Gezellig aan de grote tafel PZC Mark Verwest 17 zaterdag 16 juni 2001 Calvijn College locatie Tholen Dirk Aarnoudse, Tholen; Tanja Aarnoud se Tholen; Lianne Agterdenbos, Tholen; Klisten Baaij, St. Annaland; Sjaak Baaij, Holen; Wendy Baai], Tholen; Christina tanden Berge, Tholen; Kees van den Ber ne Tholen; Conja de Boer, St. Annaland; tautens Bogert, Tholen; Arie van den Doel,St, Maartensdijk; Erik-Jan van Driel, St Annaland; Femmie van Duyn, Tholen; Francisca Eerland, Stavenisse; Marianne Geuze,Tholen; JojannekeGoedegebuure, Oud-Vossemeer; Lissete Griep,Tholen; El len de Groen, Tholen; William Havenaar, Dinteloord; Bram Heijboer, Stavenisse; lydia Heijboer, Scherpenisse; Anne van Houdt,Scherpenisse; Martine van Houte; Corné Kleppe, Scherpenisse; Janita van üoeveringe, St. Maartensdijk; Gerrian Koopman, St. Maartensdijk; Eline Lindt- óoud, Tholen; Martha van Lit, St. Anna- lend, Kanna Mol,Tholen; Sonja Nederlof, Holen; Linda Ponse, Scherpenisse; Heidi Ponsteen, Stavenisse; Andrea Quist, Tho- Isn; Elsbeth Reitsma, St. Philipsland; Ja- colien de Rijke, Tholen; Arco de Rooij, imeer; Anne van der Slikke, ;se, Joan van der Slikke, ;se; Gysbert Snoei, Poortvliet; lop, St. Annaland; locatie Middelburg: Rene Beekman, Middelburg; Peter van Belzen, Arnemuiden; Deborah Bolle, Grijpskerke; Gonneke Boogaard, Melis- kerke, Petra van den Bosse, Oostkapelle; David Bouterse, Middelburg; Marina van de Breevaart, Meliskerke; Simon Corbijn, Middelburg; Annelies Dekker, Koudeker- ke.Hans Dekker, Middelburg; Lea Dekker, Middelburg, Jan Dingemanse, Middel burg; Gilles Dingemanse, Vlissingen; Wimjan Faasse, Westkapelle; Willemijn Geschiere, Middelburg; Pieter Hage, Vlis singen; Willemien den Hollander, Melis kerke; Richard Huisman, Aagtekerke; In- grid Jacobse, Oost-Souburg; Leander Janse, Arnemuiden; Nelleke Janse, Dom burg; Alexander Janse, Middelburg; Jan Joosse, Meliskerke; Petra Joosse, Aagte kerke; Ard-Jan Kasse, Middelburg; Harry Knook, Middelburg; Marjelle Kodde, Oost kapelle; Jolien Koppejan, Nw en St. Joos- :and, Arièlla Korstanje, Arnemuiden; Wil- emiekede Korte, Aagtekerke; Lenneke de Kraker, Nw. en St. Joosland; Pieter de Kraker, Middelburg; Maaike van Leeu- ,ven. Middelburg; André Lievense, Mid delburg, Cristine Louws, Vlissingen; Deborah Louws, Oostkapelle; Arieke Mal bars, Aagtekerke; Floris Maljaars, Oost- «pelle, Johan Maljaars, Aagtekerke; Eric Marijs, Arnemuiden; Marco Marijs, Arne muiden; Lizanne Matthijsse, Meliskerke; Maneke Melis,Zoutelande; Lianne Melse, Meliskerke; Jasper Minderhoud, Aagte kerke, Peter Nieuwdorp, Arnemuiden; Lin da de Pagter, Oostkapelle; Esther Poort vliet, Oost Souburg; Pieter de Ridder, Arnemuiden; Elze Riemens, Meliskerke, Hanneke Riemens, Meliskerke; Evelien de Rijke,Middelburg; Paulien Verhelst, Phili- pinne; Marleen Verhulst, Westkapelle; Manna Verkamman, Arnemuiden; Jolien de Visser, Domburg; Marinel de Visser, Koudekerke; Sander de