PERSONEEL i t Solide basis voor licht VII DIS Dfe 1ste monteur - APK S keurmeester - EAT ALGEMEEN DIRECTEUR ADMINISTRATEUR (M/V) Allround Medewerkers m/v ishoek COACH PRODUCTIE FABRICAGELEIDER g|v AUTO DAGEVOS Assistent afdelingshoofd Beheer Onderhoud m/v Waterschap Zeeuwse Eilanden BOUWMACHINES HOOGERHEIDE PRODUCTIEMEDEWERKERS Camping Dishoek te Koudekerke zoekt per direct: Ben jij die collega die graag de handen uit de mouwen steekt, reageer dan snel! Wat zijn o.a. je taken Schoonmaakwerkzaamheden. Terreinonderhoud. Wat vragen wij Een flexibele instelling. Bereidheid om vuil werk aan te pakken. Bereidheid om ook weekenden en 's morgens vroeg te werken. Wat bieden wij Een leuk team en een goed salaris! Interesse Bel dan naar Huig Bode: 0118-551348 of e-mail naar: bode.h@campingdishoek.nl. Philips Lighting Vitrite staat voor een solide basis voor licht. Met haar productie van lampvoeten en metaal waren ten behoeve van de lichtindustrie is zij met een productievolume van ruim 3 miljard de grootste lampvoetproducent ter wereld. Zowel voor eigen land als internationaal verzorgt zij de fabricage en distributie van welbekende lampvoeten zoals de 'Edison' en de 'Swan'. Daarnaast produceert Vitrite TL- lampvoeten en speciale lampvoeten voor bijvoorbeeld autolampen, treinen en schepen. Vitrite is een slagvaardige organisatie met gemotiveerde, ondernemende en zichzelf ontwikkelende medewerkers. Voor de sector Productie zijn wij voor de uitbreiding van het team op zoek naar een De sector Productie staat opgesteld voor de fabricage en de levering van producten aan de klant. De medewerkers zorgen voor een goed verloop van de processen met behulp van actuele informatie. Binnen Productie wordt gewerkt in Mini Companies, dit zijn zelfsturende teams gegroepeerd rondom productfamilies. zaterdag 16 juni 2001 Functie-eisen De geschikte kandidaat heeft natuurlijk overwicht op basis van organisatorische aanleg en probleemoplossend vermogen. Daarnaast heeft u affiniteit met techniek, bent vasthoudend, resultaatgericht en legt gemakkelijk contacten. Op termijn gaat u ook externe klanten contacten onderhouden. U heeft een opleiding op HBO-niveau, bij voorkeur in een technische richting. Daarnaast heeft u ervaring met het coachen van groepen. U werkt in een 5-ploegendienst en rapporteert aan de Productiemanager. Toekomst Philips Lighting Vitrite biedt een boeiende loopbaan met volop opleidings- en door groeimogelijkheden. Solliciteren Stuur een sollicitatie schriftelijk of per e-mail met brief en CV naar linda.barmentlo@philips.corn of naar: Philips Lighting Vitrite BV, t.a.v. mevr. L. Barmentlo, Personeelsfunctionaris, Postbus 8001, 4330 EA Middelburg. De functie De Coach Productie staat met name opgesteld voor de aansturing en begeleiding van één van deze Mini Companies. U bent eindverantwoordelijke voor voortgang en kwaliteit. Het is belangrijk dat u een actieve bijdrage levert aan de verdere verzelfstandiging en niveauverhoging van onze medewerkers in Mini Company-verband. Interesse? Extra informatie kan worden ingewonnen bij drs. Ronald de Jong, Productie manager, per telefoon 0118- 680 745 of e-mail ronaldv.dejong@philips.com vsszi The Friendly Car Company Dealer van: FIAT, ALFA ROMEO, r_l LANCIA zoekt voor versterking van het i_j team een K functie-eisen: $«gra ervaring in de branche wij bieden: goed salaris en bijbehorende secundaire arbeidsvoorwaarden (yfy afwisselende werkzaamheden in een