Ijsberen en onderstrepen PZC Kitty Kalkman 18 Nehalennia Middelburg mavo: Amanda Barendse, Middelburg; Mariëlle 'Batelaan, Vrouwenpolder; Mirthe de Bruijne, Middelburg; Katja Gillissen, Mid delburg; Lieke Jansen, Middelburg; Mu riel Lawerman, Middelburg; Ricardo Lou- werse, Middelburg; Charon Modijefsky, Koudekerke; Linda de Nooijer, Arnemui- den; Jessica Schipper, Middelburg; Re- nate van Sorge, Middelburg; Paula Stok, Vlissingen; Maya van der Velde, Oostka- pelle; Dorcila Warkor, Oost-Souburg; Kim van Woensel, Middelburg; Mariam Zaidi, Middelburg; Benjamin Faasse, Westka- pelle; Thijn Goetheer, Middelburg; Corien van Hoek, Middelburg; Ronald Huibregt- sen,Westkapelle; Linda Jobse, Koudeker ke; Alper Kog, Middelburg; Lineke Min- derhoud, Westkapelle; Jasper Nijssen, Middelburg; Davood Nikcheh Farahani, Middelburg; Roxanne Roubos, Middel burg; Marcel van Straten, Middelburg; Godi van Wieringen, Veere; Jelmer Won- dergem, Middelburg; Michael Zwemer, Middelburg; Marije Baas, Veere; Aladin Basic, Middelburg; Rukiye Dogan, Mid delburg; Patrick Huibregtse, Vlissingen; Lydia Kievit, Koudekerke; Jerely Kleeman, Oost-Souburg; Jolanda Krikke, Middel burg; Tim Lagas, Middelburg; Kim Mes, Middelburg; Marcel Raaijmakers, Nieuw dorp; Marike Rogge, Middelburg; Eveline Roskam, Middelburg; Frans Stroo, Mid delburg; Patrieck Wattel, Oostkapelle; Er- •ik Wolf, Veere. vbo bouwtechniek: Majid Al Housini, Middelburg; Michel Breuker, Middelburg; Marcel de Bus- - "schere, Vlissingen; Arjan van Dalen, Mid delburg; Frangois van Dalen, Middelburg; Naomi De Decker, Middelburg; Vincent van Eijk, Middelburg; Sander Elderhorst, Oost-Souburg; Benjamin de Koning, Ar- nemuiden; Ferdie Leeuwenburg, Vlissin gen; Marcel Mors, Middelburg; Jerney Mulder, Middelburg; Cèdric van de Poll, Vlissingen; Ali Qasim, Middelburg; Joery Rob, Middelburg; Géorgo Small, Vlissin gen; Sander van de Wetering, Vlissingen. vbo mechanische techniek: Martien Haan, Vlissingen; Bas van de Kerckhoven, Koudekerke; Fabien Le grand, Middelburg; Sander de Nooijer, .Vlissingen; Nicky Wijkhuijs, Gapinge. vbo electrotechniek: Rob Boone, Oost-Souburg; Wendy Dir- ven, Middelburg; Olaf Gideonse, Middel- burg; Remco Gommers, Middelburg; Yon- nata Kassia, Vlissingen, Fuad Korman, Middelburg; Joey Lourense, Arnemuiden; Wahid Omar, Zierikzee, Kim van Oosten, Middelburg; Denni Piter, Middelburg; Na- hèsson de Queljoe, Middelburg; Vikash Ra)bansh, Middelburg; Ricky Rijsdijk, Vlis- singen; Charlotte van Steenwijk, Oost- -Souburg; Pieter van Vonderen, Middel burg; Sander de Vries, Middelburg; Gre- gorvan Weers.Middelburg. vbo voertuigentecliniek: Michel Besuijen, Veere; Chris Bodrïj, Vlis- singen; Sjoerd Franke, Veere; Zevvon Gil let, Oost- Souburg; Joël Lesnussa, Mid delburg; Jim van der Maas, Middelburg; Patrick Smeding, Oost-Souburg; Wouter Swaneveld, Middelburg, Raoul Talamini, Middelburg; Emiel de Witte, Oost-Sou burg. vbo consumptieve techniek, diff. brood- /banket: Annika Geelhoed, Middelburg; Chantal Schijf, Middelburg; Lodewijk Scholte, Vlissingen. vbo consumptieve techniek, diff. horeca: Maartje Anbeek, Middelburg; Erwin Bet- lem, Middelburg; Irene Bisoen, Middel