Visser, Koudeker ks; Arenda Wisse, Aagtekerke; Maaike liidergem, Arnemuiden; Pieter Zuidijk, Arnemuiden. Iccslie Krabbendi jke bouwtechniek: Pieter Aarnoutse, 's-Gravenpolder; Mar tin van Beek, Kruiningen; Rick Beeke, Wolphaartsdijk; Frans-Jan van den Ber- ge,'s-Gravenpolder; Reinier Berman, Ka- aelle; Leendert Boeder, Kruiningen; Ri- :hard Brouwer, 's-Gravenpolder; Hubert Bruijnzeel, St Annaland; Tonnie de Brui ne, Oosterland; Marnix Corbijn, Goes; Adriaan Dorst, Nieuwerkerk, Diet Duine, Hoedekenskerke; Peter Jansen, Tholen; Oerard Korving, Kerkwerve;WilbertKruijt, s-Gravenpolder; Marco Matthijsse, Krab- rendijke; Maarten Meulmeester, Arne- "uiden, Martin Neels, Oostdijk; Wilco Qverbeeke, Waarde; Mario Pieper, Oos- teriand; Jos Polderman, Stavenisse; Ri chard Reijngoudt, St Philipsland; Anco RijStenbil, Scherpenisse; Bas Roggeveen, St Philipsland; Bertus Sinke, Kapelle; Cor- nelWagenaar, 's-Gravenpolder; Dirk-Jan van Wijck, Hoek; Leendert Jan van Wijck, Oosterland; Ronnie Zweedijk, Krabbendij- ke. elektrotechniek: DennisBlok, Krabbendijke; Laurens Bode, Kapelle; Pieter Bogert, Tholen; Egbert Boot, Goes; Hillebrand Bos, Scherpenis se; Harry van den Bos, Scherpenisse; Arend van den Bosse, Lewedorp; Augus tijn Bruinooge, Kruiningen; Tjerk Burger, Tholen; Rene Geluk, 's-Heer Hendrikskin deren; Mart de Kraker, 's-Gravenpolder; Niels de Leeuw, Krabbendijke; Niels van der Linden, 's-Gravenpolder; Marc-Jan Moerland, Krabbendijke; Ad Molenaar, Goes; Corné de Nood, 's-Gravenpolder; Anton van Pelt, Kruiningen; Coen Sinke, Krabbendijke; Johnny Verhulst, Krabben dijke, Niels van Vossen, St. Philipsland. handel en verkoop: Christina van Belzen, Arnemuiden; Rianda van den Berge, Yerseke; Johanna Bogert, Oud-Vossemeer, Nelleke den Braber, Stavenisse; Janneke van Dijke, St. Anna- land; Pieternella Gunter, St. Annaland; Annelies Gunter, St. Annaland; Jorina van der Hart Krabbendijke; Adriaan Jansen, Kruiningen; Mariska Jansen, Kruiningen; Tineke de Jonge, Oostburg; Rianne Klip- pel, Stavenisse; Sylvia de Leeuw, Krab bendijke; Ellie Lokerse, Kruiningen; Jacob Waarde; MiekeNiewen- Frank Oostdijk, Krui- Sijp, Kapelle; Ida Slabbe- Koorn, Yerseke; Gea de Vos, Stavenisse; mekeWondergem, Arnemuiden; Jakolien Wondergem, Arnemuiden. metaaltechniek: Peter van Beveren, Krabbendijke; Jan Bolleman,Terneuzen; Jan-Willem Boone, öorssele; Maarten Boone, Yerseke; Bou- dewijn Boone, Yerseke; Arjen Bouterse, s-Gravenpolder; Christian Broere, Yerse- ke.BartBruijnooge, Yerseke; Pieter Diele- man, Oost-Souburg; Pieter van Dijke, Sta venisse; Michaël Dooge, Nieuwerkerk; Jan Elenbaas, Scherpenisse; Henk van «sen, Meliskerke; Daaf Faasse, Borsse le; Jacco Flikweert, Sluiskil; Izak Goed- bioed, Middelburg; Gert-Jan de Goffau, ™land; Rinus Guiljam, Goes; Arjan van wip, Nieuwdorp; Wilbert Heijboer, St. Annaland; Rene van 't Hoff, Oosterland; wert de Kok, Borssele; Jaco van Kolt- noorn.St Philipsland; Louis de