STUURLIEDEN WERKTUIGKUNDIGEN MARITIEM OFFICIEREN DP-OPERATORS Gemeente Schouwen-Duiveland elekt ro-/meet en regel technicus SAINT-GOBAIN 2 Junior inspecteurs milieu (m/v) Junior inspecteur Bouw en Woningtoezicht (m/v) Medewerker Monumenten (m/v) DOCKWISE is specialist op het gebied van zwaar zeetransport van onder meer booreilanden, containerkranen, baggermateriaal, on-/offshore modules, etc. Momenteel voert Dockwise het management over een vloot van 12 halfafzinkbare zwaartransportschepen. Het hoofdkantoor van Dockwise is gevestigd te Breda. In totaal werken er 75 medewerkers verdeeld over de kantoren in Breda, Houston, Fort Lauderdale en Mandelieu. Daarnaast zijn 525 zeevarende medewerkers wereldwijd actief in zeer afwisselende vaargebieden met de meest uiteenlopende ladingen. Dockwise werkt volgens een gecertificeerd ISO 9001 en ISM Management Systeem. SOLLICITATIES SCHRIFTELIJK AAN: Dockwise B.V., Lage Mosten 23, 4822 NJ Breda t.a.v, de heer J.A.F.M. van Dijk (General Manager Personnel Organisation) Telefoon: 076 5484100, Fax: 076 5484299 E-mail: p&o@dockwise.com DOCKWISE Voor telefonische inlichtingen vragen naar mevrouw Ingrid de Potter Saint-Gobain Isover Benelux BV is de grootste isolatieproducent ter wereld en maakt deel uit van de Franse multi national Saint-Gobain. Saint-Gobain Isover Benelux BV.richt zich op de ver koop en productie van glaswol en glas vlies voor thermische en akoestische isolatietoepassingen, met name in de bouw. Bij Saint-Gobain Isover Benelux werken 400 medewerkers, verdeeld over de productielocatie in Etten-Leur en de verkoopkantoren in Capeile a/d IJssei en Brussel. zaterdag 16 juni 2001 IjSÉSgic m-JMifömi Voor de afdeling onderhoud zijn wij op zoek naar een flexibele en initiatief rijke Uitdagende functie voor een enthousiaste MTS'er in deze functie bent ii, verantwoordelijk voor de uitvoering van reparatie- en onderhoudwerkzaamheden aan elektrische meet- en regelinstallaties. Hierbij ligt voornamelijk de nadruk op het correctief en preventief onderhoud aan elektrische {hoog- en iaagspanning) installaties, instrumentatie, regelappara- tuur en geautomatiseerde systemen. In deze functie rapporteert u aan de chef elektra-/ meet en regel technische dienst. Het gaat hier om een functie in dagdienst. Op termijn bestaan er doorgroeimogelijkheden. Wij verwachten van u een afgeronde opleiding MTS-E!ektrotechniek, eventu eel aangevuld met specifieke cursussen of bevoegdheden, U beschikt, bij voorkeur, over 2 jaar ervaring in een vergelijkbare functie in een productiebe drijf Tot slot bent u woonachting in (de omgeving van) Etten-Leur en bereid om deel te nemen aan de semaflxmoproepregeiing. U heeft een analytisch en probleemoplossend vermogen en gevoel voor nauwkeurigheid. Wij bieden u een zeer interessante, veelzijdige en verantwoordelijke functie. U kunt rekenen op een passend opleidingsprogramma en een goed pakket arbeidsvoorwaarden. Uw schriftelijke sollicitatie inclusief CV. kunt u binnen 10 dagen na verschij ningsdatum richten aan de heer E. Michels, Personeelsadviseur, Parallelweg 20, 4878 AH Etten-Leur. Voor meer informatie kunt u hem ook bellen: tel. (076) 508 0315. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijsgesteld ISOVER BENELUX rttfhh In verband met nieuwbouw en uitbreiding die opgeleid willen worden om in diverse van onze vloot hebben wij plaatsingsmoge- allround functies dienst te doen aan boord lijkheden voor enthousiaste MO'ers (M/V) van onze schepen: HET PROFIEL: Enthousiaste medewerkers met teamgeest. De geschikte kandidaten kunnen zelf standig werken en dragen een grote mate van verantwoordelijkheid. Voorts dienen de kandidaten te beschikken over goede communicatieve vaardigheden en interesse te hebben om zich alle aspecten van ons bedrijf eigen te maken. VEREIST WORDT: Middelbare/Hogere Zeevaartschool (geldig VBB) beheersing van MS office GEBODEN WORDT: een uitdagende functie in een dynamisch bedrijf een arbeidsvoorwaardenpakket conform Dockwise CAO een goede verlofregeling carrièreperspectieven Aantrekkelijk, welgevormd en kerngezond. Voormalig eiland in de Zeeuwse Delta. Met Haamstede en Renesse aan de westkant, Bruinisse aan de oostkant en monumentenstad Zierikzee als centrumplaats. Dat is Schouwen-Duiveland, qua oppervlak de vijfde gemeente van ons land, met ruim 34.000 inwoners. Buitengewoon populaire recreatiebestemming. Schouwen-Duiveland is dan ook aantrekkelijk (stranden, duinen, bossen, polders, Oosterschelde en Grevelingenmeer), welgevormd (infrastructuur) en kerngezond (bedrijfsleven, bodem, water, zeelucht) èn uitstekend bereikbaar. Sinds de uitvoering van de Deltawerken heeft de (internationale) bedrijvigheid, w.o. de recreatiesector, zich snel ontwikkeld. Eveneens door de positieve impulsen van bedrijfsleven en toerisme genieten inwoners en recreanten van een goed voorzieningenniveau op allerlei gebied. De gemeente Schouwen-Duiveland is per 1 januari 1997 ontstaan uit de samenvoeging van de zes voormalige gemeenten op dit 'eiland'. De gemeentelijke organisatie bestaat uit de sectoren Grondgebiedzaken, Maatschappelijke Aangelegenheden, Algemene en Interne zaken en Externe Contacten. Elke sector omvat meerdere afdelingen. Op dit moment bevindt de gemeentelijke organisatie zich in een reorganisatieproces, waardoor wijzigingen in de huidige samen stelling te verwachten zijn. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Voor de afdeling Bouw- en milieuzaken zoeken wij enthousiaste, collegiale en initiatiefrijke collega's: voor 36 uur per week Uw werkzaamheden bestaan voornamelijk uit toetsen, uitvoeren en toezien van/op de regelgeving over de gemeentelijke stookregeling en de gedoogregeling "Tijdelijke opslag vaste meststoffen"; uitvoeren van integrale controles categorie 1 en 2 AMvB bedrijven; 0 registreren, toetsen, uitvoeren en toezien van/op meldingen in het kader van het Bouwstoffenbesluit; uitvoeren van toezicht bij minder complexe zaken; geven van informatie over toezicht; toezien op de handhaving van de wet- en regelgeving in verband met delicten; instellen van strafrechtelijk dan wel administratief onderzoek bij ver moeden van delicten; piketdienst milieuzaken. Wij vragen van u een relevante op de functie afgestemde MBO-opleiding (bijvoorbeeld MBO-milieukunde); bij voorkeur ervaring op het vakgebied; een klantgerichte instelling en goede communicatieve vaardigheden, zowel mondeling als schriftelijk; een hoge mate van zelfstandigheid en eigen initiatief; stressbestendigheid. Wij bieden u Een salaris dat afhankelijk van leeftijd, opleiding en werkervaring minimaal 3.106,00 (EUR 1.409,44) bruto per maand (aanloopschaal 6) en maximaal 5.161,00 (EUR 2.341,96) bruto per maand bedraagt (functieschaal 7) bij een 36-urige werkweek (salarispeil 1 mei 2001). Voor de piketdienst milieu bedraagt de vergoeding voor een normale week (zonder feest-dagen) 252,45 (EUR 114,56) bruto. voor 36 uur per week Uw werkzaamheden bestaan voornamelijk uit 0 houden van toezicht op in uitvoering zijnde bouwwerken; opsporen van illegale bouwwerken en de controle op gebruiksbepalin- gen; 0 controleren op de bouwkundige staat van bestaande bouwwerken in het kader van het Kwalitatief Woning Onderzoek; opsporen en rapporteren van overtredingen van de Woningwet en de Wet op de Ruimtelijke Ordening; opsporen en rapporteren van