PERSONEEL RPC eeuws-Vlaanderen Franse B.V. Unitmanagers nsp 4o Apothekersassistente m/v schilder en een timmerman Stichting Ter Weei Word jij onze nieuwe enthousiaste collega?! Fysiotherapeut BOOMVERZORGER m/v TUINMAN m/v randon lêi beveiliging ovei WATERKLERK MN RPC zaterdag 16 juni 2001 De Stichting ZorgSaam Zeeuws-VIaanderen bestaat uit Thuiszorg en Ziekenhuis Zeeuws-VIaanderen. Ons doel is alle inwoners van Zeeuws-VIaanderen goede gezondheidszorg bieden-f Dankzij de inzet en het enthousiasme van onze 2000 medewerkers kunnen we kwaliteitszorg garanderen. Het ziekenhuis heeft alle algemene specialismen in huis. Het ziekenhuis diagnosticeert, behandelt, verpleegt en verzorgt de patiënten op drie locaties in de regio: De Honte in Terneuzen, Antonius in Oostburg en Liduina in Hulst (polikliniek). Voor de afdeling apotheek van locatie De Honte ontstaat een vacature voor onbepaalde tijd voor een UW TAKEN: Als apothekersassistent zorgt u voor de bereiding en aflevering ven geneesmiddelen. U houdt daarbij toezicht op de voorraadvorming in de apotheek en op de afdelingen. Verder voert u administratieve werkzaam heden en kwaliteitscontroles uit en geeft u ondersteuning bij overige werk zaamheden. UW INBRENG: U heeft met succes de opleiding apothekersassistent gevolgd. Verder bent u nauwkeurig en beschikt u over goede sociale vaardig- ZtEKENHUfS mmm ZEEUWS-VLAANDEREN WIJ BIEDEN: Een dynamische, professionele werkomgeving en een dienst verband voor onbepaalde tijd. De functionaris zal vanaf de startdatum tot 1 juli 2002 werkzaam zijn op basis van 50 Daarna tot begin 2003 op basis van 75 en vervolgens structureel op fulltime basis (36 uur per week). De functie is ingedeeld in FWG functiegroep 35, met een salaris van minimaal 2,949, - en maximaal 4.278, - bruto per maand op fulltime basis. Arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Ziekenhuizen. INLICHTINGEN: Voor meer informatie over deze functie kuntu bellen naar mevrouw Koeman, hoofdapothekersassistente, telefoonnummer 0115-68 83 36 of mevrouw drs. H.C. Spijkerboer, ziekenhuisapotheker, telefoonnummer 0115-68 83 98. Deze advertentie wordt gelijktijdig intern en extern gepubliceerd waarbij interne kandi daten de voorrang zullen genieten. SOLLICITATIES: Voldoet u aan de gestelde eisen, bent u gemotiveerd en heeft u interesse in de functie? Wij verwachten uw sollicitatie met CV uiterlijk 3 juli a.s. op het volgende adres: Ziekenhuis Zeeuws-VIaanderen, Dienst Personeel en Organisatie, ta.v. mevrouw V. Martens, personeelsfunctionaris, Wielingenlaan 2,4535 PA Terneuzen. Schilders- en afwerkingsbedrijf schilderwerk glaswerk wandafwerking decoratiewerk oude technieken houtrotreparatie systeemplafonds scheidingswanden afbouw Ter versterking van ons team zijn wij op zoek naar een Gewenst: gezel of in opleiding tot gezel; collegiaal en klantgericht; WA*-diploma Wij streven ernaar om tot een duur zaam dienstverband te komen. Wij bieden u een: - prettige werksfeer; - afwisselend werk; - goed salaris Geïnteresseerd? Solliciteer schriftelijk naar Schilders- en Afwerkingsbedrijf Franse B.V., Johan Frisostraat 26, 4434 AC Kwadendamme of bel (tot 18.00 uur) naar ons kantoor, tel. 0113-649361. Stichting Ter Weel omvat twee zorgcentra, één in Krabbendijke en één in Goes. Beide zorgcentra bestaan uit een gecombineerd verpleeghuis en een verzorgingshuis. In Goes is bovendien een dagbehandeling psychogeriatrie gevestigd. Wij bieden zorg aan veelal oudere mensen vanuit de visie "de cliënt centraal". Voor het zorgcentrum in Goes zoekt het team fysiotherapie