Net groot genoeg voor een bed PZC Petra van Hoeij 19 zaterdag 16 juni 2001 Luzac College, Bergen op Zoom Cathelijne de Groen, Goes; Piet Rijksen, Kapelle; havo Bas van Oosten, Renesse, Maartje Heij- ers, Kortgene; Karin Bleeker, Heinkens- zan'd; Ko Vos, Oost-Souburg; Amal All, 's- Gravenpolder; Myrthe Oudejans, Middel burg; Cathelijne Vollaard, Nisse; Livia van derWerff, Goes; Monique Prins, Yerseke; Lorenzo Wiskerke, Kruiningen; Vera Steur, Heerle. Reyer Riemeijer, Kapelle, Barbara Rom- bouts, Heinkenszand; Arnold Wuis, Mid delburg; Tom Hietbrink, Goes; Reint van Nieuwenhuijzen, Nieuw en St. Joosland; Marloes Fransen, Hulst CSG Prins Maurits Middelharnis Ester Elenbaas, Bruinisse; Jacolien Gil- lam, Bruinisse;Sebastiaan van der Veer, Claudia van den Houten, Zierikzee; Jan- Kees Jongejan, Zierikzee; Irene Kempe- neers, StPhilipsland; Marco Ketting, Bruinisse; ErikLipman, Bruinisse; Hanne- ke van der Meide, Brouwershaven;Marjo- leinMol, St. Philipsland; Oud-Vossemeer; Wilco Oberink, Bruinisse;Rozemarijne Overhand, Bruinisse; Ellis Schot, Bruinis se, Evelien Starreveld, Zierikzee; Harmen Struijk,Nieuwerkerk; Karin Tichem, Anna Jacobapolder; Judith Zweistra, Ooster land. Janneke van den Berge,Nieuwerkerk; Jan Peter Dekker, Bruinisse; Miranda van Dienst,Zierikzee, Marleen Hekman, Noor- dweile; Thea Hoogerheide, Bruinisse, MarianneHuijser, St. Philipsland; Henri Lisseveld, St. Philipsland; Felix denOuden, St. Philipsland; Joni Sintemaartensdijk, Bruinisse; Marleen de Vlieger, Nieuwer kerk, Kaja van de Weerd, Zonnemaire; vbo-verzorging: WendyDekker, St. Philipsland, Carola Deurloo, Bruinisse; Elna Dooge, Ooster- land; Marleen Dooge, Oosterland; Rma Rikweert,Bruinisse; Huibert Geluk, St. Philipsland; Marinka Groenendijk, Kerk- werve;Marian de Jonge, St. Philipsland; Judith Neele, St Philipsland; Leanne Noorthoek, St. Philipsland; llona Otte, Oosterland;Nelske van de Velde, Kerk- iverve; Leanne van Westen, St Philips- land;. vbo-mode commercie: Joanne Biemond, Oosterland; Ellen de Bruine,Bruinisse; Marije de Bruine, Oos terland; Renata Goudzwaard, Zierikzee; Lilian Kik, Nieuwerkerk; Marian de Ronde, Bruinisse;. RSG 't Rijks Sergen op Zoom Marieke Dam, Rilland; Johan Eerland, Stavenisse; Leo Geluk, St Maartensdijk; Irma Hage, St. Annaland; Wendy IJzer man, Tholen; Lindsey Knop, Tholen; llona van Poortvliet, Oud-Vossemeer; Mark Timmermans, Oud-Vossemeer; havo: Joey van Akkeren, Scherpenisse; Marius Bakker, Tholen; Inge Duine, Oud-Vosse meer, Angéla de Graaf, Scherpenisse; Renske Hage, St. Maartensdijk; Said van de Klundert, Tholen; Martin Quist, Poort vliet; Niels Uijtdewillegen, St. Maartens dijk; Robert van Vossen, St. Annaland; Danielle van Beveren, St. Annaland; Lean- der Bungener, St. Annaland; Peter Eer- land, Stavenisse; Peter Hagenaars, St. Philipsland; Robin Jonkers, Tholen; Judith Neef, St. Annaland; Ilse Polderman, Tho len; Marlous Rijnberg, St. Annaland; Chris Stols,Tholen; Dennis van Vossen, St. An naland; SG Roncalli Bergen op Zoom mavo: Patricia Aarnoudse, St. Annaland; Nicole Bliek,St. Annaland; Maaike