moderne werkplaats reacties: telefonisch of schriftelijk Auto Dagevos Goes t.a.v. de directie Anthony Fokkerstraat 77 4462 ES Goes 0113-275757 De afdeling Beheer 8^ Onderhoud van de sector Waterkeringen heeft als doel stelling het op gedecentraliseerde wijze verzorgen van onderhoudswerkzaam heden en de technische en lokale as pecten van het vergunnings- en onthef- fingsbeleld alsmede dijkbewaking. Bij de afdeling werken 22 medewerkers, onder leiding van een afdelingshoofd. Functieinformatie De assistent van het afdelingshoofd heeft o.m. de volgende taken: Beheer 8. Onderhoud: - assisteren en adviseren van het afdelings hoofd: - opstellen en uitwerken van beleidsnoti ties. meerjarenplannen en het afdelings plan; - beheren van het beheersregister (ind. aanleveren en bewaken van mutaties en actuele gegevens); - opstellen, uitwerken en bijhouden van een plan voor periodieke inspecties; - coördineren van districtoverschrijdende werken; - beheren van de draaiboeken dijkbewa king en strandingen (incl. oefeningen); - coördinatie van, helpen bij en controle op de vergunningsvoorwaarden; - beoordelen van R.O.-plannen; - opzetten van een overzicht van de voor de afdeling van belang zijnde (externe) rapporten: - opzetten en coördineren van het aange scherpte grasbeheer; - in voorkomende gevallen verdergaande ondersteuning bieden voor de vergun ningverlening etc, in het betreffende district. Applicatiebeheer Intwis Waterkeringen-, - opstellen en beheren van het overzicht voor 37 uur per week bij de afdeling Beheer Onderhoud sector Waterkeringen De vacature is in aanvang tijdelijk maar kan, bij gebleken geschiktheid, resulteren in een vast dienstverband vac.nr. 01/23 Waterschap Zeeuwse Eilanden voert zijn taken uit in de provincie Zeeland in het gebied boven de Westerschelde. Het hoofdkantoor is tot medio 2003 gevestigd in Goes en daarna in Middelburg. Waterschap Zeeuwse Eilanden zorgt met ongeveer vierhonderd medewerkers voor degelijke waterkeringen, aanleg, onderhoud en veiligheid van plattelandswegen, een optimaal peilbeheer, een goede kwaliteit van het oppervlaktewater en zuivering van het afvalwater. De ambtelijke organisatie bestaat uit vier sectoren (Waterkeringen, Waterbeheer, Wegen en Middelen) en een Staf. Aan het hoofd van de organisatie staat de secretaris-directeur. Binnen waterschap Zeeuwse Eilanden wordt een werkomgeving nagestreefd waarin voor alle medewerkers sprake is van een duidelijke taak, een eigen verantwoordelijkheid en differentiatie in de beloning. van programmatuur binnen de sector die een relatie heeft met Intwis water keringen en de basisregistratie; - verzamelen en verwerken van gege vens inzake informatieplannen en BIS- rapportage-, - deelname aan de betreffende (in- en externe) gebruikersoverleggen-, - applicatie- en versiebeheer van Intwis Waterkeringen. De assistent vein het afdelingshoofd is de schakel tussen de afdelingen Beheer 8. Onderhoud en Planvorming binnen de sector Waterkeringen en is tevens de schakel tussen de districtshoofden en -op zichters en de afdeling Informatievoor ziening en Automatisering. Functie-eisen - HBO opleidings- c.q. werk- en denkni veau. bij voorkeur in de civiel technische richting; - kunnen werken met Word, Excel, Decade en Intwis of bereid zijn hiervoor de benodigde cursussen te volgen; - flexibel zijn en zelfstandig kunnen werken; - de assistent van het afdelingshoofd heeft als standplaats het hoofdkantoor in Goes; - woonachtig