PZC
Theaterprogramma 2001-2002
.16
Terneuzen
Oostburg
Hulst
woensdag 20 juni 2001
Alle voorstellingen zijn in het Scheldetheater.
vrijdag 5 oktober, 20.00 uur
The Young Ones, met als gastsoliste Candy Dulfer.
zaterdag 6 oktober, 13.00 en 16.00 uur
Kabouter Plop, familievoorstelling.
woensdag 10 oktober, 20.00 uur
donderdag 11 oktober, 20.00 uur
Acda en De Munnik, Deel III, it's only cabaret, but I
like it.
vrijdag 12 oktober, 20.00 uur
Hans Teeuwen, Dat dan weer wel, cabaret.
zaterdag 13 oktober, 20.00 uur
Theatergroep Duinart, George, musical.
woensdag 17 oktober, 15.00 uur
Theaterpoppenkast Tierelijn, Het Ondeugende Lo
geetje, kindervoorstelling.
donderdag 18 oktober, 20.00 uur
Trudy Labij, Shirley Valentine, komedie van Willy
Russell.
vrijdag 19 oktober, 20.30 uur
Droog Brood, Teer, cabaret.
zaterdag 20 oktober, 20.00 uur
Jeans 11.
zondag 21 oktober, 15.00 uur
Oslo Philharmonic Chamberensenible.
vrijdag 26 oktober, 20.30 uur
Night of Comedy, stand-up comedy theatertournee.
zaterdag 27 oktober, 20.00 uur
Ome Cor Show. Benidorm Fiesta Gala.
donderdag 1 november, 20.30 uur
Bob de Moor, Iguanadons, solotoneel.
vrijdag 2 november, 20.00 uur
Het Internationaal Danstheater, Alexander, Reis
van een Godenzoon.
zaterdag 3 november, 20.00 uur
Tineke Schouten, Top Tien 1.
zondag 4 november, 15.00 uur
VOF de Kunst, Apekooien, familievoorstelling.
donderdag 8 november, 20.30 uur
Guido Weijers en Rob Urgert, cabaretpresentatie.
vrijdag 9 november, 20.30 uur
Boude wijn Biich, Op Reis, een dia-voorstelling zon
der dia's.
zaterdag 10 november, 20.00 uur
Staatsopera Plovdiv, De Barbier van Sevilla.
donderdag 15 november, 20.00 uur
Bram van der Vlugt, Isa Hoes e.a., Het Verhoor, to
neelstuk van Ronald Harwood.
zaterdag 17 november, 20.30 uur
Guido Belcanto, Van den duivel bezeten.
donderdag 22 november, 20.30 uur
Herman Verbeeck, Kaas van Willem Elsschot.
vrijdag 23 november, 20.00 uur
zaterdag 24 november, 20.00 uur
Lennette van Dongen, Een echte Van Dongen.
zondag 25 november, 15.00 uur
Jeroen den Herder Frank van de Laar, zondag
middagconcert.
woensdag 28 november, 15.00 uur
Peter en de Wolf, een mini-musical voor kinderen.
donderdag 29 november, 20.00 uur
vrijdag 30 november, 20.00 uur
Janke Dekker, Fred Butter, Nelly Frijda, Carry Tef-
sen e.v.a., Irma la Douce, musical.
zaterdag 1 december, 20.30 uur
Hester Macrander, Hup, cabaret.
vrijdag 7 december, 20.00 uur
Koninklijk Ballet van Vlaanderen, Twee Maal Vier
Jaargetijden.
zaterdag 8 december, 14.00 en 16.00 uur
Nijntje, musical van Ivo de Wijs.
vrijdag 14 december, 20.30 uur
Schoon aan de Haak, Strak, cabaret.
zaterdag 15 december, 19.30 uur
zondag 16 december, 14.00 uur
Balletschool Lilianne Butler, Xmas Ballet.
donderdag 20 december, 20.00 uur
Brigitte Kaandorp, Badwater, cabaret.
vrijdag 21 december, 20.00 uur
Kiev Koor, kerstconcert.
