WINTERSPORT Team spelers gezocht SPRINT Werk CHAUFFEURS Heisterkamp Groep PZC PERSONEELSFUNCTIONARISSEN HOONDERT STAALBOUW BV tekenaar/werkvoorbereider it Uw foto hier? FULLTIME PARTTIME (m/v) dagfaladbetorgerj koode* ttjd. over voor •%ott<*ge dingen. ArbëïdsKJ Bureau ADVANTA management controller m/v m/v zaterdag 16 juni 2001 Sligro zoekt professionals In het kader van de verdere groei van de Sligro-groep is er voor gekozen voortaan een belangrijk aantal uitvoerende taken op het gebied van personeelszaken in de regio te laten plaatsvinden. De medewerker blijft onderdeel uitmaken van en rapporteert aan de centrale afdeling Personeel en Organisatie in Veghel. Door in de regio werkzaam te zijn, is het mogelijk dichter op het feitelijke werkproces te zitten en actiever flankerend beleid op te zetten ten behoeve van onze 40 vestigingen en het management ter plaatse. Ten behoeve van deze nieuwe aanpak zijn wij in diverse regio's, te weten Zeeland (standplaats Kapelle), Noord/Zuid Holland (standplaats Leidschendam) en Zuid Limburg (standplaats Maastricht) op zoek naar U bent binnen een aantal aan u toegewezen vestigingen verantwoordelijk voor het personeelswerk zoals de werving en selectie van de uitvoerende medewerkers tot schaal 7 zoals vermeld in de CAO voor de Groothandel in levensmiddelen, toepassing van en voorlichting over arbeidsvoorwaarden, begeleiding ziekteverzuim, en verdere ondersteuning van de leidinggevenden bij het te voeren personeelsbeleid. U draagt op die wijze bij aan een goed werkklimaat waaronder een laag ziekteverzuim en beperkt verloop en daarmee aan de resultaten van Sligro. Op grond van uw dagelijkse praktijk levert u een concrete bijdrage aan de verdere vormgeving van het personeelsbeleid van Sligro. De administratieve ondersteuning is centraal geregeld. Functie-eisen U heeft relevante werkervaring op het gebied van uitvoerend personeelsbeleid. U heeft een HBO werk- en denkniveau, bent in staat zelfstandig te werken, resultaat gericht en heeft uiteraard een scherp oog voor de mens binnen de organisatie. U heeft de wil om te winnen, bent open communicerend, licht eigenwijs en service gericht. U bent in bezit van rijbewijs en auto. Interesse Schrijf ons Uw brief en helder CV ontvangen wij graag zo spoedig mogelijk, maar uiterlijk 22 juni voorzien van een pasfoto en onder vermelding van "vacaturenummer 01-65" Postbus 47,5460 AA Veghel of mail naar p&o@sligro.nl. Meer weten Bel met de heer J. de Bree, adjunct directeur P&O, telefoon (0413) 34 35 00.. Sligro Beheer N.V. is een nationaal opererende totaalgroothandel voor alle foodprofessionals. Vla deze foodprofessionals richt Sligro zich op alle tussenmarkten richting "de etende en drinkende mens"; Dit bereikt Sligro met een totaalpakket goederen, dat bestaat uit ruim 50.000 food-, vers- en aan food gerelateerde non-food- artikelen. In toenemende mate worden ook allerlei commerciële en bedrijfseconomische diensten geleverd. Sligro beschikt over een fijnmazig net van 41 vestigingen met als belangrijkste handels namen Sligro, Van Hoeckel Grootverbruik, Prisma, Sligro Fresh Partners en Rosenberg. Het hoofdkantoor met distributiecentrum is gevestigd te Veghel. Sligro hanteert de distri butievormen zelfbediening en bezorging. Met ingang van het boekjaar 2001 heeft Sligro haar activiteiten gericht op de binnenhuis- houdelijke markt belangrijk uitgebreid door ie van levensmiddelenretailgroot- handel Prisma Food Groep. Bij Prisma zijn 305 supermarktondernemers aangesloten, die de formules Golff, MeerMarkt, Attent en Zomermarkt/Rekra hanteren. Prisma heeft in 2000 een omzet van 320 miljoen gerealiseerd en heeft op fulltime basis 400 medewerkers in dienst. Over 2000 is door Sligro exclusief Prisma een omzet gerealiseerd van 781,9 miljoen, met een nettowinst van 18,5 miljoen. Het gemiddeld aantal personeelsleden op fulltime basis