of bereid zijn te gaan wonen in het het beheersgebied van waterschap Zeeuwse Eilanden. Salaris Het salaris voor deze functie bedraagt maximaal 6.522,00 bruto per maand en wordt onder meer bepaald aan de hand van opleiding, leeftijd en ervaring. Het salaris is exclusief vakantietoelage (8%) en eindejaarsuitkering 1,5%). Informatie Informatie over de functie kan tijdens kantooruren worden ingewonnen bij het hoofd van de afdeling Beheer 8, Onderhoud sector Waterkeringen, ing. B. van Liere (telefoon 0113-241257). Algemeen Door het kopen of verkopen van verlof is het mogelijk om gemiddeld 36 c.q. 38 uur per week werkzaam te zijn. Verder kent het waterschap de overige bij de overheid gebruikelijke rechtspositie regelingen. toegespitst op de sector waterschappen. Het pensioenreglement van de stichting ABP en de collectieve regeling van de Interprovinciale Ziektekostenregeling (IZR) zijn van toe passing. Waterschap Zeeuwse Eilanden hanteert een beoordelings- en belonings beleid waarbij de aandacht gericht uitgaat naar het functioneren van de medewerker. Dit beleid draagt er toe bij dat de waar dering voor het werk (onder meer) tot uit drukking komt in het toekennen van periodieke salarisverhogingen Ook kan een medewerker (op termijn) in aan merking komen voor een prestatietoelage wanneer aan bepaalde voorwaarden is voldaan. Sollicitaties Uw schriftelijke sollicitatie kunt u vóór 27 juni 2001 richten aan: de secretaris directeur van waterschap Zeeuwse Eilanden, afdeling Personeel 8. Organisatie, Postbus 114, 4460 AC Goes. E-mail: p8.o@wze.nl (briefen c.v. s.v.p. als bijlage in Word). Vermeld s.v.p, het vacaturenummer in de linkerbovenhoek van de briefen de envelop of de e-mail. Waterschap Zeeuwse Eilanden wil in het kader van de Wet Samen het aandeel allochtonen in zijn personeelsbeleid vergroten. Sollicitanten uit deze doelgroep, die aan de gestelde eisen voldoen, worden uitdrukkelijk verzocht te reageren. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld en wordt niet gehonoreerd. Bouwmachines Hoogerheide is een technische handelsonderneming en richt zich op de verkoop, repa- ratie en onderhoud van grondverzetmachines. De onderneming is regionaal dealer voor Zeeland en West-Brabant voor Liebherr Hydrau lische graafmachines en Yanmar minigravers. Daarnaast is Bouwmachines Hoogerheide ge specialiseerd in de im- en export van gebruikte grondverzetmachines alsmede de verkoop daarvan in heel Nederland. Kwaliteit staat bij Bouwmachines Hoogerheide hoog in het vaan del, zowel voor wat betreft haar producten als de dienstverlening naar de klant op het ge bied van after sales. ZOEKT EEN De functie: Als algemeen directeur bent u binnen Bouwmachines Hoogerheide verantwoordelijk voorde gehele bedrijfsvoering. U leidt en stuurt de organisatie op commercieel en after sales ge bied. Jaarlijks stelt u een budget op waarin alle aspecten van de bedrijfsvoering (verkoop, personeel, investeringen en winst) tot uitdrukking komen. U heeft een grote mate van vrijheid in het formuleren en uitvoeren van beleid. U bent verantwoordelijk voor het te re aliseren resultaat. Kandidatenprofiel: Voor bovenstaande functie zoeken wij een representatieve en resultaatgerichte teamwor- ker. U bent in staat om op korte termijn een relatie op te bouwen met afnemers, toeleve ranciers en het personeel. Uw opleiding is minder relevant zolang u in uw doen en laten kunt functioneren op minimaal HBO-niveau. Affiniteit