ter versterking per 1 augustus een: 18 uur per week De functie: Je draagt zorg voor een optimale fysiotherapeutische zorg aan de cliënt door middel van onderzoek, behandeling en begeleiding. Het hoofddoel hierbij is het optimaliseren van de functionele houdings- en bewegingsvaardigheid voor zowel klinische als poliklinische patiënten. Ook het geven van aanwijzingen en instructies op til- en transfergebied aan het verplegend personeel is hierbij van belang. Verder bewaak je de kwaliteit van de uitvoering van de werkzaam heden en neem je deel aan projecten voor kwaliteitsontwikkeling en -toetsing. Daarnaast neem je deel aan diverse vormen van overleg. Jouw bagage - een diploma fysiotherapie, bij voorkeur met aantekening geriatrisch fysiotherapeut; - affiniteit met de oudere mens, zowel op somatisch als psychogeria trisch gebied; - een enthousiaste en collegiale instelling; - goed in een multidisciplinair team kunnen werken; - een positieve bijdrage kunnen leveren aan de vormgeving en reali satie van fysiotherapeutische interventie op de dagbehandeling; - bereidheid meeruren te werken tijdens afwezigheid van collega's. Ter Weel biedt - een uitdagende functie met ruimte voor eigen inbreng en creativiteit; - een arbeidsovereenkomst voor onbepaalde tijd; - een salaris in functiegroep FWG 55 van de CAO V&V; - goede secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder ruime scholings mogelijkheden, kinderopvangmogelijkheden en binnenkort ook een meerkeuzesysteem arbeidsvoorwaarden; - werktijden die in onderling overleg worden bepaald. Herken je jezelf? Schrijf dan een sollicitatiebrief met c.v. vóór 28 juni a.s. naar de afdeling P, O O, Joannaplantsoen 14462 AV te Goes. Mocht je eerst meer willen weten over de functie, neem dan contact op met Ankie Verstelle of Gerard van der Weijden, fysiotherapeuten, of met Gert-Jan van Schelt, manager bewonerszorg, tel. 0113 - 21 68 78. Gemeente Bergen op Zoom "Wij zijn er voor u; actief, betrokken en duidelijk" Binnen de sector Ruimtelijke Ontwikkeling en Beheer, afdeling Uitvoering, zijn de volgende fulltime functies vacant: era De functie boomverzorger houdt in: het in teamverband verzorgen van boomopstanden; het zonodig assisteren bij andere werkzaamheden van de afdeling, zoals het plaatsen van wegafzettingen, het schoonhouden van straten en pleinen en het uitvoeren van eenvoudig straatwerk; het uitvoeren van taken in calamiteitenbestrijding, waaronder gladheid bestrijding. Functie eisen: bezit van het diploma lagere land- en tuinbouwschool; bezit van het diploma zelfstandig beroepsbeoefenaar natuur en landschap; aantoonbare kennis van boomverzorging; aantoonbare kennis van en vaardigheden in het klimmen in bomen; aantoonbare vaardigheden in het omgaan met kettingzagen; ervaring in de bovengenoemde werkzaamheden; diploma VCA-I. De functie tuinman houdt in: het in teamverband aanleggen en onderhouden van groenvoorzieningen; het zonodig assisteren bij andere werkzaamheden van de afdeling, zoals het plaatsen van wegafzettingen, het schoonhouden van straten en pleinen en het uitvoeren van eenvoudig straatwerk; het uitvoeren van taken in calamiteitenbestrijding, waaronder gladheid bestrijding. Functie eisen: bezit van het diploma lagere land- en tuinbouwschool; bezit van het diploma zelfstandig beroepsbeoefenaar groot of klein groen; ervaring in de bovengenoemde werkzaamheden; diploma VCA-I. Overige informatie Het salaris bedraagt maximaal 4.253,- (EUR 1929,93) bruto per maand (schaal 4). Verder zijn de gebruikelijke rechtspositieregelingen