van der Helm, Stavenisse; Wieteke Moerland, St. Anna land; havo (nieuwe stijl): Ascania Daamen, St. Philipsland; Geerte van der Linden, Krabbendijke; Eef Sinter- niklaas, St Maartensdijk, atheneum (oude stijl): T|ebbe Dekkers, Tholen; Ter Welle Goes activiteitenbegeleider: Nelleke Beekman, Middelburg; Marieke den Boer, Kerkwerve, Maureen Brand Flu, Goes; Marleen van den Dries, Vlissingen; Gerarda Hus, Middelburg; Trudy Krabbe, Zierikzee, Henrieke de Landmeter, Gorse er Marieke van Nieuwenhuijze, Zierikzee; Marlies Polderman, Rilland; Linda Rijn, Goes; Arjan van der Slikke, 's Heer Hen driks-Kinderen; Tamara Vergouwe, Mid delburg; Maartje de Voogd, Grijpskerke sociaal dienstverlener: Hayley Anssems, Middelburg; Anne Bak ker, Brouwershaven; Maaike de Bruin, Veere; Linda Elenbaas, Arnemuiden; Jakolien Jongenelen, Veere; Sofia Schroote Martins, Ovezande; Maaike Temminck, Krabbendijke; Maike Vermeu len, Goes sociaal juridisch medewerker: Karlien Adam, Bergen op Zoom; Yvonne oosters, Bergen op Zoom; Suja Michiel- sen, Nieuwvliet; Marloes Nieuwenhuize, Wemeldinge; llona Paauwe, Krabbendij ke; Nadine Pieters, Goes; Roel Segers, Bergen op Zoom; Anne Troost, Heinkens zand sociaal pedagogisch werker: Marielle Baaijens, 's Heer Hendriks-Kin deren; Miranda Been, Halsteren; Mirjam Bunmei, Oostkapelle; Judith Bimmel, Axel; wnneke Bolle, Middelburg, Eveline Bos, Bergen op Zoom; Carla Bosscha, Middel- borg; Nelleke Bosscha, Middelburg; Irene burs Nieuwe Tonge, Hadassa Caan, Ka- Pfille; Willemien van Doeselaar, Axel; Li- enne Geuze, Goes; Elsbeth Goudswaard, oes; Anneke Hage, Kapelle; Marleen Petra van Hoeij (19) uit Hulst heeft eigenlijk helemaal geen plek om te studeren. Het kleine kamertje dat ze boven in haar ouderlijk huis mag gebrui ken, is net groot genoeg om een bed in te plaatsen. Maar meer heeft ze ook eigenlijk niet nodig, vindt ze. Want als ze thuiskomt van school heeft ze alle op drachten al uitgewerkt, tijdens de zelfstudie-blokken in de les. Wat voor veel eindexamenleer lingen een utopie is, is voor haar de zonnige werkelijkheid. Als ze een toets heeft, dan trekt ze een dag van tevoren een map uit de kast en bladert er nog eens door. En dan zit het geheid goed. Dat ze nooit huiswerk mee naar huis neemt, heeft veel met de aard van haar studierichting te maken. Petra van Hoeij legde haar examen af in procestech niek, aan het ROC Westerschel- de in Terneuzen. „Het zijn alle maal berekeningen", verklaart ze zelfverzekerd. „Je snapt het, of je snapt het niet. Het heeft geen zin om dagen van tevoren te gaan studeren. Dan ben je ei genlijk al te laat." Wat Petra be treft zit het wel goed, ze begrijpt wat ze leert. Vol vertrouwen ziet ze dan ook de uitslag van het eindexamen tegemoet. Het enige wat ze wel eens thuis doet, is een verslag maken op de computer in de huiskamer. Óp- drachten uitwerken in het labo ratorium of de proeffabriek, zoals de warm te-overdracht be rekenen bij allerlei opstellin gen. Of bij die proeven wel eens wat fout is gegaan? Alleen het eerste jaar, weet ze zich nog te herinneren. „Hadden we