PERSONEEL proiectleidervim ni planrealisatie salaris administrateurv/m medewerkerv/m medewerkerv,m GEMEENTE GOES ZOEKT VIER GEMOTIVEERDE VAKMENSEN ir randstad <^7 °1E UITKERINGSADMINISTRATIE ADMINISTRATIE/SECRETARIAAT KlW-wmil Job Lifé Assistent Hoofd Technisch Onderhoud m/v Medewerker Technisch Onderhoud m/v Ziekenhuis Lievensbera zaterdag 23 juni 2001 De gemeentelijke organisatie bestaat uit twee sectoren en verbetering op diverse terreinen. Momenteel worden de vier stafafdelingen. De organisatie is volop in ontwikkeling. voorbereidingen getroffen voor de bouw van een nieuw Met ca. 350 medewerkers streven wij naar kwaliteits- stadskantoor aan de rand van de binnenstad. De "ganze"stad Goes (36.000 inwoners) ligt in het centrum van Zeeland, aan de Oostersche/de. De stad vormt samen met zeven mooie dorpen de gemeente Goes en vervult de centrumfunctie voor de regio, die ruim 100.000 inwoners telt. Goes biedt een breed scala aan voorzieningen op gebieden als onderwijs, huisvesting detailhandel, de gezondheidszorg (water)sport, cultuur en recreatie. Voor verdere informatie over de gemeente, zie onze internetsite www.goes.nl De afdeling bouwen en wonen is op zoek naar een enthousiaste voor 36 uur per week. GEWIJZIGDE OPROEP Wegens vertrek van onze collega zoeken wij op korte termijn een voor 36 uur per week. Bij de afdeling sociale zaken is plaats voor een voor 36 uur per week. Bij de afdeling welzijn komt de functie vacant van voor 20 uur per week. De afdeling bouwen en wonen, één van de afdelingen binnen de sector Grond telt 2 I medewerkers. De afdeling houdt zich bezig met het brede terrein van de volkshuisvesting eigendommenbeheer, stedelijke vernieuwing, bouwplannen en monumentenzorg. U gaat werken bij het bureau wonen dat zeven medewerkers telt Als projectleider planrealisatie geeft u leiding aan projectgroepen voor de uitvoering van nieuwe (bestemmings)plannen en plannen in de stedelijke vernieuwing. U bent verantwoordelijk voor de planning, voortgang kwaliteit en realisatie van de werkzaamheden. U zorgt ervoor dat de plannen binnen de financiële randvoorwaarden worden gerealiseerd. U bent betrokken bij de planontwikkeling van diverse projecten in de uitbreidingsgebieden en u bent verantwoordelijk voor de planontwikkeling in de stedelijke vemieuwingsgebieden. Ook verkoop van bouwgrond kan deel uitmaken van uw taak. De afdeling Personeel Organisatie bestaat uit tien medewerkers. Wij zien het als een uitdaging om een bijdrage te leveren aan het kwaliteitsverbeteringtraject Naast de door u in te brengen kwaliteiten is er ook volop ruimte voor uw persoonlijke ontwikkeling. Het takenpakket bestaat uit: zorgdragen voor de mutaties in en de betalingen van de salarissen interpreteren van en adviseren over circulaires op het gebied van belastingen, sociale zekerheid en pensioenen uitvoeren van diverse regelingen op het gebied van de arbeids voorwaarden verzorgen van brieven, besluiten, overeenkomsten en interne publicaties verstrekken van mondelinge informatie aan medewerkers, leiding gevenden en bestuurders. BEEsEEZESn U heeft een HBO-diploma, bijvoorbeeld HEO-MER. U heeft relevante werkervaring, een commerciële instelling en financieel-economisch inzicht U bent bekend met projectmanagement Daarnaast beschikt u over uitstekende communicatieve vaardigheden. Pas afgestudeerden die een loopbaantraject willen aangaan, kunnen eveneens reageren. Wij bieden u een bruto maandsalaris dat afhankelijk van uw leeftijd, opleiding en ervaring minimaal 4.467,- en maximaal 7.342,- bedraagt Daarnaast bieden wij een inspirerende werkomgeving en goede arbeidsvoorwaarden, zoals flexibele werktijden, kinderopvang, betaald ouderschapsverlof, studiefaciliteitenregeling pc-privé-regeling, kopen en verkopen van verlof en een gunstige hypotheekregeling. Spreekt deze baan u aan en wilt u ons team versterken, schrijf dan vóór 6 juli a.s. een brief naar burgemeester en wethouders van Goes, Postbus 2118,4460 MC Goes, onder vermelding van vacaturenummer 2332.04 of per e-mail: vacatures@goes.nl. Voor nadere informatie over deze functie kunt u contort opnemen met de heer drs. M.C.Franken, hoofd bureau wonen, telefoon (0113) 249707 of met de heer J. Schinkel, hoofd afdeling bouwen en wonen, telefoon (0113) 249701. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de procedure. VOORKEURSBELEID VOORALLE FUNCTIES Wij streven naar een ambtelijk apparaat dat een afspiegeling vormt van de samenleving. Arbeidsgehandicapten, vrouwen en leden van etnische minderheden, die voldoen aan de functie-eisen, vragen j wij dan ook nadrukkelijk te solliciteren. We zoeken een collega met: minimaal MBO-niveau, aangevuld met kennis of ervaring op het gebied van salarisadministratie grote acccuratesse het vermogen om ingewikkelde teksten te interpreteren en erover te adviseren kennis op het gebied de belastingwetgeving, sociale verzekeringen en gemeentelijke arbeidsvoorwaarden goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid een klantgerichte instelling. Wij bieden u een bruto maandsalaris dat afhankelijk van uw leeftijd, opleiding en ervaring minimaal 3.106,- (schaal 6) en maximaal 5.161,- (schaal 7) bedraagt Daarnaast bieden wij een inspirerende werk-omgeving en goede arbeidsvoorwaarden, zoals flexibele werktijden, kinderopvang, betaald ouderschapsverlof, studiefacilite'itenregeling, pc-privé-regeling, kopen en verkopen van verlof en een gunstige hypotheekregeling. Spreekt deze baan u aan en wilt u ons team versterken, schrijf dan vóór 6 juli a.s. een brief naar burgemeester en wethouders van Goes, Postbus 2118,4460 MC Goes, onder vermelding van vacaturenummer 2120.06 of per email: vacatures@goes.nl. Voor nadere informatie over de functie kunt u contact opnemen met Loes Hontelé, hoofd afdeling P&O, telefoon (0113) 249631 Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de procedure. De afdeling sociale zaken van de gemeente Goes heeft het streven naar kwaliteit en klantvriendelijkheid hoog in het vaandel staan. De werk processen zijn op moderne leest geschoeid en de afdeling voldoet al jaren ruimschoots aan de gestelde eisen. Het bureau financiële adminis tratie van deze afdeling voert o.a. de uitkeringsadministratie voor de bij- stands- en inkomensvoorzieningen. Men verzamelt gegevens, verstrekt informatie, voert allerhande mutaties uit in de geautomatiseerde bestan den en zorgt ervoor dat de uitkeringen op tijd en correct kunnen worden uitbetaald.Tevens wordt de voortgang in de debiteurenadministratie bewaakt De uitkeringadministratie bestaat uit vijf medewerkers en een teamleider. in teamverband verzorgen en onderhouden van de uitkerings bestanden van de ABW, IOAW, IOAZ enz. invoeren van mutaties in deze bestanden verstrekken van inlichtingen aan cliënten, instanties en collega's over de berekende uitkeringen berekenen en terugvorderen van uitkeringen mede uitvoeren van de debiteurenadministratie, zoals het bewaken vande aflossingen archiveren van alle afgehandelde bescheiden meedenken in het voortdurend proces van aanpassingen verrichten van overige voorkomende werkzaamheden. WW.WJH'MI Wij vragen van u: een op de functie gerichte opleiding op MBO-niveau, bijvoorbeeld MEAO een klantgerichte en collegiale instelling. Wij bieden u een bruto maandsalaris dat afhankelijk van uw leeftijd, opleiding en ervaring minimaal 2.907,- (schaal 5) en maximaal 4.710,- (schaal 6) bedraagt Daarnaast bieden wij een inspirerende werkomgeving en goede arbeidsvoorwaarden, zoals flexibele werktijden, kinderopvang, betaald ouderschapsverlof, studiefaciliteitenregeling, pc-privé-regeling, kopen en verkopen van verlof en een gunstige hypotheekregeling. De afdeling welzijn houdt zich bezig met taken op het gebied van zorg, volksgezondheid, onderwijs en educatie, jeugd, kinderopvang, dorps- en wijkaccommodaties, sociaaTculturele voorzieningen, sport en cultuur. De afdeling bestaat uit een aantal beleidsmedewerkers die rechtstreeks onder de chef van de afdeling hun werkzaamheden verrichten. De beleidsmedewerkers worden ondersteund door de