bedroeg 1.769. Voor onze vernieuwde, grotere vestiging in Goes zijn wij op zoek naar een: fulltime verkoopmedewerker m/v parttime verkoopmedewerker m/v Taken: - ondersteunen in de verkoop; - signaleren en verzamelen van klantenwensen; - klanten adviseren en informeren; - verrichten van alle overige voorkomende werkzaamheden. Functie-eisen: - beschikken over commerciële kennis en vaardigheden; - nauwgezet en resultaatgericht kunnen werken; - communicatief ingesteld zijn en kunnen werken in teamverband; - zelfstandig kunnen werken, representatief en stressbestendig zijn; - minimaal 18 jaar oud zijn; - indien nodig flexibel zijn in werktijden. Geboden wordt: - een dynamische en prettige werkomgeving, waarin eigen initiatief en inzet worden beloond. Uw schriftelijke sollicitatie met c.v. en pasfoto kunt u binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie sturen aan: Intersport Goes t.a.v. de heer H. Barends en/of J. W. de Kok Adres: Klokstraat 5, 4461 JK Goes, 0113-270860 Kloosterweg 9-11 - Postbus 7 - 4420 AA Kapelle - Tel. 0113-344410 Hoondert Staalbouw BV is een jong dynamisch bedrijf met 25 werknemers dat gespecialiseerd is in de nieuwbouw van be drijfsgebouwen. Onze opdrachtgevers zijn hoofdzakelijk te vin den in de Provincie Zeeland. Wegens toenemende werkzaamheden zijn wij op zoek naar een Voor deze functie gaat onze voorkeur uit naar iemand met: - opleiding MTS Bouwkunde/Werktuigbouw - ervaring met AutoCad - leeftijd 20-30 jaar - zelfstandig kunnen werken, initiatief tonen en inzet - enkele jaren ervaring in de sector is een pre Sollicitaties binnen 8 dagen te richten aan de directie van Hoondert Staalbouw BV, Postbus 7, 4420 AA Kapelle. Acquisitie naar aanleiding van de advertentie wordt niet op prijs gesteld. INTERNATIONAL CYCLE CONNECTION International Cycle Connection (ICC) is een in Aardenburg (Zeeuws-Vlaanderen) gevestigde fir ma, die een aantal vooraanstaande merken in de rijwielindustrie vertegenwoordigt. Zo is ICC in de Benelux agent voor Campagnolo, Deda Elementi, Dedacciai, DT Swiss en Selle Italia. Boven dien verzorgt ICC de wereldwijde verkoop van Tacx producten. Ter versterking van ons team, bestaande uit 4 mensen, zijn wij op zoek naar een: enthousiaste secretaresse Na een gedegen inwerkperiode zal haar taak bestaan uit: het verwerken en begeleiden van orders en offertes het onderhouden van contacten met fabrikanten en afnemers diverse administratieve werkzaamheden Als je interesse hebt in deze functie dan: heb je een goede opleiding en enkele jaren ervaring beschik je over goede communicatieve vaardigheden in het Nederlands. Frans. Engels en Duits kun je goed zelfstandig werken en ben je flexibel ten aanzien van werktijden ICC biedt een aantrekkelijke en afwisselende baan in een gemotiveerd team. Uiteraard zijn de primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden uitstekend. Voel je je aangesproken en ben je tussen de 22 en 28 jaar, stuur dan je schriftelijke sollicitatie met c.v. naar: ICC, Postbus 73, 4527 ZH Aardenburg of E-mail Claudia@i-c-c.nl Je kunt ook bellen voor meer inlichtingen met Claudia (31)117-492820 Zoek je een nieuwe uitdaging? Werk je graag in een klein team met veel eigen verantwoordelijkheid en waardering voor jouw initiatieven? Wij zoeken nieuwe collega's voor onze vestigingen in Middelburg en Bergen op Zoom Sprint Photo biedt: een aantrekkelijk salaris doorgroei mogelijkheden fSff afwisselend werk in een goede sfeer Als jij ook Sprinter wilt worden stuur dan snel je sollicitatie (met pasfoto en cv) naar het Sprint Photo hoofdkantoor, postbus 2089, 4460 MB Goes. VLISSINGEN MIDDELBURG GOES BERGEN OP ZOOM ROOSENDAAL ETTEN LEUR OOSTERHOUT wordpitbeiorger.nl Deze week bij het Arbeidsbur BOUWKUNDIG INSPECTEUR Voor een ingenieursbureau zoeken wij een ervaren inspecteur die de voortgang bewaakt, controleert en overleg voert met de