overtredingen van het gebruik van gebou wen, open erven en terreinen op basis van bestemmingsplannen; verrichten van werkzaamheden voortvloeiende uit de notitie "Duurzaam Bouwen"; rapporteren naar aanleiding van controles; 0 verrichten van en assisteren bij overige werkzaamheden op de afdeling. Wij vragen van u 0 een afgeronde opleiding MTS richting Bouwkunde of een door oplei ding en/of ervaring verkregen vergelijkbaar niveau; ervaring op het gebied van en bekendheid met de Woningwet, de Wet op de Ruimtelijke Ordening en Bouwverordening; een klantgerichte instelling en goede communicatieve vaardigheden, zowel mondeling als schriftelijk; affiniteit met automatisering strekt tot aanbeveling; rijbewijs en bezit van een auto. Wij bieden u Een salaris dat afhankelijk van leeftijd, opleiding en werkervaring minimaal 3.106,00 (EUR 1.409,44) bruto per maand (aanloopschaal 6) en maximaal 5.161,00 (EUR 2.341,96) bruto per maand bedraagt (functieschaal 7) bij een 36-urige werkweek (salarispeil 1 mei 2001). Gebruik van de eigen auto voor dienstreizen wordt vergoed tegen de geldende belastingvrije vergoeding. voor 36 uur per week Uw werkzaamheden bestaan voornamelijk uit voorbereiden van uitvoeringsbeleid en uitvoeren van gemeentelijke monumentenzorg; uitvoeren van de gedecentraliseerde rijkstaak monumentenzorg; verrichten van alle werkzaamheden voor vergunningaanvragen; handhaving van de monumentenwet 1988 en de gemeentelijke monu mentenverordening; bijwonen en behandelen advisering welstand- en monumentencommis sie; behandelen van subsidieaanvragen in het kader van de BRRM, BROM, provinciale en gemeentelijke onderhoudssubsidies; begeleiden van en adviseren over de gesubsidieerde restauraties en aan passingen; adviseren over de financiering van restauraties met subsidie; opstellen en uitvoeren van het restauratie uitvoeringsprogramma; 0 opstellen en uitvoeren van de behoefteraming. Wij vragen van u 0 een relevante op de functie afgestemde MBO-bouwkunde opleiding of een aantoonbaar gelijkwaardig werk- en denkniveau, bij voorkeur met een bouwkundige achtergrond; ervaring in bouwkundige restauraties; ervaring op het gebied van de Woningwet, Monumentenwet 1988, Bouwbesluit en Bouwverordening; een klantgerichte instelling en goede communicatieve vaardigheden, zowel mondeling als schriftelijk; rijbewijs en bezit van een auto. Wij bieden u Een salaris dat afhankelijk van leeftijd, opleiding en werkervaring minimaal 3.497,00 (EUR 1.586,87) bruto per maand (aanloopschaal 7) en maximaal een salaris van 5.848,00 (EUR 2.653,71) bruto per maand bedraagt (functieschaal 8) bij een 36-urige werkweek (salaris-peil 1 mei 2001). Gebruik van de eigen auto voor dienstreizen wordt vergoed tegen de geldende belastingvrije vergoeding. Verder bieden wij Doorgroeimogelijkheden naar de uitloopschaal, afhankelijk van de personeelsbeoordeling; Uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals flexibele werktijden, een uitgebreide verlof- en ADV-regeling, kinderopvang, studiefaciliteiten en betaald ouderschapsverlof. Informatie Voor informatie over de inhoud van de functies kunt u terecht bij de heer K.M. Rouw, afdelingshoofd Bouw- en Milieuzaken, telefoon 0111-452240. Met vragen over de procedure kunt u contact opnemen met mevrouw J.M.K. Fokker, p&o-functionaris, telefoon 0111-452407. Belangstelling? Uw schriftelijke sollicitatie kunt u tot uiterlijk woensdag 27 juni sturen aan de gemeente Schouwen-Duiveland, t.a.v. P&O, Postbus 5555, 4300 JA Zierikzee, onder vermelding van de functie "monumenten medewerker", "jr. inspecteur BWT" of "jr. inspecteur milieu" op de enveloppe.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 68