Korte, Me- iskerke; Erwin de Koster, 's-Gravenpol- er, Jeroen Lindhout, Poortvliet; August an der Maas, Kruiningen; Cornelis Ma- "!S, Arnemuiden; Leonard Meeuwsen, ruiningen; Eric Moerdijk, Nieuwdorp; wrne Mol, Nieuwdorp; Pieter Nouwen, a '-®onard Potappel, Stavenisse, p de R'Jke, Stavenisse; Peter Rottier, °fssele; Martijn Ruissen, Goes; Leonard e Ruiter, Stavenisse; Erwin Steketee, erseke; Coen Stroo, Meliskerke; Peter v efker')e'(e' Borssele; Arjan Weststrate, "abbendijke; Gerwin de Witte, Kapelle; Jan-Willem de Witte, Yerseke; Jan-Peter 'andee, s-Gravenpolder. foto Pieter Honhoff Mark Verwest uit Schudde- beurs vind er echt hele maal niks aan om in z'n eentje boven in zijn eigen kamer te stu deren. Dat lukt ook helemaal niet. Hij zit daar achter zijn bu reau tegen een muur te staren en dat inspireert niet. Veel te saai. Dan zoekt hij afleiding, gaat le zen of televisie kijken en blijven de studieboeken gesloten. Het liefste zit hij in de tuin om zich voor te bereiden op zijn vwo-examen. Niet dat het daar stil is, maar daar heeft Mark ook helemaal geen behoefte aan. In die riante tuin kwinkeleren de vogels en maken de bronstige bruikikkers zelfs een oorverdo vend lawaai. Mark heeft er geen last van. Hij voelt zich daar ten minste niet door alles en ieder een verlaten zoals op zijn kamer. Als de weersomstandigheden studeren in de tuin niet toelaten, installeert hij zich in de serre of aan de grote houten tafel in de woonkamer. Daar is het best ge zellig samen met zijn zus Aniek die voor haar havo-examen zit te blokken. Haar vriend Sander Eekhof is ook aangeschoven en zit eveneens over de boeken ge bogen. Met z'n drieën voelen ze zo als examenkandidaten de verwantschap van lotgenoten. De radio staat vrijwel voortdu rend aan. Dat leert lekkerder, weet Mark uit ervaring. Met concentratie heeft hij geen en kele moeite. Als het echt moet, leert hij gewoon de hele dag, maar absoluut nooit langer dan tien uur 's avonds. Nee, een planning maken doet hij niet. „Hooguit plan ik in m'n hoofd een beetje hoeveel tijd ik aan een vak ga besteden. Dat hangt dan ook weer af van waar ik op dat moment zin in heb hoor." Mark woi'dt dus niet zo snel af geleid. Ook niet als er andere huisgenoten in de kamer zitten. ,,M'n vader en moeder houden wel veel rekening met ons. Die zijn zelfs een keer in het kantoor naar de televisie gaan kijken omdat wij hier zaten te leren." Koffie, energiedrankjes, ltren- tenkoekjes en heel veel appels zijn de middelen die aangevoerd worden om de fut erin te hou den. Dat blijkt te werken. Mark heeft er overigens alle ver trouwen in dat het allemaal goed komt met dat examen. Zijn plannen voor daarna liggen al vast. Tot november gaat hij wer ken in de bediening bij Auberge Maritiem aan de Nieuwe Haven in Zierikzee. Er moet geld ver diend worden, want hij wil en kele maanden gaan backpacken in Australië. Afhankelijk van z'n budget wordt het daar va kantie houden