twee stofjes door elkaar gehaald. Bu- tanol in plaats van butanon. Dat was een foutje, we lazen het niet goed. Kwamen er ineens rook wolken en een grote schuimlaag uit het reageerbuisje." Als je de ROC-scholiere zo hoort praten, lijkt procestechniek wel een heel ontspannen studie richting. Toch klopt dat beeld niet helemaal. „Je moet heel foto Charles Strijd goed weten wat je doet. Er komt heel veel zelfstudie bij kijken en dat moet je allemaal wel zelf kunnen regelen", zegt Petra. „We doen nu met zijn drieën eindexamen. Toen ik begon wa ren we met veel meer, maar die hebben allemaal afgehaakt." Petra zette als een van de weini gen door. Anderhalf jaar studie, een jaar stage en nog anderhalf jaar studie. Pittig was het, maar ze sloeg zich er goed door. Ook het hbo-doorstroompakket deed ze erbij, met vakken als wiskunde, natuurkunde, Engels en Nederlands. Opdat ze straks, na de zomervakantie, aan de studie chemische technologie kan beginnen op de HTS in Bre da. Ze gaat op kamers, heeft ze al besloten. En als het even kan, door naar de universiteit. Want met gezwinde spoed afstuderen om zo snel mogelijk na het di ploma een dik betaalde baan te vinden, dat is niet zo nodig. Lilian Dominicus Hoogerheide, Colijnsplaat; Hedy Hooge- steger, Middelburg; Esther Horst, Aagte- kerke; Maartje de Jong, Dirksland; Ester Kamerling, Waarde; Kim van der Klooster, Noordgouwe; Wilma de Kraker, Middel burg; Johanna Kroese, Gapinge; Lianne Lodder, Middelharnis; Marleen Meeuw- sen, Krabbendijke; Linda Meijer, Yerseke, Mirjam Moeleker, Biezelinge; Melanie Nederlof, Bergen op Zoom, Michiel de Nooijer, Middelburg; Evelien Openneer, Zaamslag, Elien Otte, Kruiningen; Sarien- ke Paauwe, Krabbendijke, Elly Polak, Ka pelle; Melanie Proost, Yerseke; llham Raji, Vlissingen; Miranda van Rossum, Som- melsdijk; Willian Rotte, Haamstede; Mel- inda Scherpenisse, Goes; Esther Schol ten, Goes; Karin Schriek, Krabbendijke; Maaike Sinke, Kapelle; Debby Smits, Goes; Lydia Steketee, Yerseke; Jeantina Sturm, Vlissingen; RianneTanis, Ouddorp; Klazina Varkevisser, Goes; Rineke van de Velde, Schuddebeurs; Lonneke Verhage, Kapelle; Tanja de Visser, Aagtekerke; John de Vries, Hansweert; Claudia de Waal, Goes; Deli Wagter, Goes; Gertrude Walhout, 's-Gravenpolder; Lydia Walhout, Oostkapelle; August van Wilgenburg, Goes; Mariëlle de Zeeuw, Dreischor; Dè- bra Zwemer, Kamperland apothekersassistente: Miranda van Belle, Oost-Souburg, Margo de Bruyckere, Aardenburg; Inge Dekker, Middelburg; Simone van Es, Terneuzen; Amy Ferket, Sint-Jansteen; Linda Grinwis, Ouddorp; Liesbeth Grootenboer, Stellen dam; Jeanine Heystek, Yerseke, Gineke Lamme, Hoek; Johanna Oreel, Arnemui den; Hanna Riemens, Meliskerke; Sheila de Waal, Terneuzen; Jacolien Walhout, Borsele; Kathinka van Wezel, Middelhar nis; Carin Wisse, Yerseke doktersassistente: Petra Bijl, Kapelle; Wenny Blom, Koude- kerke; Jolanda Geluk, 's Heer Hendriks- Kinderen; Heidi Haverbeke, Biervliet; So- mia Isarti, Vlissingen; Monica de Jonge, Ovezande, Annelies Keijzer, Stellendam; Hanneke Kieviet, Sommelsdijk; Anne