burg; Ruben Dijkstra, Middelburg;Tim Do- minicus. Middelburg; Stephan van Es- Oost-Souburg; Karin van Gemert, Mid delburg; Angelina van der Heijden, Vlis singen; Taco Joosse, Middelburg; Jurian van de Ketterij, Arnemuiden; Bas Leeuwe- steijn. Middelburg; Jochem Leijnse, Mid delburg; Niels Noordhoek, Middelburg; Clifton van Oeffelen, Middelburg; Jaïr 'Smids, Middelburg; Ron Tangeman, Haamstede; Escha Tanihatu, Oost-Sou burg; Kevin Verkaik, Veere; Jeroen de Vis ser, Domburg; Bianca de Vos, Middel burg; Richard Wessels, Middelburg; Iris Wilemaker, Westkapelle; Wendy de Zeeuw, Middelburg; Marlies Zöbisch, Vlissingen. vbo verzorging: Annemieke van den Berg, Middelburg; Lisette van den Berg, Middelburg; Eva Bonnardel, Oost-Souburg; Angelique van Boven, Vlissingen; Debora Confurius, Ar nemuiden; Margriet Dingemanse, Arne muiden; Daniëlle Gerstel, Middelburg; Ad- va Harel, Vlissingen; Stephanie van Hel- voirt, Arnemuiden; Lukas Jonkman, Mid delburg; Melanie Kind, Vlissingen; Charis- sa Kunst, Middelburg; Raisa Luciano, Oost-Souburg; Yvonne Meier, Vlissingen; Angela Pelster, Middelburg; Denise Pro- i voost, Hulst; Nicole Reulings, Middelburg; Chantal Sinke, Middelburg; HilalTamam- bay, Middelburg; Nilay Tercin, Vlissingen; Mariska Verkaart, Vlissingen; Mariëlle de Voogd, Oost-Souburg; Cindy Wevers, Vlissingen; Samantha Wevers, Middel burg; Lindy Willemse, Middelburg; Sinder Yigit, Middelburg; Semra Ögütlüoglu, Mid- delburg. vbo uiterlijke verzorging: Bianca Alewijnse, Biggekerke; Katrïen van Baaien, Middelburg; Adriana van Bel- zen, Arnemuiden; Kathelijn Cornelisse, Middelburg; Rachelle Forat, Vlissingen; Moniquevan de Gruiter, Middelburg; Sita Ignatia, Oost-Souburg; Ramona Klaas- ■sen, Middelburg; Katinka Koning, Vlissin gen; Suzanne de Kreek, Middelburg; Sabi ne Kroonsberg, Middelburg; Marloes Krul, Vlissingen; Patricia van der Leek, Vlissin gen; Gwen Meerman, Middelburg; Lie- sanne Meijer, Middelburg; Gwenda Meul- meester, Arnemuiden; Jill Michielsen, Middelburg; Amanda Schroevers, Nieuw- dorp; Melanka Sijnesael, Middelburg; Oz- lem Tulek, Middelburg; Marjolein van de Weijgert, Oost-Souburg. gymnasium/atheneum: profiel cultuur en maatschappij: gymnasium: Kim Koper, Middelburg, atheneum: Lisanne van Dijk, Middelburg; Marieke Houg, Arnemuiden; Guido van Loon, Middelburg; Eva Parinussa, Middel burg; Shoona Tahitu, Middelburg, profiel economie en maatschappij: gymnasium: Roderik Wijkstra, Middel burg. atheneum: Suzanne Blankenburgh, Oost- -Souburg; Jolande Colijn, Vlissingen; Wietse Dekker, Middelburg; Sharon Een- •dragt, Middelburg; Jurjen Jongepier, 'Westkapelle; Sebastian Joziasse, Oost kapelle; Coen Lukaart, Serooskerke; San ne Platzbeecker, Middelburg; Linda Re- wijk, Westkapelle; Jeroen de Visser, Domburg; Marina Wekking, Koudekerke; Gonchita Zandbergen, Middelburg, profiel natuur en gezondheid: gymnasium: Eline van den Akker, Middel burg; Susanne van den Buuse, Middel burg; Diederick Cardon, Veere; Rosa Drij- gers. Middelburg; Jennifer Goedbloed, zaterdag 16 juni 2001 Ze houdt er een bijzondere leermethode op na. De 20- jarige Kitty Kalkman uit Goes leest haar boek het liefst hardop voor terwijl