en/of werken, maar zijn vooi'keui' gaat uit naar het eerste. Studie stelt hij derhalve nog een jaartje uit. „Het wordt wellicht de Erasmus in Rotterdam", zegt Mark. Hoe of wat weet hij nu nog niet, maar voor november moet hij zich wel hebben aangemeld. „Dat is de voox*waarde die z'n ouders stel len. De studie moet helemaal ge regeld zijn, anders mag ik niet naar Australië vertrekken." Ali Pankow verzorging: Cornelia Aarnoudse, Terneuzen; Elise Baaij, Yerseke; Rianne Bal, Goes; Angela de Bat, Oostdijk; Cora Beekman, Arnemui den; Arianne van Belzen, Arnemuiden; Jo- landa van Belzen, Arnemuiden; Linda van den Berg, Tholen; Rianda van den Berge, Kruiningen; Marijke Berman, Waarde; Nel Bijnagte, Kapelle; Jantine de Boed, Oos terland; Ria de Boed, Oosterland; Nelleke Boogert, Krabbendijke; Erika Bosman, Middelburg; Judith Brouwer, 's-Graven polder; Joanne Butijn, Yerseke; Jos Del- zenne, Yerseke; Arjanne van Dijke, St. Annaland; Wim Dorst, Nieuwerkerk; An nelies van den Ende, Borssele; Diana Everse, Yerseke; Rianne Giljam, 's-Gra- venpolder; Lieneke van Haatten, Stave nisse; Trudy Harthoorn, Krabbendijke; Marianne van Houdt, Oud Vossemeer; Ir ma Janse, Meliskerke; Annelies Jansen, Krabbendijke; Marijke Jansen, Kruinin gen; Arianne Kodde, Yerseke; Esther van Koeveringe, Goes; Marijke de Kok, Kapelle; Maaike de Korte, Aagtekerke; Marianne Kosten, Oostdijk, Anja Kot, Goes; Eliene de Kraker, 's-Gravenpolder; Tineke Krijger, Borssele, Arianne Lamme, Hoek; Annemieke Lindhout, Poortvliet; Jeanine Lintvelt, Arnemuiden; Marina Lo kerse, Krabbendijke; Sandra Lokerse, Kruiningen; Heidi Maris, Terneuzen; Lian ne Meulenberg, Arnemuiden, Annelies Meulmeester, Arnemuiden; Marlea de Meulmeester, Arnemuiden, Liesbeth Mo lendijk, Krabbendijke; Anna Muller, Zaamslag; Dineke Nijsse, Yerseke; San- drien Overbeeke, Krabbendijke; Annelies Polak, Vlissingen; Jolies Potter, St. Anna land; Martje Riedijk, Yerseke; Eline de Rij ke, Stavenisse; Anita Roelse, Hoofdplaat; Christianne Roodbeen, 's-Gravenpolder; Marina Ruissen, Waarde; Miranda Schriek, Krabbendijke; Willemijn Sinke, Krabbendijke; Jolanda Slabbekoorn, Yerseke; Mariëlle Steenpoorte, Kruinin gen; Jolanda Suurland, Scherpenisse; Willemien van der Toorn, Middelburg; Eli ne Verhage, Eversdijk; Jantien Verhelst, Terneuzen; Jacomien de Visser, Lewe dorp; Annemarie de Visser, Westkapelle; Janienke van Vliet, Krabbendijke; Arianne van Vliet, Middelburg; Marjolijn van de Vreede, Krabbendijke; Robert van de Vreede, Krabbendijke; Joske Westmaas, Arnemuiden; Dianne Weststrate, Krab bendijke; Elina Wisse, Aagtekerke, Men- no Wisse, Terneuzen; Carolien Witsel, Krabbendijke; Lian van Zweden, Oostdijk; Janneke Zweemer, Kruiningen. Bertineke Bart, Krabbendijke; Clara Bliek, Krabbendijke; John van Bruksvoort, Yers eke; Peter van Burg, Oostdijk; Johan Dan ker, Kruiningen; Nellianne Dingemanse, Krabbendijke; Rianne Don, Kruiningen; Mariëlle van den