Lan- ting, Zierikzee; Carrie van Leeuwen, Goes; Eline Moerkerk, Ouddorp, Bastianne Mo lenaar, Zaamslag; Lenneke de Munck, Middelburg; Lourentina Simonse, Melis kerke; Mariëlle de Visser, Biggekerke; Ri- anne Weekhout, Goes; Shirly Weggelaar, Goes; Suzanna Zoun, Oost-Souburg tandartsassistente: Jacomijn van As, Goes; Cora Goedbloed, Veere; Mirjam Hage, 's Heer Hendrikskin deren; Karianne Hegi, Middelburg; Connie Lagendijk, Bruinisse; Lea van Liere, Bor sele, Arine v/d Linden, 's-Gravenpolder; Sylvia Nasse, Hulst, Carolien van Nimwe- gen, Middelharnis; Naomi de Putter, Bier vliet; Diane Rijn, Goes; Jessica Saas, Vlis singen; Tamara Sluijter, Goes; Jorinda Verhoek, Zierikzee; Marjon de Voogd, Me liskerke; Jessica Vooijs, Goes; Anne v/d Zande, Krabbendijke; Leandra Zandee, 's- Gravenpolder St. Willibrordcollege Goes mavo: Manuel van Agthoven, 's-Heerenhoek; Ni- lanthi Baas, Oost-Souburg; Rianne den Bandt, Kapelle; Vivian van Bon, Kapelle; Bas Bonink, Kapelle; Mike Bottinga, Goes; Ilse Bruynooge, Wemeldinge; Frankwin Colijn, Goes; Anouk Dalebout, Wilhelmi- nadorp; Emma Dellebeke, Oudelande; Lil- liyin Enderlé, 's-Heer Hendrikskinderen; Martijn Fraanje, Kapelle; Hilde Franse, Nieuwdorp; Sylvia Geraerts, 's-Graven polder; Charlotte Gilijamse, Haamstede; Kimberly Grool, 's-Heer Arendskerke, Ro- semarie Haak, Kattendijke; Mark Heijstek, 's-Heerenhoek; Stéphani van der Hoeven, Zierikzee; Jolanda Hoogesteger, Kapelle; Denny Hoogstrate, Goes, Hylke Hopmans, Kapelle, Floris Hurkens, 's-Heer Arends kerke; Pieter Israël, Kruiningen; Rianne Ivens, 's-Heer Arendskerke; Kevin Jaco- busse, Heinkenszand; Bas Jansen, Kapel Ie; Elize de Jong, Goes; Alex Joosten Krabbendijke; Robbin Kamerling, Kruinin gen; Richard Karelse, 's-Heer Abtskerke Niki Koert, Kortgene; Ingrid de Kooning Goes; Roald Korstanje, Lewedorp; Jessi ca Kosten, Yerseke, Mireille Lamper, We meldinge, Jordan van Langevelde, Krui ningen; Koen Lindenberg, Yerseke; Onno van Loon, Goes; Michel van Megroot, Heinkenszand; Emmy Molhoek, Kapelle; Shanti van Neck, Zierikzee; Floris Ooster- veld, 's-Heer Abtskerke; Marieke Oost hoek, Goes; Saskia Oosting, Zierikzee; Lennart Overbeeke, Ellewoutsdijk; Harry Peeters, Kwadendamme; Rob Petie, Goes; Ilse Poortvliet, Heinkenszand; Ma ria Quiroz Moreno, Goes; Kirstin van Riel, Kortgene; Bas Rijk, Goes; Linda Rijk, Hein kenszand; Wendy Rijn, Yerseke, Wouter van Rossum, Oudelande; Dave Scheur water, 's-Heerenhoek; Benny Scholten, Goes; Marije van de Schraaf, Goes; Na thalie Seedorf, Hansweert; Liset Slager, Brouwershaven; Johanneke van der Slik ke, Goes; Maria Terra, Ovezande; Mayane de Vaal, Goes, PieterVerbruggen, Kortge ne; Laura Verburg, Kapelle, Anika Ver- mue, Nisse; Liset van de Visse, Heinkens zand; Youri Visser, Colijnsplaat; Frangois van de Waart, Zierikzee, Leroy Wehmul- ler, Heinkenszand; Laura van der Weyde, Goes; Ferry Wijnstra, Lewedorp; Alwin de Wit, Goes; Bertus Zoetewey, Colijnsplaat, havo: Erik Amperse, 's-Gravenpolder; Roosma- rijn de Boo, Kwadendamme; Marius Boonman, 's-Heerenhoek; Ilse Borghstijn, Heinkenszand; Ramon