ze heen en weer loopt in haar kamer en belang rijke passages tegelijkertijd on derstreept. De ClOS-studente aan het ROC in Goes kan haar gedachten maar moeilijk bij een boek houden als ze het stil leest. Het CIOS (Centraal Instituut Opleiding Sportleiders) van het ROC waaraan Kitty studeert is een driejarige mbo-opleiding. Kitty besloot de studie te gaan volgen na het behalen van haar mavo-diploma in 1998. Dat be tekende op kamers wonen, want Kitty's ouders wonen in Maas sluis. „Dichterbij clan Goes was er geen enkele sport opleiding", vertelt Kitty. „De eerste twee jaar heb ik in een flatje in de Valckeslotlaan gewoond. Nu woon ik met elf andere CIOS- studenten in een huis aan de Piccardtstraat in Goes." Het samenleven van twaalf stu denten in één huis geeft niet de overlast die je zou verwachten. Kitty: „Ik ben niet echt een doorsneestudent. Soms gaan we op donderdag wel stappen, maar meer ook niet. Wij zijn sporters, het breekt je op als je je iedere avond klemzuipt. De vol gende morgen moet je om half negen misschien weer drie kilo meter hardlopenIk vind het net zo gezellig om met z'n allen met een colaatje tv te kijken, of om met een huisgenoot hard te lo pen Als er toch een keer veel la waai is geweest, komt het wel eens voor dat een ouder echt paar uit de buurt klaagt, Dan bi'engen we de volgende dag een bloemetje en dan is dat ook weer goed." Om het studentenhuis een beet je leefbaar te houden, is er een schoonmaakrooster in het leven geroepen. Om de beurt worden de keuken, de douche en de twee wc's schoongemaakt. „Eigen lijk hebben we nog een douche, maar die gebruiken we nooit", vertelt Kitty terwijl ze een vies gezicht trekt, „Daar zit alle maal groene schimmel aan de muren en die wordt steeds vie zer. We maken alles schoon, be halve die douche." Kitty's eigen kamer is ongeveer drie bij vier meter. Daar stampt ze de stof voor school in haar hoofd. „Gelukkig hoef je voor het CIOS niet zoveel te leren. Daar ben ik blij mee, want ik kan niet stilzitten. Nadat ik de stof hardop al lopend en onder strepend heb voorgelezen, zeg ik die het liefst nog op aan een foto Dirk-Jan Gjeltema huisgenoot. Als dank voor het luisteren help ik dan regelmatig met computers, daar kan ik re delijk mee omgaan." Kitty hoeft geen eindexamen af te leggen, zoals op scholen voor voortgezet onderwijs. „We krij gen les in modules die afgeslo ten worden met tentamens. Aan het eind heb je alleen een eind gesprek, waarin je moet ver woorden wat je hebt geleerd en wat je ermee gaat doen.De stu dente zag er niet tegenopWat ze met haar studie gaat doen, is voor haar al duidelijk: „Vanaf september ga ik de opleiding Cultureel Maatschappelijke Vorming volgen aan de Hoge school Rotterdam. Uiteindelijk wil ik dan een combinatie van theorie en praktijk, zodat ik bij voorbeeld sport buurt werker kan worden. De hangjeugd in Rotterdam stimuleren om te gaan sporten in de buurt." Het is maar één van de vele voorbeelden die Kitty uit haar mouw schudt. „Ik vind het ook leuk om te sporten met ouderen of allochtonen, of om iets in de recreatie- en toerismesector te gaan doen. Of organisatorisch. Mijn probleem is dat ik zoveel wil." Jacob