zaterdag 22 december, 20.00 uur
Angela Groothuizen, Julya Lo'ko en Mildred Doug
las, Message in a Bottle.
zondag 23 december, 15.00 uur
Opus One, Belle en het Beest, familievoorstelling.
zondag 30 december, 20.00 uur
Willem Vermandere Sangalayi, In de donkerste
dagen.
zaterdag 5 januari, 20.30 uur
Van Houts en De Ket, Fit (reprise), cabaret.
woensdag 9 januari, 15.00 uur
Jeugdtheater Knikkende Knieën, De Zilvei'boom,
kindervoorstelling.
donderdag 10 januari, 20.30 uur
Het Volk, Kaaljakkers, toneel.
vrijdag 11 januari, 20.30 uur
Kees Torn, Mooie Boel, cabaret.
vrijdag 11 januari, 20.00 uur
Galili Dance, For Heaven's Sake.
zaterdag 12 januari, 20.00 uur
Flairck, Circus Jeroen Bosch.
dinsdag 15 januari, 20.00 uur
Annet Nieuwenhuijzen, Chris Lomme, Lieuwe Vis
ser e.a., A Little Night Music, musical.
donderdag 17 januari, 20.00 uur
Rudi Falkenhagen, Bruni Heinke e.a., Kippige Kei
zers kijken anders', klucht.
vrijdag 18 januari, 20.30 uur
Najib Amhali, Free Fight, cabaret.
vrijdag 18 januari, 20.00 uur
Staatsopera Timisoara, Die Csardasfürstin, operet
te.
zaterdag 19 januari, 20.00 uur
Rovvwen Hèze, D.V.D.P.G.S.
vrijdag 25 januari, 20.00 uur
Percossa, Hitmen, slagwerk.
zaterdag 26 januari, 20.30 uur
Plien Bianca, Ngorongoro, cabaret.
zondag 27 januari, 15.00 uur
Thé Lau, De sterren van de hemel, zondagmiddag-
concert.
vrijdag 1 februari, 20.00 uur
Anne-Wiï Blankers, Pleuni Touw en Willem Nijholt.
Lied in de Schemering, toneel.
zaterdag 2 februari, 20.30 uur
An Pierlé, Mud Stories, muziek.
zaterdag 2 februari, 20.00 uur
Ish2, muziektheater.
zondag 3 februari, 15.00 uur
Frank Groothof, Pinocchio, familievoorstelling.
donderdag 7 februari, 20.30 uur
Magreet Blanken, Etty, solo-toneel.
donderdag 7 februari, 20.00 uur
Orkest Koninklijke Luchtmacht, roek-opera Tom
my.
vrijdag 8 februari, 20.00 uur
Cabaret in Concert, cabaretliedjes.
zaterdag 9 februari, 20.00 uur
Shaanxi Theatre Art Troupe, De Kleine Leeuwen,
Chinese volkskunst.
woensdag 13 februari, 15.00 uur
Teatro Munganga, Heldenhar(d)t, kindervoorstel-
ling.
donderdag 14 februari, 20.00 uur
Peter Tuinman, Plannen, Praatjes en Planken
koorts, komedie.
vrijdag 15 februari, 20.00 uur
Hans Klok, Magic Impossible.
zaterdag 16 februari, 20.30 uur
Bert Klunder, De Aanklager, cabaret.
vrijdag 22 februari, 20.30 uur
Reijn en Goed. Glad IJs, cabaret.
zaterdag 23 februari, 20.00 uur
Montezuma's Revenge, Double Density, a capella.
dinsdag 26 februari, 20.00 uur
Opera Zuid, Ciboulette, operette.
donderdag 28 februari, 20.00 uur
Kaartverkoop
Kaarten voor de voorstellingen in Terneuzen, Oostburg en Hulst
kunnen worden besteld via de bon in de brochure van het Schelde
theater in Terneuzen. Een kopie van die bon is af te halen bij de kas
sa.