Dorpel, Krabbendijke; Klarize de Goffau, Rilland, Miriam Hooger- land, Krabbendijke; Peter Houtekamer, Krabbendijke; Andrea Huissen, Krabben dijke, Jesper Jansen, Kruiningen; Michel Janssen, Kruiningen; Richard de Korne, Rilland; Miranda Kosten, Kruiningen; Re ne de Koster, Kruiningen; Esther van Leer- zem. Rilland; Mieke Lokerse, Kruiningen; Marinda van Manen, Krabbendijke; An drea Meeuwsen, Krabbendijke; Dianne Molendijk, Krabbendijke; Janneke van Paasschen, Krabbendijke; Peter Sinke, Krabbendijke; Martijn Sinke, Kruiningen; Johnny Slabbekoorn, Yerseke; Gerdine Tramper, Yerseke; Sarienke van de Velde, Kruiningen; Johan van Velzen, Krabben dijke; Sandra Verolme, Sas van Gent; Martijn Versprille, Krabbendijke; Reyer Vlaming, Yerseke; Sjaak Weststrate, Krui ningen; Janneke Wisse, Krabbendijke; Heieen Wisse, Terneuzen; Martin Wisse, Terneuzen; Joanne van Zweden, Krab bendijke; Samuel Zwemer, Kruiningen; Francien Zwemer, Terneuzen. locatie Goes mavo: Rinus Aarnoutse, "s-Gravenpolder; René de Bat, 's-Gravenpolder; Leonie van Be- veren, Goes; Marloes Bijl, Burgh-Haam- stede; Maurits Bijl, Burgh-Haamstede, Mark Blaasse, Borssele; Willeke Bolle- man, Goes; Bert-Jan Bout, Kapelle; Lies beth de Bruine, Oosterland; Dirk van Dam, Goes; Lianne Dek, Kattendijke; Willem Dekker, Kapelle; Jacco Jan de Dreu, 's- Gravenpolder, Pieter Geluk, 's-Gravenpol der; Pim Geluk, 's-Heer Hendrikskinderen, Marleen Gerrits, Goes; Christiaan Giljam, Bruimsse; Leonard van Gilst, Goes; Jan- Willem Goudzwaard, 's-Gravenpolder; Joannes Guiljam, Kapelle; Henri Van Gu- rp, Nieuwdorp; Mariska van Gurp, Lewe dorp; Marieke van Hekke, Kapelle; Jan Hoekman, Kapelle; Johnny Hoekman, 's- Heer Arendskerke, Francois Hoogstrate, Goes; Karin Hundersmarck, Kwadendam- me; Leendert-Jan Ijzelenberg, Ooster land; Marijke lyanya, Borssele, Carta Ja- cobusse, 's-Gravenpolder; Hanna Janse, Borssele; Herman Janse, 's-Gravenpol der; Pieter Jille, Goes; Eliena de Jong, Kapelle; Johanna de Jonge, Kerkwerve; Arjen Keijman, Oosterland; Suzanne Kes- selaar, 's-Gravenpolder; Martijn Kik, Nieuwerkerk; Christiaan Kooijman, Goes; Elisabeth Koopman, Goes; Niels van Koo- ten, Goes; Carina Koster, Borssele; Chris- Jaap Koster, Kapelle; Arian van Leeuwen, Noordgouwe; Elselien van Lit, Goes; Cori- ne Metske, Goes; Elise van der Meulen, Goes; Jeanine Moerdijk, Nieuwdorp; Ria Moerland, Goes; Jamne Mudde, 's-Gra- venpolder; Lizet Nieuwenhuijse, Hoede kenskerke, Karin Niewenhuijse, Wol phaartsdijk; Margaretha Oosterbroek, Zierikzee; Johan Pannekoek, Bruimsse; Janjaap Riedijk, Yerseke; Corine Ruissen, 's-Gravenpolder; Annemieke Schrijver, 's- Heer Arendskerke; Hans Slingerland, Oosterland; Claudia van Snippenberg, Oosterland; Robin Steenpoorte, Ooster land; Carola Taal, 's-Gravenpolder; José Toes, 's-Gravenpolder; Lenneke Vat, Ka pelle; Nicole Veerhoek, Nisse; Bram Ver wijs, Nieuwerkerk; Olivier Viergever, Kerkwerve; Lennart de Visser, 's Graven