cluster uitvoering. Deze cluster verricht taken op het gebied van beleidsuitvoering, admini stratie en secretariaat De vacante functie maakt onderdeel uit van de cluster uitvoering. regelen van afsprakèn voor de afdelingschef en de beleidsmedewerkers bijhouden van de agenda's van de afdelingschef en de afdeling verrichten van secretariële taken bij in- en externe vergaderingen, zoals het opstellen van de agenda, het verzenden van stukken en notuleren verzorgen van eenvoudige correspondentie verrichten van archiefwerkzaamheden bijhouden van losbladige abonnementen bijhouden van adressenbestanden coderen van rekeningen vervangen van de medewerkers van het secretariaat imwmm Wij vragen van u: een opleiding op minimaalVBO-niveau, aangevuld met een secretariële opleiding een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid dat u zelfstandig en in teamverband kunt werken een creatieve en klantgerichte instelling. Wij bieden u een bruto maandsalaris dat afhankelijk van uw leeftijd, opleiding en ervaring minimaal 2.823,00 (schaal 4) bedraagt en maximaal 4.481,00 (schaal 5,) bij een volledige werkweek. Daarnaast bieden wij een inspirerende werkomgeving en goede arbeids voorwaarden, zoals flexibele werktijden, kinderopvang, betaald ouderschapsverlof, studiefaciliteitenregeling, pc-privé-regeling, kopen en verkopen van verlof en een gunstige hypotheekregeling. Uw werktijden worden in overleg vastgesteld. Spreekt deze baan u aan en wilt u ons team versterken, schrijf dan vóór 6 juli a.s. een brief naar burgemeester en wethouders van Goes, Postbus 2118,4460 MC Goes, onder vermelding van vacaturenummer 2211.03 of per email: vacatures@goes.nl. Voor nadere informatie over deze functie kunt u contact opnemen met het hoofd bureau financiële administratie, de heer J.C. Moeleker, telefoon (0113)249640. ES3Ë Spreekt deze baan u aan en wilt u ons team versterken, schrijf dan vóór 6 juli a.s. een brief naar burgemeester en wethouders van Goes, Postbus 2118,4460 MC Goes, onder vermelding van vacaturenummer 2230.07 of per email: vacatures@goes.nl.Voor nadere informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer M.C. Boone, hoofd afdeling welzijn, telefoon (0113) 249731of met de coördinator van de cluster uitvoering de heer A van Nes, telefoon 0113-249739. Geen acquisitie! I edrijven Delta Nutsbedrijven richt zich met circa 1.300 medewerkers op de levering van een integraal productenpakket; zij verzorgt voor Zuid-West Nederland de distributie van elektriciteit, gas, water, radio- en televisiesignalen en telecommunicatie- en' milieudiensten. Ook de productie van water en elektriciteit behoort tot haar activiteiten. De organisatie is een zeer actieve speler in de liberaliserende energiemarkt, waarin zij zich heeft ontwikkeld tot een succesvolle en marktgerichte partij. DELTA Nutsbedrijven heeft gekozen voor een samenwerking met Randstad om optimaal in haar flexibele personeelsbehoefte te kunnen voorzien. Randstad zoekt voor DELTA Nutsbedrijven in Middelburg kandidaten voor de volgende functies: Bent u geïnteresseerd in één van bovenstaande functies en voldoet u aan het bijbehorende profiel dan kunt u voor meer informatie telefonisch contact opnemen met Marcelle Pieters of Robert Hendrikse, telefoonnummer 0118-616565. Natuurlijk kunt u ook langskomen. Ons adres is: Varkensmarkt 4-6 te Middelburg. Randstad Holding nv is een internationale, zakelijke dienstverlener met werkmaatschappijen in Europa en Noord-Amerika. Het is een van de grootste uitzendondernemingen in de wereld en marktleider in Nederland, Belgie, Duitsland en het zuidoosten van de Verenigde Staten. Randstad bemiddelt in flexibel werk voor elke beroepsgroep en bedrijfstak. Vanuit gespecialiseerde afdelingen helpt Randstad in Nederland jaarlijks circa 350.000 mensen aan een (tijdelijke) baan en tienduizenden bedrijven bij het invullen van hun personeelstekorten. Een groeiend aantal flexwerkers werkt vanuit een vast dienstverband met Randstad. Kijk voor meer vacatures op www.randstad.nl De