Om in aanmerking te komen voor een abonnement moet voor ten
minste vijf voorstellingen worden ingeschreven. Per vijf Terneuzen-
se voorstellingen wordt een bonuskaart uitgereikt die recht geeft op
een gratis voorstelling. In de meeste gevallen is er ook een CJP- of
PAS65-korting. Een CJP-Scholierenabonnement (vanaf 52,50 gul
den) geeft recht op vier voorstellingen.
De losse verkoop begint op vrijdag 21 september aan de kassa van
het Scheldetheater of telefonisch via 0115-695555.
Vanaf 1 september is de kassa van het nieuwe Scheldetheater open,
van maandag tot en met vrijdag tussen 10.00 en 15.00 uur. 's Avonds
is de kassa vanaf één uur voor aanvang van de voorstelling geopend.
Van 9 juli tot 1 september is het kantoor hoek Bellamystraat/Zuid-
landstraat open. De kassa van het oude Zuidlandtheater is inmid
dels gesloten.
Het Scheldetheater is te vinden aan de Westkolkstraat 16 in Terneu
zen; telefoon: 0115-695555 (kassa) en 0115-694900 (kantoor); e-
maü: info@scheldetheater.nl; homepage: www.scheldetheater.nl.
Het Ledeltheater in Oostburg huist aan het Ledelplein 17; telefoon:
0117-452735; e-mail: info@ledeltheater.nl; homepage: www.ledel-
theater.nl. De kassa van het Ledeltheater is open van dinsdag tot en
met vrijdag van 13.00 tot 16.00 uur en vanaf een half uur voor de
voorstelling.
Den Dullaert in Hulst is te vinden aan de Sportlaan 24; telefoon:
0114-314351: e-mail: info@dendullaert.nl; homepage: wwwdendul-
laert.nl.
De kassa van Den Dullaert is open maandag tot en met vrijdag van
9.00 tot 12.00 uur en van 13.00 tot 16.00 uur en vanaf een uur voor
de voorstelling.
Hans Kazan Magic Unlimited, Magic Shows.
zondag 12 mei, 15.00 uur
Nederlands Kindertheater, Tien is Teveel, familie
voorstelling.
Bob de Moor
foto Luk Monsaert An Pierlé
Wil van Kralingen, Edwin de Vries e.a., Wie is er
bang voor Virginia Woolf van Edward Albee.
vrijdag 1 maart, 20.00 uur
Klaas van Eerde, Colette Nooteboom en RUL, Ca-
barestafette.
zaterdag 2 maart, 20.00 uur
Benny Neyman, Bitter Zoet.
zondag 3 maart, 15.00 uur
De Griezelbus, musical naar het boek van Paul van
Loon, familievoorstelling.
donderdag 7 maart, 20.00 uur
Zep, Sex Sells, toneel.
vrijdag 8 maart, 20.00 uur
Het Zeeuws Orkest.
zaterdag 9 maart, 20.00 uur
Het Groot niet te Vermijden, On the road again.
donderdag 14 maart, 20.00 uur
Rob de Nijs, De Moeite waard.
vrijdag 15 maart, 20.30 uur
Gé Reinders, Kump Good, muziekprogramma.
zaterdag 16 maart, 20.00 uur
Erik van Muiswinkel Diederïk van Vleuten, Man
nen met vaste lasten.
zondag 17 maart, 15.00 uur
Cinderella, musical.
dinsdag 19 maart, 20.00 uur
Het Nationale Toneel met Marie-Louise Stheins,
Gees Linnebank e.a., Verhalen uit het Wienerwald.
woensdag 20 maart., 15.00 uur
Lang zal hij leven, kindervoorstelling.
vrijdag 22 maart, 20.00 uur
Staatsopera Tatarstan, Le Nozze Di Figaro onder
regie van Erik Vos.
zaterdag 23 maart, 20.00 uur
Country Music Hall of Fame, nieuwe show.
zaterdag 30 maart, 20.00 uur
Hans Boskamp, Michiel Kerbosch e.a., Potasch
Perlemoer.
donderdag 4 april, 20.30 uur
Suver Nuver, Wereldverbeteraars, toneel.
vrijdag 5 april, 20.30 uur
Ernesto Marcelino, Remmen, cabaret.