Bouwense, Kort gene; Sarah Braamse, Lewedorp; Cindy Braat, Kwadendamme; Ankie Capello, 's- Heerenhoek; Roel Dijkstra, 's-Heeren hoek; Marloes Eefting, Heinkenszand; In ge Franse, Kloetinge; Hannah Frederiks, 's-Gravenpolder; Debbie van Gessel, Goes; Rik Hartman, Kapelle; Annemieke van Hoften, 's-Gravenpolder; Ramy Hor- mis, 's-Gravenpolder; Lisanne Jansens, Oudelande, Patrick de Jonge, Wol- phaartsdijk; Richard de Jonge, Kloetinge; Janneke Joosse, Baarland; Johanneke Koens, Heinkenszand, Sander Leijs, 's- Heer Hendrikskinderen; Erik Lijmbach, Le wedorp; Willemijn Lijnse, Goes; Rien van Loenhoud, Heinkenszand; Francis Lo- kerse, Kloetinge; Birgit Luijk, Colijnsplaat; José Meijer, Goes; Dino Merandi, Vlissin gen; llona Moerland, Colijnsplaat; Hannah Otte, 's-Heer Hendrikskinderen; Jill Otte, 's-Heer Hendrikskinderen; Mart van de Plasse, Kwadendamme; Erik Platschorre, Driewegen; Janneke Potter, 's-Heer Hen drikskinderen; Naomi Priem, Heinkens zand; Ronald Puik, Rilland-Bath; Mare Raas, Heinkenszand; Richarda de Reiger, Goes; Ruud Rentmeester, Goes; Paul Rijk, Heinkenszand; Henk ten Rouwelaar, Nieuwerkerk; Suzanne Schager, Schore, Aniek Schalkoort, Goes, Mieke Schipper, Heinkenszand; Mark Sinke, Biezelinge; Janet Slabbekborn, Kapelle; Sabine Smith, Goes; Irma Spinnewijn, Goes, Auke van Steenbergen, Kwadendamme; Jessi ca Stols, Rilland-Bath; Jannet Verboom, Goes; Evelien Verweij, Biezelinge; Nicole Wegman, Kapelle; Bastiaan van 't West- einde, Wolphaartsdijk; Simone de Witte, Kloetinge; Ellen Courtin, Heinkenszand; Jan Kruijt, Kapelle; Kyra Wagemakers, Oost-Souburg; Sanne Bentvelzen, Zierikzee; Bas Bitter, Haamstede; Frank Boere, Nieuwerkerk; Astrid Bracke, Zierikzee; Geertje Cappon, 's-Heerenhoek; Marije de Cuyper, Goes, Sophie Dellaert, Middelburg, Jeannette Goudzwaard, Zonnemaire; Jasper van Hekken, Oudelande; Boudewijn Helling man, Noordgouwe; Sebastiaan Hermans, Goes; Erik Janse, Heinkenszand; Mike Jansen, Goes; Ruud de Jonge, Kwaden damme; Eva Kaas, Goes; Linda Koelemij, Zierikzee; Jeroen Kolen, Kloetinge; Ger- win Koopman, Zierikzee; Romy van der Kuyl, Kapelle; Chris Oerlemans, Kloetinge; Jeffrey Oudeman, Kattendijke; Peter Paauwe, Zonnemaire; Petra Platschorre, Driewegen; Luisa Quiroz Moreno, Goes; Ellen Rijk, Heinkenszand; Marije Stroo, Kapelle; Linda van de Swaluw, Heinkens zand; Ron Tempelaars, Heinkenszand; Geesje den Toonder, Goes; Mas Yoris de Vaal, Goes; Mieke Valk, Kapelle; Mayke Vermeer. Kamperland; Mandy Vorsten- bosch. Middelburg, Liesbeth de Winter, Heinkenszand; Rinus de Winter, Arnemui den; Willeke Witkam, Goes; Romy Zuid- ema, Nieuwerkerk; Mieke van Campen, Kloetinge; Marcelo Delfos, Vlissingen, Loes de Jong, Middelburg; Melanie van Overbeeke, Heinkenszand; Erik Raaman, Kamperland; Ruben Schmetz, Vlissingen; Niels Visser, Colijnsplaat; Ronald de Win ter, Borssele. Toorenvliedtschool Middelburg mavo: Cecilia Adriaanse, Serooskerke; Ramy Al Najjar, Middelburg, Jeroen Anema, Mid delburg; Hans ten Broecke, Vlissingen; Renate Broekema, Middelburg, Christian Buys, Vlissingen, Kelly Carter, Vlissingen; Laura