Hoekman Middelburg, Janet Goedhart, Nieuw- en Sint Joosland; Kirsten Spar van der Hoek, Middelburg; Rosalin Roelse, Westkapelle; Karin Theune, Middelburg; Jelle Waren- dorff, Middelburg. atheneum: Frank Aartman, Domburg; Fer- di Droste, Middelburg; Chris van lersel, Domburg; Joppe Kroon, Middelburg; like Meertens, Middelburg; Guus Meijer,Mid delburg; Mirjam de Pagter, Oost-Sou burg; Maartje van der Plas, Middelburg; Erica Ras, Middelburg; Ellen Vaessen, Middelburg; RoderickVos, Middelburg, profiel natuur en techniek: gymnasium: Eline van den Akker, Middel burg; Vincent van Exel, Vlissingen; Janet Goedhart; Catherine Koster, Middelburg; Sander Roose, Veere; Rieks Soepenberg, Middelburg; Jelle Warendorff, Middel burg. atheneum: Frank Aartman, Domburg; Fer- di Droste, Middelburg; Danker Kemper, Zoutelande; Joppe Kroon, Middelburg; Guus Meijer, Middelburg; Marlous Pleijte- Middelburg; Roderick Vos, Middelburg. havo: profiel cultuur en maatschappij: Anne van den Ban, Middelburg; Mariska Bergmans, Middelburg; Sjoerd Gelok, Middelburg; Germaine de Graaf, Middelburg; Kim Jansen, Middelburg; Marijntje Jansen, Middelburg; Marjolein Kok, Koudekerke; Stefan Kuschnig, Middelburg; Jose Meijer, Grijpskerke; Stefanie Prince, Middelburg; Priscilla de Putter, Nieuw- en Sint Joosland; Hendrik Slieker, Vlissingen; Nanda de Smit, Kou dekerke; Wendy de Smit, Koudekerke; Mariska van Stee, Middelburg; Nicole van Tilborg, Arnemuiden; Diederik Verburg, Middelburg; Harold Vermeulen, Middel burg; Thijs van der Vliet, Middelburg; An nemarie van de Vreugde, Zoutelande; Jonas Wolf, Middelburg; Amina Zaidi, Middelburg; Merle Zollner-Krumme, Vee profiel economie en maatschappij: Steven Bakker, Middelburg; Semanur Co- ban, Middelburg; Polle van Elsacker, Rit- them; Sabine Flipse, Koudekerke; Bart Ga- brielse, Domburg; Yvonne Goeseije,Vrou wenpolder; Ellen Hamelink, Middelburg; Danielle Hofstra, Middelburg; Jobine Job- se, Middelburg; Paul Kleinepier, Middel burg; Jorden de Lange, Middelburg; Salva de Nooijer, Arnemuiden; Leroy Patty, Mid delburg; Tom Ponjee, Zoutelande; Anima Ruissen, Middelburg; Benjamin Schoole- man, Middelburg; Arnold Schreij, Oostka pelle; Theo Szarafinski, Middelburg; Jo nathan Zigter, Middelburg, profiel natuur en gezondheid: Krista Boeije, Middelburg; Thirza Faase, Middelburg; Emmelie Jakobsen, Westka pelle; Florian Kapias, Koudekerke; Rachel Raadsen, Middelburg; Annemiek van Raf- fen, Middelburg; Thijs Rullens, Middel burg; Edwin van der Velden, Middelburg; Marieke Verschoor, Middelburg, profiel natuur en techniek: Lotte Burgers, Middelburg; Joost Eshuis, Serooskerke; Astrid Gabrielse, Westka pelle; Bart de Haan, Zoutelande; Marijn Heeren, Middelburg; Ricky de Leeuw; Middelburg; Dennis Minderhoud, West kapelle; llona de Moor, Serooskerke; Je roen Poerstamper, Arnemuiden; Bart Stroo, Westkapelle: Kim van Vaardegem, Westkapelle; Erwin Veldman, Middel burg; Niek Wit, Middelburg; Hin Shiang Wong, Middelburg. ROC Zeeland Vlissingen mavo: Marcel Alexander, Veere; Anika Beard, Vlissingen; Harm Boeije, Grijpskerke; Ja- comijn Borgers, Vlissingen; Sara Geldof, Vlissingen; Marieke Hamer, Middelburg; Ade