Alle remmen los in Wemeldinge Sbo0 SLIPS Schouwenaar blijft winnen PZC GRATIS Weinig verrassingen in tennistoernooien Goes en Vlissingen 13 levende editie van wegraces op het Kanaalcircuit Anjolie Wisse naar Europa Cup Kadijk/Leenstra in hoofdtoernooi Martel langdurig uitgeschakeld Kogelstoter Menc opnieuw positief Vrevok niet Europa in Nederlands trio bovenaan in Kiel uitslagen agenda sbw donderdag 21 juni 2001 HnnrRudv Boogert WEMELDINGE - Als Ton van Krui dingen zeven jaar geleden niet met zijn 'motormaat' Adrie de Korte naar een reunie voor 50cc-crossers in Staphorst nas gegaan, dan zou het Kanaalcircuit in Wemeldinge zaterdag niet bevolkt norden door honderden snelheidsdui- tels. Dereiinie bleek een Hof van Eden voor brommerliefhebbers en Van Kruinin- oen werd warmgemaakt om zo'n eve nement in Zeeland van de grond te krij gen. Zaterdag worden de wegraces voor brommers, scooters en andere me chanische tweewielers alweer voor de zevende keer gehouden in Wemeldinge. VanKruiningen: „We dachten toen dat naar een gewone reünie van 50cc- coureurs gingen. Zomaar om weer eens wat oude bekenden te ontmoeten. wat we zagen toen we daar aan kwamen, overtrof al onze verwachtin- We waren gewend aan de KNMV- wedstnjden die altijd maar een magere bedoening waren. Maar hier was het de hele dag een komen en gaan van rij ders." De Yersekenaar waande zich in een waarparadijs en wilde dat paradijs wel in zijn 'achtertuin' kunnen bewonde ren. Hij peilde de interesse bij oude be kenden in zijn woonplaats en de vonk ng over. „Ik heb motorsport-min- mensen in Yerseke benaderd. Zij waren allemaal in het verleden lid van het Motor Racing Team Zeeland (MRTZ). De animo was meteen groot." En dus zette Van Kruiningen zijn schouders eronder om de wegraces in Wemeldinge gestalte te geven. Stuk karton Hij ging zich met een aantal kennissen onénteren bij een wedstrijd in Veldho ren. „Wat we daar zagen.Dat is tegen woordig niet meer voor te stellen. Ik zie het nog voor me: een man op een vier- takt-brommertje, met beenschermers op een afgescheurd stuk karton stond zijn startnummer. Tegenwoordig is het allemaal zo veel professioneler. Zelfs in de minst competitieve klasse (de sportklasse) komt zoiets niet meer voor. Er zijn zelfs rijders die hun onder delen uit Italië laten overkomen." De wegraces in Wemeldinge zijn met hun tijd meegegaan. Het pionierswerk is achter de rug en de wedstrijd is een volwaardig lid geworden van de cyclus om het Nederlands kampioenschap. De toeloop was dit jaar zelfs zo groot, dat voor verschillende categorieën nood gedwongen een deelnemersstop is af- Beeld van de wegraces van vorig jaar. gekondigd. „Aan de opzet van de wed strijden is sinds de eerste editie in 1995 weinig veranderd. We hebben het ge heel alleen geperfectioneerd. Het orga niseren gaat gesmeerder en met minder stress en dat geeft de kick om het de vol gende keer opnieuw te doen. We zijn momenteel bezig om een demonstratie van karts van de grond te krijgen. Net als we enkele jaren geleden hebben ge daan met de historische motoren." Lawaai Die wedstrijd van de historische moto ren trekt elk jaar weer hordes publiek. Niet zozeer de snelheid van de machi nes trekt de toeschouwers, maar eerder het immense lawaai dat de pronkstuk ken uit vervlogen tijden uit de pijpen laat knallen. Pieter en Jeroen Braat uit Burgh-Haamstede komen