Deley, Oost-Souburg; Ankie Ettema, Middelburg; Robbert van de Graaff, Zou- telande; Bastiaan de Groot, Middelburg; Yoen Guépin, Serooskerke; Niels Haags- ma, Middelburg; Chrisjan Harting, Vlissin gen; Carolien Heijboer, Oost-Souburg, Jouke Hioolen, Serooskerke; Erik van der Kaaij, Goes; Jolijn Keerssemeeckers, Vlis singen; Andreas Louws, Middelburg, Niels Marijnissen, Middelburg, Vendorra Neugebauer, Middelburg;Tess Nyst, Mid delburg; Melda Ruedisueli, Vrouwenpol der; Thijs Soeting, Gapinge; Natascha Stols, Goes; Remco Verdaasdonk, Oost- Souburg; Jorge Vlaming, Vlissingen, Inge de Vos, Nieuwdorp; Vincent de Vrieze, Haamstede; Wouter Wassenaar, Oost- Souburg; Tim Wouters, Vlissingen Schelde College Bergen op Zoom vbo: uiterlijke verzorging: Monique Bovee,Tholen; verzorging: Danielle Lagendijk, Tholen; administratie: Amque Geuze, Oud-Vossemeer; Sheryl van den Heuvel, Tholen; Arie van Strien, St Philipsland; motorvoertuigen: Ibrahim Tihani, Tholen; elektrotechniek: Maurice Timmermans, Rilland-Bath; installatietechniek: Ronald Bruyns, StAnnaland; Schelde College Sint Maartensdijk bouwtechniek: Ebu-bekir Cirkrikciogly, Sint-Maartens- di|k; Gerrie de Groen, Tholen; Ad Pipping, Sint-Maartensdijk; Rob Rijnberg, Sint-An- naland; Renko Tempelaars, Sint-Anna- land; Ludwin Troster, Sint-Maartensdijk; Hans Versluijs, Oud-Vossemeer; Rudolf van Vossen, Sint-Maartensdijk; Vincent Goedegebuure, Sint Annaland; Wilco de Graaf. Scherpenisse; Andor Keur, Sint- Annaland; Dennis Lisseveld, Sint-Maar tensdijk; Karlos Schot, Poortvliet; Rich Zwagemaker, Sint-Maartensdijk; metaaltechniek: Emiel Polderman, Sint-Annaland; Ramon van der Sande, Tholen; Stephan Goede gebuure, Sint-Annaland; Martijn van der Sande, Sint-Annaland; Leo Vroegop, Scherpenisse; Andre van Amerongen, Sint Philipsland; Bas van Hout, Oud-Vos- semeer; Edwin Kok, Sint-Maartensdijk; Wesley Koop, Oud-Vossemeer; Hilbert Potappel, Stavenisse; Sander van der Ree, Sint-Maartensdijk; Bram Smits, Sta venisse, Leander Vroegop, Sint-Anna land; Yoesef Zouharï, Stavenisse; voertuigentechniek: Francois Bentschap Knook, Sint-Maar- tensdijk, Jeroen Boer, Poortvliet; Carlo van Dienst, Tholen, Andre Ketting, Sint- Annaland; Hein op den Brouw, Tholen; Martijn den Engelsman, Stavenisse; Mark Moerland, Stavenisse; Danny Schouten, Tholen; verzorging: llona Bos, Sint-Maartensdijk, Kim van Dijk, Oud-Vossemeer; Tonnie van de Vel de, Poortvliet, Jantine Bazen, Sint-Maar- tensdijk; Laura Geluk, Poortvliet, Paulien Hendrikse, Sint-Maartensdijk; Wilmer Kousemaker, Tholen; Petra Kouwenho- ven, Sint-Maartensdijk; Sharo Tol, Stave nisse, Priscilla Veld, Tholen; Cindy de Vis- scher, Tholen; Jeanette van Wees, Oud- Vossemeer; Eva de Winter, Poortvliet; Mi randa van Zetten, Sint-Maartensdijk; Hi cham Ben Hammou, Tholen; Dineke Bijl, Sint-Maartensdijk; Jannie Boulogne, Sint-Annaland; Iris Clardey, Stavenisse; Leonie van der Jagt, Poortvliet; Corina Lindhout, Stavenisse; Diana Mies, Bergen op Zoom; Jessica Plandsoen, Oud-Vosse meer; Kim Reuling, Sint-Maartensdijk; Sandra Westdorp, Sint-Annaland; Marie- na