polder; Marloes Vogel, Kapelle, Gerben de Vos, Goes; Dennis Walhout, 's-Graven polder; René Walhout, Kloetinge, Paul van Westen, Goes; Joalyn Wisse, 's-Graven polder, Corina Witte, Nieuwdorp; Gerben de Witte, Wolphaartsdijk; Marian Witte, Nieuwdorp. havo: Anke Baaij, Tholen; Gerdine Baaij, 's-Gra venpolder; Mark Baaijens, Middelburg; Idelette Beeke, Middelburg; Jessica van Belzen, Arnemuiden; Stéfan van Belzen, Arnemuiden; Loes Bezemer, Kapelle; Sjaak Biersteker, Yerseke; Emmelie den Boer, Kerkwerve; Renske Boog, 's-Gra- venpolder; Sarith Boone, Rilland; Wout Bosschaart, Aagtekerke; Joanne de Bree, Meliskerke; Rianne de Bree, Grijpskerke; Gewieke Brons, Poortvliet, Margriet Ca- zant, Ritthem; Roelien van Dalfsen, Baar land; Hans van Dam, Goes; Machiel den Dekker, 's-Gravenpolder; Suzanna Dek ker, Aagtekerke, Teun van Dijk, Kapelle; Ruben Dingemanse, Vlissingen; Magda van Dommele, Bruimsse; Elena Dorst, St Maartensdijk, Linda van Driel, Terneuzen; Oscar Fonteine, Brouwershaven, Alina Geluk, Tholen; Liesbeth van Gilst. Goes; Jeanine de Goffau. 's-Gravenpolder, Ma- rijn Goud, Waarde; Elvira de Graaf, St. Maartensdijk; Heidi Guiljam, Hoek, Pieter den Haan, Nieuwdorp, Rudi Hage, St. An naland; Corine van Harberden, St Philips land; Jorien Herrebout, Terneuzen; Jaco- be Hoekman, 's-Gravenpolder; Martin Houmes, Middelburg; Elwin Houtekamer, Krabbendijke; Johan Houtekamer, Brui msse; Levien Houweling, Kapelle; Karine Hubregtse, 's-Gravenpolder; Annemarie van leperen, Kapelle; Anthonie Jacobse, Meliskerke; Mare Jacobse, Oost-Sou burg; Marieke Janse, Arnemuiden; Con nie Jansen, Poortvliet; Eline de Jonge, 's- Gravenpolder; Naomi Kaljouw, Oostkapelle, Inge Kamerik, Kapelle; Els beth Keijman, Oosterland; Merijn van der Klooster, St. Annaland; Kees van Koeve ringe, Krabbendijke; Maartje van Koeve ringe, Borssele; Annemarie de Koning, Middelburg; Esther van Kooten, Goes; Bennie Koppejan, Goes; Geertruidie Kos ter, Borssele, Guido Koster, Goes; Karine de Koster, Kapelle; Leon Koster, Kruinin gen, Lenneke Kruysse, Krabbendijke; Lin da Lukasse, 's-Gravenpolder; Els van der Maas, Oostkapelle; Petra Maas, Kapelle; Gilben Maljaars, Aagtekerke; Willemien Maljaars, 's-Heer Hendrikskinderen; Jo hanna Margs, Arnemuiden; Andries Min derhoud, Grijpskerke; Lianne de Nooijer, Arnemuiden; Adriaan Otte, Oosterland; Artwin Otte, Kruiningen; Eline, Overdulve, Zaamslag; Gerdine van der Perk, St. Anna land; Marlies Pieper, Oostdijk; Aleida van de Pol, Waterlandkerkje; Jacolien Polder man, Rilland; Louwra Quist, Tholen; Anne Ridderhof, St. Philipsland; Dineke de Schipper, Kapelle; Wilbert Schipper, Goes; Liesbeth Simonse, Borssele; Fran- celle Smit, 's-Gravenpolder; Erwin Theu- ne. Arnemuiden; Aart van de Velde, Schuddebeurs, Guillaume Verheij, Waar de; Helma Vermeulen, Kapelle; Marjolijn Verwijs, Nieuwerkerk; Johan van der Vorst, Middelburg; Lydia de Vries, Kapel le; Jan van Vuuren, Zaamslag; Anne-Wil de