zaterdag 6 april, 20.00 uur
Kamagurka, Karna komt, cabaret.
zondag 7 april, 15.00 uur
Hakim, de Robin Hood van Algerije, familievoor
stelling.
woensdag 10 april, 20.00 uur
Noord Nederlands Toneel, met Raoul Heertje en
Hans Sibbel (Lebbis), Lenny Bruce.
donderdag 11 april, 20.00 uur
Scapino Ballet, nieuw dansstuk van Nanine Lin-
ning en Rameau van Ed Wubbe.
vrijdag 12 april, 20.00 uur
John Kraaijkamp sr., Geert Jan Romeijn e.a., De
Huisbewaarder, toneel.
zaterdag 13 april, 20.30 uur
Bolder Plante, Bigger, Better, Bolder Plante,
cabaret.
zaterdag 13 april, 20.00 uur
Laura Fygi, In Concert.
zondag 14 april, 15.00 uur
Sepp Grotenhuis, Jacob Slagter en Alexander Kerr,
zondagmiddagconcert.
foto Koen Gisen
dinsdag 16 april, 20.00 uur
Parktheater Augsburg i.s.m. Muziektheater Sofia,
Die Lustige Witwe, operette.
donderdag 18 april, 20.00 uur
Jos Brink, Gerrie van der Klei, Frans Mulder e.a.,
Sonneveld, musical.
vrijdag 19 april, 20.30 uur
Alex d'Electrique, nieuwe voorstelling.
zaterdag 20 april, 20.00 uur
Kommil Foo, Lof der Waanzin, cabaret.
woensdag 24 april, 15.00 uur
Samba Salad, Forza Festiva, kindervoorstelling.
donderdag 25 april, 20.30 uur
Tibetaanse Decamerone, Tibetaanse schelmverha-
len in het kader van Festival Cultureel Gekleurd.
vrijdag 26 april, 20.00 uur
Nilgün Yerli, Vreemde Vreemdgangers, cabaret.
zaterdag 27 april, 20.30 uur
Harry Sacksioni, Helden (2).
woensdag 1 mei, 20.00 uur
Linda van Dyck, Ingeborg Elzevier en Nelly Frijda
Vrouwen van Eer, tragische komedie.
vrijdag 3 mei, 20.00 uur
Hans Dorrestijn en Martin van Dijk, Cirkels, poë
tisch cabaret.
zondag 5 mei, 15.00 uur
Terem Quartet, zondagmiddagconcert.
vrijdag 10 mei, 20.30 uur
André Manuel, Tier, cabaret.
vrijdag 10 mei, 20.00 uur
Duke Ellington, musical.
zaterdag 11 mei, 20.00 uur
Alle voorstellingen zijn in het Ledeltheater.
zaterdag 6 oktober, 20.00 uur
Fay Lovsky, Vieren.
vrijdag 19 oktober, 20.00 uur
Rik Hoogendoorn Femke Mostert, De Jaren Ze
ventig, try-out.
vrijdag 26 oktober, 20.00 uur
Ge Reinders, Kump Good.
zaterdag 27 oktober, 20.00 uur
Flairck, Circus Jeroen Bosch.
woensdag 31 oktober, 20.00 uur
Brassband Zeeland.
vrijdag 2 november, 20.00 uur
Performance 2001.
zaterdag 3 november, 20.00 uur
Harry Sacksioni. Helden (2).
zaterdag 10 november, 14.00 uur
Drakenspuug, kindervoorstelling.
zaterdag 17 november, 20.00 uur
The Westera's and friends.
zaterdag 24 november, 20.00 uur
Prinses Marianne, solotoneel.
zondag 13 januari, 14.30 uur
Doornroosje en haar Kikkerprins, door theater
groep Lang Gelukkig, familievoorstelling.
zaterdag 19 januari, 20.00 uur
La Musica.
zaterdag 26 januari, 20.00 uur
Rob Urgert, Fuik, cabaret.
vrijdag 1 februari, 20.00 uur
zaterdag 2 februari, 20.00 uur
Zoma, Das Land des Lachelns.
