wij bieden jou volop groei- en ontwikkelings mogelijkheden, een goed salaris en aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden zoals winstdeling en vergoeding van reisuren en reiskosten. Voor meer informatie over de vacature kun je contact opnemen met Jacques de Vries van businessunit Marine Offshore, telefoon 010 - 4483311 Je kunt op diverse manieren solliciteren. Via onze website www.croon.nl of vraag een sollicitatie formulier aan bij de afdeling Personeel Organistatie in Rotterdam, telefoon 010 - 4483643. Ook kun je direct je cv sturen aan: Croon Elektrotechniek B.V, afdeling Personeel Organistatie t.a.v. Dyanne den Boestert Antwoordnummer 20138 (een postzegel is niet nodig) 3020 VB Rotterdam emailadres: ddboes@croon.nl EASTMAIU Eastman Chemical Middelburg B.V. Voor de afdeling Human Resources in Middelburg zoeken wij een Eastman Chemical Company is een wereldwijd opererende organisatie. Bij de onderneming werken, in een aantal locaties verspreid over de wereld, ongeveer 15.000 mensen, met een omzet van circa 4,5 miljard dollar. Eastman Chemical Middelburg B.V. neemt een vooraanstaande plaats in binnen de Adhesives divisie van Eastman. Verkoop- en ondersteunende afdelingen zijn gevestigd in Den Haag en Rotterdam. Met de uiterste zorg voor kwaliteit, veiligheid en milieu en met de modernste technologie worden in Middelburg hoogwaardige harsproducten geproduceerd. (M/V) In deze functie, waar voornamelijk administratieve - maar ook beheersta ken - zijn ondergebracht, heeft u de zorg voor o.a. de volgende taakge bieden: - verrichten van de (bruto/netto) salarisadministratie, - toepassen van arbeidsvoorwaarden- en personeelsregelingen, - personeelsadministratie - perodieke rapportages - informatieverstrekking aan management en personeel, - onderhouden van in- en externe contacten Het profiel - opleiding op tenminste MBO-niveau, - minimaal 5 jaar relevante werkervaring, - goede kennis van de Engelse taal in woord en geschrift, - ervaring met elektronische informatiesystemen, bij voorkeur SAP-R3 - pragmatisch, goede contactuele vaardigheden, gevoel voor humor. Eastman biedt Een interessante positie binnen een dynamische, op kwaliteit gerichte onderneming, waar u de mogelijkheid heeft een bijdrage te leveren aan de verdere groei van onze onderneming. Solliciteren Uw schriftelijke sollicitatie - met c.v. - kunt u binnen 14 dagen richten aan de afdeling Human Resources van Eastman Chemical Middelburg B.V., Postbus 8018,4330 EA Middelburg. Een psychotechnisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Eastman Chemical Middelburg B.V. Herculesweg 35 4338 PL MIDDELBURG Telefoon: (0118)-678201 Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op pnjs gesteld HILLEBRAND B. KONS TRUKTIEBEDRIJF De bedrijfsactiviteiten van Hillebrand B. V. richten zich voornamelijk op de industriële sector. In grote lijnen omvat dit de toelevering, reparatie en montage van waterbouwkundige werken, vaste en beweegbare bruggen, staalconstructies, bordessen, fundaties, kunstwerken, steigers, stalen buispalen, combiwandpalen en bedrijfsgereedschappen Het huidige personeelsbestand bestaat uit 49 medewerkers. Wij zoeken op korte termijn een: Geboden wordt: - zeer afwisselend werk - prettige werkomgeving binnen een g lopend bedrijf Gevraagd wordt: - ruime ervaring in vergelijkbare functie - krachtige persoonlijkheid en sterk gemotiveerd - bereidheid tot het bedienen van grotere machines - grote mate van zelfstandigheid Voor inlichtingen kunt u contact opnemen met dhr. G. Jacobse, Tel. 0118-61 23 48 Sollicitaties binnen 8 dagen richten aan: Konstruktiebedrijf Hillebrand B.V., t.a.v. dhr. C. van Belzen, Postbus 8035, 4330 EA Middelburg

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 40