klanten. U hebt minimaal een middelbaar technische opleiding richting bouw vol tooid en u bent met ingang van juli beschikbaar voor de duur van ongeveer vijf maanden. Interesse? Xèem contact op met het team industrie, ArbeidsbureauTerneuzen, tel. 0115 - 67 96 79 of e-mail p.rentmeesterto arbeidsbureau ,nl Vacaturenummer 46083-01. HUISHOUDELIJK MEDEWERKER Voor een horecabedrijf zijn wij op zoek naar een leidinggevend medewerker voor de huishoudelijke dienst. U bent verantwoordelijk voor het rooster, de uitvoering en eenvoudige technische klussen. U bezit leidinggevende capaciteiten en u hebt bij voorkeur ervaring in een soortgelijke functie. Het betreft een vast fulltime dienstverband. Meer informatie bij Joke Bijl, Arbeidsbureau Zierikzee, tel. 0111 - 41 29 53. Vacaturenummer 46094-01 MEDEWERKERTHUISZORG Voor een gezin met een persoonsgebonden budget zoeken we een huishoudelijk medewerker voor on geveer zes uur per week. De werktijden worden in onderling overleg vastgesteld. U hebt ervaring in huis houdelijke taken. Het betreft een vast dienstverband, aanvang zo spoedig mogelijk. Meer informatie bij Joke Bijl, Arbeidsbureau Zierikzee, tel. 01 1 1 - 4 1 29 53. Vacaturenummer 45577-01 MEDEWERKER HUISHOUDING Voor een zorgcentrum zoeken wij een medewerker huishoudelijke dienst. U verricht wekelijks en perio diek schoonmaakwerkzaamheden in de woningen van cliënten, de sanitaire voorzieningen en de algemene ruimten. U kunt hygiënisch en ordelijk werken, u bent flexibel en klantgericht. U hebt een opleiding op lbo-niveau en ervaring met schoonmaakwerkzaam heden. Het betreft een vast dienstverband voor 15 uur per week. Meer informatie bij Talitha Folmer, Arbeidsbureau Zierikzee, tel. 0111 - 41 29 53. Vacaturenummer 45630-01 BAKKER Voor een bakkerij zoeken wij een (leerling-)bakker voor het bereiden van brood en banket. Bij voorkeur bent u in het bezit van een rijbewijs en eigen vervoer. Meer informatie bij Miriam Jasperse, CWI Walcheren, tel. 0118 - 68 34 00. Vacaturenummer 45455-01. COMMERCIEEL PRODUCTADVISEUR Voor een relatie zoeken wij een co.mmercieel adviseur. I U haalt orders binnen met betrekking tot ecologische j producten op het gebied van reiniging en onderhoud, i smering en conservering. U houdt u bezig met advise- ring, relatiebeheer en acquisitie van nieuwe relaties. j U hebt een mbo/hbo werk- en denkniveau en ervaring in de werkzaamheden. Meer informatie bij Miriam Jasperse, CWI Walcheren, tel. 0118 - 68 34 00. Vacaturenummer 44399-01. VERKOOPMEDEWERKER Voor een optiek in Goes zijn wij op zoek naar een verkoopmedewerker. U bent accuraat, u hebt goede communicatieve vaardigheden en u bent bereid tot het volgen van een interne cursus. Het betreft een tijdelijk contract voor 35 uur per week, dat bij goed 1 functioneren omgezet wordt in een vast dienst verband. Meer informatie bij Ellen Poulus, Arbeids bureau Goes, tel. 0113 - 24 05 00. Vacaturenummer 45811-01. Voor alle vacatures geldt: m/v Het Arbeidsbureau staat voor u klaar. VAN DEURAVE Advanta VanderHave is een vooraanstaande onderneming in zaaizaden. Tot haar kernactiviteiten bekoren de veredeling, productie, verwerking en verkoop van plantaardig uitgangsmateriaal voor de belangrijkste landbouwgewassen en begroeningsgrassen. Nieuwe variëteiten, hogere opbrengsten van goede kwaliteit en minder milieubelastende teeltmethoden vormen de leidraad in geavanceerde researchprogramma's. Het bedrijf heeft zijn hoofdkantoor in Kapelle en maakt deel uit van de internationaal toonaangevende zaaizaadgroep Advanta, een gezamenlijke dochteronderneming van Cosun en AstraZeneca, met 2.500 medewerkers en tientallen werkmaatschap pijen in Europa, Noord- en Zuid-Amerika, Afrika, Azië en Australië. Jaarlijks verkoopt de Advanta-groep voor 800 miljoen gulden aan landbouwzaaizaden. Member of Advanta Vanuit Kapelle (Zld.) coördineert Advanta VanderHave