Waal, Middelburg; Hans Walhout, Goes; Andrea van Wijck, Arnemuiden; Willem van Wijk, Vlissingen; Leonie Wil- lemse, Middelburg; Annemie Wisse, Waarde; Elise Wisse, Krabbendijke; Elske Wisse, Biggekerke; Ernst Wisse, Yerseke; Rino Wisse, Kapelle; Laura de Witte, Aag tekerke; Johnny Zuidweg, Oost-Souburg. Arnoud Bakker, Kapelle; Inge Bosselaar, Meliskerke; Tineke Bouma, 's-Heer Arendskerke; Jolanda Bout, Tholen; Elco van Burg, Spui; Annemieke Dekker, Oos- kapelle; Marjolein van Dijk, Meliskerke; Gert Dronkers, Yerseke; Albert Joosse, Middelburg; Anouk Kabboord, 's-Heer Arendskerke; Guido van Koeveringe, Ka pelle; Maaike van Koeveringe, Rilland; Annemieke Krijger, Borssele; Frank Kris- telijn, Brouwershaven; Els Lievense, Westkapelle, Jeanne-Marie Louisse, Middelburg; Lambert Moens, Middelburg; André Nieuwenhuyzen, Kapelle; Linco Nieuwenhuyzen, Krabbendyke; Maarten van Oeveren, Scherpenisse; Coen Polder man, Tholen, Arjan Roest, 's-Gravenpol der; Cora Ruissen, 's-Gravenpolder; Ma rieke Ruissen, 's-Gravenpolder; Johanna de Ruiter, Arnemuiden; Jan Willem Si monse, Waarde; Everarda Slabbekoorn, Kapelle; Peter Smit,'s-Gravenpolder; Lon- neke Verhage, Kloetinge; Wijnanda Ver hage, Zoutelande; Gerben Visser, Goes; Janneke Vroegop, St. Maartensdijk; As- trid van Vuuren, Zaamslag; Gertjan Witsel, Krabbendijke. Pontes Scholengroep Groot Stelle, Goes vbo-administratie: Pinar Bulut, Rilland-Bath; Marianne van Buren, Colijnsplaat; Sudha Katkar, Goes; Rob Schnitzler, Zierikzee; Sabine Verwei, Goes vbo-handel en verkoop: Dave Bout, Colijnsplaat; Ismail Celiktas, Rilland-Bath; Leonie de Haze, Kortgene; Janneke Kole, Goes; Chantal de Looff, Kortgene, Emile Meulpolder, Goes; Peter Pijnenburg, 's-Gravenpolder vbo-bouwtechniek timmeren: Richard Adriaenssens, Kwadendamme; Aart-Jan de Graaf, Waarde; Kees Kloos terman, Lewedorp; Adriaan Kriekaard, Goes, Danny Marinissen, 's-Heer Arends kerke; René van der Moere, Kamperland; Ricardo de Neef, Colijnsplaat; Joris Nijs- sen, Kapelle; Faton Peci, Goes; Richard Peeters, Kruiningen; Rick Peeters, Kwa dendamme; Toon Quakkelaar, Goes; Pa trick Roelof. Goes; Michel Roozeboom, Zierikzee; Michiel Saman, Kruiningen; Sander van de Schraaf, Biezelinge; Niek Scheidema, Oudelande; Willem Schrijver, Yerseke, Fabian Smitskamp, Goes; Robin de Vriend, Baarland; Joey Willeboer, Waarde; Richard de Winter, Kwadendam me; Maikel Zoeteweij, Yerseke vbo-bouwtechniek schilderen: Arjuna den Engelsman, Oudelande; Erik Fierens, Nieuwerkerk; Remco van Hoften, 's-Gravenpolder, Roberto Schrijver, Le wedorp; Bas Steehouwer, Seroosker- ke (S) vbo-bouwtechniek metselen: Dick van den Berg, Gapinge; Niels Corré, Kapelle; Jeffrey Hannewijk, Heinkens- zand; Werner de Jong, Nieuwdorp; Stephan Kemink, Zierikzee; Stefan de Koeijer, Kapelle; Johan van Liere, Wemel- dinge; Bouw van Loo, Wolphaartsdijk; Dirk de Pree, Goes; Björn Reijnhoud, Goes; Stefan Ridderhof, Hansweert; Ra mon