Haurissa, Middelburg; Eefje Heems kerk, Vlissingen; Shahab Heijn, Middel burg; José van der.Meule, Vlissingen; Ro- mina Mir, Vlissingen; Anintah Omar, Mid delburg; Jean-Luc Openeer, Hansweert; Esther van Trijp, Vlissingen; Elly de Wild- van Belzen, Colijnsplaat. havo: Maartje Arts, Goes; Astrid Asarfi, Vlissin gen; Jolanda de Back, Goes; Marieke Be suijen, Vlissingen; Freddy Blaas, Oostka pelle; Karin Boomsma, Oost-Souburg; Tanja Broere, Vlissingen; Lorna Buckley, Oost-Souburg; Franceses Clijncke, Sluis; Anneke Coppoolse, Heinkenszand; Leon Cornelisse, Arnemuiden; RP Davidse, Goes;Jozua Dieleman, Vlissingen; Rebek- ka van Eenenaam, Middelburg; Merel Geernaert, Vlissingen; Kimo de Gelder, Vlissingen; lan van Haaren, Koudekerke; - Renger Hack, Kattendijke; Enssan Ho- beyn, Vlissingen; Angelique Houmes, Middelburg; Petra van Iwaarden, Cad- zand; Marieke de Jager, Lewedorp; Sarah de Jong; Vlissingen; Anne Joziasse, Vlis singen; Jesse Kluijfhout, Vlissingen; Wout Kole, Kapelle; Jacqueline Kooistra, Oost- Souburg; Joan Kriise, Middelburg; Bertie Luitwieler, Goes; Christiaan Matthee, Goes; Gijs Meijerink, Goes; Gerko van Nes, 's-Gravenpolder, Mariska van Oos ten, Krabbendijke; Arjan Oosterbroek,Zie rikzee; Lennaert Paasse, Vlissingen; Jea- net Planting, Oost-Souburg; Joska Rom- bouts, Goes; Wouter Roobol, Vlissingen; Richard Schipper, Vlissingen; llona Sips, Middelburg; Femke Stroo, Zoutelande; Daniël Stuit, Burgh Haamstede; Maurice Tramper, Serooskerke; Jesse Vermeer, Oost-Souburg; Hind Walid Khalïd, Middel burg. Thijs Bakker, Middelburg; Esther van den Bergh, Vlissingen; Titia Breel, Oost-Sou burg; Myrthe Hendrikx, Waarde; Aldo Houterman, Middelburg; Michael Kars, Vlissingen; Suzanne Keijzer, Vlissingen; Adrienne Krijnen, Vlissingen; Fieke Kroc- ké, Aagtekerke; Irene Lantsheer, Vlissin gen; Niels Lastdrager, Middelburg; Neda Nikcheh Farahani, Middelburg; Chris van Ochten, Aagtekerke; Sanne Osté, Vlissin gen; Rick Samual, Middelburg; Rinske Schaap, Vlissingen; Ruben Schouw, Vlis singen, Tiko Seip, Middelburg; Patricia Slootmans, Middelburg; Elize Stoel, Kou dekerke; Percijn Vlaming, Vlissingen; Francis Vos, Oostkapelle; Stijn Vreeze, Aardenburg; Debora Wattel, Middelburg; Dave Wisse, Middelburg; Michel Zuijder- wijk, Burg-Haamstede. Scholengroep Pontes HetGoese Lyceum Goes mavo: Isabelle Anfray, Schore; Tamara Bauer, Kruinihgen; Marijn Bilterijst, Goes; Yvon ne Bogaert, 's-Heer Hendrikskinderen; Marcel van Bommel, Kruiningen; Marco van den Bos, Heinkenszand; Vincent van den Bos, Heinkenszand; José Bouwense, Kloetinge; Frank Bouwmeester, Goes; Christa van Boven, Kruiningen; Sjoerd den Dekker, Goes; Marco Dieleman, Kamper land; Tjallina Dingemanse, Goes; Annet Duivenvoorden, Goes; Ronnie den Engels man, Goes; Lianne van der Genugten, Co lijnsplaat; Marinda van der Genugten, Co lijnsplaat; Kim van de Guchte, Hansweert; Majanda Hamelink, Goes; Rob Hebing, Oud—Sabbinge; Sander Huisson, 's-Gra venpolder; Daphne Janse, 's-Heer Arendskerke; Els Janssen, 's-Heer Arendskerke; Daniël de Jong, Nieuwdorp; Robert Kalle, Kapelle; Erwin Keukelaar, Goes; Eveline de Klerk, Kapelle; Bas van de Korput, Goes; Wouter