zaterdag na mens Zeeland met hun oude glorie aan de start. Voor de snelheid worden de blikken ge richt op de scooters, die op de rechte stukken snelheden van 140 kilometer per uur kunnen halen. De koningsklas se is de Expiklasse. „Daarin hebben de deelnemers de meeste vrijheid om met hun machine te expirementeren", ver klaart Van Kruiningen. René Kense- laar ('s-Gravenpolder) en Marco Krij ger (Zierikzee) zijn daarin de Zeeuwse speerpunten. Bij absentie van Nederlands kampioen Johan Fredriks uit 's-Heerenhoek, die vorig jaar won in Wemeldinge maar in middels furore maakt in de 125cc-cate- gorie, zijn de ogen in de Tovami-auto- matenklasse gericht op Walter Bek. De coureur uit Hoedekenskerke nam a fge- lopen weekeinde op zijn Puch Maxi de leiding in het Nederlands kampioen schap door een overwinning in Nieuw Weerdinge. Zijn voornaamste concur rent is Mandy van de Anker uit Tilburg, maar ook William van Gilst uit 's-Gra- venpolder draait het hele seizoen al in de voorste linies mee. In de sportklasse rijden Souburger An- gelo de Waal en de Middelburgers Ro- foto Willem Mieras bert Craanen en Wim Maas mee op hun Kreidler. Ronald van Liere rijdt zich in de Formuleklasse dit seizoen steeds verder naar voren op de oude machine van plaatsgenoot René Kenselaar. In de standaard scooterklasse starten na mens Zeeland Patricq Rijk (Goes)Paul de Bruine en Theo Luiting (beiden Nieu werker k). Van Kruiningen zal zelf geen plaats ne men op een zadel. „Ik ben in het verle den altijd actief geweest als helper van Adrie de Korte. Ik heb niet de ambitie om zelf te rijden en bovendien moet je daar een behoorlijk budget voor heb ben. Nee, de betrokkenheid geeft mij al genoeg voldoening." DELFT - Anjolie Wisse is door de nationale atletiekbond (KNAU) uitgenodigd voor de Europa Cup voor landenteams, komend weekeinde in Boedapest. Het is de eerste keer dat Wisse, afkomstig uit 's-Heer Hendrikskinderen, voor een eve nement van dit niveau wordt uitgenodigd. Ze komt uit op de 1500 meter, de afstand waarop ze zich sinds begin dit seizoen toelegt. Wisse's vriend Simon Vroemen komt uit op de 3000 meter steeple. GSTAAD - Rebekka Kadijk en Marin Leenstra hebben het hoofdschema van het beachvolleybaltoernooi in Gstaad be reikt. Het nieuwe Nederlandse koppel won gisteren de laatste kwa lificatiewedstrijd tegen het Belgische duo De Decker/Duyck in minder dan een half uur met 21-12 en 21-19. ANP ARNHEM - Didier Martel heeft gisteren in het Academisch Medisch Centrum in Amsterdam een enkeloperatie onder gaan. De linkerspits van Vitesse is naar verwachting mini maal drie maanden uitgeschakeld. De rechterenkel van de Fransman onderging een grondige schoonmaakbeurt. De chirurg, dr. Van Dijk, verwijderde kraakbeen en losse botsplinters. De 29-jarige Martel kwam in de zomer van 2000 over van FC Utrecht, maar beleefde weinig plezier aan zijn eerste seizoen bij Vitesse. De aanvaller kwam het afgelopen seizoen wegens de enkelblessures maar weinig actie. GPD PRAAG - De Tsjechische kogelstoter Miroslav Menc heeft zich opnieuw laten betrappen op het gebruik van verboden middelen. Na een wedstrijd op 26 april in Jablonec reageerde de 30-jarige atleet positief op een dopingtest. In zijn urine werden sporen van anabole steroïden gevonden. De uitslag van de contra-expertise volgt eind deze week. Voor Menc dreigt een levenslange