van toepassing. Nadere informatie over de functie en selectieprocedure kan worden ingewon nen bij de heer H. van de Zande, hoofd afdeling Uitvoering, bereikbaar onder telefoonnummer (0164) 27 74 74. We werken met elkaar aan een prachtige taak: het ontwikkelen en beheren van de gemeente Bergen op Zoom en de zorg voor het welzijn van ónze 65.000 inwoners. Een bijzondere gemeente die het verdient dat wij het beste leveren van wat in ons zit. Met onze missie "wij zijn er voor u; actief, betrokken en duidelijk" geven wij aan een resultaat- en klantgerichte organisatie te willen zijn. Wij zorgen er voor dat onze medewerkers optimaal kunnen functioneren. Zij zijn voor ons de belangrijkste succesfactoren. De gemeente kent een grote veel zijdigheid aan taken en biedt goede kansen voor ontwikkeling. Het arbeidsvoorwaardenpakket is marktconform met diverse keuze mogelijkheden. Sollicitaties kunnen schriftelijk, binnen 10 dagen, worden gericht aan de Directeur sector Ruimte lijke Ontwikkeling en Beheer, de heer J. W. Stalknecht, postbus 35, 4600 AA Bergen op Zoom. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Randon Beveiliging zoekt die klanten kunnen binden en medewerkers kunnen coachen Randon Beveiliging, onderdeel van het Britse concern Securicor, is één van de grootste beveiligingsorganisaties in Nederland. De kwaliteit van Radonmedewerkers en hun klantgericht denken en doen zijn de belang rijkste succesfactoren. Het hoofdkantoor en de centrale meldkamer van Randon zijn gevestigd in Diemen. Het landelijke vestigingsnet van Randon is verdeeld in 11 districten. Deze districten zijn weer opgesplitst in kleinere units. En capabele mensen die er leiding kunnen geven. Op dit moment zoeken we Unitmanagers voor alle districten. Wat houdt de functie in? Als Unitmanager maak je voor jouw unit een activiteitenplan en ben je verantwoordelijk voor de uitvoering daarvan. Je werft en selecteert de beveiligingsmedewerkers, verzorgt de planning en bewaakt hun begeleiding en opleiding. Verder stuur je de groepsleiders aan, coördineer je de dagelijkse werkzaamheden en neem je zelfstandig de nodige beslissingen om de continuïteit te waarborgen. Daarbij verlies je de kwaliteit van de dienstverlening en interne zorg nooit uit het oog, want Randon werkt volgens ISO 9001 kwaliteitsnormen. En dat is nog steeds niet alles wat wij vragen. Je beschikt over voldoende commercieel talent om de relatie met bestaande klanten te onderhouden, verder uit te bouwen en nieuwe opdrachtgevers te werven. Wat verwachten wij van jou? De Unitmanager van Randon denkt en werkt op HBO- of academisch niveau. Evenveel waarde hechten wij aan kwaliteiten waarvoor geen diploma's bestaan; dienstverlenende instelling, gedrevenheid, durf, zorg vuldigheid, commercieel inzicht en vermogen om overzicht te houden in alle hectiek. Omdat het hier niet gaat om een 9-5 baan, hoort werken op ongewone tijden bij de functie. Bezit van rijbewijs is een must; een aantal jaren (vergelijkbare) werkervaring is een pré. Wat mag je van ons verwachten? Een interessante functiegroei met ruimte om talenten verder te ontwikkelen. Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Hoe is de sollicitatieprocedure? Spreekt het bovenstaande je aan en zijn er voldoende aanknopingspunten, stuur dan jouw sollicitatiebrief voorzien van curriculum vitae naar Randon Beveiliging bv, Van de Spiegelstraat 2, 4461 LL Goes, t.a.v. de heer E. Reijnders, of bel voor meer informatie: (0113) 274 890. Ovet Shipping B.V. is een scheepvaart agentschap met vestigingen in Terneuzen en Vlissingen Voor de vestiging in Terneuzen zijn wij op zoek naar een De waterklerk voert alle voorkomende werkzaamheden uit voor zee schepen die voor onze opdrachtgevers de havens van Terneuzen en Vlissingen aanlopen. Functieprofiel: - opleiding op MBO-niveau - goede kennis van de Engelse en Duitse taal in woord en geschrift - klantgericht ingesteld - representatief voorkomen - u kunt goed zelfstandig en accuraat werken - u bent bereid cursussen/opleidingen te volgen i.v.m. de noodzakelijke vakkennis - u bent in het bezit van een rijbewijs en een auto De waterklerk werkt onder de dagelijkse leiding van de Coördinator Maritieme Dienstverlening. De werkzaamheden worden in onregel matige dienst, volgens een ploegenschema, verricht. De functionaris woont in de omgeving van Terneuzen. Geïnteresseerden voor deze functie kunnen hun schriftelijke sollicita tie voor 1 juli 2001 richten aan OVET SHIPPING B.V., Postbus 1200, 4530 GE Terneuzen, Afdeling Personeelszaken. experts in ontwikkeling en leren Het Team Voortgezet Onderwijs van het RPCZ staat voor de uitdagende en inspirerende taak scholen te adviseren bij onder wijskundige ontwikkelingen. Het advieswerk richt zich op de volgende gebieden: invoering van de leerwegen VMBO, invoering zelfstandig werken in het Studiehuis, het ontwerpen van Zorgstructuren,Teamtrainingen, Coachen van docenten en management, het ontwerpen van systemen voor Kwaliteitszorg en het verzorgen van projectmanagement. Binnen het Team Voortgezet Onderwijs is ruimte voor: Ondernemende Adviseurs (m/v) die gaan werken vanuit onze vestiging te Middelburg. m&m RPCZ is een organisatie die actief is met onderwijs, ontwikkelings en opvoedingsstimulering, opleiding en training. RPCZ bestaat uit de zelfsturend opererende werkeenheden: Primair Onderwijs (schoolbegeleiding, nascholing, bestuursondersteuning) •Voorschoolse Ontwikkeling (ontwikkelingsstimulering en opvoedingsondersteuning) Voortgezet Onderwijs •Training,Advies Organisatie ontwikkeling (organisaties buiten het onderwijs) Het totaal van zo'n 85 RPCZ- medewerkers, waaronder veel onderwijsadviseurs/trainers. werkt vanuit 4 vestigingen in Zeeland. H adviseren van leidinggevenden n begeleiden van veranderingen in een school 3 leiden van cursussen en trainingen leiden van innovatieprojecten marketing van product-markt-combinaties ontwikkelen van producten en diensten coachen van docenten ondernemende en creatieve collega's met een academisch denk- en werkniveau, die zelfstandig én in teamverband kunnen opereren, n en die her acquireren van nieuwe opdrachten als een uitdaging 3 beschouwen. Ervaring als adviseur/trainer en kennis van het werkveld is een vereiste. Een landelijk netwerk strekr tot aanbeveling. Een RPCZ-medewerker werkt in een collegiale sfeer en heeft belangstelling voor mensen in veranderingsprocessen. S>' Het RPCZ biedt ruime opleidingsmogelijkheden en werkt met persoonlijke ontwikkelingsplannen. Het RPCZ is een organisatie die volop in beweging is. Rechtspositie en salariëring volgens de CAO-Onderwijsbegeleiding. Als u denkt voor het RPCZ de juiste persoon te zijn, reageer dan uiterlijk 25 juni op deze advertentie. Brieven worden gericht aan: ■j- directie van het RPCZ, Noordweg 495, 4333 KE te Middelburg. Sollicitatiegesprekken vinden plaars op 28 juni 2001. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de teamleider, John Leeman of bij de adjunct-directeur, drs. Ben de Reu (0118) 628851. www.rpcz.nl Regionaal Pedagogisch Centrum Zeeland

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 40