Korstanje, Nieuwdorp; Daniël Krijger, Nisse; Bianca de Kunder, Kapelle; Ellen Lamper, Kapelle; Martine de Looff, Kortgene; Robin Loopik, 's-Heer Arendskerke; Liesbeth Meijer, Wemeldinge; Boyd Murdoch, Kats; Ma- non de Nooijer, Kloetinge; Cynthia van Oord, Goes; Marjan van Oosterhout, Oud- Sabbinge; Jasper Oudejans, Goes; Rini van der Perk, Goes; Corine Polderman, Heinkenszand; Dionne de Regt, Goes; Bi anca Relyveld, Heinkenszand; Sabine Ri chard, Yerseke, Marije Romijn, Kapelle; Kim Schaier, Goes; Ramon Schrijver, 's- Gravenpolder; Mark Schuringa, Goes; Dorien van de Swaluw, Heinkenszand; Nghia Ta, Goes; Kaya Tan, 's-Heer Hen drikskinderen; LyskeTelleman, Goes; Len- or den Toonder, 's-Heer Hendrikskïnde- ren; Ronald Traas, Yerseke; Annemarie van de Velde, 's-Gravenpolder; Ronnie Verhage, 's-Gravenpolder; Mathijs Verlin den, Kloetinge; Armin Vermerris, Rilland; Davina Verrips, 's-Heer Arendskerke; Martijn Versteeg, Krabbendijke; Marjo lein Vleugel, Wemeldinge; Paulus Wage- makers, Goes; Jenneke Weeda, Kapelle; Dennis Weijers, Goes; Stefan Wester weel, Wolphaartsdijk; Hanneke Weststra- te, Nieuwdorp; Puck Woldring, Goes; Joey van der Zweep, Goes. havo: Dirk Achterberg, Kattendijke; Mariëlle van Belzen, Goes; Sheila van Berkel, 's-Heer Arendskerke; Deborah van de Braak, Goes; Jewan Breure, Kats; Maria Cappon, Heinkenszand; Anouschka Convents, Heinkenszand; Leoni Dagevos, Wemel dinge; Jacco Dingemanse, Goes; Wendy Dirksen, Goes; Mirjam Dommanschet, Hansweert; llona van Doorn, Ellewouts- dijk; Chris van der Draai, Vlissingen; Roos de Dreu, Goes; Sylvia Duinkerke, Yerseke; Jessica Geensen, Goes; Maarten Griep, Goes; Mirna van der Hoeven, Goes; Kristel van den Hooven, Hoedekenskerke; Clau dia de Jager, Goes; Andrea Kloet, Hein kenszand; Sabrina Kole, Nieuwdorp; Bon ny van Kuijk, Middelburg; Casper Kunst, Goes; Evert Jan van 't Land, Rilland; Mar jan Lindenbergh, Kapelle; Rosalie* van Lokven, Kapelle; Tanja Meliefste, Kapelle; Annemieke Mous, Kapelle; My Lien Nguy en, Goes; Nga Nguyen, Goes; Rens Oude jans, Goes; Guido Ploum, Kattendijke; Mladenka Puleska, Hansweert; Eveline Repko, Rilland; Alexander de Reu, Hein kenszand; Mirjam Rovers, Goes; Vera van Schagen, Goes; Janna Schoonakker, Goes; Suzanne de Steur, Ovezande; Aafke Stuart, Goes; Chun Wai Tarn, 's-Gravenpolder; Leanda Verboom, Kort gene; Kim Versteeg, Kapelle; Steven Vos, Kloetinge; Bennie Wagenaar, Yerseke; Christiann Weijer, 's-Heer Arendskerke; Koen Wisse, Colijnsplaat. atheneum: Pascal Besson, Heinkenszand; Koen Bins, Kapelle; Marije Blok, Krabbendijke; Mau rice Boelhouwers, Goes; Reinier Bom, Schore; Tom van Driel, Goes; Linda den Engelsman, Goes; Hanneke van der Haar, Kapelle; Tomas van Haasterecht, Kortge ne; Fenneke van Hasselt,'s-Heer Abtsker- ke; Marloes Henderikx, Nieuwdorp; Salle de Jonge, Goes; Marga Kliphuis, Goes; Giel Kock, Goes; Susan van Koeveringe, Kamperland; Annelies Luteijn, Wol phaartsdijk; Bart Mieras, Kapelle; Ema Nieuwenhuijze, Kapelle; Niek van de Pas, Kloetinge; Joost Planken, Goes; Bianca Polderman, Kapelle; Elise Quist, Yerseke; Aimée de Rooij, Yerseke; Benjamin Schrij ver, 's-Gravenpolder; Rob Sonke, Kloetin ge; Susanne