van Zetten, Tholen; Zeldenrust- Steelantcollege Terneuzen vbo: Menmun Agar, Terneuzen; Cassandra Agterhuis, Terneuzen; Patty Breepoel, Terneuzen, Eliny de Bruijne, Terneuzen, Danielle de Bruin, Sluiskil; Anouk Busch, Westdorpe; Joyce Buter, Terneuzen; II- knur Cetin, Terneuzen; Josephine Cou- que, Westdorpe; Kimberley Curran, Axel; Henk Dees, Terneuzen; Jeannette Freeke, Terneuzen; Ruby van Gorp, Terneuzen; Anja de Greve, Westdorpe; Sandra Guil- jam, Zaamslag; Carola Hamelink, Zaamslag; Anita Hrkac, Terneuzen; Ayla Karademir, Axel; Sarah Kling, Axel; Katy Koekkoek, Axel; Kim van Kranenburg, Ter neuzen; Leon Krist, Terneuzen; Sanne Leenheer, Terneuzen; Veronique van Meer, Terneuzen; Elira Mulleti, Terneu zen; Jurriene Offerman, Terneuzen; Desi- ree Oppenneer, Terneuzen; Anika de Pooter, Axel; Danielle Porreij, Sluiskil; Ni- lanthi Riedijk, Biervliet; Barbara Roegiers, Sluiskil; Peter Rouw, Axel; Fadime Sever, Terneuzen; Lotus Tolsma, Terneuzen; Joyce van der Vloet, Terneuzen; Tineke van Vuuren, Zaamslag; Patricia van Waes, Terneuzen; Mina Yasien, Terneu- mavo: Ard-Jan Bakker, Axel; Lize de Bakker,Ter neuzen; Patricia van Beemen, Sluiskil; Marije Bent, Terneuzen; Theo van Beur den, Terneuzen; Wilco Boeije, Axel; Fem ke Bogema, Philippine; Stefan van den Broeke, Axel; Marco de Bruijn, Terneu zen; Erika van Buren, Terneuzen; Berry de Clerck, Terneuzen; Angelique Coppejans, Zuiddorpe; Ilse van Doeselaar, Zaamslag; Myra van Es, Terneuzen; Remco Faasse, Terneuzen; Esmeralda de Feijter, Terneu zen; Petra Geelhoedt, Axel; Kim Giling, Terneuzen; Danielle Goossen, Zaamslag; Betül Giiner, Terneuzen; Danny Hamelink, Terneuzen; Corlien Hamelink, Zaamslag; Jantiene den Hamer, Zaamslag; Elise van Harn, Philippine; Hannah Heesbeen, Hoek; Rob van den Heuvel, Terneuzen; Anne Hoornaert, Sas van Gent; Karine Hu- liselan, Zaamslag, Ellen Kaijser, Hoek; Marjolein Kaijser, Axel; Carolien Kamp, Terneuzen; Albert Kingma, Hoek; Marloes de Koning, Terneuzen; Jantine de Koning, Terneuzen; Edwin de Koning, Sluiskil; Christine Kroes, Terneuzen; Sander Kuij- er.Terneuzen; Marjolein Lammens, West dorpe; Danielle van Langevelde, Terneu zen; Johnny Lensen, Zaamslag, Maik Lips, Terneuzen; Nicole Machielsen, Terneu zen; Sander Mannaert, Terneuzen; Daph ne van Meerbeek, Terneuzen; Lindsey de Meij, Westdorpe; John Moeliker, Terneu zen; Alieke de Mul, Axel; Remco Not- schaele, Sas van Gent; Ilse Peeters, Sas van Gent; Alexander de Pooter, Axel; Jan de Putter, Axel; Jessica de Reu, Axel; Ric ky Roeb, Sas van Gent; Eveline Saman, Axel; Lisanne Schieman, Terneuzen; Rei- nier Schillings,Terneuzen; Dennis Schuit- vlot, Terneuzen; Marleen Sijs, Axel; Cindy Slager, Zaamslag; Tracey Stallard, Axel; Sebastiaan Vanhijfte, Sluiskil; Stefan van de Velde, Terneuzen; Tamara van de Vel de, Terneuzen; Sjaak Verhelst, Hoek; Pa tricia Verhoeven, Sluiskil, Claudia Vos, Axel; Martin de Waal, Axel; Orlando Wal- lerlei, Terneuzen; Erik Wanders, Terneu zen; Jonathan Wellerdieck, Sas van Gent; Gerdien van Westen, Axel; Judith van Westen, Terneuzen; Caroline