schorsing. Hij zat eerder al een straf uit van twee jaar wegens hetzelfde vergrijp. Die schorsing liep vorig j aar in februari af. Daardoor kon hij deel nemen aan Sydney 2000. Hij eindigde bij het olympisch toer nooi op de tiende plaats met een afstand van 19,39 meter. AFP NIEUWEGEIN - Bekerwinnaar Vrevok gaat komend seizoen niet Europa in. De volleyballers uit Nieuwegein mochten meedoen aan de Top Teams Cup, maar hebben zich uit finan ciële overwegingen teruggetrokken. De club is er tot dusver niet in geslaagd een nieuwe hoofd sponsor te vinden. Eerder al besloot AMVJ de vrouwenploeg om dezelfde reden een Europees avontuur te onthouden. ANP KIEL - Het jeugdige zeiltrio Annelies Thies/Petronella de Jong/Claar van der Does is bij de olympische zeilweek in Kiel voortvarend van start gegaan. Het drietal, dat deel uitmaakt van het olympische talententeam van het Watersportver- bond, leidt in de Ynglingklasse na de eerste dag met vier pun ten. Ze hebben een voorsprong van drie punten op het Spaan se team van stuurvrouw Monica Azon. Yngling is de nieuwe drievrouwsboot in het olympische pro gramma. De Solingklasse verloor vorig jaar de olympische status. ANP in onze sportredactie VLISSINGEN - De eerste sla- inwisselingen in het Flessen- irekkerstoernooi, dat op het tennispark Zwanenburg in Vlissingen voor de derde keer gespeeld wordt, hebben geen opzienbarende uitslagen opge leverd. In de poule van vier bij de man nen Cl (Arthur Siereveld, Yann Guingo, Orestis Molopodis en Henk Willeboordse) hebben al leen beide laatstgenoemden ge speeld, met een driesets-zege voor Molopodis als resultaat. Een niveau lager, waar volgens ren afvalschema van zestien wordt geduelleerd, had favoriet Dick van der Ploeg een extra reeks nodig om Richard Nijholt te verslaan. De als tweede inge schatte Bert van Sabben stond eveneens drie sets op de baan voordat Peter Stroo zich ge ronnen moest geven. Hans Meijer, met plaatsingscij f er drie achter zijn naam, redde het niet tegen Floor Benjaminsen. In de Dl-afdeling kwamen de geplaatste spelers nog niet in actie. Bij de vrouwen C1 meldde de hoog ingeschatte Annelies Schellinger zich af. De poule telt nu nog slechts drie speel sters. In de C2-groep beet de h°og ingeschaalde Barbara Boone het spits af met een posi tieve score tegen Marijke Meijer. Op Het Schenge in Goes, waar het Open C/D-toernooi van 't Halve Maantje zijn beslag krijgt, loopt alles op rolletjes, hetgeen de verdienste is van de debuterende wedstrijdleidster Irene Roozenburg. Ze wordt bij gestaan door oudgedienden Frans Schouw en Piet Bek. De mannen Cl zijn op een partij na gevorderd tot de kwartfinale. Van de vier geplaatste deelne mers hebben Patrick Katsman, Roy van Hartingsvelt en René Lindenbergh zich van een start bewijs verzekerd. De als vierde ingelote Martijn Hendriksen wacht nog een confrontatie met Sjaak Lokerse. Bij de vrouwen in de Cl-catego- rie strijden Nadine Hillebrand, Corine Janse en Saskia Oranje om de hoofdprijs, terwijl in de Cl-klasse, waar het poulesys teem eveneens van kracht is, het deelnemersaantal vijf bedraagt. Jacqueline Haver en Maaike van der Poel hadden hier een goede start via winst tegen res pectievelijk Marjolein Zeven bergen en Emma Blok. Op het Dl 17+schema hebben Sabrine de Marco en Marjolein Zeven bergen de beschermde status gekregen. Outsider Nicole Ja cobs opende er