Stolwijk, Kapelle; Asta Tax, Goes; Steven Tiebout, Goes; Minh Truong To Van, Goes; Ellen Traas, Nisse; Merijn vande Ven,Wilhelminadorp;JordideVos, Goes; Eelco Walhout, Heinkenszand; Do minique van der Weele, 's-Heer Arends kerke; Ulco Wierenga, Goes; Anneke Wimmers, Goes. gymnasium: Simonevan den Berge, Yerseke;Liekevan der Bruggen, Kapelle; Kenneth Dirksen Goes; Bob van der Laan, Kapelle; Marieke' Liem, Kapelle, A.J. van Loon, Heinkens zand. Pontes Scholengroep Pieter Zeeman Zierikzee vbo-bouwtechniek: Romme Boerkoel, Renesse; Jeroen van den Brand, Zierikzee; Lennert Goud zwaard, Zonnemaire, Patrick Knijnen- burg, Zierikzee; Remco Koster, Zierikzee Bertin van der Laan, Oosterland; TatosJa- men, Burgh-Haamstede; Sebastiaan Postma, Dreischor; Richard van deSande, Nieuwerkerk; Ferrie ten Veen, Oosterland vbo-consumptieve techniek: Luc van Beemen, Scharendijke; Caspar Duine, Zierikzee; Linda van den Eijnde, Zierikzee; Debbie van Grunsven, Brou wershaven; Roel de Hamer, Ouwerkerk. Brenda van Hoewijk, Zierikzee; Jeffrey Lopatka, Oosterland; Steven van der Lub- be, Oosterland; Jeroen Stuut, Zierikzee vbo-eiektrotechniek: Bart Gorsse, Oosterland; Elroy de Graal, Ellemeet; Joan van den Hoek, Zierikzee; Arjan IJzenbrandt, Brouwershaven; Ro' bert-Jan Janse, Zonnemaire;Tom Jonker, Zierikzee; Johan Kristalijn, Zierikzee; Maurice van de Nouweland, Zierikzee; Marco Roks, Nieuwerkerk; Paul Savenije Zierikzee; William van der Schelde, Kerk- werve; Gijs de Visser, Zierikzee; Arpn Zandijk, Zierikzee. vbo-metaaltechniek: Corstiaan Dekker, Zierikzee; Jay Jay Ga- lang, Zierikzee, René den Haan, Zierikzee, Michel van der Hoeven, Nieuwerkerk; Cristian Lang, Noordgouwe; Meivin Sa- man, Kerkwerve; Michael Vis, Zierikzee; Erwin Wandel, Renesse. afdeling vbo - verzorging: Alicia Admiraal, Zierikzee; Babette Berre- voets, Zierikzee; Nanette Bezemer, Re- nesse; Jody Bolier, Zierikzee; Maudy Bom, Burgh Haamstede; Richelle Com mandeur, Oosterland; Kristel Dekkers,Ou werkerk; Bianca Fokker, Zonnemaire, Re- nate den Haan, Zonnemaire; Merel van der Jeugd, Ouwerkerk; Carola de Keijzer, Zonnemaire; Claudia Kiesenberg, Zierik zee; Iris Kloet, Kerkwerve; Evelien Koo- man, Zierikzee; Stephanie Landegent, Burgh Haamstede; Marit van der Linde, Zierikzee; Jenneke van Loon, Zierikzee; Wendy Mertens, Nieuwerkerk; Dinanda Nodelijk, Zierikzee; Daniëlle van Oosten, Zierikzee; Manon van de Panne,Zierikzee; Jolanda Post, Kerkwerve; Colette vander Schoor, Zonnemaire; Joyce Speelman, Burgh Haamstede; Petra van Velthoven, Zierikzee; Daniëlle Versendaal, Bruinisse; Rachel de Vries, Ouwerkerk. Dennis van Antwerpen, Zierikzee; Merlyn Atoon, Brouwershaven; Camiel Beijers- bergen, Kerkwerve; Mirjam de Bel,Zienk- j zee; Marloes van Bemden, Ouwerkerk; Astrid van den Berg, Oosterland; Casper Bierens, Zierikzee; Sander Bolier,Zierik zee; Bram Bolle, Oosterland; Ralf Bolten- dal, Brouwershaven; Aart Clarisse, Re- nesse; Inge Cobussen, Scharendijke; Thiemovan Damme, Zierikzee; Ad Dekker, Noordgouwe; Martina Duinhouwer, Brui- nisse; Mario van Eenige, Zierikzee; is van Eijk, Dreischor; Stéphanie Fennet,Re- nesse; Rene Foekens, Zierikzee; Kahjnde Groot, Zierikzee; Arianne