Een vaste relatie en tóch lekker doen wat je wilt? U weet raad met adviseren en beoordelen Vedior PZC Gedragsdeskundige Wie komt onze Aangiftepraktijk versterken? Deloitte Touche twrgrarisch <>pleidings centrum zaterdag 16 juni 2001 Justitie Justitie werkt aan een rechtvaardige en veilige samenleving. Door wetgeving, conflictoplossing, vreemdelingenbeleid, preventie en criminaliteitsbestrijding. Met betrokken medewerkers die samenwerken met mensen binnen en buiten Justitie. De Raad voor de Kinderbescherming -onderdeel van het ministerie van Justitie- kom t op voor kinderen die zich in een bedreigende situatie bevinden. De Raad adviseert de rechterlijke machten brengt noodzakelijke hulp opgang. Bij de Raad werken ongeveer 1700 mensen verspreid over 22 vestigingen in het hele land. Raad voor de Kinderbescherming, Directie Zuid-West v/m 1 x 36 uur Vestiging Middelburg, 1 x 36 uur, vacaturenummer HKO1 /85 De gedragsdeskundige levert een bijdrage aan een interdisciplinaire samenwerking tussen de medewerkers die betrokken zijn bij het primaire proces in de civiele unit. U geeft consultatie en advies aan medewerkers die belast zijn met onderzoeken en neemt deel aan de besluitvorming terzake. U adviseert bij en beoordeelt de persoonlijkheidsonderzoeken die door de Raad worden aangevraagd bij externe bureaus. U levert een actieve bijdrage aan de interne deskundigheidsbevordering. Zo nodig stelt de gedragsdeskundige zelf [deel-]onderzoeken in. Functie-eisen Een afgeronde universitaire opleiding [ontwikkelings]psychologie, klinische pedagogiek of orthopedagogiek, diagnostische bevoegdheid en ruime diagnostische ervaring, geregistreerd bij NVO, of NIP. U beschikt over een [nagenoeg afgeronde] registratie als GZ-psycholóog [BIG-registratie]. Kennis van en affiniteit met jeugdbescherming, jeugdhulpverlening en jeugdcriminaliteit. Ervaring binnen een multidisciplinair werkverband in de [jeugd-]hulpverlening. Kennis van loyaliteits-, verwaarlozings-, hechtings-, mishandelings- en migratieproblematiek. Ervaring in het beoordelen van ouders als opvoeder. In staat een bijdrage te leveren aan de structurele inbedding van de functie binnen de organisatie. U bent creatief, stressbestendig, open en flexibel. Standplaats Middelburg. Salaris Minimaal f 4363,- en maximaal f 8127,- bruto per maand bij een 36-urige werkweek, exclusief 8% vakantie uitkering. Voorkeursgroepen Justitie draagt bij aan het vergroten van de werkgelegenheid voor vrouwen en leden van etnische minderheden. Indien u tot één van deze groepen behoort, wordt u uitdrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. Bijzonderheden Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Deze vacature wordt gelijktijdig extern uitgevraagd. Inlichtingen Nadere informatie over de functie kunt u inwinnen bij de heerC.H. Murre, unitmanager, telefoon [0118] 67 33 33. Sollicitatieprocedure Uw sollicitatiebrief kunt u voor 30 juni 2001 onder vermelding van het vacaturenummer op de brief richten aan: Raad voor de Kinderbescheming, Directie Zuid-West, ter attentie van de afdeling Personeelszaken, Postbus 393, 3000 AJ Rotterdam. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. Justitie: Oprechte koers De Dienst Landelijk Gebied (DLG) is het overheidsbedrijf voor ontwikkeling en beheer van het landelijk gebied in Nederland. Voor opdrachtgevers en publiek is DLG adviseur, bedenker en uitvoerder van plannen om de groene ruimte in Nederland mooier en vitaler te maken. Wij werken aan een gezonde landbouw, een betere natuur, meer recreatie en een mooi landschap. Onze manier van werken Is zakelijk maar niet commercieel. DLG werkt voornamelijk voor de provincies en het ministerie van LNV. Andere opdrachtgevers zijn de ministeries van VROM, V&W en Defensie, natuurbeschermingsorganisaties, gemeenten, waterschappen en bedrijven als NS, Schiphol en waterwinbedrijven. DLG kent vier regio's met provinciale vestigingen en een centrale eenheid. DLG Regio Zuid voert projecten uit op het gebied van inrichting, (agrarisch) natuurbeheer en grondverwerving, LNV en andere opdrachtgevers. Actief wordt ingespeeld op de bestuurlijke en maatschappelijke behoefte omtrent landelijk gebied. DLG Regio Zuid, provincie Noord Brabant, afdeling projecten roept enthousiaste sollicitanten op voor onderstaande functie: Communicatiemedewerker v/m (24 uur per week) Algemene toelichting: Dienst Landelijk Gebied regio Zuid bestaat uit drie provincies: Limburg, Noord-Brabant en Zeeland met kantoren in. Roermond, Tilburg en Goes. Momenteel werkt een communicatie medewerker voor de regio; de functie wordt opgesplitst in twee functies van 24 uur per week. Daarom zijn wij op zoek naar een medewerker communicatie die DLG Limburg en DLG Zeeland gaat adviseren, waarvan een dag in de week gewerkt wordt vanuit Goes en een dag in Roermond. Taken: Functie-eisen: Standplaats: Contactpersonen: advisering over projectcommunicatie aan programmamanagers en projectleiders; advisering aan het management over zowel in- als externe communicatie; het opleiden van medewerkers in de verschillende aspecten van communicatie met behulp van workshops; het leveren van een bijdrage aan de ontwikkeling van de landelijke communicatie binnen DLG vanuit het regioperspectief en een vertaling van het landelijke communicatiebeleid naar het werk in de regio; het onderhouden van contacten met communicatiemedewerkers van relevante organisaties. De nieuwe collega heeft een HBO werk- en denkniveau en is een generalist op communicatie gebied en is op de hoogte van de ontwikkelingen op intra- en internetgebied. Hij of zij is initiatiefrijk, kan zich goed inleven in de complexe werkomgeving van DLG, weet anderen te overtuigen en stimuleren dankzij uitstekende communicatieve en sociale vaardigheden en kan zijn of haar eigen kennis overbrengen op anderen. Een maximumsalaris van 6.399,- schaal 9 (bij een 36-urige werkweek); een functie gewaardeerd volgens hoofdgroep IV, niveaugroep b. Inlichtingen bij mevrouw J. Donk, adjunct-hoofd afdeling projecten Noord-Brabant, telefoon 013-5950621 en mevrouw W. van Gompel, medewerker communicatie, telefoon 013-5950667. Sollicitaties kunt u door middel van een brief met curriculum vitae vóór 4 juli 2001 richten aan: Dienst Landelijk Gebied, regio Zuid, afdeling P&O, t.a.v. mevrouw Frits, Postbus 1180, 5004 BD Tilburg o.v.v. Z2001.31. Sollicitatiegesprekken vinden plaats op vrijdag 6 juli 2001. Op 5 juli ontvangt u telefonisch bericht of u voor een gesprek wordt uitgenodigd. Bij gelijke geschiktheid gaat de voorkeur uit naar een medewerker uit de doelgroepen vrouwen, allochtonen en gehandicapten. dienst landelijk gebied voor ontwikkeling en beheer www.vedior.nl Je wilt als starter na je opleiding eerst ontdekken wat je mogelijkheden op de arbeidsmarkt zijn. Je kennis test en in verschillende banen. Maar je wilt ook de zeker heden van het juiste contract en een goed salaris. Ook de verzekeringen en secundaire arbeidsvoorwaarden moeten goed geregeld zijn. Vedior Personeelsdiensten biedt je de zekerheid van een