en ervaring met de markt voor kapi taalgoederen is een noodzaak. Relevante ervaring in de grondverzetbranche (en dan met name gebruikte machines) strekt tot aanbeveling. Ondanks dat leeftijd niet bepalend is, zijn wij van mening dat een geschikte kandidaat waarschijnlijk ouder is dan 34 jaar. Kan didaten komen uit de regio Zeeland of West-Brabant of zijn bereid zich daar te vestigen. Wij bieden: Een afwisselende functie, een informele werksfeer en een enthousiast team om u te on dersteunen. Wij bieden u naast een vast salaris een resultaat afhankelijke compensatie alsmede secundaire arbeidsvoorwaarden in lijn met de functie. Wanneer u denkt een geschikte kandidaat te zijn, dan kunt u uw sollicitatie met c.v. opstu ren naar: Bouwmachines Hoogerheide B.V. t.a.v. de heer B. Kosters Postbus 530 3900 AM Veenendaal Tel. 0318-533333 BOUWMACHINES HOOGERHEIDE B.V. 4631 SZ Hoogerheide de Jonge SEBRA b.v. is een jong bedrijf, dat actief is op het gebied van bewerken en verwerken van kunststoffen en reststoffen voor hergebruik en secundaire brandstoffen. Wegens uitbreiding van onze activiteiten op het gebied van recyclen van harde kunststoffen zoeken wij op korte termijn twee: voor de bediening en het onderhoud van machines op onze maalafdeling Taakomschrijving: het bedienen en schoonmaken van onze kunststofverwerkende machines; het laden en lossen van vrachtwagens; bereid zijn om alle voorkomende werkzaamheden uit te voeren m.b.t. hel pro ductieproces; bereid zijn om in ploegen te werken. Functie-eisen: netheid, accuratesse en zelfstandig kunnen werken; leeftijd vanaf 18 jaar en beschikken over eigen vervoer; enige kennis van kunststoffen is een pre; in het bezit zijn van een heftruckdiploma of bereid zijn dit te behalen; enige technische kennis en kennis van plc-bediening is een pre. Wat wij u bieden: De geschikte kandidaat bieden wij een goede salariëring met bijbehorende secundaire arbeidsvoorwaarden, die in overeenstemming zijn met de aarden het karakter van de functie. Indien u belangstelling heeft voor deze functie kunt u uw schriftelijke sollicitatie met een uitgebreide c.v. binnen 10 dagen richten aan: De Jonge Sebra b.v. Postbus 8053 4330 EB Middelburg STAAL- EN MACHINEBOUW Is een bedrijf dat zich toelegt op het ontwikkelen en produceren van staal- en aluminium constructies en machines. Tevens zijn wij actief ii de scheepsbouw en scheepsreparaties. Wegens vertrek van onze huidige functionaris ontstaat bij ons de vol gende vacature: fulltime of parttime Uw taken omvatten onder meer: - verzorgen van de maandelijkse verslaggeving en jaarrekening - verzorgen van de loonadministratie en personeelszaken - het verzorgen van de aangiftes BTW en Loonbelasting - leiding geven aan de financiële administratie - advies geven aan de directie inzake financiële zaken - overige administratieve werkzaamheden Wij vragen van u: - opleiding op HEAO-niveau - ervaring, bij voorkeur in een productiebedrijf - kennis van het boekhoudprogramma Grote Beer is een pre - kennis van Word en Excel - kennis van de Duitse taal in woord en geschrift - zelfstandig en in teamverband kunnen werken - flexibele instelling en accuratesse Voor inlichtingen kunt u contact opnemen met de heer M. van Hee, tel. 0118-642580 Sollicitaties met CV schriftelijk binnen 7 dagen richten aan: VDS STAAL- EN MACHINEBOUW T.a.v. de heer M. van Hee Postbus 8009 4330 EA MIDDELBURG

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 38