Grootenboer, Sirjansland; Ron Hadala, Renesse; Nadi- ne Hendrikse, Zierikzee; Sarena van Hen gel, Scharendijke; Niels Hessels, Nieu werkerk; Jill Honig, Burgh-Haamstede; Ivo Jonker, Dreischor; Marleen Keus,Zie rikzee; Jasper Kops, Nieuwerkerk; Femke van der Linde, Dreischor; Nelianne Lod ders, Zierikzee; Tessa van der Moere,Zie rikzee; llonka de Molennaar, Nieuwer kerk; Kevin Murphy, Noordgouwe; Jenni fer Nederveen, Kerkwerve; Jordy Nie- mans, Nieuwerkerk; Wendy Plaisier, Ei kerzee; Alain Poll, Renesse; John Poot, Sirjansland; Inge ter Riet, Zierikzee; Jan ter Riet, Zierikzee; Sarissa de Ronde, Nieuwerkerk; Martin van Rooten, Brou wershaven; Gerry van de Sande, Nieu werkerk; Dagmar Scheffer, Zierikzee; Remco Seeder, Zierikzee; Loes van der Sluijs, Brouwershaven; Stefan Smalheer, Brouwershaven; Kim Speelman, Burgh- Haamstede; Felicia Stal, Burgh-Haamste de; Dado Suljic, Zierikzee, Ester Visser, Sirjansland; Belinda Visser, Zierikzee;Ro gier Voorzaat, Dreischor, Esther de Vos, Noordgouwe; Kirsten de Vrieze,Zierikzee; Jacco van der Werf, Noordgouwe; Pa trick van Zandwijk, Serooskerke. havo: Rianne van Achteren, Burgh-Haamstede; Manonne Bambelt, Zierikzee; Renate Blom, Burgh-Haamstede; Tjarco Boer koel, Renesse; Christa Bolle, Oosterland, Elaine Bom, Nieuwerkerk; Jan-Willem van Doorn, Zierikzee; Sander Eekhof, Zie rikzee, Martin Hobé, Zierikzee; Manon Horst, Zierikzee; Maurice in 't Hout,Zierik zee; Natasja de Jongh, Nieuwerkerk; Maurice Kleingeld,Zierikzee; RobertKrei- sel, Renesse; Linda de Maayer,Zierikzee; Lucas Marijs, Sirjansland; Rob Moerman, Sirjansland; llona van den Ouden, Zierik zee; Sandra Passchier, Kerkwerve; Rerm van der Reijnst, Burgh-Haamstede;Karo- lien Roon, Zierikzee; Emmely Schot, Zie rikzee; Annemarie Steegmans, Zierikzee, Inge Strijbos, Zierikzee; Roos van Stuij- venberg, Nieuwerkerk; Debra Uijl, Zierik zee; Bart Uitterhoeve, Burgh-Haamstede; Wilma de Valk, Nieuwerkerk; Jacco Vas- seur, Renesse; Samentha Vermeulen,Zie rikzee; Serge Vogelenzang, Zierikzee;De sire Voshart, Burgh-Haamstede; Joachim Voulon, Zierikzee; José Vrijdag, Noord- welle; Mieke Wandel, Nieuwerkerk; Leo- nie Wandel, Nieuwerkerk; Arnaud Wel- mer, Zierikzee; Renate Wesdorp, Dreischor; Bram van Zwol, Zierikzee. atheneum: Willem Jan Beneker, Noordwelle;Renske Boerkoel, Renesse; Frank Bolier, Zierik zee; Albert van Daalen, Schuddebeurs, Stephanie, Dekker Zierikzee; Daniël van Dijke, Burgh-Haamstede; Ylva Doore- waard, Boekhout Burgh-Haamstede;Wil- bert Eekhof, Zierikzee; Johan van Erp,Zie rikzee; Reinout Ezinga, Noordgouwe; An- nerienke Fioole, Zierikzee; Michiel Goed bloed, Zierikzee; Alex Hobé, Zierikzee,Ni- ni de Jong, Ellemeet; Annemarie Kersten, Burgh-Haamstede; Marius van Koeverin ge, Zierikzee; Lieke Kros, Zonnemaire;in- mon Lansdorp, Burgh-Haamstede; Arjan van Leeuwen, Renesse; Ronald van Loen- hout, Zierikzee; Sanne Meerdink, Zierik zee; Carolien Nederlof, Zierikzee; Roden Praet, Zierikzee; Jan Willem Pnnce, Burgh-Haamstede; Tamara Roos, Burgn- Haamstede; Arnoud Slagter, Zierikzee, Arnoud Steutel, Brouwershaven; Mar Verwest, Noordgouwe.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 18