woensdag 6 februari, 20.00 uur
Stef Bos, Niemandsland.
vrijdag 22 februari, 20.00 uur
zaterdag 23 februari, 20.00 uur
vrijdag 1 maart, 20.00 uur
zaterdag 2 maart, 20.00 uur
vrijdag 8 maart, 20.00 uur
Plattelanders.
zaterdag 9 maart, 20.00 uur
Willem Vermandere, Blanche, tot bange blanke
man.
zaterdag 16 maart, 20.00 uur
Toneelvereniging ODI.
vrijdag 22 maart, 20.00 uur
Kunstbende.
zaterdag 23 maart, 20.00 uur
Hippies, met Ellen kieviet en Adrea Austin Jones.
vrijdag 5 april, 20.00 uur
zaterdag 6 april, 20.00 uur
vrijdag 12 april, 20.00 uur
zaterdag 13 april, 20.00 uur
De nacht van de eenhoorn, toneel.
De theatervoorstellingen zijn in Den Dullaert, de
kamerconcerten worden gegeven in Baudeloo.
vrijdag 14 september, 20.00 uur
La Prima Vera, Flamencogroep
zaterdag 15 september, 14.30 uur
Muis en Leeuw, kindervoorstelling
zondag 23 september, 14.30 uur
Luba Sadova Olga Basytiak, Baudeloo kamer-
concert
zaterdag 5 oktober, 20.00 uur
Ambras, concert
vrijdag 12 oktober, 20.00 uur
zaterdag 13 oktober, 20.00 uur
Clingelaer. amateurtoneel Hulst, komedie
zondag 21 oktober, 14.30 uur
Gentianum Ensemble, Baudeloo kamerconcert
zaterdag 27 oktober, 20.00 uur
Trio Rosenberg, zigeunerjazz
zaterdag 3 november, 14.30 uur
Hakim, Roodkapje, kindervoorstelling
zaterdag 10 november, 20.00 uur
Rob de Nijs, concert
vrijdag 16 november, 14.30 uur
Quadrivium Ensemble. Baudeloo kamerconcert
vrijdag 23 november, 20.00 uur
Meezingavond, Blij dat ik je niet vergeten ben
vrijdag 30 november, 20.00 uur
zaterdag 1 december, 20.00 uur
Echt Antwaarps Theater
zaterdag 8 december, 14.30 uur
Peter de Wolf, kindervoorstelling
zondag 16 december, 14.30 uur
Gustav Klimt, Baudeloo kamerconcert
woensdag 9 januari, 14.30 uur
Dolfje Weerwolfje, kindervoorstelling
vrijdag 11 januari, 20.00 uur
Van Bij Ons, streektalent
zondag 13 januari, 14.30 uur
Tamara Rumiantsev, Baudeloo kamerconcert
zaterdag 26 januari, 20.00 uur
Camere v. Rhetorica St. Jansteen, amateurtoneel,
komedie
vrijdag 1 februari, 20.00 uur
zaterdag 2 februari, 20.00 uur
zondag 3 februari, 20.00 uur
Buut, Buürtredenaars in de ton
vrijdag 15 februari, 20.00 uur
zaterdag 16 februari, 20.00 uur
Odi, Vogelwaarde, amateurtoneel, komedie
zaterdag 23 februari, 14.30 uur
De Koning is een clown, kindervoorstelling
vrijdag 1 maart, 14.30 uur
Sati(r)e. Baudeloo kamerconcert
zaterdag 9 maart, 20.00 uur
Amsterdams Trockadero Ballet, gedanst cabaret
zaterdag 16 maart, 20.00 uur
vrijdag 22 maart, 20.00 uur
zaterdag 23 maart, 20.00 uur
Transfiguratie Hulst, amateurtoneel, komedie
zaterdag 30 maart, 14.30 uur
Tierelijn, levensgrote poppenkast, kindervoorstel
ling
zaterdag 6 april, 20.00 uur
The Young Ones
zaterdag 13 april, 20.00 uur
Sjaak Bral, cabaret
zaterdag 20 april, 20.00 uur
Willem Vermandere