professionele werkgever én de vrijheid om te doen wat je wilt. Zo kun je om je heen kijken en zien waar je kracht ligt. En wil je na verloop van tijd iets anders proberen, dan stap je in overleg over naar een andere werkkring om nieuwe ervaringen op te doen. Zo werken we samen aan een succesvolle start van je veelzijdige carrière. Toe aan een vaste relatie? Bel of kom langs bij een van onder staande vestigingen van Vedior Personeelsdiensten. Vedior Personeelsdiensten Goes, Grote Markt 12, tel. (0113) 22 32 20 Middelburg, Pottenbakkerssingel 10, tel. (0118) 62 38 55 Vlissingen, Kolvenierstraat 2, tel. (0118) 41 26 20 Je vindt je eerste baan bij Vedior Aangiftemedewerkers voor de kantoren Bergen op Zoom en Goes Je bent enkele jaren werkzaam in de aangiftepraktijk. Kort genoeg om te weten hoe die praktijk werkt, lang genoeg om weer eens om je heen te kijken naar andere carriè remogelijkheden. Naar een werk omgeving waar je talenten en ca paciteiten nóg beter tot hun recht komen en je carrièreplannen dus alle ruimte krijgen. Bij Deloitte 8r Touche vind je die werkomgeving. Daar werk je binnen een grote, lan delijk gespreide organisatie in een bloeiende aangiftepraktijk. Je maakt deel uit van een team van aangiftemedewerkers en de werk zaamheden bestaan uit het maken van de (moeilijkere) aangiften in komsten- en vennootschapsbelas ting. Daarnaast zul je je bezighou den met het opvragen van gegevens, benodigd voor het ma ken van aangiften en het opstellen van een planning in overleg met de betrokken belastingadviseurs en/of accountants. Spreekt deze functie jou aan aan en heb jij minimaal 4 jaar werkerva ring in een aangiftepraktijk, heb jij voldoende cijfermatig inzicht en kun jij tevens goed organiseren en ben je communicatief vaardig? Stuur dan een sollicitatiebrief met C.V. naar: mr. drs. G. H. C. Blommers, Postbus 32, 4460 AA Goes of per e-mail aan gblommers@deloitte.nl. Of bel voor meer informatie met mr. Ron D.G.M. van der Spek FB 0164-240050 (Bergen op Zoom) of met mevrouw drs. E. (Liesbeth) van Drie-Mol 0113- 237100 (Goes). Internet: www.deloitte.nl Accountants Belastingadviseurs Consultants gericht op resultaat V Ondernemend in opleidingen natuur en milieu, land- en tuinbouw vormgeving in groen en bloemen Stichting Agrarisch Opleidings Centrum West-Brabant, marktgericht en ondernemend in middelbare beroepskwalificerende opleidingen en voorbereidend middelbaar beroepsonderwijs in alle leerwegen, verzorgt innoverend en leerling- gericht onderwijs met respect voor mens en natuur, in de regio Zuidwest-Nederland. Onze vestigingen in Andel, Breda, Halsteren, Oosterhout, Oudenbosch, Steenbergen en Tilburg staan borg voor beroepsgericht onderwijs. De grote variatie in opleidingen en de intensieve samenwerking zorgen voor optimale doorstromingsmoge lijkheden. De vestigingen ademen rust en ruim te uit. Ze zijn gelegen in het groen en goed bereikbaar, zowel per auto als met het openbaar vervoer. Uw dage lijkse werkomgeving lééft; u geeft les tussen dieren en planten en er is tijd voor persoonlijk contact met leerling en. AOC West-Brabant, een werkplek om tot bloei te komen. In een provin cie waar nog groei in zit! Met ingang van het schooljaar 2001/2002 ontstaan de volgende vacatures: Docenten (m/v) Thomas mavo Halsteren 0,5 fte Economie Info: dhr. J. Geidens, tel.: 0165 31 33 38 Vestiging Oudenbosch 0,3fte Beeldende vorming 0,3 fte Lichamelijke opvoeding Info: dhr. J. Geidens, tel.: 0165 31 3338 Kom les geven in het groen! Uw schriftelijke sollicitaties