met een over winning op Annelies Heijens. Advertentie Geldig voor olie modellen en kleuren (behalve Sloggi Sensual) van 1 t/m 30 juni 2001 Bridge raast door de straten van Krabbendijke. foto Willem Mieras Skeeleraar wint ook thuiswedstrijd in Krabbendijke door Sjaak Sinke KRABBENDIJKE - Ook in zijn woonplaats Krabbendijke haalde skeeleraar Henk Jaap Schouwenaar gisteren zijn ge heime wapen, waarmee hij de afgelopen weken al drie wed strijden won, uit de kast. In een van de laatse bochten knalde hij er vandoor en won afgetekend de eerste wedstrijd voor de Zee landcup. Andries Minderhoud (Grijpskerke) en Niels Wisse waren deze keer het slachtoffer van de dadendrang van de Ne derlandse C-kampioen. Kees de Goffau (Rilland) stook te in het door veel toeschouwers omzoomde parkoers als eerst het vuurtje op en probeerde al in de derde ronde weg te lopen. Meer dan dertig meter kreeg hij echter niet van het peloton, dat hem dan ook weer snel inreken de. Na de premiesprint in de vijfde ronde, gewonnen door Schouwenaar, reed hij zich even los in gezelschap van een van de andere talentvolle jongelingen in het peloton, Andries Minder houd uit Grijpskerke. Marco van de Meulen (Oostburg nam het peloton op sleeptouw en rekende de vluchters in. Half wedstrijd nam Niels Wisse (Waarde) het initiatief en kreeg de twee jonge 'honden' Schou wenaar en Minderhoud mee. In korte tijd sloegen ze een onover brugbare kloof met het peloton. De ploeggenoten (alle drie lid van de Bebopploeg) werkte een drachtig samen waardoor al snel het gehele veld op een ronde werd gezet. Met nog drie ronden te gaan probeerde Minderhoud weg te lopen, maar hij werd snel tot de orde geroepen door zijn mede vluchters. Driehonderd meter voor de meet sloeg Schouwe naar zijn slag en zijn vierde overwinning in een paar weken was een feit. Andries Minder houd was de sterkste in de spurt voor de tweede plaats. Marco van de Meulen, met rugnummer dertien, was de sterkste van het peloton en hield Mare de Vrieze van de vierde plaats. Voor Andries Minderhoud, vo rig jaar winnaar van de Zee landcup, viel zijn tweede plaats hem alles mee:Ik heb dit jaar nog geen tien keer op de skeelers gestaan omdat ik eindexamen moest doen voor de havo. Ik ben geslaagd", vertelde het jeugdig talent uit Grijpskerke. „Maar nu kan ik weer lekker trainen en zijn ze zeker nog niet van me af", liet hij strijdlustig weten. Voor de Zeelandcup moeten ze ven wedstrijden worden gere den met de finale in Axel op het eind van het seizoen. Voor Krabbendijkenaar Frans van den Berghe, tien jaar geleden nog A-rijder en enkele keren sterk in de Elfstedentocht, is de opkomst van de jeugd een posi tieve ontwikkeling: „De wed- Tenerife. EK. Vrouwen paren, eindstand: 1. Auken/Von Anim (Dui) 56,97 procent, 2. Rosi/Bacoccoli(lta)54,51,3. Birman/Li- berman (Isr) 54,03, 6. Hoogweg/Van Zwol (Ned) 53,03, 19. Pasmans/Simons (Ned) 50,09. Open teams, zevende ron de: Nederland - Frankrijk7-23, Nederland - Zwitserland 17-13, Nederland - Polen 11-19. Stand na 9 ronden: 1 Noorwegen 190,2. Rusland 171,3. Polen 163,4. Italië 160, 5. België 157; 14. Nederland 140. Vrouwen, eerste ronde: Nederland - Ita lië 8-22. Schietingen Zorgvlied Ellewoutsdijk. Wip 1: eerste hoofdvogel Sj. Raas, Victoria; tweede hoofdvogel A. Rijk, eerste zijvogel J. de Jonge, beiden ADLM; tweede zijvogel A. Dekker, Doel naar