Sewnath, Goes; Mark van der Weele, Goes vbo-consumptief broodbanket: Danny de Blaeij, Wolphaartsdijk; Joost Deurloo, Kloetinge; Reindert Floresteijn, Goes; William van Gessel, Ovezande; Izhar Geuze, Nieuw en StJoosland; Vin cent Vermeulen, Kapelle vbo-consumptief horeca: Monira Bakadir, 's-Gravenpolder; Martijn Broerse, Kapelle; Björn Dusarduijn, Goes; Paul Hofman, Kloetinge; Michel de Kub- ber, Goes; Maarten van Lobberegt, Geers- dijk; Johannes Lukasse, Wolphaartsdijk; Roberto Marrocu, Goes; Dina de Punder, Goes; Bart Remeeus, Kapelle, Elvira Schoonderwoerd, Colijnsplaat; Andrea Sonke, Yerseke; Chun Hou Tam, 's-Gra venpolder; Sandro Tilli, Heinkenszand; William van Veen, Wemeldinge; Kevin Wondergem, Biezelinge vbo-elektrotechniek Sinan Awchi, Goes; Gokhan Gökoglugil, Rilland-Bath; Thorsten van der Hoeven, Goes; Graham Holmes, Colijnsplaat; Pie ter van Iwaarden, Rilland-Bath, Jeffrey van der Kloof, 's-Gravenpolder; Marco Koens, 's-Heerenhoek; Peter Lagendijk, Wemeldinge; Martin Pikkaart, Goes; Ri chard Reijnhout, Goes; Arthur Rombouts, Goes, Martin Smaardijk, Kapelle; Wilco van Stel, Goes; Joris de Vos, Kortgene; Barend Wallet, Goes; Remy van den Wijn gaarden, Wilhelminadorp vbo-metaaltechniek Timonthy van Beek, Ovezande; Lennaert van den Berge, Heinkenszand; Sezer Can- bulut, Yerseke; Johnny Dunhoft, Kruinin gen; Marco van Geel. Rilland-Bath; René Geschiere, Heinkenszand; Murat Gökog lugil, Rilland-Bath; Robbert Heijboer, Goes, Davy Hoogesteger, Hansweert; Wilbert de Kramer, Yerseke, Mark Nieu wenhuyzen, Kruiningen; Niek Sprenkels, Wilhelminadorp; William Steenbakker, Lewedorp; Kevin Witkam, Goes; Mike van der Zee, Goes vbo-transport en logistiek Rene Aupperlée, Borssele; Piet-Jan Duijnkerke, Borssele; Arno Hage, Nieu werkerk, Martin van Helleman,'s-Graven polder; Roel van Houte, Waarde; Willem Jansen, Kruiningen; Peter Koorevaar, Goes; Bart Krijger, Rilland; Kevin van Lie- re, 's-Gravenpolder; Robert Lutz, Brou wershaven; Roy Murre, Goes; Remco Paauwe, Kapelle; Jonathan Verschoor, Oosterland; Robbie Vialle, Goes; Joeri Weststrate, Heinkenszand vbo-voertuigentechniek Andrew van Beek, Schore; Roel van den Bergen,'s-Gravenpolder; Said El Massou- di, Zierikzee; Jeroen den Hollander, Nieuwdorp; Martijn den Hollander, Nieuwdorp; Marco van den Hoven, Krui ningen; Joska Jansen, Biezelinge; William de Kam, Kamperland, Mark Korshuize, Goes; Marnix van Tiggelen, IJzendijke; Matthieu van Weele, Krabbendijke; Se- bas van Weele, Krabbendijke; Leendert de Wit, Ouwerkerk; Erik Quist, Biezelinge; Remco Schoon, Baarland; Nicky Smit,. Burgh-Haamstede; Mark Witte, Goes vbo-verzorging Mariska Bustraan, Heinkenszand; Claire de Grip, Goes, Samantha Grochal, Goes; Laila Kattaussi, Goes; Lisette van Liere, 's- Gravenpolder, Nydia Marcusse, Kamper land; Sander Nagelkerke, 's-Gravenpol der, Rachel van Spier, Nieuwerkerk; Ma- rielle Verburg, Waarde

Provinciale Zeeuwse Courant | 2001 | | pagina 17