met curriculum vitae kunt u per omgaande richten aan: Agrarisch Opleidings Centrum West-Brabant Afdeling Personeel en Organisatie Postbus 6956,4802 HZ Breda W6St°br^b^Blf www.aocbreda.nl Ziekenhuis Walcheren ligt op een steenworp afstand van de Westerschelde. Net als de Schelde biedt ons ziekenhuis ruimte, uitzicht, soms storm en dan weer verstilde momenten. Waar we samen met passie voor mensen zorgen, willen wij elkaar ruimte bieden om de zorg te verbeteren en onszelf te ontwikkelen. De voorgenomen fusie met de Oosterschelde- ziekenhuizen in Goes evenals de gezamenlijke transmurale afdeling met Thuiszorg Walcheren passen hier uitstekend in doktersassistent polikliniek interne geneeskunde m/v Als je het diploma doktersassistent op zak hebt en bovendien beschikt over goede administratieve vaardigheden hebben wij een leuke afwisselende baan voor jou! Voor de polikliniek interne geneeskunde zijn wij op zoek naar een doktersassistent die een adequate zorg voor onze patiënten kan verlenen en coördineren én die bovendien in staat is de daaruit voortvloeiende administratie op een adequate manier af te handelen. Wie zoeken we? Wij zijn op zoek naar een gediplomeerde, ervaren, doktersassistent die gewend is aan het geautomatiseerd verwerken van gegevens. Je bent representatief en stressbestendig en dient te beschikken over een goede monde linge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid en een klantgerichte attitude. Het gaat hier om een functie voor 16 uur per week; je dient flexibel inzetbaar te zijn. Deze vacature is voor onbepaalde tijd. medisch secretaresse polikliniek plastische chirurgie m/v Een administratief talent? Dan hebben wij voor jou een leuke vacature op de polikliniek plastische chirurgie! Voor de polikliniek plastische chirurgie zijn wij op zoek naar een medisch secretaresse die in staat is alle voor komende secretariaatswerkzaamheden voor het ziekenhuis en de plastisch chirurgen te verrichten, zoals het verzorgen van de medische correspondentie (het typen van het dictaat), het maken van de afspraken voor de patiënten middels het geautomatiseerde afsprakensysteem, het verzorgen van baliewerkzaamheden tijdens de spreekuren en het voorbereiden en afwerken van de dossiers van de spreekuren. Wie zoeken we? Wij zijn op zoek naar een zeer zelfstandige en accurate gediplomeerde medisch secretaresse met ervaring in geautomatiseerde gegevensverwerking, bij voorkeur met kennis van de programma's Word en Excel én gedegen kennis van de medische terminologie. Je kunt goed in teamverband werken, bent representatief en beschikt over een goéde mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Het gaat hier om een tijdelijke functie, voorlopig voor de duur van 1 jaar, voor 36 uur per week. Wat we bieden: Werken bij Ziekenhuis Walcheren staat voor een prettige werksfeer in een professionele omgeving. Bovenstaande functies zijn ingedeeld in FWG schaal 30 en kennen een minimum salaris van f 2.802,- en een maximum salaris van f 4.171," bruto per maand; definitieve inschaling volgens FWG 3.0 moet nog plaatsvinden. Reageren? Interesse in deze banen bij Ziekenhuis Walcheren? Stuur je sollicitatiebrief met je CV vóór 30 juni 2001 naar de heer I. Visser, per- soneelsadviseur, Ziekenhuis Walcheren, Postbus 3200, 4380 DD Vlissingen. Meer weten? Neem telefonisch contact op met mevrouw J.P.A. Asscheman, unithoofd poliklinieken, telefoon (0118) 42 52 70. Ziekenhuis Walcheren EEN PRACHTIGE OMGEVING

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 50