Hoger; derde zijvogel H. Koens, Zeelandia; vierde zijvogel lo ting; eerste kal M. C. Verdonk, Concor dia; tweede kal J. Platschorre, Zorgvlied; derde kal A. Rijk, ADLM; vierde kal A. Dekker. Wip 2: eerste hoofdvogel J. Oost hoek, Vrije Schutters; tweede en derde hoofdvogel loting; eerste zijvogel J. Oosthoek, Vrije Schutters; tweede zijvo gel Chr. van Wesemael, Rijkevorsel; der de zijvogel M. Wisse, Concordia; vierde zijvogel H. van Leeuwen, Ravenstein; vijfde zijvogel J. Oosthoek, zesde zijvo gel P. J. Oosthoek, beiden Vrije Schut ters; eerste kal M. Vloeberch, Rijkevorsel; tweede kal M. de Jonge, Soranus II; der de kal E. Maat, Zorgvlied; vierde kal M. Vloeberch, Rijkevorsel; vijfde kal J. Oost hoek, Vrije Schutters; zesde kal loting. Blokschieting: wip 1. E. Maat, Zorgvlied Wip 2: M. de Jonge, Soranus II. Skeeleren Krabbendijke. Zeelandcup, 30 minuten 3 ronden: 1. Henk Jaap Schouwenaar (Krabbendijke), 2. Andries Minderhoud (Grijpskerke), 3. Niels Wisse (Waarde), 4. Marco van der Meule (Oostburg), 5. Mare de Vrieze (Burgh Haamstede) 6. Kees de Goffau (Rilland) 7. Jaap van Tatenhove (Axel) 8. Leo Janse (Yerseke) 9. Jaap Ni- uwenhuizen ('s-Heer Arendskerke) 10. Vincent de Vrieze (Burgh Haamstede). Sprint jeugd t/m 16 jaar: 1. Diana Molen dijk (Krabbendijke), 2. Elsbeth van't Le ven (Krabbendijke) 3. Michel van Iwaar- den (Krabbendijke). Sportprijsvragen Lucky day, 20 juni: 6-15-20-27-30-31-32- 38-39-40-47-48-49-56-61 -63-65-68-71 - strijden trekken steeds meer jeugd en dat werkt stimule rend." Overigens heeft Van den Berghe Henk Jaap Schouwenaar zien komen: „Toen hij voor de eerste keer met ons meereed in een ge woon broekje en een simpel shirtje, kon hij al met ons mee. Wanneer hij een volledig jaar zou trainen, zou hij met de bes ten mee moeten kunnen. Hij moet dan wel snel promoveren naar de B-rijders, want daar gaat het wel een stukje harder dan bij de C-rijders", was de wijze raad van Van den Berghe. Voor Corinne Wisse liep de jeugdwedstrijd slecht af. Ze kwam lelijk ten val en moest zich in het ziekenhuis in Goes onder behandeling stellen voor een gekneusde of gebroken pols. Voorafgaand aan de wedstrijd van de grote mannen namen een kleine tweehonderd kinderen deel aan de jeugd-skeelerwed- strijden. Tennis Den Bosch. 1,4 miljoen gulden. Vrou wen, tweede ronde: Dokic (Joe/4) - Ore mans (Ned) 6-2 6-2, Clijsters (Bel/1) - Kruger (ZAf) 6-3 6-0, Henin (Bel/2) - Dechy (Fra) 6-2 6-2. Mannen, tweede ronde: Schalken (Ned/7)-Zib(Tsj) 7-6 6-3, Malis- se (Bel) - Allegro (Zwi) 7-5 6-4. Londen. Wimbledon, kwalificaties. Vrouwen, tweede ronde: Boogert (Ned/10) - Grier (GBr) 6-3 6-2. Dubbel spel, eerste ronde: Martincova/Perebij- nis (Tsj/Oek) - Hopmans/Maruska (Ned/Oos) 6-3 6-3. Mannen, dubbelspel, eerste ronde: Kim/Weiner (VSt) - Groen/ Waske (Ned/Dui) 7-6 6-3. Goes. Fortis Open. HE Cl: Menno Kolen - Roy van Hartingsveld 7-5,3-6,7-6. HE C2: Sjaak Lokerse - Arjan Pijnen 3-6,7-6,6-3, Emiel Gideonse - Ruud Hermes 6-1, 6-1, Jeroen van der Logt - Rens de Klerk 6-1 6- 1. HE D1: Wim Dingemanse - Marco Sïe- ben 6-3 6-4, P. van de Guchte - Patrick Nieuwenhuize 4-6 6-2 6-1, Erik Dhoomen - Ruud Kalau 3-6 6-7, Hugo Neervoort - Edwin van de Does 6-1 6 1. HD C1: René Lindenberg/Rikkert van der Wel - Piet Bek/Chris Versteeg 7-6 4-6 1-6, Dik Breu- re/Boudewijn Ruisaart - Patrick Katsman/ John Meijer 7-6 1-6 