facilitaire dienst in ziekenhuis Lievensberg verzorgt verschillende ondersteunende processen, waarbij criteria als kwaliteit, deskundigheid en klantgerichtheid centraal staan. De afdeling Technisch Onderhoud is naast de afdelingen Huishoudelijke Dienst, Logistieke Dienst, Voedingsdienst en het stafbureau een onderdeel van de Facilitaire Dienst. Binnen de afdeling Technisch Onderhoud kunnen worden aangesteld een in fulltime dienstverband {36 our) Functie-informatie Tot de werkzaamheden behoren: - het zorgdragen voor een optimaal technisch beheer en onderhoud van gebouwen en installaties; - coördinatie, voorbereiding ëh uitvoering van afdehngsactiviteiten, inclusief de daarbij behorende budgetbewaking; - leidinggeven aan de afdeling Technisch Onderhoud en verantwoordelijk voor de uitvoering van het personeelsbeleid; - het realiseren van een optimale communicatie binnen en buiten de afdeling, waarbij de assistent hoofd Technisch Onderhoud fungeert als aanspreekpunt voor de afnemers; Functie-eisen - HBO-diploma, bij voorkeur technische bedrijfskunde, algemene operationele techniek- of werktuigbouwkunde met daarnaast affiniteit met de vakgebieden bouwkunde en elektrotechniek; - leidinggevende capaciteiten en uitstekende communicatieve vaardigheden; - een goed analytisch denkvermogen met daarbij een praktische instelling; - innovatief, flexibel en dienstverlenend; - in staat zijn tot het oplossen van problemen en het overbruggen van tegenstellingen; - ervaring in een vergelijkbare functie en kennis van geautomatiseerde technische onderhouds- en beheerssystemen is een pré; - woonachtig in Bergen op Zoom of de directe omgeving of de bereidheid te verhuizen; - bereid tot het verrichten van bereikbaarheidsdiensten. Arbeidsvoorwaarden De arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de CAO Ziekenhuizen. Salarisinschaling vindt plaats bij aanvang in functiegroep 45 (max. f 5056,-) bruto per maand. in fulltime iensfverband (36 uur) Op tijdelijke basis let januari 2004 Functie-informstfe Tot de werkzaamheden behoren: - het verrichten van preventief en correctief onderhoud aan gebouwgebonden installaties; - het oplossen van. storingen aan alle gebouwgebonden installaties (bijv. CV, luchtbehandeling, waterleiding, afvoersysteem en koeling); - het preventief signaleren van technische gebreken aan alle technische installaties en apparatuur; - het döen van verbetervoorstellen met als doel een continue en optimale werking van de technische installaties te bewerkstelligen. Functie-eisen - een MBO-opleiding, bijvoorbeeld richting werktuigbouwkunde, procestechniek; - een servicegerichte instelling en de capaciteit om zelfstandig te werken; - goede contactuele eigenschappen; - enige ervaring in een soortgelijke functie heeft de voorkeur; - woonachtig in Bergen op Zoom of de directe omgeving of de bereidheid te verhuizen; - bereidheid tot het verrichten van bereikbaarheidsdiensten. Arbeidsvoorwaarden De arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de CAO Ziekenhuizen. Salarisinschaling vindt plaats in functiegroep 35 (max. f4278,- bruto per maand). Informatie en sollicitatie voor beide functies Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer R. van Tilburg, hoofd Technisch Onderhoud, telefoon (0164)278208. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u tot 7 juli a.s. richten aan mevrouw J. Kammenga- Hamerslag, dienst Personeel en Organisatie, Boerhaaveplein 1, 4624 VT Bergen op Zoom. Lievensberg is een algemeen ziekenhuis voor West-Brabant, Tholen en St. Philipsland, met circa 60 medisch specialisten en ruim 1.000 medewerkers. Per jaar bezoeken ca. 150.000 mensen de polikliniek en worden in de kliniek ruim 10.000 patiënten opgenomen. Lievensberg heeft 367 bedden, Het ziekenhuis beschikt over enige specialistische functies, onder andere een PAAZ en een afdeling revalidatie. Wilt u meer algemene informatie over ons ziekenhuis, bezoek dan onze site: http://lievensberg.ziekenhuis.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 32