de productie, verwerking en verkoop van haar landbouwzaaizaden. Op deze vestiging is plaats voor een Uw functie Samen met twee medewerkers geeft u financiële ondersteuning aan het management, dit impliceert onder andere het coördineren, opstellen en analyseren van budgetten, prognoses en maandrapportages. Daarnaast bent u verantwoordelijk voor de voorraadwaardering en het kostprijssysteem. Verder assisteert u bij het ontwikkelen en integreren van beheersystemen. U geeft leiding aan een enthousiast team van twee medewerkers en rapporteert aan de Finance Manager Nederland. Uw profiel U heeft een afgeronde financieel-economische opleiding op universitair niveau. Tevens heeft u enkele jaren ervaring binnen een multinationale onderneming of accountantskantoor. U bent een team-player die flexibel kan inspelen op wisselende prioriteiten en interne informatie-behoeften. U weet uw team te motiveren en met alle geledingen binnen het bedrijf helder en correct te communiceren. Uw mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid in het Nederlands en Engels is uitstekend. U organiseert uw werk perfect en bent ervaren in het balen van deadlines. Uw reactie Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen twee weken richten aan: Advanta Seeds BV, afdeling Personeelszaken, Postbus 14420 AA Kapelle. Mailen kan ook: personeel@nl.advantaseeds.com Informatie Nadere inlichtingen omtrent de functie kunt u inwinnen bij de heer A Van Sever, Finance Manager, tel. 0113 - 34 79 11. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. De Heisterkamp Groep is een dynamische internationale transport-onderneming met ca. 650 medewerkers en een wagenpark van rond de 450 vrachtwagens. De groep richt zich op trailertrucking in Europa en de daarbij behorende dienstverlening zoals document verzorging en het repareren, onderhouden en verhuren van trucks en trailers. De voortdurende sterke groei van de onderneming bewijst dat steeds meer mensen voor de kwaliteit, service en zekerheid van Heisterkamp kiezen. Sinds 1993 is Heisterkamp in het bezit van het ISO-9002 certificaat. Heisterkamp Trucking België levert, als werkmaatschappij van de Heisterkamp Groep, hoogwaardige transportdiensten vanuit de hoofdvestiging in Oldenzaal en de vestigingen en standplaatsen in Zwolle, Lübeck-Travemunde (D) en Gent (B). Heisterkamp Transport BV is gespecialiseerd in trailertrucking op one-way basis van en naar de Oostzee- en Noordzeehavens. Wegens uitbreiding van de internationale transportactiviteiten van Heisterkamp Trucking België zoeken wij gemotiveerde met standplaats Gent - U bent in het bezit van: De rijbewijzen B C E Het chauffeursdiploma CCV-B Het ADR-certificaat (stukgoed) Daarnaast kunt u zelfstandig werken en u kent uw verantwoordelijkheden. Wij geven de voorkeur aan ervaren chauffeurs, maar ook enthousiaste starters zijn van harte welkom. Heisterkamp beschikt over uitstekende interne opleidingsfaciliteiten. Wij bieden u: De zekerheid van een vaste aanstelling in een gezonde groeiende onderneming met uitstekende arbeidsvoorwaarden (goed salaris, flexibele vakantie- en werktijdenplanning, (bij)scholing etc...). Een veelzijdige en afwisselende baan: u kunt voor een groot deel zelf bepalen welke Europese routes u wilt rijden. De veiligheid en het comfort van modern, goed onderhouden materieel en de modernste communicatieapparatuur. Een persoonlijke benadering: u werkt in kleine vaste teams met uitstekende begeleiding. Betaling op Nederlandse voorwaarden. Voor informatie kunt u tijdens kantooruren bellen met de heer T. Velthuis telefoon: 0541-589094 of de heer B. Oude Egbrink telefoon: 0541-589095. U kunt ook uw sollicitatie aan hen richten op onderstaand adres. Eddastraat 31, B-9042 Gent-België. Telefoon: 0032-92509850 Telefax: 0032-92592045 www.heisterkamp-fl^J

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 48