6-2. HD C2: Ronald Aarts/Ronald Lutsman - Ype Korens/Jan van de Vrede 6-1 7-5, Frangois Jansen/ Ruurd van der Wel - Peter Bustraan/ Remy Tax 6-2 6-2. DE Cl: Corine Janse - Saskia Oranje 2-6,2-6. DE C2: Jaqueline Haver - Naomi Hillebrand 6-7 2-6. DD D1: Machteld Hijne/Sabrin de Marco - Ellen van der Heijden/Ineke Riensema 6-2 7-6, Ria Kartlets/Cockiede Fau - Hannie Holle- mans/Dlta Verbeek7-6 6-3. GD C1: Anne- marie Hozemans/Piet Bek - Erica Smits/ Thomas Smits 6-2 6-1. GD C2: Jolanda Burgs/Henk van Sabben - Trix de Bruijc- kere/Peter Boerjan 6-4 6-4. Vlissingen. Flessentrekkerstoemooi. HE C1: O. Molopodis-H. Willeboordse 5-7 6-0 7-5. HE C2: D. van der Ploeg-R. Nij holt 4-6 6-2 6-1, D. Mol-E.D. Meyjes w.o. D. Mol, E. Ruppert-E. Duit w.o. E. Ruppert, R. Broerse-H. Kiaaysen 6-2 6-3, B. van Sabben-P. Stroo 2-66-16-0, F. Benjaminsen-H. Meijer 7-5 7-5. HE D1: W. Izeboud-M de Vaan 6-1 6-1, M. Roelse-R. Pijpers 1-6 6-4 6-3, R. Al- ders-K. van Belzen 6-3 6-2, P. Beenhou- wer-R. Arratoon 6-3 6-2. HE D2: W. Sanders-JW Matthijsse 6-0 7-5, E. Scholten-K. Visser w.o. E. Scholten, P. Slagter-E. Scholten 2-6 6-4 6-3. DE C1: B. Boone-A. Schellinger w.o. B. Boone. DE C2: B. Boone-M. Meijer 6-0 6-1. DE D1: L. Izeboud-J. van Uden 6-4 6-2. DE D2: E. van Huizen-S. Boogaard 6-2 3-6 6-4. Voetbal Wellington. WK kwalificatie, finale Oce- anië, eerste wedstrijd: Nieuw-Zeeland - Australië 0-2 (0-1). 5. Emerton 0-1, 82. Emerton 0-2. Rode kaart: Tiatto (Aus). WK onder 20 jaar. Buenos Aires, groep A: Finland - Jamaica 1-0 (0-0). 85. Vairinen 1-0. Stand: 1. Argentinië 1-3 (2-0), 2. Fin land 2-3 (1-2), 3. Egypte 1-1 (0-0), 4. Ja maica 2-1 (0-1). Cordoba, groep B: Duitsland - Canada 4-0 (1-0). 17. Auer 1-0, 66. Auer 2-0,71. Auer 3-0,83. Preuss 4-0. Stand: 1. Irak 1-3 (3-0), 2. Brazilië 1-3 (2-0), 3. Duitsland 2-3 (4-2), 4. Canada 2-0 (0-7). Mendoza, groep C: China - Oekraine 0-0. Stand: 1. Oekraïne 2-4 (4-2), 2. China 2-4 (1-0), 3. Verenigde Staten 1-0 (0-14. Chi li 1-0(2-4). Wielrennen Ronde van Zwitserland. Tweede etappe Rust - Basel: 1. Zabel (Dui) 178,8 km in 4.26.49 (40,25 km/uur), 2. Bettini (Ita), 3. Ruskys (Lit), 4. Hunter (ZAf).Nederlan ders: 25. Knaven, 31. Lotz, 118. Boven, 121. Den Bakker. Algemeen klassement: 1. Armstrong (VSt) 4.36.33, 2. Knaven 0.03, 3. Laurent Jalabert (Fra) 0.05, 4. Hamilton (VSt), 5. Ekimov(Rus), 6. BeatZberg (Zwi) 0.06,7. Hincapie (VSt), 8. Niermann (Dui) 0.09,9. Wauters (Bel), 10. Nicolas Jalabert (Fra) 0.10; 59. Boven 0.29, 87. Lotz 0.36, 94. Den Bakker 0.38. De Panne. Omloop van de Westkust: 1. Van Dijk (Ned) 178 km in 4.14.22 (42,213 km/uur), 2. Steels (Bel), 3. Vereecke (Bel), 4. De Waele (Bel), 5. Van derVen (Ned), 6. Vanhaecke (Bel); 12. Reinerink 4.56, 16. Löwik, 20. Pronk, 22. Voskamp. donderdag— ■ÜS Atletiek Coopertest. 12-minutenloop vanaf 19.00 uur op de atletiekbaan van sportpark Het Schenge te Goes. Tennis Flessetrekkerstoernooi. Locatie: banen tennisvereniging DOS, Nollebos te Vlis singen. Open C/D-toernooi. Locatie: banen ten nisvereniging 't Halve Maantje, sport park Het Schenge te Goes. Wielrennen Ster van Walcheren voor vrouwen. Eer ste etappe. Middelburg - Vlissingen (104 km). Start: Markt, Middelburg. Finish: Boulevard Bankert, Vlissingen. Aan vang: 19.00 uur. Aanvang ploegenpre- sentatie: 18.15 uur. ïm

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 13