Wisse, Ter neuzen; llona Witte, Koewacht. havo (nieuwe stijl): Astrid Abrahamse, Terneuzen; Arjan Arends, Terneuzen, Corina Bakker, Ter neuzen; Michel Bareman, Axel, Vincent Bendijk, Terneuzen; Louis van den Bergh, Terneuzen; Matthijs Bijlsma, Sas van Gent; Annelie Block, Terneuzen; Danielle Boonman, Terneuzen; Evelien de Bree, Terneuzen; Luck de Bruijn, Terneuzen; In ge van Cadsand,Axel;ThomasCalle, Spui; Marije Cnossen, Philippine; Franca van Dam, Sas van Gent; Sam Dieleman, Ter neuzen; Veerle Ditewig, Terneuzen; Ro nald van Dodewaard, Terneuzen; Frank Duitemeijer, Terneuzen; Marco Engels, Terneuzen; Mevlüd Eryürük, Terneuzen; Martijn van Es, Terneuzen; Jannes van Glansbeek, Terneuzen; Leon Guiljam, Hoek; Christel Haak, Terneuzen; Mehmed Halilovic, Hulst; Stefan Hamelink, Axel; Chantal Hamelink, Zaamslag; Evelien Hangoor, Terneuzen; Annelien van Hec- ke, Terneuzen; Marieke van Jole, Zaamslag; Johan Kingma, Hoek; Sander de Koeijer, Terneuzen; Pascal Koole, Ter neuzen; Jeroen Kop, Axel; Nadine Krocké, Hoofdplaat; Marielle Kuijper, Axel; Marcel Luking, Terneuzen; Florenzo Maas, West dorpe, Thijs Martens, Westdorpe; Anneke Maters, Terneuzen; William Meijer, Zaamslag; Iris Midavaine, Axel; Tonny Nelen, Sas van Gent, Ron Noët, Sas van Gent; Jan-Willem Noorthoek, Hoek; Louise van Oeffelen, Terneuzen; Annelies Oppeneer, Axel; Geertje Oppeneer, Axel; Jelein Oppeneer, Axel, Esther Peters,Ter neuzen; Marlon Pijpelink, Zuiddorpe, llona van Reeuwijk, Zaamslag; Mariella Riemens, Axel; Liesbeth Schelbergen, Terneuzen; Evelien Tomiakowska, Ter neuzen; Martijn Visser, Terneuzen; Rens ke Vonck, Sas van Gent; Gerben van Waes, Terneuzen; Charlotte van Waes, Philippine; Robert van der Werff, Terneu zen; Anneth de Witte, Hoek; Jeroen Ze- gers, Sluiskil; Chantal Zegers, Zaamslag. atheneum (oude stijl): Benjamin Neeteson, Philippine. atheneum (nieuwe stijl): Stefan Audenaerd, Sas van Gent; Paul Booij, Terneuzen; Caroline Breukelman, Terneuzen; Tamara Buijsse, Terneuzen; Frank Buijze, Zaamslag; Johnny van Cads- and, Axel; Francois Dieleman, Axel; llona van Drongelen, Sluiskil; Mike van Ee, Sas van Gent; Danielle Emans, Westdorpe; Anouk de Feijter, Axel; Christien de Fouw, Axel; Dagmar van Geffen, Zaamslag; Ina Giele, Terneuzen; Marjolein Groeneveld, Terneuzen; Sytian Haak, Hoek; Rienke Ha melink, Zaamslag; Jan-Willem Harmanny, Axel; Merel Huisman, Terneuzen; Lisette de Jong, Terneuzen; Marielle Ketelaars, Sas van Gent; Lidewij de Koeijer, Zuiddor pe, Bianca Lambert, Terneuzen; Sofie van Langevelde, Westdorpe, Menno van Lent, Sluiskil; Anda van Liere, Axel; Vincent Ne ve, Philippine, Eva Peters.Terneuzen; Dirk Pichel, Terneuzen; Arjan de Pooter, Axel; Carla Simons, Terneuzen; Eline Siegers, Terneuzen; Kevin de Smet, Terneuzen; Norine Terpstra, Terneuzen; Terence Til- genkamp, Axel; Jochem Verdoorn, Ter neuzen; Ella Vink, Sas van Gent, Paula van Wasbeek, Hoek; Freek Wellerdieck, Sas van Gent; Anne Wilting,Terneuzen; Marti- ne van de Winckel, Zaamslag; Esther Wis se, Terneuzen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 19